Marki

Piły

Mamy 33 produktów.

Pokazano 1-33 z 33 pozycji

Aktywne filtry

STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3...

Łańcuch do piły Oilomatic 35 cm x 3/8 x 1.3 na 52 ogniwa. Kanały olejowe wzdłużne i kołowe. Posiada ogniwa przeciwodbiciowe. Daje to pełny komfort - mniejsze wibracje - mniejsze ryzyko odbicia. Podniesiony ząb tnący. 

Cena 39,00 zł
STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3...

STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3 do pilarki 40cm x 3/8 x 1.3 na 55 ogniw Kanały olejowe wzdłużne i kołowe. Podniesiony ząb tnący. Posiada ogniwa przeciwodbiciowe. Daje to pełny komfort - mniejsze wibracje - mniejsze ryzyko odbicia.

Cena 41,00 zł
STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3...

STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3 do pilarki 40cm x 3/8 x 1.3 na 56 ogniw. Posiada ogniwa przeciwodbiciowe. Daje to pełny komfort - mniejsze wibracje - mniejsze ryzyko odbicia. Podniesiony ząb tnący. Kanały olejowe wzdłużne i kołowe.

Cena 42,00 zł
STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3...

STIHL Łańcuch do piły Oilomatic 30 cm x 1/4 x 1.1 na 64 ogniwa. Łańcuch do krótkiej prowadnicy 30cm. Posiada ogniwa przeciwodbiciowe. Daje to pełny komfort - mniejsze wibracje - mniejsze ryzyko odbicia. Podniesiony ząb tnący. Kanały olejowe wzdłużne i kołowe.

Cena 46,00 zł
STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3...

STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3 do pilarki 35 cm x 3/8 x 1.1 na 50 ogniw Do prowadnicy 35cm. Podniesiony ząb tnący. Kanały olejowe wzdłużne i kołowe. Posiada ogniwa przeciwodbiciowe. Daje to pełny komfort - mniejsze wibracje - mniejsze ryzyko odbicia.

Cena 37,50 zł
STIHL Prawdziwa pilarka MSA 120 C -...

Pilarka MSA 120 C - BQ. Lekka pilarka akumulatorowa do prac wokół domu i w ogrodzie.  Idealna do zastosowania na terenach wymagających zachowania ciszy. Wyposażona w błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej, hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super, piłę łańcuchową PM3 1/4" umożliwiającą czyste cięcie i wysoką wydajność.

Cena 1 299,00 zł
STIHL Pilarka elektryczna łańcuchowa...

Pilarka elektryczna MSE 141 C - Q. Poręczny, lekki model podstawowy o dobrej wydajności cięcia. Doskonała ergonomia umożliwia przyjemną pracę. Piła posiada hamulec QuickStop Super, zbiornik oleju z przezroczystym wziernikiem oraz zabezpieczenie przeciążeniowe. Boczny napinacz piły łańcuchowej służy do bezpiecznego i komfortowego napinania piły.

Cena 499,00 zł
STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem 1/4'' P

STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem 1/4'' P. Narzędzie umożliwiające samodzielne naostrzenie zębów tnących piły łańcuchowych. Prowadnik z pilnikiem okrągłym STIHL do ostrzenia pił łańcuchowych. Łatwy mechanizm montowania pilnika umożliwia jego szybką wymianę i wielokrotne użycie prowadnika. 

Cena 16,84 zł
STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem...

STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem 1/4'' 3/8''P. Prowadnik z pilnikiem okrągłym STIHL do ostrzenia pił łańcuchowych. Narzędzie umożliwiające samodzielne naostrzenie zębów tnących piły łańcuchowych. Drewniany uchwyt pilnika z certyfikowanego drewna umożliwia dobre prowadzenie narzędzia.

Cena 21,30 zł
STIHL Pilnik okrągły do pił...

STIHL Pilnik okrągły do pił łańcuchowych 150x3,2mm. Pilnik przeznaczony do ostrzenia łańcuchów tnących. Aby utrzymać ostrość łańcucha należy użyć okrągłego pilnika z prowadnikiem. A naostrzony łańcuch to łatwiejsza i bezpieczniejsza praca.

Cena 3,81 zł
STIHL Pilnik okrągły do pił...

Pilnik okrągły do pił łańcuchowych 200x4,0mm 1/4''+3/8''P. Pilnik okrągły przeznaczony jest do ręcznego ostrzenia łańcucha.  Doskonale piłuje, zostawiając ostre, gładkie ostrze i zachowując długą żywotność. Do łańcucha 1/4", 3/8" P. Wymiary 200 x 4 mm.

Cena 3,81 zł
AWTOOLS Pilarka spalinowa 1,22KM CS...

 Pilarka spalinowa 1,22KM CS 250. Idealnie nadaje się do ścinania drzew i obcinania gałęzi. Dobre umiejscowienie środka ciężkości pozwala na długotrwałą pracę bez zmęczenia. Niskie zużycie paliwa. Duża osłona ręki oraz hamulec bezpieczeństwa.

Cena 399,99 zł
Verdenia Piła Ogrodnicza do gałęzi...

Piła ogrodnicza do gałęzi składana. Specjalnie wykonany profil zębów zapewni odpowiednie cięcie gałęzi. Uchwyt posiada antypoślizgową powłokę z tworzywa. Ostrze chowane, zostało wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej.

Cena 14,99 zł
FOLDING SAW 380305IT PIŁA OGRODOWA...

Ręczna piła składana Outdoor 'FOLDING SAW'. Produkt niemieckiej firmy MFH Int. Comp. Wykonana zgodnie ze specyfikacją militarną. To doskonałe narzędzie dla ogrodników, myśliwych, wędkarzy, oraz dla aktywnie wypoczywających na łonie natury i miłośników survivalu...

Cena 14,99 zł

Piły ręczne ogrodowe - sklep

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL posiada w swoim asortymencie także szeroki zakres pił ogrodniczych, które są nieodzowne przy wymaganym corocznym formowanie drzewek owocowych, drzewek ozdobnych czy wysokich krzewów w naszych ogrodach. Nasz sklep oferuje produkty pochodzące od takich marek jak VERDENIA, czy FOLDING SAW, które są jednymi z najlepszych producentów takich narzędzi na rynku. Oferujemy produkty dostępne w różnych wariantach rozmiarów, a także o różnie wyprofilowanych kształtach, dzięki czemu możemy dopasować je do naszych potrzeb. Produkty dostępne w naszym sklepie stworzone są z wysokiej jakości stali i innych komponentów, aby zapewnić jak najlepsze i najdłuższe użytkowanie. W sytuacji gdy konieczne do usunięcia gałęzią znajdują się po za naszym zasięgiem do niektórych pił możliwe jest dołączenie specjalnego teleskopowego trzonka, dzięki czemu znacznie wzrastają możliwości pielęgnacji drzew. W ofercie znajdują się zarówno piły składane jak i z dedykowanymi kaburami do ich przechowywania.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć