Marki

Agrowłókniny

Mamy 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Agrotkanina czarna szer. 1,6m za 1mb...

Agrotkanina antychwastowa ogrodnicza Dzięki swoim właściwościom (wysoka gramatura 94 gram, inna struktura materiału) jest 2 razy trwalsza od agrowłókniny. Wykonana jest z cienkich nitek polipropylenowych, dzięki czemu przepuszcza wodę i składniki mineralne oraz nie ulega procesowi gnicia.

Cena 8,00 zł

Agrotkanina czarna szer. 1,05m za 1mb...

Agrotkanina czarna szer. 1,05m za 1mb wykonana jest z cienkich nitek polipropylenowych, dzięki czemu przepuszcza wodę i składniki mineralne oraz nie ulega procesowi gnicia. Wysoka gramatura 100 gram i pleciona struktura materiału zapewnia długą żywotność.

Cena 4,99 zł

Agrotkanina czarna szer. 0,8m za 1mb...

Agrotkanina czarna ogrodnicza wykonana jest z cienkich nitek polipropylenowych, dzięki czemu przepuszcza wodę i składniki mineralne oraz nie ulega procesowi gnicia. Dzięki swoim właściwościom (wysoka gramatura 94 gram, inna struktura materiału) jest 2 razy trwalsza od agrowłókniny.

Cena 3,99 zł

Forte Agrowłóknina zimowa rękaw...

Forte Agrowłóknina zimowa rękaw  0,6x10m gramatura 40g/m2 wykonany jest z agrowłókniny zimowej o gramaturze 40g/m2. Zastosowanie rękawa pozwala na ochronę roślin przed szkodliwym działaniem czynników pogodowych, takich jak np. niskie temperatury oraz wiatr.

Cena 25,99 zł

Forte Agrowłóknina zimowa rękaw...

Agrowłóknina zimowa rękaw Forte 0,8x10m gramatura 40g/m2. Zastosowanie rękawa pozwala na ochronę roślin przed szkodliwym działaniem czynników pogodowych, takich jak np. niskie temperatury oraz wiatr.

Cena 49,99 zł

RAMP Szpilka do agrowłókniny 20cm...

RAMP Szpilka do agrowłókniny 20cm Długa Przytwierdzanie włókniny Ściółkowanie Solidna Trwała

Szpilki - kotwice wykonane są z bardzo mocnego tworzywa, dzięki czemu można nimi mocować agrowłókninę jak i tkaninę ściółkarską, a dzięki specjalnym  naprzemiennym ząbkom oraz łebkowi bardzo mocno zakotwiczają się w ziemi.

Cena 0,89 zł

RAMP Szpilka do agrowłókniny 12,5cm...

RAMP Szpilka do agrowłókniny 12,5cm Mocowanie włókniny Wbijana do ziemi Mocna

Kotwice szpilki wykonane są z bardzo mocnego tworzywa, dzięki czemu można nimi mocować agrowłókninę jak i tkaninę ściółkarską, a dzięki specjalnym  naprzemiennym ząbkom oraz łebkowi bardzo mocno zakotwiczają się w ziemi.

Cena 0,49 zł

Megran Agrowłóknina zimowa Horti-Line...

Megran Agrowłóknina zimowa Horti-Line 2,1m x 5m do okrywania roślin chroni przed mrozem służy do okrywania roślin. Chroni je przed mrozem, wiatrem, gradobiciem. Przepuszcza światło. Posiada stabilizator UV umożliwiający wielokrotne stosowanie.

Cena 19,99 zł

Megran Agrowłóknina zimowa Horti-Line...

Megran Agrowłóknina zimowa Horti-Line 2,1m x 10m do okrywania roślin chroni przed mrozem służy do ochrony roślin przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zabezpiecza przed mrozem, gradobiciem, wiatrem, a także nadmiernym parowaniem wody. Dodatek stabilizatora UV zapewnia trwałość produktu.

Cena 46,99 zł

Agrotkanina czarna szer. 2,1m za 1mb...

Agrotkanina czarna szer. 2,1m za 1mb wykonana nitek polipropylenowych, dzięki czemu nie ulega procesowi gnicia oraz przepuszcza wodę i składniki mineralne. Dzięki swoim właściwościom (wysoka gramatura 94 gram, inna struktura materiału) jest dużo trwalsza od agrowłókniny.

Cena 9,99 zł

Agrowłókniny do warzyw i traw - sklep

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL posiada w swojej szerokiej ofercie także różne rodzaje agrowłóknin. Wsród naszych głównych dostawców produktów tego typu należy wymienić firmę FORTE, której produkty cechują się wysoką jakością. Agrowłókniny można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszy z nich to agrowłókniny sciółkujące, których celem jest eliminacja chwastów bez konieczności stosowania środków chemicznych w naszym ogrodzie. Drugi rodzaj to agrowłókniny okryciowe i jak sama nazwa mówi, mają one za zadanie ochronę, okrycie roślin przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak np. mróz czy wiatr. Materiał ten jest najczęściej stosowany w kwiaciarstwie, warzywnictwie, sadownictwie, czy szkółkach ogrodniczych i leśnych. Ich użycie należy do prostych czynności i nie wymaga ono żadnych specjalistycznych narzędzi do ich rozłożenia. Dostępne są agrowłókniny o zróżnicowanych rozmiarach, a także w różnych kolorach. Posiadamy w sprzedaży również specjalne rękawy agrowłókninowe, które bywają bardzo przydatne przy zabezpieczeniu krzewów owocowych.