Marki

Łopatki, motyczki, pikowniki

Mamy 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

KARD 82 ŁOPATKA ROZSADOWA

Mała zaokrąglona, wykonana z jednego kawałka metalu i zaostrzona łopatka do wszelkich drobnych prac w ogrodzie, tarasie oraz na balkonie a w szczególności do rozsadzania niezbyt dużych roślin z niewielką bryłą korzeniową. 
 
 
DANE TECHNICZNE:  
 
Trzonek: plastikowy 
 
Szerokość: 60 mm 
 
Wysokość: 315 mm 
 
Waga: 0,14 kg
Cena 10,98 zł

KARD 30 GRABKO - ŁOPATKA OGRODOWA

Grabko - łopatka ogrodnicza jest to idealne narzędzie używane w ogrodnictwie.

szerokość robocza - grabki: 9,5 cm
                            - łopatka: 7 cm
długość narzędzia  - 33 cm

Cena 8,29 zł

Verdenia Łopatka Ogrodnicza rozsadowa...

Mała, poręczna łopatka ogrodowa to niezastąpiony element każdego domu oraz ogrodu. Produkt przeznaczony jest do rozsadzania, sadzenia oraz przesadzania roślin.

Głowica łopatki umożliwia kopanie dołków o określonym kształcie oraz głębokości.

Cena 5,99 zł

BRADAS MIOTŁO-GRABKI OGRODNICZE KT-Y6006

Miotło-grabki ogrodnicze "DE LUXE". Wykonane z wysokiej jakości stali, wyposażone w ergonomiczny miękki uchwyt. Stosowane do zamiatania liści i chwastów oraz pielęgnacji przestrzeni pomiędzy roślinami. Szerokość robocza: 12 cm
Cena 9,99 zł

BRADAS PAZURKI OGRODNICZE KT-Y6003...

Pazurki ogrodnicze "DE LUXE". Do ostrożnego spulchniania i napowietrzania gleby. Doskonale nadaje się do gruntu kamienistego i do pracy w ciasnych rzędach. Wykonane z wysokiej jakości stali. Szerokość pracy - 7 cm.
Cena 9,99 zł

BRADAS GRABKI OGRODNICZE KT-Y6004

Grabki ogrodowe "DE LUXE". Wykonane z wysokiej jakości stali. Wyposażone w ergonomiczny i miękki uchwyt. Do grabienia i spulchniania ziemi pomiędzy gęsto rosnącymi roślinami. Szerokość robocza: 9 cm.
Cena 9,99 zł

BRADAS PAZURKI Z MOTYCZKĄ KT-Y6005

Grabki + motyczka "DE LUXE". Wykonane z wysokiej jakości stali, wyposażone w ergonomiczny miękki uchwyt. Do okopywania, pielenia, napowietrzania gleby oraz pielęgnacji gęsto rosnących roślin. Szerokość robocza: 8,5 cm
Cena 9,99 zł

Łopaty, Motyczki i pikowniki - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy dla Państwa także szeroki zakres wyboru łopatek, motyczek i pikowników. Wszystkie produkty z naszego asortymentu pochodzą od najlepszych producentów jak VERDENIA czy KARD. Użytkowanie łopatki pozwala nam na wygodniejsze sadzenie czy przesadzanie roślin na naszych grządkach, skrzynkach lub donicach. Są to narzędzia bardzo praktyczne i przydatne dla każdego entuzjasty przydomowych czy działkowych ogrodów, osób uprawiających rośliny na tarasach czy balkonach, ale też i w donicach we wnętrzu domów i mieszkań. Pomocnymi przy procesie sadzenia przedmiotami są pikowniki, które w znaczący sposób ułatwiają proces zasadzania wielu roślin. Natomiast dostępne w ofercie naszego sklepu motyczki w znaczny sposób ułatwią pielęgnację posadzonych roślin poprzez ułatwienie pielenia czy usuwania niepotrzebnych rzeczy z okolicy rośliny. Bardzo ważną zaletą wykorzystania tych przedmiotów jest ograniczenie ryzyka zabrudzenia naszych rąk, co jest często przekazywane przez klientów naszego sklepu.