Marki

Oczka wodne

Mamy 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Ekodarpol 35ml Wzmacniacz zanęty...

Ekodarpol Wzmacniacz zanęt wędkarskich 35ml enzymy dżdżownic lepszy połów przyciąga zapachem
I Jego zapach uzyskany dzięki hodowli dżdżownic kalifornijskich jest bardzo atrakcyjny dla ryb i tym samym po zmieszaniu go z przynęta sprawia, że przyciąga je jeszcze mocniej. Innowacyjny produkt stworzony w celu polepszenia połowów tradycyjnych.

Cena 2,99 zł

Bros 250ml Akwa Płyn do zwalczania...

Bros 250ml Akwa Płyn do zwalczania glonów w oczkach akwarium stawie bezpieczny dla ryb na glony
Płyn do zwalczania glonów
w oczkach wodnych i fontannach. Skutecznie hamuje rozwój glonów i zapobiega ich namnażaniu. Dodatkowo pomaga utrzymać klarowną wodę. Dopuszcza się używanie produktu w zbiornikach zarybionych. 

Cena 22,99 zł

Aquafor 200g Biosfera Preparat na...

Aquafor 200g Biosfera Preparat na glony Do oczek wodnych Oczyszczanie zbiorników

Czyste i zadbane oczko wodne to efekt istniejącej równowagi mikrobiologicznej w zbiorniku wodnym. Wprowadzone do stawu mikroorganizmy, pożyteczne bakterie aktywują oczyszczanie biologiczne i wprowadzają naturalny, pożyteczny system filtracji wody.


Cena 26,99 zł

Ekodarpol 0,5L Wzmacniacz zanęt...

Ekodarpol Wzmacniacz zanęt wędkarskich 0,5l udany połów wabi ryby
Produkt uboczny hodowli dżdżownic. W swoim składzie posiada enzymy dżdżownic i swoim zapachem zachęca ryby do złapania przynęty. Prosty w użyciu, wystarczy zmieszać z karmą. 

Cena 9,99 zł

Ekodarpol 1L Wzmacniacz zanęt...

Ekodarpol Wzmacniacz zanęt wędkarskich 1l wabik uwydatnia zapach przynęty
Innowacyjny produkt stworzony w celu polepszenia połowów tradycyjnych. Jego zapach uzyskany dzięki hodowli dżdżownic kalifornijskich jest bardzo atrakcyjny dla ryb i tym samym po zmieszaniu go z przynęta sprawia, że przyciąga je jeszcze mocniej.

Cena 13,99 zł

Bio-Gen 0,5kg Remediant równowaga...

Bio-Gen 0,5kg Remediant Przywraca równowagę biologiczną zbiorników wodnych Bezpieczny dla środowiska Oczyszcza

Preparat Remediant zawierający bakterie o różnym sposobie działania skutecznie redukuje ilość związków biogennych w wodzie, redukuje skutki eutrofizacji, powoduje wzrost przejrzystości wody oraz redukuje osady denne.

Cena 169,99 zł

Aquael 1500l/h Pompa fontannowa...

Aquael 1500l/h Pompa fontannowa, ekonomiczna i energooszczędna jest przeznaczona do pompowania i filtrowania wody w fontannach, kaskadach, oczkach wodnych, stawach ogrodowych i basenach przydomowych. Dzięki zastosowaniu ceramicznej osi wirnika w pompach AQUAJET PFN 1000-2000 odznaczają się one wyjątkowo cichą pracą.

Cena 159,99 zł

Bio-Gen 1kg Remediant biologiczna...

Bio-Gen 1kg Remediant Przywraca biologiczną równowagę zbiorników wodnych Oczyszcza Bezpieczny dla środowiska

Skutecznie redukuje ilość związków biogennych w wodzie, redukuje skutki eutrofizacji, powoduje wzrost przejrzystości wody oraz redukuje osady denne. Preparat Remediant zawiera bakterie o różnym sposobie działania. 

Cena 279,98 zł

Tropical 450g Pond Sticks Mixed...

Tropical 450g Pond Sticks Mixed Pokarm Dla Rybek

POND STICKS MIXED Pokarm w postaci pałeczek pływających pop powierzchni wody. Do karmienia ozdobnych ryb karpiowatych hodowanych w stawkach ogrodowych i sadzawkach.

Cena 15,95 zł

Oczka wodne , wyposażenie akcesoria - sklep

Entuzjaści ogrodów niejednokrotnie nie wyobrażają sobie swojego ogrodu bez oczka wodnego. Budowa oczka wodnego nie jest trudna, dlatego z powodzeniem można to zrobić samodzielnie. Oczko wodne możemy zaaranżować szybko, jednak równie ważne co jego stworzenie jest to, aby je pielęgnować i dbać o nie przez cały czas. W tym pomogą produkty dostępne w asortymencie sklepu ogrodniczego BIATOM, które dla ułatwienia odnalezienia potrzebnych produktów podzieliśmy na tematyczne kategorie. Dla miłośników ryb w oczku wodnym w kategorii Pokarm dla ryb zamieściliśmy produkty służące do dokarmiania tych zwierząt ozdabiających nasze zbiorniki wodne. Jeżeli należysz do osób, które oprócz widoku oczka chętnie usłyszałyby szum wody w kategorii Pompy do wody znajdziesz urządzenia potrzebne do zrobienia przydomowych fontann czy kaskad. Ważnym aspektem wyglądu naszego oczka jest także jego czystość, dlatego w kategorii Preparaty do oczek można odnaleźć produkty wspomagające posiadaczy oczek wodnych w ich odpowiednim stanie.