Marki

Węże i zraszacze

Mamy 100 produktów.

Pokazano 1-48 z 100 pozycji

RAMP Końcówka zraszająca R1210 Prosta...

RAMP Końcówka zraszająca R1210 Prosta Zraszacz Nawadnianie ogrodu Podlewanie Klasyczna

Ramp końcówka zraszająca prosta zraszacz R1210. Końcówka zraszająca RAMP umożliwia ustawienie dogodnego strumienia wody (mist, cone, jet) z możliwością całkowitego zamknięcia jej dopływu za pomocą funkcji Aqua Stop. 

Cena 8,99 zł

RAMP Pistolet zraszający prosty...

RAMP Pistolet zraszający prosty RT1410 Nawadnianie ogrodu Zraszanie Klasyczny zraszacz
Pistolet zraszający prosty. Świetnie nadaje się do mycia samochodów, prac porządkowych, Płynna regulacja strumienia wody ułatwia podlewanie. Pozwala na zraszanie różnymi rodzajami strumieni np. prysznic, mgiełka, ostry strumień.
Cena 19,99 zł

Cellfast Zraszacz prosty ECONOMIC...

Cellfast Zraszacz prosty ECONOMIC 54-300 Bezstopniowa regulacja Poręczny Ekonomiczny

Zraszacz prosty ECONOMIC 54-300 to klasyczny i łatwy w obsłudze zraszacz. Zraszacz prosty zapewnia bezstopniową, łatwą regulację siły strumienia wody od delikatnej mgiełki do mocnego strumienia punktowego.

Cena 3,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy UNI...

Cellfast Zraszacz pistoletowy UNI Ideal line 52-050 Ergonomiczny 2 funkcje Technologia UNI FIT

Zraszacz wykonano z mocnych tworzyw sztucznych wykazujących dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażono go także w funkcję jednoręcznej regulacji strumienia w czasie pracy za pomocą wygodnej dźwigni.

Cena 29,99 zł

RAMP Pistolet zraszający ERGO RT1455...

RAMP Pistolet zraszający ERGO RT1455 6 funkcji zraszania Ergonomiczny Funkcja AQUA STOP 
Świetnie nadaje się do mycia aut, prac porządkowych, a dzięki płynnej regulacji strumienia wody- nadaje się do podlewania wszelakich roślin w Twoim ogrodzie. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw, gwarantujących długotrwałe i niezawodne działanie.

Cena 35,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy MIX...

Cellfast Zraszacz pistoletowy MIX Ideal Line 50-055 Ergonomiczny 8 funkcji zraszania Jednoręczny  

Stopniowa regulacja strumienia wody w 8 różnych ustawieniach. Pistolet wyposażony w obrotową głowicę z ustawieniami strumienia. Ergonomiczny i nowoczesny kształt sprawia, że pistolet idealnie pasuje do dłoni i nie wyślizguje się podczas podlewania. 

Cena 34,99 zł

RAMP Pistolet zraszający BIG RT1435...

RAMP Pistolet zraszający BIG RT1435 Mosiądz Podlewanie Zraszanie Prace porządkowe
Pistolet zraszający BIG podsiada głowicę z mosiądzu. Świetnie nadaje się do mycia samochodów, prac porządkowych, a dzięki płynnej regulacji strumienia wody nadaje się do podlewania wszelakich roślin. Pozwala na zraszanie różnymi rodzajami strumieni.
Cena 26,99 zł

BRADAS KOŃCÓWKA ZRASZAJĄCA WL-4720

Wysokiej jakości dysza prosta, regulowana. Wygodna i długotrwała obsługa dzięki dobrze wyprofilowanym elementom z wytrzymałego tworzywa. Wyposażone w antypoślizgową powłokę ułatwiającą szybkie, komfortowe podłączenie i odłączenie urządzeń zraszających. Bezstopniowa regulacja strumienia wody od ostrego  do lekkiej mgiełki z możliwością zamknięcia wody.

Cena 5,99 zł

BRADAS PISTOLET ZRASZAJĄCY WL-EN8T

Pistolet do zraszania wielofunkcyjny " SUPER SPRAY ". Opatentowany sposób zamykania i otwierania przepływu wody. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS. Testowany powietrzem na urządzeniach ciśnieniowych. Dostępny w kolorze szaro-białym.

Cena 23,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy RAIN...

Cellfast Zraszacz pistoletowy RAIN Ideal Line 50-738 Regulowany 6 funkcji Strumień imitujący deszcz

System SAFETOUCH™ zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania, a także zabezpiecza przed przypadkowymi uszkodzeniami. Zraszacz pistoletowy RAIN IDEAL 50-738 Cellfast  to ergonomiczny, wysokiej klasy, wielofunkcyjny zraszacz pistoletowy. 

Cena 19,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy HYDRON...

Cellfast Zraszacz pistoletowy HYDRON Ideal line 50-737 Blokada strumienia 2 funkcje Regulacja kształtu strumienia

Zraszacz ogrodowy HYDRON jest elementem nowoczesnej linii nawadniającej do ogrodów IDEAL LINE marki Cellfast. Urządzenie umożliwia płynną regulację siły i kształtu strumienia. Polska produkcja.

Cena 16,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy PROFI...

Cellfast Zraszacz pistoletowy PROFI Ideal 52-010 Aluminiowy 2 funkcje Blokada strumienia

Ten produkt daje nam możliwość 2 stopniowej regulacji strumienia. Wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i metalu, co daje nam gwarancję jakości i długiej eksploatacji. 

Cena 35,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy...

Cellfast Zraszacz pistoletowy ECONOMIC 52-420 Delikatne zraszanie Regulacja siły strumienia

Zraszacz posiada blokadę przycisku zraszania, którą można zablokować przy maksymalnej sile strumienia, co znacznie ułatwia podlewanie. Zraszacz ECONOMIC to produkt, który gwarantuje nam strumień typu prysznicowego z możliwością regulacji natężenia.

Cena 14,99 zł

Cellfast Zestaw ze zraszaczem prostym...

Cellfast Zestaw ze zraszaczem prostym VARIANT Ideal Line 50-740 Regulowany Dwa rodzaje strumienia

Zraszacz prosty zapewnia bezstopniową, łatwą regulację siły strumienia wody od delikatnej mgiełki do mocnego strumienia punktowego. Zraszacz prosty Variant 50-740 to klasyczny i łatwy w obsłudze zraszacz.

Cena 28,99 zł

Cellfast Profesjonalny zraszacz...

Cellfast Profesjonalny zraszacz pulsacyjny LUX 530m² Ideal Line 52-160 Metalowy Solidny Regulowany  

Profesjonalny metalowy zraszacz pulsacyjny na podstawie szpilki z dodatkowymi ramionami, które uniemożliwiają przechylanie się zraszacza i zapewniają maksymalną stabilność przez cały okres zraszania.

Cena 69,99 zł

Cellfast Zraszacz sektorowy MULTI...

Cellfast Zraszacz sektorowy MULTI sz Ideal Line 52-060 4 funkcje podlewania Regulacja sektora zraszania

Zraszacz posiada stopniową regulację strumienia wody w 4 różnych kombinacjach oraz możliwość ustawienia obszaru zraszania za pomocą ruchomej główki zraszacza, dzięki czemu produkt jest łatwy w obsłudze i użytkowaniu. 

Cena 59,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy MAX...

Cellfast Zraszacz pistoletowy MAX Ideal 52-020 Regulacja strumienia 2 funkcje zraszania Technologia UNI FIT

Zraszacz MAX 52-020 wykonany jest z mocnych tworzyw i posiada elementy z aluminium. Dzięki temu jest bardzo trwały i odporny na ewentualny upadek z wysokości. Posiada funkcję regulacji siły i rodzaju strumienia. 

Cena 43,98 zł

RAMP Zraszacz wahadłowy EASY RT1361...

RAMP Zraszacz wahadłowy EASY RT1361 Oscylacyjny Zraszanie trawnika  Dyskretna ciemnozielona kolorystyka sprawia, że zraszacz nie wyróżnia się za bardzo na trawniku. Wahadłowy zraszacz z tworzywa sztucznego z regulacją. Służy do nawadniania powierzchni prostokątnych (do 300m²),wydajność 14l/min -3 Bar.

Cena 54,99 zł

Cellfast Zraszacz pulsacyjny ECONOMIC...

Cellfast Zraszacz pulsacyjny ECONOMIC 314m² 52-405 Wbijany Ekonomiczne nawadnianie Zraszanie    

Zraszacz pulsacyjny ECONOMIC Cellfast 52-405 jest niezwykle prosty w montażu. Wystarczy wbić w podłoże szpilę, na której jest osadzony mechanizm zraszający. Posiada także możliwość połączenia szeregowego (z innymi zraszaczami).

Cena 18,99 zł

Cellfast Prowadnica węża ogrodowego...

Cellfast Prowadnica węża ogrodowego Ideal 52-191 Zapobiega załamywaniu Prowadzenie węża ogrodowego

Prowadnica pasuje do węży o maksymalnej średnicy 33mm. Prowadnica wykonana została z tworzywa sztucznego, wyposażona została w dwie rolki po bokach, które ułatwiają przesuwanie węża podczas pracy. Podstawa natomiast wykonana została z metalu.

Cena 19,99 zł

Cellfast Narożna prowadnica węża...

Cellfast Narożna prowadnica węża ogrodowego Ideal 52-190 Zapobiega załamywaniu Prowadzenie węża ogrodowego

Prowadnica pasuje do węży o maksymalnej średnicy 55mm. Prowadnica wykonana została z tworzywa sztucznego, wyposażona została w cztery rolki po bokach, które ułatwiają przesuwanie węża podczas pracy. 

Cena 19,99 zł

Cellfast Zraszacz wahadłowy ECONOMIC...

Cellfast Zraszacz wahadłowy ECONOMIC 255m² 52-406 Podlewanie trawnika 15 dysz Regulacja pola zraszania 

Obszar zraszania do 255m2. Zraszanie pola w kształcie prostokątu. Produkt wykonany z tworzyw sztucznych. Zraszacz oscylacyjny z 15 dyszami wylotowymi. Regulacja obszaru zraszania. Ciśnienie maksymalne 6 bar.

Cena 39,99 zł

Cellfast Lanca teleskopowa Ideal...

Cellfast Lanca teleskopowa Ideal Line 52-080 Zraszająca 6 funkcji Regulowany strumień

Lanca teleskopowa firmy Cellfast to wyjątkowo pomysłowe urządzenie z linii IDEAL LINE. Pozwala na dokładniejsze podlewanie trudno dostępnych miejsc, do tego może pełnić funkcję prysznica ogrodowego. Pracę ułatwia końcówka zraszająca z 6 funkcjami.

Cena 67,99 zł

Cellfast Zestaw ze zraszaczem...

Cellfast Zestaw ze zraszaczem wielofunkcyjnym VARIANT Ideal Line 50-750 Ruchoma głowica System SAFETOUCH Regulowany strumień  

Zraszacz prosty Cellfast wykonany jest z solidnego tworzywa ABS odpornego na uderzenia, odkształcenia, pracę z wodą pod ciśnieniem i promieniowanie UV. Wyposażony został również w głowicę regulowaną w zakresie 180°. 

Cena 32,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy SHOWER...

Cellfast Zraszacz pistoletowy SHOWER 2 Ideal Line 50-736 Prysznicowy Regulacja siły zraszania

Zraszacz jest elementem linii nawadniającej do ogrodów IDEAL LINE polskiej marki Cellfast. Zraszacz pistoletowy SHOWER 2 to produkt, który gwarantuje nam strumień typu prysznicowego z możliwością regulacji natężenia. 

Cena 19,99 zł

Cellfast Zraszacz oscylacyjny...

Cellfast Zraszacz oscylacyjny ECONOMIC Ideal Line 255m² 52-071 Płynna regulacja 15 dysz wylotowych

Obszar zraszania do 255m2. Średnica maksymalna zraszania do 16m. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Zraszacz oscylacyjny z 15 dyszami wylotowymi. Regulacja obszaru zraszania (środek, lewa, prawa strona i full).

Cena 37,99 zł

Cellfast Zraszacz wahadłowy SWING...

Cellfast Zraszacz wahadłowy SWING Ideal 279m² 52-072 Podlewanie wahadłowe Płynna regulacja 15 dysz

Obszar zraszania do 279m2. Szerokość maksymalna zraszania to 18m. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Zraszacz wahadłowy z 15 dyszami wylotowymi. Zraszanie dostosowane do nawadniania powierzchni o kształcie prostokątu.

Cena 44,99 zł

Cellfast Zestaw ze zraszaczem prostym...

Cellfast Zestaw ze zraszaczem prostym 1/2"/5/8" Ideal 50-705 Szybkozłącze STOP Szybkozłącze przelot Końcówka zraszająca

Zraszacz prosty Ideal to klasyczny i łatwy w obsłudze zraszacz. W zestawie znajdują się także dwa szybkozłącza- szybkozłącze STOP i szybkozłącze przelot. Zestaw pasuje na gwint 1/2"/3/4". 

Cena 24,99 zł

Cellfast Zestaw zraszający BASIC...

Cellfast Zestaw zraszający BASIC Ideal 1/2" 20m 10-450 Kompleksowe nawadnianie Dobra jakość Wąż ogrodowy

Zestaw zraszający BASIC to produkty z linii BASIC, które tworzą razem idealnie skompletowany, ekonomiczny system nawadniający. Dzięki dobrej jakości i niskiej cenie, możemy dbać o nasz ogród nie inwestując wiele w sprzęt do jego pielęgnacji. 

Cena 62,99 zł

BRADAS ZRASZACZ WAHADŁOWY WL-Z24

Zraszacz oscylacyjny, wahadłowy renomowanej firmy Bradas

  • posiada 18 trwałych dysz
  • zasięg zraszania do 334m2
  • bardzo prosta regulacja za pomocą suwaków
  • Wbudowana igła do czyszczenia zabrudzonych dysz
Cena 55,99 zł

RAMP Zraszacz obrotow na podstawie...

RAMP Zraszacz obrotow na podstawie R1325 Stojący 14m zasięgu Metalowy
Jego zaletą jest bardzo cicha praca i strumień wody typu fontanna. Zraszacz obrotowy na podstawie stojącej (kąt zraszania 360°, zasięg 18m, wydajność 14l/min-3 Bar).

Cena 19,98 zł

Cellfast Zestaw przyłączeniowy...

Cellfast Zestaw przyłączeniowy CONNECTION SET 1/2" 3/4" 5/8" Ideal 55-998N Wąż ogrodowy Szybkozłącze stop przelot Przyłącze

Zestaw przyłączeniowy 55-998N to produkt polskiej marki Cellfast, który przeznaczony jest do wózków i stojaków na węże ogrodowe. Umożliwia podłączenie ich do ujścia wody. 

Cena 25,99 zł

Cellfast Zraszacz prosty Ideal 50-700...

Cellfast Zraszacz prosty Ideal 50-700 Końcówka zraszająca 2 funkcje Bezstopniowa regulacja

Zraszacz prosty Ideal 50-700 to klasyczny i łatwy w obsłudze zraszacz. Zraszacz prosty zapewnia bezstopniową, łatwą regulację siły strumienia wody od delikatnej mgiełki do mocnego strumienia punktowego. 2 funkcje zraszania.

Cena 8,99 zł

Cellfast Zraszacz sektorowy POWER...

Cellfast Zraszacz sektorowy POWER 346m² Ideal Line 52-066 Regulowany strumień 360 stopni

Zraszacz sektorowy Power wykonany jest z mocnych tworzyw odpornych na uderzenia i pracę z wilgocią. Jest częścią linii produktów Cellfast Ideal Line Plus, które pozwalają stworzyć kompletną nadziemną instalację nawadniającą w ogrodzie.

Cena 84,99 zł

Cellfast Zraszacz oscylacyjny EXPERT...

Cellfast Zraszacz oscylacyjny EXPERT TT Ideal Line 52-067 Pełna regulacja 4 zakresy obszaru zraszania

Regulowany zraszacz oscylacyjny EXPERT jest urządzeniem z linii nawadniającej do ogrodów IDEAL LINE polskiej firmy Cellfast. Zraszacz posiada regulację strumienia wody w 4 różnych kombinacjach, dostępne są 4 zakresy obszaru zraszania.

Cena 99,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy SHOWER...

Cellfast Zraszacz pistoletowy SHOWER Ideal 50-735 Blokada przepływu 6 funkcji Kontrola ciśnienia 

Zraszacz został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, charakteryzującego się dużą odpornością na uszkodzenia. Produkt wyposażony jest regulację siły strumienia, a także możliwość zablokowania przycisku przy maksymalnej sile strumienia.  

Cena 19,99 zł

Cellfast Zraszacz pistoletowy ORION...

Cellfast Zraszacz pistoletowy ORION Ideal line 50-730 Pełna regulacja strumienia Blokada przepływu

Polska produkcja. Zraszacz ogrodowy ORION jest elementem nowoczesnej linii nawadniającej do ogrodów IDEAL LINE marki Cellfast. Urządzenie umożliwia płynną regulację siły i kształtu strumienia.

Cena 19,99 zł

Cellfast Zraszacz wahadłowy TURBO...

Cellfast Zraszacz wahadłowy TURBO Ideal 240m² 52-070 Płynna regulacja 18 dysz Wahadłowe podlewanie

Zraszacz wahadłowy z 18 dyszami wylotowymi. Możliwość regulacji obszaru zraszania. Obszar zraszania do 240m2. Szerokość maksymalna zraszania to 16m. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. 

Cena 79,99 zł

Cellfast Zraszacz wahadłowy OPTI...

Cellfast Zraszacz wahadłowy OPTI Ideal 263m² 52-075 Płynna regulacja 20 dysz Zraszanie wahadłowe

Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Zraszacz wahadłowy z 20 dyszami wylotowymi. Możliwość regulacji obszaru zraszania. Obszar zraszania do 263m2. Szerokość maksymalna zraszania to 17,5m.

Cena 109,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy SMART ATSV 1/2"...

Cellfast Wąż ogrodowy SMART ATSV 1/2" 25m 13-100 Nieskręcający 3 warstwowy 5 lat gwarancji

Posiada technologię zapobiegającą osadzaniu się alg wewnątrz węża. Średnica 1/2", długość 25m, wytrzymały, nieskręcający się, 3 warstwowy wąż ogrodowy firmy Cellfast. Gwarancja przy odpowiednim użytkowaniu 5 lat.

Cena 74,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy SMART ATSV 1/2"...

Cellfast Wąż ogrodowy SMART ATSV 1/2" 50m 13-101 Nieskręcający 5 lat gwarancji 3 warstwowy

Gwarancja przy odpowiednim użytkowaniu 5 lat. Posiada technologię zapobiegającą osadzaniu się alg wewnątrz węża. Średnica 1/2", długość 50m, wytrzymały, nieskręcający się, 3 warstwowy wąż ogrodowy firmy Cellfast.

Cena 149,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy 1/2" 15m...

Cellfast Wąż ogrodowy 1/2" 15m Economic 10-004 Ekonomiczny 3 warstwy Elastyczny

Lekki, elastyczny, 3 warstwowy wąż ogrodowy Economic firmy Cellfast w kolorze transparentnej zieleni. Polska produkcja. Poliestrowy oplot krzyżowy. Odporny na osadzanie się alg wewnątrz węża oraz odporny na promienie UV. Średnica 1/2", długość 15m.

Cena 21,00 zł

Cellfast Wąż ogrodowy 5/8" 30m...

Cellfast Wąż ogrodowy 5/8" 30m Economic 10-011 3 warstwy Ekonomiczny Elastyczny

Średnica 5/8", długość 30m. Lekki, elastyczny, 3 warstwowy wąż ogrodowy Economic firmy Cellfast w kolorze transparentnej zieleni. Polska produkcja. Poliestrowy oplot krzyżowy. Odporny na osadzanie się alg wewnątrz węża oraz odporny na promienie UV.

Cena 54,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy 1/2" 50m...

Cellfast Wąż ogrodowy 1/2" 50m Economic 10-003 Ekonomiczny Elastyczny 3 warstwy

Średnica 1/2", długość 50m. Lekki, elastyczny, 3 warstwowy wąż ogrodowy Economic firmy Cellfast w kolorze transparentnej zieleni. Polska produkcja. Poliestrowy oplot krzyżowy. Odporny na osadzanie się alg wewnątrz węża oraz odporny na promienie UV.

Cena 65,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy 3/4" 30m...

Cellfast Wąż ogrodowy 3/4" 30m Economic 10-021 Klasyczny Elastyczny 3 warstwy

Średnica 3/4", długość 30m. Poliestrowy oplot krzyżowy. Odporny na osadzanie się alg wewnątrz węża oraz odporny na promienie UV. Lekki, elastyczny, 3 warstwowy wąż ogrodowy Economic firmy Cellfast w kolorze transparentnej zieleni. Polska produkcja.

Cena 78,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy 3/4" 50m...

Cellfast Wąż ogrodowy 3/4" 50m Economic 10-022 3 warstwy Klasyczny Elastyczny

Klasyczny 3 warstwowy wąż ogrodowy Economic firmy Cellfast w kolorze transparentnej zieleni. Polska produkcja. Średnica 3/4", długość 50m. Poliestrowy oplot krzyżowy. Odporny na osadzanie się alg wewnątrz węża oraz odporny na promienie UV. Lekki, elastyczny.

Cena 129,99 zł

Zraszacze i węże ogrodowe, do kwiatów i warzyw - sklep

Jednym z najważniejszych rzeczy przy utrzymaniu pięknego ogrodu czy przydomowego warzywnika jest odpowiednie jego nawodnienie. W tej kwestii pomóc może szeroki wybór Węży i zraszaczy dostępny w sklepie ogrodniczym BIATOM.PL, którego głównymi dostawcami produktów są BRADAS, RAMP CZY VERDENIA. Inwestycja w wąż ogrodowy bardzo dobrej jakości na pewno się nam opłaci, bo będzie służył nam przez wiele lat. Ważne aby przy wyborze węża zwrócić uwagę na średnicę węża, jego długość, ilość warstw czy materiał z którego jest wykonany. Na końcu węża ogrodowego można zamontować zraszacz lub dyszę zraszającą ułatwiającą dozowanie wody. Zaletą zraszaczy powierzchniowych jest ich mobilność - zasilane za pomocą węża ogrodowego możemy je wbić lub ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć odpowiedni zraszacz do Twojego ogrodu, od standardowych zraszaczy stacjonarnych, po zraszacze obrotowe w atrakcyjnych kształtach.