Marki

Motyki i kultywatory

Mamy 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Fiskars Motyka długa SOLID 1016035...

Fiskars Motyka długa SOLID 1016035 Spulchnianie Rozdrabnianie Solidna

Motyka ma długość 155cm, jej głowica jest wykonana ze stali, a trzonek z lekkiego i wytrzymałego aluminium. Fiskars Solid™ to gama funkcjonalnych narzędzi charakteryzujących się trwałością, wytrzymałością i uniwersalnym zastosowaniem.

Cena 76,99 zł

Fiskars Kultywator Solid 165cm...

Fiskars Kultywator Solid 165cm 1016034 Solidny Spulchnianie Napowietrzanie 

Linia Solid to narzędzia lekkie, a zarazem wytrzymałe. Kultywator przeznaczony do spulchniania i napowietrzania ziemi oraz przygotowania gleby do siewu. Głowica narzędzia wykonana jest z hartowanej stali węglowej, a trzonek z wytrzymałego aluminium. 

Cena 75,99 zł

Fiskars Motyczka SOLID 1001601...

Fiskars Motyczka SOLID 1001601 Ergonomiczna Wielofunkcyjna Spulchnianie

Fiskars Solid™ to gama funkcjonalnych narzędzi charakteryzujących się trwałością, wytrzymałością i uniwersalnym zastosowaniem. Poliamid jest bardzo wytrzymały i łatwy do utrzymania w czystości. Zaokrąglone krawędzie narzędzi nie uszkadzają korzeni. 

Cena 29,99 zł

KARD 210 MOTYKA KUTA 3-ZĘBNA

MOTYKA DO ZIEMNIAKÓW KUTA

Wykonana za stalowej blachy motyka przeznaczona do wielu prac ogrodniczych.
Masywna tuleja do osadzenia na typowym drewnianym trzonku.
Powierzchnia narzędzia lakierowana na kolor zielony.

Cena 89,99 zł

Cellfast Motyka IDEAL 40-230 Stal...

Cellfast Motyka IDEAL 40-230 Stal hartowana Aluminium Kopanie Pielenie Spulchnianie

Produkt Cellfast 40-240 to lekka motyka, która ułatwi spulchnianie, pielenie i przekopywanie gleby w ogrodzie. Głowica motyki jest wykonana ze stali hartowanej, zaś trzonek wyprodukowano z aluminium, dzięki czemu jest niezwykle lekki i wytrzymały.

Cena 59,99 zł

KARD 42 SPULCHNIACZ JEDNOZĘBNY 60CM

Spulchniacz ręczny jednozębny to tradycyjne narzędzie przeznaczone do pielęgnacji ogrodu. Wykonane z najwyższej jakości stali. Narzędzie przeznaczone głównie do spulchniania i napowietrzania gleby.

Cena 9,50 zł

KARD 32 SPULCHNIACZ RĘCZNY "NORKROS"

Spulchniacz ręczny NORKROS to tradycyjne narzędzie przeznaczone do pielęgnacji ogrodu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów. Cechą charakterystyczną tego spulchniacza jest głowica (3-zębna) wykonana z najwyższej jakości stali pomalowana na zielono. Narzędzie przeznaczone głównie do spulchniania i napowietrzania gleby.

Cena 35,99 zł

Verdenia Spulchniacz 0078 Pazurki...

Małe pazurki ogrodnicze ze stali.

Narzędzie ręczne optymalne do pracy w gruncie kamienistym oraz w ciasnych rzędach upraw. Mini pazurki służą do Spulchniania i napowietrzania gleby bez uszkadzania korzeni roślin.

Cena 5,99 zł

Cellfast Kultywator IDEAL 40-240 Stal...

Cellfast Kultywator IDEAL 40-240 Stal Aluminium Spulchnianie Aeracja Lekki 

Produkt Cellfast 40-240 to lekki kultywator, które ułatwi spulchnianie gleby w ogrodzie i przygotowanie podłoża pod zasiew. Zęby kultywatora są wykonane ze stali hartowanej, zaś trzonek wyprodukowano z aluminium, dzięki czemu jest niezwykle lekki i wytrzymały.

Cena 59,99 zł

Kultywatory i motyki ręczne - sklep

W oferowanym przez sklep ogrodniczy BIATOM.PL asortymencie nie mogło zabraknąć takich przydatnych narzędzi jak motyki i kultywatory. Produkty, które znajdują się w ofercie dostarczane są przez bardzo dobrych producentów takich jak VERDENIA czy KARD. Motyki należą do prostych urządzeń ogrodniczych o wszechstronnym spektrum działania. Z jednej strony służą do spulchniania gleby pod przyszłą roślinność, a z drugiej mogą być szeroko wykorzystywane przy pielęgnacji i pieleniu chwastów. Wykorzystać je także można do kopania dołków pod sadzonki, kopczykowania roślin czy rozbijania bryłek ziemi. Wszystko to wpływa na ich praktyczność i uniwersalność, dzięki czemu stają się często nieodzownym elementem szafy z narzędziami ogrodowymi. Gdy teren naszych prac ogrodowych stanowi większy areał warto zastanowić się nad zakupem kultywatorów, które w znaczący sposób ułatwiają obróbkę większych obszarowo ogrodów i działek.