Pokarm dla ryb

Aktywne filtry

Ekodarpol 35ml Wzmacniacz zanęty...

Ekodarpol Wzmacniacz zanęt wędkarskich 35ml enzymy dżdżownic lepszy połów przyciąga zapachem
I Jego zapach uzyskany dzięki hodowli dżdżownic kalifornijskich jest bardzo atrakcyjny dla ryb i tym samym po zmieszaniu go z przynęta sprawia, że przyciąga je jeszcze mocniej. Innowacyjny produkt stworzony w celu polepszenia połowów tradycyjnych.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol 0,5L Wzmacniacz zanęt...

Ekodarpol Wzmacniacz zanęt wędkarskich 0,5l udany połów wabi ryby

Produkt uboczny hodowli dżdżownic. W swoim składzie posiada enzymy dżdżownic i swoim zapachem zachęca ryby do złapania przynęty. Prosty w użyciu, wystarczy zmieszać z karmą. Stosując wzmacniacz z hodowli dżdżownic jako dodatek do zanęt potęgujesz jej działanie.

Cena 9,99 zł

Ekodarpol 1L Wzmacniacz zanęt...

Ekodarpol Wzmacniacz zanęt wędkarskich 1l wabik uwydatnia zapach przynęty
Innowacyjny produkt stworzony w celu polepszenia połowów tradycyjnych. Jego zapach uzyskany dzięki hodowli dżdżownic kalifornijskich jest bardzo atrakcyjny dla ryb i tym samym po zmieszaniu go z przynęta sprawia, że przyciąga je jeszcze mocniej.

Cena 14,99 zł

Pokarm dla ryb ozdobnych i hodowlanych - sklep

Wśród asortymentu dedykowanego dla oczek wodnych nie może zabraknąć także produktów pokarmowych dla ryb. Głównym dostawcą jest znana firma TROPICAL, która zaopatrza nasz sklep w tenże asortyment. Pokarm dla ryb w oczkach wodnych przeznaczony jest przede wszystkim dla osobników, które na czas karmienia podpływają do powierzchni wody. Najpopularniejsze ryby, takie jak karasie, czy karpie koi, chętnie pobierają pokarm z powierzchni. Ryby najczęściej łapią gwałtownie jedną lub (przy większych rybach) kilka pałeczek, następnie szybko odpływają w głąb zbiornika. Zazwyczaj podstawowym gatunkiem ryb, który żyje w naszych zbiornikach i oczkach wodnych są ryby ozdobne. Stanowią one – jak sama nazwa mówi – estetyczny aspekt oczka wodnego, dzięki któremu możemy podziwiać te stworzenia w warunkach dla nich odpowiednich. Aby zachować świetną kondycję i piękny wygląd ryb, musimy zadbać o pokarm dla ryb w oczkach wodnych, dostosowany idealnie do ich potrzeb. Prawidłowe wykarmienie ryb w oczku wodnym jest także istotne przy zachowaniu w czystości wypełniającej nasz staw wody.