Marki

Podstawki Tace

Mamy 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

VEFI TACA KUWETA PK-060

Kuweta do wysiewu nasion i transportu roślin. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporne na warunki atmosferyczne, są wytrzymałe i wzmocnione kołnierzem.


Cena 8,00 zł

VENUS PODSTAWKA POD SKRZYNKĘ...

VENUS PODSTAWKA POD SKRZYNKĘ BALKONOWĄ 40 CM. Wytrzymała podstawka o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową.

Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości.

Cena 3,99 zł

VENUS PODSTAWKA POD SKRZYNKĘ...

VENUS PODSTAWKA POD SKRZYNKĘ BALKONOWĄ 50 CM. Odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można ją zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, np. na balkonie lub tarasie.

Cena 4,99 zł

VENUS PODSTAWKA POD SKRZYNKĘ...

VENUS PODSTAWKA POD SKRZYNKĘ BALKONOWĄ 80 CM. Podstawki dostępne są w kolorze brązowym, białym, zielonym i terakota. Prosimy o wcześniejszy kontakt email w celu potwierdzenia dostępności kolorów. W przypadku braku dostępności wypranego koloru, możemy wysłać inny losowo wybrany kolor.

Cena 6,99 zł

VENUS UCHWYT DO SKRZYNKI BALKONOWEJ...

VENUS UCHWYT DO SKRZYNKI BALKONOWEJ PLASTIKOWY. Uchwyty do skrzynek balkonowych. Plastikowe, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm.

Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna.

Cena 2,99 zł

KAPELAŃCZYK METALOWY UCHWYT DO...

KAPELAŃCZYK Metalowy uchwyt do skrzynki balkonowy to regulowany uchwyt doniczkowy jest obowiązkowym wyposażaniem posiadacza balkonu. Jest to produkt uniwersalny. Uchwyt wykonany jest z blachy 2mm i wzmocniony specjalnym przetłoczeniem.

Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna.

Cena 6,79 zł

Podstawki pod doniczki plastikowe i ceramiczne - sklep

Kupując do swojego ogrodu, mieszkania, tarasu czy balkonu doniczki lub skrzynki na uprawiane przez nas rośliny czy warzywa przydatnymi akcesoriami mogą stać się podstawki pod nie, które sklep ogrodniczy BIATOM.PL posiada w swojej ofercie i w tej kategorii prezentuje. Wszystkie przedmioty, które można tutaj znaleźć pochodzą od renomowanych producentów tego typu towarów takich jak FORM, VEFI albo VENUS. Każdy z ogrodników, czy to zajmujący się tym amatorsko, czy bardziej profesjonalnie, wie, że przy uprawie roślin trzeba dbać chociażby o nawodnienie. Gdy ma się do czynienia z uprawą doniczkową trzeba pamiętać, że ewentualny nadmiar wody pochodzącej z podlewania jest odprowadzany kanalikami na zewnątrz doniczki. I tutaj istotną rolę w utrzymaniu czystości miejsca, w którym usytuujemy nasze doniczki czy skrzynki pełnią podstawki, pozwalające na zatrzymanie tych nadmiarów w jednym miejscu, a następnie na proste i szybkie wyczyszczenie. W ofercie posiadamy wiele modeli podstawek, które można dopasować do przeróżnych doniczek. Znaleźć tutaj także można uchwyty umożliwiające mocowanie doniczki do barierek czy innych powierzchni.