Marki

Siekiery

Mamy 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Consorte Siekiera z klinem 1000g...

Consorte Siekiera z klinem 1000g trzonek z drewna bukowego
Solidna siekiera do użytku uniwersalnego. Nadaje się dobrze do rozłupywania drewna na części np. do kominka, pieca kaflowego. Dzięki zastosowaniu drewna bukowego w produkcji trzonka siekiery, jest on dużo twardszy i odporniejszy od klasycznych trzonków.
Cena 44,99 zł

Consorte Siekiera uniwersalna...

Consorte Siekiera uniwersalna SIE-1800g 90cm hartowana
Przeznaczona do użytku przez osoby profesjonalne, do dzielenia większych części drewna na mniejsze kawałki. Nabity stalowy pierścień zapobiega odskakiwaniu głowicy. Trzonek został wykonany z solidnego drewna jesionowego, które znacznie przedłuża okres użytkowania.

Cena 59,99 zł

Fiskars Siekiera ciesielska X5 XXS...

Mała siekiera ciesielska wykonana z kompozytu włókna szklanego. Jest lekka, wytrzymała, twarda oraz odporna na skrajne warunki atmosferyczne.
Niewielki rozmiar umożliwia noszenie jej na pasku, może zastąpić nóż podczas wyprawy trekkingowej. Idealna na kamping.

Cena 139,99 zł

Consorte Siekiera ciesielska...

Consorte Siekiera ciesielska uniwersalna SIE-1600g 80cm
Przeznaczona do użytku przez profesjonalistów, do rozłupywania grubszych części drewna. Nabity stalowy pierścień zapobiega wyskakiwaniu głowicy z trzonka. Trzonek został wykonany z bardzo wytrzymałego drewna jesionowego, które znacznie przedłuża okres użytkowania narzędzia.

Cena 58,99 zł

Fiskars Siekiera rozłupująca XXL X27...

Siekiera rozłupująca X27 XXL, uważana jest za najlepszą na rynku. Poręczna siekiera przydatna m. in. dla stolarzy, a także przy pracach budowlanych i gospodarskich. Optymalny kształt zapewnia każdemu bardziej wydajną, ergonomiczną i bezpieczną pracę.

Cena 319,98 zł

Consorte Siekiera uniwersalna...

Consorte Siekiera uniwersalna ciesielska SIE-1250g 70cm
Siekiera ta została stworzona dla profesjonalistów do rozłupywania drewna. Nabity stalowy pierścień zapobiega wyskakiwaniu obucha. Trzonek z bardzo wytrzymałego drewna jesionowego, które znacznie wydłuża okres użytkowania narzędzia, dzięki czemu zyskujemy produkt tani i solidny.

Cena 56,99 zł

Fiskars Siekiera rozłupująca XL X25...

Siekiera rozłupująca X25 jak wszystkie produkty tej renomowanej firmy Fiskars, uważana jest za najlepszą na rynku. Poręczna siekiera przydatna m. in. dla stolarzy, a także przy pracach budowlanych i gospodarskich. Optymalny kształt zapewnia każdemu bardziej wydajną, ergonomiczną i bezpieczną pracę.
Cena 289,98 zł

Fiskars Siekiera rozłupująca X21 L duża

Siekiera, znane od niepamiętnych czasów narzędzie do pozyskiwania i kształtowania drewna oraz jako broń. Początkowo wykonywano je z kamienia, później z brązu, nierzadko również z rogu a teraz wykonuje się je ze stali.
Cena 249,99 zł

AWTools Siekiera ciesielska XT040...

Nowoczesna siekiera ciesielska dla wymagających użytkowników z lekkim trzonkiem. Ostrze umożliwia obróbkę drewna oraz jego okazjonalne rozłupywanie. Siekiera ciesielska z trzonkiem z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, z powłoką antypoślizgową.
Cena 29,99 zł

AWTools Siekiera ciesielska XT041...

Siekiera ciesielska z trzonkiem z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, z powłoką antypoślizgową. Środek ciężkości znajduje się blisko ostrza przez co praca jest mniej męcząca niż w tradycyjnych siekierach z trzonkami drewnianymi, metalowymi lub plastikowymi. 
Cena 34,99 zł

AWTools Siekiera ciesielska...

Siekiera ciesielska z trzonkiem z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, z powłoką antypoślizgową. Nowa generacja siekier ciesielskich sprawdzi się przy różnych pracach stolarskich i leśnych.
Cena 44,99 zł

Fiskars Siekiera ciesielska X7 XS...

Lekka, nieduża siekiera ciesielska to idealne narzędzie do wszelkich prac ciesielskich, leśnych oraz drobnych prac budowlanych i porządkowych wokół domu. Wygodna w użyciu, idealna na wyjazdy i camping.
Wygodna siekierka do korowania, ociosywania, obcinania gałęzi i pozostałych prac przy drewnie.

Cena 189,99 zł

Consorte Siekiera mała uniwersalna...

Consorte Siekiera mała uniwersalna AXE 600g trzonek drewno bukowe
Poręczna, niezbyt ciężka siekiera do użytku uniwersalnego. Nadaje się dobrze do cięcia drewna na mniejsze części np. na rozpałkę. Dzięki zastosowaniu drewna bukowego w produkcji trzonka siekiery, jest on dużo twardszy i odporniejszy od klasycznych trzonków.
Cena 29,99 zł

Fiskars Siekiera ciesielska X10 S...

Lekka, nieduża siekiera ciesielska to idealne narzędzie do wszelkich prac ciesielskich, leśnych oraz drobnych prac budowlanych i porządkowych wokół domu. Wygodna w użyciu, zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Cena 189,99 zł

Siekiery do łupania drewna - sklep

Siekiery stanowią bardzo przydatne narzędzie ogrodnicze. Przydatne są również dla osób, które w swoich piecach palą drewnem, a także dla posiadaczy domowych kominków i przydomowych wędzarni. W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy szeroki wachlarz różnego rodzaju siekier pochodzących od różnych producentów, na czele których stoi firma FISKARS. Na pierwszy rzut oka wszystkie siekiery wyglądają podobnie, natomiast w praktyce istotnymi elementami są pewne parametry siekiery, które wpływają na wykonywane nią prace. Uwagę powinniśmy zwrócić na kształt toporzyska, ale także kształt głowicy siekiery, których odpowiedni dobór ułatwi nam rąbanie. Przy wyborze siekiery istotnym czynnikiem jest także długość trzonka i masa głowicy, gdzie jedno przekłada się na drugie, tak aby dobrze wyważyć narzędzie. Dobrze wyważona siekiera pozwala wykorzystanie do pomocy przy pracy zasad grawitacji, dzięki czemu praca staje się lżejsza. Częścią siekiery, która powinniśmy dobrze dobrać jest także rękojeść, gdzie przy dobrym doborze nasza ręka będzie mniej męczyła się przy wykonywaniu pracy.