Łopaty, widły

Aktywne filtry

Cellfast Szpadel krótki IDEAL PRO...

Cellfast Szpadel krótki IDEAL PRO 40-206 Hartowana głowica Kopanie twardej gleby Usuwanie korzeni  

Szpadel krótki to produkt przeznaczony do pracy w twardej glebie, który umożliwia łatwe i bezpieczne wykopywanie, sadzenie, przekopywanie oraz usuwanie korzeni z trudno dostępnych miejsc. Krótszy trzonek ogranicza ilość używanej do kopania siły.

Cena 89,99 zł

Cellfast Szufla do piasku żwiru Ideal...

Cellfast Szufla do piasku żwiru Ideal Pro 40-207 Odśnieżanie Mocna 

Szufla z linii Ideal Pro
stworzona do nabierania i przesypywania materiałów sypkich m.in. piasku, żwiru, a nawet do przerzucania śniegu. Solidna i trwała rączka kompozytowa zapewnia wytrzymałość. Szufla jest ergonomiczna, trzonek został pokryty powłoką antypoślizgową.

Cena 89,99 zł

Cellfast Szufla IDEAL PRO 40-209...


Cellfast Szufla IDEAL PRO 40-209 Przesypywanie ziemi piasku Ergonomiczna Stal hartowana 

Produkt Cellfast 40-209 to szufla ze stali borowej, która została poddana procesowi hartowania indukcyjnego. Rączka została wykonana z kompozytu z włóknem szklanym, który jest bardzo solidny i trwały. Idealna do przesypywania.

Cena 89,99 zł

Cellfast Widły gospodarcze Ideal Pro...

Cellfast Widły gospodarcze Ideal Pro 40-223 Do kompostu słomy 4 zębne  

Widły gospodarcze Ideal Pro służą do przerzucania kompostu, słomy, siana i spulchniania gleby. Wykonane z materiałów najwyższej jakości. Ergonomiczny trzonek gwarantuje prawidłową, stabilną postawę podczas pracy, minimalizuje napięcie mięśni.

Cena 99,99 zł

KARD 85 Szpadel Saperka 61cm Mały...

Kard 85 Szpadel Saperka 61cm Mały Poręczny Krótki

Saperka-szpadel
wykonana z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem o długości 40cm. Jest lekka i ze względu na swoje wymiary, bardzo poręczna. Doskonała na biwak oraz jako stałe wyposażenie samochodu- będzie przydatna gdy zakopie się samochód, dzięki niej łatwo odkopiemy koło.

Cena 39,99 zł

KARD 96 Widły 10-zębne Stalowe Do...

KARD 96 Widły 10-zębne Stalowe Do ziemniaków

Widły 10-zębne to idealne narzędzie do przerzucania i kopania ziemniaków. Ich końce są zakończone tępymi kulkami, dzięki czemu nie istnieje ryzyko nadziania ziemniaka na ząb wideł. Pozwalają na szybkie wykonanie pracy bez uszkodzeń warzyw. Wykonane z wysokiej jakości stali.

Cena 79,99 zł

Cellfast Widły IDEAL PRO 40-222...

Cellfast Widły IDEAL PRO 40-222 Kopanie 4 zębne Spulchnianie Stal borowa Ergonomiczne

Widły Cellfast 40-222 to produkt, które ułatwią nam przekopywanie oraz spulchnianie gleby w ogrodzie. Zęby wideł są wykonane ze stali borowej, która została poddana procesowi hartowania. Odpowiedni kształt uchwytu zapewnia pewne i wygodne trzymanie.

Cena 119,99 zł

Cellfast Saperka składana ERGO 40-006...

Cellfast Saperka składana ERGO 40-006 Stal nierdzewna Ogród Biwak

Idealna do prac w ogrodzie i na działce, może służyć także jako wyposażenie samochodu lub niezbędny element podczas biwaku. Ostry szpic saperki ułatwia wbijanie jej w ziemię. Materiał z której została wykonana to wytrzymała stal narzędziowa.

Cena 64,99 zł

KARD 7 Szpadel ze stopą 190mm Stalowy...

KARD 7 Szpadel ze stopą 190mm Stalowy Drewniany trzonek

Szpadel ze stopą, wykonany z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem. Dzięki odpowiedniej budowie pozwala na lepsze wbicie w ziemię, co przydaje się zwłaszcza podczas pracy z glebami twardymi. Mocny i wytrzymały, solidnie wykonany.

Cena 69,89 zł

KARD 1 Szpadel niski ogrodowy Stalowy...

KARD 1 Szpadel niski ogrodowy Stalowy drewniany trzonek

Narzędzie przeznaczone głównie do kopania, posiada prostą głowicę, co przydaje się zwłaszcza podczas wyrównywania terenu. Mocny i wytrzymały, solidnie wykonany. Szpadel niski, ogrodowy, wykonany z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem.

Cena 59,99 zł

KARD 98 Widły ogrodnicze do kopania...

KARD 98 Widły ogrodnicze do kopania T-90 Drewniany trzonek

Widły ogrodnicze do kopania tzw. amerykańskie, to ręczne narzędzie, składające się z drewnianego trzonka oraz metalowej końcówki z długimi, szerokimi, lekko zakrzywionymi ku przodowi zębami. Widły służą np: do spulchnianie gleby.

Cena 99,99 zł

KARD 90 Łopata piaskowa Plastikowa...

Ręczne narzędzie składające się z trzonka i zamocowanej na nim szerokiej, płaskiej lub odpowiednio zakrzywionej części roboczej. Część roboczą wykonuje się, w zależności od przeznaczenia, z twardej stalowej blachy, tworzyw sztucznych, aluminium, często z wygiętymi krawędziami, zapobiegającymi zsuwaniu się zawartości i wzmacniającymi łyżkę.

Cena 56,99 zł

KARD 89 Łopata piaskowa Drewniany...

KARD 89 Łopata piaskowa Drewniany trzonek Do soli drogowej

Ręczne narzędzie składające się ze styliska i zamocowanej na nim szerokiej, płaskiej lub odpowiednio zakrzywionej części roboczej, nazywanej łyżką lub czerpakiem. Model będący przedmiotem sprzedaży jest wyposażony w stylisko drewniane.

Cena 49,99 zł

KARD 96 Widły 4-zębne Nieoprawne...

KARD 96 Widły 4-zębne Nieoprawne Stalowe Do siana obornika

Widły 4-zębne to idealne narzędzie do przerzucania obornika, siana czy skoszonej trawy. Pozwalają na szybkie przerzucenie materiału, co przekłada się znacząco na czas pracy. Wykonane z wysokiej jakości stali.

Cena 69,99 zł

KARD 170 Szpadel nitowany 190mm...

KARD 170 Szpadel nitowany 190mm Stalowy Mocny Kopanie

Szpadel nitowany, wykonany z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem. Narzędzie przeznaczone głównie do kopania, posiada prostą głowicę, co przydaje się zwłaszcza podczas wyrównywania terenu. Mocny i wytrzymały, solidnie wykonany.

Cena 69,99 zł

Fiskars Szpadel Prosty Ergo 1025375...

Fiskars Szpadel Prosty Ergo 1025375 Przekopywanie Ergonomiczny Solidny 

Ergonomiczna budowa pozwala nam pracować nie nadwyrężając naszego ciała. Produkt stworzony do prac ogrodniczych t.j. kopanie, przerzucanie, wyrównywanie, wykopywanie roślin. Końcówka szpadla jest prosta, dzięki czemu w trakcie kopania nie uszkodzimy korzeni.  

Cena 139,99 zł

Cellfast Szpadel prosty Ideal PRO...

Cellfast Szpadel prosty Ideal PRO 40-203 Kopanie Zgarnianie Stal hartowana

Głowica szpadla wyposażona w integralną, trwałą metalową podstawkę na stopę, zapewniającą podparcie przy wbijaniu. Waga szpadla to zaledwie 1,9 kg, a jego długość wynosi 1200 mm.
To bardzo praktyczne narzędzie ogrodnicze.

Cena 78,99 zł

Fiskars Łopata Solid 1003457 Szufla...

Fiskars Łopata Solid 1003457 Szufla Stal Hartowana

Fiskars Solid to gama funkcjonalnych narzędzi charakteryzujących się trwałością i wytrzymałością, uniwersalnym zastosowaniem oraz jakością Fiskars. Narzędzia posiadają głowicę z hartowanej stali.

  • Idealna do piachu, ziemi itp.
Cena 99,99 zł

KARD 5 Szpadel ze stopą 180mm Stalowy...

Kard 5 Szpadel ze stopą 180mm Stalowy Drewniany trzonek

Szpadel to rodzaj łopaty skonstruowany głównie do kopania i przenoszenia ziemi. W ogrodnictwie, szpadel występuje jako narzędzie do kopania i spulchniania ziemi lub rozkruszania grud ziemi. Razem z widłami stanowi jedno z głównych narzędzi przeznaczone do ręcznego użytkowania w ogrodnictwie.

Cena 64,99 zł

KARD 128 Hak do obornika Widły...

KARD 128 Hak do obornika Widły Trzonek Drewniany

Hak do obornika- widły z zagiętymi ku dołowi zębami, to idealne narzędzie do przerzucania obornika, siana czy skoszonej trawy. Pozwalają na utrzymanie większej ilości materiału, co przekłada się znacząco na szybszą pracę. Wykonany z wysokiej jakości stali.

Cena 79,99 zł

Cellfast Szpadel ostry Ideal Pro...

Cellfast Szpadel ostry Ideal Pro 40-204 Kopanie Twarda gleba Mocny Stopa

Głowica szpadla wyposażona w integralną, trwałą metalową podstawkę na stopę, zapewniającą podparcie przy wbijaniu. Waga szpadla to zaledwie 1,8 kg, a jego długość wynosi 1200 mm. To bardzo praktyczne narzędzie ogrodnicze

Cena 79,99 zł

Fiskars 131413 Szpadel ostry Solid

Szpadel najbardziej powszechne narzędzie do ręcznych prac ogrodniczych. Typowy szpadel to szeroka zaostrzona płaszczyzna, zagięta lub prosta. Osadzony jest przeważnie na trzonku w kształcie litery T, ale bywają też trzonki z rączką w kształcie litery D.
Cena 89,99 zł

Fiskars 131403 Szpadel prosty Solid

Fiskars 131403 Szpadel prosty Solid Osadzony jest przeważnie na trzonku w kształcie litery T, ale bywają też trzonki z rączką w kształcie litery D. Typowy szpadel to szeroka zaostrzona płaszczyzna, zagięta lub prosta.

Cena 89,99 zł

KARD 105 Szpadel niski 70cm Kopanie...

KARD 105 Szpadel niski 70cm Kopanie Przerzucanie Łopata

Szpadel mały wykonany z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem i rękojeścią. Pozwala na pracę we wszystkich miejscach, nawet tam, gdzie zwykłe szpadle są zbyt duże. Doskonały do kopania, przekopywania, spulchniania, przerzucania ziemi oraz rozrzucania np. soli drogowej.

Cena 45,99 zł

Fiskars Szufla Łopata Ergo 1025376...

Fiskars Szufla Łopata Ergo 1025376 Odśnieżanie Przerzucanie Kopanie 

Ergonomiczna budowa pozwala nam pracować nie nadwyrężając naszego ciała. Produkt stworzony do prac ogrodniczych i wokół domu t.j. odśnieżanie, przerzycanie ziemi. Szufla jest szeroka, dzięki czemu mieści się na niej dużo sypkiego materiału, co usprawnia pracę.  

Cena 138,99 zł

Cellfast Szpadel prosty BASIC 40-251...

Cellfast Szpadel prosty BASIC 40-251 Trwały Klasyczny Zgarnianie

Dzięki zastosowaniu w produkcji stali borowej, produkt jest bardzo wytrzymały i z pewnością posłuży nam długo. Szpadel prosty BASIC przeznaczony jest do pracy w twardej glebie, umożliwia łatwe i bezpieczne wykopywanie, sadzenie, przekopywanie oraz usuwanie korzeni.   

Cena 59,99 zł

Fiskars Szpadel prosty Drewniany...

Fiskars 1014817 Szpadel prosty Drewniany Przekopywanie

Szpadel prosty z linii narzędzi Solid to propozycja marki Fiskars. Głowica szpadla wykonana jest z wysokiej jakości stali hartowanej ,a trzonek wykonany jest z selekcjonowanego drewna i zakończony rączką z tworzywa w kształcie litery D. 

Cena 69,99 zł

Cellfast Widły do kopania Ergo 40-020...

Cellfast Widły do kopania Ergo 40-020 Amerykańskie 4-zębne + GRATIS

Trwałe i odporne na uszkodzenia. Hartowane zęby wykonane ze stali borowej. Widły wykonane z materiałów najwyższej jakości, dla zapewnienia dużej żywotności i odporności na uszkodzenia mechaniczne. System SAFETOUCH™ zabezpiecza przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Cena 127,99 zł

KARD 158 Widły do kopania DY-90...

KARD 158 Widły do kopania DY-90 Trzonek Plastikowa Rączka

Widły do kopania ogrodnicze, tzw. amerykańskie, to ręczne narzędzie, składające się z drzewca zakończonego plastikową rączką oraz metalowej końcówki z długimi, lekko zakrzywionymi ku przodowi zębami. Widły służą np: do spulchnianie gleby.

Cena 99,99 zł

KARD 157 Widły czterozębne Do siana...

Kard 157 Widły czterozębne Do siana słomy obornika

Widły czterozębne
to najbardziej powszechne, od wieków znane, narzędzie rolnicze. Są to wytrzymałe i trwałe widły o różnorodnym zastosowaniu. Doskonałe do przerzucania kompostu, obornika, siana, słomy i innych.

Cena 79,99 zł

Fiskars Szpadel Ostry Ergo 1025374...

Fiskars Szpadel Ostry Ergo 1025374 Ergonomiczny Solidny Przekopywanie

Produkt stworzony do prac ogrodniczych t.j. kopanie, usuwanie korzeni, kępek trawy, wykopywanie roślin. Końcówka szpadla jest ostra, dzięki czemu w łatwy sposób możemy nim podcinać korzenie. Ergonomiczna budowa pozwala nam pracować nie nadwyrężając naszego ciała.  

Cena 137,99 zł

Cellfast Szpadel ostry BASIC 40-252...


Cellfast Szpadel ostry BASIC 40-252 Wykopywanie Twarda gleba Trwały Klasyczny

Szpadel ostry BASIC przeznaczony jest do pracy w twardej glebie, umożliwia łatwe i bezpieczne wykopywanie, sadzenie, przekopywanie oraz usuwanie korzeni. Dzięki zastosowaniu w produkcji stali borowej, produkt jest bardzo wytrzymały i z pewnością posłuży nam długo.  

Cena 69,99 zł

KARD 3 Szpadel niski ogrodowy ze...

KARD 3 Szpadel niski ogrodowy ze stopą Stalowy Drewniany trzonek

Szpadel niski ze stopą, ogrodowy, wykonany z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem. Narzędzie przeznaczone głównie do kopania, posiada prostą głowicę, co przydaje się zwłaszcza podczas wyrównywania terenu. Mocny i wytrzymały, solidnie wykonany.

Cena 62,99 zł

KARD 107 Skuwacz do lodu Stalowy...

KARD 107 Skuwacz do lodu Stalowy Kruszy Zbija lód

Metalowy skuwacz do lodu to jedno najbardziej przydatnych zimą narzędzi. Skuwacz pozwala na skuteczne kucie lodu na chodnikach, podjazdach i wszędzie tam, gdzie lód uprzykrza życie mieszkańcom i utrudnia poruszanie się. Wykonany w wysokiej jakości materiałów.

Cena 27,99 zł

Kwazar Łopata do śniegu zboża Wąska...

Kwazar Łopata do śniegu zboża Wąska Odśnieżanie Metalowa listwa Mrozoodporna Mocna 

Wąska łopata do śniegu od renomowanej firmy Kwazar. Wyposażona w wygodny trzonek z rączką i listwę aluminiową, która ułatwia skuwanie cienkiego lodu. Odznacza się wysoką odpornością na niskie temperatury i uszkodzenia mechaniczne.

Cena 48,99 zł

RAMP Łopata do śniegu + metalowy...

RAMP Łopata do śniegu + metalowy trzonek Odśnieżanie Metalowa listwa Mrozoodporna 

Łopata wykonana z mrozoodpornego tworzywa sztucznego. Posiada aluminiową listwą wprasowaną w krawędź. Dodatkowym atutem jest metalowy trzonek zakończonym uchwytem. Idealna do odśnieżania. Dostępna w kolorze pomarańczowym. 

Cena 44,99 zł

Łopaty i widły ogrodowe - sklep

W kategorii Łopaty i widły znaleźć można różnorodną gamę produktów przydatnych w każdym ogrodzie. Łopaty i widły są to narzędzia ogrodnicze bez których nie może obejść się przesadzanie, kopanie grządek czy sadzenie krzewów czy innych roślin. W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy Tobie wyroby markowe, oryginalne, wykonane z materiałów o wysokiej trwałości. Gwarantami tej jakości są producenci tacy jak FISKARS czy KARD, firmy znane w tym względzie na rynku. Produkty dostępne w tej kategorii przyczyniają się do ułatwiania wykonania wielu prac ogrodniczych czy też innych czynności gospodarskich. Łopaty i widły są stosunkowo niedrogimi narzędziami, ale odpowiedni ich wybór pozwoli na ich wykorzystanie przez wiele, wiele miesięcy. Łopaty i widły w swoim składziku powinni mieć nie tylko posiadacze ogrodu czy działki, ale również osoby, które poświęcają swój czas na pielęgnację przydomowych rabat czy trawnika. Chcąc dokonać zakupu należy wziąć pod uwagę do jakiego celu będą wykorzystywane nasze łopaty czy widły, równie istotne jest zwrócenie uwagi na ich kształt i uchwyt, który mocno może wpłynąć na przyjemność naszej pracy.