Marki

Łopatki, motyczki, pikowniki

Mamy 42 produktów.

Pokazano 1-42 z 42 pozycji

Fiskars Łopatka do wysiewu Solid...

Fiskars Łopatka do wysiewu Solid 1057641 Sadzenie Wysiew nasion Wielofunkcyjna

Unikalne narzędzie składa się z łopatki, rysika, poszerzacza i narzędzia pomiarowego. Łopatka Fiskars to cztery podstawowe elementy do sadzenia i wysiewania nasion w jednym lekkim, wytrzymałym narzędziu. To uniwersalne narzędzie przyda się w każdym ogrodzie.
Cena 29,99 zł

Fiskars Pikownik Solid 1057080...

Fiskars Pikownik Solid 1057080 Dołownik Sadzenie roślin Wysiew

Produkt służy do wykonywania otworów w glebie, wysiewania nasion i sadzenia cebulek lub delikatnych roślin na odpowiedniej głębokości. Wykonany z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa FiberComp™, łatwy do czyszczenia.

Cena 24,99 zł

Fiskars Łopatka ogrodnicza wąska...

Fiskars Łopatka ogrodnicza wąska Solid 1000695 Ergonomiczna Przesadzanie Sadzenie

Wykonana z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym.  Zaokrąglone krawędzie narzędzia nie uszkadzają korzeni. Głowica może być ostrzona. Ergonomiczne, wielofunkcyjne narzędzie do pielęgnacji małych roślin, zarówno doniczkowych, jak i rabatowych.
Cena 21,00 zł

Fiskars Łopatka ogrodnicza Solid...

Fiskars Łopatka ogrodnicza Solid 1000694 Sadzenie Przesadzanie Ergonomiczna

Zaokrąglone krawędzie narzędzia nie uszkadzają korzeni. Głowica może być ostrzona. Ergonomiczne, wielofunkcyjne narzędzie do pielęgnacji małych roślin, zarówno doniczkowych, jak i rabatowych. Wykonane z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym.  
Cena 21,00 zł

KARD 82 ŁOPATKA ROZSADOWA

Mała zaokrąglona, wykonana z jednego kawałka metalu i zaostrzona łopatka do wszelkich drobnych prac w ogrodzie, tarasie oraz na balkonie a w szczególności do rozsadzania niezbyt dużych roślin z niewielką bryłą korzeniową. 
 
 
DANE TECHNICZNE:  
 
Trzonek: plastikowy 
 
Szerokość: 60 mm 
 
Wysokość: 315 mm 
 
Waga: 0,14 kg
Cena 16,99 zł

KARD 30 GRABKO - ŁOPATKA OGRODOWA

Grabko - łopatka ogrodnicza jest to idealne narzędzie używane w ogrodnictwie.

szerokość robocza - grabki: 9,5 cm
                            - łopatka: 7 cm
długość narzędzia  - 33 cm

Cena 12,99 zł

Cellfast Pikownik ERGO 42-006...

Cellfast Pikownik ERGO 42-006 Dołownik Sadzenie Wysiewanie Ergonomiczny Wytrzymały

Jest to narzędzie służące do łatwego sadzenia nasion, cebul oraz delikatnych sadzonek. Jest nieduży i bardzo poręczny. Niezwykle funkcjonalny oraz wytrzymały- wykonany z wysokiej jakości materiałów. Pikownik 42-006 wyprodukowany przez firmę CELLFAST.

Cena 24,99 zł

Cellfast Grabki ogrodnicze ERGO...

Cellfast Grabki ogrodnicze ERGO 42-005 Grabienie Spulchnianie Stal nierdzewna Ergonomiczna praca

Mogą być wykorzystywane przy rabatach kwiatowych, grządkach warzywnych czy skrzynkach na balkonie. Są nieduże i bardzo poręczne. Posiadają zęby wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu narzędzie posłuży nam przez długi okres. 

Cena 33,98 zł

Cellfast Widełki ERGO 42-003 Pielenie...

Cellfast Widełki ERGO 42-003 Pielenie Sadzenie Spulchnianie gleby Stal nierdzewna Ergonomiczne

Wykonane z solidnych materiałów- zęby ze stali nierdzewnej oraz rączka z tworzywa, wyposażona w antypoślizgową powłokę, która zapewnia nam komfortową pracę oraz stabilność. Widełki 42-003 to narzędzie służące do spulchniania, sadzenia oraz pielenia. 

Cena 33,98 zł

Cellfast Mały zestaw narzędzi...

Cellfast Mały zestaw narzędzi pielęgnacyjnych PASTEL Beżowy 40-052 Łopatka Widełki Rękawice Lekkie Dopasowane

Narzędzia zostały wykonane z solidnego kompozytu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu są trwałe oraz będą nam służyć bardzo długo. Mały zestaw narzędzi PASTEL 40-052 w kolorze beżowym zawiera łopatkę, widełki i rękawice ogrodowe.

Cena 39,99 zł

Cellfast Mały zestaw narzędzi...

Cellfast Mały zestaw narzędzi pielęgnacyjnych PASTEL Błękitny 40-053 Widełki Łopatka Rękawice Dopasowane Lekkie

Mały zestaw narzędzi PASTEL 40-053 w kolorze błękitnym zawiera łopatkę, widełki i rękawice. Narzędzia zostały wykonane z solidnego kompozytu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu są trwałe i będą nam służyć bardzo długo. 

Cena 39,99 zł

Cellfast Kultywator ERGO 42-004...


Cellfast Kultywator ERGO 42-004 Aeracja Spulchnianie ziemi Stal nierdzewna Ergonomiczny 

Sprawdzi się w usuwaniu płytko ukorzenionych chwastów. Posiada zęby ze stali nierdzewnej i rączkę z antypoślizgową powłoką. Kultywator wyprodukowany przez firmę CELLFAST. Jest to narzędzie przeznaczone do aeracji oraz spulchniania ziemi.
 

Cena 33,98 zł

Cellfast Łopatka wąska ERGO 42-002...

Cellfast Łopatka wąska ERGO 42-002 Stal nierdzewna Sadzenie Kopanie Ergonomiczna praca 

Łopatka wąska CELLFAST to narzędzie przeznaczone do przesadzania kwiatów, warzyw oraz mniejszych krzewów. Posiada ostrze, które zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu nasze narzędzie będzie nam służyło przez bardzo długi okres. 

Cena 33,98 zł

Cellfast Łopatka szeroka ERGO 42-001...

Cellfast Łopatka szeroka ERGO 42-001 Stal nierdzewna Ergonomiczna praca Sadzenie Kopanie

Posiada ostrze, które zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu nasze narzędzie będzie nam służyło przez bardzo długi okres. Łopatka szeroka CELLFAST to narzędzie przeznaczone do przesadzania kwiatów, warzyw oraz mniejszych krzewów.

Cena 33,98 zł

BRADAS MIOTŁO-GRABKI OGRODNICZE KT-Y6006

Miotło-grabki ogrodnicze "DE LUXE". Wykonane z wysokiej jakości stali, wyposażone w ergonomiczny miękki uchwyt. Stosowane do zamiatania liści i chwastów oraz pielęgnacji przestrzeni pomiędzy roślinami. Szerokość robocza: 12 cm
Cena 12,99 zł

BRADAS PAZURKI OGRODNICZE KT-Y6003...

Pazurki ogrodnicze "DE LUXE". Do ostrożnego spulchniania i napowietrzania gleby. Doskonale nadaje się do gruntu kamienistego i do pracy w ciasnych rzędach. Wykonane z wysokiej jakości stali. Szerokość pracy - 7 cm.
Cena 14,99 zł

BRADAS GRABKI OGRODNICZE KT-Y6004

Grabki ogrodowe "DE LUXE". Wykonane z wysokiej jakości stali. Wyposażone w ergonomiczny i miękki uchwyt. Do grabienia i spulchniania ziemi pomiędzy gęsto rosnącymi roślinami. Szerokość robocza: 9 cm.
Cena 14,99 zł

BRADAS PAZURKI Z MOTYCZKĄ KT-Y6005

Grabki + motyczka "DE LUXE". Wykonane z wysokiej jakości stali, wyposażone w ergonomiczny miękki uchwyt. Do okopywania, pielenia, napowietrzania gleby oraz pielęgnacji gęsto rosnących roślin. Szerokość robocza: 8,5 cm
Cena 15,99 zł

Verdenia Łopatka Ogrodnicza rozsadowa...

Mała, poręczna łopatka ogrodowa to niezastąpiony element każdego domu oraz ogrodu. Produkt przeznaczony jest do rozsadzania, sadzenia oraz przesadzania roślin.

Głowica łopatki umożliwia kopanie dołków o określonym kształcie oraz głębokości.

Cena 5,99 zł

Łopaty, Motyczki i pikowniki - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy dla Państwa także szeroki zakres wyboru łopatek, motyczek i pikowników. Wszystkie produkty z naszego asortymentu pochodzą od najlepszych producentów jak VERDENIA czy KARD. Użytkowanie łopatki pozwala nam na wygodniejsze sadzenie czy przesadzanie roślin na naszych grządkach, skrzynkach lub donicach. Są to narzędzia bardzo praktyczne i przydatne dla każdego entuzjasty przydomowych czy działkowych ogrodów, osób uprawiających rośliny na tarasach czy balkonach, ale też i w donicach we wnętrzu domów i mieszkań. Pomocnymi przy procesie sadzenia przedmiotami są pikowniki, które w znaczący sposób ułatwiają proces zasadzania wielu roślin. Natomiast dostępne w ofercie naszego sklepu motyczki w znaczny sposób ułatwią pielęgnację posadzonych roślin poprzez ułatwienie pielenia czy usuwania niepotrzebnych rzeczy z okolicy rośliny. Bardzo ważną zaletą wykorzystania tych przedmiotów jest ograniczenie ryzyka zabrudzenia naszych rąk, co jest często przekazywane przez klientów naszego sklepu.