Torf

Mamy 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Wokas 80l Torf odkwaszony ziemia...

Wokas 80l Torf odkwaszony ziemia Premium

W naturze występują trzy rodzaje torfu
. Najczęściej spotykanym jest torf niski, który stanowi bazę do wytworzenia torfu ogrodniczego i ziemi ogrodniczej. Torf odkwaszony Wokas Premum to mieszanka torfu kwaśnego z kredą, czyli węglanem wapnia. To doskonale zbilansowana kompozycja 100% naturalnych torfów. 

Cena 26,99 zł

ATHENA 20L TORF KWAŚNY

Wysokowartościowy, bogaty w próchnicę torf bez dodatków. Odpowiednio dobrana lekka struktura podłoża stwarza bardzo dobre warunki do wzrostu i intensywnej barwy roślin. Użyźnia i odświeża glebę, gromadzi wodę i substancje odżywcze. Chroni przed wyschnięciem, zeskorupieniem i zamuleniem.

Cena 2,49 zł

Wokas 80l Torf wysoki kwaśny...

Torf służy przede wszystkim do użyźniania ziemi w przydomowych ogródkach i na działkach. Poprawia strukturę gleby, spulchnia i napowietrza, dostarcza próchnicę oraz reguluje stosunki wodne.

Cena 22,99 zł

Torf ogrodniczy - sklep

Kolejnym rodzajem oferowanego podłoża w sklepie ogrodniczym BIATOM.PL jest torf ogrodniczy. Zastosowanie tego produktu w naszym ogrodzie niesie za sobą wiele zalet, dlatego zachęcamy do zastanowienia się nad wyborem tego produktu. Korzystamy z produktów od takich firm jak ATHENA czy FORTE, które są jednymi z najlepszych producentów podłoży ogrodniczych na rynku. Torf ogrodniczy to jedno z najlepszych podłoży dla naszych roślin. Jest bogaty w składniki organiczne i posiada doskonałą strukturę. Do jego największych zalet należą właściwości spulchniające i napowietrzające gleby. Do tego wzbogaca ziemie o najlepszą formę materiału organicznego, może również służyć do zakwaszania ziemi gdy zachodzi taka potrzeba. Warto także nadmienić, że może być znakomitym izolatorem termicznym, który jest idealny do wykorzystania jako osłona zimowa dla roślin tego wymagających w mroźnych okresach roku. W ofercie posiadamy zróżnicowaną wielkość opakowań, dzięki czemu dajemy możliwość zakupu odpowiedniej ilości do potrzeb.