Rośliny ozdobne

Mamy 390 produktów.

Pokazano 1-48 z 390 pozycji

Biopon 3g Maciejka różowa Nasiona...

Biopon 3g Maciejka różowa Nasiona kwiatów Jednoroczna Intensywnie pachnie

Maciejka różowa
to jednoroczna, intensywnie pachnąca roślina kwitnąca. Wysokość roślin 20 - 30 cm. Kwitnie: czerwiec - wrzesień. Uprawiana ze względu na przyjemny zapach. Zastosowanie: na rabaty i obwódki. 

Cena 2,69 zł

Toraf 1g Mieszanka kwiatów...

Toraf 1g Mieszanka kwiatów balkonowych Nasiona kwiatów petunia surfinia bratek

Mieszanka kilkunastu gatunków różnobarwnych, obficie i długo kwitnących roślin jednorocznych. W skład mieszanki wchodzą rośliny o pędach wzniesionych i zwisających, o ozdobnych liściach i kwiatach czyli m.in. surfinie, bratki, lobelie, fuksje i inne.

Cena 2,39 zł

Toraf 0,2g Lawenda Nasiona ziół...

Toraf 0,2g Lawenda Nasiona ziół Pachnące kwiaty Łagodzi migrenę Zabezpiecza szafy przed molami

Umieszczona w szafach, skutecznie zabezpiecza przed molami. Roślina wieloletnia, zalecana przy schorzeniach przewodu pokarmowego. Herbata z niej łagodzi migrenę oraz bezsenność. Kwiatostany fioletowe, długie, o intensywnym zapachu.

Cena 1,99 zł

Toraf 1g Mieszanka Antykomarowa...

Toraf Anty-Komarowa Bogata Mieszanka MIX 1g 50 gatunków Mix anti-moustique to bogata mieszanka ponad 50 gatunków ziół i kwiatów jednorocznych i wieloletnich o właściwościach odstraszających komary. Rośliny wydzielają aromatyczne olejki eteryczne których komary nie znoszą.

Cena 2,69 zł

Toraf 1g Groszek Pachnący Old Spice...

Toraf 1g Groszek Pachnący Old Spice America Nasiona kwiatów Pnący Długo kwitnie

Roślina jednoroczna silnie pnąca dorastająca do 2,5m długości. Wytwarza bardzo dużo kwiatów o czerwonej barwie z białymi smugami, które kwitną długo i przyjemnie pachną. Kwitnie od czerwca do września. Wysiew od marca do maja.

Cena 2,59 zł

Toraf 1g Mieszanka na ogródki skalne...

Toraf 1g Mieszanka na ogródki skalne Nasiona kwiatów wieloletnich Okrywowe Skalniaki

Mieszanka kilku odmian roślin okrywowych o małych wymaganiach glebowych. Odmiany dedykowane do tworzenia ogródków skalnych powszechnie nazywanych skalniakami. Kwitnienie przypada na okres od maja do sierpnia w drugim roku po wysiewie.

Cena 2,69 zł

Biopon 3g Groszek pachnący Nasiona...

Biopon 3g Groszek pachnący Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Roślina pnąca

Groszek pachnący to atrakcyjna roślina jednoroczna. Preferuje stanowisko słoneczne. Wysokość roślin 100 - 200 cm. Kwitnie czerwiec - wrzesień. Uprawiana na kwiat cięty, do okrywania ogrodzeń i balkonów.

Cena 2,99 zł

Toraf 6szt. Kobea pnąca fioletowa...

Toraf 6szt. Kobea pnąca fioletowa Nasiona kwiatów roślina pnąca pergole kwietne altany

Tworzy duże, dekoracyjne fioletowo-liliowe, dzwonkowate kwiaty, osadzone na długich szypułkach. Ozdobna roślina jednoroczna, pnącze 200-300cm wysokości. Kwitnie od VII do IX. Idealna do okrywania krat i siatek ogrodzeniowych, altan i balkonów. 

Cena 2,59 zł

Toraf 1g Mieszanka o pachnących...

Toraf 1g Mieszanka o pachnących kwiatach Nasiona kwiatów Maciejka Łubin Smagliczka

Mieszanka kwiatów jednorocznych, które kwitną wydzielając przyjemny zapach. Rośliny przyciągają motyle i pszczoły, dzięki czemu są miododajne. Do obsiewania tarasów, altanek, brzegów trawników.

Cena 1,99 zł

Toraf 2g Mieszanka Kwiatów Kwietna...

Toraf 2g Mieszanka Kwiatów Kwietna Łączka Nasiona kwiatów wieloletnich jednorocznych Łąka kwietna

Ta mieszanka może stać się znakomitym dodatkiem do traw tworząc łąkę kwietną. Kwiaty zostały dobrane tak, aby cieszyć oko przez cały okres wegetacji. Wyjątkowa kompozycja mało wymagających, kolorowo kwitnących roślin jednorocznych i wieloletnich.

Cena 2,99 zł

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty...

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty- smogowa Nasiona kwiatów Czyste powietrze Piękny zielony ogród

SMOG to groźny przeciwnik nas wszystkich. Stwórz własną zieloną barierę i oddychaj pełną piersią czystym powietrzem w otoczeniu bajkowo kwitnących i otulających kojącym zapachem kwiatów i ziół. Starannie dobrana kompozycja gatunków filtrujących.

Cena 2,69 zł

Toraf 7m Mieszanka Anty- smogowa...

Toraf 7m Mieszanka Anty- smogowa Nasiona kwiatów na taśmie Czyste powietrze Zielona bariera

Mieszanka Anty-smogowa- 7 m taśmy
. Stwórz własną zieloną barierę i oddychaj czystym powietrzem w otoczeniu bajkowo kwitnących i otulających kojącym zapachem kwiatów. W skład mieszanki wchodzi starannie dobrana kompozycja różnorodnych gatunków.

Cena 4,99 zł

Toraf 0,1g Komosa rózgowa Strawberry...

Toraf 0,1g Komosa rózgowa Strawberry Sticks Nasiona warzyw Roślina ozdobna Jadalne owoce

Ciekawa roślina, która wzbogaciogródek. Komosa rózgowa to rodzaj warzywa, które pełni także funkcję rośliny ozdobnej. Jadalne części komosy to liście, które przyrządzamy jak szpinak oraz drobne, czerwone owoce smakiem przypominające truskawkę lub morwę.  

Cena 3,69 zł

Toraf 1g Mieszanka Kwiatów...

Toraf 1g Mieszanka Kwiatów Przyciągających Motyle Nasiona kwiatów jednorocznych wieloletnich Rośliny pachnące 

Kwitnące przez całe lato pachnące kwiaty i unoszące się nad nimi motyle tworzą wyjątkowo urokliwą kompozycję, pasującą do każdego ogrodu. Specjalna mieszanka roślin jednorocznych i wieloletnich wabiąca motyle.

Cena 1,99 zł

Toraf 2g Mieszanka przyciągająca...

Toraf 2g Mieszanka przyciągająca pszczoły. Możesz przyczynić się do ochrony dzikich pszczół uprawiając rośliny długo i obficie kwitnące, zapewniające pożywienie pszczołą, skorzystaj z gotowej mieszanki specjalnie wyselekcjonowanych nasion.

Cena 2,59 zł

Toraf 3g Groszek Pachnący Kenneth...

Toraf 3g Groszek Pachnący Kenneth Czerwony Nasiona kwiatów Długo kwitnie Pnącze 

Groszek pachnący Kenneth to roślina jednoroczna silnie pnąca dorastająca do 2,5 metra. Tworzy masę długo kwitnących kwiatów w pięknym krwisto szkarłatnym kolorze i przyjemnym zapachu. Wysiew nasion w marcu-maju do gruntu po 2-3 nasiona. 

Cena 1,99 zł

Toraf 2g Groszek Pachnący Mix Nasiona...


Toraf 2g Groszek Pachnący Mix Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Pachnące kwiaty Ogrodzenia balkony

Kwiaty o przyjemnym zapachu w ładnych pastelowych kolorach, ułożone w gronach i osadzone na długich szypułkach. Kwitnie od czerwca do września. Roślina jednoroczna silnie pnąca dorastająca do 1,2 metra.

Cena 1,79 zł

Toraf 5szt Strelicja Królewska...

Toraf 5szt Strelicja Królewska Nasiona kwiatów przypominających ptaki roślina egzotyczna

Kwiat o pięknie ukształtowanych dużych kwiatostanach wygląda bardzo egzotycznie. Strelicja królewska (Strelitzia reginae) to roślina tropikalna z egzotycznym kwiatem przypominającym ptaka. W porze kwitnienia będzie perłą każdego ogrodu.

Cena 5,49 zł

Toraf 0,1g Oberżyna Golden Eggs...

Toraf 0,1g Oberżyna Golden Eggs Nasiona kwiatów Jednoroczna Doniczkowa Jadalna

Oberżyna Golden Eggs
to oryginalna roślina jednoroczna, o krzaczastym pokroju, i lekko fioletowych kwiatach, wys. 40-60 cm do uprawy w pojemnikach i donicach. Jej ozdobą są jajowate jadalne owoce, najpierw białe potem żółte. 

Cena 2,49 zł

Toraf 2g Mieszanka roślin...

Toraf 2g Mieszanka roślin przyciągająca trzmiele Nasiona kwiatów Długo kwitną Kolorowy ogród

Trzmiele odgrywają ogromną rolę w zapylaniu wielu roślin, dlatego w trosce o ich ochronę stworzyliśmy specjalną mieszankę składającą się z gatunków długo i obficie kwitnących, takich jak łubiny, naparstnice, koniczyny, słoneczniki i wiele innych. 

Cena 2,99 zł

Toraf 2g Mieszanka roślin...

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty- ślimakowa Nasiona kwiatów Naturalna bariera Odstraszają zapachem

Ślimaki niszczą twój ogródek? Chcesz się ich pozbyć w zupełnie naturalny sposób? Pokrój roślin zawartych w mieszance, ich zapach i struktura stworzą naturalną barierę uniemożliwiającą im żerowanie. Dodatkowym walorem będzie piękna kompozycja.

Cena 2,69 zł

Toraf 0,1g Lobelia Stroiczka...

Toraf 0,1g Lobelia Stroiczka Niebieska Nasiona kwiatów roślina na obwódki kwietniki
Lobelie pochodzą z Afryki Południowej. Nazwa rośliny pochodzi od nazwiska flamandzkiego botanika Matthiasa de Lobel, który żył na przełomie XVI i XVII wieku. Rozmnażamy lobelie przez wysiew nasion od lutego do marca do skrzynek umieszczonych w ciepłym miejscu. 

Cena 2,49 zł

Toraf 2g Chaber bławatek Mix Nasiona...

Toraf 2g Chaber bławatek Mix Nasiona kwiatów Odmiana lecznicza Miododajny 

Chaber bławatek mix to dwuletnia roślina z rodziny astrowatych. Dorasta do wysokości około 80cm i posiada szarozielone lancetowate liście, łodyga wzniesiona. Roślina miododajna, przyciąga zapylacze i inne owady.

Cena 1,89 zł

PNOS 0,5g Porcelaka Biało-Niebieska...

PNOS 0,5g Porcelaka Biało-Niebieska Nasiona kwiatów Roślina jednoroczna Delikatne dwubarwne kwiaty
Roślina o licznych, oryginalnych, delikatnych, dużych i dzwonkowatych kwiatach. Kwiaty jednoroczne. Preferuje stanowisko słoneczne lub półcieniste. Doskonała na rabatki, obwódki kwiatowe. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,3g Mak Syberyjski Mix Nasiona...

Toraf 0,3g Mak Syberyjski Mix Nasiona kwiatów wieloletnich Mieszanka kolorów Pachnące kwiaty

Doskonała bylina do ogrodów skalnych, nasadzeń naturalistycznych, na rabaty i kwiat cięty. Roślina wieloletnia-bylina uprawiana ze względu na swoje duże, powabne i pachnące kwiaty. Mieszanka o kwiatach żółtych, pomarańczowych, czerwonych i kremowych. 

Cena 1,99 zł

PNOS 0,8g Gazania mieszanka Nasiona...

PNOS 0,8g Gazania mieszanka Nasiona kwiatów Jednoroczna Długo kwitnie 

Gazania kwitnie od lipca do października. Uprawiana na rabatkach, obwódkach, ogródkach skalnych. Kwiaty dwu- i wielobarwne, w odcieniach żółci, pomarańczu i czerwieni. Zamykają się w pochmurne dni. Wysiew marzec-kwiecień pod osłonami lub w szklarni. 

Cena 2,99 zł

PNOS 0,5g Kartamus Pomarańczowy...

PNOS 0,5g Kartamus Pomarańczowy Nasiona kwiatów Krokosz barwierski Kwiat cięty Rabaty

Kartamus jest wysoką, jednoroczną rośliną o miękkich liściach, kolczasto ząbkowanych. Kwiaty najczęściej pomarańczowoczerwone (czasami występuje w kolorach białym i żółtym), zebrane w duże, główkowate koszyczki. Ma bardzo szerokie zastosowanie.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,5g Mak Lekarski Danish Flag...

Toraf 0,5g Mak Lekarski Danish Flag Nasiona kwiatów ogrodowych roślina lecznicza

Roślina jednoroczna wys. 80cm, wyjątkowo obficie kwitnąca, tworzy wielkie (10 cm śr.) kwiaty o strzępiastych płatkach , w kolorze duńskiej flagi, biały krzyż na czerwonym tle.
Prezentowane rośliny wyglądają najpiękniej, kiedy rosną w większych grupach.  

Cena 2,10 zł

Toraf 0,5g Portulaka Wielokwiatowa...

Toraf 0,5g Portulaka Wielokwiatowa Mix Nasiona kwiatów mieszanka kolorów obwódki kwietniki niska roślina

Stosowana na obwódki, kwietniki, murki, do ogródków skalnych i skrzynek balkonowych. Roślina jednoroczna, o dekoracyjnych różnobarwnych kwiatach koloru czerwonego, różowego, żółtego i białego.

Cena 2,19 zł

Toraf 0,5g Kocanka Ogrodowa Biała...

Toraf 0,5g Kocanka Ogrodowa Biała Nasiona kwiatów Roślina rabatowa Na kwiat cięty

Zastosowanie: kwiat cięty, rabaty, suche bukiety. Wymaga gleby żyznej, umiarkowanie wilgotnej. Odmian kocanki ogrodowej z kwiatami w kolorze białym. Roślina jednoroczna, osiąga wysokość 50-90 cm.  Stanowisko słoneczne.

Cena 1,79 zł

Toraf 0,5g Lwia Paszcza Wysoka Mix...

Toraf 0,5g Lwia Paszcza Wysoka Mix Nasiona kwiatów jednorocznych Słoneczna rabatka

Lwie paszcze to gatunek kochający słońce. Idealne do uprawy będzie więc stanowisko słoneczne lub półcień. Roślina jednoroczna o charakterystycznych dwuwargowych kwiatach zebranych w sztywne wydłużone grona. Na wyższe rabatki z kwiatami o wysokości około 1m.

Cena 1,99 zł

Toraf 3g Maciejka Nasiona kwiatów...

Toraf 3g Maciejka Nasiona kwiatów Pachnąca Fioletowa Tarasy Ogrody

Roślina jednoroczna o niepozornych, fioletowych kwiatach, które mają przyjemny zapach. Liczne kwiaty występujące na roślinie otwierają się wieczorem, kwitną obficie od początku czerwca do września. Możliwy siew od kwietnia do sierpnia.

Cena 1,89 zł

PNOS 0,2g Melampodium żółte Nasiona...

PNOS 0,2g Melampodium żółte Nasiona kwiatów Kwitnie długo Balkon Rabatki

Polecana na rabaty, kwietniki, do pojemników i skrzynek balkonowych. Lubi żyzne, dość wilgotne gleby. Melampodium to roślina jednoroczna o kulistym pokroju, pokryta obficie żółtymi kwiatami. Kwitnie od czerwca do października.

Cena 2,29 zł

Toraf 0,2g Bratek biały Nasiona...

Toraf 0,2g Bratek biały Nasiona kwiatów Dwuletni Rabatki Klomby Balkonowe

Bratek to roślina dwuletnia, kwitnie w drugim roku uprawy. Najczęściej sadzona na rabatach, w donicach na balkonach już od marca. Bratek jest odporny na spadki temperatur, dzięki czemu jest jedną z najwcześniej sadzonych roślin ogrodowych i balkonowych.

Cena 1,99 zł

Toraf 20 szt. Żywe kamienie szczęścia...

Toraf 20 szt. Żywe kamienie szczęścia Mix Nasiona sukulentów Exotic hobby Łatwa uprawa 

Unikalna mieszanka mało wymagającego sukulenta, którego płaskie, owalne i mięsiste liście o spękanej fakturze do złudzenie przypominają małe kamienie. Wyglądają zjawiskowo jesienią, kiedy z zagłębienia w środku rośliny wyłaniają się błyszczące kwiaty. 

Cena 7,50 zł

Toraf 0,2g Bratek pomarańczowy...

Toraf 0,2g Bratek pomarańczowy Nasiona odporny na mróz roślina rabatowa balkonowa
Bratek o pomarańczowej barwie kwiatu. Jest odporny na spadki temperatur. Najczęściej sadzony na rabatach, w donicach na balkonach już od marca. Pięknie zdobi tereny wokół ścieżek i alejek. 

Cena 1,99 zł

Toraf 0,5g Kocanka Ogrodowa mix...

Toraf 0,5g Kocanka Ogrodowa mix Nasiona kwiatów mieszanka kolorów suche bukiety
  Mieszanka różnokolorowych odmian kocanki ogrodowej - znanej jako Nieśmiertelnik. Kocanki ogrodowe nie są trudne w uprawie.
   Tworzą wzniesione, silnie rozgałęzione pędy i małe, lancetowate liście. Zastosowanie: kwiat cięty, rabaty, suche bukiety.

Cena 1,79 zł

Toraf 0,2g Starzec Mrozy Ząbkowane...

Toraf 0,2g Starzec Mrozy Ząbkowane Nasiona kwiatów roślina jednoroczna skalniaki rabatki

Stosuje się go na obwódki rabat i kwietniki dywanowe i do dekoracji grobów. Roślina jednoroczna o dekoracyjnych, jasno-srebrzystych, kutnerowato owłosionych głęboko powcinanych liściach. Wymaga stanowiska słonecznego. 

Cena 2,69 zł

Toraf 1g Szarłat Wiechowaty Ozdobny...

Toraf 1g Szarłat Wiechowaty Ozdobny Nasiona kwiatów jednorocznych wysoki na suche bukiety kwiat cięty

Kwiaty amarantowe zebrane w dekoracyjne, bardzo długie (30-50cm) zwisające kwiatostany ("lisie ogony"). Kwitnie VII-X. Okazała roślina jednoroczna o rozgałęzionych, gęsto ulistnionych pędach. Wysokość 150-200cm.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,2g Zatrwian Suworowa Nasiona...

Toraf 0,2g Zatrwian Suworowa Nasiona kwiatów Rabatki Kwiat cięty Suche bukiety

Zatrwian jest głównie uprawiany jako materiał na żywe i suche bukiety oraz wieńce. Może być również ozdobą rabat.Kwiaty drobne, różnobarwne, doskonałe do zasuszania. Roślina o pięknych, karminowo-różowych kwiatach zebranych w długie smukłe kłosy długości 20-40cm. 
Cena 2,49 zł

Toraf 5szt. Bawełna indyjska Nasiona...

Toraf 5szt. Bawełna indyjska Nasiona kwiatów wieloletnich Roślina egzotyczna Kwiaty białe różowe 

Cięte pędy wraz z owocostanami stosowane są w suchych bukietach. Roślina wieloletnia do uprawy w pojemnikach, na tarasach, balkonach i w zimowych ogrodach. Od lata do jesieni na roślinach pojawiają się kremowe lub różowe dzwonkowate kwiaty.  

Cena 4,99 zł

Toraf 7m Mieszanka Anty- ślimakowa...

Toraf 7m Mieszanka Anty- ślimakowa Nasiona kwiatów na taśmie Naturalna bariera Zniechęcają

Ślimaki niszczą twój ogródek? Chcesz się ich pozbyć w zupełnie naturalny sposób? Użyj naszej taśmy z mieszanką anty-ślimakową. Pokrój roślin, ich zapach i struktura stworzą naturalną barierę zniechęcającą ślimaki do przebywania blisko niej.  

Cena 4,99 zł

Biopon 0,5g Goździk Chabaud Mix...

Biopon 0,5g Goździk Chabaud Mix Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Rabaty Donice Balkon

W środowisku naturalnym występuje w krajach azjatyckich (m.in. w Chinach i Nepalu). Roślina ma wzniesiony, kępiasty pokrój i zwykle dorasta do 40 cm wysokości.  Goździk to roślina jednoroczna (rzadziej dwuletnia) należąca do rodziny goździkowatych.

Cena 2,79 zł

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Hi-No-Maru...

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Hi-No-Maru nasiona wysoki trójbarwne kwiaty

Kwitnie od lipca do października. Wymaga stanowiska słonecznego, gleby żyznej średnio zwięzłej. Odmiana o atrakcyjnych trójbarwnych, żółto, biało, czerwonych, pomponowych kwiatostanach. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i na kwiat cięty.

Cena 2,10 zł

Toraf 2g Groszek Pachnący Royal Navy...

Toraf 2g Groszek Pachnący Royal Navy Blue Nasiona kwiatów kwiat cięty bukiety ogródek
Roślina jednoroczna silnie pnąca dorastająca do 2,5 metra. Tworzy masę długo kwitnących kwiatów w pięknym ciemno granatowym kolorze i przyjemnym zapachu. Wysiew nasion w marcu-maju do gruntu po 2-3 nasiona w jednym miejscu.

Cena 1,89 zł

Toraf 0,3g Werbena Ogrodowa Nasiona...

Toraf 0,3g Werbena Ogrodowa Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Roślina jednoroczna gazony murki obwódki

Idealna roślina do pojemników na tarasy i balkony, do ogrodów skalnych, na niskie obwódki, murki i gazony. Roślina jednoroczna o zwartym pokroju i wielobarwnych kwiatach zebranych w gęste, główkowate kwiatostany o przyjemnym zapachu.

Cena 2,10 zł

Toraf 6szt. Kobea pnąca Biała Nasiona...

Toraf 6szt. Kobea pnąca Biała Nasiona kwiatów Pnącze jednoroczne Duże kwiaty Altany Pergole Balkony

Kwiaty duże, dzwonkowate, biało-kremowe, osadzone na długich szypułkach. Bardzo szybko rozrasta się i doskonale pokrywa ogrodzenia, ściany altan, pergole, balkony. Bardzo atrakcyjne, okazałe pnącze jednoroczne (2-3m).

Cena 2,99 zł

Toraf 0,5g Firletka Chalcedońska...

Toraf 0,5g Firletka Chalcedońska Czerwona Nasiona kwiatów Bylina Rabaty Kwiat cięty

Odmiana wieloletnia- bylina o jaskrawoczerwonych, zebranych w duże, zbite baldachy kwiatach. Kwitnie od czerwca do końca sierpnia na drugi rok po wysadzeniu. Polecana na rabaty i grupy kwiatowe oraz jako kwiat cięty.

Cena 1,68 zł

Nasiona roślin ozdobnych ogrodowych wieloletnich, iglastych - sklep

W dziale z nasionami roślin ozdobnych znajdziesz szeroki asortyment nasion przeróżnych kwiatów czy innych roślin ozdobnych do wykorzystania w przydomowych czy działkowych ogrodach. Korzystamy z nasion dostarczanych nam przez najlepszych producentów takich jak BIOPOM, TORSEED, LEGUTKO, PSON. Asortyment nasion kwiatów w sklepie internetowym BIATOM jest bardzo szeroki i znajdziemy w nim zarówno te najbardziej znane takie jak astry, bratki, dalie czy petunie, oraz te rzadziej spotykane jak np. cynie czy gipsówka. Nasza różnorodna oferta nasion roślin ozdobnych pozwoli Ci na skomponowanie przepięknej rabaty kwiatowej i co najważniejsze, jest to możliwe za niewygórowaną cenę.

Dzięki naszej ofercie roślin ozdobnych będziesz mógł pochwalić się przed sąsiadem lub rodziną swoim przepięknym ogrodem. Większość oferowanych produktów jest łatwa w uprawie, co sprawia, że wystarczy trochę pracy, a uzyskane efekty mogą przerosnąć nasze wyobrażenia. Wystarczy uważnie przeczytać informacje na opakowaniu i się do nich zastosować, a wyhodowane rośliny sprawią nam ogromną satysfakcję.