Marki

Trawy

Mamy 96 produktów.

Pokazano 1-48 z 96 pozycji

Ekodarpol 1 kg Trawa Sportowa...

Ekodarpol 1kg Trawa Sportowa boiskowa gazonowa nasiona mieszanka trawnikowa murawa opakowanie z siewnikiem Mieszanka traw przeznaczona na tereny intensywnie użytkowane. Szybko się regeneruje nawet przy częstym i sinym wydeptywaniu. Tworzy trwałą, zwartą darń.

Cena 25,98 zł

Ekodarpol 0,9 kg Trawa Uniwersalna...

Ekodarpol 0,9kg Trawa Uniwersalna mieszanka ozdobna trawnik nasiona na różne tereny Uniwersalna mieszanka o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania terenów przydomowych, osiedlowych, a także przydrożnych pasów zieleni. Nie ma większych wymagań glebowych.

Cena 22,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa uniwersalna...

Rolimpex 1 kg Trawa uniwersalna Graminex Mieszanka traw gazonowych Iława Ogródki Place zabaw

Uniwersalna mieszanka traw gazonowych o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania trawników przydomowych, osiedlowych, ozdobnych i rekreacyjnych. Efekt soczyście zielonego, gęstego dywanu gwarantują mieszanki traw z Iławy.

Cena 23,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa kwietna łąka...

Ekodarpol 1 kg Trawa kwietna łąka, mieszanka kwiatów polnych. Mieszanka kwiatów i ziół w skład której wchodzą starannie dobrane najwyższej jakości nasiona, długo i obficie kwitnących roślin. Mieszanka o bardzo barwnych i wonnych kwiatach przyciągająca pszczoły, motyle, ptaki oraz wszystkie owady pożyteczne.
Nasiona miododajne GRATIS. 

Cena 39,99 zł

Forte 0,5kg Trawnik Ozdobny nasiona...

Forte 0,5kg Trawnik Ozdobny nasiona trawa mieszanka wolnorosnąca gęsta Mieszanka przeznaczona na obiekty reprezentacyjne. Cechuje się wolnym wzrostem i gęstą darnią. Doskonała na miejsca mało użytkowane. Jest idealnym dopełnieniem starannie urządzonego ogrodu.

Cena 13,99 zł

Ekodarpol 5 kg Trawa sportowa...

Ekodarpol 5kg Trawa sportowa gazonowa boiskowa trawnik nasiona mieszanka 200m2 odporna na deptanie
Trawa sportowa przeznaczona jest do zakładania trawników użytkowanych rekreacyjnie i boisk sportowych. Szybko się regeneruje nawet przy częstym i sinym wydeptywaniu.

Cena 109,99 zł

CNW 0,9 kg Trawa uniwersalna nasiona...

CNW 0,9kg Trawa uniwersalna nasiona traw mieszanka trawnikowa tania
UNIWERSALNA mieszanka traw, to produkt o wszechstronnym zastosowaniu.
Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem. Z mieszanki tej uzyskujemy szybko rozwijający się trawnik o zadowalającej estetyce.W jej skład wchodzą podstawowe gatunków traw.

Cena 17,99 zł

Ekodarpol 5 kg Trawa na miejsca...

Ekodarpol 5kg Trawa na miejsca nasłonecznione suche gleby ubogie nasiona mieszanka trawnik.
Nasiona traw o silnie rozwiniętym systemie korzeniowym. Dobrze znoszą trudne warunki glebowe i wodne. Tworzą gęstą, zwartą darń, nawet przy rzadszy podlewaniu.

Cena 109,99 zł

Ekodarpol 1kg Trawa Dekoracyjna gazon...

Ekodarpol 1kg Trawa Dekoracyjna gazon nasiona mieszanka ozdobna wolno rosnąca opakowanie z siewnikiem
Tworzy zwartą, soczyście zieloną darń. Charakteryzującą się delikatnym ulistnieniem oraz powolnym tempem wzrostu. Mieszanka doskonała na tereny reprezentacyjne, niezbyt mocno użytkowane.

Cena 24,99 zł

CNW 1 kg Trawa Dywan w ogrodzie...

CNW 1kg Trawa Dywan w ogrodzie gazonowa nasiona mieszanka traw trawnik dywanowy ozdobny Mieszanka traw o delikatnym ulistnieniu i intensywnym wybarwieniu. Przeznaczona do siewu na terenach reprezentacyjnych. Tworzy gęsty trawnik dywanowy.

Cena 26,99 zł

Forte 0,5kg Trawnik Sportowy nasiona...

Forte 0,5kg Trawnik Sportowy nasiona trawa boiskowa murawa odporna na użytkowanie Mieszanka nasion traw na trawniki intensywnie użytkowane. Gęsta i trwała dań jest odporna na rozrywanie i wydeptywanie. Posiada dużą zdolność samoregeneracji. Doskonale sprawdza się na boiskach, placach zabawi i terenach przydomowych.

Cena 13,99 zł

CNW 1 kg Trawa Sportowa boiskowa...

CNW 1kg Trawa Sportowa boiskowa trawnik sport odporna gęsta nasion Mieszanka traw na tereny intensywnie użytkowane. Doskonale sprawdza się na obiektach sportowych, placach zabaw, w przydomowych ogrodach. Daje zwarty trawnik odporny na deptanie i rozrywanie.

Cena 27,99 zł

CNW 1 kg Trawa Renowacyjna nasiona...

CNW 1kg Trawa Renowacyjna nasiona trawnik regenerator dosiewka
Doskonała do uzupełniania trawnika po kretowiskach czy pracach budowlanych. Starannie opracowany skład gwarantuje szybkie przywrócenie świeżego wyglądu darni.

Cena 24,99 zł

CNW 2 kg Trawa Dywan w ogrodzie...

CNW 2kg Trawa Dywan w ogrodzie nasiona mieszanka gazonowa trawnikowa ozdobna efekt trawnika dywanowego
Mieszanka traw przeznaczona do siewu na terenach reprezentacyjnych.
Tworzy zwarty trawnik dywanowy o delikatnym ulistnieniu i żywo zielonym kolorze. Nie wymaga częstego koszenia.

Cena 48,99 zł

Forte 0,9 kg Trawnik ozdobny...

Mieszanka traw  Forte 0,5kg trawnik ozdobny jest przeznaczona do wysiewu w miejscach reprezentacyjnych, wokół biur i rezydencji. Tworzy efekt dywanowy - zwartą darń. Doskonale znosi okresowe braki wody. Trawnik nieużytkowy- nie nadaje się na tereny rekreacyjne wokół domów.

Cena 23,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa Murawa Sportowa z...

Rolimpex 1kg Trawa Murawa Sportowa z Iławy boiskowa trawnik gazonowa sport nasion
Mieszanka traw na tereny intensywnie użytkowane. Daje zwarty trawnik odporny na deptanie i rozrywanie. Doskonale sprawdza się na obiektach sportowych, placach zabaw, w przydomowych ogrodach.

Cena 26,99 zł

CNW 2 kg Trawa Uniwersalna nasiona...

CNW 2kg Trawa Uniwersalna nasiona mieszanka trawnik

Mieszanka traw UNIWERSALNA, to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. W jej skład wchodzą podstawowe gatunków traw. Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem. Z mieszanki tej uzyskujemy szybko rozwijający się trawnik o zadowalającej estetyce.

Cena 35,99 zł

CNW 2 kg Trawa Polskie Tereny Suche...

CNW 2kg Trawa Polskie Tereny Suche trawnik nasiona mieszanka trawnikowa odporna gleby ubogie
Mieszanka traw przeznaczona do siewu na terenach o podłożu mało zasobnym w składniki pokarmowe i niskim poziomie wód gruntowych. Mało wrażliwa na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dobrze się ukorzenia.

Cena 48,99 zł

Forte 0,9 kg Trawnik Sport mieszanka...

Forte Sport to mieszanka 0,5kg traw na boiska sportowe i place zabaw. Idealnie przystosowane do nadmiernego użytkowania. Tworzą ciemnozieloną, zwartą darń. Lubią częste podlewanie i odpowiednie nawożenie. Pudełko z wygodnym siewnikiem.

