Bakteriocydy

Aktywne filtry

Acrylmed 1kg Maść ogrodnicza...

Acrylmed 1000 g  Maść ogrodnicza ochronna po cięciu gałęzi. Niezbędna w każdym sadzie i ogrodzie.
Skutecznie zabezpiecza świeże rany powstałe podczas przycinania, obcinania, szczepienia drzew i krzewów.
Nie dopuszcza do chorób i zakażeń osłabionych miejsc, chroni przed wpływem czynników zewnętrznych

Cena 39,99 zł

SBM 1L Fungimat AL Środek...

SBM 1l Fungimat Środek grzybobójczy Gotowy spray Rośliny ozdobne Róże Mączniak prawdziwy Czarna plamistość

Fungimat chroni roże oraz rośliny ozdobne- zwalcza mączniaka prawdziwego, czarną plamistość i rdze oraz zarazę pędów bukszpanu. Zawiera tebukonazol, który wnika do liści i zwalcza infekcję od środka.

Cena 42,99 zł

Ziemovit 50g Miedzian 50 WP Środek...

Ziemovit 50g Miedzian 50 WP Środek Grzybobójczy Bakteriobójczy Oprysk

Ten uniwersalny fungicyd i bakteriocyd w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej zapewnia skuteczną ochronę przed szerokim spektrum chorób grzybowych i bakteryjnych atakujących rośliny sadownicze, warzywa i rośliny ozdobne.

Cena 12,99 zł

ABC 350g Ekompres Emulsja ogrodnicza...

ABC 350g Ekompres Emulsja ogrodnicza z pędzlem pasta maść po cięciu szczepieniu na rany drzew
Zabezpiecza rany drzew i krzewów przed wnikaniem organizmów chorobotwórczych. Przeznaczona jest do stosowania po cięciu gałęzi, na pęknięcia kory, uszkodzenia mechaniczne, a także po szczepieniu.

Cena 29,99 zł

Acrylmed 125g Maść ogrodnicza...

Acrylmed 125 g Maść ogrodnicza ochronna zabezpiecza drewno i korę, kompres leczniczy.
Uodparnia zranione miejsca na działanie czynników atmosferycznych, tworząc trwałą i elastyczną powłokę. Zabezpiecza zranione miejsca przed bakteriami, grzybami i infekcjami. Nawilża i chroni przed wysuszaniem.

Cena 10,98 zł

Bros 1kg Koro Derma Maść ogrodnicza...

Maść ogrodnicza 1kg tworzy trwałą i elastyczną powłokę odporną na czynniki atmosferyczne, która uniemożliwia wnikanie chorób w uszkodzone części drzew i krzewów powstałe w wyniku cięć, otarć, zadrapań, pęknięć, szczepienia.

Cena 39,99 zł

Ziemovit 50ml Siarkol N 800SC Oprysk...

Ziemovit 50ml Siarkol N 800SC Oprysk grzybobójczy Mączniak prawdziwy

Dopuszczony w uprawach ekologicznych. Szeroki zakres rejestracji umożliwia stosowanie w ochronie wielu gatunków drzew i krzewów owocowych (w tym róż, winorośli, jabłoni), roślin ozdobnych oraz warzyw. Zabezpiecza przed mączniakiem prawdziwym i ogranicza rozwój choroby.

Cena 13,99 zł

Ziemovit 20ml Siarkol N 800SC Środek...

Ziemovit 20ml Siarkol N 800SC Środek grzybobójczy Mączniak Oprysk

Szeroki zakres rejestracji umożliwia stosowanie w ochronie wielu gatunków drzew i krzewów owocowych (w tym róż, winorośli, jabłoni), roślin ozdobnych oraz warzyw. Zabezpiecza przed mączniakiem prawdziwym i ogranicza rozwój choroby. Dopuszczony w uprawach ekologicznych.

Cena 8,99 zł

Sumin 5ml Zaprawa nasienna Fitogard...

Sumin 5ml Zaprawa nasienna Fitogard Środek naturalny Grzybobójcza Bakteriobójcza Bez GMO

Naturalna zaprawa Fitogard do zaprawiania przeznaczonym do zwalczania grzybów przenoszonych przez materiał siewny oraz zasiedlających glebę (sprawców powodujących zgorzele siewek). Nadaje się także do dezynfekcji narzędzi ogrodniczych.

Cena 12,99 zł

Ziemovit 300g Maść Ogrodnicza na...

Ziemovit 300g Maść Ogrodnicza na Choroby Rany Drzewek Kory

Zamyka chorobom drogę do wnikania w uszkodzone części rośliny. Preparat do zabezpieczenia ran drzew i krzewów, powstałych na skutek mechanicznych uszkodzeń różnego pochodzenia, zabiegów t.j. cięcie czy szczepienie czy też pękania pod wpływem mrozu.

Cena 19,99 zł

SBM 100ml Previcur Magnicur Energy...

SBM 100ml Previcur Magnicur Energy 840 SL Grzybobójczy Odkaża podłoże Fytoftoroza Mączniak Zgorzel  Skoncentrowany środek grzybobójczy do sporządzania roztworu wodnego. Wykazuje działanie systemiczne. Do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin warzywnych i ozdobnych przed kompleksem grzybów glebowych. 

Cena 66,99 zł

Sumin 5g Switch 62,5WG Środek...

Sumin 5g Switch 62,5WG Środek grzybobójczy szara pleśń zamieranie pędów antraknoza

Bardzo skuteczny preparat w walce z chorobami grzybowymi
warzyw, drzew i krzewów owocowych oraz roślin ozdobnych. Zastosowanie oraz stężenie preparatu zależy od choroby i rośliny, która została porażona. Możliwość stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego.

Cena 16,99 zł

BROS 15g Miedzian 50 WP Środek Oprysk...

BROS 15g Miedzian 50 WP Środek Oprysk na Parcha Zaraze

Miedzian 50WP to jeden z pierwszych, najwcześniejszych oprysków grzybobójczych do zapobiegawczego stosowania w ogrodzie. Posiada bardzo szerokie spektrum działania i sprawdzi się doskonale w większości upraw,  a w szczególności w przypadku drzewek i krzewów owocowych.

Cena 9,99 zł

Sumin 50g Miedzian 50 WP preparat...

Sumin 50g Miedzian 50 WP preparat grzybobójczy jabłoń grusza winorośl parch zaraza ogniowa
Środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych i warzywnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.

Cena 15,99 zł

SBM 30ml Limocide Rośliny ozdobne 3w1...

SBM 30ml Limocide Rośliny ozdobne 3w1 Koncentrat Olejek Pomarańczowy Szkodniki Grzyby Przędziorki EKOlogiczny

Wystarczy zastosować Limocide, które pomoże w każdym przypadku. Produkt naturalny. Limocide- doskonałe rozwiązanie dla każdego ogrodnika. Ze względu na szerokie spektrum działania, nie trzeba martwić się diagnozą, co atakuje roślinę.

Cena 29,99 zł

Bros 350g Koro Derma Maść ogrodnicza...

Bros Koro Derma 350g Maść ogrodnicza pasta grzybobójcza do drzew, przeznaczona jest do zabezpieczenia ran drzew i krzewów, powstałych w wyniku uszkodzeń mechanicznych, szczepień, otarć, szkód wyrządzonych przez zwierzęta czy też pęknięć pod wpływem mrozu. Uniemożliwia wnikanie chorób w uszkodzone części drzew i krzewów.

Cena 18,99 zł

BROS 50g Miedzian 50 WP Środek...

BROS 50g Miedzian 50 WP Środek Choroby Grzybowe Parch

Posiada bardzo szerokie spektrum działania i sprawdzi się doskonale w większości upraw,  a w szczególności w przypadku drzewek i krzewów owocowych. Miedzian 50WP to jeden z pierwszych, najwcześniejszych oprysków grzybobójczych do zapobiegawczego stosowania w ogrodzie. 

Cena 15,99 zł

Ziemovit 15g Miedzian 50 WP Oprysk...

Ziemovit 15g Miedzian 50 WP Oprysk Środek Grzybobójczy Bakteriobójczy

Miedzian 50 WP to jeden z pierwszych, najwcześniejszych oprysków grzybobójczych do zapobiegawczego stosowania w ogrodzie. Posiada bardzo szerokie spektrum działania i sprawdzi się doskonale w większości upraw, a w szczególności w przypadku drzewek i krzewów owocowych. 

Cena 9,99 zł

Agrecol 50ml Proplant 722 SL Środek...

Agrecol 50ml Proplant 722 SL Środek grzybobójczy Zgorzel Fytoftoroza Warzywa

Proplant
to środek grzybobójczy w formie rozpuszczalnego koncentratu do sporządzenia roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin jadalnych przed chorobami grzybowymi.

Cena 34,99 zł

SBM 50ml Fungimat Środek grzybobójczy...

SBM 50ml Fungimat Środek grzybobójczy Koncentrat Róże Rośliny ozdobne Czarna plamistość Mączniak prawdziwy

Fungimat Koncentrat zawiera tebukonazol, który wnika do liści i zwalcza infekcję od środka. Preparat do ochrony róż oraz roślin ozdobnych zwalcza mączniaka prawdziwego, czarną plamistość i rdze oraz zarazę pędów bukszpanu.

Cena 36,99 zł

Sumin 100ml Nimrod 250EC Środek...

Sumin 100ml Nimrod 250EC Środek grzybobójczy interwencyjny zapobiegawczo Mączniak prawdziwy amerykański

To środek grzybobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i wyniszczającego w ochronie roślin sadowniczych, warzywnych, ozdobnych i leśnych przed mączniakami prawdziwymi. 

Cena 54,99 zł

Ziemovit 20ml Azoksar Super 250SC...

Ziemovit 20ml Azoksar Super 250SC Oprysk Grzybobójczy Zaraza Antraknoza

Azoksar Super 250 SC to preparat o działaniu zapobiegawczym i interwencyjnym. Oznacza to, że chroni uprawy zarówno przed atakami grzybów, jak również wykazuje skuteczność w przypadku już istniejących infekcji. Dzięki temu Twoje rośliny będą odporniejsze na choroby grzybowe.

Cena 15,99 zł

SBM 50ml Limocide 3w1 Koncentrat...

 SBM 50ml Limocide 3w1 Koncentrat Olejek Pomarańczowy Zwalcza szkodniki Choroby grzybowe Przędziorki Naturalny EKO

Limocide- doskonałe rozwiązanie dla każdego ogrodnika. Ze względu na szerokie spektrum działania, nie trzeba martwić się diagnozą, co atakuje roślinę. Wystarczy zastosować Limocide, które pomoże w każdym przypadku. Produkt naturalny. 

Cena 32,99 zł

Sumin 12g Lecithin Grzybobójczy...

Sumin Lecithin 12g Grzybobójczy naturalny środek EKO Rośliny Ozdobne Mączniak prawdziwy Choroby grzybowe

Zawiera lecytynę będącą środkiem o działaniu grzybobójczym, zatwierdzoną jako substancję podstawową (z przepisami rozporządzenia nr 1107/2009).  Lecithin Rośliny ozdobne jest środkiem skutecznym w ochronie roślin oraz emulgatorem.

Cena 16,99 zł

Sumin 6g Lecithin Grzybobójczy...

Sumin Lecithin 6g Grzybobójczy naturalny środek BIO Rośliny Ozdobne Choroby grzybowe Mączniak prawdziwy

Lecithin Rośliny ozdobne jest środkiem przydatnym w ochronie roślin oraz emulgatorem. Ponadto zawiera lecytynę będącą środkiem o działaniu grzybobójczym, zatwierdzoną jako substancję podstawową. 

Cena 10,99 zł

Sumin 12g Lecithin Naturalny...

Sumin Lecithin 12g Naturalny grzybobójczy środek EKO Krzewy drzewka owocowe Kędzierzawość liści Mączniak prawdziwy


Zawiera lecytynę zatwierdzoną jako substancję podstawową (zgodnie z przepisami rozporządzenia nr 1107/2009), będącą środkiem o działaniu grzybobójczym. Lecithin jest emulgatorem oraz środkiem przydatnym w ochronie roślin.

Cena 15,99 zł

BROS 100g Miedzian 50 WP Oprysk na...

BROS 100g Miedzian 50 WP Oprysk na Zaraze Choroby Grzybowe

Ma bardzo szerokie spektrum działania i doskonale sprawdzi się w większości upraw,  a w szczególności w przypadku drzewek i krzewów owocowych. Miedzian to jeden z pierwszych, najwcześniejszych oprysków grzybobójczych do zapobiegawczego stosowania w ogrodzie. 

Cena 19,99 zł

Sumin 2,5g Discus 500WG Środek...

Sumin 2,5g Discus 500WG Środek grzybobójczy parch mączniak plamistość rdza drzewa rośliny ozdobne oprysk

Skuteczny środek stosowany jako oprysk w celu zapobiegania rozwojowi chorób grzybowych na drzewach i krzewach owocowych. Posiada szerokie spektrum działania. Wykazuje działanie układowe.

Cena 17,99 zł

Sumin 5ml Scorpion 325 SC Oprysk...

Sumin 5ml Scorpion 325 SC Oprysk grzybobójczy Rdza Alternarioza Mączniak prawdziwy
Scorpion, jako jeden z niewielu fungicydów, hamuje kiełkowanie zarodników oraz jednocześnie zatrzymuje już zaobserwowaną infekcję. Preparat jest szybko pobierany przez roślinę z powierzchni liści, następnie przemieszcza się systemicznie do wszystkich jej organów.

Cena 16,99 zł

Sumin 3ml Revus 250 SC Środek...

Sumin 3ml Revus 250 SC Środek grzybobójczy Zaraza ziemniaka Mączniak rzekomy
Środek grzybobójczy, wysoce selektywny koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu wgłębnym i kontaktowym, do stosowania głównie zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin jadalnych.

Cena 12,99 zł

SBM 15ml Previcur Magnicur Energy 840...

SBM 15ml Previcur Magnicur Energy 840 SL Grzybobójczy Zgorzel Odkaża podłoże jest środkiem grzybobójczym w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin warzywnych i ozdobnych przed kompleksem grzybów glebowych. 

Cena 27,99 zł

Ziemovit 25g Siarkol Extra N 80WP...

Ziemovit 25g Siarkol Extra N 80WP Oprysk grzybobójczy ECO

Skutecznie zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się mączniaka prawdziwego. Szeroki zakres stosowania. Dopuszczalny do stosowania w uprawach ekologicznych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych. Preparat w formie proszku do sporządzania roztworu wodnego.

Cena 10,99 zł

Agrecol 2,5g Signum 33 WG Środek...

Agrecol 2,5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Warzywa owoce Brunatna zgnilizna Szara pleśń 

Preparat do zwalczania
brunatnej zgnilizny drzew pestkowych, szarej pleśni, mączniaka prawdziwego, zgnilizny twardzikowej, zarazy ziemniaka, antraknozy liści porzeczki, białej plamistości liści truskawki i innych groźnych chorób grzybowych.

Cena 12,99 zł

Miedzian 50 WP 50g Środek...

Miedzian 50 WP jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych i roślin warzywnych w ogrodach działkowych i przydomowych.

Cena 17,99 zł

Ziemovit 50g Siarkol Extra N 80WP...

Ziemovit 50g Siarkol Extra N 80WP Preparat Zwalcza Choroby Grzybowe

Szeroki zakres stosowania. Dopuszczony do stosowania w uprawach ekologicznych. Skutecznie zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się mączniaka prawdziwego. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych. Preparat- proszek do sporządzania roztworu wodnego.

Cena 15,99 zł

Sumin 30ml Proplant 722SL Iglak...

Sumin Proplant 30ml 722 SL Grzybobójczy środek do oprysku Mączniak Rzekomy Zgorzel zgnilakowa Fytoftoroza

Jest środkiem grzybobójczym o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin warzywnych i ozdobnych przed chorobami grzybowymi, w formie rozpuszczalnego koncentratu do sporządzania roztworu wodnego.

Cena 29,99 zł

Signum 33 WG 5g Środek grzybobójczy...

Preparat do zwalczania brunatnej zgnilizny drzew pestkowych, szarej pleśni, mączniaka prawdziwego, zgnilizny twardzikowej, zarazy ziemniaka, antraknozy liści porzeczki, białej plamistości liści truskawki i innych groźnych chorób grzybowych.

Cena 19,99 zł

Sumin 5g Switch 62,5 WG Grzybobójczy...

Sumin 5g Switch 62,5 WG Grzybobójczy oprysk Choroby grzybowe borówki Szara pleśń Antraktoza Zamieranie pędów

Bardzo skuteczny preparat w walce z chorobami grzybowymi
borówki amerykańskiej. Zastosowanie oraz stężenie preparatu zależy od choroby, którą roślina została porażona. Możliwość stosowania zapobiegawczego oraz interwencyjnego. 

Cena 16,99 zł

Sumin 50g Kaptan 50WP Środek...

Sumin Kaptan 50WP 50g Środek grzybobójczy Parch jabłoni gruszy Gorszka zgnilizna wiśni

Kaptan 50 WP to środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie
roślin jadalnych i ozdobnych przed chorobami pochodzenia grzybiczego.

Cena 24,99 zł

Ziemovit 50ml Azoksar Super 250SC...

Ziemovit 50ml Azoksar Super 250SC Zwalcza Antraknoze Zaraze Oprysk

Dzięki temu środkowi rośliny będą odporniejsze na choroby grzybowe. Azoksar Super 250 SC to preparat o działaniu zapobiegawczym i interwencyjnym. Oznacza to, że chroni uprawy zarówno przed atakami grzybów, jak również wykazuje skuteczność w przypadku już istniejących infekcji.

Cena 24,99 zł

Sumin 50ml Score 250 EC Środek...

Sumin 50ml Score 250 EC Środek grzybobójczy Parch Brunatna zgnilizna drzew 

Środek grzybobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie jabłoni, gruszy, wiśni i czereśni przed chorobami grzybowymi. 

Cena 64,99 zł

Sumin 60g Maść ogrodnicza do...

Sumin 60g Maść ogrodnicza do smarowania ran drzewek + taśma do szczepienia Odporna na deszcz śnieg słońce

Tworzy długotrwałą barierę ochronną zabezpieczającą przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Chroni naziemne części drzew i krzewów, uszkodzone poprzez: cięcie, zgryzanie, pęknięcia spowodowane naprężeniami, mrozem, itp.

Cena 19,99 zł

Sumin 6g Lecithin Naturalny środek...

Sumin Lecithin 6g Naturalny środek grzybobójczy BIO Drzewka krzewy owocowe Mączniak prawdziwy Kędzierzawość liści


Lecithin jest emulgatorem oraz środkiem przydatnym w ochronie roślin. Zawiera lecytynę zatwierdzoną jako substancję podstawową (zgodnie z przepisami rozporządzenia nr 1107/2009), będącą środkiem o działaniu grzybobójczym. 

Cena 10,99 zł

Amistar 250 SC 10ml Środek...

Amistar 250 SC 10ml Środek grzybobójczy mączniak, szara pleśń Agrecol Środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych.

Cena 21,99 zł

Sumin 5ml Scorpion 325 SC Oprysk na...

Sumin 5ml Scorpion 325 SC Oprysk na Rdze Alternarioze Roślin Ozdobnych

Preparat jest szybko pobierany przez roślinę z powierzchni liści, następnie przemieszcza się systemicznie do wszystkich jej organów. Scorpion, jako jeden z niewielu fungicydów, hamuje kiełkowanie zarodników oraz jednocześnie zatrzymuje już zaobserwowaną infekcję.

Cena 16,99 zł

Amistar 250 SC 5ml Środek...

Koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych. Zwiększa też jakość zbiorów. Zastosowany przed zbiorem pozwala uzyskać dorodny i zdrowy plon, nadający się do długotrwałego przechowywani.

Cena 15,99 zł

Bros 150g Koro Derma Maść pasta...

Bros 150g Koro Derma Maść pasta ogrodnicza do zabezpieczania drzewek eliminuje zarodniki grzybów , przeznaczona jest do zabezpieczenia ran drzew i krzewów, powstałych przez mechaniczne uszkodzenia różnego pochodzenia, zabiegi wykonywane na roślinach czy też pęknięcia pod wpływem mrozu. Uniemożliwia wnikanie chorób w uszkodzone części roślin.

Cena 21,00 zł

Agrecol 10g Switch 62,5 WG Środek...

Agrecol 10g Switch 62,5 WG Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Antraknoza Zamieranie pędów Zgnilizna

Switch 
jest środkiem grzybobójczym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych m.in.: szara pleśń, antraknoza, zamieranie pędów, brunatna zgnilizna drzew pestkowych, zgnilizna gorzka, mokra, twardzikowa itp.

Cena 26,99 zł

Bakteriocydy - Środki do zwalczania bakterii i drobnoustrojów- sklep

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL posiada w swojej ofercie szeroki zakres środków biologicznych i chemicznych, które można wykorzystać przy swoich uprawach. Wśród oferowanych rodzajów produktów są Bakteriocydy, które dostarczają nam najlepsi producenci tego typu środków na rynku, a wśród nich wymienić można między innymi takie firmy jak AMISTAR, MIEDZIAN czy SWITCH. Bakteriocydy są to substancje (pestycydy) zabijające bakterie i inne drobnoustroje chorobotwórcze (w praktyce niszczą struktury komórkowe bądź w sposób całkowity blokują wszystkie procesy życiowe). Ich zastosowanie ma związek z potrzebą ochrony roślin przed chorobami bakteryjnymi i tym podobnymi. W wielu przypadkach pozwalają zapobiegać rozwinięciu się bądź nie dopuścić do wystąpienia chorób grzybicznych w naszych uprawach. Oferta naszego sklepu jest zróżnicowana pod względem wielkości produktu, przeznaczenia jego zastosowania, a także sposobu użycia danego środka.