Trawy

Mamy 122 produktów.

Pokazano 1-48 z 122 pozycji

Ekodarpol 0,9 kg Trawa Uniwersalna...

Ekodarpol 0,9kg Trawa Uniwersalna mieszanka ozdobna trawnik nasiona na różne tereny

Uniwersalna mieszanka o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania terenów przydomowych, osiedlowych, a także przydrożnych pasów zieleni. Nie ma większych wymagań glebowych. Nie wymaga zbyt wiele pracy i pielęgnacji.

Cena 29,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa kwietna łąka...

Ekodarpol 1 kg Trawa kwietna łąka, mieszanka kwiatów polnych. Mieszanka kwiatów i ziół w skład której wchodzą starannie dobrane najwyższej jakości nasiona, długo i obficie kwitnących roślin. Mieszanka o bardzo barwnych i wonnych kwiatach przyciągająca pszczoły, motyle, ptaki oraz wszystkie owady pożyteczne.
Nasiona miododajne GRATIS. 

Cena 44,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa Sportowa...

Ekodarpol 1kg Trawa Sportowa boiskowa gazonowa nasiona mieszanka trawnikowa murawa opakowanie z siewnikiem

Mieszanka traw przeznaczona na tereny intensywnie użytkowane. Szybko się regeneruje nawet przy częstym i silnym wydeptywaniu. Tworzy trwałą, zwartą darń. Doskonała do wysiewania pod boiska sportowe, place zabaw i ogródki przydomowe.

Cena 33,99 zł

Biopon 0,3 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 0,3 kg Trawa samozagęszczająca Rozłogowa Zwarty gęsty trawnik

Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy. Dzięki temu darń jest niezwykle odporna na intensywne użytkowanie.

Cena 16,99 zł

Ekodarpol 0,5 kg Trawa Renowacyjna do...

Ekodarpol 0,5kg Trawa Renowacyjna do regeneracji trawnika trawnik 20m2 nasiona traw opakowanie z siewnikiem

Mieszanka traw przeznaczona do renowacji uszkodzonego trawnika. Doskonale nadaję się do uzupełniania ubytków po zimie, pracach budowlanych lub spowodowanych suszą. Szybko wyrasta i zagęszcza trawnik, doskonała do odmładzania darni.

Cena 19,99 zł

Biopon 1 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 1 kg Trawa samozagęszczająca samorozrastająca gęsty zwarty trawnik
Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy. 

Cena 49,99 zł

Ekodarpol 1kg Trawa Dekoracyjna gazon...

Ekodarpol 1kg Trawa Dekoracyjna gazon nasiona mieszanka ozdobna wolno rosnąca opakowanie z siewnikiem

Tworzy zwartą, soczyście zieloną darń. Charakteryzującą się delikatnym ulistnieniem oraz powolnym tempem wzrostu. Mieszanka doskonała na tereny reprezentacyjne, niezbyt mocno użytkowane. Trawa dobrze rośnie, jest zwarta i bardzo ładna.

Cena 34,99 zł

Biopon 0,5 kg Trawa sportowa na...

Biopon 0,5 kg Trawa sportowa na tereny intensywnie użytkowane

Gazonowa Mieszanka przeznaczona do obsiewania  boisk
, terenów sportowych, placów zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania, wyjątkowo wytrzymała na deptanie i ugniatanie. Trawa ta lubi odpowiednie nawożenie i częste podlewanie.

Cena 19,99 zł

Biopon 1 kg Trawa sportowa dywanowa...

Biopon 1 kg Trawa sportowa dywanowa na murawy tereny użytkowane intensywnie to mieszanka gazonowa przeznaczona do obsiewania boisk, terenów sportowych,  placów  zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania. Trawnik powstały z wysianych traw najlepiej prezentuje się przy częstym podlewaniu i nawożeniu. 

Cena 39,99 zł

CNW 5 kg Trawa Renowacyjna Planti...

CNW 5 kg Trawa Renowacyjna Planti Regeneruje Zagęszcza trawnik Szybko wschodzi
Mieszanka odmian traw polecana do dosiewania istniejących trawników w celu ch zagęszczenia, uzupełnienia ubytków i poprawienia jego wyglądu. Tworzygęsty trawnik z efektem zielonego dywanu. Mieszanka szybko rosnąca.

Cena 99,99 zł

Forte 5 kg Trawnik zacieniony Nasiona...

Forte 5 kg Trawnik zacieniony Nasiona trawy Tereny cieniste Gęsta darń

Mieszanka przeznaczona do zakładania trawnika na miejscach zacienionych.
Sprawdza się zarówno na trawnikach użytkowanych średnio i bardzo intensywnie. Polecana do zakładania trawnika w czasowo zacienionych miejscach. Odmiany dostosowane do warunków klimatycznych Polski. 

