Pozostałe

Aktywne filtry

Cellfast Opaska ślimakowa 70-90mm...

Cellfast Opaska ślimakowa 70-90mm 59-070 Zaciskowa Nierdzewna

Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa o średnicy 70-90mm. Przy stosowaniu opasek Cellfast nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia.
Cena 2,89 zł

Cellfast Opaska ślimakowa 40-60mm...

Cellfast Opaska ślimakowa 40-60mm 59-040 Zaciskowa Stal nierdzewna

Przy stosowaniu opasek Cellfast nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia. Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa o średnicy 40-60mm.
Cena 2,48 zł

Cellfast Opaska ślimakowa 16-25mm...

Cellfast Opaska ślimakowa 16-25mm 59-016 Zaciskowa Nierdzewna

Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa o średnicy 16-25mm. Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia. Przy stosowaniu opasek Cellfast nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża.
Cena 2,29 zł

Bradas Opaska ślimakowa 20-32mm...

Bradas Opaska ślimakowa 20-32mm Nierdzewna Zacisk do węża

Przy stosowaniu opasek BRADAS nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Ślimakowe, nierdzewne opaski zaciskowe "BRADAS". Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia.
Cena 2,29 zł

Verdenia 4szt. Klips do storczyka...

Verdenia 4szt. Klips do storczyka Przezroczysty Spinka Klamerka

Ozdobny klips do orchidei w kształcie ważki to obowiązkowa pozycja przy hodowli storczyków. Doskonały produkt, który pełni zarówno funkcję dekoracji, jak i mocowania. Transparentna spinka zapewnia dobre mocowanie pędu do podpórki i powoduje stabilizację postawy.
Cena 5,99 zł

Cellfast Opaska ślimakowa 60-80mm...

Cellfast Opaska ślimakowa 60-80mm 59-060 Zaciskowa Mocna

Przy stosowaniu opasek Cellfast nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia. Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa o średnicy 60-80mm.
Cena 2,60 zł

Verdenia 4szt. Klips do storczyk...

Verdenia 4szt. Klips do storczyk Stabilizuje pędy Fiolet Dekoracyjny spinka

Transparentna spinka zapewnia dobre mocowanie pędu do podpórki i powoduje stabilizację postawy. Doskonały produkt, który pełni zarówno funkcję dekoracji, jak i mocowania. Ozdobny klips do orchidei w kształcie ważki.
Cena 5,99 zł

Cellfast Opaska ślimakowa 8-12mm...

Cellfast Opaska ślimakowa 8-12mm 59-008 Zaciskowa Stal nierdzewna

Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia. Przy stosowaniu opasek Cellfast nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa o średnicy 8-12mm .
Cena 2,19 zł

Cellfast Opaska ślimakowa 25-40mm...

Cellfast Opaska ślimakowa 25-40mm 59-025 Zaciskowa Mocna Stalowa

Przy stosowaniu opasek Cellfast nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa o średnicy 25-40mm. Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia.
Cena 2,39 zł

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana...

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana 1,1x180cm Podpora Drążek Palik

Poprzez połączenie tyczek z innymi elementami jak łączniki, klipsy -stworzymy ciekawą konstrukcję doskonale dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Stalowa tyczka ogrodowa jest powlekana warstwą zielonego tworzywa sztucznego idealnie komponuje się z roślinami.
Cena 8,00 zł

Victoria Gąbka florystyczna Normal...

Victoria Gąbka florystyczna Normal Super Fresh do mokrych kompozycji Zielona Pianka Do żywych kwiatów

Produkt doskonały dla florystów. Zielona gąbka nadaje się do kompozycji z żywych kwiatów, a zawdzięcza to swojej właściwości niezwykłej chłonności. Kwiaty ułożone na gąbce pozostają długo świeże i zachowają swoje piękno.

Cena 3,49 zł

Cellfast Opaska ślimakowa 20-32mm...

Cellfast Opaska ślimakowa 20-32mm 59-020 Zaciskowa Wytrzymała

Przy stosowaniu opasek Cellfast nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa o średnicy 20-32mm. Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia.
Cena 2,29 zł

Victoria Gąbka florystyczna SEC do...

Victoria Gąbka florystyczna SEC do suchych kompozycji Brązowa Pianka Do sztucznych kwiatów

Produkt doskonały dla florystów. Brązowa gąbka nadaje się do kompozycji z kwiatów sztucznych, ponieważ doskonale trzyma wbite w nią łodygi. Dzięki swojej plastyczności doskonale nadaje się do przycinanie według potrzeby.

Cena 4,99 zł

Cellfast Opaska ślimakowa 10-16mm...

Cellfast Opaska ślimakowa 10-16mm 59-010 Stal nierdzewna Mocna
Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa o średnicy 10-16mm . Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia. Przy stosowaniu opasek Cellfast nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża.
Cena 1,99 zł

Bradas 20m Drut ogrodniczy Powlekany...

Bradas 20m Drut ogrodniczy Powlekany TYD1X20 Z obcinaczem Wiązanie

Łatwo daje się kształtować i nie sprężynuje, dzięki czemu zapewnia trwały i stabilny montaż na długi czas. Drut ogrodniczy powlekany plastikiem posiada wiele zastosowań. Doskonały do podwiązywania, zawiązywania, przytwierdzania wszelkich roślin w ogrodzie.
Cena 5,99 zł

Cellfast Opaska ślimakowa 12-22mm...

Cellfast Opaska ślimakowa 12-22mm 59-012 Zaciskowa Mocna

Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia. Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa o średnicy 12-22mm. Przy stosowaniu opasek Cellfast nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża.
Cena 2,19 zł

Bradas Opaska ślimakowa 12-22mm...

Bradas Opaska ślimakowa 12-22mm Nierdzewna Zaciskowa 

Przy stosowaniu opasek BRADAS nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa "BRADAS". Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia. 
Cena 1,99 zł

Sumin 50szt. Zapinki do Warzyw ECO...

Sumin 50 szt. Zapinki do Warzyw ECO Klips do Mocowania Roślin
Produkty ten charakteryzuje łatwe zakładanie, trwały zawias, a także zapewnienie dopływu powietrza do rośliny wokół zapinki. Jest całkowicie biodegradowalny i bezpieczny dla roślin. Dzięki temu korzystanie z nich jest nie tylko łatwe i wygodne, ale też przyjazne dla środowiska.
Cena 32,99 zł

POLNIX Klips do orchidei dekoracyjny...

POLNIX Klips do orchidei dekoracyjny Spinka Storczyk Stabilizuje pędy Przezroczysty

Doskonały produkt, który pełni zarówno funkcję dekoracji, jak i mocowania. Ozdobny klips do orchidei w kształcie storczyka. Transparentna spinka zapewnia dobre mocowanie pędu do podpórki i powoduje stabilizację postawy.
Cena 3,99 zł

Verdenia Podkładka pod kolana 40cm...

Verdenia Podkładka pod kolana 40cm Ogrodnicza Osłona Zielona

Podkładka wykonana z pianki, kolor zielony. Dobrze chroni kolana podczas pracy na twardym podłożu oraz izoluje przed wilgotnym i zimnym podłożem. Doskonała, wielofunkcyjna podkładka, która sprawdzi się praktycznie w każdym ogrodzie.
Cena 13,99 zł

POLNIX Podpórka do storczyka...

POLNIX Podpórka do storczyka dekoracyjna Orchidea Patyk Tyczka Różowa Transparentna Podpiera

Różowa, ozdobna podpórka do storczyka Transparentna tyczka pozwala na stabilne podparcie orchidei tak, by nie kładła się w dół. Dekoracyjny wygląd i transparentny kolor sprawia, że podpórka będzie tak samo ładna, jak i funkcjonalna.
Cena 4,99 zł

Bradas Sadzarka do cebulek KT-Y6010...

Bradas Sadzarka do cebulek KT-Y6010 Przesadzanie Rozsadnik cebulek

Idealny sprzęt do błyskawicznego sadzenia - sadzarka do cebulek pozwala na szybkie posadzenie roślin. Urządzenie jest wyjątkowo wytrzymałe- element wykonany z odpornej stali nie ulega uszkodzeniom.
Cena 15,99 zł

Bradas Opaska ślimakowa 16-27mm...

Bradas Opaska ślimakowa 16-27mm Zaciskanie węża Nierdzewna 

Przy stosowaniu opasek BRADAS nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa "BRADAS". Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia. 
Cena 2,19 zł

POLNIX Podpórka do orchidei ozdobna...

POLNIX Podpórka do orchidei ozdobna Storczyk Tyczka Patyk Podtrzymuje Transparentna

Ozdobna podpórka do storczyka. Transparentna tyczka pozwala na stabilne podtrzymywanie orchidei tak, by nie kładła się w dół. Dekoracyjny wygląd i transparentny kolor sprawia, że podpórka będzie tak samo ładna jak funkcjonalna.
Cena 4,99 zł

Bradas 100szt. Opaska samozaciskowa...

Bradas 100szt. Opaska samozaciskowa 3,6x100mm Zielona Trytytka 

Doskonała do łączenia, podtrzymywania i mocowania różnych rzeczy w domu i ogrodzie. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi z zamkiem opaska może być używana wielokrotnie. Opaski w kolorze zielonym świetnie sprawdzą się w ogrodzie i nie będą zbyt widoczne wśród roślin.
Cena 4,99 zł

Bradas 50m Drut ogrodniczy Powlekany...

Bradas 50m Drut ogrodniczy Powlekany TYD1X50 + obcinacz Drucik Podwiązywanie

Łatwo daje się kształtować i nie sprężynuje, dzięki czemu zapewnia trwały i stabilny montaż na długi czas. Drut ogrodniczy powlekany plastikiem posiada wiele zastosowań. Doskonały do podwiązywania, zawiązywania wszelkich roślin w ogrodzie.
Cena 8,00 zł

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana...

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana 1,6x240cm Podpórka do roślin Palik

Stalowa tyczka ogrodowa jest powlekana warstwą zielonego tworzywa sztucznego idealnie komponuje się z roślinami. Poprzez połączenie tyczek z innymi elementami jak łączniki, klipsy -stworzymy ciekawą konstrukcję doskonale dopasowaną do potrzeb.
Cena 14,99 zł

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana...

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana 1,6x210cm Podpora do warzyw Palik

Stalowa tyczka ogrodowa jest powlekana warstwą zielonego tworzywa sztucznego idealnie komponuje się z roślinami. Poprzez połączenie tyczek z innymi elementami jak łączniki, klipsy -stworzymy ciekawą konstrukcję doskonale dopasowaną do potrzeb.
Cena 12,99 zł

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana...

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana 1,6x180cm Podpora do kwiatów Palik

Poprzez połączenie tyczek z innymi elementami jak łączniki, klipsy -stworzymy ciekawą konstrukcję doskonale dopasowaną do potrzeb. Stalowa tyczka ogrodowa jest powlekana warstwą zielonego tworzywa sztucznego idealnie komponuje się z roślinami.
Cena 10,98 zł

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana...

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana 1,6x150cm Podpórka do roślin Palik

Stalowa tyczka ogrodowa jest powlekana warstwą zielonego tworzywa sztucznego idealnie komponuje się z roślinami. Poprzez połączenie tyczek z innymi elementami jak łączniki, klipsy -stworzymy ciekawą konstrukcję doskonale dopasowaną do potrzeb.
Cena 8,99 zł

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana...

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana 1,1x120cm Podpórka Palik do roślin

Poprzez połączenie tyczek z innymi elementami jak łączniki, klipsy - można stworzyć ciekawą konstrukcję doskonale dopasowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Tyczka ogrodowa znajduje szerokie zastosowanie jako podpora do roślin.
Cena 4,99 zł

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana...

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana 1,1x100cm Podpora do roślin Ogórków

Poprzez połączenie tyczek z innymi elementami jak łączniki, klipsy - można stworzyć ciekawą konstrukcję doskonale dopasowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Tyczka ogrodowa znajduje szerokie zastosowanie jako podpora do roślin.
Cena 4,69 zł

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana...

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana 0,8x120cm Podpórka Uprawy szklarniowe

Produkt o uniwersalnym zastosowaniu w każdym ogrodzie. Stalowa tyczka ogrodowa jest powlekana warstwą zielonego tworzywa sztucznego, dzięki czemu idealnie komponuje się z roślinami oraz jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. 
Cena 3,99 zł

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana...

BRADAS 1 szt. Tyczka stalowa powlekana 0,8x80cm Podpora Ogórki Pomidory

Poprzez połączenie tyczek z innymi elementami jak łączniki, klipsy - można stworzyć ciekawą konstrukcję doskonale dopasowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Tyczka ogrodowa znajduje szerokie zastosowanie jako podpora do roślin.
Cena 2,89 zł

Ampol 4kg Ice Stop chlorek magnezu...

Ampol 4kg Ice Stop chlorek magnezu -30C anty lód sól drogowa środek antyoblodzeniowy Rozpuszcza śnieg i lód. Działa w temperaturach nawet do -30C, czyli o wiele niższych niż stosowana powszechnie sól drogowa. Bezpieczny dla roślin i zwierząt. Nie niszczy i nie odbarwia kostki brukowej i gresu.

Cena 39,99 zł

Bradas 30m Drut ogrodniczy Powlekany...

Bradas 30m Drut ogrodniczy Powlekany TYD1X30 Z obcinaczem Elastyczny 

Drut ogrodniczy
powlekany plastikiem posiada wiele zastosowań. Doskonały do podwiązywania, zawiązywania, przytwierdzania wszelkich roślin w ogrodzie. Łatwo daje się kształtować i nie sprężynuje, dzięki czemu zapewnia trwały i stabilny montaż na długi czas.
 
Cena 6,99 zł

Inne produkty do ogrodu - sklep

Zajrzyj do działu Pozostałe. Znajdziesz w nim wszystkie inne niezbędne środki do ogrodu. Posiadamy zarówno sól drogową, antyoblodzeniowe środki. Posiadamy takie środki jak chlorek magnezu. W naszym sklepie oferujemy w formie zarówno granulatu, jak i rozpuszczalnego proszku. Różnorodne pojemności pudełek pozwalają naszym Klientom wybrać odpowiadającą im formę i objętość preparatów. Skorzystaj ze sprawdzonych i wypróbowanych przez wielu klientów produktów.