Dekoracje i ozdoby

Podkategorie:

Mamy 37 produktów.

Pokazano 1-37 z 37 pozycji

ZNICZ ZP-289 ZŁOTY M.Z.

ZNICZ ZP-289 ZŁOTY M.Z. Znicze szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 5,79 zł

ZNICZ ZP-273 M.Z. 100g 26h

Znicze szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym, olejowym czy też woskowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 3,99 zł

ZNICZ ZP-78 SERCE M.Z.

Znicze szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 2,55 zł

ZNICZ ZP-08 MINI M.Z.

Znicze szklane wykonane są ze szkła z  zalewanym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 8,00 zł

Wkład Olejowy Zwole1 105g 24h

Wkład Olejowy Zwole1 105g 24h Pali się jasnym płomieniem. Czas palenia zależy od warunków pogodowych (np. temperatura, siła wiatru) i wynosi 24h. Używać na zewnątrz i w przeznaczonych do tego lampionach.

Cena 2,48 zł

ZNICZ ZP-107 35CM

Znicze są szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym, olejowym czy też woskowym. Posiadają plastikowy kapturek chroniący przed wiatrem i deszczem oraz plastikową podstawkę.

Cena 11,99 zł

ZNICZ ZP-35 KULKA 11CM

Znicze szklane wykonane są ze szkła z zalewanym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia. Czas palenia tych zniczy jest zróżnicowany i zależy od wielkości wkładu w nim zawartego.

Cena 1,29 zł

Dekoracje i ozdoby dla domu - sklep

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swojej zróżnicowanej ofercie stawia na szeroki wybór dla swoich klientów. Wśród produktów dostępnych do sprzedaży można odnaleźć także te, które służą do dekoracji i ozdoby naszego domu bądź innych miejsc nam bliskich. Oferowany asortyment pochodzi od najlepszych producentów , zarówno polskich jak i zagranicznych. Większość posiadaczy domów, ogrodów przy tych domach należy do grupy estetów, która pragnie aby te miejsca wyglądały dobrze wizualnie. W tym zakresie nasz sklep służy pomocą poprzez ofertę przedmiotów do dekoracji i ozdabiania, które w znaczący sposób ubogacą estetycznie przestrzeń, w której będą wykorzystane. Wśród naszej oferty wydzieliliśmy także podkategorię Zniczy i wkładów do nich, w której można odnaleźć asortyment różnorodnych zniczy, które ustawiamy przy grobach bliskich nam osób w dni szczególne, a także wymiennych wkładów do nich, które pozwalają na wielokrotne użycie samego znicza.