Nowe produkty

Forte 250g Czosnek Ozimy Zimowy...

Forte 250g Czosnek Ozimy Zimowy Harnaś Konsumpcji Mocny

To jedna z najpopularniejszych w naszym kraju odmian ozimego czosnku. Harnaś to czosnek zdrowy o pełnych główkach. Bardzo aromatyczny,  ostry, zawiera najwięcej allicyny (naturalnej substancji antyrakotwórczej i przeciwbakteryjnej-naturalny antybiotyk).

Cena 14,99 zł

Ekodarpol 5l Obornik w Płynie Odżywka...

Ekodarpol 5l Obornik w Płynie Odżywka Nawóz BIO do Ogrodu
Podnosi zawartość pozytywnej mikroflory bakteryjnej w glebie. Szczególnie polecany do stosowania w uprawie  ekologicznej warzyw i drzew oraz krzewów owocowych. Możliwe także stosowanie w uprawie roślin ozdobnych oraz trawników. Naturalny nawóz pochodzenia zwierzęcego.

Cena 39,99 zł

Ziemovit 300ml Spray Aerozol na Muchy...

Ziemovit 300ml Spray Aerozol na Muchy Komary Meszki Oprysk

Skuteczny, szybko działający środek w formie aerozolu przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych w celu zwalczania uciążliwych owadów latających m.in. much, meszek czy też komarów. Preparat zaczyna działać już po 15 minutach, a pełną skuteczność wykazuje do 24h po oprysku.

Cena 16,99 zł

Ekodarpol 1l Obornik Uszlachetniony...

Ekodarpol 1l Obornik Uszlachetniony Płynny Nawóz Eko do Warzyw
Naturalny nawóz pochodzenia zwierzęcego. Szczególnie polecany do stosowania w uprawie  ekologicznej warzyw i drzew oraz krzewów owocowych. Możliwe także stosowanie w uprawie roślin ozdobnych oraz trawników. Podnosi zawartość pozytywnej mikroflory bakteryjnej w glebie.

Cena 11,99 zł

Ziemovit 400ml Floris AE Środek na...

Ziemovit 400ml Floris AE Środek na Mszyce Roża Aerozol Spray

Forma aerozolu preparatu Floris AE zapewnia łatwość i wygodę stosowania. Kompleksowe działanie gwarantuje wysoką skuteczność. Niszczy kolonie mszyc na roślinach nawet długo po wykonaniu oprysku- do 14 dni. Gotowy do użycia środek zwalczający wszystkie rodzaje mszyc.

Cena 15,99 zł

Ziemovit 300g Maść Ogrodnicza na...

Ziemovit 300g Maść Ogrodnicza na Choroby Rany Drzewek Kory

Zamyka chorobom drogę do wnikania w uszkodzone części rośliny. Preparat do zabezpieczenia ran drzew i krzewów, powstałych na skutek mechanicznych uszkodzeń różnego pochodzenia, zabiegów t.j. cięcie czy szczepienie czy też pękania pod wpływem mrozu.

Cena 19,99 zł

Aquafor 250g Biosfera Bakterie do...

Aquafor 250g Biosfera Bakterie do Oczek Wodnych Środek na Glony

Wprowadzone do stawu mikroorganizmy, pożyteczne bakterie aktywują oczyszczanie biologiczne i wprowadzają naturalny, pożyteczny system filtracji wody. Czyste i zadbane oczko wodne to efekt istniejącej równowagi mikrobiologicznej w zbiorniku wodnym.

Cena 37,99 zł

Asplant 300ml Coś na Muchy Oprysk od...

Asplant 300ml Coś na Muchy Oprysk od Much Komarów Meszek Aerozol

Czy muchy i inne owady latające nie dają Ci spokoju? W Twoim domu jest wiele niechcianych insektów? Coś... Na Muchy! to idelany produkt dla Ciebie. Dzięki zawartości dwóch niezwykle silnych substancji czynnych, zapewnia 100% skuteczne działanie w zwalczaniu owadów latających w domu.

