Trawy

Aktywne filtry

Ekodarpol 0,9 kg Trawa Uniwersalna...

Ekodarpol 0,9kg Trawa Uniwersalna mieszanka ozdobna trawnik nasiona na różne tereny

Uniwersalna mieszanka o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania terenów przydomowych, osiedlowych, a także przydrożnych pasów zieleni. Nie ma większych wymagań glebowych. Nie wymaga zbyt wiele pracy i pielęgnacji.

Cena 29,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa Renowacyjna...

Ekodarpol 1kg Trawa Renowacyjna regenerator na dosiewki trawnik 40m2 nasiona mieszanka opakowanie z siewnikiem

Mieszanka traw przeznaczona do naprawy uszkodzonego trawnika. Doskonale nadaję się do uzupełniania ubytków po zimie, pracach budowlanych lub zniszczeń spowodowanych np. suszą. Szybko wschodzi, zagęszcza i odmładza istniejącą już darń.

Cena 34,99 zł

Ekodarpol 0,5 kg Trawa Renowacyjna do...

Ekodarpol 0,5kg Trawa Renowacyjna do regeneracji trawnika trawnik 20m2 nasiona traw opakowanie z siewnikiem

Mieszanka traw przeznaczona do renowacji uszkodzonego trawnika. Doskonale nadaję się do uzupełniania ubytków po zimie, pracach budowlanych lub spowodowanych suszą. Szybko wyrasta i zagęszcza trawnik, doskonała do odmładzania darni.

Cena 19,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa Sportowa...

Ekodarpol 1kg Trawa Sportowa boiskowa gazonowa nasiona mieszanka trawnikowa murawa opakowanie z siewnikiem

Mieszanka traw przeznaczona na tereny intensywnie użytkowane. Szybko się regeneruje nawet przy częstym i silnym wydeptywaniu. Tworzy trwałą, zwartą darń. Doskonała do wysiewania pod boiska sportowe, place zabaw i ogródki przydomowe.

Cena 33,99 zł

Rolimpex 1kg Trawa z Iławy Ogrodowa...

Rolimpex 1kg Trawa Ogrodowa z Iławy do cienia zacienione trawnik cień gazonowa nasion

Doskonała do obsiewania ogrodów, parków, skwerów i zieleńców zacienionych np. zwartymi koronami drzew i krzewów. Skład mieszanki został dobrany z gatunków traw cieniolubnych, nie wymagających częstego koszenia.

Cena 31,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa Murawa Sportowa z...

Rolimpex 1kg Trawa Murawa Sportowa z Iławy boiskowa trawnik gazonowa sport nasion
Mieszanka traw na tereny intensywnie użytkowane. Daje zwarty trawnik odporny na deptanie i rozrywanie. Doskonale sprawdza się na obiektach sportowych, placach zabaw, w przydomowych ogrodach.

Cena 31,99 zł

Ekodarpol 1kg Trawa Dekoracyjna gazon...

Ekodarpol 1kg Trawa Dekoracyjna gazon nasiona mieszanka ozdobna wolno rosnąca opakowanie z siewnikiem

Tworzy zwartą, soczyście zieloną darń. Charakteryzującą się delikatnym ulistnieniem oraz powolnym tempem wzrostu. Mieszanka doskonała na tereny reprezentacyjne, niezbyt mocno użytkowane. Trawa dobrze rośnie, jest zwarta i bardzo ładna.

Cena 34,99 zł

Forte 0,1 kg Trawa Regeneracja...

Forte 0,1 kg Trawa Regeneracja Nasiona Renowacja Dosiewka

Mieszanka traw regeneracyjnych zalecana do uzupełniania ubytków w darni, podsiewu i zagęszczania istniejącej murawy, regeneracji wszystkich rodzajów trawników. Doskonała na dosiewkę małych powierzchni np. ubytków powstałych po rozstawionym basenie i innych.

Cena 4,49 zł

Biopon 1 kg Trawa rekreacyjna wolno...

Biopon 1 kg Trawa rekreacyjna wolno rosnąca na trawniki rekreacyjne Mieszanka gazonowa przeznaczona do zakładania trawników na terenach rekreacyjnych takich jak place zabaw i intensywnie użytkowanych części ogrodów przydomowych. Darń zwarta, zielona, odporna na wydeptywanie i umiarkowane użytkowanie.

Cena 45,99 zł

Biopon 0,5 kg Trawa dekoracyjna wolno...

Biopon 0,5 kg Trawa dekoracyjna wolno rosnąca na trawniki przydomowe

Starannie dobrana mieszanka gazonowa przeznaczona do zakładania dekoracyjnych trawników na terenach przydomowych oraz w ogrodach, skwerach, nieużytkowanych alejkach i innych miejscach, które nie są przeznaczone pod chodzenie i intensywne użytkowanie.

Cena 24,99 zł

Biopon 0,5 kg Trawa sportowa na...

Biopon 0,5 kg Trawa sportowa na tereny intensywnie użytkowane

Gazonowa Mieszanka przeznaczona do obsiewania  boisk
, terenów sportowych, placów zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania, wyjątkowo wytrzymała na deptanie i ugniatanie. Trawa ta lubi odpowiednie nawożenie i częste podlewanie.

Cena 22,99 zł

Rolimpex 5 kg Trawa Ogrodowa z Iławy...

Rolimpex 5 kg Trawa z Iławy do Cienia Nasiona Trawnik w Cieniu

Doskonała do obsiewania ogrodów, parków, skwerów i zieleńców zacienionych np. zwartymi koronami drzew i krzewów. Skład mieszanki został dobrany z gatunków traw cieniolubnych, nie wymagających częstego koszenia. Trawa z Iławy to doskonały wybór dla Twojego ogrodu.

Cena 154,99 zł

Rolimpex 5 kg Trawa super renowacja...

Rolimpex 5 kg Trawa super renowacja na zniszczone trawniki regeneracyjna dosiewka odnowa.
Na zniszczone trawniki: Mieszanka do uzupełniania uszkodzonych trawników. Dobór najtrwalszych i najodporniejszych gatunków i odmian traw sprawia, iż jest idealna zarówno do uzupełniania powstałych ubytków jak i do odnowy zniszczonego trawnika.

Cena 132,99 zł

Biopon 1 kg Trawa sportowa dywanowa...

Biopon 1 kg Trawa sportowa dywanowa na murawy tereny użytkowane intensywnie to mieszanka gazonowa przeznaczona do obsiewania boisk, terenów sportowych,  placów  zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania. Trawnik powstały z wysianych traw najlepiej prezentuje się przy częstym podlewaniu i nawożeniu. 

Cena 42,99 zł

Biopon 1 kg Trawa uniwersalna...

Biopon 1kg trawa uniwersalna mieszanka traw wolno rosnących Odpowiednio dobrane mieszanki nasion dostosowują się do warunków panujących w naszym ogrodzie. Darń jest zwarta, zielona, gęsta i nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Trawa uniwersalna nadaje się do wysiewu w ogrodach, miejscach użytkowanych, podwórkach, placach zabaw. 

Cena 41,99 zł

Ziemovit 1 kg Trawa uniwersalna...

Ziemovit 1 kg Trawa uniwersalna Nasion trawy Efekt dywanowy

Wytwarza mocny system korzeniowy oraz stwarza gęsty, intensywnie zielony trawnik dający efekt dywanu. Jest tolerancyjna na niekorzystne warunki- znosi umiarkowane zacienienie oraz dobrze zimuje. Prawidłowo nawożona pozwoli cieszyć się dobrze utrzymanym trawnikiem przez kolejne lata.

Cena 33,99 zł

Biopon 2 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 2 kg Trawa samozagęszczająca Gęsta zwarta darń Mieszanka traw rozłogowych

Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy. Trawnik, który powstaje z mieszanki tych odmian jest niezwykle odporny na deptanie.

Cena 88,99 zł

Biopon 0,3 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 0,3 kg Trawa samozagęszczająca Rozłogowa Zwarty gęsty trawnik

Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy. Dzięki temu darń jest niezwykle odporna na intensywne użytkowanie.

Cena 17,99 zł

Biopon 1 kg Kwietny Trawnik Łąka...

Biopon 1 kg Kwietny Trawnik Łąka Kwiatowa Nasiona Trawy Kwiatów

Przeznaczony do zakładania ogrodów w stylu angielskim oraz tworzenia kolorowych, malowniczych zakątków na działkach i miejskich skwerach. Daje efekt naturalnie ukwieconego trawnika i wabi do ogrodu zapylacze. Zestaw mieszanek traw oraz dekoracyjnych ziół i wielobarwnych kwiatów.

Cena 54,99 zł

Ziemovit 1 kg Wytrzymały trawnik...

Ziemovit 1 kg Wytrzymały trawnik Nasion trawy Odporna na deptanie

Wykształca mocny system korzeniowy, dzięki czemu jest tolerancyjna na niekorzystne warunki i wydeptywanie, a przy częstym koszeniu tworzy zwartą i wyrównaną darń. Dobrze zimuje dzięki czemu już wczesną wiosną przybiera atrakcyjny wygląd.

Cena 36,99 zł

Biopon 1 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 1 kg Trawa samozagęszczająca samorozrastająca gęsty zwarty trawnik
Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy. 

Cena 49,99 zł

Biopon 1 kg Trawa parkowa mieszanka...

Biopon 1 kg Trawa parkowa mieszanka traw Obszary parkowe zieleni miejskiej Do cienia
Mieszanka gazonowa przeznaczona do zakładania trawników w parkach i na terenach miejskich. Charakteryzuje się piękną, żywą barwą, gęstą, trwałą darnią oraz dużą odpornością na wydeptywanie i niedobory wody.

Cena 44,99 zł

Biopon 0,5 kg Trawa w cieniu...

Biopon 0,5 kg Trawa w cieniu mieszanka traw do miejsc zacienionych Mieszanka traw gazonowych przeznaczona do stosowania w miejscach zacienionych na terenach przydomowych, rekreacyjnych, ogrodowych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma  potrzeby stosowania mieszanek specjalistycznych. Doskonale dobrana mieszanka traw radzi sobie w warunkach cienistych.

Cena 23,99 zł

Biopon 2 kg Trawa mieszanka traw na...

Biopon 2 kg Trawa mieszanka traw na tereny suche Odporna na suszę Zielona oaza

Doskonale sprawdza się na glebach suchych, jałowych, słabo nawodnionych. Starannie dobrana mieszanka traw gazonowych przeznaczona do zakładania trawników w miejscach szczególnie narażonych na intensywne nasłonecznienie i brak wody.

Cena 79,98 zł

Biopon 0,5 kg Trawa renowacyjna...

Biopon 0,5 kg Trawa renowacyjna Szybka regeneracja trawnika Wsiewki Dosiewka

Dzięki zawartości szybko kiełkujących odmian daje możliwość przywrócenia pierwotnego wyglądu trawnika w stosunkowo krótkim czasie i bez większego wysiłku. Odpowiednio dobrane mieszanki zagęszczają darń i pozwalają na łatwiejszą jej regenerację.

Cena 23,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa na miejsca...

Ekodarpol 1kg Trawa na miejsca nasłonecznione suche nasiona mieszanka trawnikowa trawnik opakowanie z siewnikiem
Mieszanka przeznaczona do obsiewania terenów mocno nasłonecznionych i suchych. Dobrze rozwinięty system korzeniowy traw sprawia, że tolerują one rzadsze podlewanie bez utraty walorów estetycznych.

Cena 34,99 zł

Biopon 2 kg Trawa dekoracyjna Nasiona...

Biopon 2 kg Trawa dekoracyjna Nasiona trawy Mieszanka ozdobna gazonowa gęsta 

Mieszanka traw gazonowych przeznaczona do zakładania dekoracyjnych trawników na terenach przydomowych, nieużytkowanych alejkach, terenach przydomowych nieprzeznaczonych do chodzenia oraz w ogrodach. Mieszanka tworzy darń gęstą, zieloną, o delikatnym ulistnieniu.

Cena 75,00 zł

Biopon 1 kg Trawa w cieniu miejsca...

Biopon 1 kg Trawa w cieniu miejsca słabo nasłonecznione Miejsca zacienione wymagają mieszanki traw gazonowych przeznaczona do stosowania na terenach przydomowych,rekreacyjnych, ogrodowych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby  stosowania traw specjalistycznych. Odpowiednie odmiany nasion doskonale radzą sobie na terenach ubogich w słońce.

Cena 45,99 zł

Biopon 5 kg Trawa na tereny suche...

Biopon 5 kg Trawa na tereny suche Polski klimat Odporna na suszę Łatwa uprawa

Przeznaczona do zakładania trawników w miejscach szczególnie narażonych na intensywne nasłonecznienie i brak wody. Doskonale sprawdza się na glebach suchych, jałowych, słabo nawodnionych. Przez odpowiednio dobrane mieszanki gatunków otrzymujemy trawnik odporny i zdrowy. 

Cena 179,99 zł

Biopon 0,5 kg Trawa uniwersalna...

Biopon 0,5 kg Trawa uniwersalna mieszanka traw wolno rosnących
Uniwersalna mieszanka traw gazonowych
przeznaczona do stosowania na terenach przydomowych, rekreacyjnych,  ogrodowych  oraz  wszędzie  tam,  gdzie  nie  ma  potrzeby  stosowania mieszanek specjalistycznych. Dzięki odpowiednim nasionom darń dobrze dostosuje się do panujących warunków.

Cena 22,99 zł

Biopon 2 kg Trawa uniwersalna...

Biopon 2 kg Trawa uniwersalna mieszanka traw na zróżnicowane gleby Uniwersalna mieszanka traw gazonowych przeznaczona do stosowania na terenach przydomowych, rekreacyjnych, ogrodowych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby  stosowania mieszanek specjalistycznych. Doskonale wschodzi i rośnie bez względu na warunki.

Cena 69,99 zł

Biopon 1 kg Trawa renowacyjna szybka...

Biopon 1 kg Trawa renowacyjna szybka regeneracja trawnika Specjalnie dobrana mieszanka gazonowa przeznaczona do odbudowy uszkodzonych fragmentów trawnika, powstałych wskutek mrozu, suszy, chorób czy też prac budowlanych i ogrodowych. Dzięki zastosowaniu tych odmian darń w szybki sposób wróci do pierwotnego wyglądu.

Cena 44,99 zł

Biopon 5 kg Trawa rekreacyjna...

Mieszanka traw rekreacyjnych 5 kg do zakładania trawników na terenach takich jak place zabaw i intensywnie użytkowane części ogrodów przydomowych. Dzięki odpowiednio dobranym mieszankom trawa jest znacznie odporniejsza na udeptywanie i intensywne użytkowanie. Trawy te rosną wolniej przez co ich system korzeniowy jest silniejszy.

Cena 189,99 zł

Biopon 0,5 kg Trawa gazonowa...

Biopon 0,5 kg Trawa gazonowa Rekreacyjna Odporna na użytkowanie Wolnorosnąca

Mieszanka rekreacyjna
przeznaczona do zakładania trawników na terenach rekreacyjnych na przykład place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu, intensywnie użytkowane tereny w ogrodach przydomowych. Mieszanka tworzy gęstą, zbitą i soczyście zieloną darń.

Cena 23,99 zł

Biopon 5 kg Trawa w cieniu mieszanka...

Trawa w cieniu 5kg to mieszanka traw gazonowych przeznaczona do stosowania w miejscach mało nasłonecznionych na terenach przydomowych, rekreacyjnych,  ogrodowych  oraz  wszędzie  tam,  gdzie  nie  ma  potrzeby stosowania mieszanek specjalistycznych. Odpowiednie mieszanki ziaren wpasowują się doskonale w zaciszne, zacienione obszary.

Cena 179,99 zł

Ekodarpol 5 kg Trawa na miejsca...

Ekodarpol 5kg Trawa na miejsca nasłonecznione suche gleby ubogie nasiona mieszanka trawnik

Nasiona traw o silnie rozwiniętym systemie korzeniowym. Dobrze znoszą trudne warunki glebowe i wodne. Tworzą gęstą, zwartą darń, nawet przy rzadszy podlewaniu. Ta wyjątkowa mieszanka pozwala, aby murawa miała ładny, zielony kolor i zwartą darń.

Cena 159,99 zł

Ekodarpol 4,5 kg Trawa Uniwersalna...

Ekodarpol 4,5kg Trawa Uniwersalna mieszanka mrozoodporna nasiona trawnik ozdobny

Mieszanka traw polskiej marki Ekodarpol o wszechstronnym zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania terenów przydomowych, osiedlowych, a także przydrożnych pasów zieleni. Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem.

Cena 139,98 zł

Biopon 5 kg Trawa dekoracyjna...

Biopon 5 kg Trawa dekoracyjna gazonowa ozdobna na trawniki ozdobne wiechlina.

Starannie dobrana mieszanka traw  ozdobnych, dekoracyjnych i gazonowych przeznaczona do zakładania dekoracyjnych trawników na terenach przydomowych, na obrzeżach parków, skwerów oraz przy alejkach w ogrodach. Odpowiednia pielęgnacja zapewnia gęsty i ładny trawnik.

Cena 189,99 zł

Biopon 10 kg Trawa sportowa na tereny...

Biopon 10 kg Trawa sportowa na tereny intensywnie użytkowaneMieszanka sportowa gazonowa przeznaczona do obsiewania boisk, terenów sportowych,  placów  zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania. Dobór  odpowiednich  odmian nasion  gwarantuje  uzyskanie  zwartej  murawy.

Cena 349,98 zł

Biopon 5 kg Trawa sportowa na boisko...

Specjalistyczna mieszanka boiskowa przeznaczona do obsiewania boisk, terenów sportowych,  placów  zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania. Dobór  odpowiednich  składników  gwarantuje  uzyskanie  zwartej  murawy, o silnym systemie korzeniowym. Trawa ta wschodzi dłużej, jednak jest przez to znacznie silniejsza.

Cena 179,99 zł

Biopon 1 kg Trawa na tereny suche...

Biopon 1kg Trawa na tereny suche dostosowana do polskiego klimatu. Dobrze dobrana mieszanka traw gazonowych przeznaczona do zakładania trawników w miejscach szczególnie narażonych na intensywne nasłonecznienie i brak wody. Doskonale sprawdza się na glebach suchych, jałowych, słabo nawodnionych i nie wymaga intensywnej pielęgnacji.

Cena 44,99 zł

Biopon 10 kg Trawa uniwersalna...

Biopon 10kg Trawa uniwersalna mieszanka traw wolno rosnących. Trawnik z niej uzyskany nie wymaga dużego wkładu pracy, ani intensywnej pielęgnacji. Nasiona wschodzą nawet na glebach ubogich, piaszczystych, w miejscach o niedostatecznym nasłonecznieniu i nawodnieniu. Mieszanka tworzy trawnik gęsty, zielony, który odrasta stosunkowo wolno.  

Cena 339,99 zł

Biopon 5 kg Trawa uniwersalna...

Wolno rosnąca mieszanka 5kg traw gazonowych przeznaczona do stosowania na terenach przydomowych, rekreacyjnych,  ogrodowych  oraz  wszędzie  tam,  gdzie  nie  ma  potrzeby  stosowania mieszanek specjalistycznych. Dobrze wschodzi, dostosowuje się do zmiennych warunków i klimatu, pozwala na szybkie i niekosztowne założenie trawnika.

Cena 169,99 zł

PNOS 4 kg Trawa uniwersalna...

PNOS 4 kg Trawa uniwersalna Ogrodniczek Mieszanka trawnikowa Szybki wzrost Dosiewka

Mieszanka Trawnikowa OGRODNICZEK to uniwersalne nasiona traw, które szybko kiełkują i nie mają specjalnych wymagań. Dzięki temu zyskujemy trawnik łatwy w pielęgnacji i szybko rosnący, którego darń jest gęsta i żywozielona.

Cena 69,99 zł

Biopon 5 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 5 kg Trawa samozagęszczająca Mieszanka traw rozłogowych Zwarta gęsta darń

Trawnik, który powstaje z mieszanki tych odmian jest niezwykle odporny na deptanie. Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy.

Cena 199,99 zł

Biopon 2 kg Trawa sportowa mieszanka...

Specjalistyczna mieszanka boiskowa 2kg przeznaczona do obsiewania muraw, terenów sportowych,  placów  zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania. Dobór  odpowiednich  składników  gwarantuje  uzyskanie  zwartej  murawy, o silnym systemie korzeniowym. Trawa ta wschodzi dłużej, jednak jest przez to znacznie silniejsza.

Cena 75,00 zł

Ekodarpol 5 kg Trawa sportowa...

Ekodarpol 5kg Trawa sportowa gazonowa boiskowa trawnik nasiona mieszanka 200m2 odporna na deptanie
Trawa sportowa przeznaczona jest do zakładania trawników użytkowanych rekreacyjnie i boisk sportowych. Szybko się regeneruje nawet przy częstym i silnym wydeptywaniu. Lubi regularne koszenie i częste nawożenie, daje efekt zwartej i gęstej murawy,

Cena 149,99 zł

Nasiona traw łąkowych, ozdobnych i ogrodowych - sklep

W dziale Trawy zebraliśmy dla Ciebie najlepsze nasiona różnych gatunków traw renomowanych producentów takich jak BIOPON czy FORTE. Oferujemy szeroki wybór wspaniałych mieszanek na trawniki. W naszym asortymencie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się gęstą i soczyście zieloną darnią. Aby uzyskać taki efekt możesz wybrać uniwersalne mieszanki traw, dzięki którym będziesz się cieszyć wspaniałym trawnikiem. Jeżeli przy Twoim domu masz szybko wysychającą glebę to rozwiązaniem na ten problem mogą być mieszanki traw na tereny suche. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też trawy sportowe, które sprawdzają się na wielu boiskach. Natomiast jeżeli Twój trawnik nie wygląda tak, jak powinien – czyli pojawiły się puste miejsca albo trawa częściowo zżółkła – musisz koniecznie zaopatrzyć się w regeneracyjne mieszanki traw, które mamy w swojej ofercie. Różnorodność wagowa opakowań pozwoli Tobie dobrać odpowiednią ilość potrzebną do stworzenia wspaniałego trawnika przy Twoim domu, działce lub innym miejscu, czy też do renowacji obecnie posiadanych trawników.