Marki

Konewki

Mamy 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

BJ Plastik 10l Konewka plastikowa...

BJ Plastik 10l Konewka plastikowa ogrodowa wykonana jest z lekkiego i mocnego tworzywa sztucznego. Konewka ogrodowa może być używana do zraszania, a  po zdjęciu sitka, także do podlewania punktowego krzewów i innych roślin, szczególnie młodych, nowo posadzonych oraz tych, których liście nie lubią zraszania.

Cena 17,95 zł

BJ Plastik 14l Konewka plastikowa...

Konewka ogrodowa może być używana do zraszania, a  po zdjęciu sitka, także do podlewania punktowego krzewów i innych roślin, szczególnie młodych, nowo posadzonych oraz tych, których liście nie lubią zraszania.

Cena 22,99 zł

Konewki do kwiatów, metalowe ozdobne i plastikowe - sklep

Konewka jest niezbędnym akcesorium w ogrodzie czy przy uprawie warzyw, kwiatów, ziół w domowych warunkach. Są to niedrogie i bardzo praktyczne urządzenia, z pomocą których szybko i wygodnie podlejemy uprawiane przez nas rośliny. Sklep Biatom.pl oferuje szeroki wybór konewek, wśród których można znaleźć modele klasyczne, ale także odpowiednie dla miłośników ciekawego wzornictwa. Znajdziesz tu konewki o naturalnym zielonym kolorze, który nie będzie się wyróżniał na tle ogrodowego krajobrazu, ale także konewki w wielu innych kolorach. W zależności od naszych potrzeb w asortymencie sklepu są konewki o różnej pojemności od małych, dedykowanych dla niedużych powierzchni upraw, aż po dochodzące do pojemności 14 litrów, którymi podlać będzie można większe powierzchnie upraw naszych roślin. Dzięki oferowanym przez nasz sklep konewkom szybko i sprawnie podlejesz wybrane rośliny, dostarczając im taką ilość wody, jakiej potrzebują. W naszej ofercie znajdziesz asortyment pochodzący od takich producentów jak BJ PLASTIK, POŻARLIK, PLASTCON, RAFTPLAST.