Marki

Plandeki

Mamy 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Bradas Plandeka Wzmacniana 3x4m...

Bradas Plandeka Wzmacniana 3x4m Niebieska Odporna na deszcz Wytrzymała

Bardzo wytrzymała plandeka w kolorze niebieskim. Wykonana ze sztucznego materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Chroni okryte nią przedmioty przed deszczem, śniegiem i wiatrem.
Cena 33,98 zł

Bradas Plandeka wzmacniana 4x5m

Bradas Plandeka wzmacniana 4x5m Plandeka ochronna jest przeznaczona do okrywania i zabezpieczania przedmiotów, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Krawędzie plandeki są podwójnie wzmocnione. Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka służące do mocowania plandeki.
Cena 29,99 zł

Bradas Plandeka Wzmacniana 2x2m...

Bradas Plandeka Wzmacniana 2x2m Niebieska Przeznaczona do okrywania i zabezpieczania przedmiotów. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Krawędzie plandeki wykończone są wzmocnioną podwójnie krawędzią. Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka ułatwiające zamocowanie plandeki.
Cena 6,99 zł

Bradas Plandeka Wzmacniana 2x3m...

Bradas Plandeka Wzmacniana 2x3m Niebieska do stosowania wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka służące do zamocowania plandeki. Krawędzie plandeki wykończone są wzmocnioną podwójnie krawędzią.

Cena 9,99 zł

Bradas 3x5m Plandeka wzmacniana

Bradas  3x5m Plandeka wzmacniana Krawędzie plandeki wykończone są wzmocnioną podwójnie krawędzią. Plandeki są przeznaczone do okrywania i zabezpieczania przedmiotów, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Cena 26,95 zł

Plandeki ogrodowe - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL nasi klienci mogą także zaopatrzyć się w różnego rodzaju plandeki. Oferujemy produkty pochodzące od najlepszych producentów, jakimi niewątpliwie jest chociażby taka firma jak BRADAS. Plandeki, które można zobaczyć w tej kategorii stanowią element, który może zostać wykorzystywany do przykrycia różnych przedmiotów i powierzchni zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Nasi klienci najczęściej wykorzystują ten produkt w rolnictwie czy też przydomowych ogrodach. Można nią zabezpieczyć przygotowany grunt pod rośliny, można także zabezpieczyć meble czy inne przedmioty stojące na zewnątrz budynku na czas niepogody. Innym miejscem wykorzystania oferowanych przez nas plandek może być miejsce budowy czy remontu, ponieważ pozwalają one skutecznie zabezpieczyć przedmioty przed zniszczeniem remontowym. W naszej ofercie można odnaleźć plandeki o zróżnicowanych rozmiarach, dzięki czemu można dobrać odpowiednią wielkość do miejsca czy przedmiotu, który chcemy zakryć.