Marki

Preparaty do oczek

Mamy 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

AQUAFOR 200G BIOSFERA PREPARAT NA...

Czyste i zadbane oczko wodne to efekt istniejącej równowagi mikrobiologicznej w zbiorniku wodnym. Wprowadzone do stawu mikroorganizmy, pożyteczne bakterie aktywują oczyszczanie biologiczne i wprowadzają naturalny, pożyteczny system filtracji wody.

Cena 25,99 zł
Bros 250ml Akwa Płyn do zwalczania...

Płyn  do  zwalczania  glonów  w  oczkach  wodnych  i  fontannach.  Skutecznie hamuje  rozwój  glonów  i  zapobiega  ich  namnażaniu.  Dodatkowo  pomaga utrzymać klarowną wodę. Może być użyty w zbiornikach zarybionych.

Cena 15,79 zł
1 Opinia(e) 

Preparty oczyszczające do oczek wodnych - sklep

Istotnym elementem właściwego wyglądu oczka wodnego jest czystość i przejrzystość wody się w nim znajdującej. Dzięki produktom z tej podkategorii działu Oczka wodne utrzymanie wody w odpowiednim stanie, będzie czynnością prostą i nie wymagającą wielu zabiegów. W swojej ofercie posiadamy produkty od tak znanych firm jak BROS czy AQUAFOR. Niezależnie od tego, czy zbiornik wodny ma przeznaczenie wyłącznie dekoracyjne, czy też innego rodzaju, oczyszczanie wody ma na celu hamowanie procesu tzw. eutrofizacji, czyli powolnego zarastania i wypłycania się zbiorników wodnych. Proces ten jest korzystny dla zbiornika, jednakże gdy następuje w sposób szybki i gwałtowny pojawia się problem, który wpływa na nadmierny rozwój glonów i tzw. zakwitanie wody objawiające się zmianą koloru i nieprzyjemnym zapachem wody w naszym oczku wodnym. Oferowane środki to specjalnie skomponowane preparaty, które nie zmętniają wody, ani nie powodują złego wpływu na faunę i florę w oczku.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć