Marki

Oczka wodne

Mamy 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Tropical 450g Pond Sticks Mixed...
Tropical 450g Pond Sticks Mixed Pokarm Dla Rybek

POND STICKS MIXED Pokarm w postaci pałeczek pływających pop powierzchni wody. Do karmienia ozdobnych ryb karpiowatych hodowanych w stawkach ogrodowych i sadzawkach.

Cena 14,99 zł
AQUAFOR 200G BIOSFERA PREPARAT NA...

Czyste i zadbane oczko wodne to efekt istniejącej równowagi mikrobiologicznej w zbiorniku wodnym. Wprowadzone do stawu mikroorganizmy, pożyteczne bakterie aktywują oczyszczanie biologiczne i wprowadzają naturalny, pożyteczny system filtracji wody.

Cena 25,99 zł
Aquael 1500l/h Pompa fontannowa...

Aquael 1500l/h Pompa fontannowa, ekonomiczna i energooszczędna jest przeznaczona do pompowania i filtrowania wody w fontannach, kaskadach, oczkach wodnych, stawach ogrodowych i basenach przydomowych. Dzięki zastosowaniu ceramicznej osi wirnika w pompach AQUAJET PFN 1000-2000 odznaczają się one wyjątkowo cichą pracą.

Cena 153,99 zł
Bros 250ml Akwa Płyn do zwalczania...

Płyn  do  zwalczania  glonów  w  oczkach  wodnych  i  fontannach.  Skutecznie hamuje  rozwój  glonów  i  zapobiega  ich  namnażaniu.  Dodatkowo  pomaga utrzymać klarowną wodę. Może być użyty w zbiornikach zarybionych.

Cena 15,79 zł
1 Opinia(e) 

Oczka wodne , wyposażenie akcesoria - sklep

Entuzjaści ogrodów niejednokrotnie nie wyobrażają sobie swojego ogrodu bez oczka wodnego. Budowa oczka wodnego nie jest trudna, dlatego z powodzeniem można to zrobić samodzielnie. Oczko wodne możemy zaaranżować szybko, jednak równie ważne co jego stworzenie jest to, aby je pielęgnować i dbać o nie przez cały czas. W tym pomogą produkty dostępne w asortymencie sklepu ogrodniczego BIATOM, które dla ułatwienia odnalezienia potrzebnych produktów podzieliśmy na tematyczne kategorie. Dla miłośników ryb w oczku wodnym w kategorii Pokarm dla ryb zamieściliśmy produkty służące do dokarmiania tych zwierząt ozdabiających nasze zbiorniki wodne. Jeżeli należysz do osób, które oprócz widoku oczka chętnie usłyszałyby szum wody w kategorii Pompy do wody znajdziesz urządzenia potrzebne do zrobienia przydomowych fontann czy kaskad. Ważnym aspektem wyglądu naszego oczka jest także jego czystość, dlatego w kategorii Preparaty do oczek można odnaleźć produkty wspomagające posiadaczy oczek wodnych w ich odpowiednim stanie.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć