Rośliny ozdobne

Aktywne filtry

Toraf 0,1g Komosa rózgowa Strawberry...

Toraf 0,1g Komosa rózgowa Strawberry Sticks Nasiona warzyw Roślina ozdobna Jadalne owoce

Ciekawa roślina, która wzbogaciogródek. Komosa rózgowa to rodzaj warzywa, które pełni także funkcję rośliny ozdobnej. Jadalne części komosy to liście, które przyrządzamy jak szpinak oraz drobne, czerwone owoce smakiem przypominające truskawkę lub morwę.  

Cena 3,69 zł

Toraf 0,2g Stokrotka pełna Mix...

Toraf 0,2g Stokrotka pełna Mix Nasiona kwiatów Roślina dwuletnia Mieszanka kolorów

Stokrotka pełna w różnych kolorach, odmiana dwuletnia. Tworzy przyziemną rozetę liści z mnóstwem niezbyt dużych kwiatów na długich, cienkich łodyżkach. Szczególnie polecana na obwódki, do obsadzania niskich rabat i jako kwiat cięty.

Cena 2,29 zł

Toraf 0,1g Stokrotka Pomponowa Mix...

Toraf 0,1g Stokrotka Pomponowa Mix Nasiona kwiatów Roślina dwuletnia Mieszanka kolorów Obwódki Rabaty Kwietniki

Tworzy przyziemne rozety liści z mnóstwem kwiatów na dłuższych pędach. Kwiaty pełne koloru różowego, czerwonego i białego. Doskonała na obwódki, rabaty, kwietniki, do pojemników. Mieszanka bardzo dekoracyjnych roślin dwuletnich. 

Cena 2,29 zł

Toraf 1g Mieszanka Antykomarowa...

Toraf Anty-Komarowa Bogata Mieszanka MIX 1g 50 gatunków Mix anti-moustique to bogata mieszanka ponad 50 gatunków ziół i kwiatów jednorocznych i wieloletnich o właściwościach odstraszających komary. Rośliny wydzielają aromatyczne olejki eteryczne których komary nie znoszą.

Cena 2,69 zł

Toraf 1g Mieszanka kwiatów...

Toraf 1g Mieszanka kwiatów balkonowych Nasiona kwiatów petunia surfinia bratek

Mieszanka kilkunastu gatunków różnobarwnych, obficie i długo kwitnących roślin jednorocznych. W skład mieszanki wchodzą rośliny o pędach wzniesionych i zwisających, o ozdobnych liściach i kwiatach czyli m.in. surfinie, bratki, lobelie, fuksje i inne.

Cena 2,39 zł

Toraf 0,2g Lawenda Nasiona ziół...

Toraf 0,2g Lawenda Nasiona ziół Pachnące kwiaty Łagodzi migrenę Zabezpiecza szafy przed molami

Umieszczona w szafach, skutecznie zabezpiecza przed molami. Roślina wieloletnia, zalecana przy schorzeniach przewodu pokarmowego. Herbata z niej łagodzi migrenę oraz bezsenność. Kwiatostany fioletowe, długie, o intensywnym zapachu.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,3g Mak Syberyjski Mix Nasiona...

Toraf 0,3g Mak Syberyjski Mix Nasiona kwiatów wieloletnich Mieszanka kolorów Pachnące kwiaty

Doskonała bylina do ogrodów skalnych, nasadzeń naturalistycznych, na rabaty i kwiat cięty. Roślina wieloletnia-bylina uprawiana ze względu na swoje duże, powabne i pachnące kwiaty. Mieszanka o kwiatach żółtych, pomarańczowych, czerwonych i kremowych. 

Cena 1,99 zł

Toraf 2g Mieszanka Kwiatów Kwietna...

Toraf 2g Mieszanka Kwiatów Kwietna Łączka Nasiona kwiatów wieloletnich jednorocznych Łąka kwietna

Ta mieszanka może stać się znakomitym dodatkiem do traw tworząc łąkę kwietną. Kwiaty zostały dobrane tak, aby cieszyć oko przez cały okres wegetacji. Wyjątkowa kompozycja mało wymagających, kolorowo kwitnących roślin jednorocznych i wieloletnich.

Cena 2,99 zł

Toraf 1g Mieszanka o pachnących...

Toraf 1g Mieszanka o pachnących kwiatach Nasiona kwiatów Maciejka Łubin Smagliczka

Mieszanka kwiatów jednorocznych, które kwitną wydzielając przyjemny zapach. Rośliny przyciągają motyle i pszczoły, dzięki czemu są miododajne. Do obsiewania tarasów, altanek, brzegów trawników.

Cena 1,99 zł

Toraf 3g Maciejka Nasiona kwiatów...

Toraf 3g Maciejka Nasiona kwiatów Pachnąca Fioletowa Tarasy Ogrody

Roślina jednoroczna o niepozornych, fioletowych kwiatach, które mają przyjemny zapach. Liczne kwiaty występujące na roślinie otwierają się wieczorem, kwitną obficie od początku czerwca do września. Możliwy siew od kwietnia do sierpnia.

Cena 1,89 zł

Toraf 2g Pnącza Mieszanka Nasiona...

Toraf 2g Pnącza Mieszanka Nasiona kwiatów Mieszanka odmian roślin jednorocznych Pergole Balkony

Różnorodność form i kształtów pozwala uzyskać oryginalną i ciekawą kompozycje. Mieszanka różnych gatunków jednorocznych roślin pnących o zróżnicowanej kolorystyce i kształcie kwiatów do obsadzeń balkonów, altan, pergoli, murów, płotów itp. 

Cena 1,99 zł

Toraf 1g Mieszanka Kwiatów...

Toraf 1g Mieszanka Kwiatów Przyciągających Motyle Nasiona kwiatów jednorocznych wieloletnich Rośliny pachnące 

Kwitnące przez całe lato pachnące kwiaty i unoszące się nad nimi motyle tworzą wyjątkowo urokliwą kompozycję, pasującą do każdego ogrodu. Specjalna mieszanka roślin jednorocznych i wieloletnich wabiąca motyle.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,5g Kocanka Ogrodowa czerwona...

Toraf 0,5g Kocanka Ogrodowa czerwona Nasiona kwiatów roślina rabatowa na suche bukiety

Odmiana kocanki ogrodowej z kwiatami w kolorze czerwonym. Kocanki ogrodowe nie są trudne w uprawie. Tworzą wzniesione, silnie rozgałęzione pędy i małe, lancetowate liście. Po zasuszeniu kocanki ogrodowe mogą utrzymywać się w wazonie przez wiele lat. 

Cena 1,79 zł

Toraf 2g Mieszanka przyciągająca...

Toraf 2g Mieszanka przyciągająca pszczoły. Możesz przyczynić się do ochrony dzikich pszczół uprawiając rośliny długo i obficie kwitnące, zapewniające pożywienie pszczołą, skorzystaj z gotowej mieszanki specjalnie wyselekcjonowanych nasion.

Cena 2,59 zł

Toraf 0,3g Werbena Zwisająca Nasiona...

Toraf 0,3g Werbena Zwisająca Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów murki balkony ściany kwiatowe kompozycje wiszące
Idealna roślina na tarasy i balkony, do koszów wiszących, skrzynek balkonowych, a także na rabaty jako roślina okrywowa. Roślina jednoroczna długości 50 - 60 cm, na końcu której wyrastają liczne kolorowe kwiaty o przyjemnym zapachu.

Cena 2,29 zł

Toraf 0,2g Stokrotka Łąkowa Biała...

Toraf 0,2g Stokrotka Łąkowa Biała Nasiona kwiatów wieloletnich Bylina Trawniki Obwódki Niskie rabatki 

Polecana do wysiewu razem z trawą podczas zakładania trawnika w celu nadania mu subtelnego piękna. Na świeżo założonych trawnikach wysiewać wczesną wiosną lub od późnego lata do wczesnej jesieni bezpośrednio po koszeniu trawy.

Cena 2,29 zł

Toraf 1g Złocień Wieńcowy Żółty Biały...

Toraf 1g Złocień Wieńcowy Żółty Biały Nasiona kwiatów jednorocznych Roślina osłonowa Kwiat cięty

Uprawiana na rabatach, lub stosowana jako roślina osłonowa i na kwiat cięty. Atrakcyjna roślina jednoroczna o prostych i rozgałęzionych łodygach i pojedynczych, półpełnych, stokrotkowatych kwiatach barwy białej lub żółtej.

Cena 1,68 zł

Toraf 7m Mieszanka Anty- smogowa...

Toraf 7m Mieszanka Anty- smogowa Nasiona kwiatów na taśmie Czyste powietrze Zielona bariera

Mieszanka Anty-smogowa- 7 m taśmy
. Stwórz własną zieloną barierę i oddychaj czystym powietrzem w otoczeniu bajkowo kwitnących i otulających kojącym zapachem kwiatów. W skład mieszanki wchodzi starannie dobrana kompozycja różnorodnych gatunków.

Cena 4,99 zł

PNOS 0,5g Dimorfoteka Tetra Goliath...

PNOS 0,5g Dimorfoteka Tetra Goliath Pomarańczowa Nasiona kwiatów Niskie rabaty Złotokwiat

Kwiaty Dimorfoteki
zamykają się w pochmurne dni i nocą. Dimorfoteka kwitnie od czerwca do października. Doskonała odmiana na rabaty, kwietniki i na kwiat cięty. Wymaga gleby lekkiej, przepuszczalnej, niezbyt wilgotnej, stanowisko słoneczne.

Cena 2,39 zł

Toraf 0,5g Firletka Chalcedońska...

Toraf 0,5g Firletka Chalcedońska Czerwona Nasiona kwiatów Bylina Rabaty Kwiat cięty

Odmiana wieloletnia- bylina o jaskrawoczerwonych, zebranych w duże, zbite baldachy kwiatach. Kwitnie od czerwca do końca sierpnia na drugi rok po wysadzeniu. Polecana na rabaty i grupy kwiatowe oraz jako kwiat cięty.

Cena 1,68 zł

Toraf 0,3g Niezapominajka Niebieska...

Toraf 0,3g Niezapominajka Niebieska Nasiona kwiatów dwuletnich Drobne kwiatostany Uprawa doniczkowa Rabaty Wiszące kosze

Doskonale nadaje się do uprawy w doniczkach, wiszących koszach na obrzeża rabat, i jako tło dla innych roślin. Roślina dwuletnia o drobnych, delikatnych niebieskich kwiatach, osiągająca wysokość od 15 do 25cm.

Cena 1,99 zł

Toraf 5szt. Bawełna indyjska Nasiona...

Toraf 5szt. Bawełna indyjska Nasiona kwiatów wieloletnich Roślina egzotyczna Kwiaty białe różowe 

Cięte pędy wraz z owocostanami stosowane są w suchych bukietach. Roślina wieloletnia do uprawy w pojemnikach, na tarasach, balkonach i w zimowych ogrodach. Od lata do jesieni na roślinach pojawiają się kremowe lub różowe dzwonkowate kwiaty.  

Cena 4,99 zł

Toraf 1g Nagietek Lekarski Nasiona...

Toraf 1g Nagietek Lekarski Nasiona kwiatów Działa leczniczo Rabatki Balkony Obwódki

Zapach kwiatów uspokaja i koi. Napar z kwiatów stosowany jest w leczeniu chorób żołądka i jelit.  Wyjątkowe zioło o właściwościach leczniczych i dekoracyjnych. Roślina ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Cena 0,99 zł

Toraf 2g Groszek Pachnący Mix Nasiona...


Toraf 2g Groszek Pachnący Mix Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Pachnące kwiaty Ogrodzenia balkony

Kwiaty o przyjemnym zapachu w ładnych pastelowych kolorach, ułożone w gronach i osadzone na długich szypułkach. Kwitnie od czerwca do września. Roślina jednoroczna silnie pnąca dorastająca do 1,2 metra.

Cena 1,79 zł

Toraf 0,2g Żeniszek Meksykański Biały...

Toraf 0,2g Żeniszek Meksykański Biały Nasiona kwiatów jednorocznych obwódki rabaty kwietniki gazony

Proponowany gatunek jest bardzo prosty w uprawie: potrzebuje jedynie słońca oraz gleby wzbogaconej kompostem, dość żyznej, niezbyt ciężkiej, wilgotnej. Na dobrze dobranym stanowisku roślina kwitnie od czerwca aż do końca lata i początku jesieni. 

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Szałwia Lekarska Nasiona...

Toraf 1g Szałwia Lekarska Nasiona ziół działanie lecznicze łagodzi stany zapalne

Szałwia, dzięki specyficznemu zestawowi zawartych w niej substancji, znalazła bardzo szerokie zastosowanie w lecznictwie. Lecznicza herbatki z szałwii jest pobudzanie organizmu do produkcji soków trawiennych, a płukanie ust szałwiowym naparem działa antyseptycznie.

Cena 1,99 zł

Toraf 10szt Eukaliptus właściwy...

Toraf 10szt Eukaliptus właściwy Nasiona Drzewko zimozielone Olejki eteryczne Bukiety

Rozłożyste, średnio gęste zimozielone drzewo o gładkiej szaro-kremowej, korze, która łuszczy się długimi pasami. Liście u młodych roślin koloru biało-niebieskiego przylegają do pędów, wydzielają olejki eteryczne korzystnie wpływające na drogi oddechowe.

Cena 4,99 zł

Toraf 7m Mieszanka Anty- ślimakowa...

Toraf 7m Mieszanka Anty- ślimakowa Nasiona kwiatów na taśmie Naturalna bariera Zniechęcają

Ślimaki niszczą twój ogródek? Chcesz się ich pozbyć w zupełnie naturalny sposób? Użyj naszej taśmy z mieszanką anty-ślimakową. Pokrój roślin, ich zapach i struktura stworzą naturalną barierę zniechęcającą ślimaki do przebywania blisko niej.  

Cena 4,99 zł

Toraf 0,2g Krwawnik pospolity...

Toraf 0,2g Krwawnik pospolity mieszanka Nasiona kwiatów wieloletnich Bylina Kwiat cięty Suche bukiety 

Krwawnik pospolity to bylina o różnobarwnych, drobnych kwiatach zebranych w gęste baldachogrona. Kwitnie od lipca do października w drugim roku po wysadzeniu. Polecana jako roślina rabatowa lub zadarniająca. 

Cena 1,99 zł

Toraf 0,2g Smagliczka Skalna Żółta...

Toraf 0,2g Smagliczka Skalna Żółta Nasiona kwiatów Bylina Roślina wieloletnia Ogródki skalne Murki

Polecana w szczególności do ogródków skalnych, na rabaty bylinowe i do obsadzania murków. Roślina wieloletnia – bylina, odporna na mróz krzewinka o drobnych żółtych kwiatach zebranych w zwarte baldachogrona.

Cena 1,89 zł

Toraf 0,1g Zatrwian Suworowa Nasiona...

Toraf 0,1g Zatrwian Suworowa Nasiona kwiatów Rabatki Kwiat cięty Suche bukiety

Zatrwian jest głównie uprawiany jako materiał na żywe i suche bukiety oraz wieńce. Może być również ozdobą rabat.Kwiaty drobne, różnobarwne, doskonałe do zasuszania. Roślina o pięknych, karminowo-różowych kwiatach zebranych w długie smukłe kłosy długości 20-40cm. 
Cena 2,49 zł

Toraf 0,5g Celozja grzebieniasta Mix...

Toraf 0,5g Celozja pierzasta mieszanka kolorów Nasiona kwiatów kolorowy ogród 

Celozja grzebieniasta to niska krzaczasta bylina w naszym klimacie uprawiana jako roślina jednoroczna tworzy różnobarwne okazałe kwiatostany kształtem przypominające koguci grzebień. Wymaga stanowiska słonecznego gleby żyznej i dobrze nawadnianej.

Cena 1,89 zł

PNOS 0,2g Melampodium żółte Nasiona...

PNOS 0,2g Melampodium żółte Nasiona kwiatów Kwitnie długo Balkon Rabatki

Polecana na rabaty, kwietniki, do pojemników i skrzynek balkonowych. Lubi żyzne, dość wilgotne gleby. Melampodium to roślina jednoroczna o kulistym pokroju, pokryta obficie żółtymi kwiatami. Kwitnie od czerwca do października.

Cena 2,69 zł

PNOS 1g Limnantes Zółto-biały Nasiona...

PNOS 1g Limnantes Zółto-biały Nasiona kwiatów Jednoroczna Niskie rabaty

Limnantes to delikatna roślina nisko ścieląca się o pierzastych, błyszczących, jasnozielonych liściach i białożółtych, kubkowatych kwiatach. Kwitnie długo i obficie tworząc kobierce kwiatów o intensywnym cytrynowym zapachu. Lubi gleby żyzne, przepuszczalne. 

Cena 2,39 zł

Toraf 0,2g Koleus Pokrzywka Rainbow...


Toraf 0,2g Koleus Pokrzywka Rainbow Mixture Nasiona kwiatów Roślina jednoroczna Mieszanka kolorów

Mieszanka kolorystyczna o różnych barwach. Stanowisko słoneczne, półcień. Roślina jednoroczna o dekoracyjnym ulistnieniu od wiosny do jesieni. Wymaga gleby przepuszczalnej, próchniczej. Doskonała do pojemników, na rabaty, kwietniki i obwódki.

Cena 2,79 zł

Toraf 0,3g Werbena Ogrodowa Nasiona...

Toraf 0,3g Werbena Ogrodowa Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Roślina jednoroczna gazony murki obwódki

Idealna roślina do pojemników na tarasy i balkony, do ogrodów skalnych, na niskie obwódki, murki i gazony. Roślina jednoroczna o zwartym pokroju i wielobarwnych kwiatach zebranych w gęste, główkowate kwiatostany o przyjemnym zapachu.

Cena 2,10 zł

Toraf 0,2g Uczep Złocisty Nasiona...

Toraf 0,2g Uczep Złocisty Nasiona kwiatów Złoty deszcz Słoneczne rabatki kwietniki balkony

Jego żółte kwiaty w zależności od odmiany mogą być zarówno pojedyncze jak i pełne. Jego kwiaty są wspaniałą dekoracją letnich tarasów. Roślina jednoroczna o wzniesionych lub pokładających się łodygach i drobnych kwiatach. 

Cena 1,79 zł

PNOS 2g Nasturcja Kanaryjska Żółta...

PNOS 2g Nasturcja Kanaryjska Żółta Nasiona kwiatów Roślina jednoroczna Pnącze Obsadzanie altan ogrodzeń

Roślina jednoroczna, 4-metrowe pnącze o niewielkich ozdobnie fryzowanych kwiatach w żółtych odcieniach. Preferuje stanowisko słoneczne. Kolor: żółty.  Nadaje się do obsadzania altan, ogrodzeń, po których może się swobodnie piąć.

Cena 3,49 zł

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty...

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty- smogowa Nasiona kwiatów Czyste powietrze Piękny zielony ogród

SMOG to groźny przeciwnik nas wszystkich. Stwórz własną zieloną barierę i oddychaj pełną piersią czystym powietrzem w otoczeniu bajkowo kwitnących i otulających kojącym zapachem kwiatów i ziół. Starannie dobrana kompozycja gatunków filtrujących.

Cena 2,69 zł

Toraf 2g Mieszanka roślin...

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty- ślimakowa Nasiona kwiatów Naturalna bariera Odstraszają zapachem

Ślimaki niszczą twój ogródek? Chcesz się ich pozbyć w zupełnie naturalny sposób? Pokrój roślin zawartych w mieszance, ich zapach i struktura stworzą naturalną barierę uniemożliwiającą im żerowanie. Dodatkowym walorem będzie piękna kompozycja.

Cena 2,69 zł

Toraf 0,5g Kocanka Ogrodowa Biała...

Toraf 0,5g Kocanka Ogrodowa Biała Nasiona kwiatów Roślina rabatowa Na kwiat cięty

Zastosowanie: kwiat cięty, rabaty, suche bukiety. Wymaga gleby żyznej, umiarkowanie wilgotnej. Odmian kocanki ogrodowej z kwiatami w kolorze białym. Roślina jednoroczna, osiąga wysokość 50-90 cm.  Stanowisko słoneczne.

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Nagietek Indian Prince...

Toraf 1g Nagietek Indian Prince Nasiona kwiatów ziół Działanie lecznice Rabatki Obwódki Kwietniki 
Piękna odmiana nagietka, z licznymi kwiatami w ciemno pomarańczowym kolorze z czerwonymi środkami o przyjemnym zapachu. Napar z kwiatów stosowany jest w leczeniu chorób żołądka i jelit.  Wyjątkowe zioło o właściwościach dekoracyjnych.

Cena 1,99 zł

Toraf 100g Koniczyna Biała...

Toraf 100g Koniczyna Biała Mikrokoniczyna Abercrest Drobne Liście

Mikrokoniczyna nie tylko jest korzystna samego trawnika, ale również dla owadów. Jeśli pozwolisz mikrokoniczynie zakwitnąć, stanie się ona cennym źródłem pożywienia dla owadów, przyczyniając się do ich dobrobytu i różnorodności w Twoim ogrodzie.

Cena 33,99 zł

Toraf 3g Groszek Pachnący Kenneth...

Toraf 3g Groszek Pachnący Kenneth Czerwony Nasiona kwiatów Długo kwitnie Pnącze 

Groszek pachnący Kenneth to roślina jednoroczna silnie pnąca dorastająca do 2,5 metra. Tworzy masę długo kwitnących kwiatów w pięknym krwisto szkarłatnym kolorze i przyjemnym zapachu. Wysiew nasion w marcu-maju do gruntu po 2-3 nasiona. 

Cena 1,99 zł

PNOS 0,5g Wenidium pomarańczowe...

PNOS 0,5g Wenidium pomarańczowe Nasiona kwiatów Kwiat cięty Do pojemników

Roślina jest ciekawym uzupełnieniem zarówno rabat jednorocznych, jak i wieloletnich. Może stanowić tło dla innych niższych roślin. Niestety, nie nadaje się na kwiat cięty - kwiaty atrakcyjnie wyglądają tylko w słońcu.

Cena 2,79 zł

PNOS 20g Łąka kwiatowa Nasiona...

PNOS 20g Łąka kwiatowa Nasiona kwiatów Mieszanka odmian Wieloletnie Jednoroczne

Dzięki wysiewaniu łąk kwiatowych pomagamy pszczołom i wszelkim zapylaczom, zapewniając im miejsce do życia.  Ponadto łąka kwietna nie wymaga podlewania tak często jak trawnik, dzięki czemu przyczyniamy się do oszczędzania wody.

Cena 8,99 zł

PNOS 0,5g Kartamus Pomarańczowy...

PNOS 0,5g Kartamus Pomarańczowy Nasiona kwiatów Krokosz barwierski Kwiat cięty Rabaty

Kartamus jest wysoką, jednoroczną rośliną o miękkich liściach, kolczasto ząbkowanych. Kwiaty najczęściej pomarańczowoczerwone (czasami występuje w kolorach białym i żółtym), zebrane w duże, główkowate koszyczki. Ma bardzo szerokie zastosowanie.

Cena 2,99 zł

Toraf 1g Groszek Pachnący Old Spice...

Toraf 1g Groszek Pachnący Old Spice America Nasiona kwiatów Pnący Długo kwitnie

Roślina jednoroczna silnie pnąca dorastająca do 2,5m długości. Wytwarza bardzo dużo kwiatów o czerwonej barwie z białymi smugami, które kwitną długo i przyjemnie pachną. Kwitnie od czerwca do września. Wysiew od marca do maja.

Cena 2,59 zł

Nasiona roślin ozdobnych ogrodowych wieloletnich, iglastych - sklep

W dziale z nasionami roślin ozdobnych znajdziesz szeroki asortyment nasion przeróżnych kwiatów czy innych roślin ozdobnych do wykorzystania w przydomowych czy działkowych ogrodach. Korzystamy z nasion dostarczanych nam przez najlepszych producentów takich jak BIOPOM, TORSEED, LEGUTKO, PSON. Asortyment nasion kwiatów w sklepie internetowym BIATOM jest bardzo szeroki i znajdziemy w nim zarówno te najbardziej znane takie jak astry, bratki, dalie czy petunie, oraz te rzadziej spotykane jak np. cynie czy gipsówka. Nasza różnorodna oferta nasion roślin ozdobnych pozwoli Ci na skomponowanie przepięknej rabaty kwiatowej i co najważniejsze, jest to możliwe za niewygórowaną cenę.

Dzięki naszej ofercie roślin ozdobnych będziesz mógł pochwalić się przed sąsiadem lub rodziną swoim przepięknym ogrodem. Większość oferowanych produktów jest łatwa w uprawie, co sprawia, że wystarczy trochę pracy, a uzyskane efekty mogą przerosnąć nasze wyobrażenia. Wystarczy uważnie przeczytać informacje na opakowaniu i się do nich zastosować, a wyhodowane rośliny sprawią nam ogromną satysfakcję.