Motyki i kultywatory

Aktywne filtry

KARD 126 Spulchniacz mały 30cm Ręczny...

KARD 126 Spulchniacz mały 30cm Ręczny Drewniany trzonek

Spulchniacz mały metalowy o szerokości 6cm z drewnianą rączką o długości 30 cm. Jego głównym przeznaczeniem jest spulchnianie i napowietrzanie ziemi przed nasadzeniami kwiatów, bylin oraz wysiewem nasion warzyw i kwiatów.

Cena 24,99 zł

KARD 34 Spulchniacz ręczny Pazury...

KARD 34 Spulchniacz ręczny Pazury Stalowy Kultywator

Spulchniacz ręczny - pazury wykonany z wysokiej jakości stali, z trzema zębami, o szerokości rozstawnej 9.5 cm. Trzonek drewniany o długości 110 cm. Przeznaczony głównie do napowietrzania i przekopywania ziemi. Przygotowuje ziemię pod nowe nasadzenia.

Cena 35,99 zł

Fiskars Motyka długa SOLID 1016035...

Fiskars Motyka długa SOLID 1016035 Spulchnianie Rozdrabnianie Solidna

Motyka ma długość 155cm, jej głowica jest wykonana ze stali, a trzonek z lekkiego i wytrzymałego aluminium. Fiskars Solid™ to gama funkcjonalnych narzędzi charakteryzujących się trwałością, wytrzymałością i uniwersalnym zastosowaniem.

Cena 87,99 zł

KARD 32 Spulchniacz ręczny "Norkros"...

KARD 32 Spulchniacz ręczny "Norkros" 3-zębny Solidny Stal

Spulchniacz ręczny NORKROS to tradycyjne narzędzie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Cechą charakterystyczną tego spulchniacza jest głowica (3-zębna) wykonana z najwyższej jakości stali. Narzędzie przeznaczone głównie do spulchniania i napowietrzania gleby.

Cena 42,99 zł

KARD 306 Oczyszczacz bruku Ręczny...

KARD 306 Oczyszczacz bruku Ręczny Kostka brukowa Szpikulec

Oczyszczacz bruku to narzędzie, które pomaga w pozbyciu się mchu z kostki brukowej. Dwie końcówki narzędzia o różnym przeznaczeniu ułatwiają pracę, dzięki nim dostaniemy się wen wszystkie zakamarki wymagające oczyszczenia. Wykonany z wysokiej jakości materiałów. 

Cena 29,99 zł

Cellfast Motyka IDEAL 40-230 Lekka...

Cellfast Motyka IDEAL 40-230 Stal hartowana Aluminium Kopanie Pielenie Spulchnianie

Produkt Cellfast 40-240 to lekka motyka, która ułatwi spulchnianie, pielenie i przekopywanie gleby w ogrodzie. Głowica motyki jest wykonana ze stali hartowanej, zaś trzonek wyprodukowano z aluminium, dzięki czemu jest niezwykle lekki i wytrzymały.

Cena 79,99 zł

KARD 210 Motyka kuta 3-zębna Mocna...

KARD 210 Motyka kuta 3-zębna Mocna Solidna Duża

Wykonana za stalowej blachy motyka przeznaczona do wielu prac ogrodniczych. Masywna tuleja do osadzenia na typowym drewnianym trzonku. Powierzchnia narzędzia lakierowana na kolor zielony.

Cena 89,99 zł

KARD 37 Spulchniacz mały 60cm Ręczny...

KARD 37 Spulchniacz mały 60cm Ręczny Stalowy

Spulchniacz mały 3-zębny, trzonek metalowy z rączką plastikową. Przeznaczony do spulchniania i napowietrzania gleby. Pozwala na lepsze przygotowanie ziemi pod uprawy, nasadzenia roślin, wysiew nasion kwiatów i warzyw.

Cena 22,99 zł

KARD 39 Spulchniacz mały 25cm Ręczny...

KARD 39 Spulchniacz mały 25cm Ręczny Stalowy

Spulchniacz mały o szerokości 6cm, wykonany z wysokiej jakości stali, z metalowym trzonkiem i plastikową rączką o długości 25cm. Przeznaczony głównie do spulchniania i napowietrzania gleby przed wysiewem, nasadzeniami. Trwały i mocny, spulchniacz polskiej firmy.
Cena 22,99 zł

Fiskars Kultywator Solid 165cm...

Fiskars Kultywator Solid 165cm 1016034 Solidny Spulchnianie Napowietrzanie 

Linia Solid to narzędzia lekkie, a zarazem wytrzymałe. Kultywator przeznaczony do spulchniania i napowietrzania ziemi oraz przygotowania gleby do siewu. Głowica narzędzia wykonana jest z hartowanej stali węglowej, a trzonek z wytrzymałego aluminium. 

Cena 79,99 zł

Cellfast Kultywator IDEAL 40-240 Stal...

Cellfast Kultywator IDEAL 40-240 Stal Aluminium Spulchnianie Aeracja Lekki 

Produkt Cellfast 40-240 to lekki kultywator, które ułatwi spulchnianie gleby w ogrodzie i przygotowanie podłoża pod zasiew. Zęby kultywatora są wykonane ze stali hartowanej, zaś trzonek wyprodukowano z aluminium, dzięki czemu jest niezwykle lekki i wytrzymały.

Cena 89,99 zł

KARD 36 Spulchniacz mały 80cm...

KARD 36 Spulchniacz mały 80cm Kultywator Ręczny

Spulchniacz mały wykonany z wysokiej jakości stali, o szerokości 6cm z drewnianym trzonkiem o długości 80cm. Doskonale spulchnia i napowietrza ziemię, dzięki czemu łatwo możemy przygotować grunt pod nowe uprawy lub nasadzenia. Lekki i wygodny w użyciu.

Cena 24,99 zł

KARD 40 Spulchniacz jednozębny...

KARD 40 Spulchniacz jednozębny Długość 60cm Ręczny

Spulchniacz ręczny jednozębny to tradycyjne narzędzie przeznaczone do pielęgnacji ogrodu. Wykonane z najwyższej jakości stali. Narzędzie przeznaczone głównie do spulchniania i napowietrzania gleby. Doskonale przygotowuje glebę do nasadzeń i wysiewu nasion.

Cena 24,99 zł

KARD 38 Spulchniacz mały 30cm Stalowy...

KARD 38 Spulchniacz mały 30cm Stalowy Ręczny

Spulchniacz mały o szerokości 6cm, wykonany z wysokiej jakości stali, z metalowym trzonkiem i plastikową rączką o długości 30cm. Przeznaczony głównie do spulchniania i napowietrzania gleby. Doskonale przygotowuje ziemię pod nowe nasadzenia i wysiew nasion warzyw oraz kwiatów.

Cena 22,99 zł

KARD 293 Spulchniacz obrotowy...

KARD 293 Spulchniacz obrotowy Podcinacz Solidny Stalowy

Spulchniacz obrotowy z podcinaczem to narzędzie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Cechą charakterystyczną tego spulchniacza jest głowica obrotowa, która posiada szeregi zębów oraz urządzenie do podcinania korzeni i chwastów. Narzędzie przeznaczone głównie do spulchniania.

Cena 119,99 zł

Fiskars Motyczka SOLID 1001601...

Fiskars Motyczka SOLID 1001601 Ergonomiczna Wielofunkcyjna Spulchnianie

Fiskars Solid™ to gama funkcjonalnych narzędzi charakteryzujących się trwałością, wytrzymałością i uniwersalnym zastosowaniem. Poliamid jest bardzo wytrzymały i łatwy do utrzymania w czystości. Zaokrąglone krawędzie narzędzi nie uszkadzają korzeni. 

Cena 29,99 zł

Kultywatory i motyki ręczne - sklep

W oferowanym przez sklep ogrodniczy BIATOM.PL asortymencie nie mogło zabraknąć takich przydatnych narzędzi jak motyki i kultywatory. Produkty, które znajdują się w ofercie dostarczane są przez bardzo dobrych producentów takich jak VERDENIA czy KARD. Motyki należą do prostych urządzeń ogrodniczych o wszechstronnym spektrum działania. Z jednej strony służą do spulchniania gleby pod przyszłą roślinność, a z drugiej mogą być szeroko wykorzystywane przy pielęgnacji i pieleniu chwastów. Wykorzystać je także można do kopania dołków pod sadzonki, kopczykowania roślin czy rozbijania bryłek ziemi. Wszystko to wpływa na ich praktyczność i uniwersalność, dzięki czemu stają się często nieodzownym elementem szafy z narzędziami ogrodowymi. Gdy teren naszych prac ogrodowych stanowi większy areał warto zastanowić się nad zakupem kultywatorów, które w znaczący sposób ułatwiają obróbkę większych obszarowo ogrodów i działek.