Grabie

Aktywne filtry

RAMP RG2-P Grabie do liści...

RAMP RG2-P Grabie do liści pomarańczowe Wygrabianie trawy

RAMP RG2-P Grabie do liści pomarańczowe o specjalnym trójkątnym kształcie, wykonane z elastycznego tworzywa w kolorze pomarańczowym. Umożliwiają zgarnianie najdrobniejszych liści. Funkcja CLICK ułatwia połączenie z trzonkiem o średnicy 24mm.

Cena 15,99 zł

Cellfast Grabie duże do liści Ideal...

Cellfast Grabie duże do liści Ideal PRO 40-312 Wymienna głowica Grabienie Wyrównywanie Ergonomiczne

Produkt Cellfast 40-312 to lekkie grabie do trawy, liści i innych odpadów ogrodowych na każdej powierzchni. Nadają się idealnie do zgarniania i przenoszenia trawy lub liści. Grabie nie ważą dużo i są przy tym bardzo wytrzymałe. 

Cena 94,99 zł

Verdenia Grabie do liści Wachlarzowe...

Verdenia Grabie do liści Wachlarzowe 9028 Regulowane Metalowe

Przeznaczone do zgrabiania liści i drobnej trawy w ogrodzie. Grabie ogrodnicze, metalowe, wachlarzowe, regulowane- 15 zębów. Grabie są wykonane z wysokiej jakości stopów metalu, które zapewniają gwarancję pracy na lata.
Cena 36,99 zł

Cellfast Głowica duża do grabi ERGO...

Cellfast Głowica duża do grabi ERGO 40-121 Wymienna Komfortowa praca Elastyczna

Można nimi wygodnie i sprawnie grabić liście, ściętą trawę, a w razie potrzeby nawet inne drobne zanieczyszczenia pojawiające się na trawniku. Praktyczne grabie do liści z tworzywa Cellfast to wielozadaniowe narzędzie do pracy w ogrodzie.

Cena 31,99 zł

KARD 22 Grabki małe 8-zębne 60cm...

KARD 22 Grabki małe 8-zębne 60cm Ogrodnicze Trzonek

Sprawdzą się doskonale wszędzie tam, gdzie zwykłe grabie są zbyt duże, by sobie poradzić. Doskonałe do wygrabiania martwych liści i igieł spod krzewów, drobnych prac porządkowych np. na cmentarzu. Wykonane z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo.

Cena 24,99 zł

KARD 19 Grabie belka płaska 16 zębów...

KARD 19 Grabie belka płaska 16 zębów Do siana liści

Grabie metalowe 16-zębne nieoprawione, stosowane w ogrodnictwie do rozdrabniania gleby, wykonywane są w postaci wykroju z grubej (4–6 mm) blachy stalowej. Jest to listwa o wymiarach 80 x 400–500 mm, z jednej strony tej listwy wycięte są zęby na głębokość 50–70 mm.

Cena 49,97 zł

Fiskars Kultywator Solid 165cm...

Fiskars Kultywator Solid 165cm 1016034 Solidny Spulchnianie Napowietrzanie 

Linia Solid to narzędzia lekkie, a zarazem wytrzymałe. Kultywator przeznaczony do spulchniania i napowietrzania ziemi oraz przygotowania gleby do siewu. Głowica narzędzia wykonana jest z hartowanej stali węglowej, a trzonek z wytrzymałego aluminium. 

Cena 79,99 zł

Cellfast Grabie duże do liści ERGO...

Cellfast Grabie duże do liści ERGO 40-111 Wymienna głowica Wygrabianie

Duże grabie do liści 40-111 wyprodukowane przez firmę CELLFAST służą do grabienia liści, trawy lub innych odpadów ogrodowych. Unikalny kształt głowicy, ogranicza zapychanie się zębów. Dzięki uniwersalnemu adapterowi, możemy szybko wymienić głowicę.

Cena 99,99 zł

Cellfast Grabie metalowe uniwersalne...

Cellfast Grabie metalowe uniwersalne 40-208 Stalowe Aluminiowy trzonek Grabienie Wyrównywanie Wygrabianie

Posiadają hartowaną, wytrzymałą głowicę ze stali borowej, dzięki której posłużą nam z pewnością przez długi okres. Szerokość robocza grabi wynosi 37 cm (14 zębów). Długość trzonka wynosi 155 cm.
Narzędzie ogrodowe leży bardzo pewnie w dłoni.

Cena 88,99 zł

KARD 24 Grabki ogrodowe 8-zębne 60cm...

KARD 24 Grabki ogrodowe 8-zębne 60cm Metalowe Rękojeść

Grabki małe 8-zębne z metalowym trzonkiem i poręcznym miękkim uchwytem. Doskonałe przy drobnych pracach ogrodowych, kiedy potrzebne są mniejsze narzędzia. Dokładnie wygrabią przestrzeń pod krzewami, bylinami i gęsto rosnącymi roślinami jednorocznymi.

Cena 24,99 zł

Cellfast Głowica mała do grabi ERGO...

Cellfast Głowica mała do grabi ERGO 40-120 Wymienna Elastyczna Komfortowa praca

Praktyczne grabie do liści z tworzywa Cellfast to wielozadaniowe narzędzie do pracy w ogrodzie. Można nimi wygodnie i sprawnie grabić liście, ściętą trawę, a w razie potrzeby nawet inne drobne zanieczyszczenia pojawiające się na trawniku.

Cena 26,99 zł

KARD 122 Grabki uniwersalne 30cm...

KARD 122 Grabki uniwersalne 30cm Motyczka Dwustronne
Sprawdzą się we wszelkich pracach ogrodowych, zarówno podczas pielenia, spulchniania, jak i grabienia. Przy ich pomocy przygotujesz ziemię pod wysiew nasion i sadzenie. Grabki uniwersalne ogrodowe z drewnianym trzonkiem, wykonane z wysokiej jakości materiałów. 

Cena 27,99 zł

RAMP RG3 Grabie do siana pomarańćzowe...

RAMP RG3 Grabie do siana pomarańćzowe B/K Grabienie trawy liści

Grabie do siana bez kija to uniwersalne grabie z mocowaniem typu Click, umożliwiającym szybkie i wygodne połączenie z trzonkiem o średnicy 24 mm. Idealne do uporządkowania ogrodu po okresie zimowym, grabienia. Niezbędne w wyposażeniu każdego działkowicza, ogrodnika, rolnika.

Cena 12,99 zł

KARD 23 Grabki małe 10-zębne 80cm...

KARD 23 Grabki małe 10-zębne 80cm Trzonek Ogrodnicze

Grabki 10-zębne KARD sprawdzą się doskonale wszędzie tam, gdzie zwykłe grabie są zbyt duże, by sobie poradzić. Wykonane z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Stworzone do wygrabiania martwych liści i igieł spod krzewów, drobnych prac porządkowych np. na cmentarzu.

Cena 25,99 zł

KARD 25 Grabki małe 6-zębne 60cm...

KARD 25 Grabki małe 6-zębne 60cm Ogrodnicze Stalowe

Wykonane z wysokiej jakości stali, posiadają wygodną rękojeść z tworzywa. Sprawdzą się doskonale wszędzie tam, gdzie zwykłe grabie są zbyt duże, by sobie poradzić. Doskonałe do wygrabiania martwych liści i igieł spod krzewów, drobnych prac porządkowych np. na cmentarzu.

Cena 22,99 zł

KARD 109 Grabie do liści z taśmy...

KARD 109 Grabie do liści z taśmy Nieregulowane Metalowe

Grabie nieoprawione tego typu są stosowane w ogrodnictwie do grabienia liści. Wykonane ze sprężystych, stalowych taśm, które rozchylone tworzą wachlarz długich, sprężystych zębów. Trwałe i solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Cena 64,99 zł

KARD 17 Grabie 14-zębne 35cm Stalowe...

KARD 17 Grabie 14-zębne 35cm Stalowe Trzonek drewniany

Sprawdzą się doskonale wszędzie tam, gdzie zwykłe grabie są niezbędne. Doskonałe do wygrabiania martwych liści i igieł spod drzew, wyrównywania ziemi pod zasiew i innych tego typu prac. Wykonane z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo.

Cena 49,99 zł

Cellfast Grabie małe do liści ERGO...

Cellfast Grabie małe do liści ERGO 40-110 Wymienna głowica Grabienie

Małe grabie do liści 40-110 wyprodukowane przez firmę CELLFAST służą do grabienia liści, trawy lub innych odpadów ogrodowych. Dzięki uniwersalnemu adapterowi, możemy szybko wymienić głowicę.  Unikalny kształt głowicy, ogranicza zapychanie się zębów.

Cena 84,99 zł

KARD 113 Grabie do liści z drutu...

KARD 113 Grabie do liści z drutu Metalowe Nieregulowane

Grabie nieoprawione tego typu są stosowane w ogrodnictwie do grabienia liści. Wykonane ze sprężystych, stalowych prętów o średnicy 4 mm i długości ok. 500 mm, rozchylonych tworzą wachlarz długich sprężystych zębów.

Cena 64,99 zł

KARD 15 Grabie belka płaska 12 zębów...

KARD 15 Grabie belka płaska 12 zębów Do liści siana
 
Grabie metalowe 12-zębne nieoprawione, stosowane w ogrodnictwie do rozdrabniania gleby, wykonywane są w postaci wykroju z grubej blachy stalowej. Z jednej strony tej listwy wycięte są zęby na głębokość 50–70 mm. Na środku listwy znajduje się stożkowa tulejka, służąca do mocowania trzonka. 

Cena 39,99 zł

KARD 120 Grabki małe ogrodowe 8-zębne...

KARD 120 Grabki małe ogrodowe 8-zębne 30cm Stalowe

Proste grabki ogrodnicze przydatne w każdym ogrodzie. Grabki małe 8-zębne oprawione prostym trzonkiem drewnianym o długości 30 cm i średnicy 23 mm. Dobrze wygrabiają miejsca pod niskimi krzewami, pomiędzy bylinami oraz gęsto rosnącymi kwiatami.
Cena 25,99 zł

Bradas Grabie do liści 22 zęby...

Bradas Grabie do liści 22 zęby KT-CX22H Szerokie Wachlarzowe Trzonek

Grabie posiadają nagwintowane gniazdo, co umożliwia solidne i proste zamontowanie drewnianego lakierowanego trzonka. Przeznaczone do zgrabiania liści i drobnej trawy w ogrodzie. Szerokość robocza: 48cm. Grabie ogrodnicze wachlarzowe- 22 zęby.
Cena 29,99 zł

Fiskars Grabie uniwersalne Solid...

Fiskars Grabie uniwersalne Solid 12-zębne 1003466 Wyrównywanie Grabienie liści trawy

Rodzina narzędzi Fiskars Solid obejmuje pełną gamę wysokiej jakości lekkich narzędzi, które będą służyły nam latami. Grabie uniwersalne Solid to narzędzie stworzone do grabienia liści oraz trawnika, dodatkowo specjalny kształt głowicy ułatwia wyrównywanie terenu.

Cena 83,98 zł

Fiskars Grabie do liści SOLID M...

Fiskars Grabie do liści SOLID M 1003464 Szerokie Elastyczne Wytrzymałe

Fiskars Solid™ to gama funkcjonalnych narzędzi charakteryzujących się trwałością i wytrzymałością, uniwersalnym zastosowaniem oraz jakością. Grabie do liści Solid™ M wyróżnia elastyczna, 415 mm głowica idealna do wiekszych powierzchni. Narzędzie idealne na każdą porę roku.

Cena 66,99 zł

Fiskars Grabie do liści trawy ERGO...

Fiskars Grabie do liści trawy ERGO 170cm 135410 Trzonek ergonomiczny

Linia narzędzi ergonomicznych Fiskars gwarantuje prawidłową postawę podczas pracy. Nawet długotrwałe, monotonne wykonywanie jednej czynności nie powoduje zmęczenia. Wygięty pod kątem 40° trzonek minimalizuje napięcie mięśni pleców i gwarantuje naturalną pozycję ciała.

Cena 63,98 zł

Fiskars Grabie do liści SOLID L23...

Fiskars Grabie do liści SOLID L23 1014812 Drewniany trzonek

Trzonek z wyselekcjonowanego drewna. Szeroka głowica idealna do grabienia dużych powierzchni. Dodatkowo elastyczne zęby o geometrycznym kształcie uniemożliwiają zapychanie się głowicy. Grabie Solid L23 pozwalają na bardzo dokładnie wygrabianie powierzchni. 

Cena 33,98 zł

Verdenia Grabki ogrodnicze 5 zębów...

Verdenia Grabki ogrodnicze 5 zębów 0075 Uniwersalne Spulchnianie

Małe grabki uniwersalne przydatne do drobnych prac w ogrodzie, na działce czy tarasie. Doskonałe narzędzie wielofunkcyjne, którym wypielisz, zruszysz ziemię i wygrabisz z niej liście oraz inne zanieczyszczenia. Trzon metalowy z rączką drewniana pokrytą miękkim tworzywem.

Cena 8,99 zł

Grabie do liści, trawy i ogródka - sklep

Grabie w naszych przydomowych ogródkach, trawnikach stanowią bardzo ważne narzędzie ułatwiające drobne prace ogrodnicze takie jak na przykład sianie, mieszanie gleby z nawozami czy pozbywanie się zanieczyszczeń z ziemi. Są one niedrogimi narzędziami ogrodniczymi, które znakomicie sprawdzają się zarówno na działce, w ogrodzie czy na przydomowych rabatkach. Można powiedzieć, ze grabie są nieodzownym elementem szafki narzędziowej posiadaczy ogrodów i trawników. W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL można znaleźć produkty pochodzące od różnych producentów, wśród których wymienić można chociażby RAMP, FLO czy VERDENIĘ. Naszym klientom oferujemy całą gamę różnego rodzaju grabi i grabek, tak aby można było znaleźć produkt odpowiedni do naszych potrzeb. W naszym asortymencie znajdziesz nieduże grabki pomocne przy pielęgnacji warzywników, ale także grabie o większych rozmiarach, mniejszej lub większej ilości zębów, dostosowane do zbierania liści, czy siana.