Herbicydy

Aktywne filtry

Ziemovit 50ml Chwastox Nowy Trio...

Ziemovit 50ml Chwastox Nowy Trio 390SL Nowy Zwalcza chwasty w trawniku bylica babka mniszek mlecz

Chwastox Nowy Trio 390 SL jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym, stosowanym nalistnie w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego. Zwalcza najczęściej występujące chwasty w trawnikach np. babka lancetowata, mniszek pospolity.

Cena 27,99 zł

Ziemovit 250ml Chwastox Nowy Trio...

Ziemovit 250ml Chwastox Nowy Trio 390SL Herbicyd selektywny zwalcza chwasty w trawniku mlecz babka

Chwastox Nowy Trio 390 SL jest środkiem do użytku profesjonalnego i amatorskiego do zwalczania chwastów dwuliściennych. Preparat może być stosowany do zwalczania chwastów na trawnikach, boiskach sportowych oraz polach golfowych.

Cena 59,99 zł

Ziemovit 20ml Chwastox Nowy Trio...

Ziemovit 20ml Chwastox Nowy Trio 390SL Środek zwalczający chwasty w trawie boiska trawniki dekoracyjne

Dokładny w działaniu, czego dowodzi wysoka skuteczność w zwalczaniu szerokiego spektrum chwastów. Ponadto niezwykle przydatny – ważny element w strategii przeciwdziałania odporności chwastów. Środek nie jest herbicydem totalnym.

Cena 15,99 zł

Monsanto 1L Roundup 360 PLUS SL...

Roundup (czyt. Randap) 360SL Plus na chwasty występuje jako koncentrat do sporządzania roztworu wodnego. Jest stosowany dolistnie, przeznaczony do zwalczania perzu i innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych , jednorocznych i wieloletnich.

Opakowanie 1l koncentratu do stworzenia 30-50 litrów cieczy użytkowej.

Cena 69,99 zł

Ziemovit 100ml Chwastox Nowy Trio...

Ziemovit 100ml Chwastox Nowy Trio 390SL Zwalczanie chwastów w trawniku herbicyd selektywny
Środek działa selektywnie w sposób układowy, zwalcza chwasty w trawniku, zalecane jest stosowanie nalistne w formie roztworu wodnego.  Pogoda sprzyjająca rozwojowi roślin wzmaga działanie chwastobójcze środka.

Cena 39,99 zł

Ziemovit 50ml Herbikill Green Oprysk...

Ziemovit 50ml Herbikill Green Oprysk Przeciw Chwastom Bez Glifosatu

Środek do stosowania w ogrodach działkowych i przydomowych, Herbikill Green sprawdzi się w amatorskiej uprawie drzew owocowych, eliminując uciążliwe chwasty oraz niepożądane odrosty wokół nich. Ponadto, może być używany do zwalczania chwastów w winoroślach. Produkt bez chemii.

Cena 19,99 zł

Ziemovit 100ml Herbikill Green Środek...

Ziemovit 100ml Herbikill Green Środek na Chwasty Trawe Naturalny

Herbikill Green sprawdzi się w amatorskiej uprawie drzew owocowych, eliminując uciążliwe chwasty oraz niepożądane odrosty wokół nich. Środek do stosowania w ogrodach działkowych i przydomowych. Ponadto, może być używany do zwalczania chwastów w winoroślach. Produkt bez chemii.

Cena 28,99 zł

Ziemovit 50ml Chwastox Complex N...

Ziemovit 50ml Chwastox Complex N 260EW Na chwasty dwuliścienne

Środek stworzony do zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach, polach golfowych itp. Rośliny nie uodparniają się na jego działanie, więc możemy go stosować stale i systemicznie. Wysoka skuteczność już w pierwszym zastosowaniu. 

Cena 29,99 zł

Ziemovit 20ml Chwastox Complex N...

Ziemovit 20ml Chwastox Complex N 260EW Chwastobójczy Babka Mlecz

Środek nie powoduje uodparniania się roślin, dzięki czemu możemy go stosować przez długi okres w sposób systemiczny. Skuteczny już po pierwszym zastosowaniu. Środek przeznaczony do eliminowania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach itd.

