Marki

Rośliny ozdobne

Mamy 380 produktów.

Pokazano 1-48 z 380 pozycji

Toraf 2g Chaber bławatek Mix Nasiona...

Toraf 2g Chaber bławatek Mix Nasiona kwiatów Odmiana lecznicza Miododajny 

Chaber bławatek mix to dwuletnia roślina z rodziny astrowatych. Dorasta do wysokości około 80cm i posiada szarozielone lancetowate liście, łodyga wzniesiona. Roślina miododajna, przyciąga zapylacze i inne owady.

Cena 1,89 zł

PNOS 20g Mieszanka kwiatów...

PNOS 20g Mieszanka kwiatów miododajnych Nasiona kwiatów Przyciągają pszczoły motyle Długo kwitną

Kompozycja ta obejmuje bardzo kolorowe i atrakcyjne gatunki kwiatów, które ozdobią niejeden ogród wspomagając tym samym owady miododajne. Mieszanka kwiatów miododajnych ma długi okres kwitnienia, co pozwoli cieszyć się nią przez długi czas. 

Cena 9,99 zł

Toraf 0,3g Bratek mix kolorów Nasiona...

Toraf 0,3g Bratek mix kolorów Nasiona roślina rabatowa balkonowa dwuletnia

Bratki o różnych kolorach. Ten gatunek jest odporny na spadki temperatur. Najczęściej sadzony na rabatach, w donicach na balkonach. Bratki będą lepiej i obficie kwitły, jeśli systematycznie będziemy zasilać je nawozami oraz usuwać im przekwitłe kwiatostany.

Cena 1,99 zł

Toraf 3g Maciejka Nasiona kwiatów...

Toraf 3g Maciejka Nasiona kwiatów Pachnąca Fioletowa Tarasy Ogrody

Roślina jednoroczna o niepozornych, fioletowych kwiatach, które mają przyjemny zapach. Liczne kwiaty występujące na roślinie otwierają się wieczorem, kwitną obficie od początku czerwca do września. Możliwy siew od kwietnia do sierpnia.

Cena 1,89 zł

PNOS 20g Łąka kwiatowa Nasiona...

PNOS 20g Łąka kwiatowa Nasiona kwiatów Mieszanka odmian Wieloletnie Jednoroczne

Dzięki wysiewaniu łąk kwiatowych pomagamy pszczołom i wszelkim zapylaczom, zapewniając im miejsce do życia.  Ponadto łąka kwietna nie wymaga podlewania tak często jak trawnik, dzięki czemu przyczyniamy się do oszczędzania wody.

Cena 8,99 zł

Toraf 0,3g Szałwia Czerwona Czardasz...

Toraf 0,3g Szałwia Czerwona Czardasz Błyszcząca Nasiona kwiatów roślina jednoroczna rabatki kwietniki

Szałwia znakomicie nadaje się do sadzenia w jednorodnych grupach. W Polsce jest uprawiana jako roślina jednoroczna o wysokości 20-60 cm. Szałwia dobrze kontrastuje z roślinami o intensywnych barwach, czerwonych lub żółtych.  

Cena 2,59 zł

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty...

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty- smogowa Nasiona kwiatów Czyste powietrze Piękny zielony ogród

SMOG to groźny przeciwnik nas wszystkich. Stwórz własną zieloną barierę i oddychaj pełną piersią czystym powietrzem w otoczeniu bajkowo kwitnących i otulających kojącym zapachem kwiatów i ziół. Starannie dobrana kompozycja gatunków filtrujących.

Cena 2,69 zł

Biopon 1g Aksamitka pomarańczowa...

Biopon 1g Aksamitka pomarańczowa niska Nasiona kwiatów Pełny kwiat Jednoroczna Roślina rabatowa

Aksamitka t
o stosunkowo łatwa w uprawie roślina jednoroczna, która przez całe lato cieszy swoimi pomarańczowymi kwiatami o karbowanych płatkach. Doskonale sprawdza się na ogrodowych rabatach, sadzona na obwódki oraz w donicach na balkonach i tarasach.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,5g Aster Moonshine Wysoki...


Toraf 0,5g Aster Moonshine Wysoki Pomponowy Nasiona kwiatów jednorocznych Różowy Fioletowy Rabatki Gazony

Zastosowanie- na rabaty, obwódki, do gazonów i na kwiat cięty. Kwitnie od lipca do października. Mieszanka dwóch odmian o fantazyjnych pomponowych kwiatach w kolorze różowym i fioletowym z białym obrzeżeniem i żółtym środkiem. 
Cena 2,10 zł

Toraf 10szt. Szałwia Fioletowa...

Toraf 10szt. Szałwia Fioletowa Błyszcząca Nasiona kwiatów jednorocznych Balkony Kwietniki Rabaty

Kwiaty zebrane w długie, fioletowe, gęste kłosy długości 15-20 cm. Uprawiana w kwietnikach, na rabatach i balkonach. Roślina jednoroczna, o wzniesionych, rozgałęzionych od ziemi łodygach.

Cena 2,99 zł

Toraf 2g Mieszanka roślin...

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty- ślimakowa Nasiona kwiatów Naturalna bariera Odstraszają zapachem

Ślimaki niszczą twój ogródek? Chcesz się ich pozbyć w zupełnie naturalny sposób? Pokrój roślin zawartych w mieszance, ich zapach i struktura stworzą naturalną barierę uniemożliwiającą im żerowanie. Dodatkowym walorem będzie piękna kompozycja.

Cena 2,69 zł

Toraf 0,5g Aster karłowy Ribbon Red...

Toraf 0,5g Aster karłowy Ribbon Red nasiona niski czerwono-różowe kwiaty
Roślina jednoroczna o bardzo urodziwych, czerwono-różowych kwiatach z białymi obwódkami i żółtym środkiem, odmiana karłowata. Zastosowanie znajduje na rabatach oraz jako kwiat cięty. Wymaga w uprawie gleby żyznej.

Cena 2,10 zł

Toraf 6szt. Kobea pnąca fioletowa...

Toraf 6szt. Kobea pnąca fioletowa Nasiona kwiatów roślina pnąca pergole kwietne altany

Tworzy duże, dekoracyjne fioletowo-liliowe, dzwonkowate kwiaty, osadzone na długich szypułkach. Ozdobna roślina jednoroczna, pnącze 200-300cm wysokości. Kwitnie od VII do IX. Idealna do okrywania krat i siatek ogrodzeniowych, altan i balkonów. 

Cena 2,59 zł

Toraf 10szt Szałwia Błyszcząca Amore...

Toraf Szałwia Błyszcząca Amore Scarlet Bicolor Nasiona kwiatów Biało-czerwona Rabatki Kwietniki

Doskonała na rabaty, kwietniki, obwódki i do pojemników. Roślina jednoroczna, 15-30cm wysokości. Obficie kwitnąca. Kwiaty biało-czerwone. Wysiew w lutym-marcu w ciepłym inspekcie. Wymaga pikowania.

Cena 2,99 zł

PNOS 1g Dzierotka Klarkia mieszanka...

PNOS 1g Dzierotka Klarkia mieszanka Nasiona kwiatów Jednoroczna Pełne delikatne kwiaty 

Dzierotka to roślina jednoroczna o delikatnych, wiotkich łodygach i półpełnych oraz pełnych kwiatach w szerokiej palecie barw, które są osadzone pojedynczo w kątach liści. Nadaje się na rabaty i kwiat cięty. Dobrze rośnie na każdej glebie ogrodowej.

Cena 2,39 zł

PNOS 0,1g Ursynia pomarańczowa...

PNOS 0,1g Ursynia pomarańczowa Nasiona kwiatów Rabatki Skalniaki Balkon 

Roślina jednoroczna. Kwiaty intensywnie pomarańczowe z mahoniowym okółkiem osadzone pojedynczo na wierzchołkach pędów. Doskonała na rabaty, do ogródków skalnych, do skrzynek balkonowych. Kwitnie obficie od czerwca do września.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,2g Bratek biały Nasiona...

Toraf 0,2g Bratek biały Nasiona kwiatów Dwuletni Rabatki Klomby Balkonowe

Bratek to roślina dwuletnia, kwitnie w drugim roku uprawy. Najczęściej sadzona na rabatach, w donicach na balkonach już od marca. Bratek jest odporny na spadki temperatur, dzięki czemu jest jedną z najwcześniej sadzonych roślin ogrodowych i balkonowych.

Cena 1,99 zł

PNOS 0,2g Melampodium żółte Nasiona...

PNOS 0,2g Melampodium żółte Nasiona kwiatów Kwitnie długo Balkon Rabatki

Polecana na rabaty, kwietniki, do pojemników i skrzynek balkonowych. Lubi żyzne, dość wilgotne gleby. Melampodium to roślina jednoroczna o kulistym pokroju, pokryta obficie żółtymi kwiatami. Kwitnie od czerwca do października.

Cena 2,29 zł

Biopon 1g Aster Chryzantemowy Mix...

Biopon 1g Aster Chryzantemowy Mix Nasiona kwiatów Pełne kwiaty Bukiety Rabatki

Roślina jednoroczna o dużych, pełnych kwiatach, budowy chryzantemowej. Wymaga gleby żyznej, średnio wilgotnej. Zastosowanie: na kwiat cięty, na rabaty. Dorasta do maksymalnie 90 cm. Lubi stanowisko słoneczne, dzięki niemu pięknie i długo kwitnie.

Cena 2,99 zł

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Hi-No-Maru...

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Hi-No-Maru nasiona wysoki trójbarwne kwiaty

Kwitnie od lipca do października. Wymaga stanowiska słonecznego, gleby żyznej średnio zwięzłej. Odmiana o atrakcyjnych trójbarwnych, żółto, biało, czerwonych, pomponowych kwiatostanach. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i na kwiat cięty.

Cena 2,10 zł

Toraf 0,2g Bratek czerwony z czarnym...

Toraf 0,2g Bratek czerwony z czarnym oczkiem Nasiona mrozoodporna roślina dwuletnia rabaty balkony
Roślina dwuletnia w kolorze czerwonym z czarną plamką w centralnej części kwiatu. Ten gatunek jest odporny na spadki temperatur. Chętnie wybierany przy nasadzeniach miejskich, rabatowych lub balkonowych.

Cena 1,99 zł

Toraf 1g Dzwonek ogrodowy mix Nasiona...

Toraf 1g Dzwonek ogrodowy mix Nasiona kwiatów dwuletnich kolory rabaty kwiat cięty 


Te obficie kwitnące rośliny wywodzą się z Ameryki Północnej, gdzie występują na żyznych i wilgotnych stanowiskach. Zastosowanie: na wysokie rabaty, grupy ogrodowe i kwiat cięty. Udaję się na każdej glebie ogrodowej.

Cena 1,79 zł

Toraf 5szt. Palmy Mix Nasiona kwiatów...

Toraf 5szt. Palmy Mix Nasiona kwiatów zielonych egzotycznych uprawa doniczkowa 

Uprawiać w stanowisku słonecznym w standardowym podłożu do palm. W okresie od wiosny do jesieni podlewać umiarkowanie wieloskładnikowym nawozem. Mieszanka palm do uprawy w pojemnikach o liściach pierzastych, wachlarzowatych lub pierzasto złożonych. 

Cena 5,99 zł

Toraf 0,5g Słonecznik Ozdobny...

Toraf 0,5g Słonecznik Ozdobny Twilight Zone Nasiona kwiatów kwiat cięty obsadzanie rabatek

Idealna do obsadzania rabat pojedynczo i w grupach, doskonały na kwiat cięty. Odmiana o ciekawych kwiatach średnicy 15-20cm, barwy złotożółtej z czerwonymi lub brunatnymi smugami, tworzącymi pierścienie wokół czerwonobrunatnej tarczy środkowej.

Cena 2,59 zł

Toraf 100g Mieszanka na tereny suche...

Toraf 100g Mieszanka na tereny suche Rośliny Miododajne Duże opakowanie Nasiona kwiatów wieloletnich jednorocznych Byliny 
Zapewni pożytek pszczołom na długie lata już w pierwszym roku uprawy dzięki 20% wkładowi roślin jednorocznych. W skład mieszanki wchodzi ponad 20 gatunków, w tym 80% bylin o wysokiej wydajności miodowej i pyłkowej. 

Cena 29,99 zł

PNOS 0,5g Dimorfoteka Tetra Goliath...

PNOS 0,5g Dimorfoteka Tetra Goliath Pomarańczowa Nasiona kwiatów Niskie rabaty Złotokwiat

Kwiaty Dimorfoteki
zamykają się w pochmurne dni i nocą. Dimorfoteka kwitnie od czerwca do października. Doskonała odmiana na rabaty, kwietniki i na kwiat cięty. Wymaga gleby lekkiej, przepuszczalnej, niezbyt wilgotnej, stanowisko słoneczne.

Cena 2,39 zł

PNOS 1g Głąbigroszek Szkarłatny...

PNOS 1g Głąbigroszek Szkarłatny Nasiona kwiatów Jednoroczny Rabaty Skalniaki  

Głąbigroszek to roślina uprawiana na rabatach jako ozdobna oraz jako warzywo. Udaje się na każdej glebie ogrodowej. Roślina o pokładających się pędach i szkarłatnoczerwonych kwiatach. Po przekwitnięciu tworzy oskrzydlone, jadalne strąki.

Cena 1,99 zł

Toraf 1g Aksamitka Wysoka mix Nasiona...

Toraf 1g Aksamitka Wysoka mix Nasiona mieszanka duże kwiaty żółta pomarańczowa
Kwitnie obficie i równomiernie od czerwca do października. Doskonała na rabaty, obwódki, kwietniki, do pojemników i na kwiat cięty. Wysiew w kwietniu do inspektu lub w maju wprost do gruntu.

Cena 1,79 zł

Toraf 0,5g Aster karłowy Ribbon Blue...

Toraf 0,5g Aster karłowy Ribbon Blue nasiona niski niebieskie kwiaty
Roślina jednoroczna o bardzo urodziwych, niebieskich kwiatach, odmiana karłowata. Wymaga w uprawie gleby żyznej. Zastosowanie znajduje na rabatach oraz jako kwiat cięty.

Cena 2,10 zł

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Blue Moon...

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Blue Moon nasiona niebiesko-biały kwiat
Astry pomponowe mają zwarty pokrój, a kwiatostany pełne i bardzo pełne. Doskonale nadają się do ciecia,gdyż ich kwiaty długo zachowują świeżość w wazonie. Dobrze rosną na glebach żyznych, średnio wilgotnych. Dzięki temu są także ozdobą jesiennych rabat. 

Cena 2,10 zł

Toraf 0,5g Celozja pierzasta...

Toraf 0,5g Celozja pierzasta mieszanka kolorów Nasiona kwiatów kolorowy ogród   

Niska krzaczasta bylina w naszym klimacie uprawiana jako roślina jednoroczna tworzy różnobarwne okazałe kwiatostany kształtem przypominające koguci grzebień. Wymaga stanowiska słonecznego gleby żyznej i dobrze nawadnianej.

Cena 1,89 zł

Toraf 1g Goździk chiński mix kolorów...

Toraf 1g Goździk chiński mix kolorów Nasiona kwiatów rabatowych bukiety kwiat cięty
Goździk chiński jest chętnie sadzony na rabaty. Roślinę można z powodzeniem uprawiać w pojemnikach - jako dekorację balkonów, altan, tarasów i wnętrz. Jest to jednocześnie jeden z najbardziej cenionych gatunków roślin na kwiat cięty.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,2g Kaktusy Nasiona MIX...

Toraf 0,2g Kaktusy MIX Extotic Hobby to mieszanka wieloletnich kaktusów o zgrubiałych łodygach, liściach przekształconych w kolce i kwiatach w różnych kolorach. Wysokość roślin 20-50 cm. Rośliny łatwe w uprawie. W pomieszczeniach można je wysiewać przez cały rok, ale najlepiej od marcu do początku czerwca.

Cena 2,99 zł

Toraf 0,3g Ogórek ozdobny Mix Nasiona...

Toraf 0,3g Ogórek ozdobny Mix Nasiona roślin ozdobnych Roślina jednoroczna Mieszanka odmian

Rośliny tworzą długie pokładające się pędy długości do 2m, na których od VIII-X pojawiają się atrakcyjne owoce o średnicy kilku centymetrów, skórce gładkiej lub pokrytej wyrostkami, kolcami, barwy żółtej, pomarańczowej, zielonej.

Cena 3,99 zł

Toraf 100g Mieszanka BEE'S Universe...

Toraf 100g Mieszanka BEE'S Universe Nasiona kwiatów miododajnych Przyciąga pszczoły
W skład mieszanki wchodzi ponad 20 gatunków mało wymagających roślin jedno-, dwu- i wieloletnich o wysokiej wydajności miodowej i pyłkowej. Można nią obsiewać brzegi trawników, pól, rowy, nieużytki, sady i jagodniki. 

Cena 29,99 zł

PNOS 0,1g Kroplik Tygrysi mieszany...

PNOS 0,1g Kroplik Tygrysi mieszany Nasiona kwiatów Jednoroczny Rabaty Obwódki 

Kwiaty Kroplika Tygrysiego są duże, dzwonkowate, barwy: białej, czerwonej, purpurowej, brunatnej i żółtej, często wielobarwne, nakrapiane i plamiste. Doskonały na rabaty, kwietniki i do uprawy w donicach. Lubi gleby żyzne, lekkie, umiarkowanie wilgotne. 

Cena 2,19 zł

PNOS 1g Limnantes Zółto-biały Nasiona...

PNOS 1g Limnantes Zółto-biały Nasiona kwiatów Jednoroczna Niskie rabaty

Limnantes to delikatna roślina nisko ścieląca się o pierzastych, błyszczących, jasnozielonych liściach i białożółtych, kubkowatych kwiatach. Kwitnie długo i obficie tworząc kobierce kwiatów o intensywnym cytrynowym zapachu. Lubi gleby żyzne, przepuszczalne. 

Cena 2,39 zł

Toraf 0,1g Oberżyna Golden Eggs...

Toraf 0,1g Oberżyna Golden Eggs Nasiona kwiatów Jednoroczna Doniczkowa Jadalna

Oberżyna Golden Eggs
to oryginalna roślina jednoroczna, o krzaczastym pokroju, i lekko fioletowych kwiatach, wys. 40-60 cm do uprawy w pojemnikach i donicach. Jej ozdobą są jajowate jadalne owoce, najpierw białe potem żółte. 

Cena 2,49 zł

Toraf 0,2g Bratek żółty Nasiona...

Toraf 0,2g Bratek żółty Nasiona roślina rabatowa balkonowa odporna na mróz
Bratek o żółtej barwie kwiatu. Gatunek odporny na spadki temperatur. Pięknie zdobi tereny wokół ścieżek i alejek, najczęściej sadzony na rabatach, w donicach na balkonach już od marca.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,2g Czyściec wełnisty Nasiona...

Toraf 0,2g Czyściec wełnisty Nasiona bylina miododajna rabatki skalniaki

To idealna roślina do kontrastowych zestawień kolorystycznych na rabatach bylinowych, skalnikach i obwódkach. Wymaga miejsc suchych, słonecznych i gleby gliniasto-piaszczystej, kamienistej. Nie potrzebuje silnego nawożenia i podlewania. Jest wystarczająco mrozoodporny.

Cena 2,10 zł

Toraf 1g Nachyłek Dwubarwny Karłowy...

Toraf 1g Nachyłek Dwubarwny Karłowy Nasiona kwiatów Roślina jednoroczna Łatwa uprawa Rabaty Kwietniki

Kwiaty koloru żółtego, bordowego i żółto-bordowego pojawiają się od czerwca do sierpnia, już po dwóch miesiącach od wysiewu. Bardzo łatwa w uprawie i mało wymagająca roślina jednoroczna wys. 25-35 cm, silnie krzewiąca się o kulistym pokroju.

Cena 1,99 zł

Toraf 2g Pnącza Mieszanka Nasiona...

Toraf 2g Pnącza Mieszanka Nasiona kwiatów Mieszanka odmian roślin jednorocznych Pergole Balkony

Różnorodność form i kształtów pozwala uzyskać oryginalną i ciekawą kompozycje. Mieszanka różnych gatunków jednorocznych roślin pnących o zróżnicowanej kolorystyce i kształcie kwiatów do obsadzeń balkonów, altan, pergoli, murów, płotów itp. 

Cena 1,99 zł

PNOS 0,5g Chaber Cesarski Mieszanka...

PNOS 0,5g Chaber Cesarski Mieszanka Nasiona kwiatów Mix Jednoroczny Łatwa uprawa 

Roślina jednoroczna. Polecany na rabaty i kwiat cięty. Dobrze rośnie w każdej przepuszczalnej glebie ogrodowej. Doskonała mieszanka na rabaty i na kwiat cięty. Dobrze rośnie na każdej glebie ogrodowej na stanowisku słonecznym.   

Cena 1,99 zł

PNOS 1g Cynia Skabiozowa Mieszanka...

PNOS 1g Cynia Skabiozowa Mieszanka Nasiona kwiatów Mix Wabi motyle Kwiat cięty

Cynia Skabiozowa to roślina jednoroczna o sztywnych łodygach zakończonych różnobarwnymi kwiatowymi koszyczkami średnicy około 6cm, podobnymi do kwiatów skabiozy. Roślina doskonała na kwiat cięty, rabaty i do grup ogrodowych.

Cena 1,99 zł

PNOS 0,1g Szarotka Alpejska Biała...

PNOS 0,1g Szarotka Alpejska Biała Nasiona kwiatów Na skalniaki Roślina wieloletnia Bylina 

Bylina o filcowatych łodygach i liściach z drobnymi, biało-filcowatymi kwiatami zebranymi w gwiazdkowate kwiatostany. Kwitnie od czerwca do sierpnia w następnym roku. Uprawiana w ogródkach skalnych, na kwiat cięty i do zasuszania. 

Cena 2,49 zł

PNOS 1g Wdówka letnia Mix Nasiona...

PNOS 1g Wdówka letnia Mix Nasiona kwiatów Pełne kwiaty Rabatki Kwiat cięty

Doskonała roślina na rabaty, grupy ogrodowe i na kwiat cięty. Kwiaty ma zebrane w główkowate kwiatostany, osadzone na długich łodygach. Kwitnie od lipca do października, wysokość 80-100cm. Lubi stanowiska słoneczne lub pół cieniste, glebę wilgotną, bogatą w wapno.   

Cena 2,39 zł

PNOS 0,5g Wenidium pomarańczowe...

PNOS 0,5g Wenidium pomarańczowe Nasiona kwiatów Kwiat cięty Do pojemników

Roślina jest ciekawym uzupełnieniem zarówno rabat jednorocznych, jak i wieloletnich. Może stanowić tło dla innych niższych roślin. Niestety, nie nadaje się na kwiat cięty - kwiaty atrakcyjnie wyglądają tylko w słońcu.

Cena 2,49 zł

Nasiona roślin ozdobnych ogrodowych wieloletnich, iglastych - sklep

W dziale z nasionami roślin ozdobnych znajdziesz szeroki asortyment nasion przeróżnych kwiatów czy innych roślin ozdobnych do wykorzystania w przydomowych czy działkowych ogrodach. Korzystamy z nasion dostarczanych nam przez najlepszych producentów takich jak BIOPOM, TORSEED, LEGUTKO, PSON. Asortyment nasion kwiatów w sklepie internetowym BIATOM jest bardzo szeroki i znajdziemy w nim zarówno te najbardziej znane takie jak astry, bratki, dalie czy petunie, oraz te rzadziej spotykane jak np. cynie czy gipsówka. Nasza różnorodna oferta nasion roślin ozdobnych pozwoli Ci na skomponowanie przepięknej rabaty kwiatowej i co najważniejsze, jest to możliwe za niewygórowaną cenę.

Dzięki naszej ofercie roślin ozdobnych będziesz mógł pochwalić się przed sąsiadem lub rodziną swoim przepięknym ogrodem. Większość oferowanych produktów jest łatwa w uprawie, co sprawia, że wystarczy trochę pracy, a uzyskane efekty mogą przerosnąć nasze wyobrażenia. Wystarczy uważnie przeczytać informacje na opakowaniu i się do nich zastosować, a wyhodowane rośliny sprawią nam ogromną satysfakcję.