Marki

Preparaty do oczek

Mamy 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aquafor 200g Biosfera Preparat na...

Aquafor 200g Biosfera Preparat na glony Do oczek wodnych Oczyszczanie zbiorników

Czyste i zadbane oczko wodne to efekt istniejącej równowagi mikrobiologicznej w zbiorniku wodnym. Wprowadzone do stawu mikroorganizmy, pożyteczne bakterie aktywują oczyszczanie biologiczne i wprowadzają naturalny, pożyteczny system filtracji wody.


Cena 26,99 zł

Bros 250ml Akwa Płyn do zwalczania...

Bros 250ml Akwa Płyn do zwalczania glonów w oczkach akwarium stawie bezpieczny dla ryb na glony
Płyn do zwalczania glonów
w oczkach wodnych i fontannach. Skutecznie hamuje rozwój glonów i zapobiega ich namnażaniu. Dodatkowo pomaga utrzymać klarowną wodę. Dopuszcza się używanie produktu w zbiornikach zarybionych. 

Cena 22,99 zł

Bio-Gen 0,5kg Remediant równowaga...

Bio-Gen 0,5kg Remediant Przywraca równowagę biologiczną zbiorników wodnych Bezpieczny dla środowiska Oczyszcza

Preparat Remediant zawierający bakterie o różnym sposobie działania skutecznie redukuje ilość związków biogennych w wodzie, redukuje skutki eutrofizacji, powoduje wzrost przejrzystości wody oraz redukuje osady denne.

Cena 169,99 zł

Bio-Gen 1kg Remediant biologiczna...

Bio-Gen 1kg Remediant Przywraca biologiczną równowagę zbiorników wodnych Oczyszcza Bezpieczny dla środowiska

Skutecznie redukuje ilość związków biogennych w wodzie, redukuje skutki eutrofizacji, powoduje wzrost przejrzystości wody oraz redukuje osady denne. Preparat Remediant zawiera bakterie o różnym sposobie działania. 

Cena 279,98 zł

Preparty oczyszczające do oczek wodnych - sklep

Istotnym elementem właściwego wyglądu oczka wodnego jest czystość i przejrzystość wody się w nim znajdującej. Dzięki produktom z tej podkategorii działu Oczka wodne utrzymanie wody w odpowiednim stanie, będzie czynnością prostą i nie wymagającą wielu zabiegów. W swojej ofercie posiadamy produkty od tak znanych firm jak BROS czy AQUAFOR. Niezależnie od tego, czy zbiornik wodny ma przeznaczenie wyłącznie dekoracyjne, czy też innego rodzaju, oczyszczanie wody ma na celu hamowanie procesu tzw. eutrofizacji, czyli powolnego zarastania i wypłycania się zbiorników wodnych. Proces ten jest korzystny dla zbiornika, jednakże gdy następuje w sposób szybki i gwałtowny pojawia się problem, który wpływa na nadmierny rozwój glonów i tzw. zakwitanie wody objawiające się zmianą koloru i nieprzyjemnym zapachem wody w naszym oczku wodnym. Oferowane środki to specjalnie skomponowane preparaty, które nie zmętniają wody, ani nie powodują złego wpływu na faunę i florę w oczku.