Marki

Miniszklarenki

Mamy 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

VEFI 60x22 30 DONIC MINISZKLARNIA

Miniszklarnia stwarza optymalne warunki mikroklimatyczne dla kiełkowania nasion, oraz ukorzeniania sadzonek zielnych w warunkach domowych. Rośliny wyprodukowane w miniszklarenkach posiadają własne zwarte bryłki korzeniowe, przez co ich jakość dorównuje roślinom wyprodukowanym w profesjonalnej uprawie ogrodniczej.

 

 

Cena 15,95 zł

VEFI 47x16 18 DONIC MINISZKLARNIA

Miniszklarenka stwarza optymalne warunki mikroklimatyczne dla kiełkowania nasion, oraz ukorzeniania sadzonek zielnych w warunkach domowych. Rośliny wyprodukowane w miniszklarenkach posiadają własne zwarte bryłki korzeniowe, przez co ich jakość dorównuje roślinom wyprodukowanym w profesjonalnej uprawie ogrodniczej.

 

 

Cena 11,99 zł

Mini szklarnie ogrodowe i domowe na parapet - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy także dla Państwa wybór miniszklarenek. W tego typu asortyment zaopatrujemy się u znanych firm, tak jak między innymi przedsiębiorstwo VEFI. Miniszklarenki stanowią wyjątkowo wygodne rozwiązanie w pierwszej fazie upraw domowych. Dzięki nim możemy szybko i bezproblemowo stworzyć optymalne warunki mikroklimatyczne do kiełkowania nasion, czy też do ukorzeniania sadzonek zielonych, które nie mogą być wysiewane wprost do grunt. A wszystko to w warunkach domowych, które wspomagają nas w osiągnięciu lepszych efektów tego procesu. Wśród najczęściej wymagających tego typu podejścia roślin można wymienić pomidory, paprykę, niektóre odmiany ogórków, ale też wiele gatunków roślin ozdobnych. Zastosowanie miniszklarenek powoduje, że rośliny w nich wyprodukowane posiadają własne zwarte bryłki korzeniowe, co z kolei przekłada się na ich porównywalną jakość do roślin wyprodukowanych w profesjonalnych uprawach ogrodniczych.