Oczyszczalnie

Mamy 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Microbec 25g Preparat bakterie do...

Microbec 25g Preparat bakterie do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków
Enzymatyczny   preparat   do   biodegradacji   zawartości   szamba   oraz przydomowych ekologicznych oczyszczalni ścieków. Systematyczne stosowanie preparatu zmniejsza  częstotliwość  opróżnienia  szamb.

Cena 2,99 zł

Microbec 35g Preparat bio do szamb...

Microbec 35g Preparat bio do szamb bakterie przydomowe oczyszczalnie ścieków zapach cytrynowy
Microbec w proszku to nowoczesny preparat mikrobiologiczny - aktywator do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków.
Biopreparat do wspomagania pracy instalacji usuwających nieczystości.

Cena 2,99 zł

Microbec 25g Preparat bakterie do...

Microbec 25g Preparat bakterie do szamb Zapach eukaliptus Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Środek o zapachu eukaliptusa. Enzymatyczny preparat do biodegradacji zawartości szamba oraz przydomowych ekologicznych oczyszczalni ścieków. Systematyczne stosowanie preparatu zmniejsza częstotliwość opróżnienia szamb.

Cena 2,99 zł

Expel 20g Bio-aktywator do szamb...

Expel 20g Bio-aktywator do szamb Tabletka Oczyszcza Neutralizuje zapachy 

Łatwa w użyciu tabletka do szamb, która zawiera w sobie wiele korzyści. Dzięki stosowaniu jej w przydomowych oczyszczalniach ścieków, oszczędzamy pieniądze zmniejszając częstotliwość opróżniania zbiornika. Ponadto produkt neutralizuje przykre zapachy.

Cena 2,99 zł

Aquafor Biosanit 250g Preparat do...

Aquafor Biosanit 250g Preparat do szamb oczyszczalni ścieków Bakterie Duże opakowanie

Zastosowanie preparatu niweluje przykre zapachy pochodzące z tych urządzeń oraz zapobiega przedostaniu się do gruntu szkodliwych substancji zawartych w nieczystościach i ściekach pochodzących z gospodarstw domowych, moteli, pensjonatów, szkół itp. 

Cena 29,99 zł

Expel 25g Bio-aktywator do szamb...

Expel 25g Bio-aktywator do szamb Saszetka Działa 3 tygodnie Likwiduje przykry zapach Bezpieczny

Produkt zawiera specjalne, wysoce skuteczne szczepy bakterii nagrodzone B.I.D International Star Award For Quality w Madrycie. Opakowanie wystarcza nawet na 15 tygodni. Upłynnia nieczystości i tym samym zmniejsza częstotliwość opróżniania zbiornika.

Cena 3,99 zł

Microbec 0,9kg + 300g GRATIS Preparat...

Microbec 0,9kg + 300g GRATIS Preparat do szamb oczyszczalni odświeża zapach eukaliptus
Microbec to preparat do biodegradacji zawartości szamba.
Systematyczne stosowanie Microbec'u zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba, usuwa nieprzyjemny zapach i udrażnia system instalacji sanitarnej.

Cena 59,99 zł

Microbec 0,9kg + 300g GRATIS Preparat...

Microbec 0,9kg + 300g GRATIS Preparat do szamb oczyszczalni skuteczny zapach cytrynowy
Musująca formuła o świeżym zapachu cytryny ułatwia rozrzedzanie się preparatu w zbiorniku. Systematyczne stosowanie Microbec'u zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba, usuwa nieprzyjemny zapach i udrażnia system instalacji sanitarnej.

Cena 59,99 zł

Agrarius 100g Bi clean home Bakterie...

Agrarius 100g Bi clean home Preparat do szamb oczyszczalni ścieków Neutralizuje

Preparat do stosowania w szambach i oczyszczalniach. Regularne stosowanie bakterii do szamba bi clean home zapewnia likwidację nieprzyjemnego zapachu szamba oraz przyspiesza jego rozkład w przydomowych oczyszczalniach ścieków.

Cena 36,99 zł

Microbec 4x30g Preparat do latryn...

Microbec 4x30g Preparat do latryn Suchych toalet Skuteczny Zapach eukaliptusa

Redukuje zawartość twardych ekskrementów, rozpuszcza organiczne substancje oraz skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach. Proszek z dodatkiem aktywnych biologicznie enzymów, który wspomaga i przyspiesza rozkład organicznych odpadów w latrynach i suchych toaletach. 

Cena 17,99 zł

Microbec 16szt. Preparat tabletki do...

Microbec 16szt. Preparat tabletki do szamb i oczyszczalni ścieków zapach cytrynowy
Mikrobiologiczny preparat enzymatyczny
w postaci tabletek do biodegradacji zawartości szamba. Systematyczne stosowanie preparatu zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba, usuwa nieprzyjemny zapach i udrażnia system instalacji sanitarnej. 

Cena 43,98 zł

Microbec 1kg Preparat do oczyszczalni...

 Microbec 1kg Preparat do oczyszczalni i szamb + żel bio do WC gratis skuteczny zapach cytrynowy
Systematyczne stosowanie Microbec'u zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba, usuwa nieprzyjemny zapach i udrażnia system instalacji sanitarnej. Musująca formuła o świeżym zapachu cytryny ułatwia rozrzedzanie się preparatu w zbiorniku.

Cena 59,99 zł

Bio-Gen 100g Biosan KZ 2000 Preparat...

Bio-Gen 100g Biosan KZ 2000 Preparat do biologicznej obróbki ścieków nieczystości Wysoka zawartość bakterii

BIOSAN KZ 2000 to preparat mikrobiologiczny o wysokiej koncentracji bakterii, stosowany we wszystkich typach oczyszczalni przydomowych, szambach, kanałach, zbiornikach z gnojowicą. 

Cena 23,99 zł

Expel 16x20g Bio-aktywator do szamb...

Expel 16x20g Bio-aktywator do szamb Tabletki Przedłużone działanie

Preparat do oczyszczalni ścieków i szamb o przedłużonym działaniu w formie tabletek. Jedna tabletka działa przez 2 tygodnie. Rozpuszcza nieczystości i udrażnia ścieki.

Cena 24,99 zł

Expel 20x25g Bio-aktywator do szamb...

Expel 20x25g Bio-aktywator do szamb Saszetki Udrażnia Zmniejsza ilość odpadów
Bio-Aktywator do szamb i oczyszczaln
i, zawiera specjalne, wysoce skuteczne szczepy bakterii nagrodzone B.I.D International Star Award For Quality w Madrycie. Jedna saszetka działa aż 3 tygodnie!

Cena 23,99 zł

Microbec 6x25g Preparat do szamb i...

Enzymatyczny   preparat   do   biodegradacji   zawartości   szamba   oraz przydomowych ekologicznych oczyszczalni ścieków. Systematyczne stosowanie preparatu  zmniejsza  częstotliwość  opróżnienia  szamb,  zmniejsza ilość osadów w zbiornikach, upłynnia ich zawartość ułatwiając biologiczny rozkład lub wywożenie.

Cena 11,99 zł

Target 1kg Preparat do szamb...

Preparat do szamb pozwala na skuteczną poprawę warunków środowiskowych oraz sanitarnych obiektów inwentarskich bezściółkowych, usuwa również przykre zapachy oraz skażenia mikrobiologiczne w otoczeniu takich obiektów.

Cena 35,99 zł

Target 500g Preparat do szamb...

Doskonale nadaje się do mikrobiologicznej obróbki ścieków. Preparat pozwala na skuteczną poprawę warunków środowiskowych oraz sanitarnych obiektów inwentarskich bezściółkowych, usuwa również przykre zapachy oraz skażenia mikrobiologiczne w otoczeniu takich obiektów.

Cena 22,99 zł

Bio-Gen 1kg Biosan KZ 2000 Środek do...

Bio-Gen 1kg Biosan KZ 2000 Środek do przydomowych oczyszczalni Bakterie do szamb Wysoko skoncentrowane

Zawarte w preparacie niepatogenne mikroorganizmy odpowiadają za rozkład szkodliwych związków chemicznych, co skutkuje likwidacją przykrych zapachów, ograniczeniem rozwoju grzybów, pleśni i bakterii chorobotwórczych.

Cena 79,98 zł

Bio-Gen 0,25kg Biosan KZ 2000...

Bio-Gen 0,25kg Biosan KZ 2000 Preparat do szamb 100% naturalny Bakterie do przydomowych oczyszczalni ścieków

Do stosowania w szambach, przydomowych oczyszczalniach ścieków, zbiornikach. BIOSAN KZ 2000 to preparat mikrobiologiczny o wysokiej koncentracji bakterii, stosowany we wszystkich typach oczyszczalni.

Cena 33,99 zł

Tabletki i środki do oczyszczalni przydomowych

Dział ten gromadzi produkty powiązane z użytkowaniem przydomowych oczyszczalni i szamb, które stanowią dla wielu gospodarstw domowych rozwiązanie dla jakże codziennego problemu jakimi są powstające w nich ścieki. Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swoim asortymencie oferuje produkty, które pochodzą od takich producentów jak EXPEL, MICROBEC, czy TARGET. Nie wszystkie gospodarstwa domowe mają możliwość podłączenia się do miejskich czy wiejskich sieci kanalizacyjnych, w związku z czym zasadnym staje się wybudowanie przydomowego szamba czy oczyszczalni. Oczywiście sama budowa to jedno, drugie to codzienna eksploatacja tych rozwiązań, która wymaga wsparcia odpowiednimi preparatami, dzięki którym unikniemy brzydkich zapachów, zmniejszymy ilość osadu czy częstotliwość konieczności opróżnienia szamba. Preparaty oferowane w naszym sklepie działają na zasadzie wspomagania naturalnych procesów biodegradacji, dzięki wykorzystaniu różnych enzymów czy szczepów bakterii.