Pojemniki kuchenne

Aktywne filtry

BIOWIN 20L BALON DO WINA GĄSIOR W KOSZU

BIOWIN 20L BALON DO WINA GĄSIOR W KOSZU. Balony szklane wąskootworowe przeznaczone do fermentacji win, piw, miodów pitnych i do nalewek. Plastikowa, zdejmowana obudowa pozwala na dokładne umycie balonu, pełniąc jednocześnie funkcję ochrony szkła przed stłuczeniem.

Cena 109,99 zł

Chomik Butelka Butla Fiasco 2l Kosz...

Chomik Butelka Butla Fiasco 2l Kosz Słoma Na wino soki Bez korka

Butla szklana bez korka w koszyku przeznaczona do przechowywania wina, nalewek, miodów oraz soków. Opleciona koszyczkiem wykonanym z trawy morskiej. Będzie doskonałym elementem dekoracyjnym kuchni. Butla nie została wyposażona w korek. 

Cena 14,94 zł

BIOWIN 5L BECZKA DO KISZENIA KAPUSTY,...

Beczka na kapustę i ogórki marki Biowin. Jest wykonana w całości z PP i HDPE, dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Beczka posiada zakrętkę.
Idealnie nadaje się do przygotowania kiszonek, takich, jak kapusta czy ogórki.
Do beczki można dopasować worek foliowy na kiszonki, który chroni wnętrze beczki przed zabrudzeniem.

Cena 22,99 zł

SŁÓJ "LUZ" WECA 1,25L

Szklany słój owalny typu WECK o pojemności 1,25l przydatny podczas robienia różnego rodzaju przetworów, np. soki, ogórki, kompoty oraz przechowywania miodu, suszonych owoców i warzyw oraz grzybów.

Brak dostępności słoików u producenta. Towar wycofany z produkcji.

Cena 6,79 zł

SŁÓJ 4L

Szklany słój owalny o pojemności 4l przydatny podczas robienia różnego rodzaju przetworów, np. soki, ogórki, kompoty oraz przechowywania miodu, suszonych owoców i warzyw oraz grzybów.

Cena 10,98 zł

Pojemniki kuchenne na żywność, ceramiczne i plastikowe - sklep

Istotnym elementem w asortymencie sklepu ogrodniczego BIATOM.PLpojemniki kuchenne przydatne dla każdego z potrzebami przechowywania żywności. W produkty do sprzedaży zaopatrzają nas najlepsi producenci tego typu asortymentu w Polsce. W każdej kuchni pojawiają się potrzeby przechowania żywności. Czasami jest to potrzeba przechowywania produktów suchych jak np. ryż, kasza czy makaron, które gdy zachodzi potrzeba możemy użyć w części czy całości. Innym razem może być to potrzeba przechowania domowych przetworów, takich jak kompoty, dżemy, czy przetwory z warzyw. Odpowiednie produkty znajdą tu także osoby, które mają w planach kiszenie kapusty czy też produkcję domowego wina. Dlatego jeżeli masz w planach tworzenie, rozwijanie swojej przydomowej spiżarni jest to odpowiednie miejsce na znalezienie produktów w tym pomocnych. Nasza oferta jest zróżnicowana pod kątem wielkości pojemników, a także przeznaczenia użycia opakowań na produkty żywnościowe, dzięki czemu każdy zainteresowany ma szansę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.