Marki

Węże i zraszacze

Mamy 135 produktów.

Pokazano 1-48 z 135 pozycji

RAMP Końcówka zraszająca R1210 Prosta...

RAMP Końcówka zraszająca R1210 Prosta Zraszacz Nawadnianie ogrodu Podlewanie Klasyczna

Ramp końcówka zraszająca prosta zraszacz R1210. Końcówka zraszająca RAMP umożliwia ustawienie dogodnego strumienia wody (mist, cone, jet) z możliwością całkowitego zamknięcia jej dopływu za pomocą funkcji Aqua Stop. 

Cena 8,99 zł

RAMP Pistolet zraszający prosty...

RAMP Pistolet zraszający prosty RT1410 Nawadnianie ogrodu Zraszanie Klasyczny zraszacz
Pistolet zraszający prosty. Świetnie nadaje się do mycia samochodów, prac porządkowych, Płynna regulacja strumienia wody ułatwia podlewanie. Pozwala na zraszanie różnymi rodzajami strumieni np. prysznic, mgiełka, ostry strumień.
Cena 19,99 zł

RAMP Zraszacz wbijany R1310 Kąt...

RAMP Zraszacz wbijany R1310 Kąt zraszania 360 Małe trawniki Nawadnianie ogrodu

Dyskretna ciemnozielona kolorystyka sprawia, że zraszacz nie wyróżnia się za bardzo na trawniku. Zraszacz z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Służy do nawadniania powierzchni kolistych, zasięg do 9 m, wydajność 13l/min -3 Bar.

Cena 19,99 zł

Cellfast Zraszacz prosty ECONOMIC...

Cellfast Zraszacz prosty ECONOMIC 54-300 Bezstopniowa regulacja Poręczny Ekonomiczny

Zraszacz prosty ECONOMIC 54-300 to klasyczny i łatwy w obsłudze zraszacz. Zraszacz prosty zapewnia bezstopniową, łatwą regulację siły strumienia wody od delikatnej mgiełki do mocnego strumienia punktowego.

Cena 3,99 zł

Cellfast Zraszacz prosty Ideal 50-700...

Cellfast Zraszacz prosty Ideal 50-700 Końcówka zraszająca 2 funkcje Bezstopniowa regulacja

Zraszacz prosty Ideal 50-700 to klasyczny i łatwy w obsłudze zraszacz. Zraszacz prosty zapewnia bezstopniową, łatwą regulację siły strumienia wody od delikatnej mgiełki do mocnego strumienia punktowego. 2 funkcje zraszania.

Cena 8,99 zł

BRADAS ZRASZACZ WAHADŁOWY WL-Z24

Zraszacz oscylacyjny, wahadłowy renomowanej firmy Bradas

  • posiada 18 trwałych dysz
  • zasięg zraszania do 334m2
  • bardzo prosta regulacja za pomocą suwaków
  • Wbudowana igła do czyszczenia zabrudzonych dysz
Cena 69,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy UNI...

Cellfast Zraszacz pistoletowy UNI Ideal line 52-050 Ergonomiczny 2 funkcje Technologia UNI FIT

Zraszacz wykonano z mocnych tworzyw sztucznych wykazujących dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażono go także w funkcję jednoręcznej regulacji strumienia w czasie pracy za pomocą wygodnej dźwigni.

Cena 29,99 zł

RAMP Pistolet zraszający BIG RT1435...

RAMP Pistolet zraszający BIG RT1435 Mosiądz Podlewanie Zraszanie Prace porządkowe
Pistolet zraszający BIG podsiada głowicę z mosiądzu. Świetnie nadaje się do mycia samochodów, prac porządkowych, a dzięki płynnej regulacji strumienia wody nadaje się do podlewania wszelakich roślin. Pozwala na zraszanie różnymi rodzajami strumieni.
Cena 26,99 zł

BRADAS ZRASZACZ PULSACYJNY WL-6023

Zraszacz pulsacyjny wbijany na przelotowym plastikowym kolcu. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Kolec posiada nypel do szybkozłaczy i możliwość szeregowego połączenia z innymi zraszaczami. Obszar zraszania 17m.

Cena 14,99 zł

RAMP Wąż ogrodowy Nawadniający AQUA...

RAMP Wąż ogrodowy Nawadniający AQUA DROP 1/2" 20m WON20 Precyzyjne nawadnianie Oszczędzanie wody Przepuszczający wodę
Szczególnie preferowany przy niskim ciśnieniu wody. Wpływa na mniejsze zużycie wody. Warstwa zewnętrzna jest wykonana w taki sposób, by przepuszczać wodę kropelkowo i tym samym podlewać w bardzo delikatny sposób.

Cena 65,99 zł

RAMP Pistolet zraszający ERGO RT1455...

RAMP Pistolet zraszający ERGO RT1455 6 funkcji zraszania Ergonomiczny Funkcja AQUA STOP 
Świetnie nadaje się do mycia aut, prac porządkowych, a dzięki płynnej regulacji strumienia wody- nadaje się do podlewania wszelakich roślin w Twoim ogrodzie. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw, gwarantujących długotrwałe i niezawodne działanie.

Cena 35,99 zł

Cellfast Zestaw ze zraszaczem prostym...

Cellfast Zestaw ze zraszaczem prostym VARIANT Ideal Line 50-740 Regulowany Dwa rodzaje strumienia

Zraszacz prosty zapewnia bezstopniową, łatwą regulację siły strumienia wody od delikatnej mgiełki do mocnego strumienia punktowego. Zraszacz prosty Variant 50-740 to klasyczny i łatwy w obsłudze zraszacz.

Cena 28,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy PROFI...

Cellfast Zraszacz pistoletowy PROFI Ideal 52-010 Aluminiowy 2 funkcje Blokada strumienia

Ten produkt daje nam możliwość 2 stopniowej regulacji strumienia. Wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i metalu, co daje nam gwarancję jakości i długiej eksploatacji. 

Cena 35,99 zł

Cellfast Zraszacz pulsacyjny ECONOMIC...

Cellfast Zraszacz pulsacyjny ECONOMIC 314m² 52-405 Wbijany Ekonomiczne nawadnianie Zraszanie    

Zraszacz pulsacyjny ECONOMIC Cellfast 52-405 jest niezwykle prosty w montażu. Wystarczy wbić w podłoże szpilę, na której jest osadzony mechanizm zraszający. Posiada także możliwość połączenia szeregowego (z innymi zraszaczami).

Cena 21,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy...

Cellfast Zraszacz pistoletowy ECONOMIC 52-420 Delikatne zraszanie Regulacja siły strumienia

Zraszacz posiada blokadę przycisku zraszania, którą można zablokować przy maksymalnej sile strumienia, co znacznie ułatwia podlewanie. Zraszacz ECONOMIC to produkt, który gwarantuje nam strumień typu prysznicowego z możliwością regulacji natężenia.

Cena 14,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy prosty...

Cellfast Zraszacz pistoletowy prosty JET Ideal Line 52-026 Strumień regulowany przyciskiem Metal+Soft 

Ten produkt daje nam możliwość 3 stopniowej regulacji strumienia od silnego punktowego do delikatnej mgiełki. Wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i metalu, co daje nam gwarancję jakości i długiej eksploatacji. 

Cena 49,99 zł

BRADAS KOŃCÓWKA ZRASZAJĄCA WL-4720

Wysokiej jakości dysza prosta, regulowana. Wygodna i długotrwała obsługa dzięki dobrze wyprofilowanym elementom z wytrzymałego tworzywa. Wyposażone w antypoślizgową powłokę ułatwiającą szybkie, komfortowe podłączenie i odłączenie urządzeń zraszających. Bezstopniowa regulacja strumienia wody od ostrego  do lekkiej mgiełki z możliwością zamknięcia wody.

Cena 5,99 zł

Cellfast Zraszacz sektorowy MULTI...

Cellfast Zraszacz sektorowy MULTI sz Ideal Line 52-060 4 funkcje podlewania Regulacja sektora zraszania

Zraszacz posiada stopniową regulację strumienia wody w 4 różnych kombinacjach oraz możliwość ustawienia obszaru zraszania za pomocą ruchomej główki zraszacza, dzięki czemu produkt jest łatwy w obsłudze i użytkowaniu. 

Cena 59,99 zł

Cellfast Prowadnica węża ogrodowego...

Cellfast Prowadnica węża ogrodowego Ideal 52-191 Zapobiega załamywaniu Prowadzenie węża ogrodowego

Prowadnica pasuje do węży o maksymalnej średnicy 33mm. Prowadnica wykonana została z tworzywa sztucznego, wyposażona została w dwie rolki po bokach, które ułatwiają przesuwanie węża podczas pracy. Podstawa natomiast wykonana została z metalu.

Cena 19,99 zł

Cellfast Narożna prowadnica węża...

Cellfast Narożna prowadnica węża ogrodowego Ideal 52-190 Zapobiega załamywaniu Prowadzenie węża ogrodowego

Prowadnica pasuje do węży o maksymalnej średnicy 55mm. Prowadnica wykonana została z tworzywa sztucznego, wyposażona została w cztery rolki po bokach, które ułatwiają przesuwanie węża podczas pracy. 

Cena 19,99 zł

Fiskars Dysza zraszająca 1027088...

Fiskars Dysza zraszająca 1027088 Bezstopniowa regulacja Funkcjonalna Powłoka SoftGrip™

Produkt stworzony z myślą o klientach poszukujących prostych, sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań. Dysza zraszająca sprawdza się w małych ogrodach, do precyzyjnego podlewania roślin. Funkcjonalna, przyjemna w dotyku powłoka SoftGrip™.

Cena 39,99 zł

Fiskars Zraszacz dookolny stacjonarny...

Fiskars Zraszacz dookolny stacjonarny 1023663 Stal nierdzewna 57m2 Solidny Stabilny
Zraszacz dookolny do delikatnego nawadniania np. świeżo wysianej trawy. Zasięg do 8,5m. Stabilna konstrukcja wykonana z metalu wyposażona Produkt wytrzymały i kompatybilny z produktami innych marek.

Cena 58,99 zł

Fiskars Zraszacz oszczędzający wodę...

Fiskars Zraszacz oszczędzający wodę 1023662 Ekonomiczny Łatwe czyszczenie Regulowany Trwały

Produkt zapewnia równomierne nawadnianie i zapobiega powstawaniu kałuż wokół zraszacza. Zastosowanie technologii oszczędzającej wodę w zraszaczu Fiskars zmniejsza słup wody w pozycji środkowej i tym samym redukuje zużycie wody nawet o 20%.

Cena 134,99 zł

Fiskars Zraszacz wahadłowy L 1023660...

Fiskars Zraszacz wahadłowy L 1023660 Regulacja Aluminiowy Wytrzymały Solidny Trwały

Zraszacz jest wyposażony w wygodne pokrętło, które umożliwia szybką i łatwą regulację zasięgu i kierunku nawadniania. Produkt idealny do równomiernego podlewania dużych ogrodów lub trawników. Trwała konstrukcja- metalowe elementy.

Cena 134,99 zł

RAMP Zraszacz wahadłowy EASY RT1361...

RAMP Zraszacz wahadłowy EASY RT1361 Oscylacyjny Zraszanie trawnika  Dyskretna ciemnozielona kolorystyka sprawia, że zraszacz nie wyróżnia się za bardzo na trawniku. Wahadłowy zraszacz z tworzywa sztucznego z regulacją. Służy do nawadniania powierzchni prostokątnych (do 300m²),wydajność 14l/min -3 Bar.

Cena 54,99 zł

Cellfast Zestaw ze zraszaczem...

Cellfast Zestaw ze zraszaczem wielofunkcyjnym VARIANT Ideal Line 50-750 Ruchoma głowica System SAFETOUCH Regulowany strumień  

Zraszacz prosty Cellfast wykonany jest z solidnego tworzywa ABS odpornego na uderzenia, odkształcenia, pracę z wodą pod ciśnieniem i promieniowanie UV. Wyposażony został również w głowicę regulowaną w zakresie 180°. 

Cena 32,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy HYDRON...

Cellfast Zraszacz pistoletowy HYDRON Ideal line 50-737 Blokada strumienia 2 funkcje Regulacja kształtu strumienia

Zraszacz ogrodowy HYDRON jest elementem nowoczesnej linii nawadniającej do ogrodów IDEAL LINE marki Cellfast. Urządzenie umożliwia płynną regulację siły i kształtu strumienia. Polska produkcja.

Cena 16,99 zł

Cellfast Zestaw ze zraszaczem prostym...

Cellfast Zestaw ze zraszaczem prostym 1/2"/5/8" Ideal 50-705 Szybkozłącze STOP Szybkozłącze przelot Końcówka zraszająca

Zraszacz prosty Ideal to klasyczny i łatwy w obsłudze zraszacz. W zestawie znajdują się także dwa szybkozłącza- szybkozłącze STOP i szybkozłącze przelot. Zestaw pasuje na gwint 1/2"/3/4". 

Cena 24,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy 3/4" 50m...

Cellfast Wąż ogrodowy 3/4" 50m Quattro 10-073 Lekki 4 warstwy Wzmocniony

Oplot krzyżowy gwarantuje trwałe wzmocnienie najwyższej jakości. Odporny na osadzanie się alg wewnątrz węża oraz odporny na promienie UV. Średnica 3/4", długość 50m, lekki, wzmocniony, 4 warstwowy wąż ogrodowy Quattro firmy Cellfast w kolorze zielonym. Polska produkcja.

Cena 178,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy 1/2" 50m...

Cellfast Wąż ogrodowy 1/2" 50m Economic 10-003 Ekonomiczny Elastyczny 3 warstwy

Średnica 1/2", długość 50m. Lekki, elastyczny, 3 warstwowy wąż ogrodowy Economic firmy Cellfast w kolorze transparentnej zieleni. Polska produkcja. Poliestrowy oplot krzyżowy. Odporny na osadzanie się alg wewnątrz węża oraz odporny na promienie UV.

Cena 75,99 zł

Cellfast Zraszacz wahadłowy ECONOMIC...

Cellfast Zraszacz wahadłowy ECONOMIC 255m² 52-406 Podlewanie trawnika 15 dysz Regulacja pola zraszania 

Obszar zraszania do 255m2. Zraszanie pola w kształcie prostokątu. Produkt wykonany z tworzyw sztucznych. Zraszacz oscylacyjny z 15 dyszami wylotowymi. Regulacja obszaru zraszania. Ciśnienie maksymalne 6 bar.

Cena 39,99 zł

Fiskars Zraszacz wahadłowy On/Off...

Fiskars Zraszacz wahadłowy On/Off 1027028 Regulowany Łatwe czyszczenie Blokada przepływu Solidny

Obszar zraszania- prostokąt. Dzięki nowoczesnemu designowi i innowacyjnym rozwiązaniom stworzyliśmy zraszacz wahadłowy, który jest łatwy w użyciu i ma zawór On/Off. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność uciążliwego biegania do kranu. 

Cena 224,99 zł

Fiskars Regulowany pistolet...

Fiskars Regulowany pistolet zraszający 1052182 SoftGrip™ Bezstopniowa regulacja Wygodny Prosty  

Obrotowa głowica umożliwia wybór rodzaju strumienia: silnego punktowego lub zraszającego. Fiskars regulowany pistolet zraszający wyróżnia się ergonomiczną konstrukcję i uchwytem SoftGrip™, co zapewnia większy komfort użytkowania.

Cena 79,99 zł

Fiskars Pistolet zraszający 1052183 3...

Fiskars Pistolet zraszający 1052183 3 funkcje Bezstopniowa regulacja Solidny

Głowica obrotowa umożliwia wybór rodzaju strumienia, od silnego punktowego do delikatnej mżawki. Fiskars pistolet zraszający, 3-funkcyjny, wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją i uchwytem SoftGrip™, co zapewnia większy komfort użytkowania.
 

Cena 109,99 zł

Cellfast Zestaw ze zraszaczem prostym...

Cellfast Zestaw ze zraszaczem prostym 3/4" Ideal 50-710 Szybkozłącze przelot Szybkozłącze STOP Końcówka zraszająca

W zestawie znajdują się także dwa szybkozłącza- szybkozłącze STOP i szybkozłącze przelot. Zestaw pasuje na gwint 3/4".  Zraszacz prosty Ideal to klasyczny i łatwy w obsłudze zraszacz.

Cena 25,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy 1/2" 20m...

Cellfast Wąż ogrodowy 1/2" 20m Economic 10-001 3 warstwy Elastyczny Transparentna zieleń

Poliestrowy oplot krzyżowy. Odporny na osadzanie się alg wewnątrz węża oraz odporny na promienie UV. Lekki, elastyczny, 3 warstwowy wąż ogrodowy Economic firmy Cellfast w kolorze transparentnej zieleni. Polska produkcja. Średnica 1/2", długość 20m.

Cena 29,99 zł

Cellfast Zestaw Zraszacz pistoletowy...

Cellfast Zestaw Zraszacz pistoletowy ORION + Szybkozłączki 1/2" Ideal 50-715 Regulowany Szybkozłącza Przyłącze

Polska produkcja. Zraszacz ogrodowy ORION IDEAL LINE marki Cellfast- urządzenie umożliwia płynną regulację siły i kształtu strumienia. W zestawie znajdują się także dwa kompatybilne złącza i przyłącze kranowe.

Cena 28,99 zł

Cellfast Zestaw Zraszacz pistoletowy...

Cellfast Zestaw Zraszacz pistoletowy ORION + Szybkozłączki 3/4" Ideal 50-720 Regulowany strumień  Szybkozłącza Przyłącze

W zestawie znajdują się także dwa kompatybilne złącza oraz przyłącze kranowe. Polska produkcja. Zraszacz ogrodowy ORION IDEAL LINE marki Cellfast- urządzenie umożliwia płynną regulację siły i kształtu strumienia. 

Cena 29,99 zł

RAMP Pistolet zraszający metal RT1425...

RAMP Pistolet zraszający metal RT1425 Solidny Podlewanie Zraszanie Prace porządkowe w ogrodzie
Pistolet zraszający prosty ma metalowy korpus pokryty miękkim tworzywem. Świetnie nadaje się do prac porządkowych, a dzięki płynnej regulacji strumienia wody nadaje się do podlewania roślin. Pozwala na zraszanie różnymi rodzajami strumieni.
Cena 21,99 zł

Cellfast Zraszacz pulsacyjny na...

Cellfast Zraszacz pulsacyjny na regulowanym trójnogu Range 452m² Ideal Line 52-170 Profesjonalny Duża powierzchnia zraszania    

Zraszacz pulsacyjny Cellfast 52-170 to profesjonalne narzędzie do nawadniania ogrodów o dużej powierzchni. Dzięki możliwości regulacji każdej z części zraszacza, możemy go dostosować praktycznie do każdej powierzchni.

Cena 119,99 zł

Cellfast Lanca teleskopowa Ideal...

