Znicze i wkłady

Mamy 37 produktów.

Pokazano 1-37 z 37 pozycji

ZNICZ ZP-289 ZŁOTY M.Z.

ZNICZ ZP-289 ZŁOTY M.Z. Znicze szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 5,79 zł

ZNICZ ZP-273 M.Z. 100g 26h

Znicze szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym, olejowym czy też woskowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 3,99 zł

ZNICZ ZP-78 SERCE M.Z.

Znicze szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 2,55 zł

ZNICZ ZP-08 MINI M.Z.

Znicze szklane wykonane są ze szkła z  zalewanym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 8,00 zł

Wkład Olejowy Zwole1 105g 24h

Wkład Olejowy Zwole1 105g 24h Pali się jasnym płomieniem. Czas palenia zależy od warunków pogodowych (np. temperatura, siła wiatru) i wynosi 24h. Używać na zewnątrz i w przeznaczonych do tego lampionach.

Cena 2,48 zł

ZNICZ ZP-107 35CM

Znicze są szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym, olejowym czy też woskowym. Posiadają plastikowy kapturek chroniący przed wiatrem i deszczem oraz plastikową podstawkę.

Cena 11,99 zł

ZNICZ ZP-35 KULKA 11CM

Znicze szklane wykonane są ze szkła z zalewanym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia. Czas palenia tych zniczy jest zróżnicowany i zależy od wielkości wkładu w nim zawartego.

Cena 1,29 zł

Znicze i wkłady do zniczy - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy dla Państwa także szeroki asortyment zniczy i wkładów do nich. Produkty te dostarczane są nam do sprzedaży przez najlepszych producentów takich jak na przykład BOLSIUS. W dzisiejszych czasach potrzeby klientów odnośnie zniczy są o wiele wyższe aniżeli jeszcze dobrych kilka lat temu. Nasi klienci zwracają uwagę na materiał i jakość wykonania produktów, ochronę przed wiatrem i deszczem, a także długość utrzymywania się płomienia w zniczu. Specjalnie dla nich dostępna jest w naszym sklepie szeroka oferta produktów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród dostępnego asortymentu można znaleźć znicze szklane o różnorodnych kształtach i wielkości, a także o wielu rożnych zdobieniach (malunki, cyrkonie, grawery, aplikacje). Dodatkowo dostępne jest wiele rodzajów wkładów do zniczy o zróżnicowanej wielkości, jak też i masie palnej, którą stanowić może wosk, parafina lub jest to wkład olejowy. Wielkość wkładu wpływa na długość palenia się danego znicza.