Cena 24,99 zł

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa...

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa uniwersalna Gęsta murawa Szybki wzrost

Uniwersalna mieszanka traw, dająca efekt zielonego dywanu. Gęsta, zwarta darń jest średnio odporna na użytkowanie i nadaje się na większość terenów oraz sposobów użytkowania- przez dekoracyjny po sportowy trawnik.

Cena 22,99 zł

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa...

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa Desert Na tereny suche Nasiona Rzadkie podlewanie 

Mieszanka trawy na tereny suche, rzadko podlewane, intensywnie nasłonecznione. Tworzy efekt zielonego dywanu odpornego na przesuszenia. Nadaje się na tereny intensywnie użytkowane. Odmiana dostosowana do polskich warunków klimatycznych.

Cena 21,99 zł

Biopon 1 kg Trawa renowacyjna szybka...

Biopon 1 kg Trawa renowacyjna szybka regeneracja trawnika Specjalnie dobrana mieszanka gazonowa przeznaczona do odbudowy uszkodzonych fragmentów trawnika, powstałych wskutek mrozu, suszy, chorób czy też prac budowlanych i ogrodowych. Dzięki zastosowaniu tych odmian darń w szybki sposób wróci do pierwotnego wyglądu.

Cena 32,99 zł

Ekodarpol 4,5 kg Trawa Uniwersalna...

Ekodarpol 4,5kg Trawa Uniwersalna mieszanka mrozoodporna nasiona trawnik ozdobny Mieszanka o wszechstronnym zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania terenów przydomowych, osiedlowych, a także przydrożnych pasów zieleni. Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem.

Cena 98,98 zł

Ekodarpol 5kg Trawa Dekoracyjna...

Ekodarpol 5kg Trawa Dekoracyjna nasiona mieszanka trawnikowa trawnik ozdobna wolno rosnąca 200m2.
Mieszanka doskonała na tereny reprezentacyjne, niezbyt mocno użytkowane. Charakteryzującą się delikatnym ulistnieniem oraz powolnym tempem wzrostu. Tworzy zwartą, soczyście zieloną darń.

Cena 99,99 zł

Biopon 0,5 kg Trawa renowacyjna...

Biopon 0,5 kg Trawa renowacyjna szybka regeneracja trawnika. Dzięki zawartości szybko kiełkujących odmian daje możliwość przywrócenia pierwotnego wyglądu trawnika w stosunkowo krótkim czasie i bez większego wysiłku. Odpowiednio dobrane mieszanki zagęszczają darń i pozwalają na łatwiejszą jej regenerację.

Cena 18,99 zł

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa...

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa gazonowa Gęsta Reprezentacyjna Ozdobna 

Mieszanka traw na tereny reprezentacyjne. Wolno rośnie, nie wymaga częstego koszenia. Źdźbła są drobne, wąskie, dzięki czemu trawnik wygląda pięknie i zdrowo. Tworzy efekt zielonego dywanu w ogrodzie. Odmiana zimozielona, przystosowana do Polskiego klimatu.

Cena 19,99 zł

Forte 0,9 kg Trawnik Zacieniony...

Trawnik zacieniony 0,9kg Forte to mieszanka traw idealna do siewu w miejscach połowicznie zacienionych. Doskonale przystosowana do zasiewu w miejscach pod drzewami, w parkach i cienistych alejkach. Tworzy ciemnozieloną, miękką darń, odporną na przesuszenie podłoża. Nie wymaga częstego koszenia. Pudełko z wygodnym siewnikiem.

Cena 24,99 zł

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa...

Barenbrug Trawnik Polski 0,9 kg Trawa sportowa Odporna na deptanie Boiska Place zabaw

Mieszanka traw od holenderskiej firmy Barenbrug. Tworzy trawnik odporny na ugniatanie, deptanie, intensywne użytkowanie. Doskonale nadaje się do wysiewu na boiskach, placach zabaw, terenach rekreacyjnych czy około szkolnych.

Cena 22,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa na miejsca...

