Marki

Nowe produkty

Benex Cebulki Iksja Ixia Yellow...

Benex Cebulki Iksja Ixia Yellow Emperor Żółta

Rodzaj wieloletnich roślin należący do rodziny kosaćcowatych. Nazwa łacińska pochodzi z greckiego słowa ixios, oznaczającego klej używany przy łapaniu ptaków, ze względu na lepkość soku tej rośliny. Należy do niego ok. 50 gatunków roślin występujących w południowej Afryce, w regionie przylądkowym.

Cena 0,59 zł

Benex Cebulki Lilia drzewiasta Miss...

Benex Cebulki Lilia drzewiasta Miss Feya Wysoka Czerwona

Lilia drzewiasta Miss Feya jest bardzo ciekawą odmianą o czerwonym zabarwieniu kwiatostanów. Lilia Miss Feya bardzo dobrze toleruje miejsca słoneczne- odmiana bardzo dorodna, wysoka. Pozostaje na jednym miejscu przez kilka lat.

Cena 8,99 zł

Benex Cebulki Lilia drzewiasta Rising...

Benex Cebulki Lilia drzewiasta Rising Moon Wysoka Żółta

Lilia drzewiasta Rising Moon jest bardzo ciekawą odmianą o unikatowym żółtym zabarwieniu kwiatostanów z pomarańczowymi brzegami. Lilia Rising Moon bardzo dobrze toleruje miejsca słoneczne- odmiana bardzo dorodna, wysoka.

Cena 8,99 zł

Benex Cebulki Lilia orientalna...

Benex Cebulki Lilia orientalna Josephine Różowo-biała

Lilia Josephine to odmiana orientalna o różowo-białych kwiatach. Lilie sadzimy w miejscach słonecznych lub półcienistych. Wybranie stanowiska powinno być dobrze przemyślane, ponieważ lilie nie lubią częstego przesadzania i najlepiej kwitną pozostawione w tym samym miejscu kilka lat.

Cena 8,99 zł

Benex Cebulki Narcyz Rozszczepiony...

Benex Cebulki Narcyz Rozszczepiony Lemon Beauty Żółto-biały 

Narcyz Lemon Beauty to odmiana o rozszczepionym przykoronku, którego kwiaty mają kolor żółto-biały. Odmiany wysokie i średnie narcyzów dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach.
Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Narcyz Niski Silver...

Benex Cebulki Narcyz Niski Silver Bouquet Biały

Narcyz Silver Bouquet to biała, niska odmiana. Narcyzy najlepiej kwitną w miejscach słonecznych lub lekko ocienionych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach. 
Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Narcyz Botaniczny Suzy...

Benex Cebulki Narcyz Botaniczny Suzy Pomarańczowo-żółty 

Narcyz Suzy pomarańczowo-żółta odmiana botaniczna. Odmiany wysokie i średnie narcyzów dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach. Narcyzy najlepiej kwitną w miejscach słonecznych lub lekko ocienionych.
Cena 1,59 zł

Benex Cebulki Hiacynt Miss Saigon...

Benex Cebulki Hiacynt Miss Saigon Fioletowy Pachnący

Miejsce nie powinno być narażone na silne wiatry. dobrze sprawdzają się na rabatach, w ogródkach skalnych, a także w uprawie pojemnikowej. Stanowisko gdzie sadzimy hiacynty powinno być nasłonecznione, ale dopuszczalne jest lekko zacienione.

Cena 3,49 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Red...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Red Czerwony

Tulipan Red to odmiana typu triumph, której piękny, ciemnoczerwony kolor zachwyci każdego miłośnika roślin cebulowych. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach.

Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Rose...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Rose Ciemnoróżowy 

Tulipan Rose to odmiana typu triumph, której piękny, ciemnoróżowy kolor zachwyci każdego miłośnika roślin cebulowych. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach

Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Czosnek Allium Mont...

Benex Cebulki Czosnek Allium Mont Blanc Biały

Czosnek Allium Mont Blanc- odmiana biała. Czosnki wymagają stanowisk w pełni słonecznych lub półcienistych. Roślina odporna na mróz. Najlepiej rosną na glebie przepuszczalnej i próchnicznej, głęboko uprawionej i dostatecznie wilgotnej.

Cena 15,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Wielokwiatowy...

Benex Cebulki Tulipan Wielokwiatowy Aquilla Czerwono-żółty

Aquilla
to wyjątkowa odmiana tulipana wielokwiatowego, którego kwiatostany mają czerwono-żółty kolor. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście. 

Cena 2,49 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Boston...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Boston Kolekcjonerski Dwubarwny

Boston to odmiana tulipana Triumph- charakterystyczne i niespotykane zabarwienie kwiatostanów sprawia, że można podziwiać ją godzinami. Przecudnej urody kielich kwiatowy jest zbudowany z delikatnych, lekko zaokrąglonych płatków w kolorze ciemnego fioletu. 
Cena 2,29 zł

Benex Cebulki Czosnek Allium...

Benex Cebulki Czosnek Allium Giganteum Olbrzymi Fioletowy

Czosnek Allium Giganteum- odmiana fioletowa, olbrzymia. Czosnki wymagają stanowisk w pełni słonecznych lub półcienistych. Roślina odporna na mróz. Najlepiej rosną na glebie przepuszczalnej i próchnicznej, głęboko uprawionej i dostatecznie wilgotnej.

Cena 16,99 zł

Benex Cebulki Zimowit Waterlily Pełny...

Benex Cebulki Zimowit Waterlily Pełny Różowy 

Ziemowit Waterlily pełny różowy. Zimowity najlepiej wysadzać w miejscach słonecznych lub nieco zacienionych na ogrodowych rabatach, w ogródkach skalnych, a także na odpowiednio pielęgnowanych trawnikach. Dobrze rosną na każdej glebie a najlepiej na próchniczej.

Cena 13,99 zł

Benex Cebulki Zimowit Alboplenum Alba...

Benex Cebulki Zimowit Alboplenum Alba Pełny Biały 

Ziemowit Alba pełny biały. Zimowity najlepiej wysadzać w miejscach słonecznych lub nieco zacienionych na ogrodowych rabatach, w ogródkach skalnych, a także na odpowiednio pielęgnowanych trawnikach. Dobrze rosną na każdej glebie a najlepiej na próchniczej.

Cena 13,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Orange...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Orange Cassini Pomarańczowy

Cassini to odmiana tulipana Triumph o pomarańczowych kwiatach. Dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny w pełni rozwiną liście.
Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Tulipan Papuzi Texas...

Benex Cebulki Tulipan Papuzi Texas Flame Czerwono-żółty

Tulipan Papuzi Texas Flame- jak sama nazwa wskazuje- kwiatostany mają odcienie ognistych płomieni. Postrzępione i fantazyjne płatki są mocne i ciężkie. Kwiat jest czerwono-żółty, nierównomierny. Można też zaobserwować kolor pomarańczowy oraz delikatne zielone smugi.
Cena 2,59 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Seadov...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Seadov Czerwony

Seadov to odmiana tulipana Triumph o czerwonych kwiatach. Dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny w pełni rozwiną liście.
Cena 1,68 zł

Benex Cebulki Tulipan Paradise...

Benex Cebulki Tulipan Paradise Mountain Czerwony Kolorowy liść

Paradise Mountain
to wyjątkowa odmiana tulipana z kolorowym liściem, którego kwiatostany mają czerwony kolor. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście. 

Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Flaming...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Flaming Coquette Dwukolorowy 

Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście.
Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Krokus Wiosenny Orange...

Benex Cebulki Krokus Wiosenny Orange Monarch Pomarańczowy

Bulwy krokusów należy sadzić od września do listopada. Cebule wysadzamy na głębokość około 5-10 cm. Odstęp między bulwami powinien wynosić 10–15 cm. Najładniej wyglądają sadzone w grupach po kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt.

Cena 1,79 zł

Benex Cebulki Krokus Wielkokwiatowy...

Benex Cebulki Krokus Wielkokwiatowy Golden Yellow Żółty

Najładniej wyglądają sadzone w grupach po kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt. Bulwy krokusów należy sadzić od września do listopada. Cebule wysadzamy na głębokość około 5-10 cm. Odstęp między bulwami powinien wynosić 10–15 cm.

Cena 1,49 zł

Benex Cebulki Krokus Wiosenny Firefly...

Benex Cebulki Krokus Wiosenny Firefly Jasnofioletowy

Bulwy krokusów należy sadzić od września do listopada. Cebule wysadzamy na głębokość około 5-10 cm. Odstęp między bulwami powinien wynosić 10–15 cm. Najładniej wyglądają sadzone w grupach po kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt. 

Cena 0,59 zł

Benex Cebulki Iksja Ixia Venus Czerwona

Benex Cebulki Iksja Ixia Venus Czerwona

Nazwa łacińska pochodzi z greckiego słowa ixios, oznaczającego klej używany przy łapaniu ptaków, ze względu na lepkość soku tej rośliny. Rodzaj wieloletnich roślin należący do rodziny kosaćcowatych. Należy do niego ok. 50 gatunków roślin występujących w południowej Afryce, w regionie przylądkowym.

Cena 0,49 zł

Benex Cebulki Hiacynt Woodstock...

Benex Cebulki Hiacynt Woodstock Bordowy Pachnący

Miejsce nie powinno być narażone na silne wiatry. dobrze sprawdzają się na rabatach, w ogródkach skalnych, a także w uprawie pojemnikowej. Stanowisko gdzie sadzimy hiacynty powinno być nasłonecznione, ale dopuszczalne jest lekko zacienione.

Cena 2,99 zł

Benex Cebulki Hiacynt Biały Pachnący

Benex Cebulki Hiacynt Biały Pachnący 

Biała odmiana hiacynta. Stanowisko gdzie sadzimy hiacynty powinno być nasłonecznione, ale dopuszczalne jest lekko zacienione. Miejsce nie powinno być narażone na silne wiatry. dobrze sprawdzają się na rabatach, w ogródkach skalnych, a także w uprawie pojemnikowej.

Cena 2,99 zł

Benex Cebulki Czosnek Allium Mount...

Benex Cebulki Czosnek Allium Mount Everest Ozdobny Biały

Roślina odporna na mróz. Jesienna uprawa czosnku rozpoczyna się od września do listopada. Czosnki wymagają stanowisk w pełni słonecznych lub półcienistych. Najlepiej rosną na glebie przepuszczalnej i próchnicznej, głęboko uprawionej i dostatecznie wilgotnej.

Cena 13,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Wielokwiatowy...

Benex Cebulki Tulipan Wielokwiatowy Antoinette Żółto-biały

Tulipan wielokwiatowy Antoinette. Cebule tulipanów sadzi się na jesień (od września do listopada), aby zdążyły wypuścić korzenie. Tulipany sadzimy na głębokości ok 12 cm. Po posadzeniu obficie podlewamy. Zaczynają kwitnąc wczesną wiosną, tworząc pierwsze, kolorowe kompozycje.

Cena 2,59 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Agrass...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Agrass White Biały 

Tulipan Triumph Agrass White to odmiana o białych kwiatach. Dorasta do nawet 50cm wysokości i pięknie prezentuje się w otoczeniu innych tulipanów np. w barwie różowej, czerwonej, żółtej. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych.
Cena 1,59 zł

Benex Cebulki Narcyz Pachnący...

Benex Cebulki Narcyz Pachnący Recurvus Żółto-biały 

Narcyz Recurvus to odmiana pachnąca. Odmiany wysokie i średnie narcyzów dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach.Narcyzy najlepiej kwitną w miejscach słonecznych lub lekko ocienionych.
Cena 1,99 zł

Doniczka Toscana Okrągła Biały 13cm...

Doniczka Toscana Okrągła Biały 13cm Plastikowa Podstawka Zielistka 

Doniczka Toscana została stworzona z przeznaczeniem do roślin domowych zielonych jak i kwitnących. W komplecie posiada podstawkę, którą można w łatwy sposób zdemontować. Ciekawa kolorystyka i prosty wygląd sprawia, że Toscana nie wychodzi z mody.

