Trawy

Mamy 122 produktów.

Pokazano 1-48 z 122 pozycji

Ekodarpol 0,9 kg Trawa Uniwersalna...

Ekodarpol 0,9kg Trawa Uniwersalna mieszanka ozdobna trawnik nasiona na różne tereny

Uniwersalna mieszanka o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania terenów przydomowych, osiedlowych, a także przydrożnych pasów zieleni. Nie ma większych wymagań glebowych. Nie wymaga zbyt wiele pracy i pielęgnacji.

Cena 29,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa Renowacyjna...

Ekodarpol 1kg Trawa Renowacyjna regenerator na dosiewki trawnik 40m2 nasiona mieszanka opakowanie z siewnikiem

Mieszanka traw przeznaczona do naprawy uszkodzonego trawnika. Doskonale nadaję się do uzupełniania ubytków po zimie, pracach budowlanych lub zniszczeń spowodowanych np. suszą. Szybko wschodzi, zagęszcza i odmładza istniejącą już darń.

Cena 34,99 zł

Ekodarpol 0,5 kg Trawa Renowacyjna do...

Ekodarpol 0,5kg Trawa Renowacyjna do regeneracji trawnika trawnik 20m2 nasiona traw opakowanie z siewnikiem

Mieszanka traw przeznaczona do renowacji uszkodzonego trawnika. Doskonale nadaję się do uzupełniania ubytków po zimie, pracach budowlanych lub spowodowanych suszą. Szybko wyrasta i zagęszcza trawnik, doskonała do odmładzania darni.

Cena 19,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa Sportowa...

Ekodarpol 1kg Trawa Sportowa boiskowa gazonowa nasiona mieszanka trawnikowa murawa opakowanie z siewnikiem

Mieszanka traw przeznaczona na tereny intensywnie użytkowane. Szybko się regeneruje nawet przy częstym i silnym wydeptywaniu. Tworzy trwałą, zwartą darń. Doskonała do wysiewania pod boiska sportowe, place zabaw i ogródki przydomowe.

Cena 33,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa kwietna łąka...

Ekodarpol 1 kg Trawa kwietna łąka, mieszanka kwiatów polnych. Mieszanka kwiatów i ziół w skład której wchodzą starannie dobrane najwyższej jakości nasiona, długo i obficie kwitnących roślin. Mieszanka o bardzo barwnych i wonnych kwiatach przyciągająca pszczoły, motyle, ptaki oraz wszystkie owady pożyteczne.
Nasiona miododajne GRATIS. 

Cena 44,99 zł

Ekodarpol 1kg Trawa Dekoracyjna gazon...

Ekodarpol 1kg Trawa Dekoracyjna gazon nasiona mieszanka ozdobna wolno rosnąca opakowanie z siewnikiem

Tworzy zwartą, soczyście zieloną darń. Charakteryzującą się delikatnym ulistnieniem oraz powolnym tempem wzrostu. Mieszanka doskonała na tereny reprezentacyjne, niezbyt mocno użytkowane. Trawa dobrze rośnie, jest zwarta i bardzo ładna.

Cena 34,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa na miejsca...

Ekodarpol 1kg Trawa na miejsca nasłonecznione suche nasiona mieszanka trawnikowa trawnik opakowanie z siewnikiem
Mieszanka przeznaczona do obsiewania terenów mocno nasłonecznionych i suchych. Dobrze rozwinięty system korzeniowy traw sprawia, że tolerują one rzadsze podlewanie bez utraty walorów estetycznych.

Cena 34,99 zł

Biopon 1 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 1 kg Trawa samozagęszczająca samorozrastająca gęsty zwarty trawnik
Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy. 

Cena 49,99 zł

Ziemovit 1 kg Trawa uniwersalna...

Ziemovit 1 kg Trawa uniwersalna Nasion trawy Efekt dywanowy

Wytwarza mocny system korzeniowy oraz stwarza gęsty, intensywnie zielony trawnik dający efekt dywanu. Jest tolerancyjna na niekorzystne warunki- znosi umiarkowane zacienienie oraz dobrze zimuje. Prawidłowo nawożona pozwoli cieszyć się dobrze utrzymanym trawnikiem przez kolejne lata.

Cena 33,99 zł

Ziemovit 1 kg Wytrzymały trawnik...

Ziemovit 1 kg Wytrzymały trawnik Nasion trawy Odporna na deptanie

Wykształca mocny system korzeniowy, dzięki czemu jest tolerancyjna na niekorzystne warunki i wydeptywanie, a przy częstym koszeniu tworzy zwartą i wyrównaną darń. Dobrze zimuje dzięki czemu już wczesną wiosną przybiera atrakcyjny wygląd.

Cena 36,99 zł

Forte 0,1 kg Trawa Regeneracja...

Forte 0,1 kg Trawa Regeneracja Nasiona Renowacja Dosiewka

Mieszanka traw regeneracyjnych zalecana do uzupełniania ubytków w darni, podsiewu i zagęszczania istniejącej murawy, regeneracji wszystkich rodzajów trawników. Doskonała na dosiewkę małych powierzchni np. ubytków powstałych po rozstawionym basenie i innych.

Cena 4,38 zł

Biopon 0,3 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 0,3 kg Trawa samozagęszczająca Rozłogowa Zwarty gęsty trawnik

Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy. Dzięki temu darń jest niezwykle odporna na intensywne użytkowanie.

Cena 16,99 zł

Forte 5 kg Trawnik zacieniony Nasiona...

Forte 5 kg Trawnik zacieniony Nasiona trawy Tereny cieniste Gęsta darń

Mieszanka przeznaczona do zakładania trawnika na miejscach zacienionych.
Sprawdza się zarówno na trawnikach użytkowanych średnio i bardzo intensywnie. Polecana do zakładania trawnika w czasowo zacienionych miejscach. Odmiany dostosowane do warunków klimatycznych Polski. 

Cena 119,98 zł

Biopon 0,5 kg Trawa renowacyjna...

Biopon 0,5 kg Trawa renowacyjna Szybka regeneracja trawnika Wsiewki Dosiewka

Dzięki zawartości szybko kiełkujących odmian daje możliwość przywrócenia pierwotnego wyglądu trawnika w stosunkowo krótkim czasie i bez większego wysiłku. Odpowiednio dobrane mieszanki zagęszczają darń i pozwalają na łatwiejszą jej regenerację.

Cena 21,99 zł

Biopon 1 kg Trawa renowacyjna szybka...

Biopon 1 kg Trawa renowacyjna szybka regeneracja trawnika Specjalnie dobrana mieszanka gazonowa przeznaczona do odbudowy uszkodzonych fragmentów trawnika, powstałych wskutek mrozu, suszy, chorób czy też prac budowlanych i ogrodowych. Dzięki zastosowaniu tych odmian darń w szybki sposób wróci do pierwotnego wyglądu.

Cena 42,99 zł

CNW 5 kg Trawa Renowacyjna Planti...

CNW 5 kg Trawa Renowacyjna Planti Regeneruje Zagęszcza trawnik Szybko wschodzi
Mieszanka odmian traw polecana do dosiewania istniejących trawników w celu ch zagęszczenia, uzupełnienia ubytków i poprawienia jego wyglądu. Tworzygęsty trawnik z efektem zielonego dywanu. Mieszanka szybko rosnąca.

Cena 99,99 zł

PNOS 4 kg Trawa uniwersalna...

PNOS 4 kg Trawa uniwersalna Ogrodniczek Mieszanka trawnikowa Szybki wzrost Dosiewka

Mieszanka Trawnikowa OGRODNICZEK to uniwersalne nasiona traw, które szybko kiełkują i nie mają specjalnych wymagań. Dzięki temu zyskujemy trawnik łatwy w pielęgnacji i szybko rosnący, którego darń jest gęsta i żywozielona.

Cena 69,99 zł

Biopon 1 kg Trawa sportowa dywanowa...

Biopon 1 kg Trawa sportowa dywanowa na murawy tereny użytkowane intensywnie to mieszanka gazonowa przeznaczona do obsiewania boisk, terenów sportowych,  placów  zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania. Trawnik powstały z wysianych traw najlepiej prezentuje się przy częstym podlewaniu i nawożeniu. 

Cena 39,99 zł

Biopon 5 kg Trawa na tereny suche...

Biopon 5 kg Trawa na tereny suche Polski klimat Odporna na suszę Łatwa uprawa

Przeznaczona do zakładania trawników w miejscach szczególnie narażonych na intensywne nasłonecznienie i brak wody. Doskonale sprawdza się na glebach suchych, jałowych, słabo nawodnionych. Przez odpowiednio dobrane mieszanki gatunków otrzymujemy trawnik odporny i zdrowy. 

Cena 179,99 zł

Ekodarpol 4,5 kg Trawa Uniwersalna...

Ekodarpol 4,5kg Trawa Uniwersalna mieszanka mrozoodporna nasiona trawnik ozdobny

Mieszanka traw polskiej marki Ekodarpol o wszechstronnym zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania terenów przydomowych, osiedlowych, a także przydrożnych pasów zieleni. Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem.

Cena 139,98 zł

Ekodarpol 5 kg Trawa sportowa...

Ekodarpol 5kg Trawa sportowa gazonowa boiskowa trawnik nasiona mieszanka 200m2 odporna na deptanie
Trawa sportowa przeznaczona jest do zakładania trawników użytkowanych rekreacyjnie i boisk sportowych. Szybko się regeneruje nawet przy częstym i silnym wydeptywaniu. Lubi regularne koszenie i częste nawożenie, daje efekt zwartej i gęstej murawy,

Cena 149,99 zł

Biopon 2 kg Trawa sportowa mieszanka...

Specjalistyczna mieszanka boiskowa 2kg przeznaczona do obsiewania muraw, terenów sportowych,  placów  zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania. Dobór  odpowiednich  składników  gwarantuje  uzyskanie  zwartej  murawy, o silnym systemie korzeniowym. Trawa ta wschodzi dłużej, jednak jest przez to znacznie silniejsza.

Cena 75,00 zł

Biopon 1 kg Kwietny Trawnik Łąka...

Biopon 1 kg Kwietny Trawnik Łąka Kwiatowa Nasiona Trawy Kwiatów

Przeznaczony do zakładania ogrodów w stylu angielskim oraz tworzenia kolorowych, malowniczych zakątków na działkach i miejskich skwerach. Daje efekt naturalnie ukwieconego trawnika i wabi do ogrodu zapylacze. Zestaw mieszanek traw oraz dekoracyjnych ziół i wielobarwnych kwiatów.

Cena 49,99 zł

Biopon 0,5 kg Trawa sportowa na...

Biopon 0,5 kg Trawa sportowa na tereny intensywnie użytkowane

Gazonowa Mieszanka przeznaczona do obsiewania  boisk
, terenów sportowych, placów zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania, wyjątkowo wytrzymała na deptanie i ugniatanie. Trawa ta lubi odpowiednie nawożenie i częste podlewanie.

Cena 19,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa z Iławy do Cienia...

Rolimpex 1kg Trawa Ogrodowa z Iławy do cienia zacienione trawnik cień gazonowa nasion

Doskonała do obsiewania ogrodów, parków, skwerów i zieleńców zacienionych np. zwartymi koronami drzew i krzewów. Skład mieszanki został dobrany z gatunków traw cieniolubnych, nie wymagających częstego koszenia.

Cena 34,99 zł

Biopon 5 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 5 kg Trawa samozagęszczająca Mieszanka traw rozłogowych Zwarta gęsta darń

Trawnik, który powstaje z mieszanki tych odmian jest niezwykle odporny na deptanie. Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy.

Cena 189,99 zł

Rolimpex 5 kg Trawa z Iławy do Cienia...

Rolimpex 5 kg Trawa z Iławy do Cienia Nasiona Trawnik w Cieniu

Doskonała do obsiewania ogrodów, parków, skwerów i zieleńców zacienionych np. zwartymi koronami drzew i krzewów. Skład mieszanki został dobrany z gatunków traw cieniolubnych, nie wymagających częstego koszenia. Trawa z Iławy to doskonały wybór dla Twojego ogrodu.

Cena 159,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa z Iławy...

Rolimpex 1 kg Trawa z Iławy Uniwersalna Graminex Nasiona Trawy

Uniwersalna mieszanka traw gazonowych o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania trawników przydomowych, osiedlowych, ozdobnych i rekreacyjnych. Efekt soczyście zielonego, gęstego dywanu gwarantują mieszanki traw z Iławy.

Cena 31,99 zł

Biopon 1 kg Trawa parkowa mieszanka...

Biopon 1 kg Trawa parkowa mieszanka traw Obszary parkowe zieleni miejskiej Do cienia
Mieszanka gazonowa przeznaczona do zakładania trawników w parkach i na terenach miejskich. Charakteryzuje się piękną, żywą barwą, gęstą, trwałą darnią oraz dużą odpornością na wydeptywanie i niedobory wody.

Cena 42,99 zł

Biopon 2 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 2 kg Trawa samozagęszczająca Gęsta zwarta darń Mieszanka traw rozłogowych

Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy. Trawnik, który powstaje z mieszanki tych odmian jest niezwykle odporny na deptanie.

Cena 88,99 zł

Forte 5 kg Trawnik ozdobny Nasiona...

Forte 5 kg Trawnik ozdobny Nasiona traw dekoracyjnych Zielony dywan 

Tworzy darń gęstą, zieloną, o delikatnym ulistnieniu. Mieszanka przeznaczona do zakładania dekoracyjnych trawników na terenach przydomowych, nieużytkowanych alejkach, terenach przydomowych nieprzeznaczonych do chodzenia oraz w ogrodach.

