Marki

Grabie

Mamy 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

RAMP RG3 GRABIE DO SIANA POMARAŃCZOWE...

RAMP RG3 GRABIE DO SIANA POMARAŃCZOWE bez kija to uniwersalne grabie z mocowaniem typu Click, umożliwiającym szybkie i wygodne połączenie z trzonkiem o średnicy 24 mm. Idealne do uporządkowania ogrodu po okresie zimowym, grabienia trawy, liści. Niezbędny w wyposażeniu każdego działkowicza, ogrodnika, rolnika.

Cena 12,99 zł

Cellfast Grabie duże do liści Ideal...

Cellfast Grabie duże do liści Ideal PRO 40-312 Wymienna głowica Grabienie Wyrównywanie Ergonomiczne

Produkt Cellfast 40-312 to lekkie grabie do trawy, liści i innych odpadów ogrodowych na każdej powierzchni. Nadają się idealnie do zgarniania i przenoszenia trawy lub liści. Grabie nie ważą dużo i są przy tym bardzo wytrzymałe. 

Cena 86,99 zł

Cellfast Głowica mała do grabi ERGO...

Cellfast Głowica mała do grabi ERGO 40-120 Wymienna Elastyczna Komfortowa praca

Praktyczne grabie do liści z tworzywa Cellfast to wielozadaniowe narzędzie do pracy w ogrodzie. Można nimi wygodnie i sprawnie grabić liście, ściętą trawę, a w razie potrzeby nawet inne drobne zanieczyszczenia pojawiające się na trawniku.

Cena 26,99 zł

Cellfast Grabie metalowe uniwersalne...

Cellfast Grabie metalowe uniwersalne 40-208 Stalowe Aluminiowy trzonek Grabienie Wyrównywanie Wygrabianie

Posiadają hartowaną, wytrzymałą głowicę ze stali borowej, dzięki której posłużą nam z pewnością przez długi okres. Szerokość robocza grabi wynosi 37 cm (14 zębów). Długość trzonka wynosi 155 cm.
Narzędzie ogrodowe leży bardzo pewnie w dłoni.

Cena 66,99 zł

Fiskars Kultywator Solid 165cm...

Fiskars Kultywator Solid 165cm 1016034 Solidny Spulchnianie Napowietrzanie 

Linia Solid to narzędzia lekkie, a zarazem wytrzymałe. Kultywator przeznaczony do spulchniania i napowietrzania ziemi oraz przygotowania gleby do siewu. Głowica narzędzia wykonana jest z hartowanej stali węglowej, a trzonek z wytrzymałego aluminium. 

Cena 75,99 zł

Cellfast Głowica duża do grabi ERGO...

Cellfast Głowica duża do grabi ERGO 40-121 Wymienna Komfortowa praca Elastyczna

Można nimi wygodnie i sprawnie grabić liście, ściętą trawę, a w razie potrzeby nawet inne drobne zanieczyszczenia pojawiające się na trawniku. Praktyczne grabie do liści z tworzywa Cellfast to wielozadaniowe narzędzie do pracy w ogrodzie.

Cena 31,99 zł

Fiskars Grabie uniwersalne Solid...

Fiskars Grabie uniwersalne Solid 12-zębne 1003466 Wyrównywanie Grabienie liści trawy

Rodzina narzędzi Fiskars Solid obejmuje pełną gamę wysokiej jakości lekkich narzędzi, które będą służyły nam latami. Grabie uniwersalne Solid to narzędzie stworzone do grabienia liści oraz trawnika, dodatkowo specjalny kształt głowicy ułatwia wyrównywanie terenu.

Cena 83,98 zł

RAMP RG2-P GRABIE DO LIŚCI POMARAŃCZOWE

RAMP RG2-P GRABIE DO LIŚCI POMARAŃCZOWE o specjalnym trójkątnym kształcie, wykonane z elastycznego tworzywa w kolorze pomarańczowym. Umożliwiają zgarnianie najdrobniejszych liści. Funkcja CLICK ułatwia połączenie z trzonkiem o średnicy 24mm.

Cena 15,99 zł

Fiskars Grabie do liści SOLID M...

Fiskars Grabie do liści SOLID M 1003464 Szerokie Elastyczne Wytrzymałe

Fiskars Solid™ to gama funkcjonalnych narzędzi charakteryzujących się trwałością i wytrzymałością, uniwersalnym zastosowaniem oraz jakością. Grabie do liści Solid™ M wyróżnia elastyczna, 415 mm głowica idealna do wiekszych powierzchni. Narzędzie idealne na każdą porę roku.

Cena 66,99 zł

Cellfast Grabie małe do liści ERGO...

Cellfast Grabie małe do liści ERGO 40-110 Wymienna głowica Wyrównywanie Wygrabianie Grabienie

Małe grabie do liści 40-110 wyprodukowane przez firmę CELLFAST służą do grabienia liści, trawy lub innych odpadów ogrodowych. Dzięki uniwersalnemu adapterowi, możemy szybko wymienić głowicę.  Unikalny kształt głowicy, ogranicza zapychanie się zębów.

Cena 75,99 zł

KARD 19 GRABIE BELKA PŁASKA 16 ZĘBÓW

Grabie metalowe 16-zębne nieoprawione, stosowane w ogrodnictwie do rozdrabniania gleby, wykonywane są w postaci wykroju z grubej (4–6 mm) blachy stalowej. Jest to listwa o wymiarach 80 x 400–500 mm, z jednej strony tej listwy wycięte są zęby na głębokość 50–70 mm.

Cena 39,98 zł

Cellfast Grabie duże do liści ERGO...

Cellfast Grabie duże do liści ERGO 40-111 Wymienna głowica Grabienie Wyrównywanie Wygrabianie

Duże grabie do liści 40-111 wyprodukowane przez firmę CELLFAST służą do grabienia liści, trawy lub innych odpadów ogrodowych. Unikalny kształt głowicy, ogranicza zapychanie się zębów. Dzięki uniwersalnemu adapterowi, możemy szybko wymienić głowicę.

Cena 84,99 zł

KARD 15 GRABIE BELKA PŁASKA 12 ZĘBÓW

Grabie metalowe 12-zębne nieoprawione, stosowane w ogrodnictwie do rozdrabniania gleby, wykonywane są w postaci wykroju z grubej (4–6 mm) blachy stalowej. Jest to listwa o wymiarach , z jednej strony tej listwy wycięte są zęby na głębokość 50–70 mm. Na środku listwy znajduje się stożkowa tulejka, służąca do mocowania drewnianego styliska.

Cena 28,99 zł

KARD 113 GRABIE DO LIŚCI Z DRUTU

Grabie nieoprawione tego typu są stosowane w ogrodnictwie do grabienia liści. Wykonane ze sprężystych, stalowych prętów o średnicy 4 mm i długości ok. 500 mm, rozchylonych tworzą wachlarz długich sprężystych zębów.

Cena 54,99 zł

VERDENIA 0369 GRABIE METALOWE 14...

Grabie metalowe 14-zębne, stosowane w ogrodnictwie do rozdrabniania gleby, wykonywane są w postaci wykroju z grubej (4–6 mm) blachy stalowej. Jest to listwa o wymiarach 80 x 400–500 mm, z jednej strony tej listwy wycięte są zęby na głębokość 50–70 mm. Na środku listwy zamocowana jest stożkowa tulejka, służąca do mocowania drewnianego styliska.

Cena 10,98 zł

VERDENIA GRABKI OGRODNICZE 5 ZĘBÓW

Grabki 5-zębne trzon metalowy

Małe grabki uniwersalne przydatne do drobnych prac w ogrodzie, na działce czy tarasie.

  • trzon metalowy z rączką drewniana pokrytą miękkim tworzywem,
  • długość-30cm,
  • szerokość grabek-9cm,
  • zębów-5.
Cena 6,99 zł

Fiskars Grabie Ogrodnicze ERGO 160cm...

Fiskars Grabie Ogrodnicze ERGO 160cm 1004809 Ergonomiczny trzonek

Nawet długotrwałe, monotonne wykonywanie jednej czynności nie powoduje zmęczenia. Linia narzędzi ergonomicznych Fiskars gwarantuje prawidłową postawę podczas pracy. Głowice są hartowane, co zapewnia wytrzymałość narzędzi.

Cena 56,99 zł

Fiskars Grabie do liści SOLID L23...

Fiskars Grabie do liści SOLID L23 1014812 Drewniany trzonek

Trzonek z wyselekcjonowanego drewna. Szeroka głowica idealna do grabienia dużych powierzchni. Dodatkowo elastyczne zęby o geometrycznym kształcie uniemożliwiają zapychanie się głowicy. Grabie Solid L23 pozwalają na bardzo dokładnie wygrabianie powierzchni. 

Cena 33,98 zł

Fiskars Grabie do liści trawy ERGO...

Fiskars Grabie do liści trawy ERGO 170cm 135410 Trzonek ergonomiczny

Linia narzędzi ergonomicznych Fiskars gwarantuje prawidłową postawę podczas pracy. Nawet długotrwałe, monotonne wykonywanie jednej czynności nie powoduje zmęczenia. Wygięty pod kątem 40° trzonek minimalizuje napięcie mięśni pleców i gwarantuje naturalną pozycję ciała.

Cena 63,98 zł

Grabie do liści, trawy i ogródka - sklep

Grabie w naszych przydomowych ogródkach, trawnikach stanowią bardzo ważne narzędzie ułatwiające drobne prace ogrodnicze takie jak na przykład sianie, mieszanie gleby z nawozami czy pozbywanie się zanieczyszczeń z ziemi. Są one niedrogimi narzędziami ogrodniczymi, które znakomicie sprawdzają się zarówno na działce, w ogrodzie czy na przydomowych rabatkach. Można powiedzieć, ze grabie są nieodzownym elementem szafki narzędziowej posiadaczy ogrodów i trawników. W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL można znaleźć produkty pochodzące od różnych producentów, wśród których wymienić można chociażby RAMP, FLO czy VERDENIĘ. Naszym klientom oferujemy całą gamę różnego rodzaju grabi i grabek, tak aby można było znaleźć produkt odpowiedni do naszych potrzeb. W naszym asortymencie znajdziesz nieduże grabki pomocne przy pielęgnacji warzywników, ale także grabie o większych rozmiarach, mniejszej lub większej ilości zębów, dostosowane do zbierania liści, czy siana.