Cena 3,79 zł

Forte 5 kg Trawnik Zielona Oaza...

Forte 5 kg Trawnik Zielona Oaza Nasiona trawy Tereny suche Odporna

Mieszanka traw Zielona Oaza przeznaczona na gleby ubogie w składniki o małej żyzności gleby i niskim poziomie wody gruntowej. Tworzy darń wolnorosnącą, która sięga korzeniami głębiej niż inne trawy. Dzięki temu pobiera wodę z niższych partii gleby.

Cena 129,98 zł

Forte 0,5 kg Trawnik Zacieniony...

Forte 0,5 kg Trawnik Zacieniony Nasiona trawy Gęsta darń Piękny kolor

Doskonale przystosowana do zasiewu w miejscach pod drzewami, w parkach i cienistych alejkach. Tworzy ciemnozieloną, miękką darń, odporną na przesuszenie podłoża. Nie wymaga częstego koszenia. Mieszanka traw idealna do siewu w miejscach połowicznie zacienionych.

Cena 13,99 zł

Forte 14 kg Fortefoska Nawóz...

Forte 14 kg Fortefoska Nawóz ogrodniczy Uniwersalny Warzywa Trawa

Można go stosować do kwiatów, krzewów, drzewek owocowych, warzyw lub trawy. Ma postać szybko rozpuszczalnego granulatu, dobrze się wchłania. Daje szybkie efekty. Uniwersalny nawóz nadający się do zasilania całego ogrodu.

Cena 69,99 zł

Fortefoska 5 kg Nawóz Iglaki...

Fortefoska 5 kg Nawóz Iglaki Brązowienie igieł Uzupełnia niedobory magnezu

Specjalnie dobrane proporcje składników w pełni pokryją zapotrzebowanie roślin, eliminując przyczynę brązowienia igieł. Nawóz przeznaczony jest do zasilania drzew i krzewów iglastych u których pojawiły się brunatne przebarwienia igieł. Świadczy to o braku magnezu w roślinie.

Cena 46,99 zł

Fortefoska 1 kg Nawóz do winorośli...

Fortefoska 1 kg Nawóz do winorośli porzeczek aronii Słodkie owoce Obfite plony 

Dzięki zawartym w nim składnikom rośliny obficie owocują i są odporne na niekorzystne warunki. Wpływa na lepsze ukorzenianie roślin i wzmacnia ich system korzeniowy, dzięki czemu są w stanie przyswoić większą ilość składników pokarmowych z gleby. 

Cena 14,99 zł

Fortefoska 1 kg Nawóz do trawnika...

Fortefoska 1 kg Nawóz do trawnika PROFI Odżywia trawnik Zagęszcza  

Nawóz przeznaczony do odżywiania trawnika. Nadaje trawie intensywny, zielony kolor. Nawóz do trawnika bogaty w związki azotu, potasu i fosforu. Doskonale zagęszcza, wzmacnia system korzeniowy i sprawia, że trawa nabiera intensywnej, zielonej barwy.

Cena 13,99 zł

Fortefoska 1 kg Nawóz do...

Fortefoska 1 kg Nawóz do rododendronów azalii Dużo kwiatów

Nawóz ten jest produktem o działaniu delikatnie zakwaszającym, co istotnie wpływa na uprawę roślin wymagających kwaśnego odczynu gleby. Nawożenie pogłówne roślin przeprowadza się dwukrotnie w ciągu roku. Nawóz Fortefoska można również używać do przygotowania podłoża do nasadzeń.

Cena 14,99 zł

Fortefoska 1kg Nawóz do pelargonii...

Fortefoska 1kg Nawóz do pelargonii Muszkatli Surfinii Milion Dzwonków

Nawóz bogaty w związki azotu, fosforu i potasu przeznaczony jest do wzmacniania roślin kwitnących. Stosowanie nawozu sprzyja równomiernemu rozwojowi roślin. Dzięki zastosowanym składnikom rośliny szybko zawiązują pąki kwiatowe i długo kwitną.

Cena 14,99 zł

Fortefoska 1 kg Nawóz do malin Jeżyn...

Fortefoska 1 kg Nawóz do malin Jeżyn Agrestu Dorodne smaczne owoce
Nawóz malin jest wieloskładnikowym, granulowanym nawozem nieorganicznym, który zwiększy plonowanie, wybarwienie oraz poprawi walory smakowe owoców. Doskonale nadaje się także do nawożenia innych krzewów owocowych np. agrestu i porzeczek.

Cena 14,99 zł

Forte 1 kg Nawóz do borówek Jagoda...

Forte 1 kg Nawóz do borówek Jagoda kamczacka Dorodne owoce 

Nawóz na Borówki jest wieloskładnikowym, granulowanym nawozem nieorganicznym o działaniu zakwaszającym, co istotnie wpływa na uprawę roślin wymagających kwaśnego odczynu gleby. Stosowanie nawozu na borówki zwiększy plonowanie, wybarwienie oraz poprawi walory smakowe owoców.

Cena 14,99 zł

Forte Agrowłóknina 3,2x10m Chroni...

Forte Agrowłóknina 3,2x10m Chroni przed mrozem Zimowa Otulina
Agrowłóknina służy do osłaniania i zabezpieczenia roślin przed przymrozkami, porywistym wiatrem, gradobiciem i śniegiem. Służy do bezpośredniego osłaniania wysadzonych roślin (najczęściej wieloletnich) w okresie kiedy warunki zewnętrzne są dla nich niekorzystne.

Cena 73,98 zł

Forte Agrowłóknina 3,2x10m Wiosenna...

Forte Agrowłóknina 3,2x10m Wiosenna Przymrozki Otulina Chroni

Agrowłóknina służy do osłaniania i zabezpieczenia roślin przed przymrozkami, palącym słońcem, porywistym wiatrem, gradobiciem i insektami. Doskonała do okrywania świeżo wysianej trawy przed ptakami, które chcą wydziobać nasiona.

Cena 28,99 zł

Forte Agrowłóknina 3,2x5m Chroni...

Forte Agrowłóknina 3,2x5m Chroni przed zimnem Zimowa Otulina

Służy do bezpośredniego osłaniania wysadzonych roślin (najczęściej wieloletnich) w okresie kiedy warunki zewnętrzne są dla nich niekorzystne. Agrowłóknina służy do osłaniania i zabezpieczenia roślin przed przymrozkami, porywistym wiatrem, gradobiciem i śniegiem.

Cena 39,99 zł

Forte Agrowłóknina 3,2x5m Wiosenna...

Forte Agrowłóknina 3,2x5m Wiosenna Otulina Zabezpiecza Przymrozki

Doskonała do okrywania świeżo wysianej trawy przed ptakami, które chcą wydziobać nasiona. Agrowłóknina służy do osłaniania i zabezpieczenia roślin przed przymrozkami, palącym słońcem, porywistym wiatrem, gradobiciem i insektami.

Cena 15,99 zł

Forte Agrowłóknina 2,1x10m Chroni...

Forte Agrowłóknina 2,1x10m Chroni przed śniegiem Zimowa Otulina

Agrowłóknina służy do osłaniania i zabezpieczenia roślin przed przymrozkami, porywistym wiatrem, gradobiciem i śniegiem. Służy do bezpośredniego osłaniania wysadzonych roślin (najczęściej wieloletnich) w okresie kiedy warunki zewnętrzne są dla nich niekorzystne.

Cena 56,99 zł

Forte Agrowłóknina 2,1x5m Zimowa...

Forte Agrowłóknina 2,1x5m Zimowa Otulina Chroni przed przymrozkami

Służy do bezpośredniego osłaniania wysadzonych roślin (najczęściej wieloletnich) w okresie kiedy warunki zewnętrzne są dla nich niekorzystne. Agrowłóknina służy do osłaniania i zabezpieczenia roślin przed przymrozkami, porywistym wiatrem, gradobiciem i śniegiem.

Cena 29,99 zł