Cellfast Lanca teleskopowa Ideal Line 52-080 Zraszająca 6 funkcji Regulowany strumień

Lanca teleskopowa firmy Cellfast to wyjątkowo pomysłowe urządzenie z linii IDEAL LINE. Pozwala na dokładniejsze podlewanie trudno dostępnych miejsc, do tego może pełnić funkcję prysznica ogrodowego. Pracę ułatwia końcówka zraszająca z 6 funkcjami.

Cena 67,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy BRASS...

Cellfast Zraszacz pistoletowy BRASS 52-900 Mosiądz 2 funkcje Blokada strumienia Solidny

Ten niezwykle solidny i wytrzymały produkt daje nam możliwość 2 stopniowej regulacji strumienia. Wykonany z mosiądzu, który daje nam gwarancję jakości i długiej eksploatacji. Pistolet posiada funkcję blokady strumienia.

Cena 64,99 zł

Cellfast Ogrodowa kurtyna wodna 7,5m...

Cellfast Ogrodowa kurtyna wodna 7,5m 52-270 Ochładzanie Obniżanie temperatury Ogród

Zestaw kurtyny wodnej można zamontować do daszku, markizy, parasola lub pergoli. Produkt zapewnia zraszanie delikatną mgiełką, która pomaga ochładzać i obniżać temperaturę w miejscach, w których jest upalnie np. taras, ogródek.

Cena 88,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy 3/4" 15m Orange...

Cellfast Wąż ogrodowy 3/4" 15m Orange ATSV 15-025 Super flexi 5 warstwowy Nieskręcający

Posiada technologię zapobiegającą osadzaniu się alg wewnątrz węża. Polska produkcja. Średnica 3/4", długość 15m, lekki, elastyczny, nieskręcający się, 5 warstwowy wąż ogrodowy firmy Cellfast w kolorze pomarańczowym.

Cena 97,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy 1/2" 25m...

Cellfast Wąż ogrodowy 1/2" 25m Quattro 10-065 Lekki Wzmocniony 4 warstwy

Lekki, wzmocniony, 4 warstwowy wąż ogrodowy Quattro firmy Cellfast w kolorze zielonym. Polska produkcja. Oplot krzyżowy gwarantuje trwałe wzmocnienie najwyższej jakości. Odporny na osadzanie się alg wewnątrz węża oraz odporny na promienie UV. Średnica 1/2", długość 25m.

Cena 47,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy 1/2" 50m...

Cellfast Wąż ogrodowy 1/2" 50m Quattro 10-063 Lekki Wzmocniony 4 warstwy

Trwałe wzmocnienie najwyższej jakości - oplot krzyżowy. Średnica 1/2", długość 50m, lekki, wytrzymały, 4 warstwowy wąż ogrodowy Quattro firmy Cellfast w kolorze zielonym. Odporny na osadzanie się alg wewnątrz węża oraz odporny na promienie UV. Polska produkcja.

Cena 96,99 zł

Zraszacze i węże ogrodowe, do kwiatów i warzyw - sklep

Jednym z najważniejszych rzeczy przy utrzymaniu pięknego ogrodu czy przydomowego warzywnika jest odpowiednie jego nawodnienie. W tej kwestii pomóc może szeroki wybór Węży i zraszaczy dostępny w sklepie ogrodniczym BIATOM.PL, którego głównymi dostawcami produktów są BRADAS, RAMP CZY VERDENIA. Inwestycja w wąż ogrodowy bardzo dobrej jakości na pewno się nam opłaci, bo będzie służył nam przez wiele lat. Ważne aby przy wyborze węża zwrócić uwagę na średnicę węża, jego długość, ilość warstw czy materiał z którego jest wykonany. Na końcu węża ogrodowego można zamontować zraszacz lub dyszę zraszającą ułatwiającą dozowanie wody. Zaletą zraszaczy powierzchniowych jest ich mobilność - zasilane za pomocą węża ogrodowego możemy je wbić lub ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć odpowiedni zraszacz do Twojego ogrodu, od standardowych zraszaczy stacjonarnych, po zraszacze obrotowe w atrakcyjnych kształtach.