Marki

Pozostałe

Mamy 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

PNOS 40 szt. Klips uniwersalny...

PNOS 40 szt. Klips uniwersalny Zapinki do warzyw tyczek Chroni przed złamaniem 

Klips Uniwersalny PNOS służy do przypinana pędów łodyg np. pomidorów, papryk, bakłażanów, ogórków, roślin ozdobnych, a nawet mocowania ozdób.
Produkt zapewnia pionowy wzrost rośliny i chroni ją przed złamaniem.  
Cena 8,99 zł

Ampol 4kg Ice Stop chlorek magnezu...

Ampol 4kg Ice Stop chlorek magnezu -30C anty lód sól drogowa środek antyoblodzeniowy Rozpuszcza śnieg i lód. Działa w temperaturach nawet do -30C, czyli o wiele niższych niż stosowana powszechnie sól drogowa. Bezpieczny dla roślin i zwierząt. Nie niszczy i nie odbarwia kostki brukowej i gresu.

Cena 29,99 zł

POLNIX Klips do orchidei dekoracyjny...

POLNIX Klips do orchidei dekoracyjny Spinka Storczyk Stabilizuje pędy Przezroczysty

Doskonały produkt, który pełni zarówno funkcję dekoracji, jak i mocowania. Ozdobny klips do orchidei w kształcie storczyka. Transparentna spinka zapewnia dobre mocowanie pędu do podpórki i powoduje stabilizację postawy.
Cena 3,99 zł

POLNIX Klips do orchidei ozdobny...

POLNIX Klips do orchidei ozdobny Storczyk Spinka Trzyma pędy Fiolet Transparentny

Ozdobny klips do storczyków w kształcie Orchidei. Transparentna spinka zapewnia stabilne mocowanie pędu do podpórki i powoduje, że storczyk rośnie prosto. Doskonały produkt, który pełni zarówno funkcję dekoracji, jak i mocowania.
Cena 3,99 zł

Victoria Gąbka florystyczna SEC do...

Victoria Gąbka florystyczna SEC do suchych kompozycji Brązowa Pianka Do sztucznych kwiatów

Produkt doskonały dla florystów. Brązowa gąbka nadaje się do kompozycji z kwiatów sztucznych, ponieważ doskonale trzyma wbite w nią łodygi. Dzięki swojej plastyczności doskonale nadaje się do przycinanie według potrzeby.

Cena 3,79 zł

POLNIX Podpórka do storczyka...

POLNIX Podpórka do storczyka dekoracyjna Orchidea Patyk Tyczka Różowa Transparentna Podpiera

Różowa, ozdobna podpórka do storczyka Transparentna tyczka pozwala na stabilne podparcie orchidei tak, by nie kładła się w dół. Dekoracyjny wygląd i transparentny kolor sprawia, że podpórka będzie tak samo ładna, jak i funkcjonalna.
Cena 3,99 zł

Victoria Gąbka florystyczna Normal...

Victoria Gąbka florystyczna Normal Super Fresh do mokrych kompozycji Zielona Pianka Do żywych kwiatów

Produkt doskonały dla florystów. Zielona gąbka nadaje się do kompozycji z żywych kwiatów, a zawdzięcza to swojej właściwości niezwykłej chłonności. Kwiaty ułożone na gąbce pozostają długo świeże i zachowają swoje piękno.

Cena 2,48 zł

POLNIX Podpórka do orchidei...

POLNIX Podpórka do orchidei dekoracyjna Storczyk Patyk Tyczka Zielona Przezroczysta

Zielona, ozdobna podpórka do storczyka. Transparentna tyczka pozwala na stabilne wsparcie orchidei tak, by nie uginała się w dół. Dekoracyjny wygląd i transparentność sprawia, że podpórka będzie tak samo ładna, jak i funkcjonalna.
Cena 3,99 zł

POLNIX Podpórka do orchidei ozdobna...

POLNIX Podpórka do orchidei ozdobna Storczyk Tyczka Patyk Podtrzymuje Transparentna

Ozdobna podpórka do storczyka. Transparentna tyczka pozwala na stabilne podtrzymywanie orchidei tak, by nie kładła się w dół. Dekoracyjny wygląd i transparentny kolor sprawia, że podpórka będzie tak samo ładna jak funkcjonalna.
Cena 3,99 zł

Inne produkty do ogrodu - sklep

Zajrzyj do działu Pozostałe. Znajdziesz w nim wszystkie inne niezbędne środki do ogrodu. Posiadamy zarówno sól drogową, antyoblodzeniowe środki. Posiadamy takie środki jak chlorek magnezu. W naszym sklepie oferujemy w formie zarówno granulatu, jak i rozpuszczalnego proszku. Różnorodne pojemności pudełek pozwalają naszym Klientom wybrać odpowiadającą im formę i objętość preparatów. Skorzystaj ze sprawdzonych i wypróbowanych przez wielu klientów produktów.