Marki

Doniczki

Mamy 161 produktów.

Pokazano 1-48 z 161 pozycji

Korad Doniczka produkcyjna...

Korad Doniczka produkcyjna przemysłowa 11 cm Szkółkarska Rozsadowa Czarna

Doniczka przemysłowa jest przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.

Cena 0,39 zł

Doniczka Miska mała cmentarna 15cm...

Doniczki Mońki Miska mała cmentarna 15cm Kompozycje sztuczne nagrobne

Misa o uniwersalnym przeznaczeniu. Doskonale nadaje się do kompozycji ze sztucznych kwiatów w betonie. Wystarczy zalać donicę betonem, włożyć w nią gąbkę florystyczną i już można tworzyć piękne wiązanki do domu, biura czy na pomnik.

Cena 1,49 zł

Skolach Ładna skrzynka balkonowa...

Skrzynki wykonane z polipropylenu są odporne na warunki atmosferyczne, tj. deszcz, słońce. Dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi imitującego płotekbardzo chętnie kupowane. Skrzynki dostępne są w kolorach: oliwkowy, limonka, antracyt, brązowy, biały, terakota i mysi szary. W zestawie 2 uchwyty do montażu skrzynki na balkonie.

Cena 59,99 zł

SKOLACH 50CM Skrzynka balkonowa...

Skrzynka balkonowa 50 cm PŁOTEK jest wykonana z polipropylenu są odporne na warunki atmosferyczne, tj. deszcz, słońce. Dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi imitującego płotekbardzo chętnie kupowane. Prezentują się okazale na tarasach i balkonach. Dostępne są w 7 kolorach: oliwkowy, limonka, antracyt, brązowy, biały, terakota i mysi szary.

Cena 49,99 zł

VEFI Doniczka Produkcyjna Zielona...

VEFI Doniczka Produkcyjna Zielona 6x6cm 30 szt. Rozsady Pikowanie

Doniczka nadaje się do przygotowywania rozsady, umożliwia łatwe i ekonomiczne ustawienie roślin. Można w niej uprawiać mniejsze roślinki przez dłuższy czas. Można jej używać ponownie. Doniczka posiada dziurki do odpływu wody.

Cena 8,99 zł

Doniczka Miska gazon mały 17cm...

Doniczki Mońki Miska gazon mały 17cm Sztuczne kompozycje Donice cmentarne

Misa typu "gazon" podwyższona na stabilnej nóżce. Dzięki zastosowaniu w produkcji dodatkowego elementu, jakim jest nóżka, donica prezentuje się bardzo elegancko i nadaje się świetnie do sztucznych kompozycji o większych rozmiarach.

Cena 3,89 zł

Doniczka Miska gazon duży 22cm Donice...

Doniczki Mońki Miska gazon duży 22cm Donice cmentarne Sztuczne kompozycje

Dzięki zastosowaniu w produkcji dodatkowego elementu, jakim jest nóżka, donica prezentuje się bardzo elegancko i nadaje się doskonale do sztucznych kompozycji o większych rozmiarach. Misa typu "gazon" podwyższona na stabilnej nóżce.

Cena 3,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Szary...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Szary 19x19 + Wkład Donica Taras

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Donica w kolorze szarym pasuje do prostych, loftowych, nowoczesnych wnętrz. Połyskująca powierzchnia prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie.

Cena 22,99 zł

VEFI 12SZT. + 2 TACE DONICZKA...

VEFI 12SZT. + 2 TACE DONICZKA KWADRATOWA PRODUKCYJNA Można w niej uprawiać mniejsze roślinki przez dłuższy czas. Doniczka nadaje się do przygotowywania rozsady, umożliwia łatwe i ekonomiczne ustawienie roślin. 

  

Cena 9,99 zł

VEFI 24 szt. Doniczka produkcyjna...

VEFI 24 szt. Doniczka produkcyjna czarna 8x8cm Rozsady Pikowanie Wysiew 

Produkt doskonale nadaje się do przygotowywania rozsady, umożliwia łatwe i ekonomiczne ustawienie roślin. Można w niej uprawiać mniejsze roślinki przez dłuższy czas. Doniczki nadają się do ponownego wykorzystania, dzięki czemu są ekonomiczne.

Cena 8,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 1...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 1 Brąz Poinsecja Anginka

Osłonka odporna na wysokie amplitudy temperatur wobec czego może stać w ogrodzie przez cały rok. Donica w kolorze brązowym wykonana z bardzo wytrzymałego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Cena 6,59 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Czarny...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Czarny 19x19 + Wkład Donica Salon

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Zawsze modna czerń sprawia, że donica pasuje do wielu wnętrz, dzięki czemu będzie zawsze bezpiecznym wyborem dla niezdecydowanych klientów. Donice o strukturze rattan świetnie komponują się z meblami z technorattanu.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Kremowy...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Kremowy 19x19 + Wkład Donica Ogród

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Kolor kremowy dzięki swojej delikatności doskonale wpasuje się w praktycznie każde wnętrze. Donice rattanowe dobrze wyglądają obok mebli ogrodowych z technorattanu.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Czarny...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Czarny 19x19 + Wkład Donica Salon

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Donica w klasycznym, czarnym kolorze pasuje do większości wnętrz. Połyskująca powierzchnia prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie.

Cena 22,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 1...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 1 Terakota Pilea Sagowiec 

Doniczka wykonana z bardzo odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Osłonka w kolorze terakota doskonale sprawdzi się na zewnątrz ze względu na wysoką odporność na działanie niskich i wysokich temperatur.

Cena 6,59 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały 19x19 + Wkład Donica Balkon 

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Zawsze modny kolor biały sprawia, że donica będzie doskonale wyglądać w wielu aranżacjach. Donice rattanowe doskonale wyglądają obok mebli ogrodowych z technorattanu.

Cena 22,99 zł

Toraf 20szt. Doniczki torfowe okrągłe...

Toraf 20szt. Doniczki torfowe okrągłe prasowane EKOlogiczne uprawy rozsady wysiew

Produkt ekologiczny i biodegradowalny. Idealnie nadają się do wysiewu nasion, małych sadzonek, nadają się również do rozmnażania roślin z sadzonek.

Cena 11,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Biały...

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Biały 19x19 + Wkład Weranda Donica

Efektowna doniczka plastikowa, która wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych.Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale , a całość stanowi niezwykłą ozdobę. Doniczka idealnie pasuje do każdego wnętrza lub na zewnątrz.

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka 25x25 + Wkład Donica Gładka

Bardzo dobre wykonanie powoduje, że osłonka wygląda jak ceramiczna. Gładka donica w kolorze mokka z czarnym wkładem. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się.
Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka 30x30 + Wkład Gładka Donica

Doniczka Finezja Połysk z wkładem będzie pasować do wielu wnętrz, sprawdzi się także jako donica ogrodowa. Przestrzeń pomiędzy dnem doniczki a wkładem pozwala regulować poziom wody i zapewnia stałą wilgotność korzeniom bez możliwości ich zalania.
Cena 79,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Grafit...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Grafit metalik 25x25 + Wkład Taras Strelicja

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor grafit metalik to jeden z najmodniejszych odcieni. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały 25x25 + Wkład Weranda Fuksje

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor biały jest ponadczasowy i zawsze modny. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka 25x25 + Wkład Balkon Celozje

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Donica w kolorze mokka- kawowy, ciemny odcień brązu, który pasuje zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Donice o strukturze gładkiej pięknie połyskują i doskonale się prezentują.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka 19x19 + Wkład Donica Balkon

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Donica w kolorze mokka pasuje do eleganckich wnętrz. Połyskująca powierzchnia prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka 19x19 + Wkład Gładka Donica

Donica Finezja w kolorze mokka, struktura gładka i połyskująca. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się. Bardzo staranne wykonanie powoduje, że osłonka wygląda perfekcyjnie. 

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Kremowy 25x25 + Wkład Donica Śliska

Bardzo dobre wykonanie powoduje, że osłonka wygląda jak ceramiczna. Gładka donica w kolorze kremowym z czarnym wkładem. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się.
Cena 59,99 zł

Korad Doniczka produkcyjna...

Doniczka Korad okrągła doniczka produkcyjna przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.

 

Cena 8,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Biały...

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Biały 25X25 + Wkład Balkon Donica

Finezja Dłuto wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych. Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale, a całość stanowi niezwykłą ozdobę. Każda donica posiada czarny wkład.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Grafit...

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Grafit metalik 19x19 + Wkład Donica Weranda 

Efektowna doniczka plastikowa w kolorze grafit metalik, która wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych. Doniczki sprzedawane są wraz z wkładem. Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale, a całość stanowi niezwykłą ozdobę. 

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Cappuccino 30x30 + Wkład Taras Różanecznik

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor cappuccino pasuje do wielu aranżacji wnętrz. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Kremowy 19x19 + Wkład Donica Salon

Donica Finezja w kolorze kremowym, struktura gładka i połyskująca. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się. Bardzo staranne wykonanie powoduje, że osłonka wygląda perfekcyjnie. 

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały 30x30 + Wkład Balkon Cyprysy 

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor biały to klasyczny odcień. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka 30x30 + Wkład Weranda Bukszpan

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor mokka to klasyczny, brązowy odcień. Gładka donica o połyskującej strukturze sprawi, że wnętrze zyska niepowtarzalnego charakteru. 

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Antracyt...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Antracyt 30x30 + Wkład Biuro Sansewieria 

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor antracyt to ostatnio bardzo popularny, modny odcień. Gładka donica o połyskującej strukturze sprawi, że wnętrze zyska niepowtarzalnego charakteru bez względu na aranżację. 

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Kremowy...

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Kremowy 30x30 + Wkład Ogród Trawa pampasowa

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor kremowy pasuje do każdego wnętrza. Struktura donicy dłuto sprawdzi się w zestawienia nowoczesnych i klasycznych. Donica o strukturze dłuto brudzi się znacznie mniej niż donice gładkie.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Kremowy...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Kremowy 25x25 + Wkład Ogród Pelargonie

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor kremowy nada aranżacji delikatności. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Biały...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Biały 25x25 + Wkład Donica Begonia

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Donica w ponadczasowym kolorze białym pasuje zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Donice o strukturze gładkiej pięknie połyskują i doskonale się prezentują.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Antracyt...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Antracyt 25x25 + Wkład Donica Bukszpan

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Donica w najmodniejszym kolorze antracyt, który pasuje zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Donice o strukturze gładkiej pięknie połyskują i doskonale się prezentują.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Mokka 25x25 + Wkład Donica Juka

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Donica w kolorze mokka- ciemny, kawowy, brązowy odcień wpasuje się doskonale we wnętrza o klasycznym, jak i nowoczesnym wystroju. Donice o strukturze dłuto brudzą się znacznie mniej niż gładkie.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Kremowy...

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Kremowy 25x25 + Wkład Donica Trawy ozdobne

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Donica w kolorze grafit kremowym pasuje do wielu wnętrz, ze względu na swoją delikatność. Donice o strukturze dłuto brudzą się znacznie mniej niż gładkie.

Cena 43,98 zł

Nowoczesne doniczki plastikowe i ceramiczne - sklep

Niezależnie od miejsca rośliny potrafią uszczęśliwiać wiele osób, a biorąc pod uwagę, że większość ludzi ma ograniczoną przestrzeń do wykorzystania w celach ogrodowych zapraszamy do kategorii Doniczki w sklepie ogrodowych BIATOM.PL. Prezentujemy w niej szeroki asortyment doniczek z kolekcji wiodących firm, takich jak powszechnie znane FORM, LAMELA, KORAD czy VEFI. Doniczki wraz z rosnącymi w nich roślinami wspomogą każdego w upiększeniu mieszkania, balkonu, tarasu czy innych miejsc. Umożliwiają one stworzenie odprężającej przestrzeni ogrodowej, nawet w tak ograniczonych przestrzennie miejscach jak balkon, taras, czy pokoje domowe. W ofercie proponujemy różne rodzaje doniczek zróżnicowane pod względem przeznaczenia (doniczki dekoracyjne czy doniczki produkcyjne), pod względem wielkości czy pod względem kolorystyczno-estetycznym. Można powiedzieć w skrócie, że dla każdego potrzebującego znajdzie się coś dobrego.