Nowe produkty

PNOS 30g Fasolka Fasola Szparagowa...

PNOS 30g Fasolka Szparagowa Polka Nasiona Zaprawiane Karłowa Żółta

Średnio wczesna odmiana fasolki szparagowej. Preferuje stanowisko osłonięte od wiatru. Lubi glebę przepuszczalną, żyzną. Zalecane podlewanie. Doskonała do bezpośredniego spożycia, mrożenia i konserwowania. Odmiana karłowa. Tworzy żółte, delikatne, bezwłókniste, smaczne strąki

Cena 3,59 zł

PNOS 20g Burak ćwikłowy d'Egypte...

PNOS 20g Burak ćwikłowy d'Egypte Płaski Na botwinkę Plenny

Odmiana typu egipskiego, która jest szczególnie polecana do wczesnej uprawy na zbiór pęczkowy oraz do przechowywania. Korzeń płaski w kształcie dysku, o ciemnoczerwonym zabarwieniu. Miąższ intensywnie czerwony, słodki, bardzo smaczny.

Cena 2,99 zł

Spójnia 6,5g Ogórek Śremski F1...

Spójnia 6,5g Ogórek Śremski F1 Gruntowy Plenny Nasiona Zaprawiane

Odmiana bardzo popularna na rynku. Przeznaczona do konserwowania i kwaszenia. Owoce cylindryczne, bez szyjki, o nasadzie lekko zaokrąglonej, z małą komorą nasienną. Brodawki duże, liczne. Polecany do konserwowania i do kwaszenia.

Cena 4,59 zł

Spójnia 2g Ogórek Śremski F1 Nasiona...

Spójnia 2g Ogórek Śremski F1 Nasiona zaprawiane Gruntowy Plenny

Owoce cylindryczne, bez szyjki, o nasadzie lekko zaokrąglonej, z małą komorą nasienną. Brodawki duże, liczne. Polecany do konserwowania i do kwaszenia. Odmiana bardzo popularna na rynku. Przeznaczona do konserwowania i kwaszenia.

Cena 2,99 zł

PNOS 5g Ogórek Kronos Skierniewicki...

PNOS 5g Ogórek Kronos Skierniewicki F1 Nasiona warzyw Gruntowy

Odmiana bardzo plenna i stabilna w plonowaniu. Do uprawy w polu. Preferuje glebę żyzną, zasobną w składniki pokarmowe. Polecana do uprawy integrowanej. Okres wegetacji 60 dni. Mieszaniec, wczesnością dorównuje odmianie 'Śremski' F1. Rośliny o silnym wzroście.

Cena 4,99 zł

PNOS 1g Sałata Masłowa Królowa...

PNOS 1g Sałata Masłowa Królowa Majowych GOF Nasiona Warzyw

Odmiana polecana do wczesnej uprawy w polu i późniejszej pod osłonami. Idealna na sałatki oraz jako dodatek do potraw. Wyjątkowo smaczna odmiana. Odporna na mączniaka rzekomego i średnio odporna na szarą pleśń. Do uprawy w polu i tunelach nieogrzewanych. Lubi glebę żyzną i przepuszczalną.

Cena 2,29 zł

PNOS 50g Fasola Borlotto Na suche...

PNOS 50g Fasola Borlotto Na suche nasiona Szparagowa Karłowa Wczesna

Może być wykorzystywana zarówno jako szparagowa jak i do uprawy na suche nasiona. Charakteryzuje się szerokimi, bezwłóknistymi, nakrapianymi i soczystymi strąkami o żółtozielonej barwie z czerwonymi naciekami. Polecana do bezpośredniego spożycia, konserwowania i mrożenia.

Cena 2,99 zł

PNOS 50g Fasola Igołomska Nasiona...

PNOS 50g Fasola Igołomska Nasiona warzyw Biała Duże Ziarna

Charakteryzuje się równomiernym dojrzewaniem strąków. Nasiona średnie do dużych, białe, cylindrycznie wydłużone, delikatnie żyłkowane, zawierają ok. 24% białka. Rośliny karłowe o pokroju wzniesionym, odporne na wyleganie.

Cena 2,18 zł

PNOS 50g Groch Sześciotygodniowy...

PNOS 50g Groch Sześciotygodniowy Nasiona warzyw Wczesny Plenny

Lubi stanowiska słoneczne i przepuszczalną glebę. Odmiana do spożywania całych strąków na zielono. Najwcześniejsza z uprawianych odmian, średnio plenna, odporna na choroby. Nasiona drobne, kuliste, jasnozielone, bardzo smaczne.

Cena 2,29 zł

PNOS 0,9g Pomidor Gruntowy Mieszanka...

PNOS 0,9g Pomidor Gruntowy Mieszanka Nasiona warzyw Smaczne Mięsiste

Spożywanie pomidorów obniża ryzyko zachorowania na choroby nowotworowe, a także zmniejsza ryzyko rozwoju chorób układów krążenia. Pomidory są bogatym źródłem takich minerałów jak: sód, potas, magnez, wapń, jod oraz karotenu i witamin: K, B1, B2, B6, C i PP.
Cena 3,99 zł

PNOS 10g Rzodkiewka Zlata Żółta...

PNOS 10g Rzodkiewka Zlata Żółta Okrągła Nasiona warzyw Soczysta

Rzodkiewka Zlata charakteryzuje się bardzo dobrą jakością miąższu, który jest soczysty, biały, nie parciejący, bardzo smaczny. Zgrubienia korzeniowe duże, kuliste lub lekko owalne. Może być uprawiana w polu od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Cena 3,49 zł

PNOS 50g Groch Iłówiecki Nasiona...

PNOS 50g Groch Iłówiecki Nasiona warzyw Wczesny Siewny Cukrowy

Odmiana odporna na choroby. Lubi stanowiska słoneczne i przepuszczalną glebę. Odmiana do spożywania całych strąków na zielono. Rośliny wysokości do 75 cm o sztywnych łodygach. Strąki drobne, do 8 cm długości, bez wyściółki pergaminowej, bardzo smaczne i słodkie.

Cena 2,29 zł

PNOS 0,6g Papryka Mieszanka Odmian...

PNOS 0,6g Papryka Mieszanka Odmian Nasiona warzyw Słodkie Mięsiste

Charakteryzują się się grubym i soczystym miąższem. Mieszanka przeznaczona do uprawy w tunelach foliowych oraz w gruncie na glebach ciepłych i słonecznych stanowiskach. Papryka jest rośliną bogatą w witaminę C do spożycia w stanie świeżym lub przetworach.
Cena 3,49 zł

PNOS 3g Pietruszka Naciowa Fest...

PNOS 3g Pietruszka Naciowa Fest Nasiona warzyw Liściowa Natka

Pietruszka liściowa FEST jest polecana do bezpośredniego spożycia, suszenia, mrożenia i pędzenia zimą. Wymaga gleby próchnicznej, zasobnej w wilgoć, nie zaskorupiającej się. Można ją pozostawić w gruncie na zimę. Dobrze się przechowuje.

Cena 2,39 zł

Biopon 0,5l Biohumus do Pelargonii...

Biopon 0,5l Biohumus do Pelargonii Kwiatów Balkonowych Płyn Nawóz

Regularne stosowanie Biohumusu do pelargonii i innych roślin balkonowych zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie i prawidłowy rozwój. Sprawia że pelargonie kwitną nieprzerwanie i bardzo obfocie, a ich kwiaty są okazałe i pięknie wybarwione.

Cena 6,99 zł

Biopon 1l Biohumus do Pelargonii...

Biopon 1l Biohumus do Pelargonii Nawóz Minerały Naturalna Odżywka

Zapewnia doskonałe odżywienie roślin bez efektu przenawożenia. Organiczno-mineralny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich gatunków roślin balkonowych.

Cena 10,99 zł

Bros 300ml Paralizator na Owady Spray...

Bros 300ml Paralizator na Owady Spray Zamrażacz -45℃ Pająki Muchy

Zwalcza bardzo niską temperaturą (ok. -45ºC), która w sposób natychmiastowy neutralizuje owada, a po krótkiej chwili go uśmierca. Innowacyjny spray zamrażający zwalcza owady biegające i latające, takie jak: pająki, karaluchy, mrówki, pluskwy, muchy, larwy, komary, osy, mole i inne.

Cena 19,99 zł

BRADAS Zraszacz Statyczny WL-Z15...

BRADAS Zraszacz Statyczny WL-Z15 8-funkcyjny Ogrodowy Podlewacz

Zraszacz 8-funkcyjny wykonany z wysokiej jakości odpornego tworzywa ABS, osadzony na stabilnej podstawie. Zraszacz statyczny o wygodnej obsłudze dzięki dobrze wyprofilowanym elementom. Doskonale sprawdzi się do podlewania małych trawników i ochłodzenia w upalne dni.

Cena 29,99 zł

Cellfast Obrzeże Ogrodowe Czerń 15cm...

Cellfast Obrzeże Ogrodowe Czerń 15cm x 9m 30-032H Faliste Trawnikowe

Produkt w kolorze czarnym, nie rzuca się w oczy po wkopaniu do ziemi. Obrzeże wkopuje się tak, aby jego górna krawędź nie wystawała ponad grunt. Obrzeże ma wymiary 15cm na 9m. Dzięki stosowaniu obrzeży ogrodowych możemy w łatwy sposób odgrodzić trawnik od rabatki.

Cena 14,99 zł

Ampol 2 kg Nawóz Granulat do...

Ampol 2 kg Nawóz Granulat do Pomidorów Papryki Zwiększa Plony
Produkt posiada niezbędne do wzrostu i wydawania owoców składniki, które w odpowiedni sposób odżywiają rośliny. Skład dostosowany jest do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków pomidorów oraz papryki, wpływa na zwiększenie plonowania nawet kilkukrotnie.

Cena 22,99 zł

Biopon 1l Nawóz do Róż Obfite...

Biopon 1l Nawóz do Róż Obfite Kwitnienie Odżywka Płyn

Odpowiednie proporcje fosforu i potasu stymulują powstawanie pąków kwiatowych i wydłużają okres kwitnienia roślin. W pełni pokrywa zapotrzebowanie roślin na składniki pokarmowe. Wysoka zawartość azotu w formie amidowej wydłuża okres działania nawozu.

Cena 14,99 zł

Barclay 5l Gallup Special 360SL...

Barclay 5l Gallup Special 360SL Herbicyd Chwasty Roundup Glifosat

W roślinie powoduje hamowanie syntezy białek niezbędnych do wzrostu roślin.  Środek chwastobójczy w formie koncentratu do rozcieńczania w wodzie, służący do zwalczania uciążliwych chwastów na nie użytkowanych rolniczo terenach. Odpowiednik Roundupu- substancja czynna Glifosat.

Cena 378,99 zł

Prosperplast 1,5l Konewka Plastikowa...

Prosperplast 1,5l Konewka Plastikowa Domowa Polewaczka Ogrodowa

Konewka o pojemności 1,5l wykonana z lekkiego, mocnego tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Wyposażona w wygodny uchwyt oraz sprytną wylewkę, która pozwala na lepsze kontrolowanie strumienia. Dodatkowym atutem jest jej nowoczesny kolor i modny design.

Cena 11,99 zł

Cellfast Wąż Ogrodowy 1/2" 25m PLUS...

Cellfast Wąż Ogrodowy 1/2" 25m PLUS 10-200 Żółty 3 warstwy Szlauch

Średnica 1/2", długość 25m. 3 warstwowy wąż ogrodowy PLUS firmy Cellfast w kolorze żółtym. Odporny na osadzanie się alg wewnątrz oraz odporny na promienie UV. Polska produkcja. Trwałe wzmocnienie wykonane z przędzy najwyższej jakości. 

Cena 99,99 zł

Cellfast Łącznik Dwójnik Ideal 50-640...

Cellfast Łącznik Dwójnik Ideal 50-640 Nypel Do Węża Podlewanie

Dwójnik został wyposażony w uszczelki, które pozwalają zapobiegać przeciekaniu. Łącznik został wykonany z dbałością o szczegóły, do jego produkcji zostały użyte tworzywa sztuczne wysokiej jakości, co gwarantuje bezawaryjną pracę przez długi czas.

Cena 3,99 zł

Cellfast Zraszacz statyczny 5F Basic...

Cellfast Zraszacz statyczny 5F Basic 52-300 Na szpilce Wbijany Podlewacz

Zraszacz posiada stopniową regulację strumienia wody w 4 różnych kombinacjach oraz możliwość ustawienia obszaru zraszania za pomocą ruchomej główki zraszacza, dzięki czemu produkt jest łatwy w obsłudze i użytkowaniu. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa. 

Cena 26,99 zł

Cellfast Zraszacz Obrotowy TWISTER...

Cellfast Zraszacz Obrotowy TWISTER Basic 50-460 Ogrodowy Podlewacz

Zraszacz obrotowy TWISTER posiada regulację prędkości obrotowej. Jest lekki, prosty w montażu i nieskomplikowany w obsłudze. Pozwala na zraszanie ogrodów o wielkości do nawet 113m2. Wykonuje pełne obroty i tym samym zrasza powierzchnię w kształcie koła. 

Cena 34,99 zł

Cellfast Zraszacz Obrotowy KLIF Basic...

Cellfast Zraszacz Obrotowy KLIF Basic 50-450 Podlewacz 15m Ogrodowy

Jest lekki, prosty w montażu i nieskomplikowany w obsłudze. Pozwala na zraszanie ogrodów o wielkości do nawet 177m2. KLIF wykonuje pełne obroty i tym samym zrasza powierzchnię w kształcie koła. Zraszacz obrotowy KLIF to model z serii BASIC od Polskiej firmy Cellfast. 

Cena 24,99 zł

Agrecol 250g Hydrożel Magazyn Wody...

Agrecol 250g Hydrożel Magazyn Wody Hydrogel Agrożel Ogrodniczy
Pomaga roślinom zwłaszcza w okresie długotrwałej suszy. Hydrogel jest przeznaczony do magazynowania wody w glebie. Doskonały dla roślin doniczkowych – uprawianych w domu na balkonie i tarasie, a także dla roślin uprawianych bezpośrednio w gruncie – w ogrodzie i na działce.

Cena 29,99 zł

Prosperplast Doniczka Coubi 24cm...

Prosperplast Doniczka Coubi 24cm Kremowa Na kaktusy Podłużna

Doniczka Coubi Case P jest małą, wąska, aczkolwiek długą propozycją, która doskonale wpasuje się praktycznie w każde wnętrze. Bez problemu mieści się na parapecie, posiada wbudowaną podstawkę, co jest wyjątkowo wygodne. Doniczka w kolorze kremowym.

Cena 10,98 zł

Fiskars Nóż do Pomidorów Warzyw...

Fiskars Nóż do Pomidorów Warzyw 1057543 Functional Form Ząbkowany

Niezastąpiony jako nóż śniadaniowy. Wytrzymałe, ząbkowane ostrze z japońskiej stali nierdzewnej zapewnia doskonałą wydajność i jest idealne do krojenia warzyw czy owoców o śliskiej skórce. Ergonomiczna rękojeść i duża osłona na palce zapewniają wygodę i bezpieczeństwo.

Cena 46,99 zł

Cellfast Wąż ogrodowy 1" 50m Economic...

Cellfast Wąż ogrodowy 1" 50m Economic 10-032 Zielony 3 warstwy

Średnica 1", długość 50m. Poliestrowy oplot krzyżowy. Lekki, elastyczny, 3 warstwowy wąż ogrodowy Economic firmy Cellfast w kolorze transparentnej zieleni. Odporny na osadzanie się alg wewnątrz węża oraz odporny na promienie UV. Polska produkcja.

Cena 179,99 zł

Ekodarpol 0,5l Biohumus Life do...

Ekodarpol 0,5l Biohumus Life do Kwiatów Balkonowych Nawóz Begonia

Poprawia wzrost, kondycję i zdrowie kwiatów t.j. surfinie, petunie itp. Jest nieprzedawkowalny. Zapewnia obfite i długotrwałe kwitnienie oraz intensywne wybarwienie liści i kwiatów. Poprzez optymalne odżywienie pobudza kwiaty balkonowe do zawiązywania jeszcze większej liczby pąków.

Cena 4,99 zł

Ekodarpol 300ml Humus Active KLIK...

Ekodarpol 300ml Humus Active KLIK Uniwersalny Nawóz Odżywka
Produkt innowacyjny, wydajny i bezpieczny. Sprawdzi się w hodowli wszystkich roślin w domu, na balkonie, tarasie i w ogrodzie. Dzięki skoncentrowanej formule wystarcza na długo, a nowa forma aplikacji zapewnia wygodę stosowania. 

Cena 12,99 zł

Biopon 35 ml Eliksir do Roślin z...

Biopon 35 ml Eliksir do Roślin z Osłabionym Systemem Korzeniowym Nawóz

Dba o doskonały stan, strukturę i witalność systemu korzeniowego. Innowacyjny preparat przeznaczony do roślin doniczkowych z osłabionym systemem korzeniowym Eliksir stwarza optymalne warunki do  wytworzenia przez nie w krótkim czasie silnych i zdrowych korzeni. 

Cena 2,99 zł

Fiskars Tasak Solid 1051234 Ostrze...

Fiskars Tasak Solid 1051234 Ostrze 23cm Stal Cięcie Gałęzi

Niezwykle ostre, odporne na korozję ostrze jest zaprojektowane z myślą o szerokiej gamie zastosowań, umożliwiając szybkie cięcie i zbieranie resztek jednocześnie. Rewelacyjny tasak o wszechstronnym zastosowaniu, niezbędny w każdym ogrodzie. 

Cena 229,99 zł

Wokas 10l Keramzyt ogrodniczy Drenaż...

Wokas 10l Keramzyt ogrodniczy Drenaż Na dno donicy Grys Granulat

Zapobiega wysuszaniu gleby oraz wzrostowi niepożądanych chwastów. Produkt obojętnie chemicznie. Keramzyt to doskonały dodatek do podłoży dla roślin doniczkowych i kwiatów balkonowych. Nie absorbuje składników pokarmowych z nawozów, przez co nie podważa zasolenia w glebie.

Cena 24,99 zł

Wokas 5l Keramzyt ogrodniczy Grys...

Wokas 5l Keramzyt ogrodniczy Grys Drenaż Na dno donicy Granulat

Nie absorbuje składników pokarmowych z nawozów, przez co nie podważa zasolenia w glebie. Zapobiega wysuszaniu gleby oraz wzrostowi niepożądanych chwastów. Produkt obojętnie chemicznie. Keramzyt to doskonały dodatek do podłoży dla roślin doniczkowych i kwiatów balkonowych.

Cena 17,99 zł

Wokas 5l Perlit ogrodniczy Podłoże...

Wokas 5l Perlit ogrodniczy Podłoże Hydroponika Spulchniacz

Perlit jest surowcem mineralnym. Wchłania wodę, chroniąc ją przed wyparowaniem i wsiąkaniem w głąb ziemi. Ma zastosowanie w ogrodnictwie, rolnictwie oraz uprawach szklarniowych, jako dodatek do ziemi ogrodniczej, lub jej zastępnik w uprawach hydroponicznych. 

Cena 17,99 zł

Wokas Smart 5L Ziemia do Wrzosów...

Wokas Smart 5L Ziemia do Wrzosów Roślin kwasolubnych Podłoże

Wysokiej jakości podłoże wzbogacone nawozem wieloskładnikowym (WE) oraz nawozem wieloskładnikowym długodziałającym. Przygotowana z odpowiednio skomponowanej mieszanki torfu wysokiego, torfu niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu i zeolitu.

Cena 7,99 zł

Siarkopol 5kg Wigor S PRO Nawóz...

Siarkopol 5kg Wigor S PRO Nawóz siarkowy Siarka Granulowana Warzywa

Nawóz przeznaczony do nawożenia gleb wskazujących niedobór siarki,
również w celu regulacji kwasowości gleby i do nawożenia roślin siarkolubnych. . W ogrodnictwie jest szczególnie polecanym nawozem dla różaneczników, borówek, wrzosów i innych roślin kwasolubnych.

Cena 29,99 zł

Sumin 100ml Spray na komary kleszcze...

Sumin 100ml Spray na komary kleszcze meszki 8 godzin ochrony

Preparat zapewnia skuteczną ochronę przed insektami t.j. kleszcze, komary, a nawet meszki. Sumin aerozol odstraszający komary, meszki, kleszcze- przeznaczony do odstraszania komarów, meszek, kleszczy, do stosowania na odzież.Chroni długo i skutecznie.

Cena 16,99 zł

Fregata 250g Maść ogrodnicza FUNABEN...

Fregata 250g Maść ogrodnicza FUNABEN Zabezpiecza drzewka Plaster na rany

Niezbędna do zabezpieczania ran roślin po ich standardowym cięciu, uszkodzeniach spowodowanych przez wichury, w przypadku pękania kory oraz po wszelkich innych zabiegach pielęgnacyjnych odsłaniających tkanki. Polecany do stosowania w sadach, ogrodach przydomowych itd.

Cena 19,99 zł

Fiskars Zestaw 3 noży + blok 1057555...

Fiskars Zestaw 3 noży + blok 1057555 Functional Form Ostre Komplet

To niezbędny na co dzień, designerski, kompaktowy schowek na noże z łatwo dostępnymi szczelinami, które pozwalają na umieszczenie bloku pod wiszącymi szafkami. Wykonany z tworzywa sztucznego blok zawiera trzy najbardziej użytkowe noże.

Cena 219,99 zł

Agropak 1l HELP Przymrozki...

Agropak 1l HELP Przymrozki Zabezpiecza uprawy sadownicze Jabłoń Mróz

Help
jest produktem przeznaczonym do ochrony drzew, krzewów owocowych oraz truskawki przed uszkodzeniami powodowanymi przez wiosenne przymrozki. Głównymi składnikami preparatu są gliceryna (glicerol) oraz zestaw antyoksydantów (alfa-tokoferol, kwas askorbinowy).

Cena 26,99 zł

Ekodarpol 1 l + 20% GRATIS Biohumus...

Ekodarpol 1 l + 20% GRATIS Biohumus Extra do truskawek poziomek Nawóz

Gwarantuje obfite i zdrowe plony, poprawia walory smakowe owoców. Eliminuje ryzyko przenawożenia, które występuje podczas stosowania nawozów mineralnych. Biohumus to w pełni naturalny nawóz przeznaczony do zasilania truskawek i poziomek w uprawie ogrodowej i balkonowej.

Cena 13,95 zł

Biopon 0,5 l Nawóz do roślin...

Biopon 0,5 l Nawóz do roślin zielonych Przeciw chlorozie Żółknięcie liści

Nawóz do pielęgnacji domowych i ogrodowych roślin zielonych z objawami chlorozy (żółknięcie). Podwyższona zawartość żelaza i magnezu wzbogacona składnikami ułatwiającymi ich przyswajanie przez rośliny uzupełnia niedobory składników pokarmowych skutecznie zwalczając chlorozę.

Cena 8,99 zł

Ziemovit 25g Siarkol Extra N 80WP...

Ziemovit 25g Siarkol Extra N 80WP Oprysk grzybobójczy ECO

Skutecznie zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się mączniaka prawdziwego. Szeroki zakres stosowania. Dopuszczalny do stosowania w uprawach ekologicznych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych. Preparat w formie proszku do sporządzania roztworu wodnego.

Cena 10,99 zł