Marki

Siekiery

Mamy 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Consorte Siekiera uniwersalna...

Consorte Siekiera uniwersalna SIE-1800g 90cm hartowana
Przeznaczona do użytku przez osoby profesjonalne, do dzielenia większych części drewna na mniejsze kawałki. Nabity stalowy pierścień zapobiega odskakiwaniu głowicy. Trzonek został wykonany z solidnego drewna jesionowego, które znacznie przedłuża okres użytkowania.

Cena 59,99 zł

Cellfast Siekiera rozłupująca ERGO...

Cellfast Siekiera rozłupująca ERGO C2000 41-006 Gwarancja Chopper Rozłupywanie Hartowana stal
Ma długość 74 cm i solidną rękojeść z antypoślizgową powierzchnią. Rozłupująca siekiera Chopper C2000 pozwoli nam szybko i sprawnie porąbać drewno. Z jej pomocą podetniemy gałęzie drzew i wykonamy inne prace w ogrodzie.  

Cena 239,99 zł

Cellfast Siekiera rozłupująca ERGO...

Cellfast Siekiera rozłupująca ERGO C1200 41-004  Gwarancja Chopper Hartowana stal Rozłupywanie

Ma długość 45 cm i solidną rękojeść z antypoślizgową powierzchnią. Rozłupująca siekiera Chopper C1200 pozwoli nam szybko i sprawnie porąbać drewno. Z jej pomocą podetniemy gałęzie drzew i wykonamy inne prace w ogrodzie. 

Cena 179,99 zł

Cellfast Siekiera uniwersalna ERGO...

Cellfast Siekiera uniwersalna ERGO U1100 41-002 Gwarancja Hartowana stal Ergonomiczna

 Ma długość 45 cm i solidną rękojeść z antypoślizgową powierzchnią. Wykonana z niezwykle trwałych materiałów. Uniwersalna siekiera U1100 to narzędzie idealne do użytku podczas prac ciesielskich, ogrodowych, budowlanych i porządkowych. 

Cena 169,99 zł

Cellfast Siekiera uniwersalna ERGO...

Cellfast Siekiera uniwersalna ERGO U1600 41-003 Hartowana stal Ciesielska Rozłupywanie Gwarancja
Ma długość 61,5 cm i solidną rękojeść z antypoślizgową powierzchnią. Wykonana z niezwykle trwałych materiałów. Uniwersalna siekiera U1600 to narzędzie idealne do użytku podczas prac ciesielskich, ogrodowych, budowlanych i porządkowych. 

Cena 219,99 zł

Cellfast Siekiera uniwersalna ERGO...

Cellfast Siekiera uniwersalna ERGO U600 41-001 Lekka Poręczna 25 lat gwarancji

Sprawdzi się dobrze podczas drobnych prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. Ma długość 26 cm i solidną rękojeść kompozytową z włóknem szklanym z antypoślizgową powierzchnią. Uniwersalna siekiera U600 to narzędzie idealne do użytku podczas obozów lub biwaków. 

Cena 149,99 zł

Cellfast Siekiera rozłupująca ERGO...

Cellfast Siekiera rozłupująca ERGO C1600 41-005 Gwarancja Hartowana stal Rozłupywanie  Chopper

Rozłupująca siekiera Chopper C1600 pozwoli nam szybko i sprawnie porąbać drewno. Z jej pomocą podetniemy gałęzie drzew i wykonamy inne prace w ogrodzie. Ma długość 62 cm i solidną rękojeść z antypoślizgową powierzchnią. 

Cena 219,99 zł

Fiskars Siekiera rozłupująca X17...

Fiskars Siekiera rozłupująca X17 średnia M Medium Rozbijanie pieńków

Siekiery Fiskars kształt ostrza oraz idealne wyważenie zapewnia użytkownikowi bardziej wydajną, a zarazem ergonomiczną i bezpieczną pracę. Uważane są za jedne z najlepszych na rynku.
Cena 239,99 zł

Fiskars Siekiera ciesielska X5 XXS...

Mała siekiera ciesielska wykonana z kompozytu włókna szklanego. Jest lekka, wytrzymała, twarda oraz odporna na skrajne warunki atmosferyczne.
Niewielki rozmiar umożliwia noszenie jej na pasku, może zastąpić nóż podczas wyprawy trekkingowej. Idealna na kamping.

Cena 139,99 zł

Consorte Siekiera z klinem 1000g...

