Marki

Pozostałe

Mamy 101 produktów.

Pokazano 1-48 z 101 pozycji

Bros Packa na muchy tradycyjna łapka...

Bros Packa na muchy tradycyjna łapka muchobijka różne kolory
Muchobijka na muchy. Klasyczna, prosta formy muchobijki. Tani i skuteczny sposób walki z owadami w mieszkaniu. Bezpieczna dla użytkownika i prosta w użytkowaniu.

Cena 1,89 zł

Bros Packa na muchy kwiatek łapka...

Bros Packa na muchy kwiatek łapka muchobijka plastikowa dekoracyjna różne kolory
Muchobijka na muchy w kształcie kwiatka. Większa i znacznie trwalsza od tradycyjnej packi na muchy, wykonana z lepszej jakości tworzyw. Dzięki długiej rączce i szerszej powierzchni bijącej jest skuteczniejsza od innych łapek.

Cena 2,99 zł

Bros Packa Max na muchy max łapka...

Bros Packa Max na muchy max łapka muchobijka plastikowa różne kolory
Muchobijka na muchy. Wzmocniona packa BROS MAX. Większa i trwalsza od tradycyjnej packi na muchy. Dzięki długiej rączce i szerszej powierzchni bijącej łapanie much jest jeszcze łatwiejsze.

Cena 1,99 zł

Fiskars Wyrywacz do chwastów XACT...

Fiskars Wyrywacz do chwastów XACT Lekki i wygodny. Łatwy w użyciu. Nie obciąża pleców. Innowacyjne narzędzie przeznaczone do usuwania chwastów bez użycia środków chemicznych i schylania się. Usuwa nawet najbardziej oporne chwasty wraz z korzeniami.

Cena 179,99 zł

Fiskars Nóż Sierpak 1001623 Stal...

Fiskars Nóż Sierpak 1001623 Stal węglowa Wygładzanie ran drzew Cięcie

Nóż marki Fiskars dedykowany do wygładzania ran drzew i wycinania małych gałęzi. Produkt posiada składane ostrze ze stali wysokowęglowej, rączkę z plastiku, końcówkę do podnoszenia i odcinania naciętej kory. Ostrze jest mocowane do rączki mosiężnymi nitami.

Cena 54,99 zł

Fiskars Sadzarka do cebul Solid...

Fiskars Sadzarka do cebul Solid 1057079 Cebule kwiatowe Sadzonki Nasadzenia

Sadzarka jest narzędziem przeznaczona do wykonywania otworów w glebie pod cebulki i sadzonki. Wystarczy przekręcić sadzarkę, a ostre zęby szybko i efektywnie wykonają otwór w glebie. Wygodna obsługa dzięki wyzwalaczowi, który otwiera ostrze i wysypuje ziemię na cebulkę.

Cena 53,98 zł

Cellfast Ostrzałka uniwersalna ERGO...

Cellfast Ostrzałka uniwersalna ERGO 41-100 Ostrzenie narzędzi Poliwęglan Ergonomiczna

Ostrzałka uniwersalna ERGO 41-100 firmy Cellfast to produkt stworzony dla osób szukających prostych, solidnych i rozsądnych cenowo rozwiązań. Ostrzałka będzie przydatna zarówno w ogrodzie jak i w domu.Ostrzenie noży, siekier nie stanowi dzięki niej problemu.

Cena 53,98 zł

Fiskars Nóż Okulizak 1001625 Stal...

Fiskars Nóż Okulizak 1001625 Stal węglowa Szczepienie drzewek Okulizacja

Nóż marki Fiskars dedykowany do szczepienia drzewek metodą okulizacji- czyli oczkowania. Produkt posiada składane ostrze ze stali wysokowęglowej, rączkę z plastiku, końcówkę do podnoszenia i odcinania naciętej kory. Ostrze jest mocowane do rączki mosiężnymi nitami.

Cena 54,99 zł

Fiskars Nóż uniwersalny K40...

Uniwersalny nóż Fiskars K40 to narzędzie które powinno się znaleźć się w każdym domu. 
Wytrzymałe ostrze, ergonomiczny i wygodny uchwyt, niska waga, to zalety tego noża.
Fiskars K40 to wytrzymały i wszechstronny nóż.
Nieodzowny kompan każdej wycieczki. Przydaje się również na działce lub podczas różnych prac przy domu lub w ogródku.

Cena 55,99 zł

Consorte Młotek dekarski z magnesem...

Consorte Młotek dekarski z magnesem 600g stalowy
Młotek o wadze 600g i długości 33cm. Nadaje się dobrze do prac ciesielskich i dekarskich. Dzięki zastosowaniu w produkcji stali narzędziowej, która była kuta i została poddana hartowaniu powierzchniowemu, otrzymujemy narzędzie solidne i pewne w pracy w naszym warsztacie. 
Cena 39,99 zł

Fiskars Widły do kopania ERGO 1001413...

Fiskars Widły do kopania ERGO 1001413 Stal hartowana

Nawet długotrwałe, monotonne wykonywanie jednej czynności nie powoduje zmęczenia. Wygięty pod kątem 40° trzonek minimalizuje napięcie mięśni pleców i gwarantuje naturalną pozycję ciała. Kąt nachylenia uchwytu 17° naśladuje naturalny ruch dłoni.

Cena 129,99 zł

Fiskars Młotek stolarski M 1020213...

Fiskars Młotek stolarski M 1020213 Eliminuje wibracje Solidny Ergonomiczny

Wysokiej jakości młotek firmy Fiskars, którego przeznaczeniem jest pomoc przy pracach stolarskich, doskonale sprawdza się również, jako młotek uniwersalny. Wyważenie zostało zoptymalizowane w taki sposób, by uczynić pracę jak najbardziej efektywną.
Cena 169,99 zł

Fiskars Nóż Uniwersalny CarbonMax...

Fiskars Nóż Uniwersalny CarbonMax 1027222 SoftGrip Ergonomiczny Ostrze stałe

Nóż uniwersalny CarbonMax to produkt, który odznacza się doskonałą jakością oraz ergonomią, a ponadto niezawodnym działaniem. Konstrukcja ostrza umieszczonego na stałe sprawia, że nóż jest jeszcze mocniejszy. Nóż posiada podwójną blokadę przed przypadkowym skaleczeniem. 

Cena 67,99 zł

Kwazar Olejek silnikowy Natłuszczanie...

Kwazar Olejek silnikowy Natłuszczanie uszczelek Wymiana oringów Zmniejsza tarcie

Olejek silikonowy stosowany jest przy wymianie uszczelek w opryskiwaczu zwłaszcza oringa (uszczelki tłoka, czy też grzybka ) ułatwia montaż i zmniejsza tarcie. Nadaje się także do stosowania zapobiegawczo w cylindrze pompki w celu zmniejszenia tarcia.

Cena 4,99 zł

Consorte Młotek kamieniarski kuty...

Consorte Młotek kamieniarski kuty monolit solidny
Solidny młotek o wadze 1500g i długości 28cm, kuty z 1 części. Nadaje się dobrze do wbijania, kucia i innych prac budowlanych . Dzięki zastosowaniu bi-materiałowej rękojeści z elementami kauczuku termoplastycznego dobrze tłumi drgania powstające w trakcie pracy z narzędziem.
Cena 39,99 zł

Consorte Młotek ciesielski 2 zęby...

CONSORTE Młotek ciesielski 2 zęby kuty z 1 części 700g
Młotek ciesielski o wadze 700g i długości 33,5cm. Nadaje się dobrze do prac ciesielskich różnego typu. Dzięki zastosowaniu w produkcji stali narzędziowej, która została poddana kuciu oraz hartowaniu powierzchniowemu, otrzymujemy narzędzie solidne i pewne w pracy.
Cena 29,99 zł

Fiskars Młotek stolarski Pazur M...

Fiskars Młotek stolarski Pazur M 1027202 Solidny Ergonomiczny Zakrzywiony 

Nasada o wysokiej wytrzymałości została skonstruowana do długiej żywotności, maksymalnej kontroli uderzenia, optymalnego wyważenia i doskonałego uderzenia.  Młotek zakrzywiony M posiada ergonomicznie kształtowaną rękojeść i unikatowy system obniżający wibracje aż o 70%. 
Cena 169,99 zł

Fiskars Nóż do wełny mineralnej...

Fiskars Nóż do wełny mineralnej 1001626 Ergonomiczny Stal nierdzewna Cięcie izolacji

Nóż marki Fiskars dedykowany do cięcia wełny mineralnej. Zapewnia szybkie i dokładne cięcie bez strzępienia materiału. Posiada ochronę na palce i ergonomiczną rączkę. Produkt wysokiej jakości, solidnie wykonany, ostrze ze stali nierdzewnej.

Cena 82,99 zł

Fiskars Nóż stolarski + Ostrzałka...

Fiskars Nóż stolarski + Ostrzałka 1023621 Dłuto Cięcie drewna Ergonomiczny

Nóż marki Fiskars dedykowany do prac stolarskich. Produkt wysokiej jakości, solidnie wykonany, niezawodny. Poza doskonałym ostrzem nóż jest zaopatrzony również w drugie, mniejsze ostrze, dzięki któremu może służyć również jako dłuto.

Cena 65,99 zł

Fiskars Nóż uniwersalny + Ostrzałka...

Fiskars Nóż uniwersalny + Ostrzałka 1023619 Stal nierdzewna Krótki Trwały Zielony

Nóż marki Fiskars dedykowany dla osób wymagających. Produkt wysokiej jakości, solidnie wykonany, niezawodny, stworzony przez markę Fiskars przy współpracy z profesjonalistami z branży budowlanej. Jego ostrze jest krótkie i szerokie, bardzo ostre.

Cena 65,99 zł

Fiskars Młotek stolarski Pazur L...

Fiskars Młotek stolarski Pazur L 1027203 Zakrzywiony Ergonomiczny Solidny

Młotek zakrzywiony L posiada ergonomicznie kształtowaną rękojeść i unikatowy system obniżający wibracje aż o 70%. Nasada o wysokiej wytrzymałości została skonstruowana do długiej żywotności, maksymalnej kontroli uderzenia, optymalnego wyważenia i doskonałego uderzenia.  
Cena 189,99 zł

Fiskars Nóż malarski CarbonMax...

Fiskars Nóż malarski CarbonMax 1027225 Do tapet Wielofunkcyjny Remont

Zawiera komplet narzędzi niezbędnych w pracy malarza. Posiada wbudowany otwieracz do wiader i końcówkę wkrętakową do otwierania puszek oraz do montażu i demontażu obudów włączników światła.  Ergonomiczny uchwyt SoftGrip™ zapewnia całodzienny komfort i kontrolę podczas pracy.

Cena 105,99 zł

Fiskars Nóż uniwersalny + Ostrzałka...

Fiskars Nóż uniwersalny + Ostrzałka 1023618 Krótki Trwały Stal nierdzewna

Nóż marki Fiskars dedykowany do wielu prac domowych, ogrodowych i warsztatowych. Produkt wysokiej jakości, solidnie wykonany, niezawodny. Poza doskonałym ostrzem nóż jest zaopatrzony również w doskonale dopasowaną pochwę z wbudowana ostrzałką.  

Cena 56,99 zł

Fiskars Nóż Uniwersalny CarbonMax...

Fiskars Nóż Uniwersalny CarbonMax 1027224 Ergonomiczny Składane ostrze SoftGrip

Nóż uniwersalny CarbonMax to produkt, który odznacza się doskonałą jakością oraz ergonomią, a ponadto niezawodnym działaniem. Konstrukcja noża pozwala nam na składanie ostrza. Nóż posiada podwójną blokadę przed przypadkowym skaleczeniem.

Cena 76,99 zł

Fiskars Trzonek QuikFit S 1000663...

Fiskars Trzonek QuikFit S 1000663 Krótki Małe rośliny Wymienne końcówki 

Produkt dający użytkownikowi wiele korzyści t.j. więcej miejsca dzięki możliwości wymiany głowic, lekkość i solidne wykonanie. Krótki trzonek dobrze sprawdza się w połączeniu z narzędziami QuikFit™ do pielęgnacji małych roślin.
Cena 25,99 zł

Fiskars Trzonek QuikFit M 1000664...

Fiskars Trzonek QuikFit M 1000664 Średni Większe rośliny Wymienne głowice

Średni trzonek dobrze sprawdza się w połączeniu z narzędziami QuikFit™ do pielęgnacji roślin. Produkt dający użytkownikowi wiele korzyści t.j. więcej miejsca dzięki możliwości wymiany głowic, lekkość i solidne wykonanie.
Cena 54,99 zł

Fiskars Trzonek QuikFit L 1000661...

Fiskars Trzonek QuikFit L 1000661 Wymienne głowice Długi Duże rośliny 

Długi trzonek dobrze sprawdza się w połączeniu z narzędziami QuikFit™ do pielęgnacji roślin. Produkt dający użytkownikowi wiele korzyści t.j. więcej miejsca dzięki możliwości wymiany głowic, lekkość i solidne wykonanie.
Cena 79,99 zł

Kwazar Przedłużenie lancy 0,6m...

Kwazar Przedłużenie lancy 0,6m Opryskiwacz Orion Wydłużenie zasięgu

Przedłużka
wykonana z wysokiej jakości materiałów, o długości 60cm do lancy montowanej w opryskiwaczach firmy Kwazar. Dzięki niej możemy uzyskać lancę o długości 1,8m przy stosowaniu z oryginalną lancą 1,2m. Ułatwia opryskiwanie w trudno dostępnych miejscach, wysokich miejscach.

Cena 22,95 zł

Fiskars Capina XA2 WoodXpert do...

Fiskars Capina XA2 WoodXpert do przenoszenia, podnoszenia i obracania pni.
To przemyślane narzędzie ułatwia manipulowanie pniami i większymi fragmentami drewna.
Niezastąpione przy rąbaniu pieńków do kominka i na opał, oraz przy manipulacji większych kawałków pni i grubszych gałęzi.

Cena 179,99 zł

Fiskars Narzędzie do wyburzania M...

Fiskars Narzędzie do wyburzania M 1027220 Wyburzanie Rozbiórka Wielofunkcyjne

Produkt składa się z rękojeści, łomu, dłuta, pazura i płaskiej powierzchni na głowicy. Wielozadaniowe narzędzie przeznaczone do wyburzania budynków. Posiada wiele funkcji, które znacznie usprawnią proces rozbiórki. 

Cena 259,99 zł

Fiskars Nóż rzemieślniczy + Ostrzałka...

Fiskars Nóż rzemieślniczy + Ostrzałka 1023620 Krótki Elastyczny Precyzyjny

Nóż marki Fiskars dedykowany do precyzyjnych prac budowlanych. Produkt wysokiej jakości, solidnie wykonany, niezawodny. Poza doskonałym ostrzem nóż jest zaopatrzony również w twardą i odporną pochwę, które chroni przed przypadkowym okaleczeniem.  

Cena 56,99 zł

AWTools Sznurek murarski żółty 1,5mm...

AWTools Sznurek murarski żółty 1,5mm 50m AW26510 Odporny Polipropylen Skręcany

Przeznaczony do wytyczania linii prostych w budownictwie szczególnie przy pracach murarskich i malarskich. Wykonany z włókien polipropylenowych, skręcany. Odporny na zrywanie, ścieranie i rozciąganie. Nawinięty na plastikową szpulę.

Cena 8,00 zł

Kwazar Oring 31x3 Viton do pompki do...

Kwazar Oring 31x3 Viton do pompki do opryskiwacza Orion

Oring tłoka "ORION" 31x3 Viton o średnicy wewnętrznej : ok 31 mm, zaś jego średnica zewnętrzna to ok 36,5 mm. Grubość : ok 3 mm. Uszczelnia pompkę w opryskiwaczach Orion zapobiegając ulatnianiu się powietrza i utracie ciśnienia.

Cena 4,99 zł

Fiskars Młot dwuręczny L 4kg 1001619...

Fiskars Młot dwuręczny L 4kg 1001619 Wyburzanie Kruszenie Wbijanie

Produkt solidny i wytrzymały, głowica ma zaokrąglone brzegi, co zmniejsza ryzyko odłupywania się jej kawałków. Trzonek wykonany z włókna szklanego i powłoki antypoślizgowej redukuje wstrząsy i zapobiega wyślizgiwaniu się narzędzia z rąk.
Cena 249,99 zł

Fiskars Młotek ciesielski XXL 1020216...

Fiskars Młotek ciesielski XXL 1020216 Wbijanie Wyciąganie gwoździ Redukuje wstrząsy

Młotek został wykonany z najwyższej jakości materiałów z myślą o trwałości. Ergonomiczny trzonek idealnie pasuje do ręki i mniej obciąża stawy. Idealnie wyważony duży młotek z karbowanym obuchem zmniejszającym ryzyko ześlizgnięcia się młotka po uderzeniu.
Cena 219,99 zł

Fiskars Młotek stolarski XL 1020215...

Fiskars Młotek stolarski XL 1020215 Eliminuje wstrząsy Ergonomiczny Wytrzymały

Produkt idealnie dostosowuje się do dłoni, przez co pozwala na długotrwałą pracę niepowodującą zmęczenia. Doskonałej jakości młotek stolarski ze zoptymalizowanym punktem równowagi. Znakomita jakość od firmy Fiskars.
Cena 209,99 zł

AWTools Sznurek murarski żółty 1,5mm...

AWTools Sznurek murarski żółty 1,5mm 100m AW26511 Polipropylen Skręcany Odporny

Odporny na zrywanie, ścieranie i rozciąganie. Nawinięty na plastikową szpulę. Przeznaczony do wytyczania linii prostych w budownictwie szczególnie przy pracach murarskich i malarskich. Wykonany z włókien polipropylenowych, skręcany.

Cena 9,99 zł

Fiskars Młotek stolarski L 1020214...

Fiskars Młotek stolarski L 1020214 Eliminuje wstrząsy Ergonomiczny Solidny 

Duży młotek ze zoptymalizowanym punktem równowagi, przeznaczony do długotrwałej i intensywnej pracy od firmy Fiskars. Wyważenie zostało zoptymalizowane w taki sposób, by uczynić pracę jak najbardziej efektywną, przy jak najmniejszym obciążeniu dłoni.
Cena 189,99 zł

Fiskars Trzonek teleskopowy QuikFit L...

Fiskars Trzonek teleskopowy QuikFit L 1000665 Wymienne głowice Regulowana długość

Produkt posiada możliwość regulacji długości od 2m do 4m. Szeroki wachlarz wymiennych głowic pozwala dobrać odpowiednie narzędzie do danej czynności. Trzonek teleskopowy jest kompatybilny z narzędziami z serii QuikFit.
Cena 189,99 zł

Kwazar Osłona herbicydowa Bezpieczne...

Kwazar Osłona herbicydowa Bezpieczne opryskiwanie Orion Neptun Roundup
Doskonale sprawdza się podczas aplikacji herbicydów w sposób punktowy, zapobiega rozpryskiwaniu preparatu na niechciany obszar. Dzięki osłonie herbicydowej zyskamy bezpieczeństwo podczas opryskiwania. Produkt stworzony z myślą o bezpiecznym i dokładnym opryskiwaniu. 

Cena 29,99 zł

AWTools Kłódka żeliwna pałąkowa 63mm...

AWTools Kłódka żeliwna pałąkowa 63mm AW24003 Solidna Wytrzymała 3 klucze

Uniwersalna kłódka pałąkowa AW24003. Hartowany pałąk zapewnia dużą wytrzymałość na przecięcie. Posiada wytrzymały żeliwny korpus. Wyposażona w zamykanie zatrzaskowe, bez użycia klucza. 

Cena 18,99 zł

STIHL Olej do pił łancuchowych...

Olej do pił łancuchowych ForestPlus 1l. Uniwersalny olej na bazie mineralnej. Całoroczny olej do smarowania pił łańcuchowych. Niezawodne smarowanie. Nadaje się do użytku w środkowoeuropejskich i gorących strefach klimatycznych. Olej produkowany na bazie wysokiej jakości olejów mineralnych.

Cena 16,99 zł

STIHL Okulary ochronne żółte CONTRAST

Okulary ochronne żółte. Bardzo lekkie okulary ochronne z wyściełanymi końcówkami zauszników. Zawierające powłokę zapobiegającą zaparowaniu. Boczna osłona zapobiega dostawaniu się odprysków. 100% ochrony przed promieniowaniem UV. Odporne na zarysowania. Produkowane z wysokiej jakości materiałów.

Cena 37,79 zł

Pozostałe - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL można znaleźć dużą ilość różnych akcesoriów do narzędzi wykorzystywanych w naszych przydomowych czy działkowych ogrodach. W kategorii Pozostałe można znaleźć wszystko to, co nie trafiło do pozostałych kategorii z działu Narzędzia. BIATOM.PL oferuje do sprzedaży produkty renomowanych producentów, wśród których wymienić można chociażby VERDENIA czy KARD. Wszystkie produkty w naszej ofercie cechuje bardzo dobra wykonanie z tworzyw o odpowiedniej jakości, co przekłada się na praktyczność wykorzystania, a także na jakże istotną żywotność danego produktu wykorzystywanego w naszych ogrodach. Jeżeli poszukujesz nowego trzonka do swojej łopaty czy wideł możesz je tutaj znaleźć. Obok trzonków proponujemy szereg innych akcesoriów , gadżetów i narzędzi ogrodniczych usprawniających prace ogrodowe, takie jak przygotowywanie, sadzenie, pielenie i inne rodzaje pielęgnacji naszych rabat kwiatowych i ogródków warzywnych.