Marki

Nowe produkty

Kiełkownica poziomowa TORAF naczynie...

Świeże kiełki zbóż, roślin strączkowychwarzyw mają wyjątkowo dużą wartość odżywczą. Kiełkownica pozioma TORAF to idealne 3 kiełkowe naczynie do kiełkowania. Niektóre z nazw nasion z których można hodować kiełki to: brokuł, fasola złota, gorczyca, chrzan, soja, pszenica, rzeżucha, rzodkiewka, soczewica, słonecznik, siewie lniane.

Cena 24,99 zł
BIOPON 1kg nawóz do niebieskich...

Nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do wszystkich roślin iglastych o niebieskawym odcieniu, z takich gatunków jak sosna, świerk, jodła, tuja, jałowiec, cyprysik. Reguluje odczyn podłoża, dostosowując go do potrzeb drzew i krzewów iglastych. Dostarcza im wszystkich substancji odżywczych potrzebnych do prawidłowego rozwoju i wzrostu. GRATIS Eliksir

Cena 9,99 zł
Ampol 2kg Siarczan amonu nawóz...

Ampol 2kg Siarczan amonu nawóz zakwaszający iglak borówka rododendron do herbicydów  Nawóz krystaliczny przeznaczony do stosowania przedsiewnego na wszystkich uprawach o odczynie gleby obojętnym i alkalicznym. Na glebach lekko kwaśnych zgodnie z zaleceniami nawozowymi siarczan amonu stosować pod uprawy wymagające takich warunków.

Cena 8,99 zł
Planton K 200g Nawóz do pelargonii i...

Sprawdzony, specjalistyczny, całkowicie rozpuszczalny nawóz do pelargonii oraz innych roślin kwitnących: niecierpki, fuksje, begonie, hibiskus, sundaville i innych. Zbilansowany, optymalny skład oraz zawarte mikroelementy zapewniają prawidłowy wzrost i obfite kwitnienie nawożonych roślin. Planton K 200g.

Cena podstawowa 7,33 zł -21% Cena 5,79 zł
Planton S 800g 800L Nawóz do Surfinii...

Przez ostatnich kilka lat zachwycają nas zwisające z balkonów, tarasów, różnorodnych kwietników i pojemników przepiękne surfinie, petunie czy miliony dzwonków. Piękne barwy kwiatów i liści zawdzięczamy odpowiedniej pielęgnacji tych roślin.

Cena podstawowa 30,73 zł -22% Cena 23,97 zł
Roundup 360 PLUS SL 3L Oprysk na...

Roundup (czyt. Randap) 360SL Plus na chwasty występuje jako koncentrat do sporządzania roztworu wodnego. Jest stosowany dolistnie, przeznaczony do zwalczania perzu i innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych , jednorocznych i wieloletnich.

3L koncentratu do stworzenia 90-150 litrów cieczy użytkowej

Cena podstawowa 125,28 zł -21% Cena 98,97 zł
AbezA Sałata Mieszanka odmian Nasiona...

AbezA Sałata Mieszanka odmian Nasiona na taśmie 6m masłowa krucha lodowa Mieszanka odmian umożliwia z jednego terminu siewu uzyskanie roślin o zróżnicowanym pokroju i smaku. Sałata jest niskokaloryczna, wpływa na dobrą kondycję cery i jest bogata w witaminy oraz żelazo. 

Cena podstawowa 3,99 zł -25% Cena 2,99 zł
AbezA Sałata mieszanka odmian Nasiona...

AbezA Sałata mieszanka odmian Nasiona na taśmie 6m różne gatunki kolory Sałata jest niskokaloryczna, wpływa na dobrą kondycję cery i jest bogata w witaminy oraz żelazo. Stanowi doskonałą bazę do różnego rodzaju świeżych sałatek. Mieszanka odmian umożliwia z jednego terminu siewu uzyskanie roślin o zróżnicowanym pokroju i smaku.

Cena podstawowa 3,99 zł -25% Cena 2,99 zł
AbezA Pietruszka korzeniowa Ołomuńcka...

AbezA Pietruszka korzeniowa Ołomuńcka Nasiona na taśmie 6m późna biała Późna odmiana o dobrych jakościowo, zdrowych korzeniach i liściach. Dobrze znosi susze i zmienne warunki atmosferyczne. Miąższ biały, zwarty, bardzo aromatyczny. Odmiana o wszechstronnym zastosowaniu.

Cena podstawowa 3,99 zł -25% Cena 2,99 zł
AbezA Pietruszka korzeniowa Halblange...

AbezA Pietruszka korzeniowa Halblange Berlińska Nasiona na taśmie 6m późna Bardzo aromatyczna odmiana, miąższ bez tendencji do ciemnienia. Nać średniowysoka, zdrowa i przydatna na "zieloną natkę". Odmiana do bezpośredniego spożycia, mrożenia, suszenia i długiego przechowywania.

Cena podstawowa 3,99 zł -25% Cena 2,99 zł
AbezA Marchew Koral Nasiona na taśmie...

