Marki

Podstawki Tace

Mamy 54 produktów.

Pokazano 1-48 z 54 pozycji

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 30 cm Terakota Na taras Solidna

Wytrzymała podstawka w kolorze terakota o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Dedykowana do skrzynki balkonowej Venus o długości 30 cm. Idealna na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 2,99 zł

VEFI Taca wysiewna Podstawka...

VEFI Taca wysiewna Podstawka TB/VP53/1 Rozsada Pikowanie

Taca do wysiewu nasion i transportu roślin. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporne na warunki atmosferyczne, są wytrzymałe i wzmocnione kołnierzem. Pasuje do doniczek produkcyjnych VEFI.

Cena 5,99 zł

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej...

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej Venus Mocowanie Biały Regulowany Wytrzymały

Biały uchwyt do skrzynek balkonowych Venus. Wykonany z plastiku, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm. Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna.

Cena 4,49 zł

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka...

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka KW-160 Paletka rozsadowa

Wielodoniczka do wysiewu nasion i pikowania rozsady. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporna na warunki atmosferyczne, wytrzymała i wzmocniona kołnierzem. Taca wysiewna w kolorze czarnym. Posiada małe przegrody do wysiewania roślin w kształcie stożka odwróconego.

Cena 5,99 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 7 Fi 35...

FORM Podstawka Drewnopodobna 7 Fi 35 cm Terakota Pod donicę Okrągła

Podstawka pod donicę drewnopodobną w kolorze terakota. Odporna na działanie promieniowania UV. Wykonana z wytrzymałego na wahania temperatur tworzywa, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. 

Cena 9,50 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 70 cm Biała Wytrzymała Na taras

Podstawka jest dostosowana do skrzynki balkonowej Venus o długości 70 cm. Podstawka biała Venus jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości. Doskonała do stosowania zarówno w domu, jak i na podwórku. 

Cena 8,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 70 cm Zielona Na taras Solidna

Doskonała na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic. Solidna podstawka w kolorze zielonym o klasycznym, prostokątnym kształcie pod skrzynkę balkonową. Dedykowana do skrzynki Venus o długości 70 cm.

Cena 8,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 30 cm Zieleń Wytrzymała Na balkon

Wytrzymała podstawka w kolorze zielonym o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Dedykowana do skrzynki Venus o długości 30 cm. Idealna na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 2,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 80 cm Biała Balkon Taras Solidna

Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 80cm jest produktem wykonanym z wysokiej jakości tworzyw. Jest elastyczna i jednocześnie mocna, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Podstawka w kolorze białym.

Cena 9,69 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 6 Fi 32...

FORM Podstawka Drewnopodobna 6 Fi 32 cm Plastikowa Brąz Do doniczki

Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze brązowym. Doskonała zarówno do domu, jak i na zewnątrz np. na taras, balkon czy do ogrodu. Odporna na promieniowanie UV, wyjątkowo wytrzymała. Nie odkształca się i nie odbarwia pod wpływem słońca.

Cena 8,49 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 30 cm Brąz Dobra jakość Balkon

Wytrzymała, brązowa podstawka o klasycznym kształcie prostokąta dedykowana pod skrzynkę balkonową. Pasuje do skrzynki balkonowej Venus o długości 30 cm. Idealna na balkon, taras i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 2,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 80 cm Terakota Solidna Na taras

Dedykowana do skrzynki balkonowej Venus o długości 80cm. Podstawka w kolorze terakota. Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości. Wytrzymały produkt o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową.

Cena 9,69 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 80 cm Zieleń Na balkon Wytrzymała  

Wytrzymała podstawka w kolorze zielonym o klasycznym, prostokątnym kształcie pod skrzynkę balkonową. Doskonała na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic. Dedykowana do skrzynki Venus o długości 80 cm.

Cena 9,69 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 30 cm Biała Balkon Taras Kwiaty

Wytrzymała podstawka o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Dedykowana do pasującej skrzynki balkonowej Venus o długości 30 cm. Idealna na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 2,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 60 cm Biała Mocna Parapet Balkon

Podstawka biała Venus jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości. Podstawka jest dostosowana do skrzynki balkonowej Venus o długości 60 cm. Doskonała do stosowania zarówno w domu, jak i na podwórku. 

Cena 6,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 50 cm Brąz Na taras Wysoka jakość

Podstawka w kolorze brązowym. Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości. Wytrzymały produkt o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Doskonała do skrzynki balkonowej Venus o długości 50cm.

Cena 5,39 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 50 cm Zieleń Dobra jakość Na taras

Idealna na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic. Dedykowana do skrzynki Venus o długości 50 cm. Wytrzymała podstawka w kolorze zielonym o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową.

Cena 5,39 zł

VEFI Taca kuweta PK-060 Podstawka pod...

VEFI Taca kuweta PK-060 Podstawka pod doniczki Rozsada

Kuweta do wysiewu nasion i transportu roślin. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporna na warunki atmosferyczne, jest wytrzymała i wzmocniona kołnierzem. Doskonała także jako podstawka pod doniczki produkcyjne, zatrzymuje wodę z nich wyciekającą po podlaniu.

Cena 8,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 40 cm Biała Na parapet Wysoka jakość

Wytrzymała podstawka o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Podstawka w kolorze czystej bieli. Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości. Doskonała do skrzynki balkonowej Venus o długości 40cm.

Cena 4,99 zł

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej...

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej Venus Terakota Regulowany Mocny

Uchwyt do skrzynek balkonowych. Plastikowy, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm. Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna.

Cena 4,49 zł

KAPELAŃCZYK METALOWY UCHWYT DO...

KAPELAŃCZYK Metalowy uchwyt do skrzynki balkonowy to regulowany uchwyt doniczkowy jest obowiązkowym wyposażaniem posiadacza balkonu. Jest to produkt uniwersalny. Uchwyt wykonany jest z blachy 2mm i wzmocniony specjalnym przetłoczeniem.

Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna.

Cena 6,79 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 40 cm Antracyt Balkon Dom Taras 

Wytrzymała podstawka w kolorze antracyt to produkt o klasycznym kształcie prostokąta. Podstawka dedykowana do pasującej skrzynki balkonowej Venus o długości 40 cm. Idealna na balkon, taras i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 4,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 40 cm Brąz Na balkon Dobra jakość

Wytrzymały produkt o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Podstawka w kolorze brązowym Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości. Doskonała do skrzynki balkonowej Venus o długości 40cm.

Cena 4,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 40 cm Terakota Na balkon Wytrzymała

Wytrzymały produkt o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Podstawka w kolorze terakota. Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości. Doskonała do skrzynki balkonowej Venus o długości 40cm.

Cena 4,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 40 cm Zieleń Na taras Wytrzymała 

Dedykowana do skrzynki Venus o długości 40 cm. Wytrzymała podstawka w kolorze zielonym o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Idealna na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 4,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 50 cm Terakota Na parapet Solidna

Dedykowana do skrzynki balkonowej Venus o długości 50cm. Wytrzymały produkt o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Podstawka w kolorze terakota. Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości.

Cena 5,39 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 60 cm Zieleń Na parapet Wytrzymała

Solidna podstawka w kolorze zielonym o klasycznym, prostokątnym kształcie pod skrzynkę balkonową. Idealna na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic. Dedykowana do skrzynki Venus o długości 60 cm.

Cena 6,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 80 cm Antracyt Wysoka jakość Taras

Odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można ją zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, np. na balkonie lub tarasie. Wytrzymała podstawka w kolorze antracyt dedykowana dla donicy balkonowej Venus o długości 80cm.

Cena 9,69 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 70 cm Brąz Na balkon Wytrzymała

Wytrzymały produkt o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Podstawka w kolorze brązowym. Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości. Doskonała do skrzynki balkonowej Venus o długości 70cm.

Cena 8,99 zł

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej...

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej Venus Antracyt Regulacja Solidny

Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna. Uchwyt do skrzynek balkonowych. Plastikowy, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm.

Cena 4,49 zł

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej...

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej Venus Hak brązowy Regulacja Solidny

Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna. Brązowy uchwyt do skrzynek balkonowych Venus. Wykonany z plastiku, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm. 

Cena 4,49 zł

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej...

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej Venus Wieszak zielony Regulacja Silny

Zielony uchwyt do skrzynek balkonowych. Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna. Plastikowy, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm.

Cena 4,49 zł

Form Podstawka Drewnopodobna 0 Fi...

Form Podstawka Drewnopodobna 0 Fi 14,5cm Brąz Plastikowa Pod donicę Okrągła

Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze terakota. Wykonana z mocnego i odpornego na promieniowanie UV tworzywa, które dodatkowo jest odporne na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że może być stosowana na zewnątrz cały rok.

Cena 1,49 zł

FORM Podstawka drewnopodobna 5 Fi...

FORM Podstawka drewnopodobna 5 Fi 28,5 cm Plastikowa Brąz Pod donicę

Wykonana z wytrzymałego tworzywa, które nie pęka, nie odkształca się i nie odbarwia pod wpływem światła słonecznego i mrozu. Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze brązowym. Odporna na działanie promieniowania UV.

Cena 5,99 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 6 Fi 32...

FORM Podstawka Drewnopodobna 6 Fi 32 cm Plastikowa Terakota Okrągła

Odporna na promieniowanie UV, wyjątkowo wytrzymała. Nie odkształca się i nie odbarwia pod wpływem słońca. Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze terakota. Doskonała zarówno do domu, jak i na zewnątrz np. na taras, balkon czy do ogrodu.

Cena 8,49 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 7 Fi 35...

FORM Podstawka Drewnopodobna 7 Fi 35 cm Brąz Plastikowa Do donicy

Wykonana z wytrzymałego na wahania temperatur tworzywa, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Podstawka pod donicę drewnopodobną w kolorze brązowym. Odporna na działanie promieniowania UV.

Cena 9,50 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 70 cm Antracyt Solidna Taras

Odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można ją zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, np. na balkonie lub tarasie. Wytrzymała podstawka w kolorze antracyt dedykowana dla donicy balkonowej Venus o długości 70cm.

Cena 8,99 zł

Form Podstawka Drewnopodobna 0 Fi...

Form Podstawka Drewnopodobna 0 Fi 14,5cm Terakota Okrągła Do doniczki

Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze terakota. Wykonana z mocnego i odpornego na promieniowanie UV tworzywa, które dodatkowo jest odporne na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że może być stosowana na zewnątrz cały rok.

Cena 1,49 zł

FORM Podstawka drewnopodobna 5 Fi...

FORM Podstawka drewnopodobna 5 Fi 28,5 cm Plastikowa Terakota Balkon Mieszkanie 

Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze terakota. Odporna na działanie promieniowa UV. Wykonana z wytrzymałego tworzywa, które nie pęka, nie odkształca się i nie odbarwia pod wpływem światła słonecznego i mrozu.

Cena 5,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 30 cm Antracyt Wytrzymała Na taras
Podstawka dedykowana do pasującej skrzynki balkonowej Venus o długości 30 cm. Wytrzymała podstawka w kolorze antracyt to produkt o klasycznym kształcie prostokąta. Idealna na balkon, taras i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 2,99 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 00 Fi...

FORM Podstawka Drewnopodobna 00 Fi 13,5cm Terakota Plastikowa Pod doniczkę

Wykonana z mocnego i odpornego na promieniowanie UV tworzywa, które dodatkowo jest odporne na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że może być stosowana na zewnątrz cały rok. Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze terakota.

Cena 0,98 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 50 cm Antracyt Wytrzymała Na taras

Odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można ją zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, np. na balkonie lub tarasie. Podstawka w kolorze antracyt dedykowana dla donicy balkonowej Venus o długości 50cm.

Cena 5,39 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 50 cm Biała Solidna Balkon Taras

Podstawka w kolorze białym dedykowana dla donicy balkonowej Venus o długości 50cm. Odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można ją zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, np. na balkonie lub tarasie. 

Cena 5,39 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 60 cm Antracyt Dobra jakość Balkony Tarasy

Wytrzymała podstawka w kolorze antracyt dedykowana dla donicy balkonowej Venus o długości 60cm. Odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można ją zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, np. na balkonie lub tarasie. 

Cena 6,99 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 1 Fi 17...

FORM Podstawka Drewnopodobna 1 Fi 17 cm Plastikowa Terakota Taras Biuro

Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze terakota. Wykonana z mocnego i odpornego na promieniowanie UV tworzywa, które dodatkowo jest odporne na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że może być stosowana na zewnątrz cały rok.

Cena 1,99 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 2 Fi 19...

FORM Podstawka Drewnopodobna 2 Fi 19 cm Terakota Plastikowa Pod donicę

Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze terakota. Wykonana z wytrzymałego i odpornego na działanie promieniowania UV tworzywa, dzięki czemu może być stosowana w domu jak i na podwórku przez cały rok.

Cena 2,48 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 3 Fi...

FORM Podstawka Drewnopodobna 3 Fi 22,5 cm Terakota Plastikowa Okrągła

Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze terakota. Wyróżnia ją wytrzymałość, wysoka odporność na promieniowanie UV. Dzięki odporności na wysokie i niskie temperatury nadaje się zarówno do domu jak i na zewnątrz przez cały sezon.

Cena 3,39 zł

Form Podstawka Drewnopodobna 4 Fi...

Form Podstawka Drewnopodobna 4 Fi 25,5 cm Plastikowa Brąz Dom Weranda

Plastikowa podstawka drewnopodobna w kolorze brązowym. Wytrzymała i odporna na działanie promieniowania UV. Może być używana zarówno w domu, jak i w ogrodzie, ponieważ wytrzymuje bardzo wysokie i bardzo niskie temperatury.

Cena 3,99 zł

Podstawki pod doniczki plastikowe i ceramiczne - sklep

Kupując do swojego ogrodu, mieszkania, tarasu czy balkonu doniczki lub skrzynki na uprawiane przez nas rośliny czy warzywa przydatnymi akcesoriami mogą stać się podstawki pod nie, które sklep ogrodniczy BIATOM.PL posiada w swojej ofercie i w tej kategorii prezentuje. Wszystkie przedmioty, które można tutaj znaleźć pochodzą od renomowanych producentów tego typu towarów takich jak FORM, VEFI albo VENUS. Każdy z ogrodników, czy to zajmujący się tym amatorsko, czy bardziej profesjonalnie, wie, że przy uprawie roślin trzeba dbać chociażby o nawodnienie. Gdy ma się do czynienia z uprawą doniczkową trzeba pamiętać, że ewentualny nadmiar wody pochodzącej z podlewania jest odprowadzany kanalikami na zewnątrz doniczki. I tutaj istotną rolę w utrzymaniu czystości miejsca, w którym usytuujemy nasze doniczki czy skrzynki pełnią podstawki, pozwalające na zatrzymanie tych nadmiarów w jednym miejscu, a następnie na proste i szybkie wyczyszczenie. W ofercie posiadamy wiele modeli podstawek, które można dopasować do przeróżnych doniczek. Znaleźć tutaj także można uchwyty umożliwiające mocowanie doniczki do barierek czy innych powierzchni.