Marki

Promocje

Mamy 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Biopon 10l Kompost ogrodowy Revita...

Biopon 10l Kompost ogrodowy Revita bogaty w próchnicę odżywia glebę przywraca składniki pokarmowe

Produkt pozwala odżywić gleby ubogie w składniki, zdegradowane, przeciążone środkami chemicznymi. Kompost można stosować pod każdego rodzaju uprawy zaczynając od roślin warzywnych, a kończąc na trawnikach i roślinach ozdobnych. 

Cena podstawowa 17,99 zł -10% Cena 16,19 zł

Biopon 20szt Pałeczki nawozowe do...

Biopon 20szt. Pałeczki nawozowe do storczyków obfite kwitnienie orchidea zasilają rośliny przez dwa miesiące wieloskładnikowym nawozem, który zapewnia im stabilny wzrost i obfite kwitnienie. Dodatkowo odpowiednio dobrany skład wspomaga system korzeniowy, co znacząco wpływa na kondycję rośliny.

Cena podstawowa 5,99 zł -12% Cena 5,27 zł

Biopon 30szt Pałeczki nawozowe do...

Biopon 30sztuk Pałeczki nawozowe do roślin balkonowych begonie surfinie

Rewelacyjne pałeczki  nawozowe to wieloskładnikowy produkt
przeznaczony do pielęgnacji ozdobnych roślin balkonowych(begonie, surfinie, fuksje, itd.) Nadaje się idealnie do stosowania w donicach, wystarczy włożyć go głębiej do gleby, by zaczął uwalniać do niej mikroelementy.

Cena podstawowa 4,99 zł -8% Cena 4,59 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe do...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe do roślin kwitnących działają 100 dni to łatwo przyswajalny nawóz mineralny z mikroelementami. Stymuluje  rośliny  do  wytwarzania  pąków  kwiatowych  i  sprawia,  że intensywnie   kwitną. Zawarte w nawozie żelazo oraz fosfor i potas powodują, że rośliny wytwarzają dużo pąków i w efekcie pięknie kwitną.
Cena podstawowa 4,99 zł -8% Cena 4,59 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe do...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe do roślin zielonych działają 100 dni to skoncentrowany nawóz wieloskładnikowy z mikroelementami, który zapewni roślinom odpowiednie warunki do rozwoju. Jest łatwo przyswajalny i zasila nawet przez trzy miesiące. Dzięki wygodnej formie pałeczek zaoszczędzamy czas na nawożeniu.

Cena podstawowa 4,99 zł -12% Cena 4,39 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe uniwersalne działają 100 dni zawiera  kompletny  zestaw  składników  odżywczych  niezbędnych  do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Odpowiednia dawka potasu zapewnia piękne  wybarwienie  kwiatów ,  fosfor  wspomaga prawidłowy wzrost i wzmocnienie systemu korzeniowego.

Cena podstawowa 5,99 zł -7% Cena 5,57 zł

Bros 250g Proszek na mrówki zwalcza...

Bros 250g Proszek na mrówki zwalcza do 25 gniazd szybko działa
Uniwersalny  i  szybko  działający  preparat  do  likwidacji  skupisk  mrówek. Specjalnie dobrana przynęta pokarmowa zwabia mrówki zwiększając tym samym skuteczność preparatu. Dwa sposoby stosowania- jako proszek do posypywania i jako płyn do podlewania.

Cena podstawowa 25,99 zł -9% Cena 23,65 zł

Bros 60g +33% Mrówkofon czerwony...

Bros 60g +33% Mrówkofon czerwony proszek na mrówki likwiduje gniazda
Preparat do zwalczania mrówek
, w formie granulowanej trutki pokarmowej. Specjalnie dobrane składniki czynią preparat wyjątkowo atrakcyjnym dla owadów i zapewniają jego znakomitą skuteczność już po pierwszym zastosowaniu.

Cena podstawowa 10,98 zł -9% Cena 10,00 zł

Ekodarpol 1l + 25% gratis Biohumus...

 Ekodarpol 1l + 25% gratis Biohumus Life do zielonych kwiatów doniczkowych pobudza wzrost odżywia 
Nawóz naturalny na bazie obornika wspomagający rośliny ozdobne z liści. Pobudza rośliny do wzrostu i wspiera system korzeniowy. Naturalny, bezpieczny dla ludzi i środowiska, a dodatkowo nie grozi przenawożeniem.

Cena podstawowa 7,99 zł -10% Cena 7,19 zł

Ekodarpol 1L+20% Gratis Biohumus...

Ekodarpol 1l+20% Gratis Biohumus Extra do ratowania roślin uodparnia na choroby wzmacnia
Zapewnia roślinom wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. Wzmacnia znacząco system korzeniowy, poprawia kondycję roślin po przebytych chorobach grzybowych, insektach. Do stosowania przy roślinach o słabej kondycji.

Cena podstawowa 13,95 zł -10% Cena 12,56 zł

Ekodekorant 50l Kora kolorowa Zrębki...

Zrębki dekoracyjne 50L to produkt ekologiczny, wyprodukowany z drzew iglastych, zabarwiony neutralnymi dla środowiska barwnikami, nie stanowią zagrożenia dla podłoża i roślin. Kora kolorowa idealnie nadaje się do dekoracji ogrodów. Kora Kolorowa zrębki dekoracejne ozdobe 50l mulcz Ekodekorant ( inni producenci to wokas hollas athena )

Cena podstawowa 19,99 zł -5% Cena 18,99 zł

Fiskars Sekator uniwersalny UP84...

Fiskars Sekator uniwersalny UP84 Żyrafa 1001557 Długi Przycinanie drzew 

Sekator Fiskars UP84
to sekator, który dzięki długiej rączce utnie gałęzie znajdujące się w koronie drzewa. Sekator żyrafa jest niezwykle lekki, a operowanie nim ułatwia obrotowa głowica i duży zasięg pracy do 4m. Posiada antypoślizgową rączkę.

Cena podstawowa 420,00 zł -8% Cena 386,40 zł

FISKARS ŻYRAFA SEKATOR TELESKOPOWY...

Sekator Fiskars UP86 to sekator, który dzięki teleskopowej rączce utnie gałęzie znajdujące się w koronie drzewa. Sekator żyrafa jest lekki a operowanie nim ułatwia obrotowa głowica i duży zasięg pracy do 6m.

Dodatkowo PIŁA Fiskars o wartości 90zł GRATIS

Cena podstawowa 638,00 zł -8% Cena 586,96 zł

SBM 100g Fastion Granulat na mrówki...

SBM 100g Fastion Granulat na mrówki Silny Preparat trutka Proszek Rewelacyjne działanie Szybkie efekty Mocny

Zawiera imidachlopryd, najsilniej działającą substancję czynną, używaną też w produktach dla profesjonalistów. Fastiona na Mrówki: zawiera dodatki smakowe, przyciągające insekty, które pobierając truciznę przenoszą ją do gniazda.

Cena podstawowa 14,12 zł -8% Cena 12,99 zł

SBM 20 szt. Sanium PIN Pałeczki...

SBM 20 szt. Sanium PIN Pałeczki doglebowe owadobójcze Nawozowe 2w1 Zwalczanie szkodników Odżywienie Mączlik Mszyca

Sanium PIN zwalcza mszyce i mączliki szklarniowe. To preparat 2 w 1, łączący działanie owadobójcze z odżywianiem, w postaci pałeczek doglebowych, do stosowania na rośliny ozdobne wewnątrz pomieszczeń.

Cena podstawowa 29,99 zł -5% Cena 28,49 zł

Wokas 50l Ziemia do iglaków tui...

Wokas 50l Ziemia do iglaków roślin kwaśnolubnych Masterra 4w1 z dodatkiem nawozu
Dobrej jakości ziemia z linni Masterra jest to gotowe od razu do użycia, urodzajne podłoże do iglaków i roślin kwasolubnych zawierające wieloskładnikowy nawóz. Doskonale nadaje się pod iglaków oraz innych roślin o zapotrzebowaniu na niskie pH podłoża.

Cena podstawowa 19,99 zł -5% Cena 18,99 zł

Wokas 50l Ziemia do roślin...

Wokas 50l Ziemia do roślin kwasolubnych Masterra 4w1 wzbogacona nawozem
Wysokiej jakości ziemia Masterra jest to gotowe do użycia, urodzajne idealnie skomponowane podłoże do roślin kwasolubnych zawierające nawóz wieloskładnikowy.Doskonale nadaje się pod uprawy hortensji, azalii, rododendronów, różaneczników, iglaków, wrzosów i innych.

Cena podstawowa 19,99 zł -5% Cena 18,99 zł

Wokas 80l Torf odkwaszony ziemia...

Wokas 80l Torf odkwaszony ziemia Premium

W naturze występują trzy rodzaje torfu
. Najczęściej spotykanym jest torf niski, który stanowi bazę do wytworzenia torfu ogrodniczego i ziemi ogrodniczej. Torf odkwaszony Wokas Premum to mieszanka torfu kwaśnego z kredą, czyli węglanem wapnia. To doskonale zbilansowana kompozycja 100% naturalnych torfów. 

Cena podstawowa 22,99 zł -11% Cena 20,46 zł