Cena 119,98 zł

Forte 0,9 kg Trawnik ozdobny Nasiona...

Forte 0,9 kg Trawnik ozdobny Nasiona traw Piękna gęsta darń

Mieszanka trawnik ozdobny
jest przeznaczona do wysiewu w miejscach reprezentacyjnych, wokół biur i rezydencji. Tworzy efekt dywanowy - zwartą darń. Doskonale znosi okresowe braki wody. Trawnik nieużytkowy- nie nadaje się na tereny rekreacyjne wokół domów.

Cena 29,99 zł

Forte 0,9 kg Trawnik Zielona Oaza...

Forte 0,9 kg Trawnik Zielona Oaza Nasiona traw Tereny suche Odporna 

Mieszanka traw Zielona Oaza
przeznaczona na gleby ubogie w składniki o małej żyzności gleby i niskim poziomie wody gruntowej. Tworzy darń wolnorosnącą, która sięga korzeniami głębiej niż inne trawy. Dzięki temu pobiera wodę z niższych partii gleby.

Cena 24,99 zł

Biopon 5 kg Trawa uniwersalna...

Wolno rosnąca mieszanka 5kg traw gazonowych przeznaczona do stosowania na terenach przydomowych, rekreacyjnych,  ogrodowych  oraz  wszędzie  tam,  gdzie  nie  ma  potrzeby  stosowania mieszanek specjalistycznych. Dobrze wschodzi, dostosowuje się do zmiennych warunków i klimatu, pozwala na szybkie i niekosztowne założenie trawnika.

Cena 159,99 zł

Ekodarpol 5kg Trawa Dekoracyjna...

Ekodarpol 5kg Trawa Dekoracyjna nasiona mieszanka trawnikowa trawnik ozdobna wolno rosnąca 200m2

Mieszanka doskonała na tereny reprezentacyjne. Charakteryzującą się delikatnym ulistnieniem oraz powolnym tempem wzrostu. Tworzy zwartą, soczyście zieloną darń. Mieszanka najwyższej jakości, w skład której wchodzą starannie dobrane nasiona. 

Cena 159,99 zł

Ekodarpol 5 kg Trawa na miejsca...

Ekodarpol 5kg Trawa na miejsca nasłonecznione suche gleby ubogie nasiona mieszanka trawnik

Nasiona traw o silnie rozwiniętym systemie korzeniowym. Dobrze znoszą trudne warunki glebowe i wodne. Tworzą gęstą, zwartą darń, nawet przy rzadszy podlewaniu. Ta wyjątkowa mieszanka pozwala, aby murawa miała ładny, zielony kolor i zwartą darń.

Cena 159,99 zł

Barenbrug 5 kg Trawa sportowa Nasiona...

Barenbrug 5 kg Trawa sportowa Nasiona Dry&Strong Mocna darń Rzadkie podlewanie

Water Saver składa się z wyhodowanej przez Barenbrug odmiany kostrzewy trzcinowej, życicy trwałej i wiechliny łąkowej. Opracowane przez dział badawczy Barenbrug odmiany zawarte w mieszance Water Saver charakteryzują się wyjątkową odpornością na przesuszenie i upał. 

Cena 229,99 zł

CNW 5 kg Trawa Uniwersalna Planti...

CNW 5 kg Trawa Uniwersalna Planti Trawniki przydomowe Place zabaw Wszystkie tereny
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania nowych trawników. Trawa uniwersalna nie posiada specjalnych wymagań względem podłoża i warunków, jednak nie poradzi sobie na glebach bardzo suchych. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie.

Cena 79,98 zł

CNW 5 kg Trawa Dekoracyjna Gazonowa...

CNW 5 kg Trawa Dekoracyjna Gazonowa Planti Trawniki przydomowe Tereny reprezentacyjne
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania trawników na terenach reprezentacyjnych. Trawa gazonowa nie jest mieszanką przeznaczoną pod intensywne użytkowanie, za to odznacza się gęstą, soczyście zieloną darnią.

Cena 109,99 zł

CNW 5 kg Trawa Sahara Planti Na...

CNW 5 kg Trawa Sahara Planti Na tereny suche Rzadsze podlewanie Odporna
Mieszanka odmian traw do zakładania nowych trawników. Trawa ta poradzi sobie na glebach bardzo suchych, ubogich. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie. Mieszanka wolno rosnąca do zakładania trawników w miejscach suchych.                                                

Cena 109,99 zł

Forte 0,5 kg Trawnik Zielona Oaza...