AbezA Marchew Koral Nasiona na taśmie 6m późna karotka bardzo słodka Jedna z najlepszych odmian marchwi. Wysoka zawartość cukrów i beta-karotenu czyni ją przydatną szczególnie do bezpośredniego spożycia. Nadaje się do długiego przechowywania.

Cena podstawowa 3,99 zł -25% Cena 2,99 zł
AbezA Marchew Berlikumer 2 Perfekcja...

AbezA Marchew Berlikumer 2 Perfekcja Nasiona na taśmie 6m późna do przechowywania.

Miąższ soczysty, wyjątkowo smaczny, o dużej zawartości suchej masy, karotenów, cukrów.

Szczególnie przydatna do długotrwałego przechowywania i przetwórstwa.

Doskonale nadaje się na surówki i soki.

Cena podstawowa 3,99 zł -25% Cena 2,99 zł
AbezA Marchew Nantes Nasiona na...

AbezA Marchew Nantes Nasiona na taśmie 6m średniowczesna soczysta Średniowczesna odmiana przydatna do bezpośredniego spożycia i krótkiego przechowywania. Zawiera dużo cukrów i karotenów. Miąższ delikatny, smaczny, o kruchej konsystencji.

Cena podstawowa 3,99 zł -25% Cena 2,99 zł
AbezA Burak ćwikłowy Czerwona Kula...

AbezA Burak ćwikłowy Czerwona Kula Nasiona na taśmie 6m okrągły duża zawartość cukru Odmiana polecana do przetwórstwa, a także bezpośredniego spożycia ze względu na wysoką zawartość cukru. Doskonale przechowuje się przez zimę.

Cena podstawowa 3,99 zł -25% Cena 2,99 zł
AbezA Rzodkiewka Mieszanka odmian...

AbezA Rzodkiewka Mieszanka odmian Nasiona na taśmie 6m kolorowy talerz Kolorowa mieszanka kilku odmian rzodkiewek o różnych kształtach. Zróżnicowane również pod względem smaku miąższu. Doskonałe do kolorowych sałatek i ozdabiania talerzy.

Cena podstawowa 3,99 zł -25% Cena 2,99 zł
AbezA Ogórek Śremski F1 Nasiona na...

AbezA Ogórek Śremski F1 Nasiona na taśmie 6m bardzo wczesny kształtny Polska, jedna z najwcześniejszych odmian ogórka. Owoce o szerokim zastosowaniu, nadają się do kwaszenia i konserwowania. Nie wykazuje tendencji do przerastania na grubość.

Cena podstawowa 4,25 zł -25% Cena 3,19 zł
AbezA Ogórek Ibis F1 Nasiona na...

AbezA Ogórek Ibis F1 Nasiona na taśmie 6m wczesny na kiszone i korniszony Wczesna, polska odmiana ogórka polecana do kwaszenia i konserwowania. Odporna na choroby grzybowe. Tolerancyjna na niedobór wody i niskie temperatury.

Cena podstawowa 4,25 zł -25% Cena 3,19 zł
AbezA Ogórek Edyp F1 Nasiona na...

AbezA Ogórek Edyp F1 Nasiona na taśmie 6m odporny na choroby Odmiana o szerokim zastosowaniu. Mniejsze owoce doskonałe na korniszony, większe do kwaszenia. Bardzo odporny na choroby. Owoce bez tendencji do przerastania na grubość.

Cena podstawowa 4,25 zł -25% Cena 3,19 zł
Ekodarpol 1l Biohumus Extra SM do...

Ekodarpol 1l Biohumus Extra SM do sadzenia nawóz sypki ukorzenia Nawóz ekologiczny wspomagający ukorzenianie roślin. Doskonale poprawia strukturę gleby, dzięki czemu większa ilość wody i składników odżywczych zatrzymywana jest w strefie korzeniowej roślin. Niweluje stres związany z przesadzaniem.

Cena 15,99 zł
Ekodarpol 1,2l Biochron przeciw...

Ekodarpol 1,2l Biochron przeciw komarom i kleszczom SPRAY + podpałka 200 kostek gratis Naturalny środek przeciwko komarom, kleszczom, meszkom i innym owadom latającym. Wyprodukowany tylko z naturalnych składników.

Cena 29,99 zł
Ekodarpol 10szt.+2szt. gratis...

Ekodarpol 10szt.+2szt. gratis Biochron Żółta tablica lepowa do monitorowania szkodników ekolep Stosowane są do sygnalizacji pojawienia się szkodników, jak i ograniczenia ich liczebności. Stosuje je się do eliminacji mączlika, mszyc i ziemiórek i innych. Mogą być stosowane w mieszkaniach, na balkonach i pod osłonami.

Cena 14,95 zł
Ekodarpol 1kg Plonar Active do...

Ekodarpol 1kg Plonar Active do trawników nawóz granulowany kwasy humusowe Organiczno-mineralny nawóz granulowany. Zapewnia doskonałą kondycję trawnika. Uodparnia na niekorzystne warunki atmosferyczne. Stosowany jest do nawożenia, polepszania i rekultywacji gleb przeznaczonych pod trawniki.

Cena 11,99 zł
Ekodarpol 5l Humus Active Papka do...