Cena 119,98 zł

Biopon 0,5 kg Trawa renowacyjna...

Biopon 0,5 kg Trawa renowacyjna Szybka regeneracja trawnika Wsiewki Dosiewka

Dzięki zawartości szybko kiełkujących odmian daje możliwość przywrócenia pierwotnego wyglądu trawnika w stosunkowo krótkim czasie i bez większego wysiłku. Odpowiednio dobrane mieszanki zagęszczają darń i pozwalają na łatwiejszą jej regenerację.

Cena 21,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa z Iławy do Cienia...

Rolimpex 1kg Trawa Ogrodowa z Iławy do cienia zacienione trawnik cień gazonowa nasion

Doskonała do obsiewania ogrodów, parków, skwerów i zieleńców zacienionych np. zwartymi koronami drzew i krzewów. Skład mieszanki został dobrany z gatunków traw cieniolubnych, nie wymagających częstego koszenia.

Cena 34,99 zł

Biopon 5 kg Trawa na tereny suche...

Biopon 5 kg Trawa na tereny suche Polski klimat Odporna na suszę Łatwa uprawa

Przeznaczona do zakładania trawników w miejscach szczególnie narażonych na intensywne nasłonecznienie i brak wody. Doskonale sprawdza się na glebach suchych, jałowych, słabo nawodnionych. Przez odpowiednio dobrane mieszanki gatunków otrzymujemy trawnik odporny i zdrowy. 

Cena 179,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa Renowacyjna...

Ekodarpol 1kg Trawa Renowacyjna regenerator na dosiewki trawnik 40m2 nasiona mieszanka opakowanie z siewnikiem

Mieszanka traw przeznaczona do naprawy uszkodzonego trawnika. Doskonale nadaję się do uzupełniania ubytków po zimie, pracach budowlanych lub zniszczeń spowodowanych np. suszą. Szybko wschodzi, zagęszcza i odmładza istniejącą już darń.

Cena 34,99 zł

Ekodarpol 1 kg Trawa na miejsca...

Ekodarpol 1kg Trawa na miejsca nasłonecznione suche nasiona mieszanka trawnikowa trawnik opakowanie z siewnikiem
Mieszanka przeznaczona do obsiewania terenów mocno nasłonecznionych i suchych. Dobrze rozwinięty system korzeniowy traw sprawia, że tolerują one rzadsze podlewanie bez utraty walorów estetycznych.

Cena 34,99 zł

Ekodarpol 5 kg Trawa sportowa...

Ekodarpol 5kg Trawa sportowa gazonowa boiskowa trawnik nasiona mieszanka 200m2 odporna na deptanie
Trawa sportowa przeznaczona jest do zakładania trawników użytkowanych rekreacyjnie i boisk sportowych. Szybko się regeneruje nawet przy częstym i silnym wydeptywaniu. Lubi regularne koszenie i częste nawożenie, daje efekt zwartej i gęstej murawy,

Cena 149,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa z Iławy...

Rolimpex 1 kg Trawa z Iławy Uniwersalna Graminex Nasiona Trawy

Uniwersalna mieszanka traw gazonowych o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania trawników przydomowych, osiedlowych, ozdobnych i rekreacyjnych. Efekt soczyście zielonego, gęstego dywanu gwarantują mieszanki traw z Iławy.

Cena 31,99 zł

PNOS 4 kg Trawa uniwersalna...

PNOS 4 kg Trawa uniwersalna Ogrodniczek Mieszanka trawnikowa Szybki wzrost Dosiewka

Mieszanka Trawnikowa OGRODNICZEK to uniwersalne nasiona traw, które szybko kiełkują i nie mają specjalnych wymagań. Dzięki temu zyskujemy trawnik łatwy w pielęgnacji i szybko rosnący, którego darń jest gęsta i żywozielona.

Cena 69,99 zł

Ziemovit 1 kg Trawa uniwersalna...

Ziemovit 1 kg Trawa uniwersalna Nasion trawy Efekt dywanowy

Wytwarza mocny system korzeniowy oraz stwarza gęsty, intensywnie zielony trawnik dający efekt dywanu. Jest tolerancyjna na niekorzystne warunki- znosi umiarkowane zacienienie oraz dobrze zimuje. Prawidłowo nawożona pozwoli cieszyć się dobrze utrzymanym trawnikiem przez kolejne lata.

Cena 33,99 zł

Ziemovit 1 kg Wytrzymały trawnik...

Ziemovit 1 kg Wytrzymały trawnik Nasion trawy Odporna na deptanie

Wykształca mocny system korzeniowy, dzięki czemu jest tolerancyjna na niekorzystne warunki i wydeptywanie, a przy częstym koszeniu tworzy zwartą i wyrównaną darń. Dobrze zimuje dzięki czemu już wczesną wiosną przybiera atrakcyjny wygląd.

Cena 36,99 zł

Forte 0,9 kg Trawnik ozdobny Nasiona...

Forte 0,9 kg Trawnik ozdobny Nasiona traw Piękna gęsta darń

Mieszanka trawnik ozdobny
jest przeznaczona do wysiewu w miejscach reprezentacyjnych, wokół biur i rezydencji. Tworzy efekt dywanowy - zwartą darń. Doskonale znosi okresowe braki wody. Trawnik nieużytkowy- nie nadaje się na tereny rekreacyjne wokół domów.

Cena 23,99 zł

Biopon 1 kg Kwietny Trawnik Łąka...

Biopon 1 kg Kwietny Trawnik Łąka Kwiatowa Nasiona Trawy Kwiatów

Przeznaczony do zakładania ogrodów w stylu angielskim oraz tworzenia kolorowych, malowniczych zakątków na działkach i miejskich skwerach. Daje efekt naturalnie ukwieconego trawnika i wabi do ogrodu zapylacze. Zestaw mieszanek traw oraz dekoracyjnych ziół i wielobarwnych kwiatów.

Cena 49,99 zł

Forte 0,9 kg Trawnik Zielona Oaza...

Forte 0,9 kg Trawnik Zielona Oaza Nasiona traw Tereny suche Odporna 

Mieszanka traw Zielona Oaza
przeznaczona na gleby ubogie w składniki o małej żyzności gleby i niskim poziomie wody gruntowej. Tworzy darń wolnorosnącą, która sięga korzeniami głębiej niż inne trawy. Dzięki temu pobiera wodę z niższych partii gleby.

Cena 24,99 zł

Biopon 1 kg Trawa parkowa mieszanka...

Biopon 1 kg Trawa parkowa mieszanka traw Obszary parkowe zieleni miejskiej Do cienia
Mieszanka gazonowa przeznaczona do zakładania trawników w parkach i na terenach miejskich. Charakteryzuje się piękną, żywą barwą, gęstą, trwałą darnią oraz dużą odpornością na wydeptywanie i niedobory wody.

Cena 42,99 zł

CNW 5 kg Trawa Dekoracyjna Gazonowa...

CNW 5 kg Trawa Dekoracyjna Gazonowa Planti Trawniki przydomowe Tereny reprezentacyjne
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania trawników na terenach reprezentacyjnych. Trawa gazonowa nie jest mieszanką przeznaczoną pod intensywne użytkowanie, za to odznacza się gęstą, soczyście zieloną darnią.

Cena 109,99 zł

CNW 5 kg Trawa Sahara Planti Na...

CNW 5 kg Trawa Sahara Planti Na tereny suche Rzadsze podlewanie Odporna
Mieszanka odmian traw do zakładania nowych trawników. Trawa ta poradzi sobie na glebach bardzo suchych, ubogich. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie. Mieszanka wolno rosnąca do zakładania trawników w miejscach suchych.                                                

Cena 109,99 zł

Rolimpex 5 kg Trawa z Iławy do Cienia...

Rolimpex 5 kg Trawa z Iławy do Cienia Nasiona Trawnik w Cieniu

Doskonała do obsiewania ogrodów, parków, skwerów i zieleńców zacienionych np. zwartymi koronami drzew i krzewów. Skład mieszanki został dobrany z gatunków traw cieniolubnych, nie wymagających częstego koszenia. Trawa z Iławy to doskonały wybór dla Twojego ogrodu.

Cena 159,99 zł

Biopon 1 kg Trawa renowacyjna szybka...

Biopon 1 kg Trawa renowacyjna szybka regeneracja trawnika Specjalnie dobrana mieszanka gazonowa przeznaczona do odbudowy uszkodzonych fragmentów trawnika, powstałych wskutek mrozu, suszy, chorób czy też prac budowlanych i ogrodowych. Dzięki zastosowaniu tych odmian darń w szybki sposób wróci do pierwotnego wyglądu.

Cena 42,99 zł

Ekodarpol 5kg Trawa Dekoracyjna...

Ekodarpol 5kg Trawa Dekoracyjna nasiona mieszanka trawnikowa trawnik ozdobna wolno rosnąca 200m2

Mieszanka doskonała na tereny reprezentacyjne. Charakteryzującą się delikatnym ulistnieniem oraz powolnym tempem wzrostu. Tworzy zwartą, soczyście zieloną darń. Mieszanka najwyższej jakości, w skład której wchodzą starannie dobrane nasiona. 

Cena 159,99 zł

Ekodarpol 5 kg Trawa na miejsca...

Ekodarpol 5kg Trawa na miejsca nasłonecznione suche gleby ubogie nasiona mieszanka trawnik

Nasiona traw o silnie rozwiniętym systemie korzeniowym. Dobrze znoszą trudne warunki glebowe i wodne. Tworzą gęstą, zwartą darń, nawet przy rzadszy podlewaniu. Ta wyjątkowa mieszanka pozwala, aby murawa miała ładny, zielony kolor i zwartą darń.

Cena 149,99 zł

Biopon 2 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 2 kg Trawa samozagęszczająca Gęsta zwarta darń Mieszanka traw rozłogowych

Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy. Trawnik, który powstaje z mieszanki tych odmian jest niezwykle odporny na deptanie.

Cena 88,99 zł

CNW 5 kg Trawa Sportowa Planti Murawa...

CNW 5 kg Trawa Sportowa Planti Murawa Boiskowa Odporna na deptanie
Mieszanka różnych odmian traw polecana na obiekty sportowe i tereny rekreacyjne. Tworzy zwarty trawnik odporny na rozrywanie i deptanie. Idealnie sprawdzi się jako przydomowy trawnik rekreacyjny. 

Cena 109,99 zł

CNW 5 kg Trawa Uniwersalna Planti...

CNW 5 kg Trawa Uniwersalna Planti Trawniki przydomowe Place zabaw Wszystkie tereny
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania nowych trawników. Trawa uniwersalna nie posiada specjalnych wymagań względem podłoża i warunków, jednak nie poradzi sobie na glebach bardzo suchych. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie.

Cena 79,98 zł

Forte 5 kg Trawnik ozdobny Nasiona...

Forte 5 kg Trawnik ozdobny Nasiona traw dekoracyjnych Zielony dywan 

Tworzy darń gęstą, zieloną, o delikatnym ulistnieniu. Mieszanka przeznaczona do zakładania dekoracyjnych trawników na terenach przydomowych, nieużytkowanych alejkach, terenach przydomowych nieprzeznaczonych do chodzenia oraz w ogrodach.

Cena 119,98 zł

Biopon 5 kg Trawa uniwersalna...

Wolno rosnąca mieszanka 5kg traw gazonowych przeznaczona do stosowania na terenach przydomowych, rekreacyjnych,  ogrodowych  oraz  wszędzie  tam,  gdzie  nie  ma  potrzeby  stosowania mieszanek specjalistycznych. Dobrze wschodzi, dostosowuje się do zmiennych warunków i klimatu, pozwala na szybkie i niekosztowne założenie trawnika.

Cena 159,99 zł

Biopon 2 kg Trawa sportowa mieszanka...

Specjalistyczna mieszanka boiskowa 2kg przeznaczona do obsiewania muraw, terenów sportowych,  placów  zabaw  oraz  innych  powierzchni  o  wzmożonej  intensywności użytkowania. Dobór  odpowiednich  składników  gwarantuje  uzyskanie  zwartej  murawy, o silnym systemie korzeniowym. Trawa ta wschodzi dłużej, jednak jest przez to znacznie silniejsza.

Cena 75,00 zł

Barenbrug 5 kg Trawa sportowa Nasiona...

Barenbrug 5 kg Trawa sportowa Nasiona Dry&Strong Mocna darń Rzadkie podlewanie

Water Saver składa się z wyhodowanej przez Barenbrug odmiany kostrzewy trzcinowej, życicy trwałej i wiechliny łąkowej. Opracowane przez dział badawczy Barenbrug odmiany zawarte w mieszance Water Saver charakteryzują się wyjątkową odpornością na przesuszenie i upał. 

Cena 229,99 zł

Ekodarpol 4,5 kg Trawa Uniwersalna...

Ekodarpol 4,5kg Trawa Uniwersalna mieszanka mrozoodporna nasiona trawnik ozdobny

Mieszanka traw polskiej marki Ekodarpol o wszechstronnym zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania terenów przydomowych, osiedlowych, a także przydrożnych pasów zieleni. Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem.

Cena 139,98 zł

Rolimpex 1 kg Trawa Renowacyjna...

Rolimpex 1 kg Trawa Renowacyjna Nasiona Regeneracja Wsiewka

Specjalnie dobrane najsilniejsze i najodporniejsze odmiany traw sprawiają że mieszanka ta jest idealna do uzupełniania powstałych ubytków w trawnikach. Nasiona traw tej mieszanki są dobrej jakości, trawa szybko wschodzi i dokładnie uzupełnia ubytki w trawniku.

Cena 29,99 zł

Biopon 5 kg Trawa samozagęszczająca...

Biopon 5 kg Trawa samozagęszczająca Mieszanka traw rozłogowych Zwarta gęsta darń

Trawnik, który powstaje z mieszanki tych odmian jest niezwykle odporny na deptanie. Mieszanka zawierająca w składzie aż trzy odmiany trawy rozłogowej, które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy.

Cena 189,99 zł

Plantator 5 kg Trawa Sportowa...

Plantator 5 kg Trawa Sportowa Boiskowa Intensywne użytkowanie Odporna Gęsta
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania nowych trawników na terenach intensywnie użytkowanych. Trawa ta wymaga częstego podlewania i regularnego nawożenie oraz częstego koszenia. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie.

Cena 99,99 zł

Substral 1 kg Trawa Uniwersalna Samo...

Substral 1 kg Trawa Uniwersalna Samo zagęszczająca Ogródki przydomowe Zielony dywan

Mieszanka traw do ogródków przydomowych i na tereny umiarkowanie eksploatowane. Posiada zdolność do rozrastania się poprzez kłącza podziemne dając efekt zagęszczenia i polepszenia wyglądu trawnika. Efekt zielonego dywanu.

Cena 84,99 zł

Substral 1 kg Trawa renowacyjna Samo...

Substral 1 kg Trawa renowacyjna Samo zagęszczająca Regeneracja trawnika Dosiewanie

Odporna na intensywne użytkowanie. Specjalnie dobrane mieszanki traw ze zdolnością do rozrastania się poprzez kłącza podziemne. Dzięki temu nadaje się doskonale do uzupełniania, zagęszczania i regeneracji uszkodzonych trawników.

Cena 79,98 zł

Forte 0,9 kg Trawnik Sport Nasiona...

Forte 0,9 kg Trawnik Sport Nasiona trawy Intensywne użytkowanie Odporna

Trawa
na boiska sportowe i place zabaw. Idealnie przystosowane do nadmiernego użytkowania. Tworzą ciemnozieloną, zwartą darń. Lubią częste podlewanie i odpowiednie nawożenie. Pudełko z wygodnym siewnikiem.

Cena 24,99 zł

Biopon 10 kg Trawa uniwersalna...

Biopon 10kg Trawa uniwersalna mieszanka traw wolno rosnących. Trawnik z niej uzyskany nie wymaga dużego wkładu pracy, ani intensywnej pielęgnacji. Nasiona wschodzą nawet na glebach ubogich, piaszczystych, w miejscach o niedostatecznym nasłonecznieniu i nawodnieniu. Mieszanka tworzy trawnik gęsty, zielony, który odrasta stosunkowo wolno.  

Cena 339,99 zł

CNW 1 kg Trawa Sportowa boiskowa...

CNW 1kg Trawa Sportowa boiskowa trawnik sport odporna gęsta nasion Mieszanka traw na tereny intensywnie użytkowane. Doskonale sprawdza się na obiektach sportowych, placach zabaw, w przydomowych ogrodach. Daje zwarty trawnik odporny na deptanie i rozrywanie.

Cena 33,99 zł

Nasiona traw łąkowych, ozdobnych i ogrodowych - sklep

W dziale Trawy zebraliśmy dla Ciebie najlepsze nasiona różnych gatunków traw renomowanych producentów takich jak BIOPON czy FORTE. Oferujemy szeroki wybór wspaniałych mieszanek na trawniki. W naszym asortymencie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się gęstą i soczyście zieloną darnią. Aby uzyskać taki efekt możesz wybrać uniwersalne mieszanki traw, dzięki którym będziesz się cieszyć wspaniałym trawnikiem. Jeżeli przy Twoim domu masz szybko wysychającą glebę to rozwiązaniem na ten problem mogą być mieszanki traw na tereny suche. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też trawy sportowe, które sprawdzają się na wielu boiskach. Natomiast jeżeli Twój trawnik nie wygląda tak, jak powinien – czyli pojawiły się puste miejsca albo trawa częściowo zżółkła – musisz koniecznie zaopatrzyć się w regeneracyjne mieszanki traw, które mamy w swojej ofercie. Różnorodność wagowa opakowań pozwoli Tobie dobrać odpowiednią ilość potrzebną do stworzenia wspaniałego trawnika przy Twoim domu, działce lub innym miejscu, czy też do renowacji obecnie posiadanych trawników.