Marki

Pozostałe

Mamy 27 produktów.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Substral 0,75l Dozownik do nawozów na...

Dozownik do nawozów łączy nawożenie z podlewaniem. Proste i wygodne urządzenie nakładane na końcówkę węża ogrodowego. Umożliwia łatwe i szybkie nawiezienie całego ogrodu. Substral 0,75l Dozownik do nawozów na wąż Magiczna Siła

Cena 14,99 zł

Cellfast Wieszak ścienny na wąż...

Cellfast Wieszak ścienny na wąż 25/30m 55-993 Przechowywanie węża Uchwyty na zraszacze Plastikowy

Poręczny wieszak na wąż, wyposażony w uchwyty do wieszania zraszaczy lub narzędzi. Produkt Polskiej firmy Cellfast. Dzięki możliwości zawieszenia na ścianie, możemy zaoszczędzić miejsce.

Cena 11,99 zł

Cellfast Uniwersalny zestaw oringów...

Cellfast Uniwersalny zestaw oringów Ideal Line 50-725 Zapasowe uszczelki Zestaw naprawczy

Zestaw zawiera 9 uszczelek o różnych średnicach – dzięki temu dopasujemy je do każdego urządzenia. Oringi podnoszą szczelność wszystkich połączeń. Zestaw uszczelek (oringów) 50-725 przeznaczonych do uszczelniania połączeń urządzeń nawadniających Ideal Line.

Cena 5,99 zł

Cellfast Zegar mechaniczny Ideal Line...

Cellfast Zegar mechaniczny Ideal Line 52-090 Automatyczny Kontrolowanie czasu nawadniania Ekonomiczny

Zegar mechaniczny 52-090 z linii Cellfast Ideal Line Plus to urządzenie działające jak stoper - umożliwia ręczne ustawienie czasu nawadniania do maksymalnie 120 minut. Dzięki temu zaoszczędzamy czas i pieniądze, mając kontrolę nad podlewaniem.

Cena 46,99 zł

Kwazar Zestaw serwisowy do...

Zestaw serwisowy do opryskiwacza zawiera najważniejsze uszczelnienia potrzebne do prawidłowego funkcjonowania opryskiwacza.
Za pomocą zestawu można samodzielnie i prosty sposób serwisować opryskiwacz, który jest niezbędny przy pielęgnacji ulubionych roślin.


Cena 19,95 zł

RAMP ZWIJACZ DO WĘŻA WÓZEK RT6100

RAMP ZWIJACZ DO WĘŻA WÓZEK RT6100. Obrotowe podłączenie przyłącza zapobiega skręcaniu się węża podłączeniowego przy rozwijaniu i zwijaniu węża zasadniczego. Wygodna korba. Duże, lekko kręcące się koła ze specjalnym profilem zapobiegającym ślizganiu się. Dostępny w kolorze czarno-pomarańczowym.

Cena 89,99 zł

Kwazar Zestaw serwisowy do...

Zestaw serwisowy do opryskiwacza Venus Super zawiera najważniejsze uszczelnienia potrzebne do prawidłowego funkcjonowania opryskiwacza.
Za pomocą zestawu można samodzielnie i prosty sposób serwisować opryskiwacz, który jest niezbędny przy pielęgnacji ulubionych roślin.


Cena 19,95 zł

Cellfast Przepływomierz Ideal 52-096...

Cellfast Przepływomierz Ideal 52-096 Kontrola zużycia wody Oszczędzanie Ekonomiczne podlewanie

Produkt Polskiej firmy Cellfast stworzony z myślą o ekonomicznym, nowoczesnym systemie kontrolowania zużycia wody podczas podlewania. Przepływomierz wyposażony w szybkozłącze, montowany do przyłącza wody. Zakres pomiaru przepływu: 1-29 l/min.

Cena 89,99 zł

VERDENIA ZWIJACZ DO WĘŻA STOJAK 4312

Praktyczny i estetyczny stojak i nosidło na wąż ogrodowy ze zwijaczem. Stabilna konstrukcja stojaka zapewnia wygodne użytkowanie. Stojak i nosidło przeznaczone jest na wąż 3/4" oraz 1/2". Można zwinąć na stojaku 45 m węża średnicy 3/4" (19 mm) oraz 50 m węża 1/2" (12,5 mm).

 

Cena 53,98 zł

ZWIJACZ DO WĘŻA STOJAK GARDEN STAR

Stojak na wąż ogrodowy to użyteczny przedmiot, który ułatwi Ci pracę w ogrodzie i na działce. Wykonany został z mocnego tworzywa sztucznego oraz aluminium, dlatego jest trwały i będzie służył Ci przez długi czas. Dzięki stojakowi rozwiniesz wąż na tyle, na ile potrzebujesz i wygodnie podlejesz swoje kwiaty oraz trawnik.

Cena 43,98 zł

Cellfast Cyfrowy sterownik...

Cellfast Cyfrowy sterownik nawadniania Ideal Line 52-095 Płynne sterowanie Tygodniowy cykl nawadniania  

Produkt Polskiej firmy Cellfast stworzony z myślą o wygodnym, praktycznie bezobsługowym i nowoczesnym systemie nawadniania ogrodu. Dzięki możliwości indywidualnego programowania jesteśmy w stanie dostosować cykle do naszych preferencji.  

Cena 209,99 zł

ZWIJACZ DO WĘŻA WÓZEK GARDEN STAR

ZWIJACZ DO WĘŻA WÓZEK GARDEN STAR Umożliwia sprawne zwijanie węża ogrodowego (nawet 45m węża o przekroju ½''), dzięki czemu zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia i pozwala utrzymać porządek w ogrodzie.

Cena 56,99 zł

Kula 0,65l Spryskiwacz ręczny zraszacz

Spryskiwacze- zraszacze, przydatne dla wszystkich hodowców roślin. Idealnie nadaje się do spryskiwania, zraszania, nabłyszczania i nawożenia dolistnego roślin domowych, balkonowych i tarasowych oraz ogrodowych. Przydatne są także w gospodarstwach domowych, np. do nawilżania odzieży podczas prasowania.

 

Cena 3,99 zł

Feniks 0,5l FS-050-26 Spryskiwacz...

Idealnie nadaje się do spryskiwania, zraszania, nawożenia dolistnego, nabłyszczania liści i pielęgnacji roślin w domu, na balkonie , na tarasie i w ogrodzie.
Można go również używać jako spryskiwacz do włosów lub do nawilżania bielizny podczas prasowania.

Cena 3,99 zł

Marolex 0,5l 500S Spryskiwacz mini

Marolex Spryskiwacz Mini 500s to urządzenie o pojemności 500 ml służące do ręcznego zraszania, opryskiwania i pielęgnacji roślin w szklarniach, ogrodach, na tarasach i balkonach. Spryskiwacze posiadają dysze o regulowanym kącie rozpylenia.

Cena 8,99 zł

BRADAS ZWIJACZ DO WĘŻA WÓZEK


Zwijacz do węża - wózek "CLEVER REEL" . Mieści do 60 metrów węża 1/2" lub do 45 metrów węża 5/8". Posiada stabilną i wytrzymałą podstawę. Bęben wykonany jest z mocnego polipropylenowego tworzywa odpornego na promieniowanie UV. 

 

 

Cena 83,98 zł

Pozostałe - sklep internetowy

W podkategorii Pozostałe w dziale Nawadnianie sklepu ogrodniczego BIATOM.PL można znaleźć szereg akcesoriów przydatnych w procesie utrzymania odpowiedniej gospodarki wodnej w naszym ogrodzie, warzywniku czy przy posiadanych przydomowych trawnikach. Dostarczany towar przez takie firmy jak BRADAS, RAMP, SUBSTRAL czy MAROLEX wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiałów i spełnia swoje zadania w 100 %. Jeżeli poszukujesz akcesoriów przydatnych do codziennego składowania węży ogrodowych znajdziesz tutaj szereg wózków czy wieszaki na węże gotowe do domowego montażu. W tej podkategorii umieściliśmy także różnego rodzaju przedmioty dodatkowe do posiadanych przez podlewającego konewek czy węży ogrodniczych. Także tutaj dostępne są spryskiwacze z pojemnikami o różnej wielkości, dzięki którym konieczne opryski w naszym ogrodzie staną się czynnością prostą do wykonania. Specjalnie dla osób uprawiającej rośliny w donicach czy skrzynkach balkonowych mamy w ofercie także dozowniki do podlewania, które znacznie ułatwiają odpowiednie zaopatrzenie tak hodowanych roślin w wodę.