Rośliny ozdobne

Mamy 398 produktów.

Pokazano 1-48 z 398 pozycji

Toraf 1g Mieszanka kwiatów...

Toraf 1g Mieszanka kwiatów balkonowych Nasiona kwiatów petunia surfinia bratek

Mieszanka kilkunastu gatunków różnobarwnych, obficie i długo kwitnących roślin jednorocznych. W skład mieszanki wchodzą rośliny o pędach wzniesionych i zwisających, o ozdobnych liściach i kwiatach czyli m.in. surfinie, bratki, lobelie, fuksje i inne.

Cena 2,39 zł

Toraf 1g Mieszanka Antykomarowa...

Toraf Anty-Komarowa Bogata Mieszanka MIX 1g 50 gatunków Mix anti-moustique to bogata mieszanka ponad 50 gatunków ziół i kwiatów jednorocznych i wieloletnich o właściwościach odstraszających komary. Rośliny wydzielają aromatyczne olejki eteryczne których komary nie znoszą.

Cena 2,69 zł

Toraf 1g Mieszanka na ogródki skalne...

Toraf 1g Mieszanka na ogródki skalne Nasiona kwiatów wieloletnich Okrywowe Skalniaki

Mieszanka kilku odmian roślin okrywowych o małych wymaganiach glebowych. Odmiany dedykowane do tworzenia ogródków skalnych powszechnie nazywanych skalniakami. Kwitnienie przypada na okres od maja do sierpnia w drugim roku po wysiewie.

Cena 2,69 zł

Toraf 6szt. Kobea pnąca fioletowa...

Toraf 6szt. Kobea pnąca fioletowa Nasiona kwiatów roślina pnąca pergole kwietne altany

Tworzy duże, dekoracyjne fioletowo-liliowe, dzwonkowate kwiaty, osadzone na długich szypułkach. Ozdobna roślina jednoroczna, pnącze 200-300cm wysokości. Kwitnie od VII do IX. Idealna do okrywania krat i siatek ogrodzeniowych, altan i balkonów. 

Cena 2,59 zł

Toraf 1g Groszek Pachnący Old Spice...

Toraf 1g Groszek Pachnący Old Spice America Nasiona kwiatów Pnący Długo kwitnie

Roślina jednoroczna silnie pnąca dorastająca do 2,5m długości. Wytwarza bardzo dużo kwiatów o czerwonej barwie z białymi smugami, które kwitną długo i przyjemnie pachną. Kwitnie od czerwca do września. Wysiew od marca do maja.

Cena 2,59 zł

Toraf 1g Mieszanka o pachnących...

Toraf 1g Mieszanka o pachnących kwiatach Nasiona kwiatów Maciejka Łubin Smagliczka

Mieszanka kwiatów jednorocznych, które kwitną wydzielając przyjemny zapach. Rośliny przyciągają motyle i pszczoły, dzięki czemu są miododajne. Do obsiewania tarasów, altanek, brzegów trawników.

Cena 1,99 zł

Toraf 7m Mieszanka Anty- smogowa...

Toraf 7m Mieszanka Anty- smogowa Nasiona kwiatów na taśmie Czyste powietrze Zielona bariera

Mieszanka Anty-smogowa- 7 m taśmy
. Stwórz własną zieloną barierę i oddychaj czystym powietrzem w otoczeniu bajkowo kwitnących i otulających kojącym zapachem kwiatów. W skład mieszanki wchodzi starannie dobrana kompozycja różnorodnych gatunków.

Cena 4,99 zł

Toraf 0,1g Komosa rózgowa Strawberry...

Toraf 0,1g Komosa rózgowa Strawberry Sticks Nasiona warzyw Roślina ozdobna Jadalne owoce

Ciekawa roślina, która wzbogaciogródek. Komosa rózgowa to rodzaj warzywa, które pełni także funkcję rośliny ozdobnej. Jadalne części komosy to liście, które przyrządzamy jak szpinak oraz drobne, czerwone owoce smakiem przypominające truskawkę lub morwę.  

Cena 3,69 zł

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty...

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty- smogowa Nasiona kwiatów Czyste powietrze Piękny zielony ogród

SMOG to groźny przeciwnik nas wszystkich. Stwórz własną zieloną barierę i oddychaj pełną piersią czystym powietrzem w otoczeniu bajkowo kwitnących i otulających kojącym zapachem kwiatów i ziół. Starannie dobrana kompozycja gatunków filtrujących.

Cena 2,69 zł

Toraf 3g Groszek Pachnący Kenneth...

Toraf 3g Groszek Pachnący Kenneth Czerwony Nasiona kwiatów Długo kwitnie Pnącze 

Groszek pachnący Kenneth to roślina jednoroczna silnie pnąca dorastająca do 2,5 metra. Tworzy masę długo kwitnących kwiatów w pięknym krwisto szkarłatnym kolorze i przyjemnym zapachu. Wysiew nasion w marcu-maju do gruntu po 2-3 nasiona. 

Cena 1,99 zł

Toraf 2g Mieszanka Kwiatów Kwietna...

Toraf 2g Mieszanka Kwiatów Kwietna Łączka Nasiona kwiatów wieloletnich jednorocznych Łąka kwietna

Ta mieszanka może stać się znakomitym dodatkiem do traw tworząc łąkę kwietną. Kwiaty zostały dobrane tak, aby cieszyć oko przez cały okres wegetacji. Wyjątkowa kompozycja mało wymagających, kolorowo kwitnących roślin jednorocznych i wieloletnich.

Cena 2,99 zł

Toraf 0,1g Oberżyna Golden Eggs...

Toraf 0,1g Oberżyna Golden Eggs Nasiona kwiatów Jednoroczna Doniczkowa Jadalna

Oberżyna Golden Eggs
to oryginalna roślina jednoroczna, o krzaczastym pokroju, i lekko fioletowych kwiatach, wys. 40-60 cm do uprawy w pojemnikach i donicach. Jej ozdobą są jajowate jadalne owoce, najpierw białe potem żółte. 

Cena 2,49 zł

PNOS 0,5g Porcelaka Biało-Niebieska...

PNOS 0,5g Porcelaka Biało-Niebieska Nasiona kwiatów Roślina jednoroczna Delikatne dwubarwne kwiaty
Roślina o licznych, oryginalnych, delikatnych, dużych i dzwonkowatych kwiatach. Kwiaty jednoroczne. Preferuje stanowisko słoneczne lub półcieniste. Doskonała na rabatki, obwódki kwiatowe. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.

Cena 1,99 zł

Toraf 2g Mieszanka przyciągająca...

Toraf 2g Mieszanka przyciągająca pszczoły. Możesz przyczynić się do ochrony dzikich pszczół uprawiając rośliny długo i obficie kwitnące, zapewniające pożywienie pszczołą, skorzystaj z gotowej mieszanki specjalnie wyselekcjonowanych nasion.

Cena 2,59 zł

Toraf 1g Mieszanka Kwiatów...

Toraf 1g Mieszanka Kwiatów Przyciągających Motyle Nasiona kwiatów jednorocznych wieloletnich Rośliny pachnące 

Kwitnące przez całe lato pachnące kwiaty i unoszące się nad nimi motyle tworzą wyjątkowo urokliwą kompozycję, pasującą do każdego ogrodu. Specjalna mieszanka roślin jednorocznych i wieloletnich wabiąca motyle.

Cena 1,99 zł

Toraf 2g Mieszanka roślin...

Toraf 2g Mieszanka roślin przyciągająca trzmiele Nasiona kwiatów Długo kwitną Kolorowy ogród

Trzmiele odgrywają ogromną rolę w zapylaniu wielu roślin, dlatego w trosce o ich ochronę stworzyliśmy specjalną mieszankę składającą się z gatunków długo i obficie kwitnących, takich jak łubiny, naparstnice, koniczyny, słoneczniki i wiele innych. 

Cena 2,99 zł

Toraf 0,5g Portulaka Wielokwiatowa...

Toraf 0,5g Portulaka Wielokwiatowa Mix Nasiona kwiatów mieszanka kolorów obwódki kwietniki niska roślina

Stosowana na obwódki, kwietniki, murki, do ogródków skalnych i skrzynek balkonowych. Roślina jednoroczna, o dekoracyjnych różnobarwnych kwiatach koloru czerwonego, różowego, żółtego i białego.

Cena 2,19 zł

Biopon 3g Groszek pachnący Nasiona...

Biopon 3g Groszek pachnący Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Roślina pnąca

Groszek pachnący to atrakcyjna roślina jednoroczna. Preferuje stanowisko słoneczne. Wysokość roślin 100 - 200 cm. Kwitnie czerwiec - wrzesień. Uprawiana na kwiat cięty, do okrywania ogrodzeń i balkonów.

Cena 2,99 zł

Biopon 3g Maciejka różowa Nasiona...

Biopon 3g Maciejka różowa Nasiona kwiatów Jednoroczna Intensywnie pachnie

Maciejka różowa
to jednoroczna, intensywnie pachnąca roślina kwitnąca. Wysokość roślin 20 - 30 cm. Kwitnie: czerwiec - wrzesień. Uprawiana ze względu na przyjemny zapach. Zastosowanie: na rabaty i obwódki. 

Cena 2,69 zł

PNOS 0,2g Melampodium żółte Nasiona...

PNOS 0,2g Melampodium żółte Nasiona kwiatów Kwitnie długo Balkon Rabatki

Polecana na rabaty, kwietniki, do pojemników i skrzynek balkonowych. Lubi żyzne, dość wilgotne gleby. Melampodium to roślina jednoroczna o kulistym pokroju, pokryta obficie żółtymi kwiatami. Kwitnie od czerwca do października.

Cena 2,29 zł

Toraf 2g Mieszanka roślin...

Toraf 2g Mieszanka roślin Anty- ślimakowa Nasiona kwiatów Naturalna bariera Odstraszają zapachem

Ślimaki niszczą twój ogródek? Chcesz się ich pozbyć w zupełnie naturalny sposób? Pokrój roślin zawartych w mieszance, ich zapach i struktura stworzą naturalną barierę uniemożliwiającą im żerowanie. Dodatkowym walorem będzie piękna kompozycja.

Cena 2,69 zł

Toraf 0,1g Lobelia Stroiczka...

Toraf 0,1g Lobelia Stroiczka Niebieska Nasiona kwiatów roślina na obwódki kwietniki
Lobelie pochodzą z Afryki Południowej. Nazwa rośliny pochodzi od nazwiska flamandzkiego botanika Matthiasa de Lobel, który żył na przełomie XVI i XVII wieku. Rozmnażamy lobelie przez wysiew nasion od lutego do marca do skrzynek umieszczonych w ciepłym miejscu. 

Cena 2,49 zł

Toraf 1g Szarłat Wiechowaty Ozdobny...

Toraf 1g Szarłat Wiechowaty Ozdobny Nasiona kwiatów jednorocznych wysoki na suche bukiety kwiat cięty

Kwiaty amarantowe zebrane w dekoracyjne, bardzo długie (30-50cm) zwisające kwiatostany ("lisie ogony"). Kwitnie VII-X. Okazała roślina jednoroczna o rozgałęzionych, gęsto ulistnionych pędach. Wysokość 150-200cm.

Cena 1,99 zł

PNOS 0,8g Gazania mieszanka Nasiona...

PNOS 0,8g Gazania mieszanka Nasiona kwiatów Jednoroczna Długo kwitnie 

Gazania kwitnie od lipca do października. Uprawiana na rabatkach, obwódkach, ogródkach skalnych. Kwiaty dwu- i wielobarwne, w odcieniach żółci, pomarańczu i czerwieni. Zamykają się w pochmurne dni. Wysiew marzec-kwiecień pod osłonami lub w szklarni. 

Cena 2,99 zł

PNOS 0,5g Kartamus Pomarańczowy...

PNOS 0,5g Kartamus Pomarańczowy Nasiona kwiatów Krokosz barwierski Kwiat cięty Rabaty

Kartamus jest wysoką, jednoroczną rośliną o miękkich liściach, kolczasto ząbkowanych. Kwiaty najczęściej pomarańczowoczerwone (czasami występuje w kolorach białym i żółtym), zebrane w duże, główkowate koszyczki. Ma bardzo szerokie zastosowanie.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,2g Bratek biały Nasiona...

Toraf 0,2g Bratek biały Nasiona kwiatów Dwuletni Rabatki Klomby Balkonowe

Bratek to roślina dwuletnia, kwitnie w drugim roku uprawy. Najczęściej sadzona na rabatach, w donicach na balkonach już od marca. Bratek jest odporny na spadki temperatur, dzięki czemu jest jedną z najwcześniej sadzonych roślin ogrodowych i balkonowych.

Cena 1,99 zł

Toraf 7m Mieszanka Anty- ślimakowa...

Toraf 7m Mieszanka Anty- ślimakowa Nasiona kwiatów na taśmie Naturalna bariera Zniechęcają

Ślimaki niszczą twój ogródek? Chcesz się ich pozbyć w zupełnie naturalny sposób? Użyj naszej taśmy z mieszanką anty-ślimakową. Pokrój roślin, ich zapach i struktura stworzą naturalną barierę zniechęcającą ślimaki do przebywania blisko niej.  

Cena 4,99 zł

Toraf 20 szt. Żywe kamienie szczęścia...

Toraf 20 szt. Żywe kamienie szczęścia Mix Nasiona sukulentów Exotic hobby Łatwa uprawa 

Unikalna mieszanka mało wymagającego sukulenta, którego płaskie, owalne i mięsiste liście o spękanej fakturze do złudzenie przypominają małe kamienie. Wyglądają zjawiskowo jesienią, kiedy z zagłębienia w środku rośliny wyłaniają się błyszczące kwiaty. 

Cena 7,50 zł

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Hi-No-Maru...

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Hi-No-Maru nasiona wysoki trójbarwne kwiaty

Kwitnie od lipca do października. Wymaga stanowiska słonecznego, gleby żyznej średnio zwięzłej. Odmiana o atrakcyjnych trójbarwnych, żółto, biało, czerwonych, pomponowych kwiatostanach. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i na kwiat cięty.

Cena 2,10 zł

Toraf 2g Groszek Pachnący Royal Navy...

Toraf 2g Groszek Pachnący Royal Navy Blue Nasiona kwiatów kwiat cięty bukiety ogródek
Roślina jednoroczna silnie pnąca dorastająca do 2,5 metra. Tworzy masę długo kwitnących kwiatów w pięknym ciemno granatowym kolorze i przyjemnym zapachu. Wysiew nasion w marcu-maju do gruntu po 2-3 nasiona w jednym miejscu.

Cena 1,89 zł

Toraf 0,5g Kocanka Ogrodowa mix...

Toraf 0,5g Kocanka Ogrodowa mix Nasiona kwiatów mieszanka kolorów suche bukiety
  Mieszanka różnokolorowych odmian kocanki ogrodowej - znanej jako Nieśmiertelnik. Kocanki ogrodowe nie są trudne w uprawie.
   Tworzą wzniesione, silnie rozgałęzione pędy i małe, lancetowate liście. Zastosowanie: kwiat cięty, rabaty, suche bukiety.

Cena 1,79 zł

Toraf 0,2g Starzec Mrozy Ząbkowane...

Toraf 0,2g Starzec Mrozy Ząbkowane Nasiona kwiatów roślina jednoroczna skalniaki rabatki

Stosuje się go na obwódki rabat i kwietniki dywanowe i do dekoracji grobów. Roślina jednoroczna o dekoracyjnych, jasno-srebrzystych, kutnerowato owłosionych głęboko powcinanych liściach. Wymaga stanowiska słonecznego. 

Cena 2,69 zł

Toraf 5szt. Bawełna indyjska Nasiona...

Toraf 5szt. Bawełna indyjska Nasiona kwiatów wieloletnich Roślina egzotyczna Kwiaty białe różowe 

Cięte pędy wraz z owocostanami stosowane są w suchych bukietach. Roślina wieloletnia do uprawy w pojemnikach, na tarasach, balkonach i w zimowych ogrodach. Od lata do jesieni na roślinach pojawiają się kremowe lub różowe dzwonkowate kwiaty.  

Cena 4,99 zł

Toraf 0,5g Lwia Paszcza Wysoka Mix...

Toraf 0,5g Lwia Paszcza Wysoka Mix Nasiona kwiatów jednorocznych Słoneczna rabatka

Lwie paszcze to gatunek kochający słońce. Idealne do uprawy będzie więc stanowisko słoneczne lub półcień. Roślina jednoroczna o charakterystycznych dwuwargowych kwiatach zebranych w sztywne wydłużone grona. Na wyższe rabatki z kwiatami o wysokości około 1m.

Cena 1,99 zł

Toraf 2g Pnącza Mieszanka Nasiona...

Toraf 2g Pnącza Mieszanka Nasiona kwiatów Mieszanka odmian roślin jednorocznych Pergole Balkony

Różnorodność form i kształtów pozwala uzyskać oryginalną i ciekawą kompozycje. Mieszanka różnych gatunków jednorocznych roślin pnących o zróżnicowanej kolorystyce i kształcie kwiatów do obsadzeń balkonów, altan, pergoli, murów, płotów itp. 

Cena 1,99 zł

PNOS 1g Głąbigroszek Szkarłatny...

PNOS 1g Głąbigroszek Szkarłatny Nasiona kwiatów Jednoroczny Rabaty Skalniaki  

Głąbigroszek to roślina uprawiana na rabatach jako ozdobna oraz jako warzywo. Udaje się na każdej glebie ogrodowej. Roślina o pokładających się pędach i szkarłatnoczerwonych kwiatach. Po przekwitnięciu tworzy oskrzydlone, jadalne strąki.

Cena 1,99 zł

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Blue Moon...

Toraf 0,5g Aster Pomponowy Blue Moon nasiona niebiesko-biały kwiat
Astry pomponowe mają zwarty pokrój, a kwiatostany pełne i bardzo pełne. Doskonale nadają się do ciecia,gdyż ich kwiaty długo zachowują świeżość w wazonie. Dobrze rosną na glebach żyznych, średnio wilgotnych. Dzięki temu są także ozdobą jesiennych rabat. 

Cena 2,10 zł

Toraf 0,2g Zatrwian Suworowa Nasiona...

Toraf 0,2g Zatrwian Suworowa Nasiona kwiatów Rabatki Kwiat cięty Suche bukiety

Zatrwian jest głównie uprawiany jako materiał na żywe i suche bukiety oraz wieńce. Może być również ozdobą rabat.Kwiaty drobne, różnobarwne, doskonałe do zasuszania. Roślina o pięknych, karminowo-różowych kwiatach zebranych w długie smukłe kłosy długości 20-40cm. 
Cena 2,49 zł

Toraf 0,3g Żeniszek Meksykański Biały...

Toraf 0,3g Żeniszek Meksykański Biały Nasiona kwiatów jednorocznych obwódki rabaty kwietniki gazony

Proponowany gatunek jest bardzo prosty w uprawie: potrzebuje jedynie słońca oraz gleby wzbogaconej kompostem, dość żyznej, niezbyt ciężkiej, wilgotnej. Na dobrze dobranym stanowisku roślina kwitnie od czerwca aż do końca lata i początku jesieni. 

Cena 1,79 zł

Toraf 10szt. Kapusta Ozdobna Łodygowa...

Toraf 10szt. Kapusta Ozdobna Łodygowa Sunrise Mix Nasiona roślin ozdobnych mieszanka kolorów

Roślina o wzniesionym pokroju, tworzy mocną , grubą łodygę na której wznosi się ozdobna główka. Ozdobne liście zebrane są na szczycie łodygi w dekoracyjne rozety podobne do kwiatów róży. Liście wewnątrz rozety wybarwiają się na przeróżne kolory. 

Cena 2,99 zł

Toraf 6szt. Kobea pnąca Biała Nasiona...

Toraf 6szt. Kobea pnąca Biała Nasiona kwiatów Pnącze jednoroczne Duże kwiaty Altany Pergole Balkony

Kwiaty duże, dzwonkowate, biało-kremowe, osadzone na długich szypułkach. Bardzo szybko rozrasta się i doskonale pokrywa ogrodzenia, ściany altan, pergole, balkony. Bardzo atrakcyjne, okazałe pnącze jednoroczne (2-3m).

Cena 2,99 zł

Toraf 0,5g Aster karłowy Ribbon Red...

Toraf 0,5g Aster karłowy Ribbon Red nasiona niski czerwono-różowe kwiaty
Roślina jednoroczna o bardzo urodziwych, czerwono-różowych kwiatach z białymi obwódkami i żółtym środkiem, odmiana karłowata. Zastosowanie znajduje na rabatach oraz jako kwiat cięty. Wymaga w uprawie gleby żyznej.

Cena 2,10 zł

Toraf 0,3g Werbena Ogrodowa Nasiona...

Toraf 0,3g Werbena Ogrodowa Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Roślina jednoroczna gazony murki obwódki

Idealna roślina do pojemników na tarasy i balkony, do ogrodów skalnych, na niskie obwódki, murki i gazony. Roślina jednoroczna o zwartym pokroju i wielobarwnych kwiatach zebranych w gęste, główkowate kwiatostany o przyjemnym zapachu.

Cena 2,10 zł

Toraf 0,5g Papryka Ozdobna Aladin Mix...

Toraf 0,5g Papryka Ozdobna Mix Nasiona mieszanka kolorów roślina doniczkowa jednoroczna 


Ozdobna, jednoroczna roślina doniczkowa. Ustaw ją w jasnym, słonecznym i przewiewnym miejscu. Wysoką wartość dekoracyjną stanowią drobne owoce o błyszczącej skórce, w różnych kolorach w zależności od fazy dojrzewania.

Cena 2,79 zł

Toraf 2g Groszek Pachnący Mix Nasiona...


Toraf 2g Groszek Pachnący Mix Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Pachnące kwiaty Ogrodzenia balkony

Kwiaty o przyjemnym zapachu w ładnych pastelowych kolorach, ułożone w gronach i osadzone na długich szypułkach. Kwitnie od czerwca do września. Roślina jednoroczna silnie pnąca dorastająca do 1,2 metra.

Cena 1,79 zł

PNOS 0,1g Kroplik Tygrysi mieszany...

PNOS 0,1g Kroplik Tygrysi mieszany Nasiona kwiatów Jednoroczny Rabaty Obwódki 

Kwiaty Kroplika Tygrysiego są duże, dzwonkowate, barwy: białej, czerwonej, purpurowej, brunatnej i żółtej, często wielobarwne, nakrapiane i plamiste. Doskonały na rabaty, kwietniki i do uprawy w donicach. Lubi gleby żyzne, lekkie, umiarkowanie wilgotne. 

Cena 2,19 zł

PNOS 1g Limnantes Zółto-biały Nasiona...

PNOS 1g Limnantes Zółto-biały Nasiona kwiatów Jednoroczna Niskie rabaty

Limnantes to delikatna roślina nisko ścieląca się o pierzastych, błyszczących, jasnozielonych liściach i białożółtych, kubkowatych kwiatach. Kwitnie długo i obficie tworząc kobierce kwiatów o intensywnym cytrynowym zapachu. Lubi gleby żyzne, przepuszczalne. 

Cena 2,39 zł

PNOS 0,1g Ursynia pomarańczowa...

PNOS 0,1g Ursynia pomarańczowa Nasiona kwiatów Rabatki Skalniaki Balkon 

Roślina jednoroczna. Kwiaty intensywnie pomarańczowe z mahoniowym okółkiem osadzone pojedynczo na wierzchołkach pędów. Doskonała na rabaty, do ogródków skalnych, do skrzynek balkonowych. Kwitnie obficie od czerwca do września.

Cena 1,99 zł

Nasiona roślin ozdobnych ogrodowych wieloletnich, iglastych - sklep

W dziale z nasionami roślin ozdobnych znajdziesz szeroki asortyment nasion przeróżnych kwiatów czy innych roślin ozdobnych do wykorzystania w przydomowych czy działkowych ogrodach. Korzystamy z nasion dostarczanych nam przez najlepszych producentów takich jak BIOPOM, TORSEED, LEGUTKO, PSON. Asortyment nasion kwiatów w sklepie internetowym BIATOM jest bardzo szeroki i znajdziemy w nim zarówno te najbardziej znane takie jak astry, bratki, dalie czy petunie, oraz te rzadziej spotykane jak np. cynie czy gipsówka. Nasza różnorodna oferta nasion roślin ozdobnych pozwoli Ci na skomponowanie przepięknej rabaty kwiatowej i co najważniejsze, jest to możliwe za niewygórowaną cenę.

Dzięki naszej ofercie roślin ozdobnych będziesz mógł pochwalić się przed sąsiadem lub rodziną swoim przepięknym ogrodem. Większość oferowanych produktów jest łatwa w uprawie, co sprawia, że wystarczy trochę pracy, a uzyskane efekty mogą przerosnąć nasze wyobrażenia. Wystarczy uważnie przeczytać informacje na opakowaniu i się do nich zastosować, a wyhodowane rośliny sprawią nam ogromną satysfakcję.