Marki

Doniczki

Mamy 159 produktów.

Pokazano 1-48 z 159 pozycji

Korad Doniczka produkcyjna...

Korad Doniczka produkcyjna przemysłowa 11 cm Szkółkarska Rozsadowa Czarna

Doniczka przemysłowa jest przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.

Cena 0,30 zł

Korad Doniczka produkcyjna...

Korad Doniczka produkcyjna przemysłowa 9 cm Czarna Szkółkarska Rozsadowa

Miękka, okrągła doniczka o średnicy 9cm produkcyjna przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.

Cena 0,22 zł

Doniczka Miska mała cmentarna 15cm...

Doniczki Mońki Miska mała cmentarna 15cm Kompozycje sztuczne nagrobne

Misa o uniwersalnym przeznaczeniu. Doskonale nadaje się do kompozycji ze sztucznych kwiatów w betonie. Wystarczy zalać donicę betonem, włożyć w nią gąbkę florystyczną i już można tworzyć piękne wiązanki do domu, biura czy na pomnik.

Cena 1,49 zł

KORAD Doniczka do storczyka bezbarwna...

KORAD Doniczka do storczyka bezbarwna przemysłowa 15cm przezroczysta transparentna
Doniczka idealna do uprawy storczyków. Szybki przepływ wody oraz powietrza są zapewniane przez otwory w dnie. Doniczki posiadają także mostki drenujące dla bezpiecznego drenażu. Świetnie nadają się do umieszczenia w dekoracyjnych osłonkach.

Cena 1,99 zł

Skolach Ładna skrzynka balkonowa...

Skrzynki wykonane z polipropylenu są odporne na warunki atmosferyczne, tj. deszcz, słońce. Dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi imitującego płotekbardzo chętnie kupowane. Skrzynki dostępne są w kolorach: oliwkowy, limonka, antracyt, brązowy, biały, terakota i mysi szary. W zestawie 2 uchwyty do montażu skrzynki na balkonie.

Cena 49,99 zł

SKOLACH 50CM Skrzynka balkonowa...

Skrzynka balkonowa 50 cm PŁOTEK jest wykonana z polipropylenu są odporne na warunki atmosferyczne, tj. deszcz, słońce. Dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi imitującego płotekbardzo chętnie kupowane. Prezentują się okazale na tarasach i balkonach. Dostępne są w 7 kolorach: oliwkowy, limonka, antracyt, brązowy, biały, terakota i mysi szary.

Cena 39,99 zł

Doniczka Miska gazon mały 17cm...

Doniczki Mońki Miska gazon mały 17cm Sztuczne kompozycje Donice cmentarne

Misa typu "gazon" podwyższona na stabilnej nóżce. Dzięki zastosowaniu w produkcji dodatkowego elementu, jakim jest nóżka, donica prezentuje się bardzo elegancko i nadaje się świetnie do sztucznych kompozycji o większych rozmiarach.

Cena 3,89 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 00 Terakota Fitonia Grubosz

Doniczka osłonka drewnopodobna z bardzo wytrzymałego, odpornego na działanie promieniowania UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Donica jest odporna na zarówno niskie, jak i wysokie temperatury, dzięki czemu może stać na zewnątrz przez cały rok.

Cena 4,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 0...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 0 Terakota Aloes Anturium 

Odporna na wysokie amplitudy temperatur wobec czego może stać w ogrodzie przez cały rok. Donica wykonana z bardzo wytrzymałego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Cena 5,39 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 1...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 1 Terakota Pilea Sagowiec 

Doniczka wykonana z bardzo odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Osłonka w kolorze terakota doskonale sprawdzi się na zewnątrz ze względu na wysoką odporność na działanie niskich i wysokich temperatur.

Cena 6,59 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 1...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 1 Brąz Poinsencja Anginka   

Osłonka odporna na wysokie amplitudy temperatur wobec czego może stać w ogrodzie przez cały rok. Donica w kolorze brązowym wykonana z bardzo wytrzymałego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Cena 6,59 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Szary...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Szary 19x19 + Wkład Donica Taras

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Donica w kolorze szarym pasuje do prostych, loftowych, nowoczesnych wnętrz. Połyskująca powierzchnia prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie.

Cena 22,99 zł

Korad Doniczka produkcyjna...

Doniczka Korad okrągła doniczka produkcyjna przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.

 

Cena 8,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Czarny...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Czarny 19x19 + Wkład Donica Salon

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Donica w klasycznym, czarnym kolorze pasuje do większości wnętrz. Połyskująca powierzchnia prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie.

Cena 22,99 zł

Toraf 20szt. Doniczki torfowe okrągłe...

Toraf 20szt. Doniczki torfowe okrągłe prasowane EKOlogiczne uprawy rozsady wysiew

Produkt ekologiczny i biodegradowalny. Idealnie nadają się do wysiewu nasion, małych sadzonek, nadają się również do rozmnażania roślin z sadzonek.

Cena 10,98 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 0...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 0 Brąz Dzbanecznik Eszeweria 
Donica w kolorze brązowym wykonana z bardzo wytrzymałego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Odporna na wysokie amplitudy temperatur wobec czego może stać w ogrodzie przez cały rok.

Cena 5,39 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 2...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 2 Terakota Skrzydłokwiat Fiołek

Osłonka wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Donica odporna na działanie promieniowania UV nie odbarwia się i nie blaknie stojąc na słońcu.

Cena 9,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 4...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 4 Terakota Różanecznik Bukszpan

Mrozoodporna donica drewnopodobna w kolorze terakota wykonana z bardzo wytrzymałego, odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Jej struktura ma imitować prawdziwe drewno.

Cena 19,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Czarny...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Czarny 19x19 + Wkład Donica Salon

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Zawsze modna czerń sprawia, że donica pasuje do wielu wnętrz, dzięki czemu będzie zawsze bezpiecznym wyborem dla niezdecydowanych klientów. Donice o strukturze rattan świetnie komponują się z meblami z technorattanu.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Kremowy...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Kremowy 19x19 + Wkład Donica Ogród

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Kolor kremowy dzięki swojej delikatności doskonale wpasuje się w praktycznie każde wnętrze. Donice rattanowe dobrze wyglądają obok mebli ogrodowych z technorattanu.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Czarny...

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Czarny 19x19 + Wkład Taras Donica

Donica Finezja w kolorze czarnym, struktura rattan imitująca plecionkę. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się. Bardzo staranne wykonanie powoduje, że osłonka wygląda perfekcyjnie. 

Cena 32,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 3...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 3 Terakota Stefanotis Kalatea 

Drewnopodobna osłonka w kolorze terakota jest odporna na działanie niskich i wysokich temperatur, dzięki czemu można ją stosować na zewnątrz przez cały rok. Doniczka drewnopodobna z bardzo wytrzymałego na UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Cena 16,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały 19x19 + Wkład Donica Balkon 

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Zawsze modny kolor biały sprawia, że donica będzie doskonale wyglądać w wielu aranżacjach. Donice rattanowe doskonale wyglądają obok mebli ogrodowych z technorattanu.

Cena 22,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 3...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 3 Brąz Glorioza Zwartnica 

Drewnopodobna osłonka w kolorze brązowym jest odporna na działanie niskich i wysokich temperatur, dzięki czemu można ją stosować na zewnątrz przez cały rok. Doniczka drewnopodobna z bardzo odpornego na działanie UV tworzywa, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Cena 16,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 4...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 4 Brąz Hortensja Rododendron 

Struktura donicy ma imitować prawdziwe drewno. Mrozoodporna donica drewnopodobna w kolorze brązowym wykonana z bardzo wytrzymałego, odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Cena 19,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Mokka 30x30 + Wkład Balkon Hortensja

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor mokka to klasyczny, brązowy odcień. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka 19x19 + Wkład Donica Balkon

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Donica w kolorze mokka pasuje do eleganckich wnętrz. Połyskująca powierzchnia prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Biały...

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Biały 19x19 + Wkład Weranda Donica

Efektowna doniczka plastikowa, która wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych.Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale , a całość stanowi niezwykłą ozdobę. Doniczka idealnie pasuje do każdego wnętrza lub na zewnątrz.

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka 25x25 + Wkład Donica Gładka

Bardzo dobre wykonanie powoduje, że osłonka wygląda jak ceramiczna. Gładka donica w kolorze mokka z czarnym wkładem. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się.
Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka 30x30 + Wkład Gładka Donica

Doniczka Finezja Połysk z wkładem będzie pasować do wielu wnętrz, sprawdzi się także jako donica ogrodowa. Przestrzeń pomiędzy dnem doniczki a wkładem pozwala regulować poziom wody i zapewnia stałą wilgotność korzeniom bez możliwości ich zalania.
Cena 79,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 5...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 5 Terakota Cyprys Bukszpan 

Donica drewnopodobna jest odporna na wysokie amplitudy temperatur wobec czego może stać  w ogrodzie przez cały rok. Doniczka osłonka drewnopodobna z bardzo odpornego na działanie promieni UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.  

Cena 28,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 6...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 6 Terakota Thuja Rododendron 

Dekoracyjna osłonka do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Doniczka drewnopodobna z bardzo odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego. Odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Cena 34,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 7...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 7 Terakota Berberys Róża

Doniczka osłonka drewnopodobna wykonana z bardzo odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Materiał odporny na wahania temperatur. Powierzchnia donicy imituje drewno.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Grafit...

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Grafit metalik 19x19 + Wkład Donica Weranda 

Efektowna doniczka plastikowa w kolorze grafit metalik, która wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych. Doniczki sprzedawane są wraz z wkładem. Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale, a całość stanowi niezwykłą ozdobę. 

Cena 32,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 5...

 FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 5 Brąz Oleander Oliwka 

Donica drewnopodobna w kolorze brązowym. Osłonka wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Donica odporna na działanie promieniowania UV nie odbarwia się i nie blaknie stojąc na słońcu.

Cena 28,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 2...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 2 Brąz Sansewieria Strelicja

Brązowa, drewnopodobna osłonka wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Donica odporna na działanie promieniowania UV nie odbarwia się i nie blaknie stojąc na słońcu.

Cena 9,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 6...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 6 Brąz Żywotnik Jałowiec

Doniczka drewnopodobna z bardzo odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego. Dekoracyjna osłonka do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Cena 34,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 7...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 7 Brąz Tawuła Róża 

Powierzchnia osłonki imituje drewno. Brązowa doniczka drewnopodobna wykonana z bardzo odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Materiał odporny na wahania temperatur.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Biały...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Biały 30x30 + Wkład Salon Monstera

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Biały kolor to uniwersalny i klasyczny odcień. Gładka donica o połyskującej strukturze sprawi, że wnętrze zyska niepowtarzalnego charakteru. 

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Grafit...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Grafit metalik 25x25 + Wkład Taras Strelicja

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor grafit metalik to jeden z najmodniejszych odcieni. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały 25x25 + Wkład Weranda Fuksje

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor biały jest ponadczasowy i zawsze modny. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka 25x25 + Wkład Balkon Celozje

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Donica w kolorze mokka- kawowy, ciemny odcień brązu, który pasuje zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Donice o strukturze gładkiej pięknie połyskują i doskonale się prezentują.

Cena 43,98 zł

Nowoczesne doniczki plastikowe i ceramiczne - sklep

Niezależnie od miejsca rośliny potrafią uszczęśliwiać wiele osób, a biorąc pod uwagę, że większość ludzi ma ograniczoną przestrzeń do wykorzystania w celach ogrodowych zapraszamy do kategorii Doniczki w sklepie ogrodowych BIATOM.PL. Prezentujemy w niej szeroki asortyment doniczek z kolekcji wiodących firm, takich jak powszechnie znane FORM, LAMELA, KORAD czy VEFI. Doniczki wraz z rosnącymi w nich roślinami wspomogą każdego w upiększeniu mieszkania, balkonu, tarasu czy innych miejsc. Umożliwiają one stworzenie odprężającej przestrzeni ogrodowej, nawet w tak ograniczonych przestrzennie miejscach jak balkon, taras, czy pokoje domowe. W ofercie proponujemy różne rodzaje doniczek zróżnicowane pod względem przeznaczenia (doniczki dekoracyjne czy doniczki produkcyjne), pod względem wielkości czy pod względem kolorystyczno-estetycznym. Można powiedzieć w skrócie, że dla każdego potrzebującego znajdzie się coś dobrego.