Rękawice i odzież

Aktywne filtry

Rękawice 4720G flowers kobiece...

Funkcjonalne i cieszące oko rękawice z kolorowego materiału, powlekane nitrylem, przeznaczone do prac ogrodowych i porządkowych. Rękawiczki posiadają piękny wzór i są idealne np. do pielenia ogrodu i drobnych prac przydomowych. Najczęściej wybierane przez kobiety ze względu na design i dużą dostępność rozmiarów.

Cena 2,99 zł

Rękawice 416 rozmiar 10 Grube...

Rękawice 416 rozmiar 10 Grube Ochronne Szaro-zielone
Grubszy materiał odpowiednio zabezpiecza przed zimnem, a powłoka lateksowa zapobiega wnikaniu substancji wgłąb rękawicy przy palcach i wnętrzu dłoni. Rękawice wykonane z dzianiny bawełnianej zakończone ściągaczem. Mocne, powlekane powłoką lateksu.

Cena 1,99 zł

Rękawice 415 Dragon rozmiar 10 budowa...

Rękawice wykonane z dzianiny bawełnianej zakończone ściągaczem. Mocne, powlekane powłoką lateksu. Zapewniają doskonałe czucie trzymanego przedmiotu i dobrą manualność. Dodatkowo solidne wykonanie i przystępna cena wpływa na to, że są to jedne z częściej wybieranych rękawic przy pracach przydomowych, budowlanych i ogrodowych.

Cena 3,99 zł

Rękawice 4720G ochrona skóry dłoni...

Funkcjonalne i cieszące oko rękawice z kolorowego materiału, powlekane nitrylem, przeznaczone do prac ogrodowych i porządkowych. Rękawiczki posiadają piękny wzór i są idealne np. do ręcznego wyrywanie chwastów. Dodatkowo duży wybór rozmiarów i przystępna cena wpływają na częsty zakup głównie przez panie.

Cena 2,48 zł

Rękawice 481 czerwone czarne rozmiar...

Rękawice ochronne wykonane z tkaniny elastycznej, doskonale dopasowującej się do dłoni. Szorstka oraz chropowata, chwytna powierzchnia  z lateksu pozwala na pewniejsze trzymanie przedmiotów. Wykonane solidnie oraz sprawdzone w różnych warunkach pracy. Szczególnie polecane do prac na budowach, przy domu lub w ogrodzie.

Cena 2,29 zł

Rękawice 446 robocze MOCNE nitryl...

Rękawice robocze służące do ochrony przed działaniem czynników mechanicznych o charakterze powierzchniowym, przed słabymi środkami czyszczącymi i przed czynnikami atmosferycznymi, wykonane z tkaniny nylonowej, powleczone nitrylem.

Cena 1,99 zł

Rękawice 445 robocze nitryl szaro...

Rękawice robocze służące do ochrony skóry dłoni przed negatywnym wpływem czynników mechanicznych, przed słabszymi substancjami czyszczącymi i przed standardowymi czynnikami atmosferycznymi. Wykonane z poliestru oraz dodatkowo powleczone nitrylem. Solidnie wykonane i sprawdzone przez wielu użytkowników.

Rozmiar 9
Cena 2,99 zł

Rękawice 416 osłaniające szaro...

Rękawice wykonane z dzianiny bawełnianej zakończone ściągaczem. Mocne, powlekane powłoką lateksu. Zapewniają doskonałe czucie trzymanego przedmiotu i odpowiednią manualnosć. Grubszy materiał odpowiednio zabezpiecza przed zimnem, a powłoka lateksowa zapobiega wnikaniu substancji wgłąb rękawicy przy palcach i wnętrzu dłoni.

Cena 1,99 zł

Rękawice 445 robocze nitryl szaro...

Rękawice robocze służące do ochrony skóry dłoni przed negatywnym wpływem czynników mechanicznych, przed słabszymi substancjami czyszczącymi i przed standardowymi czynnikami atmosferycznymi. Wykonane z poliestru oraz dodatkowo powleczone nitrylem. Solidnie wykonane i sprawdzone przez wielu użytkowników.

Rozmiar 10
Cena 2,29 zł

Rękawice 4720G ogrodnicze pielenie w...

Funkcjonalne i cieszące oko rękawice z kolorowego materiału, powlekane nitrylem, przeznaczone do prac ogrodowych i porządkowych. Rękawiczki posiadają piękny wzór i są idealne np. do pielenia ogrodu,prac przydomowych, czyszczenia mieszkania i wielu innych czynności wymagających dodatkowo precyzji przy pracy.

Cena 1,99 zł

Rękawice 446 ogrodnicze WYTRZYMAŁE...

Rękawice robocze służące do ochrony dłoni przed działaniem mechanicznych czynników o charakterze powierzchniowym, przed środkami czyszczącymi o słabym działaniu i przed czynnikami pogodowymi, wykonane z nylonowej tkaniny powleczonej nitrylem. Dzięki śliskiej powłoce zanieczyszczenia słabiej przylegają do rękawicy.

Cena 2,99 zł

Rękawice 445 szare rozmiar 8 robocze...

Rękawice ochronne wykonane z nylonu, powlekane  powłoką nitrylu spienianego typu FOAM. Idealnie dopasowują się do dłoni, co pozwala na wykonywanie dużo dokładniejszych ruchów przy pracach wymagających precyzji. Są wytrzymałe i jednocześnie wygodne, powłoka nitrylowa skutecznie zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń.

Cena 2,39 zł

Rękawice 446 robocze WYTRZYMAŁE...

Rękawice robocze zapewniające ochronę przed działaniem czynników mechanicznych o działaniu powierzchniowym, przed słabymi środkami czyszczącymi i przed czynnikami atmosferycznymi, wykonane z tkaniny nylonowej, powleczone nitrylem.

Przystępna cena, dobra jakość i odpowiednio dobrane parametry- to cechuje rękawice nitrylowe 446.

Cena 2,99 zł

Rękawice 480 robocze rozmiar 10...


Miękkie, elastyczne rękawice z dzianiny powleczone lateksem gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Odporne na rozciąganie i bardzo wytrzymałe. Szorstki lateks pomaga utrzymywać pewniej przedmioty, znacznie zwiększa przyczepność i zapewnia ochronę przed czynnikami powierzchniowymi, na które są szczególnie narażone wnętrza dłoni oraz palce.
Cena 2,99 zł

Rękawice 480 robocze rozmiar 8...


Miękkie, elastyczne rękawice z dzianiny powleczone lateksem gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Odporne na rozciąganie i bardzo wytrzymałe. Szorstki lateks pomaga utrzymywać pewniej przedmioty, znacznie zwiększa przyczepność i zapewnia ochronę przed czynnikami powierzchniowymi, na które są szczególnie narażone wnętrza dłoni oraz palce.
Cena 2,99 zł

Cellfast Rękawice Ogrodowe 8/M 92-002...

Cellfast Rękawice Ogrodowe 8/M 92-002 Ochrona dłoni Prace ogrodowe Antypoślizgowa powłoka

Wykonane zostały z elastycznego, przewiewnego poliestru. Dodatkowo zostały pokryte pianką lateksową, która zapewnia pewny chwyt. Rękawice marki Cellfast o rozmiarze 8/M przeznaczone do wszelkich prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. 

Cena 12,99 zł

Cellfast Rękawice narzędziowe 8/M...

Cellfast Rękawice narzędziowe 8/M 92-012 Ochrona dłoni Amortyzacja

Zostały one zaprojektowane specjalnie do prac z narzędziami ogrodniczymi. Prezentowany zestaw 92-012 zawiera dwie rękawice w rozmiarze 8/M. Rękawice narzędziowe marki Cellfast zachwycają swoją funkcjonalnością, wygodą użytkowania i nowoczesną stylistyką.

Cena 53,98 zł

Verdenia Podkładka pod kolana 40cm...

Verdenia Podkładka pod kolana 40cm Ogrodnicza Osłona Zielona

Podkładka wykonana z pianki, kolor zielony. Dobrze chroni kolana podczas pracy na twardym podłożu oraz izoluje przed wilgotnym i zimnym podłożem. Doskonała, wielofunkcyjna podkładka, która sprawdzi się praktycznie w każdym ogrodzie.
Cena 13,99 zł

Cellfast Rękawice narzędziowe 9/L...

Cellfast Rękawice narzędziowe 9/L 92-013 Ochronne Prace ogrodowe

Prezentowany zestaw 92-013 zawiera dwie rękawice w rozmiarze 9/L. Zostały one zaprojektowane specjalnie do prac z narzędziami ogrodniczymi. Rękawice narzędziowe marki Cellfast zachwycają swoją funkcjonalnością, wygodą użytkowania i nowoczesną stylistyką.

Cena 53,98 zł

Cellfast Mały zestaw narzędzi...

Cellfast Mały zestaw narzędzi pielęgnacyjnych PASTEL Błękitny 40-053 Widełki Łopatka Rękawice Dopasowane Lekkie

Mały zestaw narzędzi PASTEL 40-053 w kolorze błękitnym zawiera łopatkę, widełki i rękawice. Narzędzia zostały wykonane z solidnego kompozytu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu są trwałe i będą nam służyć bardzo długo. 

Cena 39,99 zł

Bradas Sadzarka do cebulek KT-Y6010...

Bradas Sadzarka do cebulek KT-Y6010 Przesadzanie Rozsadnik cebulek

Idealny sprzęt do błyskawicznego sadzenia - sadzarka do cebulek pozwala na szybkie posadzenie roślin. Urządzenie jest wyjątkowo wytrzymałe- element wykonany z odpornej stali nie ulega uszkodzeniom.
Cena 15,99 zł

Cellfast Mały zestaw narzędzi...

Cellfast Mały zestaw narzędzi pielęgnacyjnych PASTEL Beżowy 40-052 Łopatka Widełki Rękawice Lekkie Dopasowane

Narzędzia zostały wykonane z solidnego kompozytu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu są trwałe oraz będą nam służyć bardzo długo. Mały zestaw narzędzi PASTEL 40-052 w kolorze beżowym zawiera łopatkę, widełki i rękawice ogrodowe.

Cena 39,99 zł

Rękawice 481 czerwone czarne rozmiar...

Rękawice ochronne wykonane z tkaniny wysoce elastycznej, dopasowującej się doskonale do dłoni. Szorstka, chropowata powierzchnia chwytna z lateksu pozwala na pewniejsze trzymanie. Bardzo solidnie wykonane, sprawdzone w różnych warunkach. Szczególnie polecane do pracy na budowie, prac przy domu i w ogrodzie.

Cena 2,99 zł

Rękawice 480 robocze rozmiar 7...


Rękawice 480 robocze rozmiar 7 zielone powleczone lateksem wytrzymałe
Miękkie, elastyczne rękawice z dzianiny powleczone lateksem gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Odporne na rozciąganie i bardzo wytrzymałe. Szorstki lateks pomaga trzymać pewniej przedmioty, znacznie zwiększa przyczepność i zapewnia ochronę przed czynnikami powierzchniowymi.


Cena 2,99 zł

Rękawice i odzież ogrodowa - sklep

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL posiada w swojej ofercie szeroki zakres wyboru rękawic czy innych elementów odzieży ogrodniczej. Korzystamy z produktów pochodzących od najlepszych producentów takich jak CONSORTE, CAMINARE, czy GUANTES. Każdy ogrodnik planując swoje prace przy warzywniku, rabatach kwiatowych czy trawniku bierze pod uwagę potrzebę odpowiedniego ubioru do wykonywania tej pracy. W większości przypadków najbardziej istotnym elementem tego ubioru są rękawice, które mają chronić nasze dłonie przez zabrudzeniami, ale często też przed uszkodzeniami przy wykonywaniu prowadzonych przez ogrodnika prac. Oferta sklepu zawiera szeroki asortyment rękawic, zróżnicowany pod takimi kątami jak wielkość dłoni, grubość materiału czy też walory estetyczne. W tej kategorii można także odnaleźć inne elementy odzieży, które również mogą być przydatne podczas prac ogrodowych. Odpowiednie obuwie staje się nieodzownym akcesorium w szczególności w okresie wiosennym, czy jesiennym gdzie teren prac ogrodowych bywa mokry i grzęski.