Forte 0,5 kg Trawnik Zielona Oaza Nasiona traw Odporna na suszę

Tworzy darń wolnorosnącą, która sięga korzeniami głębiej niż inne trawy. Dzięki temu pobiera wodę z niższych partii gleby. Mieszanka traw Zielona Oaza przeznaczona na gleby ubogie w składniki o małej żyzności gleby i niskim poziomie wody gruntowej.

Cena 19,99 zł

Forte 0,5 kg Trawnik Zacieniony...

Forte 0,5 kg Trawnik Zacieniony Nasiona trawy Gęsta darń Piękny kolor

Doskonale przystosowana do zasiewu w miejscach pod drzewami, w parkach i cienistych alejkach. Tworzy ciemnozieloną, miękką darń, odporną na przesuszenie podłoża. Nie wymaga częstego koszenia. Mieszanka traw idealna do siewu w miejscach połowicznie zacienionych.

Cena 17,99 zł

Forte 0,9 kg Trawnik Sport Nasiona...

Forte 0,9 kg Trawnik Sport Nasiona trawy Intensywne użytkowanie Odporna

Trawa
na boiska sportowe i place zabaw. Idealnie przystosowane do nadmiernego użytkowania. Tworzą ciemnozieloną, zwartą darń. Lubią częste podlewanie i odpowiednie nawożenie. Pudełko z wygodnym siewnikiem.

Cena 29,99 zł

Biopon 10 kg Trawa uniwersalna...

Biopon 10kg Trawa uniwersalna mieszanka traw wolno rosnących. Trawnik z niej uzyskany nie wymaga dużego wkładu pracy, ani intensywnej pielęgnacji. Nasiona wschodzą nawet na glebach ubogich, piaszczystych, w miejscach o niedostatecznym nasłonecznieniu i nawodnieniu. Mieszanka tworzy trawnik gęsty, zielony, który odrasta stosunkowo wolno.  

Cena 339,99 zł

Forte 0,9 kg Trawnik Zacieniony...

Forte 0,9 kg Trawnik Zacieniony Nasiona trawy Piękny kolor Gęsta darń

Mieszanka traw
idealna do siewu w miejscach połowicznie zacienionych. Doskonale przystosowana do zasiewu w miejscach pod drzewami, w parkach i cienistych alejkach. Tworzy ciemnozieloną, miękką darń, odporną na przesuszenie podłoża. Nie wymaga częstego koszenia.

Cena 31,99 zł

Forte 0,5kg Trawnik Ozdobny Nasiona...

Forte 0,5kg Trawnik Ozdobny Nasiona trawy Wolnorosnąca Gęsty dywan 

Mieszanka przeznaczona na obiekty reprezentacyjne. Cechuje się wolnym wzrostem i gęstą darnią. Doskonała na miejsca mało użytkowane. Jest idealnym dopełnieniem starannie urządzonego ogrodu. Daje efekt zielonego dywanu.

Cena 16,99 zł

Forte 0,5kg Trawnik Sportowy Nasiona...

Forte 0,5kg Trawnik Sportowy Nasiona trawy Boiskowa Odporna na deptanie 
Mieszanka nasion traw na trawniki intensywnie użytkowane. Gęsta i trwała dań jest odporna na rozrywanie i wydeptywanie. Posiada dużą zdolność samoregeneracji. Doskonale sprawdza się na boiskach, placach zabawi i terenach przydomowych.

Cena 17,99 zł

Nasiona traw łąkowych, ozdobnych i ogrodowych - sklep

W dziale Trawy zebraliśmy dla Ciebie najlepsze nasiona różnych gatunków traw renomowanych producentów takich jak BIOPON czy FORTE. Oferujemy szeroki wybór wspaniałych mieszanek na trawniki. W naszym asortymencie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się gęstą i soczyście zieloną darnią. Aby uzyskać taki efekt możesz wybrać uniwersalne mieszanki traw, dzięki którym będziesz się cieszyć wspaniałym trawnikiem. Jeżeli przy Twoim domu masz szybko wysychającą glebę to rozwiązaniem na ten problem mogą być mieszanki traw na tereny suche. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też trawy sportowe, które sprawdzają się na wielu boiskach. Natomiast jeżeli Twój trawnik nie wygląda tak, jak powinien – czyli pojawiły się puste miejsca albo trawa częściowo zżółkła – musisz koniecznie zaopatrzyć się w regeneracyjne mieszanki traw, które mamy w swojej ofercie. Różnorodność wagowa opakowań pozwoli Tobie dobrać odpowiednią ilość potrzebną do stworzenia wspaniałego trawnika przy Twoim domu, działce lub innym miejscu, czy też do renowacji obecnie posiadanych trawników.