Marki

Pozostałe

Mamy 40 produktów.

Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Substral 0,75l Dozownik do nawozów na...

Substral 0,75l Dozownik do nawozów na wąż Magiczna Siła
Dozownik do nawozów
łączy nawożenie z podlewaniem. Proste i wygodne urządzenie nakładane na końcówkę węża ogrodowego. Umożliwia łatwe i szybkie nawiezienie całego ogrodu. Substral 0,75l Dozownik do nawozów na wąż Magiczna Siła.

Cena 24,99 zł

Biopon 10g Hydrożel granulat chroni...

Biopon Hydrożel 10g granulat chroni rośliny przed suszą inteligentny magazyn wodny

Granulki Hydrożelu wiążą wodę z podlewania, deszczu i rosy, zatrzymując jej nadmiar, a następnie stopniowo uwalniają do gleby. Dzięki temu rośliny nie odczuwają jej braku w okresach suszy lub zbyt rzadkiego podlewania, jednocześnie są chronione przed przelaniem.

Cena 4,49 zł

Fiskars Sterownik nawadniania...

Fiskars Sterownik nawadniania pojedynczy 1054791 Programowanie podlewania Oszczędzanie wody Uniwersalny Łatwa obsługa 

Prosty w konfiguracji i obsłudze, automatycznie włącza i wyłącza wodę zgodnie z harmonogramem. Co więcej, jest wyposażony w przycisk natychmiastowego nawadniania, który umożliwia odkręcenie kranu bez przerywania ustawień.

Cena 199,99 zł

Fiskars Sterownik nawadniania...

Fiskars Sterownik nawadniania podwójny 1054792 Na dwa węże Programowanie podlewania Oszczędzanie wody Uniwersalny

Produkt na dwa węże jest wyposażony w przycisk natychmiastowego nawadniania, który umożliwia odkręcenie kranu bez przerywania ustawień. Prosty w konfiguracji i obsłudze, automatycznie włącza i wyłącza wodę zgodnie z harmonogramem.

Cena 239,99 zł

Cellfast Prowadnica węża ogrodowego...

Cellfast Prowadnica węża ogrodowego Ideal 52-191 Zapobiega załamywaniu Prowadzenie węża ogrodowego

Prowadnica pasuje do węży o maksymalnej średnicy 33mm. Prowadnica wykonana została z tworzywa sztucznego, wyposażona została w dwie rolki po bokach, które ułatwiają przesuwanie węża podczas pracy. Podstawa natomiast wykonana została z metalu.

Cena 19,99 zł

Cellfast Narożna prowadnica węża...

Cellfast Narożna prowadnica węża ogrodowego Ideal 52-190 Zapobiega załamywaniu Prowadzenie węża ogrodowego

Prowadnica pasuje do węży o maksymalnej średnicy 55mm. Prowadnica wykonana została z tworzywa sztucznego, wyposażona została w cztery rolki po bokach, które ułatwiają przesuwanie węża podczas pracy. 

Cena 19,99 zł

Cellfast Zegar mechaniczny Ideal Line...

Cellfast Zegar mechaniczny Ideal Line 52-090 Automatyczny Kontrolowanie czasu nawadniania Ekonomiczny

Zegar mechaniczny 52-090 z linii Cellfast Ideal Line Plus to urządzenie działające jak stoper - umożliwia ręczne ustawienie czasu nawadniania do maksymalnie 120 minut. Dzięki temu zaoszczędzamy czas i pieniądze, mając kontrolę nad podlewaniem.

Cena 46,99 zł

Cellfast Uniwersalny zestaw oringów...

Cellfast Uniwersalny zestaw oringów Ideal Line 50-725 Zapasowe uszczelki Zestaw naprawczy

Zestaw zawiera 9 uszczelek o różnych średnicach – dzięki temu dopasujemy je do każdego urządzenia. Oringi podnoszą szczelność wszystkich połączeń. Zestaw uszczelek (oringów) 50-725 przeznaczonych do uszczelniania połączeń urządzeń nawadniających Ideal Line.

Cena 5,99 zł

RAMP Wózek Zwijacz do węża RT6100...

RAMP Wózek Zwijacz do węża RT6100 Przechowywanie węża Kompaktowy Stabilny  
Obrotowe podłączenie przyłącza zapobiega skręcaniu się węża podłączeniowego przy rozwijaniu i zwijaniu węża zasadniczego. Wygodna korba. Duże, lekko kręcące się koła ze specjalnym profilem zapobiegającym ślizganiu się. Dostępny w kolorze czarno-pomarańczowym.

Cena 159,99 zł

Kwazar Zestaw serwisowy do...

Kwazar Zestaw serwisowy do opryskiwacza Neptun Zawleczki Olejek Silikonowy Oringi
Zestaw serwisowy
do opryskiwacza zawiera najważniejsze uszczelnienia potrzebne do prawidłowego funkcjonowania opryskiwacza.
Za pomocą zestawu można samodzielnie i prosty sposób serwisować opryskiwacz, który jest niezbędny przy pielęgnacji ulubionych roślin.

Cena 19,95 zł

Cellfast Zwijacz na wąż ERGO XS 3/8"...

Cellfast Zwijacz na wąż ERGO XS 3/8" 10m 55-400 Zestaw Zwijanie wężą Przechowywanie

Zwijacz węża ogrodowego Cellfast ERGO XS 55-400 to produkt dla klientów poszukujących prostych i wygodnych rozwiązań. Stosowanie zwijacza na wąż zapewni porządek i estetyczny wygląd naszego ogrodu. Produkt możemy powiesić na ścianie, ale także go przenosić.

Cena 149,99 zł

Cellfast Stojak na wąż ALUPLUS 55-160...

Cellfast Stojak na wąż ALUPLUS 55-160 Przechowywanie węża Lekki Odporny na korozję

Stojak na wąż Cellfast 55-160 to produkt, który ułatwi nam przechowywanie węża ogrodowego. Stojak jest wyposażony w korbkę, gumowany uchwyt ułatwiający przenoszenie. Produkt jest całkowicie odporny na korozję, co znacznie wydłuża okres jego eksploatacji.

Cena 89,99 zł

Kwazar Zestaw serwisowy do...

Kwazar Zestaw serwisowy do opryskiwacza Venus Super Grzybek Olejek silikonowy Oringi

Zestaw serwisowy
do opryskiwacza Venus Super zawiera najważniejsze uszczelnienia potrzebne do prawidłowego funkcjonowania opryskiwacza.
Za pomocą zestawu można samodzielnie i prosty sposób serwisować opryskiwacz, który jest niezbędny przy pielęgnacji roślin.

Cena 19,95 zł

Cellfast Wieszak ścienny na wąż...

Cellfast Wieszak ścienny na wąż 25/30m 55-993 Przechowywanie węża Uchwyty na zraszacze Plastikowy

Poręczny wieszak na wąż, wyposażony w uchwyty do wieszania zraszaczy lub narzędzi. Produkt Polskiej firmy Cellfast. Dzięki możliwości zawieszenia na ścianie, możemy zaoszczędzić miejsce.

Cena 11,99 zł

Cellfast Siewnik uniwersalny 42-205...

Cellfast Siewnik uniwersalny 42-205 Zasiew dużych powierzchni Rozprowadzanie nawozów Kółka Wygodny

Przeznaczony jest do rozsiewu materiałów o granulacji od 1 do 10 mm, można go używać zarówno latem, jak i zimą. Solidne wykonanie urządzenia z bardzo wysokiej jakości materiałów gwarantuje jego bezawaryjne użytkowanie przez dług czas.

Cena 189,99 zł

ZWIJACZ DO WĘŻA STOJAK GARDEN STAR

Stojak na wąż ogrodowy to użyteczny przedmiot, który ułatwi Ci pracę w ogrodzie i na działce. Wykonany został z mocnego tworzywa sztucznego oraz aluminium, dlatego jest trwały i będzie służył Ci przez długi czas. Dzięki stojakowi rozwiniesz wąż na tyle, na ile potrzebujesz i wygodnie podlejesz swoje kwiaty oraz trawnik.

Cena 43,98 zł

Cellfast Cyfrowy sterownik...

Cellfast Cyfrowy sterownik nawadniania Ideal Line 52-095 Płynne sterowanie Tygodniowy cykl nawadniania  

Produkt Polskiej firmy Cellfast stworzony z myślą o wygodnym, praktycznie bezobsługowym i nowoczesnym systemie nawadniania ogrodu. Dzięki możliwości indywidualnego programowania jesteśmy w stanie dostosować cykle do naszych preferencji.  

Cena 209,99 zł

Cellfast Przepływomierz Ideal 52-096...

Cellfast Przepływomierz Ideal 52-096 Kontrola zużycia wody Oszczędzanie Ekonomiczne podlewanie

Produkt Polskiej firmy Cellfast stworzony z myślą o ekonomicznym, nowoczesnym systemie kontrolowania zużycia wody podczas podlewania. Przepływomierz wyposażony w szybkozłącze, montowany do przyłącza wody. Zakres pomiaru przepływu: 1-29 l/min.

Cena 89,99 zł

Cellfast Zestaw DISCOVER Wózek + Wąż...

Cellfast Zestaw DISCOVER Wózek + Wąż 1/2" 25m 55-625 Zestaw Wózek na wąż Przyłącza

Zestaw DISCOVER Cellfast 55-625 to produkt dla klientów poszukujących prostych i wygodnych rozwiązań. Stosowanie wózka na wąż zapewni porządek i ułatwi nam przenoszenie zestawu zraszającego. W zestawie z wózkiem otrzymujemy wąż, zraszacz i potrzebne złączki. 

Cena 299,98 zł

Cellfast Zestaw COMPACT Wózek + Wąż...

Cellfast Zestaw COMPACT Wózek + Wąż 1/2" 20m 55-310 Zestaw Wózek na wąż Kompaktowy

Zestaw COMPACT Cellfast 55-310 to produkt dla klientów poszukujących prostych i wygodnych rozwiązań. W zestawie z wózkiem otrzymujemy wąż, zraszacz i potrzebne złączki. Stosowanie wózka na wąż zapewni porządek i ułatwi nam przenoszenie zestawu zraszającego.  

Cena 239,99 zł

Cellfast Siewnik ręczny 42-204...

Cellfast Siewnik ręczny 42-204 Wysiewanie nasion Zakładanie trawnika Rozprowadzanie nawozów

Rozrzutnik doskonale sprawdzi się do nawożenia każdego rodzaju roślin. Z jego użytkowania będzie zadowolony zarówno początkujący, jak i zawodowy działkowiec. Posiada obrotową korbkę, która znacznie ułatwia dozowanie.

Cena 79,99 zł

VERDENIA ZWIJACZ DO WĘŻA STOJAK 4312

Praktyczny i estetyczny stojak i nosidło na wąż ogrodowy ze zwijaczem. Stabilna konstrukcja stojaka zapewnia wygodne użytkowanie. Stojak i nosidło przeznaczone jest na wąż 3/4" oraz 1/2". Można zwinąć na stojaku 45 m węża średnicy 3/4" (19 mm) oraz 50 m węża 1/2" (12,5 mm).

 

Cena 53,98 zł

ZWIJACZ DO WĘŻA WÓZEK GARDEN STAR

ZWIJACZ DO WĘŻA WÓZEK GARDEN STAR Umożliwia sprawne zwijanie węża ogrodowego (nawet 45m węża o przekroju ½''), dzięki czemu zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia i pozwala utrzymać porządek w ogrodzie.

Cena 56,99 zł

Kula 0,65l Spryskiwacz ręczny zraszacz

Spryskiwacze- zraszacze, przydatne dla wszystkich hodowców roślin. Idealnie nadaje się do spryskiwania, zraszania, nabłyszczania i nawożenia dolistnego roślin domowych, balkonowych i tarasowych oraz ogrodowych. Przydatne są także w gospodarstwach domowych, np. do nawilżania odzieży podczas prasowania.

 

Cena 3,99 zł

Feniks 0,5l FS-050-26 Spryskiwacz...

Idealnie nadaje się do spryskiwania, zraszania, nawożenia dolistnego, nabłyszczania liści i pielęgnacji roślin w domu, na balkonie , na tarasie i w ogrodzie.
Można go również używać jako spryskiwacz do włosów lub do nawilżania bielizny podczas prasowania.

Cena 3,99 zł

Marolex 0,5l 500S Spryskiwacz mini

Marolex Spryskiwacz Mini 500s to urządzenie o pojemności 500 ml służące do ręcznego zraszania, opryskiwania i pielęgnacji roślin w szklarniach, ogrodach, na tarasach i balkonach. Spryskiwacze posiadają dysze o regulowanym kącie rozpylenia.

Cena 8,99 zł

Cellfast Automatyczny zwijacz węża...

Cellfast Automatyczny zwijacz węża ogrodowego 1/2" 20m 55-410 Zestaw Na ścianę Bęben Przechowywanie

Cellfast 55-410 to produkt dla klientów poszukujących prostych, sprawdzonych i wygodnych rozwiązań. Stosowanie automatycznego zwijacza na wąż zapewni porządek i estetyczny wygląd. Produkt możemy powiesić na ścianie zyskując więcej miejsca. 

Cena 500,00 zł

Cellfast Wózek na wąż COMPACT 55-300...

Cellfast Wózek na wąż COMPACT 55-300 Zwijanie wężą Przechowywanie Kompaktowy Stabilny 

Wózek pomieści maksymalnie 45m węża o średnicy 1/2 cala (30 metrów węża 5/8’’ oraz 20 metrów węża 3/4’’). Jest bardzo łatwy w montażu, montaż nie wymaga narzędzi. Narożne połączenie węża zapobiega jego zaginaniu i przekręcaniu podczas nawijania i rozwijania.  

Cena 179,99 zł

BRADAS ZWIJACZ DO WĘŻA WÓZEK


Zwijacz do węża - wózek "CLEVER REEL" . Mieści do 60 metrów węża 1/2" lub do 45 metrów węża 5/8". Posiada stabilną i wytrzymałą podstawę. Bęben wykonany jest z mocnego polipropylenowego tworzywa odpornego na promieniowanie UV. 

 

 

Cena 83,98 zł

Pozostałe - sklep internetowy

W podkategorii Pozostałe w dziale Nawadnianie sklepu ogrodniczego BIATOM.PL można znaleźć szereg akcesoriów przydatnych w procesie utrzymania odpowiedniej gospodarki wodnej w naszym ogrodzie, warzywniku czy przy posiadanych przydomowych trawnikach. Dostarczany towar przez takie firmy jak BRADAS, RAMP, SUBSTRAL czy MAROLEX wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiałów i spełnia swoje zadania w 100 %. Jeżeli poszukujesz akcesoriów przydatnych do codziennego składowania węży ogrodowych znajdziesz tutaj szereg wózków czy wieszaki na węże gotowe do domowego montażu. W tej podkategorii umieściliśmy także różnego rodzaju przedmioty dodatkowe do posiadanych przez podlewającego konewek czy węży ogrodniczych. Także tutaj dostępne są spryskiwacze z pojemnikami o różnej wielkości, dzięki którym konieczne opryski w naszym ogrodzie staną się czynnością prostą do wykonania. Specjalnie dla osób uprawiającej rośliny w donicach czy skrzynkach balkonowych mamy w ofercie także dozowniki do podlewania, które znacznie ułatwiają odpowiednie zaopatrzenie tak hodowanych roślin w wodę.