Ekodarpol 5l Humus Active Papka do iglaków nawóz użyźnia glebę mikoryza Produkt całkowicie naturalny. Doskonale wpływa na rozwój systemu korzeniowego. Dostarcza wszystkie niezbędne składniki pokarmowe w ilościach odpowiednich dla tej grupy roślin. Przeznaczony do całorocznego zasilania wszystkich gatunków roślin iglastych.

Cena 39,99 zł
Ekodarpol 2l Humus Active Papka do...

Ekodarpol 2l Humus Active Papka do iglaków nawóz przeciw brązowieniu W pełni naturalny produkt przeznaczony do całorocznego zasilania wszystkich gatunków roślin iglastych. Doskonale wpływa na rozwój systemu korzeniowego. Dostarcza wszystkie niezbędne składniki pokarmowe w ilościach odpowiednich dla tej grupy roślin.

Cena 19,99 zł
Ekodarpol 5l Biohumus Extra do warzyw...

Ekodarpol 5l Biohumus Extra do warzyw nawóz z hodowli dżdżownic Znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie warzyw, poprawia ich walory smakowe i jakościowe, powoduje lepsze ukorzenienie, szybszy start nasion i zdrowy rozwój roślin. Jest to organiczny nawóz w postaci koncentratu do rozcieńczenia z wodą.

Cena 37,99 zł
Ekodarpol 2l Biohumus Extra do warzyw...

Ekodarpol 2l Biohumus Extra do warzyw nawóz próchnica pokarmowa Organiczny nawóz w postaci płynnej przeznaczony do upraw warzyw. Znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie warzyw, poprawia ich walory smakowe i jakościowe, powoduje lepsze ukorzenienie, szybszy start nasion i zdrowy rozwój roślin.

Cena 16,99 zł
Ekodarpol 1l Biohumus Extra do warzyw...

Ekodarpol 1l Biohumus Extra do warzyw nawóz użyźnia glebę Płynny nawóz przeznaczony do upraw warzyw. Znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie warzyw, poprawia ich walory smakowe i jakościowe, powoduje lepsze ukorzenienie, szybszy start nasion i zdrowy rozwój roślin.

Cena 8,99 zł
Ekodarpol 1l Biohumus Extra do ziół...

Ekodarpol 1l Biohumus Extra do ziół bazylii tymianku mięty oregano Produkt najwyższej jakości z bardzo bogatą mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową. Znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie ziół. Poprawia ich walory smakowe. Nie zawiera chemii. Można go stosować w uprawie wszystkich gatunków ziół jednorocznych i wieloletnich.

Cena 8,99 zł
Ekodarpol 2l Biohumus Extra do...

Ekodarpol 2l Biohumus Extra do truskawek i poziomek nawóz EKO Nawóz całkowicie naturalny. Gwarantuje obfite i zdrowe plony, poprawia walory smakowe owoców. Przeznaczony do zasilania truskawek i poziomek w uprawie ogrodowej i balkonowej.

Cena 16,99 zł
Ekodarpol 1l Biohumus Extra do...

Ekodarpol 1l Biohumus Extra do truskawek i poziomek nawóz płynny w pełni naturalny nawóz przeznaczony do zasilania truskawek i poziomek w uprawie ogrodowej i balkonowej. Gwarantuje obfite i zdrowe plony, poprawia walory smakowe owoców.

Cena 8,99 zł
Ekodarpol 5l Biohumus Extra do...

Ekodarpol 5l Biohumus Extra do pomidorów i papryki nawóz w płynie naturalny Do nawożenia pomidorów i papryki należy stosować nawozy przeznaczone specjalnie dla tej grupy roślin. Niewłaściwe nawożenie lub całkowite zaniechanie tego zabiegu szybko odbija się na jakości owoców i wysokości plonu.

Cena 37,99 zł
Ekodarpol 2l Biohumus Extra do...

Ekodarpol 2l Biohumus Extra do pomidorów i papryki nawóz pozytywne mikroorganizmy Całkowicie naturalny nawóz płynny, przeznaczony do zasilania upraw gruntowych i doniczkowych wszystkich odmian pomidorów oraz papryki. Bezpieczny dla roślin, nie grozi przenawożeniem.

Cena 16,99 zł
Ekodarpol 1l Biohumus Extra do...

Ekodarpol 1l Biohumus Extra do pomidorów i papryki nawóz naturalny W pełni naturalny nawóz w roztworze wodnym, przeznaczony do zasilania upraw gruntowych i doniczkowych wszystkich odmian pomidorów oraz papryki. Bezpieczny dla roślin, nie grozi przenawożeniem.

Cena 8,99 zł
Siarkopol 10kg Dolomit nawóz...

Siarkopol 10kg Dolomit nawóz wapniowo-magnezowy odkwaszanie reguluje pH Nawóz naturalny przeznaczony do stosowania w uprawach warzyw, roślin sadowniczych i ozdobnych. Reguluje pH gleby, poprawia jej strukturę i właściwości fizyko-chemiczne, wpływając tym samym na zwiększenie plonowania roślin.

Cena 6,99 zł

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć