Bros 400ml Parcan AE środek owadobójczy na mszyce w aerozolu skutecznie likwiduje mszyce
  • Bros 400ml Parcan AE środek owadobójczy na mszyce w aerozolu skutecznie likwiduje mszyce
  • Bros 400ml Parcan AE środek owadobójczy na mszyce w aerozolu skutecznie likwiduje mszyce

Bros 400ml Parcan AE środek owadobójczy na mszyce w aerozolu skutecznie likwiduje mszyce

26,99 zł
Brutto

 Bros 400ml Parcan AE środek owadobójczy na mszyce w aerozolu skutecznie likwiduje mszyce

Środek przeznaczony do zwalczania mszyc
w amatorskiej  uprawie róż i pelargonii na balkonach oraz w ogrodach przydomowych i działkowych. Forma aerozolu pozwala na wygodne i szybkie pokrycie rośliny preparatem.

EAN: 5904517024489

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 2,70 zł
10 5% Do rabatu 13,49 zł
20 7% Do rabatu 37,78 zł
50 10% Do rabatu 134,95 zł
Ilość
W magazynie Biatom

Bros 400ml Parcan AE środek owadobójczy na mszyce w aerozolu. Preparat owadobójczy w formie aerozolu o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczony do zwalczania mszyc w amatorskiej uprawie róż i pelargonii w ogrodach przydomowych, działkowych oraz na balkonach. Na roślinie działa wgłębnie. Dzięki zastosowaniu specjalnej formy aerozolu nie uszkadza liści i kwiatów, zapewniając jednocześnie wygodną aplikację.

Opryskać całą roślinę. Zabieg wykonać z odległości nie mniejszej niż 30 cm krótkotrwałymi strumieniami i nie dłużej niż przez 2 sekundy. Opryskiwać dokładnie roślinę tak, aby była wilgotna, ale żeby nie ściekały z niej krople. Pokryć równomiernie również dolną stronę liści. Nie stosować częściej niż 1-2 razy w sezonie wegetacyjnym.

Odstęp między zabiegami wynosi dla:

- róż 10 - 14 dni,

- pelargonii 21 dni.

Przed użyciem wstrząsnąć.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie 400ml.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

3328

Opis

Pojemność
0,4l

Specyficzne kody

EAN13
5904517024489
Komentarze (0)