Cena 22,99 zł

Agrarius 5l Naturalny Plon XM Nawóz z...

Agrarius 5l Naturalny Plon XM Nawóz z Alg Stymulator Regeneruje

Naturalny Plon XM to innowcyjny preparat na bazie alg morskich. Kompleksowo wpływa na regenerację roślin po uszkodzeniach środkami chemicznymi, gradobiciem, mrozami i suszą oraz zwiększa odporność roślin na stres.  Innowacyjny preparat w formie płynnej wspomagający uprawę roślin.

Cena 299,99 zł

Agrarius 200g Naturalny Plon Nawóz...

Agrarius 200g Naturalny Plon Nawóz Algi Morskie Huminy

Preparat ten to zarówno środek do regeneracji roślin po uszkodzeniach, jak i kompleksowy eliksir, który działa na wielu poziomach, sprawiając, że Twoje rośliny będą odporne na wszelkie stresujące czynniki zewnętrzne. Naturalny Plon skutecznie neutralizuje skutki działania środków chemicznych.

Cena 109,99 zł

Ziemovit 100ml Herbikill Green Środek...

Ziemovit 100ml Herbikill Green Środek na Chwasty Trawe Naturalny

Herbikill Green sprawdzi się w amatorskiej uprawie drzew owocowych, eliminując uciążliwe chwasty oraz niepożądane odrosty wokół nich. Środek do stosowania w ogrodach działkowych i przydomowych. Ponadto, może być używany do zwalczania chwastów w winoroślach. Produkt bez chemii.

Cena 26,99 zł

Ziemovit 50ml Herbikill Green Oprysk...

Ziemovit 50ml Herbikill Green Oprysk Przeciw Chwastom Bez Glifosatu

Środek do stosowania w ogrodach działkowych i przydomowych, Herbikill Green sprawdzi się w amatorskiej uprawie drzew owocowych, eliminując uciążliwe chwasty oraz niepożądane odrosty wokół nich. Ponadto, może być używany do zwalczania chwastów w winoroślach. Produkt bez chemii.

Cena 18,99 zł

Ziemovit 50ml Azoksar Super 250SC...

Ziemovit 50ml Azoksar Super 250SC Zwalcza Antraknoze Zaraze Oprysk

Dzięki temu środkowi rośliny będą odporniejsze na choroby grzybowe. Azoksar Super 250 SC to preparat o działaniu zapobiegawczym i interwencyjnym. Oznacza to, że chroni uprawy zarówno przed atakami grzybów, jak również wykazuje skuteczność w przypadku już istniejących infekcji.

Cena 24,99 zł

Ziemovit 20ml Azoksar Super 250SC...

Ziemovit 20ml Azoksar Super 250SC Oprysk Grzybobójczy Zaraza Antraknoza

Azoksar Super 250 SC to preparat o działaniu zapobiegawczym i interwencyjnym. Oznacza to, że chroni uprawy zarówno przed atakami grzybów, jak również wykazuje skuteczność w przypadku już istniejących infekcji. Dzięki temu Twoje rośliny będą odporniejsze na choroby grzybowe.

Cena 15,99 zł

Ziemovit 500ml Biokontra Środek...

Ziemovit 500ml Biokontra Środek Oprysk Bez Chemii na Mszyce

Owoce i warzywa można spożywać w dniu oprysku po uprzednim umyciu. Skuteczny także w ochronie przed chorobami grzybowymi. BIOKONTRA Ziemovit  to środek w sprayu o naturalnej formulacji do zwalczania uciążliwych szkodników roślin: mszyc, przędziorków, wciornastków, wełnowców, mączlików.

Cena 15,99 zł

Sumin 5g Signum 33 WG Oprysk Zwalcza...

Sumin 5g Signum 33 WG Oprysk Zwalcza Szarą pleśń Zgnilizne Rośliny Ozdobne

Środek przeznaczony do stosowania w roślinach ozdobnych. Signum to środek grzybobójczy w formie granul do tworzenia zawiesiny wodnej o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin ozdobnych.

Cena 19,99 zł

Cellfast Sznurek Ogrodniczy KORD 100m...

Cellfast Sznurek Ogrodniczy KORD 100m Niebieski Rolniczy do Wiązania

KORD od Cellfast to wysokiej jakości sznurek dedykowany do różnych prac ogrodowych, ułatwia podwiązywanie i mocowanie podpór dla roślin, wytyczanie grządek oraz palikowanie krzewów i drzew owocowych. Sznurek w kolorze niebieskim, odporny na zrywanie, zapewnia trwałe mocowanie.

Cena 15,99 zł

Cellfast Elektroniczny sterownik...

Cellfast Elektroniczny sterownik nawadniania Ideal 52-097 Czujnik Deszczu

Sterownik nawadniania Chronos to produkt, który działa niezwykle intuicyjnie. Produkt ten znacznie ułatwia prace ogrodowe. Posiada wbudowany system RAIN SENSOR, który pozwala na oszczędzanie wody poprzez wyłączanie cyklu podczas opadów deszczu.

Cena 199,99 zł

Sumin 5ml Scorpion 325 SC Oprysk na...

Sumin 5ml Scorpion 325 SC Oprysk na Rdze Alternarioze Roślin Ozdobnych

Preparat jest szybko pobierany przez roślinę z powierzchni liści, następnie przemieszcza się systemicznie do wszystkich jej organów. Scorpion, jako jeden z niewielu fungicydów, hamuje kiełkowanie zarodników oraz jednocześnie zatrzymuje już zaobserwowaną infekcję.

Cena 15,99 zł

Rolimpex 5l Obornik Owczy Granulowany...

Rolimpex 5l Obornik Owczy Granulowany Nawóz do Ogrodu BIO

Dzięki unikalnej technologii produkcji jest łatwy w stosowaniu, pozbawiony zapachu i poprawia parametry gleby. Obornik owczy granulowany to 100% naturalny i ekologiczny nawóz organiczny, bogaty w naturalne związki organiczne oraz wiele makro- i mikroelementów.

Cena 17,99 zł

Wokas 80l Torf Kwaśny Ogrodniczy...

Wokas 80l Torf Kwaśny Ogrodniczy Masterra Ziemia Rośliny Kwasolubne

Wysokiej jakości torf wysoki kwaśny, idealny do użyźniania gleby i przygotowywania podłoży dla roślin. Unikalne właściwości chemiczne umożliwiają bezpośrednie zastosowanie dla roślin kwaśnolubnych, takich jak rododendrony i azalie, gwarantując im optymalne warunki wzrostu.

Cena 29,99 zł

Sumin 125 ml Płyn na Komary Kleszcze...

Sumin 125 ml Płyn na Komary Kleszcze Działa 6 Godzin Lawendowy

Płyn odstraszający komary i kleszcze Sumin z olejkiem lawendowym jest przyjazny dla skóry, łatwy w użyciu i zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami owadów zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Dzięki niemu można cieszyć się czasem na świeżym powietrzu.

Cena 17,99 zł

Biopon 5 kg Primafoska Nawóz do...

Biopon 5 kg Primafoska Nawóz do Ogrodu Bogaty Skład NPK

Primafoska to nowoczesny nawóz o zbilansowanym składzie, który zapewnia wszystkie niezbędne mikroelementy, co wpływa korzystnie na ogólny rozwój, plony i kwitnienie roślin. Produkt przeznaczony do stosowania w ogrodzie pod wszystkie rośliny ozdobne i jadalne.

Cena 68,99 zł

Toraf 0,2g Werbena Patagońska Nasiona...

Toraf 0,2g Werbena Patagońska Nasiona Wieloletnia Wysoka Liliowa

Werbena Patagońska dobrze sprawdzi się w grupowych nasadzenia na wyższych rabatach lub jako tło dla innych bylin dodając ogrodowi dzikiego, egzotycznego charakteru. Preferuje stanowisko słoneczne i suche, wtedy kwitnie bardzo obficie kwiatami barwy lilowej.

