Łopatki, motyczki, pikowniki

Aktywne filtry

KARD 82 Łopatka rozsadowa wąska...

KARD 82 Łopatka rozsadowa wąska Metalowa Pikowanie

Mała, zaokrąglona, wykonana z jednego kawałka metalu i zaostrzona na końcu łopatka do wszelkich drobnych prac w ogrodzie, tarasie oraz na balkonie, a w szczególności do rozsadzania niezbyt dużych roślin z niewielką bryłą korzeniową.
Cena 19,99 zł

KARD 83 Łopatka ogrodnicza Mocna...

KARD 83 Łopatka ogrodnicza Mocna Stalowa Plastikowa rączka

Mała łopatka ogrodnicza mocna, do drobnych prac w ogrodzie. Dzięki mocnemu połączeniu głowicy z rączką, narzędzie jest bardzo trwałe i odporne na wyginanie. Doskonała łopatka do nasadzeń, kopania dołków pod rośliny oraz sadzenia cebulek kwiatowych.

Cena 21,99 zł

KARD 81 Łopatka ogrodnicza Szeroka...

KARD 81 Łopatka ogrodnicza Szeroka Rozsadowa Stalowa

Mała łopatka ogrodnicza szeroka do drobnych prac w ogrodzie. Dzięki szerokiej głowicy wykopiemy dołek znacznie szybciej, ponadto możemy w takiej łopatce przenieść znacznie więcej ziemi, niż w jej wąskiej odpowiedniczce.

Cena 19,99 zł

Fiskars Łopatka do wysiewu Solid...

Fiskars Łopatka do wysiewu Solid 1057641 Sadzenie Wysiew nasion Wielofunkcyjna

Unikalne narzędzie składa się z łopatki, rysika, poszerzacza i narzędzia pomiarowego. Łopatka Fiskars to cztery podstawowe elementy do sadzenia i wysiewania nasion w jednym lekkim, wytrzymałym narzędziu. To uniwersalne narzędzie przyda się w każdym ogrodzie.
Cena 29,99 zł

Cellfast Widełki ERGO 42-003 Pielenie...

Cellfast Widełki ERGO 42-003 Pielenie Sadzenie Spulchnianie gleby Stal nierdzewna Ergonomiczne

Wykonane z solidnych materiałów- zęby ze stali nierdzewnej oraz rączka z tworzywa, wyposażona w antypoślizgową powłokę, która zapewnia nam komfortową pracę oraz stabilność. Widełki 42-003 to narzędzie służące do spulchniania, sadzenia oraz pielenia. 

Cena 33,98 zł

Fiskars Pikownik Solid 1057080...

Fiskars Pikownik Solid 1057080 Dołownik Sadzenie roślin Wysiew

Produkt służy do wykonywania otworów w glebie, wysiewania nasion i sadzenia cebulek lub delikatnych roślin na odpowiedniej głębokości. Wykonany z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa FiberComp™, łatwy do czyszczenia.

Cena 24,99 zł

Cellfast Grabki ogrodnicze ERGO...

Cellfast Grabki ogrodnicze ERGO 42-005 Spulchnianie Stal nierdzewna 

Mogą być wykorzystywane przy rabatach kwiatowych, grządkach warzywnych czy skrzynkach na balkonie. Są nieduże i bardzo poręczne. Posiadają zęby wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu narzędzie posłuży nam przez długi okres. 

Cena 35,99 zł

KARD 138 Motyczka dwuramienna NCV...

KARD 138 Motyczka dwuramienna NCV Szerokość 16cm Kopaczka

Motyczka dwuramienna NCV o szerokości 16cm, wykonana z wysokiej jakości hartowanej stali z drewnianym trzonkiem o długości 110cm. Doskonała do przygotowania podłoża pod uprawy czyli pielenia, spulchniania i przekopywania ziemi.

Cena 39,99 zł

KARD 121 Grabki małe ogrodowe 6-zębne...

KARD 121 Grabki małe ogrodowe 6-zębne 30cm Stalowe

Doskonałe do drobnych prac ogrodowych, sprawdzą się w małych zakamarkach ogrodu, gdzie potrzeba niewielkich narzędzi. Dobrze wykonane, wygrabiają dokładnie. Grabki małe 6-zębne oprawione prostym trzonkiem drewnianym o długości 30 cm i średnicy 23 mm.
Cena 22,99 zł

KARD 125 Motyczka mała 30cm Do gleby...

KARD 125 Motyczka mała 30cm Do gleby ogrodu

Mała motyczka uniwersalna, wykonana z wysokiej jakości stali o szerokości 12 cm, z drewnianym trzonkiem o długości 30 cm. Poręczne, niewielkie narzędzie doskonałe do drobnych prac w ogrodzie. Pewnie trzyma się w dłoni i nie ślizga, pozwala wykonać pracę szybko i lekko.

Cena 22,99 zł

KARD 71 Motyczka klasyczna 55cm...

KARD 71 Motyczka klasyczna 55cm Spulchnianie gleby

Motyczka pozwala zruszyć grunt przed nasadzeniami, pomaga także przekopać zasiany na zielony nawóz materiał poplonowy wraz z ziemią, dzięki czemu staje się pulchniejsza i bardziej żyzna. Motyczka KARD 55cm nr 71 to klasyczne narzędzie niezbędne w każdym ogrodzie.

Cena 24,99 zł

KARD 30 Grabko-łopatka ogrodowa...

KARD 30 Grabko-łopatka ogrodowa Wielofunkcyjna Stalowa

Grabko - łopatka ogrodnicza jest to idealne narzędzie używane w ogrodnictwie. Wielofunkcyjna, wygodna, pod ręką mamy od razu dwa narzędzia i możemy nimi w łatwy sposób manewrować. Przydatna podczas pielenia, grabienia i przygotowywania ziemi pod nasadzenia.

Cena 14,99 zł

KARD 50 Motyczka sercówka Trójząb...

KARD 50 Motyczka sercówka Trójząb 80cm Widełki Pielenie

Motyczka sercówka z trójzębem to uniwersalne narzędzie doskonale przystosowane do pracy w ogrodzie. Posiada długi trzonek. Sprawdzi się podczas pielenia, kopania, spulchniania i nasadzeń, kiedy należy przygotować ziemię dla nowych roślin. Wykonana z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo.

Cena 26,99 zł

KARD 132 Motyczka jednoramienna NCV...

KARD 132 Motyczka jednoramienna NCV Szerokość 14cm Hartowana

Doskonałe narzędzie do spulchniania, kopania, przygotowywania gruntu pod nowe nasadzenia i wysiew nasion. Ponadczasowe, wielofunkcyjne narzędzie. Motyczka jednoramienna o szerokości 14cm, wykonana z wysokiej jakości hartowanej stali, z drewnianym trzonkiem o długości 110cm.

Cena 37,99 zł

BRADAS Widełki ogrodnicze KT-YG565A...

BRADAS Widełki ogrodnicze KT-YG565A FIBERGLASS Spulchnianie ziemi

Widełki ogrodnicze "FIBERGLASS" do spulchniania gleby. Doskonale nadają się do pracy w ciasnych rzędach. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Szerokość pracy - 8 cm. Dostępne w kolorze czarnym.

Cena 4,99 zł

BRADAS Pazurki + motyczka KT-Y6005...

BRADAS Pazurki + motyczka KT-Y6005 Wielofunkcyjne Pielenie spulchnianie

Grabki + motyczka "DE LUXE". Wykonane z wysokiej jakości stali, wyposażone w ergonomiczny miękki uchwyt. Do okopywania, pielenia, napowietrzania gleby oraz pielęgnacji gęsto rosnących roślin. Szerokość robocza: 8,5 cm
Cena 15,99 zł

KARD 72 Motyczka ogrodowa 60cm...

KARD 72 Motyczka ogrodowa 60cm Szerokość robocza 12cm

Narzędzie pozwalające doskonale wykonywać prace ogrodnicze t.j. pielenie, przekopywanie, spulchnianie gleby. Wysokiej jakości stal zastosowana w produkcji gwarantuje dobrą jakość, która przekłada się na długie lata niezawodnego działania. Motyczka ogrodowa z trzonkiem metalowym.

Cena 22,69 zł

KARD 80 Dołownik Pikownik Rozsadowy...

KARD 80 Dołownik Pikownik Rozsadowy Wysiew Sadzenie

Dołownik do sadzenia roślin. Dzięki niemy w łatwy sposób zrobimy otwór w ziemi pod nasadzenia roślin. Doskonale sprawdzi się także podczas sadzenia cebulek kwiatowych, przed wysiewem nasion warzyw i roślin kwiatowych. Oprawa metalowa. Solidna plastikowa rączka.

Cena 16,99 zł

KARD 73 Motyczka ogrodowa 30cm Do...

KARD 73 Motyczka ogrodowa 30cm Do ziemi Stalowa

Motyczka ogrodnicza metalowa, rączka plastikowa. Niewielkie, bardzo poręczne narzędzie ogrodnicze pozwala wykonać pracę w każdym miejscu, a zwłaszcza tam, gdzie standardowe narzędzia nie są w stanie się zmieścić. Doskonała do spulchniania i przekopywania małych obszarów.

Cena 22,99 zł

KARD 46 Motyczko-sercówka Fi28...

KARD 46 Motyczko-sercówka Fi28 Kopaczka Motyka

Motyczko-sercówka wykonana z metalu, z drewnianym trzonkiem o długości 110cm. Nadaje się do wielu prac ogrodowych np. do kopania, spulchniania gleby, przekopywania i usuwania chwastów. Wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

Cena 36,99 zł

KARD 56 Motyczka jednoramienna...

KARD 56 Motyczka jednoramienna Szerokość 14cm Przekopywanie

Motyczka jednoramienna o szerokości 14cm, wykonana z wysokiej jakości stali, z drewnianym trzonkiem o długości 110cm. Doskonałe narzędzie będące niezastąpionym w Polskich ogrodach od wielu lat. Pozwala w łatwy sposób przygotować ziemię pod uprawy.

Cena 37,99 zł

KARD 47 Motyczka uniwersalna 80cm...

KARD 47 Motyczka uniwersalna 80cm Kopaczka Trójząb

Motyczka uniwersalna średnia. Trzonek prosty o długości 80 cm, wykonany z drewna. Wyposażona w trójząb, który znacznie ułatwia pracę w ciężkiej glebie. Pozwala na sprawne przekopanie i spulchnienie ziemi pod nowe nasadzenia i wysiew nasion warzyw oraz kwiatów.

Cena 24,99 zł

KARD 124 Motyczka uniwersalna mała...

KARD 124 Motyczka uniwersalna mała 30cm Kopaczka Poręczna

Motyczka ogrodnicza metalowa z drewnianym trzonkiem o długości 30 cm. Małe, poręczne narzędzie do wykonywania drobnych prac w ogrodzie. Drewniany trzonek pewnie trzyma się w dłoni, a stalowa głowica jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dobra do spulchniania i pielenia.

Cena 24,99 zł

Verdenia Pikownik 18cm 4314 Dołownik...

Verdenia Pikownik 18cm 4314 Dołownik Sadzenie cebulek

Pikownik to narzędzie służące do łatwego sadzenia nasion, cebul oraz delikatnych sadzonek. Jest nieduży i bardzo poręczny. Niezwykle funkcjonalny oraz wytrzymały- wykonany z wysokiej jakości materiałów. Pikownikma długość 18cm, kolor ciemnozielony.

Cena 10,98 zł

KARD 29 Grabki ogrodnicze uniwersalne...

KARD 29 Grabki ogrodnicze uniwersalne 30cm Stalowe Motyczka

Małe grabki z motyczką, otrzonowane, trzonek metalowy, rączka plastikowa. Pozwala na wykonywanie drobnych prac w ogrodzie. Narzędzie wielofunkcyjne, zapewniające wygodną pracę z szybką możliwością zmiany narzędzia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Cena 23,99 zł

KARD 44 Motyczka uniwersalna...

KARD 44 Motyczka uniwersalna Szerokość 8,5cm Trójząb Kopaczka

Wyposażona w trójząb, który znacznie ułatwia pracę w ciężkiej glebie. Pozwala na sprawne przekopanie i spulchnienie ziemi pod nowe nasadzenia i wysiew nasion warzyw oraz kwiatów. Motyczka uniwersalna. Trzonek prosty o długości 110 cm, wykonany z drewna.

Cena 39,99 zł

Cellfast Mały zestaw narzędzi...

Cellfast Mały zestaw narzędzi pielęgnacyjnych PASTEL Błękitny 40-053 Widełki Łopatka Rękawice Dopasowane Lekkie

Mały zestaw narzędzi PASTEL 40-053 w kolorze błękitnym zawiera łopatkę, widełki i rękawice. Narzędzia zostały wykonane z solidnego kompozytu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu są trwałe i będą nam służyć bardzo długo. 

Cena 39,99 zł

Cellfast Kultywator ERGO 42-004...

Cellfast Kultywator ERGO 42-004 Aeracja Stal nierdzewna Spulchnia

Sprawdzi się w usuwaniu płytko ukorzenionych chwastów. Posiada zęby ze stali nierdzewnej i rączkę z antypoślizgową powłoką. Kultywator wyprodukowany przez firmę CELLFAST. Jest to narzędzie przeznaczone do aeracji oraz spulchniania ziemi.

Cena 33,98 zł

Cellfast Łopatka szeroka ERGO 42-001...

Cellfast Łopatka szeroka ERGO 42-001 Stal nierdzewna Sadzenie Kopanie

Posiada ostrze, które zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu nasze narzędzie będzie nam służyło przez bardzo długi okres. Łopatka szeroka CELLFAST to narzędzie przeznaczone do przesadzania kwiatów, warzyw oraz mniejszych krzewów.

Cena 33,98 zł

Cellfast Łopatka wąska ERGO 42-002...

Cellfast Łopatka wąska ERGO 42-002 Stal nierdzewna Sadzenie Kopanie

Łopatka wąska CELLFAST to narzędzie przeznaczone do przesadzania kwiatów, warzyw oraz mniejszych krzewów. Posiada ostrze, które zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu nasze narzędzie będzie nam służyło przez bardzo długi okres.

Cena 33,98 zł

Cellfast Pikownik ERGO 42-006...

Cellfast Pikownik ERGO 42-006 Dołownik Sadzenie Wysiewanie

Jest to narzędzie służące do łatwego sadzenia nasion, cebul oraz delikatnych sadzonek. Jest nieduży i bardzo poręczny. Niezwykle funkcjonalny oraz wytrzymały- wykonany z wysokiej jakości materiałów. Pikownik 42-006 wyprodukowany przez firmę CELLFAST.

Cena 24,99 zł

KARD 123 Motyczka sercówka Trójząb...

KARD 123 Motyczka sercówka Trójząb 30cm Pielenie Widełki

Sprawdzi się podczas pielenia, kopania, spulchniania i nasadzeń, kiedy należy przygotować ziemię dla nowych roślin. Wykonana z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Motyczka sercówka z trójzębem to uniwersalne narzędzie doskonale przystosowane do pracy w ogrodzie.

Cena 26,99 zł

BRADAS Grabki wachlarzowe KT-Y6006...

BRADAS Grabki wachlarzowe KT-Y6006 Wielofunkcyjne Liście Chwasty Zamiatanie

Miotło-grabki ogrodnicze "DE LUXE". Wykonane z wysokiej jakości stali, wyposażone w ergonomiczny miękki uchwyt. Stosowane do zamiatania liści i chwastów oraz pielęgnacji przestrzeni pomiędzy roślinami. Szerokość robocza: 12 cm
Cena 15,99 zł

KARD 28 Grabki ogrodnicze uniwersalne...

KARD 28 Grabki ogrodnicze uniwersalne 60cm Motyczka Stalowe

Małe grabki z motyczką, otrzonowane, trzonek metalowy, rączka plastikowa. Doskonałe narzędzie do drobnych prac ogrodowych. Pod ręką mamy od razu dwa narzędzia i możemy w łatwy sposób nimi manewrować. Sprawdzą się podczas pielenia, wygrabiania i prac porządkowych.

Cena 23,99 zł

KARD 58 Motyczka jednoramienna...

KARD 58 Motyczka jednoramienna Szerokość 16cm Spulchnianie

Motyczka jednoramienna o szerokości 16cm, wykonana z wysokiej jakości stali, z drewnianym trzonkiem o długości 110cm. Doskonałe narzędzie do spulchniania, kopania, przygotowywania gruntu pod nowe nasadzenia i wysiew nasion. Ponadczasowe, wielofunkcyjne narzędzie.

Cena 39,99 zł

KARD 134 Motyczka jednoramienna NCV...

KARD 134 Motyczka jednoramienna NCV Hartowana Szerokość 16cm

Ponadczasowe, wielofunkcyjne narzędzie. Doskonałe narzędzie do spulchniania, kopania, przygotowywania gruntu pod nowe nasadzenia i wysiew nasion. Motyczka jednoramienna o szerokości 16cm, wykonana z wysokiej jakości hartowanej stali, z drewnianym trzonkiem o długości 110cm.

Cena 38,99 zł

Verdenia Motyczka ogrodnicza Classic...

Verdenia Motyczka ogrodnicza Classic 0080 Drewniana rączka
Mała, poręczna motyka ogrodowa
to niezastąpiony element każdego domu oraz ogrodu. Produkt przeznaczony jest do przekopywania, spulchniania i pielenia. Głowica wykonana ze stali malowanej proszkowo zapewnia trwałość i dobre działanie na lata.

Cena 8,99 zł

Cellfast Mały zestaw narzędzi...

Cellfast Mały zestaw narzędzi pielęgnacyjnych PASTEL Beżowy 40-052 Łopatka Widełki Rękawice Lekkie Dopasowane

Narzędzia zostały wykonane z solidnego kompozytu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu są trwałe oraz będą nam służyć bardzo długo. Mały zestaw narzędzi PASTEL 40-052 w kolorze beżowym zawiera łopatkę, widełki i rękawice ogrodowe.

Cena 39,99 zł

KARD 120 Grabki małe ogrodowe 8-zębne...

KARD 120 Grabki małe ogrodowe 8-zębne 30cm Stalowe

Proste grabki ogrodnicze przydatne w każdym ogrodzie. Grabki małe 8-zębne oprawione prostym trzonkiem drewnianym o długości 30 cm i średnicy 23 mm. Dobrze wygrabiają miejsca pod niskimi krzewami, pomiędzy bylinami oraz gęsto rosnącymi kwiatami.
Cena 25,99 zł

KARD 26 Grabki ogrodowe 6-zębne 30cm...

KARD 26 Grabki ogrodowe 6-zębne 30cm Rękojeść Stalowy trzonek

Doskonale sprawdzają się podczas drobnych prac ogrodowych. Pozwalają na dokładne wygrabienie miejsc pod krzewami, bylinami i wokół roślin jednorocznych. Solidnie wykonane, wytrzymałe i wygodne w użyciu. Małe grabki uniwersalne otrzonowane 6-zębne.

Cena 22,99 zł

KARD 62 Motyczka dwuramienna...

KARD 62 Motyczka dwuramienna Szerokość 16cm Pielenie Kopanie

Motyczka dwuramienna o szerokości 16cm, wykonana z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem o długości 110cm. Doskonała do przygotowania podłoża pod uprawy czyli pielenia, spulchniania i przekopywania ziemi.

Cena 38,99 zł

KARD 49 Motyczka Serce-trójząb...

KARD 49 Motyczka Serce-trójząb Średnia Fi28 Motyka Kopanie

Średnia, dwustronna motyczka ogrodnicza sercowa z trójzębem, wyposażona w trzonek drewniany. Wielofunkcyjne narzędzie doskonałe do wykonywania różnych prac ogrodowych. Pozwala nam przygotować ziemię pod wysiew nasion oraz sadzenie roślin. Wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Cena 39,99 zł

BRADAS Łopatka wąska KT-Y6002...

BRADAS Łopatka wąska KT-Y6002 Rozsadowa Pikowanie Sadzenie

Łopatka wąska "DE LUXE" do przesadzania, pikowania oraz sadzenia roślin w ogrodzie czy domu. Wykonana z wysokiej jakości stali. Wygodny wyprofilowany uchwyt. Szerokość robocza: 6 cm. Doskonałe narzędzie niezbędne w każdym ogrodzie.
Cena 15,99 zł

KARD 27 Grabki ogrodowe 5-zębne 25cm...

KARD 27 Grabki ogrodowe 5-zębne 25cm Stalowa rączka Uchwyt

Małe grabki uniwersalne otrzonowane- trzon metalowy z rączką plastikową. Solidne, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezawaryjną pracę na lata. Doskonałe do drobnych prac porządkowych w ogrodzie. 

Cena 19,99 zł

Verdenia Łopatka ogrodnicza Solid...

Verdenia Łopatka ogrodnicza Solid 6949 Metalowa Mocna

Głowica łopatki umożliwia kopanie dołków o określonym kształcie oraz głębokości. Solidna, poręczna łopatka ogrodowa to niezastąpiony element każdego domu oraz ogrodu. Produkt przeznaczony jest do rozsadzania, sadzenia oraz przesadzania roślin.

Cena 14,99 zł

Bradas Łopatka szeroka KT-Y6001...

BRADAS Łopatka szeroka KT-Y6001 Stalowa Rozsadowa Przesadzanie

Łopatka szeroka "DE LUXE" do przesadzania, pikowania oraz sadzenia roślin w ogrodzie czy domu. Wykonana z wysokiej jakości stali. Wygodny wyprofilowany uchwyt. Szerokość robocza: 8 cm. Doskonałe narzędzie niezbędne w każdym ogrodzie.
Cena 15,99 zł

Fiskars Łopatka ogrodnicza wąska...

Fiskars Łopatka ogrodnicza wąska Solid 1000695 Ergonomiczna Przesadzanie Sadzenie

Wykonana z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym.  Zaokrąglone krawędzie narzędzia nie uszkadzają korzeni. Głowica może być ostrzona. Ergonomiczne, wielofunkcyjne narzędzie do pielęgnacji małych roślin, zarówno doniczkowych, jak i rabatowych.
Cena 21,00 zł

Fiskars Łopatka ogrodnicza Solid...

Fiskars Łopatka ogrodnicza Solid 1000694 Sadzenie Przesadzanie Ergonomiczna

Zaokrąglone krawędzie narzędzia nie uszkadzają korzeni. Głowica może być ostrzona. Ergonomiczne, wielofunkcyjne narzędzie do pielęgnacji małych roślin, zarówno doniczkowych, jak i rabatowych. Wykonane z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym.  
Cena 21,00 zł

Łopaty, Motyczki i pikowniki - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy dla Państwa także szeroki zakres wyboru łopatek, motyczek i pikowników. Wszystkie produkty z naszego asortymentu pochodzą od najlepszych producentów jak VERDENIA czy KARD. Użytkowanie łopatki pozwala nam na wygodniejsze sadzenie czy przesadzanie roślin na naszych grządkach, skrzynkach lub donicach. Są to narzędzia bardzo praktyczne i przydatne dla każdego entuzjasty przydomowych czy działkowych ogrodów, osób uprawiających rośliny na tarasach czy balkonach, ale też i w donicach we wnętrzu domów i mieszkań. Pomocnymi przy procesie sadzenia przedmiotami są pikowniki, które w znaczący sposób ułatwiają proces zasadzania wielu roślin. Natomiast dostępne w ofercie naszego sklepu motyczki w znaczny sposób ułatwią pielęgnację posadzonych roślin poprzez ułatwienie pielenia czy usuwania niepotrzebnych rzeczy z okolicy rośliny. Bardzo ważną zaletą wykorzystania tych przedmiotów jest ograniczenie ryzyka zabrudzenia naszych rąk, co jest często przekazywane przez klientów naszego sklepu.