Marki

Rękawice i odzież

Mamy 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice robocze 446 nitryl czerwone...

Rękawice robocze służące do ochrony przed działaniem czynników mechanicznych o charakterze powierzchniowym, przed słabymi środkami czyszczącymi i przed czynnikami atmosferycznymi, wykonane z tkaniny nylonowej, powleczone nitrylem.

Cena 2,49 zł
RĘKAWICE 110 DZIANA

Rękawice ochronne wykonane z dzianiny w kolorze białym. - gramatura 430 g - gęsty splot - świetnie sprawdzają się jako wkład do innych rękawic .  

Cena 1,09 zł

Rękawice i odzież ogrodowa - sklep

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL posiada w swojej ofercie szeroki zakres wyboru rękawic czy innych elementów odzieży ogrodniczej. Korzystamy z produktów pochodzących od najlepszych producentów takich jak CONSORTE, CAMINARE, czy GUANTES. Każdy ogrodnik planując swoje prace przy warzywniku, rabatach kwiatowych czy trawniku bierze pod uwagę potrzebę odpowiedniego ubioru do wykonywania tej pracy. W większości przypadków najbardziej istotnym elementem tego ubioru są rękawice, które mają chronić nasze dłonie przez zabrudzeniami, ale często też przed uszkodzeniami przy wykonywaniu prowadzonych przez ogrodnika prac. Oferta sklepu zawiera szeroki asortyment rękawic, zróżnicowany pod takimi kątami jak wielkość dłoni, grubość materiału czy też walory estetyczne. W tej kategorii można także odnaleźć inne elementy odzieży, które również mogą być przydatne podczas prac ogrodowych. Odpowiednie obuwie staje się nieodzownym akcesorium w szczególności w okresie wiosennym, czy jesiennym gdzie teren prac ogrodowych bywa mokry i grzęski.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć