Kora

Aktywne filtry

Wokas 50l Kora sosnowa mielona...

Kora sosnowa mielona jest naturalnym, organicznym środkiem poprawiającym właściwości gleby, powstałym w procesie kompostowania kory sosnowej. Dzięki szerokiej rozpiętości frakcji 10-60 mm, kora może służyć jako ozdobna.

Cena 22,99 zł

KIK 5l Ziemia Podłoże do storczyków...

KIK 5l Ziemia Podłoże do storczyków Kora piniowa Lekkie Przepuszczalne Chipsy kokosowe Perlit Keramzyt

Podłoże do storczyków o zbilansowanym składzie. Doskonale dobrane składniki t.j. kora piniowa, chipsy kokosowe, keramzyt, perlit czy lawa odpowiadają za utworzenie idealnego środowiska do wzrostu i prawidłowego kwitnienia.

Cena 16,99 zł

Ekodekorant 50l Kora kolorowa Zrębki...

Zrębki dekoracyjne 50L to produkt ekologiczny, wyprodukowany z drzew iglastych, zabarwiony neutralnymi dla środowiska barwnikami, nie stanowią zagrożenia dla podłoża i roślin. Kora kolorowa idealnie nadaje się do dekoracji ogrodów. Kora Kolorowa zrębki dekoracejne ozdobe 50l mulcz Ekodekorant ( inni producenci to wokas hollas athena )

Cena 26,99 zł

Kora 50L Średnia z drzew Iglastych...

Kora 50L Średnia z drzew Iglastych ściółka ogrodowa ozdobna Utrzymuje wilgoć wykorzystywana jest do ściółkowania stref roślinnych, zakwaszania gleby, utrzymywania wilgotności podłoża. Zapobiega nadmiernemu wzrostowi chwastów. Doskonała okrywa cieplna na zimę.

Istnieje możliwość wysyłki kory na palecie.

Cena 19,99 zł

Kora ogrodowa - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL przygotowaliśmy także do sprzedaży szeroki asortyment kor drzewnych, które można wykorzystać w swoich ogrodach. Produkty, które posiadamy w ofercie, pochodzą od najlepszych producentów, takich jak EKODEKORANT. Wykorzystanie kory drzewnej jest jednym z lepszych sposobów na pielęgnację i ochronę posiadanych roślin ogrodowych. Ogrodnicy amatorzy, ale też i profesjonaliści niejednokrotnie wykorzystuję właściwości kory drzewnej do ściółkowania stref roślinnych, czy utrzymywania wilgotności podłoża. Kora drzewna jest często wykorzystywana przez ogrodników uprawiające rośliny wymagające kwaśnych gleb takich jak dla przykładu azalia, wrzośce czy borówka amerykańska. Zabezpieczenie naszych roślin przez odpowiednie obsypanie korą drzewną zapobiega nadmiernemu wzrostowi chwastów, ale staje się też idealnym środkiem izolacji roślin przed mrozami w porze zimowej. Nasz sklep oferuje różne wielkości opakowań produktu, a także warianty różnokolorowe kory drzewnej , które oprócz wyżej wymienionych cech mogą także pełnić znakomicie rolę dekoracyjną.