Getox 5g Żel pasta sposób na karaczany karaluchy Blattanex Gel
  • Getox 5g Żel pasta sposób na karaczany karaluchy Blattanex Gel
  • Getox 5g Żel pasta sposób na karaczany karaluchy Blattanex Gel
  • Getox 5g Żel pasta sposób na karaczany karaluchy Blattanex Gel

Getox 5g Żel pasta sposób na karaczany karaluchy SKUTECZNY Gel

25,99 zł
Brutto

GETOX żel na karaczany wyjątkowo skuteczny, odporny na wysychanie, wygodny i łatwy w użyciu środek na uciążliwe karaluchy i prusaki. Stanowi atrakcję pokarmową dla tych insektów.

EAN: 5906981101956

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 2,60 zł
10 5% Do rabatu 12,99 zł
20 7% Do rabatu 36,39 zł
50 10% Do rabatu 129,95 zł
Ilość
W magazynie Biatom

Getox 5g Żel pasta sposób na karaczany karaluchy Skuteczny Gel to nowy preparat służący do zwalczania larw i osobników dorosłych karaczanów - prusaków, karaluchów w domach i mieszkaniach. Żel na karaczany może być również stosowany w miejscach gdzie wymaga się specjalnej ostrożności przy zabiegach dezynsekcji np: szpitale, szkoły, restauracje, hotele, samoloty, biura, domy opieki, zakłady przetwórstwa spożywczego itp. oraz w miejscach gdzie znajdują się urządzenia elektryczne, przełączniki czy komputery. Stosowanie preparatu jest wyjątkowo proste i nie zaburza codziennych czynności domowników oraz pracowników np w kuchniach, biurach czy szpitalach. Preparat należy stosować na czyste i odtłuszczone powierzchnie, z pominięciem tych miejsc które są narażone na ciągłe sprzątanie. Zwalcza osobniki dorosłe oraz larwy.

Sposób stosowania:

Żel należy aplikować poprzez wyciskanie ze strzykawki formując małe krople preparatu na oczyszczonych, i odtłuszczonych powierzchniach. Preparat dobrze jest wykładać w szparach i szczelinach, pęknięciach, dziurach, przy listwach i rurach c.o., na krawędziach powierzchni, na drogach wędrówek i w okolicy miejsc kryjówek owadów.

Dawkowanie żelu jest zależne od populacji i gatunku karaczanów. Z reguły na powierzchni 1m2 lub mb. nanosi się 1 kroplę żelu !!! Średnica kropli powinna wynosić ok 5mm tj. 0,1g.
Jedno opakowanie powinno wystarczyć na aplikację ok 50 kropel tj. do zabezpieczenia pomieszczenia o powierzchni ok. 50m2 lub 50 mb.

Po naniesieniu preparatu miejsca ich aplikacji należy kontrolować i w miarę potrzeby uzupełniać.
Eliminacja populacji karaczanów następuje już po ok. 14 dniach od wyłożenia żelu.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie 5g.

Specyficzne kody

EAN13
5906981101956
Komentarze (0)