Marki

Trawy

Mamy 107 produktów.

Pokazano 1-48 z 107 pozycji

Ekodarpol 1 kg Trawa Sportowa...

Ekodarpol 1kg Trawa Sportowa boiskowa gazonowa nasiona mieszanka trawnikowa murawa opakowanie z siewnikiem Mieszanka traw przeznaczona na tereny intensywnie użytkowane. Szybko się regeneruje nawet przy częstym i sinym wydeptywaniu. Tworzy trwałą, zwartą darń.

Cena 25,98 zł

Ekodarpol 0,9 kg Trawa Uniwersalna...

Ekodarpol 0,9kg Trawa Uniwersalna mieszanka ozdobna trawnik nasiona na różne tereny Uniwersalna mieszanka o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania terenów przydomowych, osiedlowych, a także przydrożnych pasów zieleni. Nie ma większych wymagań glebowych.

Cena 22,99 zł

CNW 0,9 kg Trawa uniwersalna nasiona...

CNW 0,9kg Trawa uniwersalna nasiona traw mieszanka trawnikowa tania
UNIWERSALNA mieszanka traw, to produkt o wszechstronnym zastosowaniu.
Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem. Z mieszanki tej uzyskujemy szybko rozwijający się trawnik o zadowalającej estetyce.W jej skład wchodzą podstawowe gatunków traw.

Cena 17,99 zł

CNW 0,5 kg Trawa renowacyjna...

CNW 0,5kg Trawa renowacyjna regeneracyjna na dosiewki nasiona trawnik

Mieszanka traw Renowacyjna jest przeznaczona do odnowy zniszczonych trawników. Jej starannie opracowany skład gwarantuje szybkie przywrócenie świeżego wyglądu darni. Doskonała do uzupełniania trawnika po kretowiskach czy pracach budowlanych.

Cena 11,99 zł

CNW 1 kg Trawa Dywan w ogrodzie...

CNW 1kg Trawa Dywan w ogrodzie gazonowa nasiona mieszanka traw trawnik dywanowy ozdobny Mieszanka traw o delikatnym ulistnieniu i intensywnym wybarwieniu. Przeznaczona do siewu na terenach reprezentacyjnych. Tworzy gęsty trawnik dywanowy.

Cena 28,99 zł

CNW 1 kg Trawa Sportowa boiskowa...

CNW 1kg Trawa Sportowa boiskowa trawnik sport odporna gęsta nasion Mieszanka traw na tereny intensywnie użytkowane. Doskonale sprawdza się na obiektach sportowych, placach zabaw, w przydomowych ogrodach. Daje zwarty trawnik odporny na deptanie i rozrywanie.

Cena 27,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa kwietna łąka...

Ekodarpol 1 kg Trawa kwietna łąka, mieszanka kwiatów polnych. Mieszanka kwiatów i ziół w skład której wchodzą starannie dobrane najwyższej jakości nasiona, długo i obficie kwitnących roślin. Mieszanka o bardzo barwnych i wonnych kwiatach przyciągająca pszczoły, motyle, ptaki oraz wszystkie owady pożyteczne.
Nasiona miododajne GRATIS. 

Cena 39,99 zł

CNW 1 kg Trawa Trawnikowa nasiona...

CNW 1kg Trawa Trawnikowa nasiona mieszanka traw uniwersalna odporna trawnik
Mieszanka o bardzo szerokim zastosowaniu. Dostosowana do polskich warunków klimatycznych. Mało wrażliwa na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Cena 23,99 zł

Forte 0,5kg Trawnik Ozdobny nasiona...

Forte 0,5kg Trawnik Ozdobny nasiona trawa mieszanka wolnorosnąca gęsta Mieszanka przeznaczona na obiekty reprezentacyjne. Cechuje się wolnym wzrostem i gęstą darnią. Doskonała na miejsca mało użytkowane. Jest idealnym dopełnieniem starannie urządzonego ogrodu.

Cena 13,99 zł

CNW 2 kg Trawa Uniwersalna nasiona...

CNW 2kg Trawa Uniwersalna nasiona mieszanka trawnik

Mieszanka traw UNIWERSALNA, to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. W jej skład wchodzą podstawowe gatunków traw. Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem. Z mieszanki tej uzyskujemy szybko rozwijający się trawnik o zadowalającej estetyce.

Cena 36,99 zł

Ekodarpol 5 kg Trawa sportowa...

Ekodarpol 5kg Trawa sportowa gazonowa boiskowa trawnik nasiona mieszanka 200m2 odporna na deptanie
Trawa sportowa przeznaczona jest do zakładania trawników użytkowanych rekreacyjnie i boisk sportowych. Szybko się regeneruje nawet przy częstym i sinym wydeptywaniu.

Cena 109,99 zł

CNW 1 kg Trawa Parkowa do cienia...

CNW 1kg Trawa Parkowa do cienia cieniolubna trawnik mieszanka traw zacienione pod drzewa
Przeznaczona do zakładania trawników na terenach zacienionych. Mieszanka wolnorosnąca, o dużych walorach ozdobnych tworząca gęstą, zwartą darń, dająca efekt trawnika dywanowego.

Cena 27,99 zł

CNW 1 kg Trawa Polskie Tereny Suche...

CNW 1kg Trawa Polskie Tereny Suche nasiona traw trawnik mieszanka gazonowa gleby ubogie Mieszanka traw przeznaczona do obsiewania terenów o podłożu mało zasobnym w składniki pokarmowe i niskim poziomie wód gruntowych. Mało wrażliwa na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Cena 29,99 zł

CNW 2 kg Trawa Dywan w ogrodzie...

CNW 2kg Trawa Dywan w ogrodzie nasiona mieszanka gazonowa trawnikowa ozdobna efekt trawnika dywanowego
Mieszanka traw przeznaczona do siewu na terenach reprezentacyjnych.
Tworzy zwarty trawnik dywanowy o delikatnym ulistnieniu i żywo zielonym kolorze. Nie wymaga częstego koszenia.

Cena 48,99 zł

CNW 1 kg Trawa Renowacyjna...

CNW 1 kg Trawa Renowacyjna regeneracja  trawnika dosiewka nasion.

Doskonała do uzupełniania trawnika po kretowiskach czy pracach budowlanych. Starannie opracowany skład gwarantuje szybkie przywrócenie świeżego wyglądu darni.
Skutecznie zakrywa miejsca w których nie wzeszła trawa, miejsca wypalone przez słońce lub przesuszone.

Cena 24,99 zł

CNW 2 kg Trawa Polskie Tereny Suche...

CNW 2kg Trawa Polskie Tereny Suche trawnik nasiona mieszanka trawnikowa odporna gleby ubogie
Mieszanka traw przeznaczona do siewu na terenach o podłożu mało zasobnym w składniki pokarmowe i niskim poziomie wód gruntowych. Mało wrażliwa na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dobrze się ukorzenia.

Cena 49,99 zł

Plantator 5 kg Trawa Sportowa...

Plantator 5 kg Trawa Sportowa Boiskowa Intensywne użytkowanie Odporna Gęsta
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania nowych trawników na terenach intensywnie użytkowanych. Trawa ta wymaga częstego podlewania i regularnego nawożenie oraz częstego koszenia. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie.

Cena 99,99 zł

Forte 0,9 kg Trawnik ozdobny...

Mieszanka traw  Forte 0,5kg trawnik ozdobny jest przeznaczona do wysiewu w miejscach reprezentacyjnych, wokół biur i rezydencji. Tworzy efekt dywanowy - zwartą darń. Doskonale znosi okresowe braki wody. Trawnik nieużytkowy- nie nadaje się na tereny rekreacyjne wokół domów.

Cena 23,99 zł

Forte 0,5kg Trawnik Sportowy nasiona...

Forte 0,5kg Trawnik Sportowy nasiona trawa boiskowa murawa odporna na użytkowanie Mieszanka nasion traw na trawniki intensywnie użytkowane. Gęsta i trwała dań jest odporna na rozrywanie i wydeptywanie. Posiada dużą zdolność samoregeneracji. Doskonale sprawdza się na boiskach, placach zabawi i terenach przydomowych.

Cena 13,99 zł

Ekodarpol 1kg Trawa Dekoracyjna gazon...

Ekodarpol 1kg Trawa Dekoracyjna gazon nasiona mieszanka ozdobna wolno rosnąca opakowanie z siewnikiem
Tworzy zwartą, soczyście zieloną darń. Charakteryzującą się delikatnym ulistnieniem oraz powolnym tempem wzrostu. Mieszanka doskonała na tereny reprezentacyjne, niezbyt mocno użytkowane.

Cena 24,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa na miejsca...

Ekodarpol 1kg Trawa na miejsca nasłonecznione suche nasiona mieszanka trawnikowa trawnik opakowanie z siewnikiem
Mieszanka przeznaczona do obsiewania terenów mocno nasłonecznionych i suchych. Dobrze rozwinięty system korzeniowy traw sprawia, że tolerują one rzadsze podlewanie bez utraty walorów estetycznych.

Cena 26,99 zł

CNW 5 kg Trawa Uniwersalna nasiona...

CNW 5kg Trawa Uniwersalna nasiona mieszanka trawnik

Mieszanka traw UNIWERSALNA, to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. W jej skład wchodzą podstawowe gatunków traw. Z mieszanki tej uzyskujemy szybko rozwijający się trawnik o zadowalającej estetyce.
Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem.

Cena 88,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa uniwersalna...

Rolimpex 1 kg Trawa uniwersalna Graminex Mieszanka traw gazonowych Iława Ogródki Place zabaw

Uniwersalna mieszanka traw gazonowych o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania trawników przydomowych, osiedlowych, ozdobnych i rekreacyjnych. Efekt soczyście zielonego, gęstego dywanu gwarantują mieszanki traw z Iławy.

Cena 23,99 zł

Forte 0,9 kg Trawnik Sport mieszanka...

Forte Sport to mieszanka 0,5kg traw na boiska sportowe i place zabaw. Idealnie przystosowane do nadmiernego użytkowania. Tworzą ciemnozieloną, zwartą darń. Lubią częste podlewanie i odpowiednie nawożenie. Pudełko z wygodnym siewnikiem.

Cena 24,99 zł

CNW 1 kg Trawa Renowacyjna nasiona...

CNW 1kg Trawa Renowacyjna nasiona trawnik regenerator dosiewka
Doskonała do uzupełniania trawnika po kretowiskach czy pracach budowlanych. Starannie opracowany skład gwarantuje szybkie przywrócenie świeżego wyglądu darni.

Cena 24,99 zł

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa...

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa uniwersalna Gęsta murawa Szybki wzrost

Uniwersalna mieszanka traw, dająca efekt zielonego dywanu. Gęsta, zwarta darń jest średnio odporna na użytkowanie i nadaje się na większość terenów oraz sposobów użytkowania- przez dekoracyjny po sportowy trawnik.

Cena 22,99 zł

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa...

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa Desert Na tereny suche Nasiona Rzadkie podlewanie 

Mieszanka trawy na tereny suche, rzadko podlewane, intensywnie nasłonecznione. Tworzy efekt zielonego dywanu odpornego na przesuszenia. Nadaje się na tereny intensywnie użytkowane. Odmiana dostosowana do polskich warunków klimatycznych.

Cena 21,99 zł

Ekodarpol 5 kg Trawa na miejsca...

Ekodarpol 5kg Trawa na miejsca nasłonecznione suche gleby ubogie nasiona mieszanka trawnik.
Nasiona traw o silnie rozwiniętym systemie korzeniowym. Dobrze znoszą trudne warunki glebowe i wodne. Tworzą gęstą, zwartą darń, nawet przy rzadszy podlewaniu.

Cena 109,99 zł

Barenbrug 1 kg Trawa regeneracyjna...

Barenbrug 1 kg Trawa regeneracyjna Quick Repair Nasiona Szybko rosnąca Podsiewanie 

Mieszanka traw szybko rosnących do regeneracji i zagęszczania trawnika. Doskonale dobrane mieszanki traw, które szybko kiełkują, dzięki czemu zyskujemy ekspresowy efekt pięknego trawnika. Wpływa na zmniejszenie ilość wiechliny rocznej w trawniku.

Cena 35,99 zł

Ekodarpol 5kg Trawa Dekoracyjna...

Ekodarpol 5kg Trawa Dekoracyjna nasiona mieszanka trawnikowa trawnik ozdobna wolno rosnąca 200m2.
Mieszanka doskonała na tereny reprezentacyjne, niezbyt mocno użytkowane. Charakteryzującą się delikatnym ulistnieniem oraz powolnym tempem wzrostu. Tworzy zwartą, soczyście zieloną darń.

Cena 99,99 zł

Barenbrug 1 kg Trawa Sportowa...

Barenbrug 1 kg Trawa Sportowa Play&Sport Bar Power RPR Nasiona traw Odporna Gęsta murawa

Skład tej mieszanki pozwala uzyskać trawnik o dużej odporności na intensywne użytkowanie, a więc dedykowany jest dla osób czynnie spędzających czas na swoim trawniku. BAR POWER RPR  jest to mieszanka traw gazonowych przeznaczona na trawniki przydomowe.

Cena 38,99 zł

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa...

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa gazonowa Gęsta Reprezentacyjna Ozdobna 

Mieszanka traw na tereny reprezentacyjne. Wolno rośnie, nie wymaga częstego koszenia. Źdźbła są drobne, wąskie, dzięki czemu trawnik wygląda pięknie i zdrowo. Tworzy efekt zielonego dywanu w ogrodzie. Odmiana zimozielona, przystosowana do Polskiego klimatu.

Cena 19,99 zł

Barenbrug 1 kg Trawa uniwersalna...

Barenbrug 1 kg Trawa uniwersalna Robot&Mulch Nasiona Rzadkie koszenie Wolno rosnąca 

Mieszanka traw pod roboty koszące i kosiarki z funkcją mulczowania. Doskonale dobrane mieszanki traw, które rosną wolno i dzięki temu nie wymagają częstego koszenia. Dzięki temu zyskujemy czas, który musielibyśmy poświęcić na koszenie.

Cena 37,99 zł

Barenbrug 1 kg Trawa sportowa...

Barenbrug 1 kg Trawa sportowa Dry&Strong Nasiona Rzadkie podlewanie Mocna darń

Opracowane przez dział badawczy Barenbrug odmiany zawarte w mieszance Water Saver charakteryzują się wyjątkową odpornością na przesuszenie i upał. Water Saver składa się z wyhodowanej przez Barenbrug odmiany kostrzewy trzcinowej, życicy trwałej i wiechliny łąkowej.

Cena 38,99 zł

Biopon 0,3 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 0,3 kg Trawa samozagęszczająca Rozłogowa Zwarty gęsty trawnik

Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy. Dzięki temu darń jest niezwykle odporna na intensywne użytkowanie.

Cena 16,99 zł

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa...

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa sportowa Odporna na deptanie Boiska Place zabaw

Mieszanka traw od holenderskiej firmy Barenbrug. Tworzy trawnik odporny na ugniatanie, deptanie, intensywne użytkowanie. Doskonale nadaje się do wysiewu na boiskach, placach zabaw, terenach rekreacyjnych czy około szkolnych.

Cena 22,99 zł

Biopon 1 kg Trawa renowacyjna szybka...

Biopon 1 kg Trawa renowacyjna szybka regeneracja trawnika Specjalnie dobrana mieszanka gazonowa przeznaczona do odbudowy uszkodzonych fragmentów trawnika, powstałych wskutek mrozu, suszy, chorób czy też prac budowlanych i ogrodowych. Dzięki zastosowaniu tych odmian darń w szybki sposób wróci do pierwotnego wyglądu.

Cena 32,99 zł

Ekodarpol 4,5 kg Trawa Uniwersalna...

Ekodarpol 4,5kg Trawa Uniwersalna mieszanka mrozoodporna nasiona trawnik ozdobny Mieszanka o wszechstronnym zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania terenów przydomowych, osiedlowych, a także przydrożnych pasów zieleni. Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem.

Cena 98,98 zł

CNW 5 kg Trawa Dywan w ogrodzie...

CNW 2kg Trawa Dywan w ogrodzie nasiona mieszanka gazonowa trawnikowa ozdobna efekt trawnika dywanowego
Mieszanka traw przeznaczona do siewu na terenach reprezentacyjnych.
Tworzy zwarty trawnik dywanowy o delikatnym ulistnieniu i żywo zielonym kolorze. Nie wymaga częstego koszenia.

Cena 119,99 zł

Forte 0,9 kg Trawnik Zacieniony...

Trawnik zacieniony 0,9kg Forte to mieszanka traw idealna do siewu w miejscach połowicznie zacienionych. Doskonale przystosowana do zasiewu w miejscach pod drzewami, w parkach i cienistych alejkach. Tworzy ciemnozieloną, miękką darń, odporną na przesuszenie podłoża. Nie wymaga częstego koszenia. Pudełko z wygodnym siewnikiem.

Cena 24,99 zł

CNW 5 kg Trawa Renowacyjna Planti...

CNW 5 kg Trawa Renowacyjna Planti Regeneruje Zagęszcza trawnik Szybko wschodzi
Mieszanka odmian traw polecana do dosiewania istniejących trawników w celu ch zagęszczenia, uzupełnienia ubytków i poprawienia jego wyglądu. Tworzygęsty trawnik z efektem zielonego dywanu. Mieszanka szybko rosnąca.

Cena 89,99 zł

Biopon 0,5 kg Trawa renowacyjna...

Biopon 0,5 kg Trawa renowacyjna szybka regeneracja trawnika. Dzięki zawartości szybko kiełkujących odmian daje możliwość przywrócenia pierwotnego wyglądu trawnika w stosunkowo krótkim czasie i bez większego wysiłku. Odpowiednio dobrane mieszanki zagęszczają darń i pozwalają na łatwiejszą jej regenerację.

Cena 18,99 zł

Biopon 5 kg Trawa na tereny suche...

Trawa na tereny suche 5kg to starannie dobrana mieszanka traw gazonowych przeznaczona do zakładania trawników w miejscach szczególnie narażonych na intensywne nasłonecznienie i brak wody. Doskonale sprawdza się na glebach suchych, jałowych, słabo nawodnionych. Przez odpowiednio dobrane mieszanki gatunków otrzymujemy trawnik odporny i zdrowy. 

Cena 144,99 zł

Nasiona traw łąkowych, ozdobnych i ogrodowych - sklep

W dziale Trawy zebraliśmy dla Ciebie najlepsze nasiona różnych gatunków traw renomowanych producentów takich jak BIOPON czy FORTE. Oferujemy szeroki wybór wspaniałych mieszanek na trawniki. W naszym asortymencie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się gęstą i soczyście zieloną darnią. Aby uzyskać taki efekt możesz wybrać uniwersalne mieszanki traw, dzięki którym będziesz się cieszyć wspaniałym trawnikiem. Jeżeli przy Twoim domu masz szybko wysychającą glebę to rozwiązaniem na ten problem mogą być mieszanki traw na tereny suche. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też trawy sportowe, które sprawdzają się na wielu boiskach. Natomiast jeżeli Twój trawnik nie wygląda tak, jak powinien – czyli pojawiły się puste miejsca albo trawa częściowo zżółkła – musisz koniecznie zaopatrzyć się w regeneracyjne mieszanki traw, które mamy w swojej ofercie. Różnorodność wagowa opakowań pozwoli Tobie dobrać odpowiednią ilość potrzebną do stworzenia wspaniałego trawnika przy Twoim domu, działce lub innym miejscu, czy też do renowacji obecnie posiadanych trawników.