Zioła

Mamy 114 produktów.

Pokazano 1-48 z 114 pozycji

Toraf 1g Rukola siewna Nasiona ziół...

Toraf 1g Rukola siewna Nasiona ziół Roślina jednoroczna Sałatki Zdrowy dodatek Orzechowy smak
Doskonała w różnego rodzaju mieszankach sałatkowych oraz jako dodatek do mięs, ryb, jaj, ser. Rukola dorasta do 20-30 cm wysokości. Po ścięciu liści bardzo szybko odrastają następne. Śródziemnomorska roślina sałatkowa.

Cena 1,68 zł

Toraf 1g Rukola dzika wieloletnia...

Toraf 1g Rukola dzika wieloletnia Nasiona ziół Sałatki Orzechowy smak Zdrowy dodatek

Doskonała w różnego rodzaju mieszankach sałatkowych oraz jako dodatek do mięs, ryb, jaj, ser. Rukola dorasta do 20-30 cm wysokości. Po ścięciu liści bardzo szybko odrastają następne. Śródziemnomorska roślina sałatkowa.

Cena 2,39 zł

Toraf 5g Koper Ogrodowy Sprinter...

 Toraf 5g Koper Ogrodowy Sprinter Nasiona ziół Odmiana średniowczesna Aromatyczny Szybko rośnie

Roślina bardzo dobrze plonująca na zbiór na zielono, późno wzbija w pędy kwiatowe. Nadaję się także do suszenia i mrożenia. Odmiana silnie krzewiąca się o ciemnozielonych liściach o silnym aromacie.  

Cena 0,99 zł

Toraf 5g Koper Ogrodowy Krezus...


Toraf 5g Koper Ogrodowy Krezus Nasiona ziół Odmiana wczesna Dobrze plonuje Kwaszenie

Rośliny dobrze ulistniona. Liście zielone do ciemnozielonych. Odmiana o liściach obfitujących w olejki eteryczne o przyjemnym kminkowo-cytrusowym zapachu. Odmiana wczesna, dobrze plonująca "na zielono" nadaje się również do kwaszenia.

Cena 0,99 zł

Toraf 5g Koper Ogrodowy Moravan...

Toraf 5g Koper Ogrodowy Moravan Nasiona ziół Bardzo aromatyczny Odmiana średnio wczesna Dobrze plonuje

Liście ciemno zielone, ze słabym nalotem woskowym. Odmiana bardzo aromatyczna. Odmiana średnio wczesna, bardzo dobrze plonująca "na zielono" późno wzbija w pędy nasienne. Łodyga sztywna, dobrze ulistniona. 

Cena 0,99 zł

Toraf 1g Bazylia Właściwa Nasiona...

Toraf 1g Bazylia Właściwa Nasiona zioła Przyprawa Sałatki Dania kuchni włoskiej

Ułatwia trawienie, działa przeciwdepresyjnie i dodaje sił. Świeże lub suszone liście dodaje się do sałatek, sosów, twarogu, zapiekanek, potraw mięsnych i ryb.
Nadaję się do całorocznej uprawy w doniczkach na parapecie okiennym.

Cena 0,99 zł

Toraf 1g Koper Włoski Fenkuł Nasiona...

Toraf 1g Koper Włoski Fenkuł Nasiona ziół roślina lecznicza uspokaja poprawia trawienie 

Koper włoski, inaczej fenkuł, dzięki swoim właściwościom leczniczym już dawno znalazł zastosowanie w medycynie naturalnej. Stosuje się go jako środek wykrztuśny. Jadalne są zgrubienia, ogonki  liściowe i liście. 

Cena 0,99 zł

Toraf 0,1g Mięta pieprzowa Nasiona...

Toraf 0,1g Mięta pieprzowa Nasiona ziół dodatek do dań wspomaga trawienie

Mięta jest jedną z najstarszych roślin. Wzmianki o tej roślinie można już znaleźć na tabliczkach Asyryjczyków z pismem klinowym. Informacje o mięcie znaleziono w grobowcach faraonów - wykorzystywano ją do balsamowania zwłok.
Miętę stosuje się w przemyśle spożywczym.
 

Cena 2,69 zł

Biopon 4g Koper Ambrozja Średnio...

Biopon 4g Koper Ambrozja Średnio Późny Nasiona warzyw Odmiana średniopóźna Aromatyczna natka 
Koper Ambrozja, odmiana średnio późna, bardzo aromatyczna, dająca duży plon zielonej masy. Charakteryzuje się przedłużonym okresem zbioru na “zielono” (późno wybija w pędy kwiatostanowe). Przydatna do mrożenia i spożycia na świeżo, odporna na choroby.
Cena 2,99 zł

Biopon 0,5g Bazylia zielona Nasiona...

Biopon 0,5g Bazylia zielona Nasiona ziół Zioła Przyprawy Aromatyczna

Bazylia zielona to cenione na całym świecie zioło przyprawowe, które doskonale komponuje się z daniami włoskimi. Można ją uprawiać zarówno w ogrodzie, jak i w doniczce w domu. Doskonała do spożycia na świeżo i do suszenia jako przyprawa. 

Cena 2,99 zł

Toraf 0,2g Lawenda Nasiona ziół...

Toraf 0,2g Lawenda Nasiona ziół Pachnące kwiaty Łagodzi migrenę Zabezpiecza szafy przed molami

Umieszczona w szafach, skutecznie zabezpiecza przed molami. Roślina wieloletnia, zalecana przy schorzeniach przewodu pokarmowego. Herbata z niej łagodzi migrenę oraz bezsenność. Kwiatostany fioletowe, długie, o intensywnym zapachu.

Cena 1,99 zł

Toraf 1g Majeranek Ogrodowy Nasiona...

Toraf 1g Majeranek Ogrodowy Nasiona ziół przyprawa do zup sosów mięsa pobudza trawienie 

Roślina jednoroczna. Świeże i suszone liście majeranku stosuje się jako przyprawę do mięs, wędlin, zup, itp. Ułatwia trawienie. Majeranek ogrodowy najlepiej rośnie na słonecznych i umiarkowanie wilgotnych stanowiskach.

Cena 1,49 zł

Toraf 0,5g Bazylia cytrynowa Nasiona...

Toraf 0,5g Bazylia cytrynowa nasiona zioła cytrynowy zapach dodatek do sałatek 


Nadaję się do całorocznej uprawy w doniczkach na parapecie okiennym. Świeże lub suszone liście dodaje się do sałatek, sosów, twarogu, zapiekanek, potraw mięsnych i ryb. Ułatwia trawienie, działa przeciwdepresyjnie i dodaje sił. 

Cena 1,79 zł

Toraf 0,25g Czosnek Niedźwiedzi...

Toraf 0,25g Czosnek Niedźwiedzi Nasiona ziół Mrozoodporny Aromatyczny Leczniczy

Niezwykle smaczna i aromatyczna roślina ozdobna, która posiada dodatkowo właściwości lecznicze. Czosnek niedźwiedzi można dodawać do zup, sosów- cebule działają bakteriobójczo, pobudzają apetyt i leczą drogi oddechowe. Liście bogate w witaminę C. 

Cena 3,99 zł

Toraf 0,1g Lawenda Francuska Nasiona...

Toraf 0,1g Lawenda Francuska Nasiona ziół pachnące kwiaty wspomaga układ pokarmowy
Wiecznie zielona śródziemnomorska roślina do uprawy doniczkowej na balkonach i tarasach. Tworzy zwarte, kuliste kępy dorastająca do 50cm. Kwitnie od czerwca do końca lata. Zaleca się picie naparu z lawendy przy schorzeniach przewodu pokarmowego, łagodzi migrenę.

Cena 2,79 zł

Biopon 4g Koper Sprinter Kiszenie...

Biopon 4g Koper Sprinter Nasiona warzyw

Odmiana wczesna o intensywnym aromacie i silnym wigorze. Liście średniej wielkości, ciemnozielone z silnym nalotem woskowym. Bardzo plenna i silnie ulistniona. Polecana do zbioru na zielono i do kwaszenia.Odmiana odporna na choroby. Charakteryzuje się wysoką zawartością suchej masy,karotenu oraz witaminy C. 
Cena 2,99 zł

Toraf 2g Kolendra Siewna Nasiona ziół...

Toraf 2g Kolendra Siewna Nasiona ziół wspomaga układ pokarmowy przyprawa
Kolendry używa się do przyprawiania chleba, ciast, owoców, słodyczy, alkoholi. Kolendra posiada właściwości wiatropędne, wspomaga pracę wątroby, w zaburzeniach pracy pęcherza żółciowego, eliminuje zaburzenia układu pokarmowego, stymuluje pracę żołądka i jelit. 

Cena 0,99 zł

Toraf 0,5g Oregano zwyczajne Nasiona...

Toraf 0,5g Oregano zwyczajne Nasiona ziół przyprawa działanie lecznicze 

Roślina wieloletnia o właściwościach leczniczych. Pomimo tego, że roślina lubi pełne słońce to zbyt silne promienie słoneczne oraz susza mogą powodować przypalanie liści. Suszone liście oregano mają bardziej aromatyczną woń niż świeże liście. 

Cena 2,19 zł

Toraf 1g Koper Włoski Nasiona ziół...

Toraf 1g Koper Włoski Nasiona ziół Roślina lecznicza Poprawia trawienie Łagodzi stres

Roślina tworzy mięsiste, zwięzłe, białe zgrubienia o aromacie anyżu. Poprawia trawienie i uspokaja. Jadalne są zgrubienia, ogonki liściowe i liście. Można je gotować, dusić i dodawać do sałatek. Koper włoski posiada również właściwości lecznicze. 

Cena 0,99 zł

Toraf 0,4g Kocimiętka Nasiona ziół...

Toraf 0,4g Kocimiętka Nasiona ziół Roślina wieloletnia Przyciągająca koty Leczy przeziębienie 

Atrakcyjna roślina do uprawy na rabatach bylinowych, do ogrodów skalnych, na skarpy i murki kwiatowe. Ma przenikliwy, podobny do miętowego zapach, który lubią koty. Roślina wieloletnia, z niebieskolawendowymi kwiatami zebranymi w szczytowe kłosy.

Cena 1,68 zł

Toraf 0,1g Rozmaryn Nasiona ziół...

Toraf 0,1g Rozmaryn Nasiona ziół Przyprawy Aromatyczny Wspomaga trawienie Pobudza krążenie

Rozmaryn jest polecany do całorocznej uprawy doniczkowej. Wiecznie zielona, wieloletnia, aromatyczna roślina przyprawowa o igiełkowatych listkach wydzielających intensywny, żywiczny zapach.
Cena 2,99 zł

Toraf 2g Mieszanka Kwiatów Kwietna...

Toraf 2g Mieszanka Kwiatów Kwietna Łączka Nasiona kwiatów wieloletnich jednorocznych Łąka kwietna

Ta mieszanka może stać się znakomitym dodatkiem do traw tworząc łąkę kwietną. Kwiaty zostały dobrane tak, aby cieszyć oko przez cały okres wegetacji. Wyjątkowa kompozycja mało wymagających, kolorowo kwitnących roślin jednorocznych i wieloletnich.

Cena 2,99 zł

Toraf 1g Mieszanka Kwiatów...

Toraf 1g Mieszanka Kwiatów Przyciągających Motyle Nasiona kwiatów jednorocznych wieloletnich Rośliny pachnące 

Kwitnące przez całe lato pachnące kwiaty i unoszące się nad nimi motyle tworzą wyjątkowo urokliwą kompozycję, pasującą do każdego ogrodu. Specjalna mieszanka roślin jednorocznych i wieloletnich wabiąca motyle.

Cena 1,99 zł

PNOS 5g Koper Ambrozja Nasiona warzyw...

PNOS 5g Koper Ambrozja Nasiona warzyw Odmiana średniopóźna Aromatyczny

Odmiana o dużym plonie zielonej masy, intensywnie zielonym liściu, bardzo aromatyczna. Polecana do spożycia na świeżo i do mrożenia. Charakteryzuje się przedłużonym okresem zbioru, późno wybija w pędy kwiatostanowe. Odmiana średniopóźna.

Cena 2,79 zł

Toraf 0,5g Bazylia Cynamonowa Nasiona...

Toraf 0,5g Bazylia Cynamonowa Nasiona zioła charakterystyczny zapach

Świeże lub suszone liście dodaje się do sałatek warzywnych i owocowych, ciast sosów, serów, zapiekanek potraw mięsnych i ryb. Roślina jednoroczna, przyprawowa, wysokości ok. 50cm o przyjemnym cynamonowym zapachu liści. Nadaje się do całorocznej uprawy w doniczkach na parapecie.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,5g Melisa Lekarska Nasiona...

Toraf 0,5g Melisa Lekarska Nasiona ziół herbatki dodatek do sałatek uspokaja

Melisa jest znakomitą przyprawą. Stosuje się ją do sałatek, kanapek, marynat, sosów, zup, mięs, octów i dżemów. Posiada także działanie uspokajające i wyciszające. Nazwa Melisa pochodzi z języka greckiego, gdzie oznacza pszczołę.

Cena 1,89 zł

PNOS 5g Koper Moravan Nasiona warzyw...

PNOS 5g Koper Moravan Nasiona warzyw Odmiana późna Pachnący Bardzo plenny

Koper ogrodowy Moravan to roślina o ciemnozielonej barwie liści i silnym aromacie. Dorasta do 90-110cm, dobrze się krzewi i późno zakwita. Bardzo dobra odmiana do zbioru na zielono. Daje bardzo wysoki plon, dodatkowo jest doskonały do suszenia i mrożenia. 

Cena 3,49 zł

Toraf 0,5g Melisa Cytrynowa Limonella...

Toraf 0,5g Melisa Cytrynowa Limonella Nasiona ziół działa uspokajająco wycisza    
  Nowa odmiana melisy o bardziej intensywnym cytrynowym aromacie. Roślina wieloletnia o działaniu uspokajającym, stosowana w leczeniu bezsenności, depresji oraz nerwicy, pomaga w bólach głowy, bólach menstruacyjnych i zespole przewlekłego zmęczenia.

Cena 1,68 zł

Toraf 2g Pnącza Mieszanka Nasiona...

Toraf 2g Pnącza Mieszanka Nasiona kwiatów Mieszanka odmian roślin jednorocznych Pergole Balkony

Różnorodność form i kształtów pozwala uzyskać oryginalną i ciekawą kompozycje. Mieszanka różnych gatunków jednorocznych roślin pnących o zróżnicowanej kolorystyce i kształcie kwiatów do obsadzeń balkonów, altan, pergoli, murów, płotów itp. 

Cena 1,99 zł

PNOS 5g Koper Lukullus Nasiona warzyw...

PNOS 5g Koper Lukullus Nasiona warzyw Odmiana wczesna Odporny Aromatyczny

Delikatne, drobne, żywozielone liście. Udaje się na każdej glebie, ważne, aby była dostatecznie wilgotna i zasobna w azot. Odmiana polecana do przetwórstwa, do suszenia oraz do spożycia. Odmiana wczesna o wysokiej zawartości olejków aromatycznych.

Cena 2,49 zł

Toraf 0,1g Oregano Greckie Nasiona...

Toraf 0,1g Oregano Greckie Nasiona ziół intensywny zapach lecznicze działanie przyprawa 

Najsilniejszą i najładniejszą roślinkę oregano uzyskamy uprawiając ją na mocno nasłonecznionym miejscu.
Liście i całe pędy zbiera się w trakcie kwitnienia. Pojedyncze liście oregano można pozyskiwać jednak przez cały okres wegetacyjny.

Cena 2,10 zł

PNOS 5g Koper Szmaragd Nasiona warzyw...

PNOS 5g Koper Szmaragd Nasiona warzyw Odmiana średnio późna Wysoki plon Dużo witaminy C

Koper ogrodowy Szmaragd to odmiana plonująca bardzo hojnie na zielono. Rośliny sztywne, silnie ulistnione, lekko pokryte nalotem woskowym. Zawiera ponad 50% więcej witaminy C niż inne odmiany, jest bardzo aromatyczna.

Cena 2,79 zł

PNOS 5g Koper Sprinter Nasiona warzyw...

PNOS 5g Koper Sprinter Nasiona warzyw Odmiana wczesna Wydłużony zbiór Mrożenie

Odmiana o wydłużonym zbiorze na zielono. Liść bardzo aromatyczny, ciemnozielony z niebieskim nalotem. Pokrój wzniesiony. Odmiana tolerancyjna na alternariozę oraz okresowe braki wody. Nie wymaga dodatkowej ochrony chemicznej.

Cena 2,79 zł

Toraf 0,3g Bylica Piołun ziele psia...

Toraf 0,3g Bylica Piołun ziele psia ruta absynt wermut bielica bilica zioło Nasiona kwiatów   

Bylica piołun, to roślina wieloletnia często stosowana w celach leczniczych wykazuje bowiem działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne, przeciw skurczowe czy zwalczające pasożyty. Doceniania przez zielarzy za swoje prozdrowotne właściwości.

Cena 2,99 zł

Toraf 1g Kminek Zwyczajny Nasiona...

Toraf 1g Kminek Zwyczajny Nasiona ziół roślina dwuletnia lecznicza przyprawy


Kminek zwyczajny ma właściwości wiatropędne i rozkurczowe. Najczęściej stosowny w nadmiernej fermentacji jelitowej, przy wzdęciach i utracie apetytu. Olejki eteryczne zawarte w nasionach kminku działają toksycznie na robaki jelitowe.
  

Cena 0,99 zł

Toraf 1g Mieszanka Aromatyczna...

Toraf 1g Mieszanka Aromatyczna Kuchnia Nasiona ziół Bazylia Tymianek Oregano Majeranek Cząber

Mieszanka kilku popularnych, aromatycznych odmian ziół do wysiewania w skrzynkach i donicach na parapecie. Pobudzają apetyt i wspomagają trawienie. Wysiew od marca do czerwca. Zbiór możliwy już w czerwcu.

Cena 1,68 zł

PNOS 0,2g Lawenda lekarska Nasiona...

PNOS 0,2g Lawenda lekarska Nasiona kwiatów Pachnąca Zioło Odstrasza mole

Lawenda lekarska
ma właściwości relaksujące ciało i umysł. To świetny środek uspokajający oraz dobry środek na napięciowe bóle głowy, migrenę, palpitacje oraz bezsenność, działa pomocnie na układ trawienny. Roślina wieloletnia, miododajna, ozdobna, lecznicza.

Cena 2,79 zł

Toraf 0,5g Bazylia Czerwona Nasiona...

Torseed 0,2g Bazylia Pospolita Dark Opal Czerwona Zioła Nasiona Bazylię można stosunkowo łatwo uprawiać w ogródku. Wystarczy odchwaszczać i nawozić, najlepiej kompostem gdyż nie lubi świeżego obornika. Nasiona można wysiewać w maju wprost do gruntu, w rzędach co 30 cm.

Cena 2,29 zł

PNOS 0,5g Rucola Rukola Nasiona ziół...

PNOS 0,5g Rucola Rukola Nasiona ziół Orzechowy smak Źródło wapnia żelaza

Roślina wymaga wilgotnej ziemi, toteż wskazane jest podlewanie. Liście rukoli zbiera się przed jej kwitnieniem. Dodaje się je do sałatek, kanapek i zimnego mięsa. Rukola jest rośliną ciepłolubną. Rukola jest zaliczana do roślin leczniczych. Dostarcza witaminy i minerały. 

Cena 2,49 zł

Toraf 2g Mieszanka roślin...

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty- ślimakowa Nasiona kwiatów Naturalna bariera Odstraszają zapachem

Ślimaki niszczą twój ogródek? Chcesz się ich pozbyć w zupełnie naturalny sposób? Pokrój roślin zawartych w mieszance, ich zapach i struktura stworzą naturalną barierę uniemożliwiającą im żerowanie. Dodatkowym walorem będzie piękna kompozycja.

Cena 2,69 zł

Toraf 0,1g Mięta kłosowa Nasiona ziół...


Toraf 0,1g Mięta kłosowa Nasiona ziół Dodatek do napojów Napar wspomagający trawienie

Mięta jest jedną z najstarszych roślin. Miętę stosuje się w przemyśle spożywczym, szczególnie w cukiernictwie. Roślina wieloletnia. Stanowisko słoneczne. Działa korzystnie na system trawienny, pomaga przy migrenie. 

Cena 2,49 zł

Toraf 1g Mieszanka na ogródki skalne...

Toraf 1g Mieszanka na ogródki skalne Nasiona kwiatów wieloletnich Okrywowe Skalniaki

Mieszanka kilku odmian roślin okrywowych o małych wymaganiach glebowych. Odmiany dedykowane do tworzenia ogródków skalnych powszechnie nazywanych skalniakami. Kwitnienie przypada na okres od maja do sierpnia w drugim roku po wysiewie.

Cena 2,69 zł

Toraf 1g Nagietek Indian Prince...

Toraf 1g Nagietek Indian Prince Nasiona kwiatów ziół Działanie lecznice Rabatki Obwódki Kwietniki 
Piękna odmiana nagietka, z licznymi kwiatami w ciemno pomarańczowym kolorze z czerwonymi środkami o przyjemnym zapachu. Napar z kwiatów stosowany jest w leczeniu chorób żołądka i jelit.  Wyjątkowe zioło o właściwościach dekoracyjnych.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,01g Stewia Miodowy Liść...

Toraf 0,01g Stewia Miodowy Liść Nasiona ziół 20 razy słodsza od cukru zamiennik cukru

W domu stewie można uprawiać przez cały rok. Roślina jednoroczna o wyjątkowo słodkich liściach, 20 razy słodszych od cukru i jednocześnie zawierających bardzo mało kalorii. Używana jako naturalny słodzik do słodzenia napojów i potraw. 

Cena 5,99 zł

Toraf 0,5g Tymianek Właściwy Nasiona...

Toraf 0,5g Tymianek Właściwy Nasiona ziół Przyprawy Aromatyczne zioło Działanie napotne moczopędne

Tymianek pospolity posiada wiele synonimicznych nazw - tymianek właściwy, macierzanka włoska lub zwyczajna. Jest powszechnie znaną, bardzo aromatyczną przyprawą. Używa się go do zup, potraw mięsnych, ryb, ziemniaków.  
Cena 1,99 zł

Toraf 1g Lubczyk Ogrodowy Nasiona...

Toraf 1g Lubczyk Ogrodowy Nasiona ziół Przyprawy Zioła lecznicze Pobudza apetyt Afrodyzjak


Świeże liście dodaje się do sałatek, zup pomidorowych, mięs i sosów. Roślina wieloletnia, przyprawowa i lecznicza. Pobudza apetyt, reguluje procesy trawienne, działa moczopędnie. Zbiór w drugim roku uprawy.

Cena 2,10 zł

Toraf 7m Mieszanka Anty- smogowa...

Toraf 7m Mieszanka Anty- smogowa Nasiona kwiatów na taśmie Czyste powietrze Zielona bariera

Mieszanka Anty-smogowa- 7 m taśmy
. Stwórz własną zieloną barierę i oddychaj czystym powietrzem w otoczeniu bajkowo kwitnących i otulających kojącym zapachem kwiatów. W skład mieszanki wchodzi starannie dobrana kompozycja różnorodnych gatunków.

Cena 4,99 zł

Toraf 7m Mieszanka Anty- ślimakowa...

Toraf 7m Mieszanka Anty- ślimakowa Nasiona kwiatów na taśmie Naturalna bariera Zniechęcają

Ślimaki niszczą twój ogródek? Chcesz się ich pozbyć w zupełnie naturalny sposób? Użyj naszej taśmy z mieszanką anty-ślimakową. Pokrój roślin, ich zapach i struktura stworzą naturalną barierę zniechęcającą ślimaki do przebywania blisko niej.  

Cena 4,99 zł

Zioła, nasiona ziół polnych i ogrodowych - sklep

Dział Zioła zawiera szereg oferowanych w naszym sklepie nasion ziół, których uprawianie stało się bardzo popularne. Oferujemy produkty od takich firm jak BIOPON czy TORSEED. Wzrost popularności uprawy ziół w przydomowych ogródkach czy na mieszkaniowych balkonach jest związany z tym, że są to rośliny niezwykłe, które łączą w sobie kilka ważnych cech i funkcji. Główną zaletą ziół jest szeroki wachlarz możliwości ich zastosowania w kuchni, gdzie ich zastosowanie wzbogaca znacznie przygotowywane potrawy o walory smakowe i zapachowe. Intensywny zapach uprawianych ziół jest dużym atutem ogrodów, gdzie zioła uprawiane są w większej ilości. Zioła mogą być także zastosowane w naszych ogrodach jako rośliny ozdobne. Ciekawym rozwiązaniem jest także wykorzystanie funkcji leczniczej ziół, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie ilości wykorzystywanych produktów farmaceutycznych. Pamiętaj, że w przypadku ziół jakość materiału siewnego jest szczególnie istotna dla późniejszych efektów przy ich wykorzystaniu. Nam możesz zaufać w stu procentach, ponieważ nasiona sprowadzamy wyłącznie od najlepszych producentów.