Cena 19,99 zł

Ziemovit 100ml Chwastox Complex N...

Ziemovit 100ml Chwastox Complex N 260EW Przeciw Chwastom Oprysk

Rośliny nie uodparniają się na jego działanie, więc możemy go stosować stale i systemicznie. Wysoka skuteczność już w pierwszym zastosowaniu. Środek stworzony do zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach, polach golfowych itp.

Cena 39,99 zł

Starane Trawniki 20ml Środek...

Starane Trawniki jest środkiem chwastobójczym w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej stosowanym dolistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.

Cena 26,99 zł

Starane Trawniki 50ml Środek...

Starane 260EW Trawniki 50ml środek chwastobójczy Agrecol jest preparatem chwastobójczym, który działa na roślinach układowo. Pobierany jest przez liście i przemieszczany do korzeni chwastów, stamtąd przedostaje się do całego organizmu roślin powodując zahamowanie wzrostu i zamieranie roślin.

Cena 48,00 zł

Sumin 200ml Finisher Zwalcza glony...

Sumin Finisher 200ml Zwalcza glony mech wątrobowce Bezbarwny środek Chroni przed odrastaniem

Jest naturalnym preparatem działającym kontaktowo, zwalczającym glony, mchy i wątrobowce powłoką działającą czysto fizycznie. Efekty są widoczne po kilku dniach od zastosowania. Zaczyna działać dopiero po wyschnięciu w postaci powłoki. 

Cena 48,99 zł

Sumin 50ml Starane 260EW Oprysk...

Sumin 50ml Starane 260EW Oprysk chwastobójczy na trawniki Koniczyny Babka Mniszek

Sprawdzony środek chwastobójczy przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych, w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej stosowany dolistnie.

Cena 46,99 zł

Sumin 20ml Golf Extra Herbicyd...

Sumin Golf Extra 20ml Herbicyd Zwalcza chwasty w trawnikach Boiska Pola golfowe Tereny zielone
Rewelacyjny środek w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, przeznaczony do powschodowego zwalczania jednorocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach, polach golfowych i innych rekreacyjnych obszarach trawiastych.

Cena 12,99 zł

Sumin 100ml Starane 260EW...

Sumin 100ml Starane 260EW Chwastobójczy środek na trawniki Mniszek Babka Koniczyny

Jeden z najskuteczniejszych środków chwastobójczych
do oprysku przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych na boiskach sportowych, trawnikach i polach golfowych, w formie płynu do sporządzania emulsji wodnej stosowany dolistnie.

Cena 59,99 zł

Sumin 250ml Starane 260EW Środek...

Sumin 250ml Starane 260EW Środek chwastobójczy na trawniki Babka Mniszek Koniczyny
Oprysk chwastobójczy przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych na boiskach sportowych, trawnikach i polach golfowych, w formie płynu do sporządzania emulsji wodnej stosowanym dolistnie.

Cena 89,99 zł

Substral 750ml Mniszek Ultra Hobby AL...

Herbicyd przydatny w walce z chwastami dwuliściennymi, które mogą zepsuć wizerunek każdego, nawet najbardziej wypielęgnowanego trawnika. Produkt gotowy do użycia, nie wymaga mieszania z wodą. Wchłaniany przez liście, niszczy całą roślinę razem z korzeniem. Butelka ze spryskiwaczem zapewnia wygodę stosowania.

Cena 35,99 zł

Starane Trawniki 100ml Środek...

Środek chwastobójczy w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej stosowanym dolistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.

Cena 58,99 zł

Bros 500ml Płyn na mech glony porosty...

Bros 500ml Płyn na mech glony porosty Zwalcza Zabezpiecza przed odrastaniem to produkt przeznaczony do zwalczania mchów, glonów i porostów na powierzchniach kamiennych, betonowych i ceramicznych, a także zabezpieczania ich przed ponownym porastaniem. Produkt w wygodnym opakowaniu z atomizerem ułatwia aplikację.