Ekodarpol 1kg Trawa na miejsca nasłonecznione suche nasiona mieszanka trawnikowa trawnik opakowanie z siewnikiem
Mieszanka przeznaczona do obsiewania terenów mocno nasłonecznionych i suchych. Dobrze rozwinięty system korzeniowy traw sprawia, że tolerują one rzadsze podlewanie bez utraty walorów estetycznych.

Cena 26,99 zł

Biopon 0,5 kg Trawa sportowa na...

Biopon 0,5 kg Trawa sportowa na tereny intensywnie użytkowane

Gazonowa Mieszanka przeznaczona do obsiewania  boisk
, terenów sportowych, placów zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania, wyjątkowo wytrzymała na deptanie i ugniatanie. Trawa ta lubi odpowiednie nawożenie i częste podlewanie.

Cena 16,99 zł

Biopon 1 kg Trawa sportowa dywanowa...

Biopon 1 kg Trawa sportowa dywanowa na murawy tereny użytkowane intensywnie to mieszanka gazonowa przeznaczona do obsiewania boisk, terenów sportowych,  placów  zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania. Trawnik powstały z wysianych traw najlepiej prezentuje się przy częstym podlewaniu i nawożeniu. 

Cena 29,99 zł

Biopon 1 kg Trawa parkowa mieszanka...

Biopon 1 kg Trawa parkowa mieszanka traw na obszary parkowe zieleni miejskiej
Mieszanka gazonowa przeznaczona do zakładania trawników w parkach i na terenach miejskich. Charakteryzuje się piękną, żywą barwą, gęstą, trwałą darnią oraz dużą odpornością na wydeptywanie i niedobory wody.

Cena 32,99 zł

CNW 5 kg Trawa Renowacyjna Planti...

CNW 5 kg Trawa Renowacyjna Planti Regeneruje Zagęszcza trawnik Szybko wschodzi
Mieszanka odmian traw polecana do dosiewania istniejących trawników w celu ch zagęszczenia, uzupełnienia ubytków i poprawienia jego wyglądu. Tworzygęsty trawnik z efektem zielonego dywanu. Mieszanka szybko rosnąca.

Cena 89,99 zł

CNW 5 kg Trawa Uniwersalna Planti...

CNW 5 kg Trawa Uniwersalna Planti Trawniki przydomowe Place zabaw Wszystkie tereny
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania nowych trawników. Trawa uniwersalna nie posiada specjalnych wymagań względem podłoża i warunków, jednak nie poradzi sobie na glebach bardzo suchych. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie.

Cena 78,99 zł

Biopon 5 kg Trawa na tereny suche...

Trawa na tereny suche 5kg to starannie dobrana mieszanka traw gazonowych przeznaczona do zakładania trawników w miejscach szczególnie narażonych na intensywne nasłonecznienie i brak wody. Doskonale sprawdza się na glebach suchych, jałowych, słabo nawodnionych. Przez odpowiednio dobrane mieszanki gatunków otrzymujemy trawnik odporny i zdrowy. 

Cena 144,99 zł

CNW 5 kg Trawa Parkowa do cienia...

CNW 5kg Trawa Parkowa do cienia cieniolubna trawnik mieszanka traw zacienione pod drzewa
Przeznaczona do zakładania trawników na terenach o ograniczonym nasłonecznieniu. Mieszanka wolno rosnąca, o dużych walorach ozdobnych tworząca gęstą, zwartą darń, dająca efekt trawnika dywanowego.

Cena 119,99 zł

CNW 5 kg Trawa Uniwersalna nasiona...

CNW 5kg Trawa Uniwersalna nasiona mieszanka trawnik

Mieszanka traw UNIWERSALNA, to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. W jej skład wchodzą podstawowe gatunków traw. Z mieszanki tej uzyskujemy szybko rozwijający się trawnik o zadowalającej estetyce.
Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem.

Cena 88,99 zł

Biopon 5 kg Trawa uniwersalna...

Wolno rosnąca mieszanka 5kg traw gazonowych przeznaczona do stosowania na terenach przydomowych, rekreacyjnych,  ogrodowych  oraz  wszędzie  tam,  gdzie  nie  ma  potrzeby  stosowania mieszanek specjalistycznych. Dobrze wschodzi, dostosowuje się do zmiennych warunków i klimatu, pozwala na szybkie i niekosztowne założenie trawnika.

Cena 134,99 zł

CNW 1 kg Trawa Polskie Tereny Suche...

CNW 1kg Trawa Polskie Tereny Suche nasiona traw trawnik mieszanka gazonowa gleby ubogie Mieszanka traw przeznaczona do obsiewania terenów o podłożu mało zasobnym w składniki pokarmowe i niskim poziomie wód gruntowych. Mało wrażliwa na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Cena 27,99 zł

Barenbrug Trawnik Polski 5 kg Trawa...

Barenbrug Trawnik Polski 5 kg Trawa uniwersalna Szybki wzrost Gęsta murawa 

Gęsta, zwarta darń jest średnio odporna na użytkowanie i nadaje się na większość terenów oraz sposobów użytkowania- przez dekoracyjny po sportowy trawnik. Uniwersalna mieszanka traw, dająca efekt zielonego dywanu.

Cena 104,99 zł

CNW 5 kg Trawa Dywan w ogrodzie...

CNW 2kg Trawa Dywan w ogrodzie nasiona mieszanka gazonowa trawnikowa ozdobna efekt trawnika dywanowego
Mieszanka traw przeznaczona do siewu na terenach reprezentacyjnych.
Tworzy zwarty trawnik dywanowy o delikatnym ulistnieniu i żywo zielonym kolorze. Nie wymaga częstego koszenia.

Cena 119,99 zł

Barenbrug 1 kg Trawa uniwersalna...

Barenbrug 1 kg Trawa uniwersalna Robot&Mulch Nasiona Rzadkie koszenie Wolno rosnąca 

Mieszanka traw pod roboty koszące i kosiarki z funkcją mulczowania. Doskonale dobrane mieszanki traw, które rosną wolno i dzięki temu nie wymagają częstego koszenia. Dzięki temu zyskujemy czas, który musielibyśmy poświęcić na koszenie.

Cena 37,99 zł

CNW 5 kg Trawa Sportowa Planti Murawa...

CNW 5 kg Trawa Sportowa Planti Murawa Boiskowa Odporna na deptanie
Mieszanka różnych odmian traw polecana na obiekty sportowe i tereny rekreacyjne. Tworzy zwarty trawnik odporny na rozrywanie i deptanie. Idealnie sprawdzi się jako przydomowy trawnik rekreacyjny. 

Cena 109,99 zł

CNW 5 kg Trawa Dekoracyjna Gazonowa...

CNW 5 kg Trawa Dekoracyjna Gazonowa Planti Trawniki przydomowe Tereny reprezentacyjne
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania trawników na terenach reprezentacyjnych. Trawa gazonowa nie jest mieszanką przeznaczoną pod intensywne użytkowanie, za to odznacza się gęstą, soczyście zieloną darnią.

Cena 109,99 zł

Nasiona traw łąkowych, ozdobnych i ogrodowych - sklep

W dziale Trawy zebraliśmy dla Ciebie najlepsze nasiona różnych gatunków traw renomowanych producentów takich jak BIOPON czy FORTE. Oferujemy szeroki wybór wspaniałych mieszanek na trawniki. W naszym asortymencie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się gęstą i soczyście zieloną darnią. Aby uzyskać taki efekt możesz wybrać uniwersalne mieszanki traw, dzięki którym będziesz się cieszyć wspaniałym trawnikiem. Jeżeli przy Twoim domu masz szybko wysychającą glebę to rozwiązaniem na ten problem mogą być mieszanki traw na tereny suche. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też trawy sportowe, które sprawdzają się na wielu boiskach. Natomiast jeżeli Twój trawnik nie wygląda tak, jak powinien – czyli pojawiły się puste miejsca albo trawa częściowo zżółkła – musisz koniecznie zaopatrzyć się w regeneracyjne mieszanki traw, które mamy w swojej ofercie. Różnorodność wagowa opakowań pozwoli Tobie dobrać odpowiednią ilość potrzebną do stworzenia wspaniałego trawnika przy Twoim domu, działce lub innym miejscu, czy też do renowacji obecnie posiadanych trawników.