Marki

Dekoracje i ozdoby

Podkategorie:

Mamy 38 produktów.

Pokazano 1-38 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Wkład Olejowy Zwole1 105g 24h

Wkład Olejowy Zwole1 105g 24h Pali się jasnym płomieniem. Czas palenia zależy od warunków pogodowych (np. temperatura, siła wiatru) i wynosi 24h. Używać na zewnątrz i w przeznaczonych do tego lampionach.

Cena 1,69 zł
ZNICZ ZP-78 SERCE M.Z.

Znicze szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 4,99 zł
ZNICZ ZP-08 MINI M.Z.

Znicze szklane wykonane są ze szkła z  zalewanym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 6,99 zł
ZNICZ ZP-289 ZŁOTY M.Z.

ZNICZ ZP-289 ZŁOTY M.Z. Znicze szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 6,59 zł
ZNICZ ZP-107 35CM

Znicze są szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym, olejowym czy też woskowym. Posiadają plastikowy kapturek chroniący przed wiatrem i deszczem oraz plastikową podstawkę.

Cena 10,99 zł
ZNICZ ZP-273 M.Z. 100g 26h

Znicze szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym, olejowym czy też woskowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 5,99 zł
ZNICZ ZP-35 KULKA 11CM

Znicze szklane wykonane są ze szkła z zalewanym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia. Czas palenia tych zniczy jest zróżnicowany i zależy od wielkości wkładu w nim zawartego.

Cena 1,99 zł

Dekoracje i ozdoby dla domu - sklep

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swojej zróżnicowanej ofercie stawia na szeroki wybór dla swoich klientów. Wśród produktów dostępnych do sprzedaży można odnaleźć także te, które służą do dekoracji i ozdoby naszego domu bądź innych miejsc nam bliskich. Oferowany asortyment pochodzi od najlepszych producentów , zarówno polskich jak i zagranicznych. Większość posiadaczy domów, ogrodów przy tych domach należy do grupy estetów, która pragnie aby te miejsca wyglądały dobrze wizualnie. W tym zakresie nasz sklep służy pomocą poprzez ofertę przedmiotów do dekoracji i ozdabiania, które w znaczący sposób ubogacą estetycznie przestrzeń, w której będą wykorzystane. Wśród naszej oferty wydzieliliśmy także podkategorię Zniczy i wkładów do nich, w której można odnaleźć asortyment różnorodnych zniczy, które ustawiamy przy grobach bliskich nam osób w dni szczególne, a także wymiennych wkładów do nich, które pozwalają na wielokrotne użycie samego znicza.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć