• Brak w Magazynie Biatom
Substral 25ml Saprol Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Zwalcza plamistość rdzę mączniaka
  • Substral 25ml Saprol Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Zwalcza plamistość rdzę mączniaka

Substral 25ml Saprol Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Zwalcza plamistość rdzę mączniaka

14,99 zł
Brutto

Substral 25ml Saprol Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Zwalcza plamistość rdzę mączniaka

Saprol zwalcza plamistości liści, rdzę i mączniaka prawdziwego na roślinach ozdobnych oraz ogranicza występowanie niektórych chorób na drzewach ozdobnych tj. antraknoza i zamieranie łusek żywotników.

EAN: 5907487102072

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 1,50 zł
10 5% Do rabatu 7,50 zł
20 7% Do rabatu 20,99 zł
50 10% Do rabatu 74,95 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Substral 25ml Saprol Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Zwalcza plamistość rdzę mączniaka

Środek grzybobójczy przeznaczony do zapobiegawczego i interwencyjnego zwalczania chorób grzybowych na roślinach ozdobnych, np.: tujach, różach, rododendronach. Zwalcza chorobę i chroni roślinę przez 21dni.
Preparat działa natychmiast po zastosowaniu i ze względu na systemiczne właściwości, długo utrzymuje się w roślinie chroniąc przed nowymi infekcjami. Na roślinie działa  powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie, Zabezpiecza całą roślinę wraz z nowymi odrostami, przeciwdziała opadaniu liści róż, które powoduje czarna plamistość.
Zapobiegawcze zastosowanie ma szczególne znaczenie w przypadku nowych nasadzeń. Roślina taka jest osłabiona i podatna na choroby, a działanie Saprolu zapewnia jej długotrwałą ochronę przed zainfekowaniem.
Program pięciu zabiegów pozwala na zabezpieczenie rośliny na okres 4 miesięcy, w przypadku róż nawet do 5 miesięcy.
Środek zawiera dodatek naturalnego oleju roślinnego, który wzmacnia wigor i nabłyszcza liście.
Stosowanie:

Rośliny opryskiwać natychmiast po pojawieniu się pierwszych oznak chorobowych, co trzy tygodnie, do końca września, roztworem o stężeniu 1,5%.
Opakowanie 25ml.
Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
3964

Opis

Pojemność
0,025l

Specyficzne kody

EAN13
5907487102072
Komentarze (0)