Consorte Siekiera z klinem 1000g trzonek z drewna bukowego
Solidna siekiera do użytku uniwersalnego. Nadaje się dobrze do rozłupywania drewna na części np. do kominka, pieca kaflowego. Dzięki zastosowaniu drewna bukowego w produkcji trzonka siekiery, jest on dużo twardszy i odporniejszy od klasycznych trzonków.
Cena 44,99 zł

Consorte Siekiera ciesielska...

Consorte Siekiera ciesielska uniwersalna SIE-1600g 80cm
Przeznaczona do użytku przez profesjonalistów, do rozłupywania grubszych części drewna. Nabity stalowy pierścień zapobiega wyskakiwaniu głowicy z trzonka. Trzonek został wykonany z bardzo wytrzymałego drewna jesionowego, które znacznie przedłuża okres użytkowania narzędzia.

Cena 58,99 zł

Fiskars Siekiera Ciesielska...

Fiskars Siekiera Ciesielska Rozłupująca Norden N10 edycja limitowana 1051143 Siekiera znakomicie sprawdzi się w pracy w ogrodzie, warsztacie czy plenerze. Tradycyjny rodzaj siekiery o klasycznym wyglądzie w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cena 259,99 zł

Cellfast Siekiera rozłupująca ERGO...

Cellfast Siekiera rozłupująca ERGO C2700 41-008 Chopper Gwarancja Hartowana stal Rozłupywanie

Ma długość 93 cm i solidną rękojeść z antypoślizgową powierzchnią. Rozłupująca siekiera Chopper C2700 pozwoli nam szybko i sprawnie porąbać drewno. Z jej pomocą podetniemy gałęzie drzew i wykonamy inne prace w ogrodzie.

Cena 279,98 zł

Consorte Siekiera uniwersalna...

Consorte Siekiera uniwersalna ciesielska SIE-1250g 70cm
Siekiera ta została stworzona dla profesjonalistów do rozłupywania drewna. Nabity stalowy pierścień zapobiega wyskakiwaniu obucha. Trzonek z bardzo wytrzymałego drewna jesionowego, które znacznie wydłuża okres użytkowania narzędzia, dzięki czemu zyskujemy produkt tani i solidny.

Cena 56,99 zł

Consorte Siekiera z klinem 2000g...

Consorte Siekiera z klinem 2000g trzonek drewno bukowe
Solidne narzędzie do użytku uniwersalnego. Nadaje się dobrze do rozłupywania drewna na części np. do pieca kaflowego czy kominka. Dzięki zastosowaniu drewna bukowego w produkcji trzonka, jest on dużo twardszy i odporniejszy od klasycznych trzonków używanych w siekierach tego typu.
Cena 86,99 zł

Gala Siekiera uniwersalna ciesielska...

Gala Siekiera uniwersalna ciesielska 1500g MacHook
Dobrej jakości siekiera uniwersalna. Trzonek został wyprodukowany z drewna, a ostrze ze specjalnie hartowanej stali. Siekiera GALA idealnie sprawdzi się przy rąbaniu drewna lub innych pracach gospodarczych. Zrównoważona pod względem ciężaru i długości.
Cena 63,98 zł

Fiskars Zestaw Siekiera rozłupująca...

Fiskars Zestaw Siekiera rozłupująca XL X25 + piła SW73  

Czwarta Nowsza Generacja Siekiery rozłupującej Fiskars XL-X25 + piła do gałęzi SW73. Idealny zestaw do prac ogrodowych. Niezawodna siekiera rozłupująca i wszechstronna piła ogrodowa.

Cena 319,98 zł

Cellfast Siekiera rozłupująca ERGO...

Cellfast Siekiera rozłupująca ERGO C2500 41-007 Gwarancja Hartowana stal Chopper Rozłupywanie  

Ma długość 74 cm i solidną rękojeść z antypoślizgową powierzchnią. Rozłupująca siekiera Chopper C2500 pozwoli nam szybko i sprawnie porąbać drewno. Z jej pomocą podetniemy gałęzie drzew i wykonamy inne prace w ogrodzie.

Cena 259,99 zł

Fiskars Siekiera rozłupująca XL X25...

Siekiera rozłupująca X25 jak wszystkie produkty tej renomowanej firmy Fiskars, uważana jest za najlepszą na rynku. Poręczna siekiera przydatna m. in. dla stolarzy, a także przy pracach budowlanych i gospodarskich. Optymalny kształt zapewnia każdemu bardziej wydajną, ergonomiczną i bezpieczną pracę.
Cena 289,98 zł

Fiskars Siekiera rozłupująca X21 L...

Fiskars Siekiera rozłupująca X21 L duża Mocna Gwarancja

Siekiera,
znane od niepamiętnych czasów narzędzie do pozyskiwania i kształtowania drewna oraz jako broń. Początkowo wykonywano je z kamienia, później z brązu, nierzadko również z rogu a teraz wykonuje się je ze stali.
Cena 249,99 zł

AWTools Siekiera ciesielska XT040...

Nowoczesna siekiera ciesielska dla wymagających użytkowników z lekkim trzonkiem. Ostrze umożliwia obróbkę drewna oraz jego okazjonalne rozłupywanie. Siekiera ciesielska z trzonkiem z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, z powłoką antypoślizgową.
Cena 29,99 zł

AWTools Siekiera ciesielska XT041...

Siekiera ciesielska z trzonkiem z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, z powłoką antypoślizgową. Środek ciężkości znajduje się blisko ostrza przez co praca jest mniej męcząca niż w tradycyjnych siekierach z trzonkami drewnianymi, metalowymi lub plastikowymi. 
Cena 34,99 zł

AWTools Siekiera ciesielska...

Siekiera ciesielska z trzonkiem z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, z powłoką antypoślizgową. Nowa generacja siekier ciesielskich sprawdzi się przy różnych pracach stolarskich i leśnych.
Cena 44,99 zł

Fiskars Siekiera rozłupująca XXL X27...

Fiskars Siekiera rozłupująca XXL X27 do rąbania z klinem
Siekiera rozłupująca X27 XXL, uważana jest za najlepszą na rynku. Poręczna siekiera przydatna m. in. dla stolarzy, a także przy pracach budowlanych i gospodarskich. Optymalny kształt zapewnia każdemu bardziej wydajną, ergonomiczną i bezpieczną pracę.

Cena 319,98 zł

Fiskars Siekiera ciesielska X7 XS...

Lekka, nieduża siekiera ciesielska to idealne narzędzie do wszelkich prac ciesielskich, leśnych oraz drobnych prac budowlanych i porządkowych wokół domu. Wygodna w użyciu, idealna na wyjazdy i camping.
Wygodna siekierka do korowania, ociosywania, obcinania gałęzi i pozostałych prac przy drewnie.

Cena 189,99 zł

Consorte Siekiera mała uniwersalna...

Consorte Siekiera mała uniwersalna AXE 600g trzonek drewno bukowe
Poręczna, niezbyt ciężka siekiera do użytku uniwersalnego. Nadaje się dobrze do cięcia drewna na mniejsze części np. na rozpałkę. Dzięki zastosowaniu drewna bukowego w produkcji trzonka siekiery, jest on dużo twardszy i odporniejszy od klasycznych trzonków.
Cena 29,99 zł

Fiskars Zestaw Siekiera rozłupująca...

Fiskars Zestaw Siekiera rozłupująca X21 L duża + nóż uniwersalny 

Zestaw dwóch niezawodnych i niezwykle przydatnych narzędzi marki FISKARS. Jakość, łatwość pracy i bezpieczeństwo- zyskują to państwo dokonując zakupu narzędzi tej marki na naszych aukcjach.

Cena 279,98 zł

Fiskars Siekiera ciesielska X10 S...

Fiskars Siekiera ciesielska X10 S poręczna siekiera do obróbki drewna
Lekka, nieduża siekiera ciesielska
to idealne narzędzie do wszelkich prac ciesielskich, leśnych oraz drobnych prac budowlanych i porządkowych wokół domu. Wygodna w użyciu, zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Cena 189,99 zł

Siekiery do łupania drewna - sklep

Siekiery stanowią bardzo przydatne narzędzie ogrodnicze. Przydatne są również dla osób, które w swoich piecach palą drewnem, a także dla posiadaczy domowych kominków i przydomowych wędzarni. W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy szeroki wachlarz różnego rodzaju siekier pochodzących od różnych producentów, na czele których stoi firma FISKARS. Na pierwszy rzut oka wszystkie siekiery wyglądają podobnie, natomiast w praktyce istotnymi elementami są pewne parametry siekiery, które wpływają na wykonywane nią prace. Uwagę powinniśmy zwrócić na kształt toporzyska, ale także kształt głowicy siekiery, których odpowiedni dobór ułatwi nam rąbanie. Przy wyborze siekiery istotnym czynnikiem jest także długość trzonka i masa głowicy, gdzie jedno przekłada się na drugie, tak aby dobrze wyważyć narzędzie. Dobrze wyważona siekiera pozwala wykorzystanie do pomocy przy pracy zasad grawitacji, dzięki czemu praca staje się lżejsza. Częścią siekiery, która powinniśmy dobrze dobrać jest także rękojeść, gdzie przy dobrym doborze nasza ręka będzie mniej męczyła się przy wykonywaniu pracy.