Marki

Siekiery

Mamy 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Fiskars Siekiera rozłupująca XL X25...
Siekiera rozłupująca X25 jak wszystkie produkty tej renomowanej firmy Fiskars, uważana jest za najlepszą na rynku. Poręczna siekiera przydatna m. in. dla stolarzy, a także przy pracach budowlanych i gospodarskich. Optymalny kształt zapewnia każdemu bardziej wydajną, ergonomiczną i bezpieczną pracę.
Cena 259,99 zł
Fiskars Siekiera ciesielska X10 S

Lekka, nieduża siekiera ciesielska to idealne narzędzie do wszelkich prac ciesielskich, leśnych oraz drobnych prac budowlanych i porządkowych wokół domu. Wygodna w użyciu, zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Cena 179,99 zł
Fiskars Siekiera ciesielska X5 XXS...

Mała siekiera ciesielska wykonana z kompozytu włókna szklanego. Jest lekka, wytrzymała, twarda oraz odporna na skrajne warunki atmosferyczne. Niewielki rozmiar umożliwia noszenie jej na pasku, może zastąpić nóż podczas wyprawy trekkingowej. Idealna na kamping.

Cena 139,99 zł
AWTools Siekiera ciesielska XT040...
Nowoczesna siekiera ciesielska dla wymagających użytkowników z lekkim trzonkiem. Ostrze umożliwia obróbkę drewna oraz jego okazjonalne rozłupywanie. Siekiera ciesielska z trzonkiem z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, z powłoką antypoślizgową.
Cena 29,99 zł
AWTools Siekiera ciesielska XT041...
Siekiera ciesielska z trzonkiem z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, z powłoką antypoślizgową. Środek ciężkości znajduje się blisko ostrza przez co praca jest mniej męcząca niż w tradycyjnych siekierach z trzonkami drewnianymi, metalowymi lub plastikowymi. 
Cena 34,99 zł
AWTools Siekiera ciesielska...
Siekiera ciesielska z trzonkiem z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, z powłoką antypoślizgową. Nowa generacja siekier ciesielskich sprawdzi się przy różnych pracach stolarskich i leśnych.
Cena 42,99 zł
Fiskars Siekiera rozłupująca X21 L duża
Siekiera, znane od niepamiętnych czasów narzędzie do pozyskiwania i kształtowania drewna oraz jako broń. Początkowo wykonywano je z kamienia, później z brązu, nierzadko również z rogu a teraz wykonuje się je ze stali.
Cena 239,99 zł
Fiskars Siekiera rozłupująca XXL X27...

Siekiera rozłupująca X27 XXL, uważana jest za najlepszą na rynku. Poręczna siekiera przydatna m. in. dla stolarzy, a także przy pracach budowlanych i gospodarskich. Optymalny kształt zapewnia każdemu bardziej wydajną, ergonomiczną i bezpieczną pracę.

Cena 279,99 zł

Siekiery do łupania drewna - sklep

Siekiery stanowią bardzo przydatne narzędzie ogrodnicze. Przydatne są również dla osób, które w swoich piecach palą drewnem, a także dla posiadaczy domowych kominków i przydomowych wędzarni. W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy szeroki wachlarz różnego rodzaju siekier pochodzących od różnych producentów, na czele których stoi firma FISKARS. Na pierwszy rzut oka wszystkie siekiery wyglądają podobnie, natomiast w praktyce istotnymi elementami są pewne parametry siekiery, które wpływają na wykonywane nią prace. Uwagę powinniśmy zwrócić na kształt toporzyska, ale także kształt głowicy siekiery, których odpowiedni dobór ułatwi nam rąbanie. Przy wyborze siekiery istotnym czynnikiem jest także długość trzonka i masa głowicy, gdzie jedno przekłada się na drugie, tak aby dobrze wyważyć narzędzie. Dobrze wyważona siekiera pozwala wykorzystanie do pomocy przy pracy zasad grawitacji, dzięki czemu praca staje się lżejsza. Częścią siekiery, która powinniśmy dobrze dobrać jest także rękojeść, gdzie przy dobrym doborze nasza ręka będzie mniej męczyła się przy wykonywaniu pracy.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć