Marki

Dla Zwierząt

Mamy 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Happs Herbal 4x4ml Krople na pchły i...

Happs Herbal 4x4ml Krople na pchły i kleszcze dla dużych psów 20-40kg. Krople Happs Herbal to łatwy i wygodny sposób do odstraszania pcheł i/lub kleszczy u psów. Aplikuje się go bezpośrednio na skórę psa. Cztery aplikacje  zapewniają ochronę do 16 tygodni.

Cena 18,99 zł
Happs 1szt. Obroża przeciw pchłom i...

Obroża przeznaczona do zwalczania pcheł i kleszczy u kotów i małych psów. Chroni zwierzęta przed pchłami, kleszczami  do 4 miesięcy. Do stosowania u zwierząt dorosłych oraz kociąt i szczeniąt od 4 miesiąca życia.

Cena 14,99 zł
Happs Herbal 4x1,5ml krople na pchły...

Happs Herbal 4x1,5ml krople na pchły i kleszcze dla małych psów do 10kg. W przypadku stwierdzenia obecności pcheł i kleszczy u psa w pierwszej kolejności należy się ich pozbyć zarówno z sierści psa, jak i z jego otoczenia. W tym celu można użyć szamponu i sprey'u przeciw pchłom i kleszczom marki Happs.

Cena 10,99 zł
Happs Herbal 4x3ml Krople na pchły i...

Happs Herbal 4x2,5ml Krople na pchły i kleszcze dla średnich psów 10-20kg. Preparat w postaci kropli przeznaczony do zwalczania pasożytów bytujących w sierści psa. Substancja biologicznie aktywna zabija pchły oraz skutecznie hamuje ich namnażanie.

Cena 12,59 zł
ARO 3KG KARMA SUCHA DLA DOROSŁYCH...

ARO Karma dla psów z drobiem 3 kg.

Pełno porcjowa sucha karma dla dorosłych psów. Wysokiej jakości karma z dodatkiem mięsa drobiowego oraz niezbędnych substancji mineralnych, tłuszczy i kompletu witamin. Dostarcza psu energii i pozwala każdego dnia dbać o jego prawidłowe i kompleksowe żywienie.

Cena 10,99 zł
ARO 3KG KARMA SUCHA DLA DOROSŁYCH...

ARO Karma dla psów z wołowiną 3 kg.

Pełno porcjowa sucha karma dla dorosłych psów. Wysokiej jakości karma z dodatkiem mięsa wołowego oraz niezbędnych substancji mineralnych, tłuszczy i kompletu witamin. Dostarcza psu energii i pozwala każdego dnia dbać o jego prawidłowe i kompleksowe żywienie.

Cena 10,99 zł

Produkty dla zwierząt - sklep

Jest to odpowiednie miejsce dla poszukujących produktów przeznaczonych dla zwierzęcych współdomowników, także jeżeli masz potrzeby związane z posiadanym kotem lub psem to dobrze trafiłeś. Asortyment w naszej ofercie pochodzi od najlepszych producentów takich jak ARO, HAPPS, MAGNAT czy RENO. Posiadając zwierzęcego współtowarzysza pojawiają się dodatkowe potrzeby z nim związane. Zaczynając od wyżywienia naszego pupila, które niejednokrotnie wymaga stosowania odpowiednich karm i czy innych rodzajów pokarmów, przez dbałość o odpowiednią higienę naszego zwierzęcia, aż po ochronę przed niechcianymi owadami czy chorobami, które znacząco mogą wpłynąć na nasze zwierzę, a także nas samych. W naszym sklepie oferujemy produkty, które mogą pomóc w zaspokojeniu każdej z wyżej wymienionych potrzeb, dzięki czemu za jednym zamachem możemy w dużej mierze zagwarantować realizację potrzeb związanych z naszymi domowymi pupilami. Oferta produktowa zróżnicowana jest zarówno pod kątem rodzaju potrzeby, ale także wielkości i ilości produktu w opakowaniu, w związku z czym możemy znaleźć produkt odpowiedni do wielkości nam wymaganej.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć