Ogrodzenia i siatki

Aktywne filtry

Bradas 2x10m Siatka PLANT NET Rośliny...

Bradas 2x10m Siatka PLANT NET Rośliny pnące Podpora Ogórki  

Może być zakładana zarówno w poziomie jak i w pionie. Duże oczko zapewnia łatwy dostęp do roślin. Doskonała do uprawy roślin pnących np. fasola, groch, chmiel. Niezastąpiona jako rusztowanie dla roślin pnących. Lekka i łatwa w montażu.
Cena 18,99 zł

Bradas 4x5m Siatka na ptaki BIRD NET...

Bradas 4x5m Siatka na ptaki BIRD NET Osłona Szpaki Zabezpiecza owoce 

Siatka BIRD NET . Niezawodna ochrona przed ptakami. Lekka i jednocześnie wytrzymała. Łatwa w montażu. Skutecznie zabezpiecza plony przed szkodliwą działalnością ptaków. 
Cena 12,99 zł

Bradas 4x10m Siatka na ptaki BIRD NET...

Bradas 4x10m Siatka na ptaki BIRD NET Zabezpiecza owoce Osłona Szpaki 

Niezawodna ochrona przed ptakami. Lekka i jednocześnie wytrzymała. Łatwa w montażu. Skutecznie zabezpiecza plony przed szkodliwą działalnością ptaków. Siatka BIRD NET.
Cena 26,99 zł

Siatki ogrodzeniowe i ogrodzenia ogrodowe - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy również elementy ogrodzenia, które można zastosować w swoich ogrodach. Naszymi dostawcami są renomowane firmy z Polski jak i z zagranicy, na przykład takie podmioty jak BJPLASTIK czy FORM. W każdej przestrzeni może zajść potrzeba zastosowania pewnego odgrodzenia jej części. Powodów tego oczywiście może być mnóstwo, ale rozwiązań do zastosowania także można odnaleźć bardzo wiele. Na rynku dostępne są z jednej strony siatki rozwijane, które pozwalają na pokrycie długiego kawałka ogrodzenia. Z drugiej można także odnaleźć gotowe elementy o określonej długości, które często posiadają system łączeń pozwalający na pokrywanie dłuższych dystansów. Oferowane produkty, pomijając już funkcję ogrodzeniową, mogą także w dużym stopniu dopełnić całościowy efekt wizualny, który tworzy nasz ogród i dom. Aby zadbać także i o te potrzeby dostępne jest zróżnicowane wzornictwo ogrodzeń i płotków.