Marki

Środki czystości

Mamy 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Maseczka ochronna B-03 maska 3...

B-03 trójwarstwowa MASECZKA ochronna - dopasowana do twarzy - wielokrotnego użytku.


Maseczka idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy.

Maseczka jest 3 warstwowa, wielorazowego użytku, z włókniny przygotowanej z myślą o zachowaniu czystości, higieny i bezpieczeństwa. Trzy warstwy ograniczają, przenikanie cieczy/kropelek do wewnątrz maseczki.

Cena 4,99 zł

Ekodarpol 250ml Biochron spray środek...

Ekodarpol Biochron spray środek antybakteryjny 250ml. Gotowy do użycia środek antybakteryjny o przyjemnym waniliowym zapachu.
Przeznaczony do odzieży, dłoni i różnych powierzchni odpornych na działanie etanolu. ( Koronawirus )

Cena 19,99 zł

SAS 450g Super Spec środek do...

Sas 450g Super Spec do rur środek do udrożniania syfonów granulat wyjątkowo skuteczny Wydajny i skuteczny granulat, który udrożnia rury kanalizacyjne. Usuwa zalegające zanieczyszczenia i niweluje nieprzyjemne zapachy.

Cena 8,99 zł

SAS 270g Super Spec preparat do rur...

SAS 270g Super Spec preparat do rur syfonów WC wodorotlenek sodu to środek do udrażniania rur. Bardzo wydajny i skuteczny granulat, który udrożnia rury kanalizacyjne. Usuwa zalegające zanieczyszczenia i niweluje nieprzyjemne zapachy. Nie należy go stosować w instalacjach aluminiowych. 

Cena 5,99 zł

Acrylmed 500 ml Żel dezynfekcyjny do...

Acrylmed 0,5 L Żel dezynfekcyjny do rąk Ex-Bakteria. Zawartość ethanolu 76%, wirusobójczy, bakteriobójczy.
Skuteczny i wygodny w użyciu żel do codziennej higieny rąk.
Bez spłukiwania i bez wycierania. Wystarczy odczekać 30 sekund po użyciu. Opakowanie 500 ml jest idealne do samochodu lub domu czy mieszkania.

Cena 29,99 zł

Morus 0,9kg Preparat do usuwania...

Morus 0,9kg Preparat do usuwania sadzy czyszczenia pieców kominków przewodów kominowych Skuteczny preparat do czyszczenia pieców i kominków z sadzy. Bezzapachowy. Nie posiada właściwości wybuchowych ani toksycznych. 

Cena 14,99 zł

Acrylmed 50 ml Żel dezynfekcyjny do...

Acrylmed 50 ml Żel dezynfekcyjny do rąk o działaniu bakteriobójczym Ex-Bakteria. Skuteczny preparat do rąk, wygodny i przyjemny w użyciu.
Zalecany do codziennej higieny. Małe i poręczne opakowanie 50 ml idealnie zmieści się w torebce, kieszeni czy w schowku w samochodzie. 

Cena 9,99 zł

Acrylmed 500 ml Płyn dezynfekcyjny...

Acrylmed 0,5 L Płyn dezynfekcyjny do rąk i powierzchni Ex-Bakteria. Zawartość ethanolu 76%, wirusobójczy, bakteriobójczy. Skuteczny preparat na bazie  etanolu 76 %.
Przeznaczony do dezynfekcji rąk i różnych powierzchni.
Zwalcza wirusy i bakterie, niezastąpiony w mieszkaniach i miejscach publicznych. 

Cena 26,99 zł

Acrylmed 50 ml Żel łagodzący po...

Acrylmed 50 ml Żel łagodzący po ukąszeniu komarów Komar-Żel. Wyselekcjonowane składniki szybko przynoszą ulgę.
Zastosować natychmiast po ukąszeniu, nie rozdrapywać rany.W razie konieczności czynność powtarzać aż do ustąpienia świądu i uciążliwego pieczenia.

Cena 13,99 zł

Morus 50g Preparat do usuwania...

Morus 50g Preparat do usuwania czyszczenia sadzy z kominków i pieców
Preparat do usuwania sadzy
z pieców, kominków i innych palenisk oraz kominów. Pod wpływem wysokie temperatury zawarte w nim sole mineralne ulegają rozkładowi co powoduje szybsze spalanie sadzy i osadów smołowych nagromadzonych w paleniskach.

Cena 1,39 zł

Środki czystości - sklep

Hurtownia BIATOM.PL w swojej zróżnicowanej ofercie stawia na szeroki wybór dla swoich klientów. Wśród produktów dostępnych do sprzedaży można odnaleźć także te środki, które służą do dbania o czystość naszego domu bądź innych miejsc nam bliskich. Oferowany asortyment pochodzi od najlepszych producentów , zarówno polskich jak i zagranicznych. Większość posiadaczy domów, ogrodów przy tych domach należy do grupy estetów, która pragnie aby te miejsca wyglądały czysto. W Białymstoku jesteśmy dystrybutorem hurtowym środków i firmom oferujemy też ceny hurtowe do dalszej odsprzedaży.