Marki

Motyki i kultywatory

Mamy 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

KARD 210 MOTYKA KUTA 3-ZĘBNA

MOTYKA DO ZIEMNIAKÓW KUTA

Wykonana za stalowej blachy motyka przeznaczona do wielu prac ogrodniczych.
Masywna tuleja do osadzenia na typowym drewnianym trzonku.
Powierzchnia narzędzia lakierowana na kolor zielony.

Cena 39,99 zł
Verdenia Spulchniacz 0078 Pazurki...

Małe pazurki ogrodnicze ze stali.

Narzędzie ręczne optymalne do pracy w gruncie kamienistym oraz w ciasnych rzędach upraw. Mini pazurki służą do Spulchniania i napowietrzania gleby bez uszkadzania korzeni roślin.

Cena 4,99 zł
KARD 42 SPULCHNIACZ JEDNOZĘBNY 60CM

Spulchniacz ręczny jednozębny to tradycyjne narzędzie przeznaczone do pielęgnacji ogrodu. Wykonane z najwyższej jakości stali. Narzędzie przeznaczone głównie do spulchniania i napowietrzania gleby.

Cena 8,89 zł
KARD 32 SPULCHNIACZ RĘCZNY "NORKROS"

Spulchniacz ręczny NORKROS to tradycyjne narzędzie przeznaczone do pielęgnacji ogrodu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów. Cechą charakterystyczną tego spulchniacza jest głowica (3-zębna) wykonana z najwyższej jakości stali pomalowana na zielono. Narzędzie przeznaczone głównie do spulchniania i napowietrzania gleby.

Cena 18,89 zł

Kultywatory i motyki ręczne - sklep

W oferowanym przez sklep ogrodniczy BIATOM.PL asortymencie nie mogło zabraknąć takich przydatnych narzędzi jak motyki i kultywatory. Produkty, które znajdują się w ofercie dostarczane są przez bardzo dobrych producentów takich jak VERDENIA czy KARD. Motyki należą do prostych urządzeń ogrodniczych o wszechstronnym spektrum działania. Z jednej strony służą do spulchniania gleby pod przyszłą roślinność, a z drugiej mogą być szeroko wykorzystywane przy pielęgnacji i pieleniu chwastów. Wykorzystać je także można do kopania dołków pod sadzonki, kopczykowania roślin czy rozbijania bryłek ziemi. Wszystko to wpływa na ich praktyczność i uniwersalność, dzięki czemu stają się często nieodzownym elementem szafy z narzędziami ogrodowymi. Gdy teren naszych prac ogrodowych stanowi większy areał warto zastanowić się nad zakupem kultywatorów, które w znaczący sposób ułatwiają obróbkę większych obszarowo ogrodów i działek.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć