• Brak w Magazynie Biatom
Fiskars Zestaw Siekiera rozłupująca X21 L duża + nóż uniwersalny
 • Fiskars Zestaw Siekiera rozłupująca X21 L duża + nóż uniwersalny

Fiskars Zestaw Siekiera rozłupująca X21 L duża + nóż uniwersalny

279,98 zł
Brutto

Fiskars Zestaw Siekiera rozłupująca X21 L duża + nóż uniwersalny 

Zestaw dwóch niezawodnych i niezwykle przydatnych narzędzi marki FISKARS. Jakość, łatwość pracy i bezpieczeństwo- zyskują to państwo dokonując zakupu narzędzi tej marki na naszych aukcjach.

EAN: 6411501200143

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 28,00 zł
10 5% Do rabatu 139,99 zł
20 7% Do rabatu 391,98 zł
50 10% Do rabatu 1 399,92 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Fiskars Zestaw Siekiera rozłupująca X21 L duża + nóż uniwersalny

Zestaw dwóch niezawodnych narzędzi renomowanej firmy Fiskars. Wygoda użytkowania, jakość i funkcjonalność- to cechy produktów, które oferujemy Państwu na naszej aukcji.

W skład zestawu wchodzą:


SIEKIERA ROZŁUPUJĄCA FISKARS L-X21 1015642

Nowa 4 Generacja Siekier Fiskars jest rezultatem nieustającej pracy nad doskonaleniem oferty.

 • Nowy ochraniacz z blokadą bezpieczeństwa w pełni zabezpiecza ostrze i ułatwia transport. Każda siekiera posiada oznaczenie modelu nadrukowane bezpośrednio na trzonku. Ułatwia to dobór optymalnego do naszych potrzeb narzędzia.
 • Optymalny kształt nowego ostrza oraz idealne wyważenie siekiery zapewnia każdemu użytkownikowi bardziej wydajną, a zarazem ergonomiczną i bezpieczną pracę.
 • Nowy antywstrząsowy uchwyt- pomarańczowa część trzonka posiada specjalną strukturę, która zapobiega przesuwaniu się narzędzia w dłoni podczas pracy, Haczykowate zakończenie trzonka gwarantuje pewny uchwyt i uniemożliwia wyślizgnięcie się siekiery.
 • Bardzo lekkie tworzywo FiberComp- kompozyt włókna szklanego, z którego zbudowany jest trzonek, sprawia, że siekiery Fiskars są wyjątkowo lekkie i bardzo wytrzymałe.
 • Precyzyjne ostrze, podwójne hartowanie. Nowa geometria ostrza oraz zaokrąglenie krawędzi głowicy zapewniają jeszcze skuteczniejsze rozłupywanie drewna. Siekiery ciesielskie posiadają ostrze szlifowane pod kątem 30 stopni, zaś siekiery rozłupujące pod kątem 30-40 stopni. Rozszerzający się ku trzonkowi kształt ostrza gwarantuje wytrzymałość i jest odporny na uszkodzenia.


NÓŻ UNIWERSALNY FISKARS Z OSTRZAŁKĄ StaySharp

 • Proste, krótkie ostrze noża jest wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ostrze jest obustronne, co gwarantuje wygodę jego użytkowania.
 • Ergonomiczna rękojeść jest wykonana z tworzywa sztucznego. Zastosowanie trzech komponentów przy konstrukcji rękojeści sprawia, że jej trzymanie w dłoni jest jeszcze wygodniejsze a praca z nożem jeszcze mniej obciąża dłoni.
 • Niezwykle trwały, krótki nóż z serii Hardware od firmy Fiskars pozwala na prowadzenie niezwykle efektywnego cięcia. Posiada bardzo ostre ostrze, które dzięki ostrzałce zintegrowanej z pochwą w każdej chwili można jeszcze porządniej naostrzyć.
 • Dodatkowym elementem, który zwiększa wygodę użytkowania noża z serii Hardware, jest obrotowa pochwa, która gwarantuje komfort zarówno osobom prawo jak i lewo ręcznym.
 • Nóż uniwersalny z ostrzałką Fiskars Numer produktu: 1023618 Szerokość: 40 mm Długość: 215

Specyficzne kody

EAN13
6411501200143
Komentarze (0)