Baseny

Podkategorie:

Aktywne filtry

Acrylmed 0,4 kg Triochlor 20 g...

Acrylmed Triochlor 20 g to tabletki o działaniu bakteriobójczym przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody w basenie. Do użytku w pływaku lub skimerze. Dozować 10 tabletek co 7 dni na każde 10 m3 wody. Zaleca się stosowanie w temperaturze 25 stopni.
Nie wrzucać preparatu bezpośrednio do wody.

Cena 34,99 zł

Acrylmed 0,4 kg Multichlor 20 g...

Acrylmed 0,4 kg Multichlor 20 g kompleksowa dezynfekcja wody basenowej przeznaczone do kompleksowej dezynfekcji wody w basenie.

Multichlor 20g zawiera w swoim składzie trzy aktywne składniki odpowiadające kolejno za: dezynfekcję wody, skuteczną walkę z glonami i klarujące wodę. 

Cena 36,99 zł

Acrylmed 0,4 kg Extrachlor Granulat...

Acrylmed Extrachlor Granulat do zwalczania glonów, grzybów i bakterii w basenach, chlorowanie wody basenowej. 

Dzięki wysokiej zawartości aktywnego chloru, przeznaczony jest do szybkiego podnoszenia zawartości chloru w wodzie. Dzięki temu możesz szybko i skutecznie przeprowadzić dezynfekcję wody w basenie. 

Cena 32,99 zł

Acrylmed 1 kg Triochlor 20 g do...

Acrylmed Triochlor 20 g to tabletki o działaniu bakteriobójczym przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody w basenie. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić odczyn pH wody. Nie należy wrzucać preparatu bezpośrednio do wody w basenie. Chlorowanie najlepiej przeprowadzić wieczorem, kiedy nikt się nie kąpie. 

Cena 52,98 zł

Acrylmed Zestaw do Wody Basenowej Spa...

Acrylmed Zestaw do Wody Basenowej Spa Jacuzzi Chemia Tlen Witamina C

Doskonale skomponowany zestaw startowy do pielęgnacji  saun, jacuzzi oraz basenów. Zawiera preparat do dezynfekcji tlenowej, preparat do usuwania glonów i bakterii oraz środek na bazie witaminy C, który przywraca wodzie piękny, lazurowy kolor.

Cena 119,99 zł

Acrylmed 1 kg Alkasol Plus preparat...

Acrylmed Alkasol Plus preparat do podwyższania odczynu pH wody basenowej. Preparat nie zawiera jonów chlorkowych. Może być stosowany w zalecanych dawkach z innymi środkami do utrzymania w czystości basenów. W wodzie może się utrzymywać zmętnienie które zaniknie po całkowitym rozpuszczeniu się preparatu.

Cena 22,99 zł

Acrylmed Zestaw do pielęgnacji wody...

Acrylmed Zestaw do pielęgnacji wody basenowej, niezbędnik basenowy. Zestaw do małych basenów. To kompletny zestaw startowy specjalnie skomponowany dla niewielkich basenów. Dzięki niemu zaczniesz swoją przygodę z bezpiecznym i komfortowym korzystaniem z basenów kąpielowych.
Jeśli szukasz odpowiedniego zestawu na start, właśnie go znalazłeś.

Cena 89,99 zł

Acrylmed 1 kg Multichlor 200 g do...

Acrylmed Triochlor 200 g to tabletki o działaniu bakteriobójczym przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody w basenie. Dezynfekcja wody basenowej to podstawowa czynność każdego właściciela basenu.

Aby zabieg ten był bezpieczny należy go przeprowadzić odpowiednimi i skutecznymi preparatami.

Cena 52,98 zł

Acrylmed 1 kg Triochlor 200 g...

Acrylmed Triochlor 200g to tabletki o działaniu bakteriobójczym przeznaczone do skutecznej dezynfekcji wody w basenie. Doskonałej jakości składniki gwarantują skuteczne chlorowanie a duże opakowanie jest ekonomiczne i wystarcza na dłużej. 
Należy pamiętać aby chlorowanie przeprowadzać równocześnie z preparatem Extra Chlor.

Cena 52,98 zł

Acrylmed 1,1 kg Alkasol Rand preparat...

Acrylmed Alkasol Rand preparat myjący do basenów, usuwa osady. Alkaliczny preparat myjący do usuwania tłustych i starych zacieków i osadów. Bezpieczny dla basenów, stali i innych elementów znajdujących się w basenie. Można używać w myjkach ciśnieniowych.
Miejsca wyjątkowo brudne myć preparatem bez rozcieńczania.

Cena 24,99 zł

Acrylmed 1 kg Extrachlor Granulat do...

Acrylmed Extrachlor Granulat do zwalczania glonów, bakterii i grzybów w basenach, dezynfekcja szokowa. Kiedy jest potrzeba szybkiej i skutecznej dezynfekcji wody w basenie, Acrylmed Extrachlor to lider wśród preparatów do szokowej dezynfekcji.
Grzyby, glony i bakterie zawarte w wodzie basenowej nie mają z nim żadnych szans.

Cena 49,99 zł

Acrylmed Dozownik Termometr Basenowy...

Acrylmed Dozownik Termometr Basenowy Pływak Duży do Chemii

Innowacyjny pływak basenowy z wbudowanym termometrem, przeznaczony do stosowania w dużych basenach. Pływak ten dostosowany jest do użytku z tabletkami chlorowymi lub tlenowymi o dużej gramaturze 200g lub granulatami. Produkt funkcjonalny i prosty w obsłudze.

Cena 49,99 zł

Acrylmed Dozownik do Chloru Basenowy...

Acrylmed Dozownik do Chloru Basenowy Pływak Duży do Chemii

Ważne jest, aby pamiętać, że przy rozpuszczaniu tabletek chlorowych i tlenowych, nie należy ich stosować jednocześnie, aby uniknąć niepożądanych reakcji. Dozownik do chemii basenowej duży, wyposażony w pływak - istotne akcesorium, które zalecamy stosować w każdym basenie.

Cena 39,99 zł

Acrylmed Zestaw do pielęgnacji wody...

Acrylmed Zestaw do pielęgnacji wody basenowej niezbędnik basenowy

Zestaw jest dedykowany do basenów kąpielowych małej i średniej wielkości. Zestaw zawiera 1 kilogramowe opakowania chemii do obniżania poziomu pH wody, do chlorowej dezynfekcji i do zwalczania glonów,bakterii i grzybów w basenie. Wszystko, co niezbędne do pielęgnacji basenu.

Cena 119,99 zł

Acrylmed 0,4 kg Dezacid VR OXY...

Acrylmed Dezacid VR OXY Tabletki tlenowe do dezynfekcji wody basenowej. Bezpieczne w stosowaniu, nie odbarwiają elementów basenu.
Nie powodują charakterystycznego zapachu wody w basenie.
Podczas dezynfekcji nie uwalniają się szkodliwe gazy. Zmniejszone jest również ryzyko uczuleń i podrażnień oczu i błon śluzowych.

Cena 49,99 zł

Acrylmed 1L Calcid Minus preparat do...

Acrylmed Calcid Minus płynny preparat do obniżania odczynu pH wody w basenach kąpielowych. Preparat nie zawiera jonów chlorkowych. Może być stosowany z innymi preparatami do pielęgnacji basenów. Korzystanie z basenu można rozpocząć najwcześniej po 15 minutach od zastosowania Calcid Minus

Cena 21,99 zł

Acrylmed Dozownik Chloru Pływak Mały...

Acrylmed Dozownik Chloru Pływak Mały do Basenu Chemii Basenowej Boja

Dozownik do chemii basenowej mały, wyposażony w pływak - istotne akcesorium, które zalecamy stosować w każdym basenie. Ważne jest, aby pamiętać, że przy rozpuszczaniu tabletek chlorowych i tlenowych, nie należy ich stosować jednocześnie, aby uniknąć niepożądanych reakcji.

Cena 17,99 zł

Acrylmed Termometr Basenowy...

Acrylmed Termometr Basenowy Spławikowy ze Sznurkiem Pomiar Temperatury

Termometr spławikowy wyposażony w precyzyjny pomiar temperatury w jednostkach Celsiusza i Fahrenheita, termometr pływający umożliwia Ci szybkie określenie, czy temperatura wody jest idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. Wyposażony w sznureczek zapobiegający zatopieniu.

Cena 15,99 zł

Acrylmed 1kg Dezacid VR OXY Tabletki...

Acrylmed 1kg Dezacid VR OXY Tabletki tlenowe do basenu dezynfekcja wody bez chloru na glony
Środek do oczyszczania wody basenowej. Nie podrażnia oczu i błon śluzowych. Nie wywołuje nieprzyjemnego "chlorowego" zapachu wody. W czasie stosowania nie uwalniają się szkodliwe gazy. Kompatybilny z innymi środkami do uzdatniania wody w basenie.

Cena 79,98 zł

Acrylmed 1 kg Aqua Biocyd G-1 płyn...

Acrylmed Aqua Biocyd G-1 płyn do wody basenowej, skutecznie zwalcza glony i bakterie.

Preparat ma bardzo silne działanie niszczące glony i bakterie. Regularnie stosowany zapobiega ich powstawaniu. Szczególnie polecany do stosowania w basenach, które znajdują się w miejscach zacienionych. Dzięki niemu twój basen zawsze będzie czysty.

Cena 39,99 zł

Acrylmed 1 l Alkasol Flok płyn do...

Preparat do koagulacji zanieczyszczeń w wodzie basenowej.
Pomaga eliminować drobne zanieczyszczenia, dzięki czemu uzyskuje się krystalicznie czystą wodę. Alkasol Flok tworzy swego rodzaju "płatki" z zanieczyszczeń. Wyłapuje zanieczyszczenia z wody  kumuluje je w jednym miejscu. Dzięki temu łatwo można je zebrać.

Cena 16,99 zł

Acrylmed 50szt. Tester Paskowy do...

Acrylmed 50szt. Tester Paskowy do Wody 4w1 Mierzenie pH Chemia Basenowa

W zestawie znajduje się 50 testerów paskowych. Dzięki niemu z łatwością możemy zmierzyć cztery najważniejsze wskaźniki odnoszące się do zdatności wody basenowej. Miernik ten pokazuje nam poziomy: pH, bromu, chloru i alkaliczności wody basenowej. 

Cena 29,99 zł

Acrylmed 0,5 l Lazur C płyn do...

Acrylmed Lazur C płyn do przywracania naturalnego koloru wody. Preparat na bazie witaminy C, klaruje zażelazioną wodę w basenach kąpielowych.

Lazur C ma zastosowanie wszędzie tam gdzie zaobserwujemy brązowy odcień wody spowodowany podwyższonym poziomem żelaza w wodzie basenowej.

Cena 29,99 zł

Acrylmed 1 kg Dezacid VR OXY Granulat...

Acrylmed Dezacid VR OXY Granulat tlenowy do dezynfekcji wody basenowej, aktywny tlen. Wysoce skuteczny preparat do tlenowej dezynfekcji wody w basenie. Znakomity zamiennik środków opartych na chlorze.
Podczas stosowania nie uwalniają się szkodliwe związki i woda nie ma charakterystycznego zapachu.

Cena 79,98 zł

Acrylmed 0,1 kg Dezacid VR OXY...

Acrylmed Dezacid VR OXY Granulat tlenowy do dezynfekcji wody w basenach kąpielowych. Szybko rozpuszczalny preparat do bezchlorowej dezynfekcji wody basenowej. 
Równie skuteczny, nie powoduje uczuleń, wysuszania skóry. Ograniczone jest również podrażnienie oczu i błon śluzowych. 
Woda nie posiada specyficznego zapachu chloru.

Cena 19,99 zł

Acrylmed 1 l Lazur C płyn do usuwania...

Acrylmed Lazur C płyn do przywracania naturalnego koloru wody. Preparat na bazie witaminy C, klaruje wodę o przekroczonej zawartości żelaza. Lazur C ma zastosowanie w każdym przypadku kiedy zaobserwowano brązowienie wody.
Najczęściej jest to spowodowane zwiększonym poziomem żelaza w wodzie basenowej.

Cena 44,99 zł

Acrylmed Filtr do Pompy Basen Jacuzzi...

Acrylmed Filtr do Pompy Basen Jacuzzi Spa Wkład do Basenu

Filtr ten zapewnia niezawodną filtrację wody, eliminując wszelkie zanieczyszczenia, osady i drobinki brudu. Dzięki niemu możesz cieszyć się krystalicznie czystą wodą, która zapewnia przyjemność podczas kąpieli. Nadaje się do basenów, jacuzzi oraz SPA.

Cena 24,99 zł

Acrylmed 1kg Multichlor 20g tabletki...

Acrylmed 1 kg Multichlor 20 g tabletki do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej. Wydajny preparat do zwalczania drobnoustrojów w basenie. Dzięki Multichlor 20 g woda będzie czysta i bezpieczna nawet dla najmłodszych. Aby chlorowanie było bezpieczne, należy je przeprowadzić wieczorem.

Cena 54,99 zł

Baseny w ogrodzie.

Własny basen to popularny dodatek i niemal stały element naszych ogrodów. Od najmniejszych dmuchanych baseników dla dzieci, poprzez średniej wielkości baseny rozporowe, aż do pokaźnych rozmiarów basenów na stelażu.
Najbardziej popularne są baseny rozporowe, to takie z dmuchanym kołnierzem, oraz ich więksi bracia: baseny na stelażu. Baseny na stelażu mają już przygotowane miejsca do montażu pomp i różnych akcesoriów, np. drabinki.
To właśnie one goszczą najczęściej w polskich ogrodach. Wymagają trochę więcej opieki i zaangażowania, jednak oferują nieporównywalny komfort i gwarantują mnóstwo zabawy i relaksu dla całej rodziny.
Aby odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo i komfort podczas korzystania z basenu, należy zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria i profesjonalną chemię basenową.