Cena 3,79 zł

Toraf 2g Słonecznik Ozdobny Cherry...

Toraf 2g Słonecznik Ozdobny Cherry Queen Nasiona Niski Czerwony

Cherry Queen
to śliczna odmiana słonecznika ozdobnego, która przyciąga swoim niepowtarzalnym, bordowowiśniowym kolorem kwiatów. Roślina jest niezbyt wysoka, dorasta do maksymalnie 120 cm i nadaje się doskonale jako tło dla innych roślin.

Cena 2,19 zł

Toraf 0,5g Rudbekia My Joy Nasiona...

Toraf 0,5g Rudbekia My Joy Nasiona Kwiatów Bylina Żółta

Rudbekia My Joy to ponadczasowa roślina szczególnie polecana na wysokie rabaty bylinowe i na kwiat cięty oraz do suchych bukietów. Ta niezbyt wymagająca bylina o rzadko spotykanych dużych żółtych kwiatach z czarnym środkiem tworzy gęste kępy dorastające do nawet 80 cm wysokości.

Cena 1,68 zł

Toraf 0,2g Rogownica Kutnerowata...

Toraf 0,2g Rogownica Kutnerowata Biała Wieloletnia Na Skalniak

Rogownica Kutnerowata biała to idealna roślina do obsadzania skalniaków, murków i skarp, ponieważ świetnie zadarnia teren. Wczesną wiosną kwitnie urokliwie, obsypana małymi białymi kwiatami, tworząc w ten sposób biały kwiatowy "dywan".

Cena 2,29 zł

Toraf 0,2g Naparstnica Purpurowa...

Toraf 0,2g Naparstnica Purpurowa Biała Nasiona Kwiatów Dwuletnia

Naparstnica to oślina dwuletnia o prostych, wzniesionych pędach kwiatostanowych zakończonych długim gronem, dzwonkowatych, dużych, zwisających, kwiatów w kolorze białym. Doskonała roślina do ogrodów naturalistycznych, do tworzenia grup ogrodowych i tła dla innych roślin.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,3g Pomidor Bajaja Koktajlowy...

Toraf 0,3g Pomidor Bajaja Koktajlowy Czerwony Doniczkowy Nasiona

Z jednego krzaczka Pomidora Bajaja możesz uzyskać 600-750 owoców. To niezwykle obfite plony, który zapewni smaczny dodatek na cały sezon. Nie musisz już szukać dodatkowej przestrzeni w swoim ogródku, teraz możesz cieszyć się świeżymi pomidorami nawet na niewielkim balkonie.

Cena 2,29 zł

Sumin 2x5ml Klozer + Carbogen L...

Sumin 2x5ml Klozer + Carbogen L Duopack Zwalcza Pędrak Turkuć

Sumin Klozer & Carbogen L są odpowiednie do różnych rodzajów upraw od ozdobnych po jadalne. Mogą być stosowane w różnych klimatycznych warunkach oraz przy różnych gatunkach roślin. Oba preparaty przyczyniają się do zwalczania i ograniczania bytowania szkodliwych owadów w uprawach. 

Cena 25,98 zł

Sumin 20 ml Multiroots Ukorzeniacz do...

Sumin 20 ml Multiroots Ukorzeniacz do Sadzonek Stymuluje Korzenie

Produkt Multiroots posiada liczne zalety. Po pierwsze, działa on stymulująco na rozwój korzeni, w szczególności korzeni włośnikowych. To z kolei wpływa na wzrost i rozprzestrzenianie się organizmów glebowych, takich jak drożdże i algi, co ma korzystny wpływ na rośliny.

Cena 12,99 zł

Rolimpex 10l Obornik Owczy Granulat...

Rolimpex 10l Obornik Owczy Granulat Nawóz Naturalny do Warzyw

Obornik owczy granulowany to 100% naturalny i ekologiczny nawóz organiczny, bogaty w naturalne związki organiczne oraz wiele makro- i mikroelementów. Dzięki unikalnej technologii produkcji jest łatwy w stosowaniu, pozbawiony zapachu i poprawia parametry gleby.

Cena 26,99 zł

Rolimpex 5l Obornik Kurzak Granulat...

Rolimpex 5l Obornik Kurzak Granulat Nawóz do Pomidorów Kurzy

Kurzy obornik Rolimpex jest w 100% przyjazny dla środowiska i naturalny. To najlepsze źródło cennych składników pokarmowych. To idealnye źródło składników odżywczych dla roślin, a jego regularne stosowanie wpływa na poprawę jakości i wielkości plonów oraz na zdrowotność roślin.

Cena 19,99 zł

Rolimpex 10l Obornik Kurzy...

Rolimpex 10l Obornik Kurzy Granulowany Nawóz do Ogrodu Kurzak

Obornik kurzy Rolimpex jest w 100% naturalny i przyjazny dla środowiska. Jest on idealnym źródłem składników odżywczych dla roślin, a jego regularne stosowanie wpływa na poprawę jakości i wielkości plonów oraz na zdrowotność roślin. To najlepsze źródło cennych składników pokarmowych.

Cena 32,99 zł

Rolimpex 5 l Obornik Koński Granulat...

Rolimpex 5 l Obornik Koński Granulat BIO Ekologiczny Nawóz

Obornik koński pozytywnie wpływa na żyzność i urodzajność gleby. Najlepszym czasem na stosowanie tego nawozu jest wczesna wiosna lub późna jesień, a po rozłożeniu należy go płytko przekopać i wymieszać z glebą, aby uniknąć utraty ważnych składników odżywczych.

Cena 19,99 zł

Rolimpex 5 l Obornik Bydlęcy Granulat...

Rolimpex 5 l Obornik Bydlęcy Granulat Krowiak Nawóz Naturalny

Granulowany obornik bydlęcy z Iławy to 100% naturalny nawóz bez obróbki termicznej, który działa szybko i skutecznie. Jest bezpieczny dla roślin i idealny do stosowania w uprawach ekologicznych, zapewniając obfite i ekologiczne zbiory.

Cena 17,99 zł

Sumin 25ml Laser 940EC Oprysk na...

Sumin 25ml Laser 940EC Oprysk na Przędziorki Tarczniki w Tujach Iglakach

Laser na bazie oleju roślinnego to skuteczny środek do sporządzania emulsji wodnej, który działa mechanicznie i zapewnia ochronę roślin iglastych i ozdobnych przed szkodnikami. Pomaga ograniczyć występowanie form zimujących niektórych szkodników np. przędziorka.

Cena 19,99 zł

Sumin 1,2 kg Nawóz Granulat 2w1...

Sumin 1,2 kg Nawóz Granulat 2w1 Mineralny Naturalny Odżywka

Cena 19,99 zł

Sumin 5ml Tytanit Zawiązywanie Owoców...

Sumin 5ml Tytanit Zawiązywanie Owoców Stymulator Wzrostu Plony

Dzięki Tytanitowi rośliny mogą radzić sobie ze skutkami klimatycznych ekstremów t.j.: susza czy mrozy, dzięki czemu uprawy są bardziej stabilne i wydajne. Doskonały dla ogrodników, którzy chcą uzyskać większą odporność i zdrowie roślin, co przekłada się na wyższą jakość plonów.

Cena 12,99 zł

Sumin 0,9kg Pryzmatix Komposter...

Sumin 0,9kg Pryzmatix Komposter Preparat Przyspiesza Kompostowanie

Pryzmatix to preparat do kompostowania, który zawiera naturalne mikroorganizmy glebowe. Jeden opakowanie wystarcza na przetworzenie 1,8m3 materiału kompostowego lub powierzchni do kompostowania o wielkości 30m2. Przyspiesza rozkład materii i zapobiega rozwojowi patogenów.

Cena 21,00 zł

Sumin 50ml+50ml Shot Zwalcza Kleszcze...

Sumin 50ml+50ml Shot Zwalcza Kleszcze Oprysk Dwuskładnikowy 

Sumin Shot to specjalistyczny produkt w formie koncentratu, którego zadaniem jest zwalczanie kleszczy oraz komarów w ogrodzie. Jest to dwuskładnikowy zestaw, który należy rozcieńczyć w wodzie przed użyciem. Sumin Shot jest wydajnym i ekonomicznym rozwiązaniem.

Cena 47,99 zł

Sumin 50szt. Zapinki do Warzyw ECO...

Sumin 50 szt. Zapinki do Warzyw ECO Klips do Mocowania Roślin
Produkty ten charakteryzuje łatwe zakładanie, trwały zawias, a także zapewnienie dopływu powietrza do rośliny wokół zapinki. Jest całkowicie biodegradowalny i bezpieczny dla roślin. Dzięki temu korzystanie z nich jest nie tylko łatwe i wygodne, ale też przyjazne dla środowiska.
Cena 29,99 zł

Sumin 100g Mieszanka Nasion Kwiatów...

Sumin 100g Mieszanka Nasion Kwiatów Polnych Łąka Kwietna Miododajne

Rewelacyjne rozwiązanie na niezagospodarowane tereny na działce czy za ogrodzeniem. Mieszanka roślin zawiera wiele gatunków, co zapewnia zróżnicowaną, wielobarwną łąkę. Zaletami łąki są długi czas kwitnienia, odporność na suszę i mały nakład prac pielęgnacyjnych.

Cena 42,99 zł

Sumin 500ml Płyn Środek na Krety...

Sumin 500ml Płyn Środek na Krety Odstrasza Zwalcza Kopce

Produkt ten cechuje się prostotą użycia oraz długotrwałym działaniem, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących skutecznego i niezawodnego sposobu na pozbycie się kretów z ogrodu. Płyn na krety to skuteczny i wydajny preparat na bazie zapachowej substancji czynnej.
Cena 21,99 zł

Sumin 1 l Nawóz z Pokrzywy Stymulator...

Sumin 1 l Nawóz z Pokrzywy Stymulator Wzrostu Koncentrat BIO

Ekologiczny nawóz przeznaczony do stosowania w uprawach warzyw na różnych rodzajach gleb. Nawóz z pokrzywy można stosować w uprawach polowych warzyw, w ogrodach działkowych i przydomowych, a jego zaletami są szybkie działanie, wzmacnianie roślin oraz łatwość użycia.

Cena 28,99 zł

Sumin 5szt. Żółte Arkusze Lepowe Duże...

Sumin 5szt. Żółte Arkusze Lepowe Duże Ekolep Tablice na Owady

Produkt nie zawiera substancji owadobójczych, jest bezpieczny w użyciu i nie wymaga okresu karencji. Arkusze są odporne na działanie wody i promieni słonecznych, a ich lepkość utrzymuje się przez długi czas, dzięki czemu są idealne do użycia w szklarniach, ogrodach i sadach.

Cena 16,99 zł

Sumin 550ml Laser RTU Spray Środek...

Sumin 550ml Laser RTU Spray Środek Owadobójczy na Przędziorki Mszyce

LASER® RTU to naturalny preparat o działaniu kontaktowym, gotowy do użycia. Zawiera olej roślinny pochodzący z lnicznika siewnego i działa mechanicznie, nie powodując uodpornienia szkodników. Jest bezpieczny dla pszczół i środowiska, bez okresu karencji.

Cena 21,99 zł

Sumin 25ml In-Corno Środek Zwalcza...

Sumin 25ml In-Corno Środek Zwalcza Pędraki Larwy ECO BIO

Produkt ten działa przez dwa do trzech tygodni, a po jego zastosowaniu zaobserwowano korzystny wpływ na ograniczenie obecności szkodników. Sumin In-Corno to produkt, który doskonale sprawdzi się w przypadku dbających o swój ogród w sposób przyjazny dla natury.

Cena 12,99 zł