Marki

Podłoża

Podkategorie:

Mamy 94 produktów.

Pokazano 1-48 z 94 pozycji

Wokas Smart 5L Ziemia do Palm i...

Wokas Smart 5 l Ziemia do Palm i roślin zielonych, Dracena, Monstera, Juka. Gotowa mieszanka torfu wysokiego, torfu niskiego, kompostu zielonego, kory kompostowej, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.

Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym (WE) i nawozem wieloskładnikowym długo działającym.

Cena 7,99 zł

Wokas Smart 5L Ziemia do kaktusów...

Wokas Smart 5 l Ziemia do kaktusów, Agawy, Aloesu, i innych sukulentów. Gotowa mieszanka torfu wysokiego, torfu niskiego, kompostu zielonego, kory kompostowej, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.

Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. Podłoże odpowiednie do roślin takich jak: Aloes, Agawa, Eszeweria.

Cena 7,99 zł

Wokas Smart 10L Ziemia do Palm i...

Wokas Smart 10L Ziemia do Palm i roślin palmowatych juka dracena monstera fikus.

 Gotowa mieszanka torfu wysokiego, torfu niskiego, kompostu zielonego, kory kompostowej, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym (WE) i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. Przebadana- gwarancja jakości.

Cena 11,99 zł

Wokas 20l Ziemia podłoże do siewu i...

Wokas 20l Ziemia podłoże do siewu i pikowania Premium wzmacnia ukorzenianie
Podłoże do  DO WYSIEWU I PIKOWANIA PREMIUM jest to specjalnie przygotowana ziemia do wszechstronnego zastosowania w wysiewie i pikowaniu roślin ozdobnych i warzywnych. Wzmacnia ukorzenianie sadzonek i sprzyja ich dalszemu rozwojowi.

Cena 9,99 zł

EKOdarpol 1L Agro Perlit spulchnia...

Ekodarpol 1l Agro-Perlit spulchnia ziemię gromadzi wodę Naturalny surowiec. Ma zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie oraz uprawach szklarniowych, jako dodatek do ziemi ogrodniczej, lub jej zastępnik w uprawach hydroponicznych.

Cena 4,99 zł

EKOdarpol 5L Agro Perlit dodatek do...

Ekodarpol 5l Agro-Perlit dodatek do podłoża do hydroponiki frakcja perlit ogrodniczy Ma zastosowanie w ogrodnictwie, rolnictwie oraz uprawach szklarniowych, jako dodatek do ziemi ogrodniczej, lub jej zastępnik w uprawach hydroponicznych. Jest surowcem mineralnym.

Cena 13,99 zł

Wokas Smart 5L Ziemia podłoże do...

Wokas Smart 5 l ziemia podłoże do paproci, efektywne odżywianie roślin. Doskonale zbilansowana mieszanka torfów, wzmocniona nawozem długo działającym.
Idealne gotowe podłoże do takich roślin jak:
- ciemnotki
- wietlice
- nefrolepisy
- adiantumy

Dodatki takie jak: zeolit, perlit, piasek, czynią z tej ziemi idealne środowisko do bujnego wzrostu.

Cena 7,99 zł

Wokas Smart 5L Ziemia do Lawendy...

Wokas Smart 5L Ziemia do Lawendy Roślin zasadolubnych Przebadane podłoże Lawenda Powojnik Lilak Bukszpan

Odpowiada wymaganiom roślin, które preferują podłoże o odczynie zasadowym. Zbilansowane i wzbogacone o nawóz długodziałający podłoże. Idealnie utrzymuje wilgoć oraz jest dobrze napowietrzona dzięki zawartości perlitu. 

Cena 7,99 zł

Wokas Smart 5L Ziemia do Cytrusów z...

Wokas Smart 5L Ziemia do Cytrusów Roślin śródziemnomorskich Odpowiednio dobrany skład Nawóz długodziałający Cytrusy Hibiskus Oliwka

Zbilansowane i wzbogacone o nawóz długodziałający podłoże. Odpowiada wymaganiom roślin pochodzących z basenu Morza Śródziemnego. Idealnie utrzymuje wilgoć, jednocześnie nie jest zbita dzięki zawartości perlitu.

Cena 7,99 zł

Wokas 20l Ziemia uniwersalna ogrodowa...

Wokas 20l Ziemia uniwersalna ogrodowa Masterra 4w1 + nawóz startowy
Ziemia uniwersalna została dodatkowo wzbogacona w niezbędne mikro i makroelementy, stwarzające idealne warunki do wzrostu roślin. Ziemia uniwersalna jest gotowym do użycia podłożem, zawierającym wysokiej jakości nawóz wieloskładnikowy.

Cena 9,99 zł

Wokas Smart 5L Ziemia Uniwersalna...

Wokas Smart 5 l Ziemia Uniwersalna zbilansowane podłoże do roślin. Przygotowana z torfu wysokiego, torfu niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.

Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. Dzięki temu można ograniczyć stosowanie nawozu w pierwszych tygodniach.

Cena 7,99 zł

Wokas Smart 10L Ziemia do traw...

Wokas Smart 10L Ziemia do traw ozdobnych + Nawóz długodziałający Pampasy Kostrzewy

Gotowa mieszanka torfu wysokiego, torfu niskiego, kompostu zielonego, kory kompostowej, perlitu, kruszyw porowatych, zeolitu, piasku i kredy. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym (WE) i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. Gwarancja jakości.

Cena 11,99 zł

Wokas Smart 10l Ziemia Uniwersalna...

Wokas Smart 10l Ziemia Uniwersalna dobrze zbilansowana przebadana 
Stworzona z torfów niskiego i wysokiego, kompostowanej kory, zielonego kompostu, kruszyw porowatych, zeolitu i perlitu.
Dodatkowo posiada w sobie nawóz wieloskładnikowy i nawóz wieloskładnikowy długo działający, co znacznie ułatwia pielęgnację w pierwszych tygodniach.

Cena 11,99 zł

Wokas 50l Ziemia uniwersalna ogrodowa...

Wokas 50l Ziemia uniwersalna ogrodowa Masterra 4w1 wzbogacona nawozem
Ziemia uniwersalna
jest gotowym do użycia podłożem, zawierającym wysokiej jakości nawóz wieloskładnikowy. Ziemia uniwersalna została dodatkowo wzbogacona w niezbędne mikro i makroelementy, stwarzające idealne warunki do wzrostu roślin.

Cena 16,99 zł

Wokas 5l Ziemia podłoże do storczyków...

Podłoże 5L do storczyków orchidei wzbogacone. Specjalnie przygotowana receptura zapewnia bardzo dużą przepuszczalność. Produkt przygotowany w 100% z naturalnego torfu jasnego, perlitu, keramzytu, kokosa, z dodatkiem nawozu wstępnego.

Cena 8,99 zł

Wokas Smart 35l Ziemia Uniwersalna z...

Wokas Smart 35l Ziemia Uniwersalna dokładnie przebadana z dodatkiem perlitu i zeolitu wszystkie uprawy 
 
Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. PH 5,5-6,5.

Cena 22,99 zł

Wokas Smart 20l Ziemia Uniwersalna...

Wokas Smart 20l Ziemia Uniwersalna dobrze zbilansowana przebadana  Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym, co znacznie ułatwia pielęgnację w pierwszych tygodniach.

Cena 15,99 zł

Wokas 20l Ziemia rośliny kwaśnolubne...

Wokas 20l Ziemia rośliny kwaśnolubne 4w1 Masterra z dodatkiem nawozu wieloskładnikowego

Ziemia Masterra to gotowe do użycia, bardzo urodzajne i idealnie zbilansowane podłoże do roślin o zapotrzebowaniu na kwaśne podłoże. Zawiera nawóz. Dzięki odpowiedniemu pH i przepuszczalności kondycja i wygląd roślin będą zadowalające.

Cena 9,99 zł

Wokas 50l Ziemia Masterra Kwiatowa...

Wokas 50l Ziemia Masterra Kwiatowa Żyzny czarnoziem dłużej trzyma wilgoć

Ziemia kwiatowa
stanowi gotowe do użytku podłoże do wszechstronnego zastosowania w uprawie roślin ozdobnych. Najbardziej polecana do uprawy kwiatów ogrodowych i doniczkowych. Posiada w składzie nawóz wieloskładnikowy oraz kredę nawozową.

Cena 18,99 zł

Wokas 20l Ziemia uniwersalna ogrodowa...

Wokas 20l Ziemia uniwersalna BIO ekologiczny ogród jest kompozycją naturalnych torfów o różnym stopniu rozkładu z dodatkiem kory zielonej sosnowej dodatkowo kompostowanej, przez co lepiej i dłużej utrzymuje wilgoć i wszystkie składniki odżywcze. Produkt wyprodukowany w 100% ze składników pochodzenia roślinnego.

Cena 9,99 zł

Wokas 20l Ziemia do pelargonii roślin...

Wokas 20l Ziemia do pelargonii i roślin balkonowych Masterra z dodatkiem nawozu

Ziemia Masterra jest to gotowe do użycia, urodzajne oraz idealnie skomponowane podłoże do roślin balkonowych jednorocznych. Zawiera w sobie nawóz, który działa nawet do 6 tygodni. Dzięki odpowiednio dobranej ziemi nasze kwiaty uzyskają odpowiednie warunki do wzrostu.

Cena 10,99 zł

Ekodekorant 50l Kora kolorowa Zrębki...

Zrębki dekoracyjne 50L to produkt ekologiczny, wyprodukowany z drzew iglastych, zabarwiony neutralnymi dla środowiska barwnikami, nie stanowią zagrożenia dla podłoża i roślin. Kora kolorowa idealnie nadaje się do dekoracji ogrodów. Kora Kolorowa zrębki dekoracejne ozdobe 50l mulcz Ekodekorant ( inni producenci to wokas hollas athena )

Cena podstawowa 19,99 zł -5% Cena 18,99 zł

Wokas 20l Ziemia do róż wszystkich...

Wokas 20l Ziemia do róż wszystkich odmian Masterra 4w1 substrat torfowy
Podłoże do uprawy róż
przez osoby nieprofesjonalne, sporządzone kompostowej ziemi, wysokich torfów, sosnowej kory mielonej i kompostowanej, odpowiednio wzbogacone w nawóz wieloskładnikowy zawierający niezbędne mikro i makroelementy.

Cena 10,99 zł

Wokas Smart 20l Ziemia do roślin...

Wokas Smart 20l Ziemia rośliny kwasolubne zbilansowane podłoże przebadane
Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu, odpowiednie pH.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym, co znacznie ułatwia pielęgnację w pierwszych tygodniach.

Cena 15,99 zł

Wokas 20l Ziemia uniwersalna kwiatowa...

Wokas 20l Ziemia uniwersalna kwiatowa Premium z dodatkiem kredy
Ziemia uniwersalna
to gotowe podłoże pakowane w worki po 20l wzbogacone cennymi dla roślin mikro i makroelementami, które wspomagają prawidłowy rozwój roślin. Odpowiednio dobrane mieszanki torfów trafiają doskonale w zapotrzebowanie kwiatów.

Cena 9,99 zł

Wokas Smart 20L Ziemia do Cytrusów...

Wokas Smart 20L Ziemia do Cytrusów Roślin śródziemnomorskich Cytryn Opuncji Oleandrów figi Nawóz długodziałający

Odpowiada wymaganiom roślin pochodzących z basenu Morza Śródziemnego. Zbilansowane i wzbogacone o nawóz długodziałający podłoże. Idealnie utrzymuje wilgoć, jednocześnie nie jest zbita dzięki zawartości perlitu.

Cena 16,99 zł

Wokas Smart 10l Ziemia do roślin...

Wokas Smart 10l Ziemia rośliny kwasolubne zbilansowane podłoże przebadane
Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu, odpowiednie pH.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym, co znacznie ułatwia pielęgnację w pierwszych tygodniach.

Cena 11,99 zł

Wokas 50l Ziemia pod trawniki...

Wokas 50l Ziemia pod trawniki trawnikowa Masterra + nawóz wieloskładnikowy
Ziemia pod trawniki
to gotowe do użycia podłoże, które zawiera wysoki jakościowo nawóz multiskładnikowy. Ziemia została dodatkowo wzbogacona o przydatne mikro i makroelementy, stwarzające doskonałe warunki do wzrostu roślin.

Cena 18,99 zł

Wokas Smart 20l Ziemia Rośliny...

Wokas Smart 20l Ziemia Rośliny balkonowe zbilansowana przebadana pelargonie fuksje surfinie
Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym, co ułatwia pielęgnację przez pierwsze tygodnie.

Cena 15,99 zł

Wokas Smart 10l Ziemia do roślin...

Wokas Smart 10l Ziemia rośliny balkonowe surfinie pelargonie + nawóz działający 9 miesięcy  Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym, co ułatwia pielęgnację w pierwszych tygodniach.

Cena 11,99 zł

Wokas Smart 35l Ziemia do traw...

Wokas Smart 35l Ziemia do traw ozdobnych + Nawóz długodziałający Turzyce Kłosówki
Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych,zeolitu, piasku i kredy. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. PH 5,5-6,5.

Cena 23,99 zł

Wokas Smart 20l Ziemia do Iglaków...

Wokas Smart 20l Ziemia Iglaki odpowiedni skład perlit zeolit  Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i wieloskładnikowym długo działającym, nawet przez 9 tygodni. Posiada odpowiednio kwaśne pH 4,5-5,5.

Cena 14,99 zł

Wokas 50l Ziemia do drzewek i krzewów...

Wokas 50l Ziemia do drzewek i krzewów owocowych Masterra 4w1 z nawozem podłoże torf
Specjalistyczne podłoże przeznaczone do sadzenia i przesadzania drzew i krzewów owocowych. Odpowiednie proporcje torfu, ziemi kompostowej i pozostałych składników zapewniają szybkie ukorzenienie i prawidłowy wzrost roślin.

Cena 21,99 zł

Wokas 50l Ziemia do iglaków tui...

Wokas 50l Ziemia do iglaków roślin kwaśnolubnych Masterra 4w1 z dodatkiem nawozu
Dobrej jakości ziemia z linni Masterra jest to gotowe od razu do użycia, urodzajne podłoże do iglaków i roślin kwasolubnych zawierające wieloskładnikowy nawóz. Doskonale nadaje się pod iglaków oraz innych roślin o zapotrzebowaniu na niskie pH podłoża.

Cena podstawowa 19,99 zł -5% Cena 18,99 zł

Wokas Smart 20l Ziemia do hortensji...

Wokas Smart 20l Ziemia do hortensji niebieskiej Podłoże + perlit nawóz

Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych, kredy, piasku i zeolitu. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i wieloskładnikowym długo działającym, nawet przez 9 tygodni. Posiada kwaśne pH 4,3-5,2. 

Cena 15,99 zł

Wokas Smart 20l Ziemia do hortensji...

Wokas Smart 20l Ziemia do hortensji różowej białej Podłoże + nawóz perlit

Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych, kredy, piasku i zeolitu. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i wieloskładnikowym długo działającym, nawet przez 9 tygodni. Posiada kwaśne pH 5,5-7. 

Cena 15,99 zł

Wokas 50l Ziemia do róż wszystkie...

Wokas 50l Ziemia do róż wszystkich odmian Masterra 4w1 substrat torfowy
Podłoże do amatorskiej uprawy róż
sporządzone z ziemi kompostowej, torfów wysokich, kory sosnowej mielonej kompostowanej, Ziemia została odpowiednio wzbogacona w nawóz wieloskładnikowy zawierający mikro i makroelementy niezbędne do prawidłowego rozwoju.

Cena 21,99 zł

Wokas Smart 20L Ziemia do Lawendy...

Wokas Smart 20L Ziemia do Roślin zasadolubnych Lawendy Profesjonalne podłoże Lilak Bukszpan Lawenda Powojnik

Zbilansowane i wzbogacone o nawóz długodziałający podłoże. Odpowiada wymaganiom roślin, które preferują podłoże o odczynie zasadowym. Idealnie utrzymuje wilgoć oraz jest dobrze napowietrzona dzięki zawartości perlitu. 

Cena 16,99 zł

Wokas 50l Ziemia do kwiatów...

Wokas 50l Ziemia do kwiatów balkonowych Masterra 4w1 wzbogacona nawozem
Podłoże do kwiatów balkonowych
to gotowa do użytku organiczna ziemia przygotowana na bazie torfów wysokich, ziemi kompostowej, przekompostowanej kory sosnowej, odpowiednio wzbogacony w wieloskładnikowy nawóz bogaty w niezbędne mikro i makroelementy.

Cena 19,99 zł

Wokas 10l Ziemia uniwersalna do...

Wokas 10l Ziemia uniwersalna do wszystkich roślin czarnoziem nawóz wieloskładnikowy
Specjalne podłoże do kwiatów domowych, ogrodowych, warzyw, ziół i wielu innych roślin utworzone z wysokiej jakości, wyselekcjonowanych torfów wysokich i niskich, wzbogacone w niezbędne makro i mikroelementy. Ziemia z dodatkiem nawozu startowego.

Cena 6,99 zł

Biopon Zestaw do badania pH gleby...

Biopon Zestaw do badania pH gleby paski + płyn sprawdzanie odczynu podłoża

Wygodny i łatwy w użyciu w ogrodzie, na trawniku czy w doniczce. Weryfikacja odczynu gleby (pH) daje następnie możliwość dostosowania odczynu podłoża do potrzeb zasadzonej już rośliny lub odpowiedniego dobrania rodzaju sadzonych roślin do właściwości posiadanej gleby.

Cena 11,96 zł

Wokas 50l Ziemia do roślin...

Wokas 50l Ziemia do roślin kwasolubnych Masterra 4w1 wzbogacona nawozem
Wysokiej jakości ziemia Masterra jest to gotowe do użycia, urodzajne idealnie skomponowane podłoże do roślin kwasolubnych zawierające nawóz wieloskładnikowy.Doskonale nadaje się pod uprawy hortensji, azalii, rododendronów, różaneczników, iglaków, wrzosów i innych.

Cena podstawowa 19,99 zł -5% Cena 18,99 zł

Biopon 10l Kompost ogrodowy Revita...

Biopon 10l Kompost ogrodowy Revita bogaty w próchnicę odżywia glebę przywraca składniki pokarmowe

Produkt pozwala odżywić gleby ubogie w składniki, zdegradowane, przeciążone środkami chemicznymi. Kompost można stosować pod każdego rodzaju uprawy zaczynając od roślin warzywnych, a kończąc na trawnikach i roślinach ozdobnych. 

Cena podstawowa 17,99 zł -10% Cena 16,19 zł

Kik Krajewscy 5l Ziemia podłoże do...

Kik Krajewscy 5l Ziemia podłoże do paproci odpowiedni skład jakość
Ziemia do paproci została przygotowana z myślą o paprociach i innych roślinach paprotkowatych. Jest to połączenie wyselekcjonowanego torfu wysokiego i niskiego, perlitu, piasku i wieloskładnikowego nawozu. Dzięki tak dobranym składnikom mamy gwarancje dobrze dobranego podłoża.

Cena 9,47 zł

Podłoża ogrodnicze - sklep

W procesie uprawy roślin, bez względu na to czy jest to uprawa kwiatów, warzyw czy krzewów, istotnym elementem jest podłoże, na którym nasze rośliny będą wzrastały. Sklep ogrodniczy BIATOM.PL zdaje sobie sprawę z ważności tego elementu, dlatego nasza oferta uwzględnia również różne rodzaje podłoży, które są szeroko wykorzystywane w przydomowych i działkowych ogrodach, ale też w uprawach skrzyniowych czy balkonowych. W sprzedaży posiadamy tylko gwarantujące odpowiednią, wysoką, jakość produkty pochodzące od najlepszych polskich i zagranicznych producentów takich jak ATHENA, EKODEKORANT, KIK, SUBSTRAL czy FORTE. Aby ułatwić odnalezienie potrzebnego rodzaju podłoża podzieliśmy dział na podkategorie, które kierują do ściśle określonej grupy produktów. Jeżeli poszukujesz produktu do obsypania okolic swoich roślin, tak aby zapewnić im jak najlepszą pielęgnację, izolację na zimę, przy zachowaniu walorów estetycznych polecamy odwiedzić kategorię Kora, gdzie można znaleźć zapewniające tą cechę produkty. Gdy w Twoim ogrodzie, czy przydomowych skrzyniach, donicach i doniczkach brakuje ziemi, na której Twoje rośliny mają wzrastać, znajdziesz ją w kategorii Ziemia. Dla zwolenników użycia torfu jako podłoża przy hodowli i uprawie roślin gwarantujemy także możliwość odnalezienia interesujących ich przedmiotów w kategorii Torf.