Inne

Aktywne filtry

Maseczka ochronna B-03 maska 3...

B-03 trójwarstwowa MASECZKA ochronna - dopasowana do twarzy - wielokrotnego użytku.


Maseczka idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy.

Maseczka jest 3 warstwowa, wielorazowego użytku, z włókniny przygotowanej z myślą o zachowaniu czystości, higieny i bezpieczeństwa. Trzy warstwy ograniczają, przenikanie cieczy/kropelek do wewnątrz maseczki.

Cena 4,99 zł

Bros Lep na myszy i szczury łapka sx...

Bros Lep na myszy i szczury łapka sx rozkładana wabi zapachem orzechów
Lep o właściwościach wabiących, służący do monitorowania występowania szkodników t.j. gryzonie, poprzez ich wyłapywanie. Gotowy do użycia i bardzo skuteczny. Klej użyty w produkcie jest silny i nie wysycha, przez co łapka działa długo i skutecznie. 

Cena 14,99 zł

Ekodarpol 550ml Biochron gotowy...

Ekodarpol 550ml Biochron gotowy środek na mszyce przędziorki wełnowce wciornastki miseczniki

Gotowy do użycia środek przeciw mszycom, wciornastkom i innym szkodnikom roślin.Wszechstronne zastosowanie -  na kwiaty, drzewka owocowe i warzywa. Brak okresu karencji - owoce i warzywa można spożywać w tym samym dniu po uprzednim umyciu.

Cena 19,99 zł

Ekodarpol 2 szt. Pułapka na mole 2w1...

Ekodarpol 2 szt. Pułapka na mole 2w1 Feromonowa Spożywcze Odzieżowe

Produkt służy do monitorowania obecności owadów, poprzez ich odławianie. Pomaga pozbyć się moli spożywczych z kuchni i moli ubraniowych z szafy. Działa na oba gatunki moli i jest skuteczny w obu przypadkach. Pułapka jest pokryta klejem z dodatkiem feromonów moli. 

Cena 14,99 zł

Ekodarpol 250ml Biochron preparat na...

Ekodarpol 250ml Biochron preparat na mszyce szkodniki mączlika choroby grzybowe

Skuteczny środek przeciwko szkodnikom i chorobom grzybowym.  W przypadku występowania porażenia stosować codziennie przez 3 do 5 dni. Należy dokładnie opryskać rośliny w miejscu występowania choroby, a zwłaszcza dolną część liścia.   

Cena 14,99 zł

Ekodarpol 2l Biochron koncentrat...

Ekodarpol 2l Biochron koncentrat wyciąg z czosnku mszyce przędziorki grzyby

Preparat do zwalczania szkodników i chorób grzybowych na wszystkich roślinach ozdobnych, warzywnych, a także na drzewach i krzewach owocowych. Nie zawiera chemii. Doskonały do stosowania w ogrodzie na wszystkie rośliny, zapewnia skuteczne działanie bez użycia chemii.

Cena 39,99 zł

Ekodarpol 5l Biochron wyciąg z...

Ekodarpol 5l Biochron wyciąg z czosnku mszyce przędziorki grzyby

Preparat do zwalczania chorób grzybowych i szkodników na wszystkich roślinach ozdobnych, warzywnych oraz drzewach i krzewach owocowych. W składzie nie znajdziemy substancji sztucznych, dzięki temu produkt jest wskazany dla wszystkich zwolenników oprysków bez chemii.

Cena 77,99 zł

Ekodarpol 1,2l Biochron koncentrat...

Ekodarpol 1,2l Biochron koncentrat wyciąg z czosnku spray zwlacza przędziorki mszyce wciorniastki miseczniki
Preparat do zapobiegania i walki ze szkodnikami i chorobami grzybowymi na wszystkich roślinach, a także na drzewach i krzewach owocowych. Produkt bez chemicznych dodatków, działanie opiera się na ponadczasowej i znanej sile czosnku.

Cena 42,99 zł

Ziemovit 20ml NeemAzal T/S Oprysk...

Ziemovit 20ml NeemAzal T/S Oprysk na Stonke Gąsienice Ziemiórki

NeemAzal to insektycyd pochodzenia naturalnego, którego składnik aktywny skutecznie zwalcza owady żerujące na roślinach. Na roślinie działa wgłębnie i kontaktowo, zapewniając 100% skuteczności w zwalczaniu szkodników t.j. ziemiórki, stonka ziemniaczana, gąsienice, mszyce i inne.

Cena 49,99 zł

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze...

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze potasowe ECO Czosnkowe Mycie narzędzi Odkażanie Oprysk
Czosnek zawarty w składzie działa bakteriobójczo i owadobójczo. Mydło ogrodnicze polecane jest do stosowania w ogródkach przydomowych, na działkach oraz w gospodarstwach ekologicznych. Może być używane do oprysku roślin działając ochronnie i myjąco.  

Cena 19,99 zł

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze...

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze potasowe ECO Mycie narzędzi Usuwa osady

Mydło ogrodnicze polecane jest do stosowania w ogródkach przydomowych, na działkach oraz w gospodarstwach ekologicznych. Może być używane do oprysku roślin działając ochronnie i myjąco. Preparat do rozcieńczania z wodą.

Cena 19,99 zł

SBM 50ml Multirose 2w1 Środek...

SBM 50ml Multirose 2w1 Środek owadobójczy grzybobójczy Zwalcza Chroni Mszyca Mączniak Rdza Plamistość

Zwalcza mszyce i choroby grzybowe roślin takie jak mączniaki prawdziwe, rdze i plamistości liści, w tym czarną plamistość róży. To środek łączący działanie na szkodniki i choroby grzybowe roślin w postaci koncentratu do rozpuszczenia w wodzie.

Cena 26,99 zł

Ziemovit 500ml Afisar Pro Płyn Środek...

Ziemovit 500ml Afisar Pro Płyn Środek na Mszyce Szkodniki Kwiatów

Afisar Pro od firmy Ziemovit to skuteczny środek w walce z mszycami i innymi szkodnikami roślin. Skład oparty na naturalnych polisacharydach sprawia, że owady zostają obklejone preparatem i unieruchomione. Preparat skutecznie uniemożliwia im dalsze funkcjonowanie i rozmnażanie.

Cena 21,99 zł

Agrarius 100g Bi fosfor Bakterie...

Agrarius 100g Bi fosfor Bakterie fosforowe Preparat doglebowy Zwiększa plonowanie

Bi fosfor to preparat, który pobudza wzrost roślin, co wpływa na zwiększenie plonu i podniesienie jego jakości. Jest oparty na pojedynczych, starannie wyselekcjonowanych bakteriach fosforowych Bacillus megaterium

Cena 32,99 zł

Agrarius 100g Bi protect Bakteryjny...

Agrarius 100g Bi protect Bakteryjny środek doglebowy Poprawia właściwości podłoża
Produkt redukuje liczbę chorobotwórczych grzybów i bakterii w glebie przyczyniając się do polepszenia stanu fitosanitarnego w uprawach. Szybko się namnaża, więc poprzez konkurencję o pokarm i miejsce eliminuje szkodliwe patogrny w naturalny sposób. 

Cena 32,99 zł

Agrecol Półmaska filtrująca z zaworem...

Agrecol Półmaska filtrująca z zaworem FS-913V Ochrona dróg oddechowych Łatwe oddychanie

Półmaska filtrująca
Agrecol jest kompletnym sprzętem ochrony układu oddechowego i jest przeznaczona do ochrony użytkownika przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń powietrza powstających w czasie stosowania środków ochrony roślin.

Cena 14,99 zł

Ziemovit 500ml Biokontra Środek...

Ziemovit 500ml Biokontra Środek Oprysk Bez Chemii na Mszyce

Owoce i warzywa można spożywać w dniu oprysku po uprzednim umyciu. Skuteczny także w ochronie przed chorobami grzybowymi. BIOKONTRA Ziemovit  to środek w sprayu o naturalnej formulacji do zwalczania uciążliwych szkodników roślin: mszyc, przędziorków, wciornastków, wełnowców, mączlików.

Cena 15,99 zł

Agrarius 100g Bi azot Bakterie...

Agrarius 100g Bi azot Bakterie azotowe Preparat doglebowy Łatwo przyswajalny
Zastosowanie bakterii Bacillus azotofixans w okresie wiosennym lub jesiennym na glebę pozwala odbudować populację tej jakże pożytecznej bakterii. Zastosowanie preparatu bi azot zawierającego tą właśnie bakterię pomaga w usprawnieniu obiegu azotu w glebie.

Cena 32,99 zł

Agrecol Opaska na pnie drzew ECO...

Agrecol Opaska na pnie drzew ECO Wyłapuje szkodniki Lep Kwieciak Owocówki 
Opaska na pnie drzew Agrecol to produkt, który służy do wyłapywania szkodników, które zimują w szczelinach kory na pniach drzew oraz szkodników wychodzących na żer w nocy. Przydatna w ograniczaniu liczebności owadów żerujących na drzewkach owocowych.

Cena 11,99 zł

Bros 500ml Płyn na mech glony porosty...

Bros 500ml Płyn na mech glony porosty Zwalcza Zabezpiecza przed odrastaniem to produkt przeznaczony do zwalczania mchów, glonów i porostów na powierzchniach kamiennych, betonowych i ceramicznych, a także zabezpieczania ich przed ponownym porastaniem. Produkt w wygodnym opakowaniu z atomizerem ułatwia aplikację.

Cena 19,99 zł

Agropak 1l HELP Przymrozki...

Agropak 1l HELP Przymrozki Zabezpiecza uprawy sadownicze Jabłoń Mróz

Help
jest produktem przeznaczonym do ochrony drzew, krzewów owocowych oraz truskawki przed uszkodzeniami powodowanymi przez wiosenne przymrozki. Głównymi składnikami preparatu są gliceryna (glicerol) oraz zestaw antyoksydantów (alfa-tokoferol, kwas askorbinowy).

Cena 26,99 zł

Bio-Gen 100g OtiorStop na opuchlaki...

Bio-Gen 100g OtiorStop Redukuje liczbę roślin porażonych opuchlakami Preparat higienizujący środowisko korzeni   

Larwy opuchlaków uszkadzają korzenie roślin powodując upośledzenie pobierania związków odżywczych z gleby oraz rozwój organów. Miejsca uszkodzone przez opuchlaki często stanowią wrota do infekcji bakteryjnej lub grzybowej.

Cena 120,36 zł

Bio-Gen 100g Eruca na gąsienice...

Bio-Gen 100g Eruca Biopreparat regenerujący Redukuje skutki żerowania gąsienic Rewitalizuje Wspomaga wzrost  

Produkt biologiczny, zawierający wyspecjalizowane szczepy bakterii poprawiające zdrowotność roślin, redukujące skutki żerowania gąsienic w uprawach warzyw i owoców. Metabolity wytwarzane przez bakterie wspomagają procesy regeneracyjne.

Cena 23,14 zł

Bio-Gen 100g Nematado Biocontrol...

Bio-Gen 100g Nematado Biocontrol Preparat na nicienie Odstraszanie nicieni mikrobiologiczny


Środek wspomaga rozwój mikroflory rizosfery, która wytwarza metabolity odstraszające nicienie glebowe, poprawia rozwój systemu korzeniowego, poprawia plonowanie roślin, jakość przetwórczą plonów. Ogranicza zużycie pestycydów i fungicydów.  

Cena 111,10 zł

Inne - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL można zaopatrzyć się w szereg rożnego rodzaju środków, zarówno biologicznych jak i chemicznych, których zadaniem jest ochrona prowadzonych upraw przed niepożądanymi chwastami, chorobami bakteryjnymi czy zwierzętami. Nasza oferta to zbiór produktów pochodzących od najlepszych producentów jak ABC czy ROVRAL. W kategorii inne można odnaleźć środki, które służą do ochrony naszych roślin przed niesłużącymi im chorobami czy chwastami, a jednocześnie produkty te nie zostały zakwalifikowane do pozostałych kategorii z działu Środki Ochrony Roślin. Można tutaj znaleźć zarówno środki, które służą do walki z chorobami bakteryjnymi, pleśnią, grzybem, jak i do zapobiegania konieczności takiego procesu poprzez ochronę rośliny już przed jej zasadzeniem. Oferta naszego sklepu jest zróżnicowana pod względem wielkości produktu, przeznaczenia jego zastosowania, a także sposobu użycia danego środka.