Cena 19,99 zł

Sumin 20ml Starane 260EW Oprysk na...

Sumin 20ml Starane 260EW Oprysk na trawniki Środek chwastobójczy

Jeden z najskuteczniejszych środków chwastobójczych w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej stosowanym dolistnie, przeznaczonym do  zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.

Cena 25,98 zł

Substral 500ml Mniszek Ultra 070EW...

Substral 500ml Mniszek Ultra 070EW Oprysk Chwastobójczy Na trawnik Mlecz Koniczyna Babka

Skuteczny i sprawdzony środek chwastobójczy
, który likwiduje chwasty w trawnikach. Działa na części podziemne i nadziemne roślin powodując ich stopniowe zamieranie. Pierwsze efekty powinny być widoczne już po okresie 3-7 dni. 

Cena 69,99 zł

Substral 250ml Mniszek Ultra 070EW...

Substral 250ml Mniszek Ultra 070EW Zwalcza chwasty Oprysk Sprawdzony Babka Mlecz Koniczyna

Sprawdzony środek chwastobójczy
, który likwiduje chwasty w trawnikach. Działa na części podziemne i nadziemne roślin powodując ich stopniowe zamieranie. Pierwsze efekty powinny być widoczne już po okresie 3-7 dni. 

Cena 39,99 zł

Sumin 25ml Atut Hobby Herbicyd...

Sumin 25ml Atut Hobby Herbicyd Preparat zwalczający mech na 16m2 Powoduje zamieranie roślin

Środek najskuteczniej niszczy chwasty znajdujące się we wczesnych fazach rozwojowych, w warunkach sprzyjających intensywnemu wzrostowi roślin (dla chwastów wysokość nie więcej niż 10 cm, dla odrostów korzeniowych długość nie więcej niż 15 cm).

Cena 15,99 zł

Arox 500ml Preparat zwalcza glony i...

Arox 500ml  Preparat  zwalcza glony i porosty. Preparat w formie płynu. Do stosowania na powierzchniach kamiennych, betonowych, ceramicznych, z kostki brukowej, chodników, muru oraz zna nagrobkach. Przeznaczony do zwalczania glonów i porostów oraz do zabezpieczania powierzchni przed ich narastaniem.

Cena 19,99 zł

Sumin 250ml Stomp Aqua 455 CS...

Sumin 250ml Stomp Aqua 455 CS Chwastobójczy oprysk przy uprawach roślin jadalnych Chwastnica Komosa Rumian

Herbicyd w formie zawiesiny kapsuł w cieczy (CS) przeznaczony do rozcieńczania z wodą, stosowany doglebowo lub nalistnie, przeznaczony do zwalczania rocznych chwastów dwuliściennych i jednoliściennych.

Cena 47,03 zł

Barclay 5l Gallup Special 360SL...

Barclay 5l Gallup Special 360SL Herbicyd Chwasty Roundup Glifosat

W roślinie powoduje hamowanie syntezy białek niezbędnych do wzrostu roślin.  Środek chwastobójczy w formie koncentratu do rozcieńczania w wodzie, służący do zwalczania uciążliwych chwastów na nie użytkowanych rolniczo terenach. Odpowiednik Roundupu- substancja czynna Glifosat.

Cena 358,99 zł

Ziemovit 250ml Agrosar 360SL Zwalcza...

Ziemovit 250ml Agrosar 360SL Zwalcza chwasty Herbicyd Zamiennik Gallup Tajfun Roundup
Herbicyd całkowity, koncentrat do sporządzania cieczy użytkowej. Produkt na bazie glifosatu stworzony w celu zwalczania niechcianej roślinności z podwórka, ogrodu, wokół roślin, drzew, krzewów i wszędzie tam, gdzie obecność chwastów jest niepożądana.

Cena 29,99 zł

Ziemovit 500ml Halvetic Herbicyd...

Ziemovit 500ml Halvetic Herbicyd totalny Niszczy chwasty Zamiennik Roundup

Środek chwastobójczy do dozowania dolistnego, koncentrat do sporządzania cieczy użytkowej. Produkt stworzony w celu zwalczania niechcianej roślinności z podwórka, ogrodu, wokół roślin, drzew, krzewów i wszędzie tam, gdzie obecność chwastów jest niepożądana.

