Oczka wodne

Aktywne filtry

Ekodarpol 35ml Wzmacniacz zanęty...

Ekodarpol Wzmacniacz zanęt wędkarskich 35ml enzymy dżdżownic lepszy połów przyciąga zapachem
I Jego zapach uzyskany dzięki hodowli dżdżownic kalifornijskich jest bardzo atrakcyjny dla ryb i tym samym po zmieszaniu go z przynęta sprawia, że przyciąga je jeszcze mocniej. Innowacyjny produkt stworzony w celu polepszenia połowów tradycyjnych.

Cena 2,99 zł

Bros 250ml Akwa Płyn do zwalczania...

Bros 250ml Akwa Płyn do zwalczania glonów w oczkach akwarium stawie bezpieczny dla ryb na glony
Płyn do zwalczania glonów
w oczkach wodnych i fontannach. Skutecznie hamuje rozwój glonów i zapobiega ich namnażaniu. Dodatkowo pomaga utrzymać klarowną wodę. Dopuszcza się używanie produktu w zbiornikach zarybionych. 

Cena 23,99 zł

Ekodarpol 0,5L Wzmacniacz zanęt...

Ekodarpol Wzmacniacz zanęt wędkarskich 0,5l udany połów wabi ryby

Produkt uboczny hodowli dżdżownic. W swoim składzie posiada enzymy dżdżownic i swoim zapachem zachęca ryby do złapania przynęty. Prosty w użyciu, wystarczy zmieszać z karmą. Stosując wzmacniacz z hodowli dżdżownic jako dodatek do zanęt potęgujesz jej działanie.

Cena 9,99 zł

Ekodarpol 1L Wzmacniacz zanęt...

Ekodarpol Wzmacniacz zanęt wędkarskich 1l wabik uwydatnia zapach przynęty
Innowacyjny produkt stworzony w celu polepszenia połowów tradycyjnych. Jego zapach uzyskany dzięki hodowli dżdżownic kalifornijskich jest bardzo atrakcyjny dla ryb i tym samym po zmieszaniu go z przynęta sprawia, że przyciąga je jeszcze mocniej.

Cena 14,99 zł

Agrarius 100g Bi water Preparat do...

Agrarius 100g Bi water Preparat do basenów akwariów oczek wodnych Oczyszcza

Regularne stosowanie bi water zapobiega niekontrolowanemu wzrostowi roślin i glonów, a także tworzeniu się obcych i nieprzyjemnych zapachów. Podczas hodowli ryb w sztucznych zbiornikach preparat bi water pozwala zachować zdrową i czystą wodę.

Cena 39,99 zł

Aquafor 250g Biosfera Bakterie do...

Aquafor 250g Biosfera Bakterie do Oczek Wodnych Środek na Glony

Wprowadzone do stawu mikroorganizmy, pożyteczne bakterie aktywują oczyszczanie biologiczne i wprowadzają naturalny, pożyteczny system filtracji wody. Czyste i zadbane oczko wodne to efekt istniejącej równowagi mikrobiologicznej w zbiorniku wodnym.

Cena 37,99 zł

Bio-Gen 0,5kg Remediant równowaga...

Bio-Gen 0,5kg Remediant Przywraca równowagę biologiczną zbiorników wodnych Bezpieczny dla środowiska Oczyszcza

Preparat Remediant zawierający bakterie o różnym sposobie działania skutecznie redukuje ilość związków biogennych w wodzie, redukuje skutki eutrofizacji, powoduje wzrost przejrzystości wody oraz redukuje osady denne.

Cena 169,99 zł

Bio-Gen 1kg Remediant biologiczna...

Bio-Gen 1kg Remediant Przywraca biologiczną równowagę zbiorników wodnych Oczyszcza Bezpieczny dla środowiska

Skutecznie redukuje ilość związków biogennych w wodzie, redukuje skutki eutrofizacji, powoduje wzrost przejrzystości wody oraz redukuje osady denne. Preparat Remediant zawiera bakterie o różnym sposobie działania. 

Cena 279,98 zł

Aquafor 200g Biosfera Preparat na...

Aquafor 200g Biosfera Preparat na glony Do oczek wodnych Oczyszczanie zbiorników

Czyste i zadbane oczko wodne to efekt istniejącej równowagi mikrobiologicznej w zbiorniku wodnym. Wprowadzone do stawu mikroorganizmy, pożyteczne bakterie aktywują oczyszczanie biologiczne i wprowadzają naturalny, pożyteczny system filtracji wody.


Cena 26,99 zł

Aquael 1500l/h Pompa fontannowa...

Aquael 1500l/h Pompa fontannowa, ekonomiczna i energooszczędna jest przeznaczona do pompowania i filtrowania wody w fontannach, kaskadach, oczkach wodnych, stawach ogrodowych i basenach przydomowych. Dzięki zastosowaniu ceramicznej osi wirnika w pompach AQUAJET PFN 1000-2000 odznaczają się one wyjątkowo cichą pracą.

Cena 159,99 zł

Oczka wodne , wyposażenie akcesoria - sklep

Entuzjaści ogrodów niejednokrotnie nie wyobrażają sobie swojego ogrodu bez oczka wodnego. Budowa oczka wodnego nie jest trudna, dlatego z powodzeniem można to zrobić samodzielnie. Oczko wodne możemy zaaranżować szybko, jednak równie ważne co jego stworzenie jest to, aby je pielęgnować i dbać o nie przez cały czas. W tym pomogą produkty dostępne w asortymencie sklepu ogrodniczego BIATOM, które dla ułatwienia odnalezienia potrzebnych produktów podzieliśmy na tematyczne kategorie. Dla miłośników ryb w oczku wodnym w kategorii Pokarm dla ryb zamieściliśmy produkty służące do dokarmiania tych zwierząt ozdabiających nasze zbiorniki wodne. Jeżeli należysz do osób, które oprócz widoku oczka chętnie usłyszałyby szum wody w kategorii Pompy do wody znajdziesz urządzenia potrzebne do zrobienia przydomowych fontann czy kaskad. Ważnym aspektem wyglądu naszego oczka jest także jego czystość, dlatego w kategorii Preparaty do oczek można odnaleźć produkty wspomagające posiadaczy oczek wodnych w ich odpowiednim stanie.