Piły

Aktywne filtry

Verdenia Piła ogrodnicza składana...

Verdenia Piła ogrodnicza składana 18cm 4136 Gałęzie Przycinanie

Piła ogrodnicza do gałęzi składana. Specjalnie wykonany profil zębów zapewni odpowiednie cięcie gałęzi. Uchwyt posiada antypoślizgową powłokę z tworzywa. Ostrze chowane, zostało wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej. Poręczna i mała- łatwa w przechowywaniu.

Cena 29,99 zł

Fiskars Piła do drewna (S) Xtract...

Fiskars Piła do drewna (S) Xtract SW72 1000612 Wysuwana Ergonomiczna Solidna

Specjalne uzębienie piły zapewnia szybkie i efektywne cięcie. Piły Fiskars Xtract™ gwarantują skuteczne cięcie. Posiadają ergonomiczną, pokrytą tworzywem SoftGrip™, rękojeść z osłoną na palce. Posiada otwór do zawieszania.        

Cena 149,99 zł

Verdenia Piła ogrodnicza 33cm 0367...

Verdenia Piła ogrodnicza 33cm 0367 Piłka Lisi ogon Ręczna

Niezawodna piła przeznaczona ogrodnicza przeznaczona do wycinania drobnych gałęzi krzewów. Piła doskonale sprawdzi się podczas pracy w sadach, ogrodach i parkach, oraz wszędzie tam gdzie musimy formować drzewa i krzewy. Nie zajmuje dużo miejsca przy przechowywaniu.

Cena 27,99 zł

Cellfast Piła kabłąkowa Ideal...

Cellfast Piła kabłąkowa Ideal 21"(533mm) 41-420 Stal węglowa Hartowane zęby

Kształt ramy umożliwia cięcie nawet w trudno dostępnych miejscach. Wytrzymały, stalowy kabłąk jest odporny na korozję o kształcie zabezpieczającym przed przekręcaniem. Wyposażona w miękki, ergonomiczny uchwyt, który zwiększa przyczepność dłoni do rączki.

Cena 59,99 zł

Felco 600 Piła Piłka do drewna gałęzi...

Felco 600 Piła Piłka do drewna gałęzi Ergonomiczna Składana

Piłka FELCO 600 jest lekka, kompaktowa i składana, więc można ją włożyć do kieszeni. Pamiętaj, żeby mieć ją zawsze pod ręką, bo dzięki swojemu czystemu cięciu na pewno stale będzie w użyciu. To niezbędne narzędzie niezależnie od wykonywanej pracy.

Cena 149,99 zł

AWTOOLS Prowadnica do piły...

AWTOOLS Prowadnica do piły łańcuchowej 37,5cm/15" ,325" 1,5mm 64 ogniwa AW80054 Wyjątkowo trwała i odporna na uszkodzenia. Z materiałów wysokiej jakości. Wszechstronne zastosowanie.

Cena 76,99 zł

Fiskars Piła do gałęzi XTRACT SW73...

Wysuwana piła Fiskars Xtract™ stanowi doskonałe uzupełnienie siekiery z linii Fiskars XSeries™. Narzędzia są niezastąpione podczas cięcia i przycinania gałęzi drzew. Specjalne uzębienie pił zapewnia szybkie i efektywne cięcie. Nowy, wygodny zaczep do paska zapewnia wygodę w użyciu i bezpieczeństwo.

Cena 138,99 zł

Felco 611 Piła do drewna Ogrodowa...

Felco 611 Piła do drewna Ogrodowa ERGO 33cm Proste ostrze

Prosty, zwężający się kształt i ostrze o długości 33 cm pozwalają na zajęcie takiej pozycji wśród gałęzi, która umożliwi dosięgnięcie każdej z nich. Piłka ogrodnicza do cięcia ruchem ciągnącym FELCO 611 umożliwia szybkie i precyzyjne cięcie – ostrze wchodzi w drewno pewnie i bez zapychania.

Cena 299,98 zł

Felco 630 Piła do gałęzi Duża...

Felco 630 Piła do gałęzi Duża Ogrodowa Zagięta 33cm

Wysokowydajny rozstaw zębów w połączeniu z zakrzywionym ostrzem optymalizuje jego pracę na całej długości, szybko i efektywnie usuwając trociny w celu zapewnienia czystego cięcia. Innowacyjne, zakrzywione ostrze łatwo przecina duże gałęzie o średnicy do 12 cm, nawet podczas cięcia wysoko w górze.

Cena 329,98 zł

Felco 621 Piła do drewna Ogrodowa...

Felco 621 Piła do drewna Ogrodowa Ostrze proste 24cm

Proste ostrze gładko wchodzi w gałąź, a ruch ciągnący podczas cięcia sprawnie usuwa powstające trociny, które blokowałyby ostrze. Piłka do przycinania ruchem ciągnącym FELCO 621 daje Ci pewność dobrego cięcia. Zwężający się kształt umożliwia sięganie daleko pomiędzy gałęziami.

Cena 289,98 zł

AWTOOLS Łańcuch tnący do pilarki piła...

AWTOOLS Łańcuch tnący do pilarki piła 25cm/10" 3/8" 1,3mm 40 ogniw AW80100

Ogniwa w kształcie "półdłuto". Sprawdzają się w zastosowaniach amatorskich i profesjonalnych. Dedykowany do pilarek AWTools. Ogniwa tnące typu półdłuto (chisel), do wydajnego, czystego cięcia przy minimalnym odbiciu i doskonałym usuwaniu wiórów.

Cena 49,99 zł

Felco 640 Piła Ręczna do Gałęzi...

Felco 640 Piła Ręczna do Gałęzi Drzewa Zagięta 27cm Akcesoria

Szybka, stabilna i bezpieczna, zapewnia komfort użytkowania i lekkość, które mogłyby się wydawać trudne do pogodzenia z siłą cięcia, którą daje innowacyjny kształt ostrza. Trociny są usuwane tak szybko, jak szybko dasz radę przeciąć gałąź o średnicy do 10 cm.

Cena 324,99 zł

Cellfast Piła jednoręczna ERGO 41-040...

Cellfast Piła jednoręczna ERGO 41-040 Stal hartowana Suche gałęzie

Produkt Cellfast 41-040 to piła jednoręczna do cięcia mokrych i suchych pędów oraz gałęzi. Ergonomicznie wykonana, zapewnia maksymalną wygodę pracy. Ostrze wykonane z hartowanej stali, o wklęsłym przekroju zapobiegającym klinowaniu się w trakcie cięcia. 

Cena 89,99 zł

AWTOOLS Pilarka spalinowa 1,22KM CS...

 Pilarka spalinowa 1,22KM CS 250. Idealnie nadaje się do ścinania drzew i obcinania gałęzi. Dobre umiejscowienie środka ciężkości pozwala na długotrwałą pracę bez zmęczenia. Niskie zużycie paliwa. Duża osłona ręki oraz hamulec bezpieczeństwa.

Cena 456,99 zł

Fiskars Piła do gałęzi (L) Xtract...

Fiskars Piła do gałęzi (L) Xtract SW75 1000614 Świeże gałęzie Wysuwana Ergonomiczna

Powłoka SoftGrip™ gwarantuje pewny chwyt, a osłona na palce chroni przed zsunięciem się dłoni na ostrze. Możliwość chowania ostrza zapewnia bezpieczeństwo przy przechowywaniu. Piła przeznaczona do cięcia świeżych gałęzi.

Cena 167,99 zł

STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem...

STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem 1/4'' 3/8''P. Prowadnik z pilnikiem okrągłym STIHL do ostrzenia pił łańcuchowych. Narzędzie umożliwiające samodzielne naostrzenie zębów tnących piły łańcuchowych. Drewniany uchwyt pilnika z certyfikowanego drewna umożliwia dobre prowadzenie narzędzia.

Cena 21,99 zł

STIHL Pilarka elektryczna łańcuchowa...

Pilarka elektryczna MSE 141 C - Q. Poręczny, lekki model podstawowy o dobrej wydajności cięcia. Doskonała ergonomia umożliwia przyjemną pracę. Piła posiada hamulec QuickStop Super, zbiornik oleju z przezroczystym wziernikiem oraz zabezpieczenie przeciążeniowe. Boczny napinacz piły łańcuchowej służy do bezpiecznego i komfortowego napinania piły.

Cena 499,00 zł

STIHL Prawdziwa pilarka MSA 120 C -...

Pilarka MSA 120 C - BQ. Lekka pilarka akumulatorowa do prac wokół domu i w ogrodzie.  Idealna do zastosowania na terenach wymagających zachowania ciszy. Wyposażona w błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej, hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super, piłę łańcuchową PM3 1/4" umożliwiającą czyste cięcie i wysoką wydajność.

Cena 1 299,00 zł

Piły ręczne ogrodowe - sklep

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL posiada w swoim asortymencie także szeroki zakres pił ogrodniczych, które są nieodzowne przy wymaganym corocznym formowanie drzewek owocowych, drzewek ozdobnych czy wysokich krzewów w naszych ogrodach. Nasz sklep oferuje produkty pochodzące od takich marek jak VERDENIA, czy FOLDING SAW, które są jednymi z najlepszych producentów takich narzędzi na rynku. Oferujemy produkty dostępne w różnych wariantach rozmiarów, a także o różnie wyprofilowanych kształtach, dzięki czemu możemy dopasować je do naszych potrzeb. Produkty dostępne w naszym sklepie stworzone są z wysokiej jakości stali i innych komponentów, aby zapewnić jak najlepsze i najdłuższe użytkowanie. W sytuacji gdy konieczne do usunięcia gałęzią znajdują się po za naszym zasięgiem do niektórych pił możliwe jest dołączenie specjalnego teleskopowego trzonka, dzięki czemu znacznie wzrastają możliwości pielęgnacji drzew. W ofercie znajdują się zarówno piły składane jak i z dedykowanymi kaburami do ich przechowywania.