Cena 34,99 zł

Roundup 140ml AntyChwast Total Ultra...

Roundup 140ml AntyChwast Total Ultra Preparat chwastobójczy herbicyd naturalny bez glifosatu kwas pelargonowy
Koncentrat. Produkt ekologiczny. Środek chwastobójczy o działaniu powierzchniowym. Działanie widoczne już po 2-3 godzinach od zabiegu. Zwalcza części zielone chwastów jednoliściennych i dwuliściennych, jednorocznych i wieloletnich.

Cena 29,99 zł

Substral 30ml Mniszek 390SL Herbicyd...

Substral 30ml Mniszek 390SL Herbicyd selektywny Zwalcza chwasty Trawnik Ogród Boiska

Ekonomiczny i wydajny środek do zwalczania chwastów w trawniku. Herbicyd o selektywnym działaniu układowym, stosowanym nalistnie w formie koncentratu do sporządzenia roztworu wodnego. Produkt skutecznie zwalcza chwasty wraz z ich częściami podziemnymi.

Cena 29,99 zł

Substral 250ml Naturen AntyChwast...

Substral 250ml Naturen AntyChwast Total Ultra Środek chwastobójczy Gwiazdnica Mlecz

Skuteczny środek naturalny przeznaczony do zwalczania chwastów w kostce brukowej, podjazdach, wokół domu- z wyłączeniem trawników. Działa na części nadziemne roślin powodując ich zamieranie. Pierwsze efekty widoczne są już po 2 godzinach od zastosowania.

Cena 39,99 zł

Roundup 280ml AntyChwast Total Ultra...

Roundup 280ml AntyChwast Total Ultra Preparat chwastobójczy Części nadziemne roślin

Rewelacyjny produkt, którego działanie jest widoczne już po 2-3 godzinach od zabiegu. Zwalcza części zielone chwastów jednoliściennych i dwuliściennych, jednorocznych i wieloletnich. Środek o działaniu powierzchniowym. Koncentrat. Produkt ekologiczny. 

Cena 39,99 zł

Roundup 1l AntyChwast Total Ultra...

Roundup 1l AntyChwast Total Ultra Środek chwastobójczy Substral Części zielone roślin

Środek chwastobójczy o działaniu powierzchniowym. Efekty widoczne już po 2-3 godzinach od zabiegu. Zwalcza części nadziemne chwastów jednoliściennych i dwuliściennych, jednorocznych i wieloletnich. Nie należy stosować na trawnikach. Produkt naturalny.

Cena 39,99 zł

Roundup Hobby AL 1l Środek...

Roundup Hobby AL 1l Środek chwastobójczy Substral Chodniki podjazdy kostka gotowy na chwasty

Środek chwastobójczy o szybkim działaniu. Efekty widoczne już po 1 zabiegu. Zwalcza chwasty jednoroczne i wieloletnie występujące na chodnikach, podjazdach, pomiędzy kostką brukową i przy elewacjach. Nie należy stosować na trawnikach.

Cena 49,99 zł

Roundup Flex Ogród 40ml Środek...

Roundup Flex Ogród 40ml Środek chwastobójczy Koncentrat Substral Dogłębne działanie

Środek chwastobójczy wstrzymujący procesy życiowe roślin jedno i dwuliściennych, zarówno jednorocznych jak i wieloletnich, w tym traw. Produkt ten nie jest skuteczny w zwalczaniu skrzypu. Koncentrat do rozrabiania w wodzie i oprysku.

Cena 19,99 zł

SBM 50ml Keeper Ogród Środek...

SBM 50ml Keeper Ogród Środek chwastobójczy Chodniki Ścieżki Podjazdy Koncentrat Komosa Mniszek Perz

Keeper Ogród zwalcza chwasty jedno- i dwuliścienne. Preparat Keeper Ogród to środek chwastobójczy, w postaci koncentratu do rozcieńczania wodą, do stosowania na nieutwardzonych powierzchniach dookoła domu i w ogrodzie. 

Cena 24,99 zł

SBM 100ml Keeper Agro Środek...


SBM 100ml Keeper Agro Środek chwastobójczy Koncentrat Zwalcza chwasty warzyw Gwiazdnica Starzec Komosa

Keeper Agro można stosować przed i po wschodach warzyw. Keeper Agro to preparat w postaci koncentratu do rozpuszczenia w wodzie przeznaczony do zwalczania chwastów w uprawie pomidora, marchwi, szparaga i ziemniaka.

Cena 46,99 zł

Sumin 100ml Stomp 330 EC Oprysk...

Sumin 100ml Stomp 330 EC Oprysk chwastobójczy przy uprawach roślin jadalnych Komosa Rumian

Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej stosowany doglebowo lub nalistnie, przeznaczony do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych i jednoliściennych w uprawie ziemniaka, cebuli oraz kapusty. 

Cena 22,20 zł

Ziemovit 100ml Agrosar 360SL herbicyd...

Ziemovit 0,1L Agrosar 360SL herbicyd totalny eliminuje chwasty zamiennik Roundup Gallup Tajfun

Produkt na bazie glifosatu stworzony w celu zwalczania niechcianej roślinności z podwórka, ogrodu, wokół roślin, drzew, krzewów i wszędzie tam, gdzie obecność chwastów jest niepożądana. Jeden z najsilniejszych herbicydów na rynku.

Cena 19,99 zł

Ziemovit 50ml Agrosar 360SL...

Ziemovit 0,05L Agrosar 360SL skoncentrowany herbicyd totalny zwalcza chwasty Roundup Randap

Jeden z najsilniejszych herbicydów na rynku. Pozbywa się niechcianej roślinności z podwórka, ogrodu, miejsc wzdłuż fundamentów budynku i ogrodzeń, w okolicach drzew, kęp kwiatów, pod żywopłotami oraz wielu innych.

Cena 14,99 zł

Ziemovit 1L Agrosar 360SL herbicyd...

Ziemovit Agrosar 360SL herbicyd totalny koncentrat do zwalczania chwastów

Jeden z najsilniejszych herbicydów na rynku. Usuwa zbędną roślinność z ogrodów, działek, terenów wokół domu, wzdłuż fundamentów budynku i ogrodzeń, wokół drzew, kęp kwiatów, pod żywopłotami, krzewami, między płytami, kostką chodnikową, wzdłuż dróg dojazdowych.

Cena 59,99 zł

Roundup 360 PLUS SL 3L Oprysk na...

Roundup (czyt. Randap) 360SL Plus na chwasty występuje jako koncentrat do sporządzania roztworu wodnego. Jest stosowany dolistnie, przeznaczony do zwalczania perzu i innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych , jednorocznych i wieloletnich.

3L koncentratu do stworzenia od 90 do 150 litrów cieczy użytkowej

Cena 299,00 zł

Herbicydy - Środki do zwalczania chwastów- sklep

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL posiada w swojej ofercie szeroki zakres pestycydów, które można wykorzystać przy swoich uprawach. Jednym z rodzajów oferowanych produktów są Herbicydy, które są dostarczane nam przez najlepszych producentów tego typu środków jak dla przykładu ROUNDUP, STARANE, KLINIK czy SUBSTRAL. Herbicydy są rodzajem pestycydów służącym do selektywnego lub nieselektywnego zwalczania chwastów w uprawach i mogą wspomagać mechaniczne formy pielęgnacji w obszarach naszych upraw. Większość z oferowanych przez nas produktów ma na celu zwalczenie konkretnych grup chwastów przy jednoczesnym niezniszczeniu rośliny uprawianej. Natomiast są dostępne także środki, które w swoim działaniu niszczą wszystkie rośliny, w związku z czym warto zwrócić na ten aspekt uwagę przed zakupem. Oferta naszego sklepu jest zróżnicowana pod względem wielkości produktu, przeznaczenia jego zastosowania, a także sposobu użycia danego środka.