Marki

Pokarm dla ryb

Mamy 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Tropical 450g Pond Sticks Mixed...
Tropical 450g Pond Sticks Mixed Pokarm Dla Rybek

POND STICKS MIXED Pokarm w postaci pałeczek pływających pop powierzchni wody. Do karmienia ozdobnych ryb karpiowatych hodowanych w stawkach ogrodowych i sadzawkach.

Cena 14,99 zł

Pokarm dla ryb ozdobnych i hodowlanych - sklep

Wśród asortymentu dedykowanego dla oczek wodnych nie może zabraknąć także produktów pokarmowych dla ryb. Głównym dostawcą jest znana firma TROPICAL, która zaopatrza nasz sklep w tenże asortyment. Pokarm dla ryb w oczkach wodnych przeznaczony jest przede wszystkim dla osobników, które na czas karmienia podpływają do powierzchni wody. Najpopularniejsze ryby, takie jak karasie, czy karpie koi, chętnie pobierają pokarm z powierzchni. Ryby najczęściej łapią gwałtownie jedną lub (przy większych rybach) kilka pałeczek, następnie szybko odpływają w głąb zbiornika. Zazwyczaj podstawowym gatunkiem ryb, który żyje w naszych zbiornikach i oczkach wodnych są ryby ozdobne. Stanowią one – jak sama nazwa mówi – estetyczny aspekt oczka wodnego, dzięki któremu możemy podziwiać te stworzenia w warunkach dla nich odpowiednich. Aby zachować świetną kondycję i piękny wygląd ryb, musimy zadbać o pokarm dla ryb w oczkach wodnych, dostosowany idealnie do ich potrzeb. Prawidłowe wykarmienie ryb w oczku wodnym jest także istotne przy zachowaniu w czystości wypełniającej nasz staw wody.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć