Marki

Rośliny ozdobne

Mamy 291 produktów.

Pokazano 1-48 z 291 pozycji

Toraf 0,5g Aster karłowy Ribbon Red...

Toraf 0,5g Aster karłowy Ribbon Red nasiona niski czerwono-różowe kwiaty
Roślina jednoroczna o bardzo urodziwych, czerwono-różowych kwiatach z białymi obwódkami i żółtym środkiem, odmiana karłowata. Zastosowanie znajduje na rabatach oraz jako kwiat cięty. Wymaga w uprawie gleby żyznej.

Cena 2,10 zł

Toraf 0,5g Aster Moonshine Wysoki...


Toraf 0,5g Aster Moonshine Wysoki Pomponowy Nasiona kwiatów jednorocznych Różowy Fioletowy Rabatki Gazony

Zastosowanie- na rabaty, obwódki, do gazonów i na kwiat cięty. Kwitnie od lipca do października. Mieszanka dwóch odmian o fantazyjnych pomponowych kwiatach w kolorze różowym i fioletowym z białym obrzeżeniem i żółtym środkiem. 
Cena 2,10 zł

TORSEED 3G MACIEJKA

Maciejka (lewkonia dwurożna) to roślina jednoroczna, dość szybko rosnąca, o nieregularnym pokroju, o wnoszących się na wysokość 30–40 cm, rozgałęzionych pędach kwiatostanowych, skrętolegle porośniętych niewielkimi, lancetowatymi, szarozielonymi, matowymi listkami, niemal siedzącymi na pędach i pozbawionymi przylistków.

Cena 2,29 zł

Toraf 0,5g Aster karłowy Ribbon Blue...

Toraf 0,5g Aster karłowy Ribbon Blue nasiona niski niebieskie kwiaty
Roślina jednoroczna o bardzo urodziwych, niebieskich kwiatach, odmiana karłowata. Wymaga w uprawie gleby żyznej. Zastosowanie znajduje na rabatach oraz jako kwiat cięty.

Cena 2,10 zł

Toraf 0,5g Aksamitka Paprika Nasiona...

Toraf 0,5g Aksamitka Paprika Nasiona kwiatów wąskolistna niska rabaty obrzeża

Roślina jednoroczna o kwiatach barwy czerwonożółtej. Pokrój roślin zwarty, kulisty, wysokość 20-25cm.
Doskonała na rabaty, obwódki, kwietniki.

Cena 1,99 zł

Toraf 1g Aster Książęcy Zefir Nasiona...

Toraf 1g Aster Książęcy Zefir nasiona wysoka odmiana fioletowy kwiat

Roślina wdzięczna i łatwa w uprawie - doskonały wybór dla początkujących ogrodników. Nadaje się zarówno na niskie rabaty, jak i na kwiat cięty. Kwiat jest pełny, o jasnofioletowej barwie z żółtokremowym środkiem.  

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Aster Chryzantemowy mix...

Toraf 1g Aster Chryzantemowy mix Nasiona mieszanka kolorów pełne kwiaty
Stosowany na kwiat cięty, rabaty, obwódki i kwietniki. Roślina jednoroczna 50-80cm wysokości. Wymaga stanowiska słonecznego, średnio wilgotnej, żyznej gleby. Mieszanka kolorów o pełnych różnobarwnych kwiatach. 
Cena 1,79 zł

Toraf 1g Aster Książęcy Gusford...

Toraf 1g Aster Książęcy Gusford Supreme nasiona żółto-biało-czerwone kwiaty wysoka odmiana

Odmiana astra książęcego wyróżniająca się pełnymi, trójbarwnymi kwiatami na wysokich łodygach. Przeznaczony na rabaty, na kwiat cięty. Wymaga stanowiska słonecznego, gleby żyznej średnio zwięzłej.  

Cena 2,10 zł

Toraf 2g Groszek Pachnący Mix Nasiona...


Toraf 2g Groszek Pachnący Mix Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Pachnące kwiaty Ogrodzenia balkony

Kwiaty o przyjemnym zapachu w ładnych pastelowych kolorach, ułożone w gronach i osadzone na długich szypułkach. Kwitnie od czerwca do września. Roślina jednoroczna silnie pnąca dorastająca do 1,2 metra.

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Mieszanka na ogródki skalne...

Toraf 1g Mieszanka na ogródki skalne Nasiona kwiatów wieloletnich Okrywowe Skalniaki

Mieszanka kilku odmian roślin okrywowych o małych wymaganiach glebowych. Odmiany dedykowane do tworzenia ogródków skalnych powszechnie nazywanych skalniakami. Kwitnienie przypada na okres od maja do sierpnia w drugim roku po wysiewie.

Cena 2,69 zł

Toraf 2g Słonecznik Teddy Bear...

Toraf 2g Słonecznik Teddy Bear Ozdobny Pełny Nasiona kwiatów roślina na kwiat cięty ozdoba rabatki

Odmiana słonecznika karłowego o pięknych, pełnych, słoneczno-żółtych kwiatach, średnicy ok. 15cm. Dobrze wygląda w ogrodach w stylu wiejskim.Bardzo ładnie prezentuje się w większych grupach na rabatach i jako kwiat cięty.

Cena 1,79 zł

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Blue Moon...

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Blue Moon nasiona niebiesko-biały kwiat
Astry pomponowe mają zwarty pokrój, a kwiatostany pełne i bardzo pełne. Doskonale nadają się do ciecia,gdyż ich kwiaty długo zachowują świeżość w wazonie. Dobrze rosną na glebach żyznych, średnio wilgotnych. Dzięki temu są także ozdobą jesiennych rabat. 

Cena 2,10 zł

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Hi-No-Maru...

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Hi-No-Maru nasiona wysoki trójbarwne kwiaty

Kwitnie od lipca do października. Wymaga stanowiska słonecznego, gleby żyznej średnio zwięzłej. Odmiana o atrakcyjnych trójbarwnych, żółto, biało, czerwonych, pomponowych kwiatostanach. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i na kwiat cięty.

Cena 2,10 zł

Toraf 1g Szałwia Lekarska Nasiona...

Toraf 1g Szałwia Lekarska Nasiona ziół działanie lecznicze łagodzi stany zapalne

Szałwia, dzięki specyficznemu zestawowi zawartych w niej substancji, znalazła bardzo szerokie zastosowanie w lecznictwie. Lecznicza herbatki z szałwii jest pobudzanie organizmu do produkcji soków trawiennych, a płukanie ust szałwiowym naparem działa antyseptycznie.

Cena 1,99 zł

Toraf 1g Ubiorek Hiacyntowy Biały...

Toraf 1g Ubiorek Hiacyntowy Biały Nasiona kwiatów roślina jednoroczna skalniaki ściany kwiatowe rabatki

Ten wartościowy gatunek z powodzeniem można wykorzystać jako element ogrodów skalnych, rabat i ścian kwiatowych (tworzy piękne nawisy). Kwiaty dekoracyjne, białe. Ubiorek przepięknie prezentuje się w otoczeniu kamieni, głazów, żwirku. 

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Nachyłek Dwubarwny Karłowy...

Toraf 1g Nachyłek Dwubarwny Karłowy Nasiona kwiatów Roślina jednoroczna Łatwa uprawa Rabaty Kwietniki

Kwiaty koloru żółtego, bordowego i żółto-bordowego pojawiają się od czerwca do sierpnia, już po dwóch miesiącach od wysiewu. Bardzo łatwa w uprawie i mało wymagająca roślina jednoroczna wys. 25-35 cm, silnie krzewiąca się o kulistym pokroju.

Cena 1,99 zł

Toraf 1g Aster Książęcy Ruckley...

Toraf 1g Aster Książęcy Ruckley Supreme nasiona wysoki niebiesko-białe kwiaty

Aster– ten rodzaj jest dość popularny i cenny z uwagi na wartość dekoracyjną. Astry książęce wyróżniają się pełnymi, pięknymi kwiatami. Odmiana ruckley supreme posiada niebiesko-białe kwiaty. Nadaje się na rabaty, do obsadzania skarp i murków. 

Cena 2,10 zł

Toraf 0,3g Ogórek ozdobny Mix Nasiona...

Toraf 0,3g Ogórek ozdobny Mix Nasiona roślin ozdobnych Roślina jednoroczna Mieszanka odmian

Rośliny tworzą długie pokładające się pędy długości do 2m, na których od VIII-X pojawiają się atrakcyjne owoce o średnicy kilku centymetrów, skórce gładkiej lub pokrytej wyrostkami, kolcami, barwy żółtej, pomarańczowej, zielonej.

Cena 3,99 zł

Toraf 0,5g Aksamitka Lulu Nasiona...

Toraf 0,5g Aksamitka wąskolistna niska Lulu kuliste żółte kwiaty
Odmiana aksamitki wyróżniająca się małymi, kulistymi, żółtymi kwiatami i wąskimi liśćmi. Kwitnie od czerwca do września. Kwiaty utrzymują się długo i cieszą nas wyglądem przez całe lato.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,2g Bratek pomarańczowy...

Toraf 0,2g Bratek pomarańczowy Nasiona odporny na mróz roślina rabatowa balkonowa
Bratek o pomarańczowej barwie kwiatu. Jest odporny na spadki temperatur. Najczęściej sadzony na rabatach, w donicach na balkonach już od marca. Pięknie zdobi tereny wokół ścieżek i alejek. 

Cena 1,99 zł

Toraf 0,3g Nemezja Powabna Nasiona...

Toraf 0,3g Nemezja Powabna Nasiona kwiatów mieszanka kolorów rabatki kwietniki

Nemezje są często uprawiane w pojemnikach na balkonach i tarasach, czasem zdobią także ogrody. Poznaj zasady uprawy i pielęgnacji nemezji. Roślina jednoroczna o wielobarwnych kwiatach. Doskonała na rabaty kwiatowe, kwietniki i obwódki. 

Cena 2,38 zł

Toraf 0,5g Aster Alpejski Mieszanka...

Toraf 0,5g Aster Alpejski Mieszanka Mix Nasiona kwiatów wieloletnich Mieszanka kolorów Różowy Niebieski  
Odmiana polecana na rabaty, do ogródków skalnych i na kwiat cięty. Roślina wieloletnia, tworząca luźną darń, wysokości około 20 -30 cm. Kwiaty w kolorze białym, różowym, niebieskim lub fioletowym licznie ukazują się w maju i czerwcu.

Cena 2,75 zł

Toraf 0,5g Kocanka Ogrodowa czerwona...

Toraf 0,5g Kocanka Ogrodowa czerwona Nasiona kwiatów roślina rabatowa na suche bukiety

Odmiana kocanki ogrodowej z kwiatami w kolorze czerwonym. Kocanki ogrodowe nie są trudne w uprawie. Tworzą wzniesione, silnie rozgałęzione pędy i małe, lancetowate liście. Po zasuszeniu kocanki ogrodowe mogą utrzymywać się w wazonie przez wiele lat. 

Cena 1,79 zł

Toraf 0,5g Przypołudnik Nasiona...

Toraf 0,5g Przypołudnik Nasiona kwiatów otwierających się na słońcu kwitnie do przymrozków

Polecana do uprawy w ogródkach skalnych, na suchych i gorących miejscach, dzięki czemu znajduje zastosowanie w zadarnianiu wałów i szczelin. Aby wzmocnić jej system korzeniowy, rośliny należy przepikować. To roślina sukulentowa, częściowo mrozoodporna.

Cena 1,68 zł

Toraf 0,5g Papryka Ozdobna Aladin Mix...

Toraf 0,5g Papryka Ozdobna Mix Nasiona mieszanka kolorów roślina doniczkowa jednoroczna 


Ozdobna, jednoroczna roślina doniczkowa. Ustaw ją w jasnym, słonecznym i przewiewnym miejscu. Wysoką wartość dekoracyjną stanowią drobne owoce o błyszczącej skórce, w różnych kolorach w zależności od fazy dojrzewania.

Cena 2,79 zł

Toraf 0,5g Cynia Perska mix kolorów...

Toraf 0,5g Cynia Perska mix kolorów Nasiona niska łatwa w uprawie duże kwiaty
Cynia perska-mieszanka odmian, czyli jeden z najpiękniejszych jednorocznych kwiatów letnich, który przemieni każdy kwietnik, rabatę i obwódkę w bajkowy zakątek, skrzący się żywymi kolorami. Bezproblemowe w uprawie maleństwo, wykształca duże, trwałe, pełne kwiaty.

Cena 1,99 zł

Toraf 2g Czarnuszka Damasceńska mix...

Toraf 2g Czarnuszka Damasceńska mix Nasiona kwiatów miododajnych długo kwitnie Czarnuszka damasceńska dorasta do 50 cm wysokości. Roślina jednoroczna. Kwiaty są niebieskie, białe lub różowe. Kwitnie od czerwca (nawet maja) do września. Po przekwitnięciu kwiatów tworzą się dekoracyjne torebki z ciemnymi nasionami.

Cena 2,10 zł

Toraf 1g Gipsówka wytworna biała...

Toraf 1g Gipsówka wytworna biała Nasiona kwiatów drobne kwiaty bukiety ślubne
Gipsówki to całkowicie lub częściowo mrozoodporne rośliny jednoroczne i byliny, sadzone na ogrodowych rabatach i w ogrodach skalnych.
Gipsówka Wytworna Biała pochodzi z Kaukazu. Rośliny mogą być wysiewane na rabatach, nadają się na kwiat cięty i do suchych bukietów.

Cena 1,68 zł

Toraf 0,3g Smagliczka Skalna Żółta...

Toraf 0,3g Smagliczka Skalna Żółta Nasiona kwiatów Bylina Roślina wieloletnia Ogródki skalne Murki

Polecana w szczególności do ogródków skalnych, na rabaty bylinowe i do obsadzania murków. Roślina wieloletnia – bylina, odporna na mróz krzewinka o drobnych żółtych kwiatach zebranych w zwarte baldachogrona.

Cena 1,89 zł

Biopon 1g Aster Chryzantemowy Mix...

Biopon 1g Aster Chryzantemowy Mix Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Bukiety Rabatki 

Roślina jednoroczna o dużych, pełnych kwiatach, budowy chryzantemowej. Wymaga gleby żyznej, średnio wilgotnej. Zastosowanie: na kwiat cięty, na rabaty.

Cena 2,49 zł

Toraf 1g Aster Igiełkowy mix Nasiona...

Toraf 1g Aster Igiełkowy mix Nasiona kwiat pełny duży bukiety nasadzenia

Mieszanka kolorów o pełnych igiełkowych kwiatach. Kwitnie od lipca do października. Zastosowanie na kwiat cięty, rabaty obwódki i kwietniki. 

Cena 1,79 zł

Toraf 0,1g Balsamina Waleriana...

Toraf 0,1g Balsamina Waleriana Niecierpek nasiona kwiaty doniczkowe rabatowe cięte

Tą piękną roślinę od lipca do późnej jesieni zdobią różnobarwne, pełne kwiaty, kształtem zbliżone do kwiatów kamelii. Wys. do 60 cm, budowy wyprostowanej o grubych mięsistych pędach.
Cena 2,99 zł

Toraf 0,5g Dalia Pomponowa mix...

Toraf 0,5g Dalia Pomponowa mix Nasiona kwiatów kwietniki rabatki obwódki

Doskonała na rabaty, kwietniki, obwódki i do pojemników, dekoracyjna roślina do 65cm wysokości. Kwiaty jedno- lub wielobarwne w szerokiej gamie barw. Składają się z języczkowatych kwiatów zwiniętych na całej swojej długości. To nadaje roślinom oryginalnego wyglądu.

Cena 2,10 zł

Toraf 1g Godecja wielkokwiatowa...

Toraf 1g Godecja wielkokwiatowa Nasiona kwiatów jednorocznych letnia azalia

Roślina jednoroczna, o różnobarwnych kwiatach o średnicy 8-10 cm, pełne i półpełne z aksamitnym połyskiem. Kwitnie w 8-10 tygodni po wysiewie, bardzo obficie, przypominając wtedy azalię. Polecana na rabaty, skalniaki i kwiat cięty. 

Cena 1,89 zł

Toraf 0,5g Lewkonia Letnia Mix...

Toraf 0,5g Lewkonia Letnia Mix Nasiona kwiatów pachnących mieszanka kolorów
Roślina jednoroczna do uprawy na średniowysokich rabatach i na kwiat cięty.
Sadzona blisko miejsc wypoczynku, umila pobyt w ogrodzie przyjemnym zapachem.
Umieszczona w wazonie razem z korzeniami, dłużej utrzymuje świeżość.

Cena 2,10 zł

Toraf 0,2g Koleus Pokrzywka Rainbow...


Toraf 0,2g Koleus Pokrzywka Rainbow Mixture Nasiona kwiatów Roślina jednoroczna Mieszanka kolorów

Mieszanka kolorystyczna o różnych barwach. Stanowisko słoneczne, półcień. Roślina jednoroczna o dekoracyjnym ulistnieniu od wiosny do jesieni. Wymaga gleby przepuszczalnej, próchniczej. Doskonała do pojemników, na rabaty, kwietniki i obwódki.

Cena 2,79 zł

Toraf 6 sztuk Fasola Ozdobna Nasiona...

Toraf Marchew 6 szt Fasola Ozdobna Phaseolus coccineus to jednoroczna roślina pnąca o białych i czerwonych kwiatach, zebranych w luźne grona. Pędy osiągają długość 3-4m. Zastosowanie do obsadzania altan, werand, murków, ogrodzeń i balkonów. Kwitnienie długie i obfite. Jadalne nasiona.

Cena 2,39 zł

Toraf 1g Aksamitka Wysoka mix Nasiona...

Toraf 1g Aksamitka Wysoka mix Nasiona mieszanka duże kwiaty żółta pomarańczowa
Kwitnie obficie i równomiernie od czerwca do października. Doskonała na rabaty, obwódki, kwietniki, do pojemników i na kwiat cięty. Wysiew w kwietniu do inspektu lub w maju wprost do gruntu.

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Aster Peoniowy Mieszanka mix...

Toraf 1g Aster Peoniowy Mieszanka mix Nasiona kwiatów kolory
Mieszanka kolorów o pięknych, pełnych, różnobarwnych kwiatach. Znajduje zastosowanie jako kwiat cięty, ozdoba rabatek, obwódek i kwietników. Kwitnie od lipca do października.

Cena 1,79 zł

Toraf 0,3g Szałwia Czerwona Czardasz...

Toraf 0,3g Szałwia Czerwona Czardasz Błyszcząca Nasiona kwiatów roślina jednoroczna rabatki kwietniki

Szałwia znakomicie nadaje się do sadzenia w jednorodnych grupach. W Polsce jest uprawiana jako roślina jednoroczna o wysokości 20-60 cm. Szałwia dobrze kontrastuje z roślinami o intensywnych barwach, czerwonych lub żółtych.  

Cena 2,39 zł

Toraf 0,2g Szarłat Trójbarwny Finezja...

Toraf 0,2g Szarłat Trójbarwny Finezja Nasiona kwiatów rabaty suche bukiety kwiat cięty

Doskonały jako soliter, na rabaty, kwiat cięty i suche bukiety. Stanowisko powinno być nasłonecznione, a gleba żyzna, próchnicza. Okazała roślina jednoroczna, krzaczasta o bardzo dekoracyjnych liściach koloru czerwonego, różowego, żółtego czy brązowego.

Cena 2,10 zł

Toraf 0,2g Uczep Złocisty Nasiona...

Toraf 0,2g Uczep Złocisty Nasiona kwiatów jednorocznych na słoneczne rabatki kwietniki balkony

Jego żółte kwiaty w zależności od odmiany mogą być zarówno pojedyncze jak i pełne. Jego kwiaty są wspaniałą dekoracją letnich tarasów. Roślina jednoroczna o wzniesionych lub pokładających się łodygach i drobnych kwiatach. 

Cena 1,79 zł

Toraf 0,2g Zatrwian Suworowa Nasiona...

Toraf 0,2g Zatrwian Suworowa Nasiona kwiatów Rabatki Kwiat cięty Suche bukiety

Zatrwian jest głównie uprawiany jako materiał na żywe i suche bukiety oraz wieńce. Może być również ozdobą rabat.Kwiaty drobne, różnobarwne, doskonałe do zasuszania. Roślina o pięknych, karminowo-różowych kwiatach zebranych w długie smukłe kłosy długości 20-40cm. 
Cena 2,59 zł

Toraf 0,3g Fiołek Rogaty Johny Jump...

Toraf 0,3g Fiołek Rogaty Johny Jump Up Nasiona kwiatów Bylina Wielobarwne kwiaty

Drobne wielobarwne pachnące kwiaty pojawiają się licznie od maja do września. Niska (10-15cm) mało wymagająca bylina. Roślina polecana do pojemników i donic na obwódki rabat, ogródki skalne.

Cena 2,39 zł

Toraf 2g Dziwaczek Wielobarwny Mix...

Toraf 2g Dziwaczek Wielobarwny Mix Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Świecący nocą  

Kolorowe płatki zawierają świecący w ciemności zielony barwnik fluorescencyjny, dzięki czemu przyciąga do siebie owady oraz nietoperze. Roślina jednoroczna o dużych pachnących kwiatach, otwierających się wieczorem i w dni pochmurne. 

Cena 1,68 zł

Toraf 1g Aster Książęcy mix Nasiona...

Toraf 1g Aster Książęcy mix Nasiona kwiatów mieszanka odmian 

Mają sztywne, proste pędy zakończone pełnymi kwiatostanami. Typowe dla tej grupy astrów są kwiaty rurkowe silnie wydłużone wypełniające środek koszyczka i kwiaty języczkowe ułożone w okółkach. Astry książęce charakteryzują się pokrojem zwartym lub pół rozpierzchłym.

Cena 1,79 zł

Nasiona roślin ozdobnych ogrodowych wieloletnich, iglastych - sklep

W dziale z nasionami roślin ozdobnych znajdziesz szeroki asortyment nasion przeróżnych kwiatów czy innych roślin ozdobnych do wykorzystania w przydomowych czy działkowych ogrodach. Korzystamy z nasion dostarczanych nam przez najlepszych producentów takich jak BIOPOM, TORSEED, LEGUTKO, PSON. Asortyment nasion kwiatów w sklepie internetowym BIATOM jest bardzo szeroki i znajdziemy w nim zarówno te najbardziej znane takie jak astry, bratki, dalie czy petunie, oraz te rzadziej spotykane jak np. cynie czy gipsówka. Nasza różnorodna oferta nasion roślin ozdobnych pozwoli Ci na skomponowanie przepięknej rabaty kwiatowej i co najważniejsze, jest to możliwe za niewygórowaną cenę.

Dzięki naszej ofercie roślin ozdobnych będziesz mógł pochwalić się przed sąsiadem lub rodziną swoim przepięknym ogrodem. Większość oferowanych produktów jest łatwa w uprawie, co sprawia, że wystarczy trochę pracy, a uzyskane efekty mogą przerosnąć nasze wyobrażenia. Wystarczy uważnie przeczytać informacje na opakowaniu i się do nich zastosować, a wyhodowane rośliny sprawią nam ogromną satysfakcję.