Filtruj według

Kategorie

Kategorie

SUBSTRAL - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Substral 1 szt. Koreczek nawozowy...

Substral 1 szt. Koreczek nawozowy Osmocote Orchidea Dom Balkon Nawóz na 6 miesięcy

Wystarczy tylko jeden koreczek na jedną roślinę, by zapewnić jej skuteczne nawożenie na cały sezon. Substral koreczek Osmocote został stworzony by dać jak najlepsze efekty nawożenia przy jak najmniejszym nakładzie pracy. Jego okres działania to aż 6 miesięcy. 

Cena 1,49 zł

Substral 0,75l Dozownik do nawozów na...

Substral 0,75l Dozownik do nawozów na wąż Magiczna Siła
Dozownik do nawozów
łączy nawożenie z podlewaniem. Proste i wygodne urządzenie nakładane na końcówkę węża ogrodowego. Umożliwia łatwe i szybkie nawiezienie całego ogrodu. Substral 0,75l Dozownik do nawozów na wąż Magiczna Siła.

Cena 39,99 zł

Substral 1 kg Nawóz do trawnika z...

Substral 1 kg Nawóz do trawnika z mchem Długo działa 100 dni Żelazo Odżywia Zwalcza mech
Nawóz  do trawnika z mchem
dostarcza najwyższej jakości składniki pokarmowe łatwo przyswajalne przez trawę, a zwiększona zawartość żelaza powoduje piękny ciemnozielony kolor trawnika i hamuje rozwój mchu.

Cena 48,99 zł

Substral 30szt pałeczki do roślin...

Substral 30szt. pałeczki do roślin kwitnących Vital Activ do wszystkich roślin kwitnących jest bardzo wygodnym w użyciu nawozem o unikalnej formule Vital Activ, która zapewnia roślinom zdrowy rozwój i wzmożone kwitnienie. Innowacyjne rozwiązanie, jakim są pałeczki nawozowe, usprawnia proces nawożenia roślin odejmując nam pracy przy odmierzaniu.

Cena 12,99 zł

Substral 10ml Karate Zeon 050CS...

Substral 10ml Karate Zeon 050CS Środek owadobójczy Owoce Warzywa Stonka Mszyca
Środek owadobójczy o nazwie Karate Zeon wykazuje działanie kontaktowe i żołądkowe. Jest przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach. Okres karencji po zastosowaniu środka wynosi około 7 dni.

Cena 16,99 zł

Substral 350 g Magiczna Siła Nawóz...

Substral 350 g Magiczna Siła Nawóz jesienny do iglaków przygotowuje do zimy

Nawóz  jesienny do iglaków  zwiększa odporność na przemarzanie dzięki zagęszczeniu soków w roślinie. Przeciwdziała negatywnym skutkom niekorzystnych spadków temperatur. Nawóz wzmacnia wybarwienie iglaków w okresie jesienno-zimowym. 

Cena 29,99 zł

Substral 350 g Magiczna Siła Nawóz...

Substral 350 g Magiczna Siła Nawóz interwencyjny do truskawek 100% rozpuszczalny w wodzie. Przeznaczony do nawożenia doglebowego i dolistnego truskawek i poziomek. Odpowiednio dobrany skład gwarantuje zdrowy wzrost i obfite zbiory. Szczególnie zalecany przy słabo rosnących roślinach, braku zawiązywania owoców, a co za tym idzie niskich plonach.

Cena 28,99 zł

Substral 30szt Pałeczki Nawozowe do...

Substral 30szt. Pałeczki Nawozowe do zielonych Vita Plus do wszystkich roślin zielonych jest bardzo wygodnym w użyciu nawozem o unikalnej formule Vital Activ, która zapewnia roślinom zdrowy rozwój i ładny wygląd o każdej porze roku. Wpływa na ogólny wygląd i soczyste, zielone wybarwienie liści.

Cena 12,99 zł

Substral 10szt Pałeczki nawozowe do...

Substral 10szt. Pałeczki nawozowe do storczyka nawóz z żelazem to długo działający nawóz do wszystkich orchidei. Pałeczki w przeciwieństwie do płynu, nie spływają z wodą na dno doniczki, lecz pozostają w strefie korzeniowej. Dostarcza wszystkich niezbędnych składników pokarmowych. Ilość pałeczek nawozowych należy dostosować do wielkości doniczki.

Cena 10,99 zł

Substral 1 kg Nawóz długo działający...

Substral 1 kg Nawóz długo działający do siewu traw Szybkie wschody Bujna zieleń
Specjalny nawóz przeznaczony do stosowania razem z siewem nasion. Zwiększa ilość kiełkujących nasion, wspomaga wzrost młodej rośliny i nie powoduje wypalenia. Specjalnie dobrany skład każdej granulki zapewnia zdrowy wzrost darni i jej intensywną zieleń.

Cena 39,99 zł

Substral 350 g Magiczna Siła Nawóz...

Substral 350 g Magiczna Siła Nawóz interwencyjny do borówek Specjalistyczny nawóz Magiczna Siła DO BORÓWEK SUBSTRAL rozpuszczalny w wodzie przeznaczony do nawożenia doglebowego i dolistnego borówki amerykańskiej. Zapewnia niezbędne składniki potrzebne do wzrostu, obfitego kwitnienia i owocowania krzewów.

Cena 28,99 zł

Substral 750ml Mniszek Ultra Hobby AL...

Herbicyd przydatny w walce z chwastami dwuliściennymi, które mogą zepsuć wizerunek każdego, nawet najbardziej wypielęgnowanego trawnika. Produkt gotowy do użycia, nie wymaga mieszania z wodą. Wchłaniany przez liście, niszczy całą roślinę razem z korzeniem. Butelka ze spryskiwaczem zapewnia wygodę stosowania.

Cena 35,99 zł

Substral 5 kg 100 dni Nawóz...

Substral 5 kg 100 dni Nawóz regenerujący trawnik Długo działający Wydajny Przygotowuje do suszy

Nawóz zapewnia odpowiednią dawkę składników niezbędnych do prawidłowego wzrostu trawy i jej szybkiej regeneracji. Dzięki pobudzaniu systemu korzeniowego do wzrostu roślina jest w stanie pobierać wodę z niższych partii ziemi co uodparnia ją na suszę.

Cena 199,99 zł

Substral 1 kg Nawóz długo działający...

Substral 1 kg Nawóz długo działający do trawnika Zwalcza chwasty Odżywia
Nawóz długo działający do trawy ze składnikiem odchwaszczającym przeznaczony jest do zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach, polach golfowych przy jednoczesnym jego nawożeniu. Pozwala na pozbycie się chwastów i posiadanie pięknie zielonego dywanu trawy.

Cena 69,99 zł

Substral 500ml Mniszek Ultra 070EW...

Substral 500ml Mniszek Ultra 070EW Oprysk Chwastobójczy Na trawnik Mlecz Koniczyna Babka

Skuteczny i sprawdzony środek chwastobójczy
, który likwiduje chwasty w trawnikach. Działa na części podziemne i nadziemne roślin powodując ich stopniowe zamieranie. Pierwsze efekty powinny być widoczne już po okresie 3-7 dni. 

Cena 69,99 zł

Substral 250ml Mniszek Ultra 070EW...

Substral 250ml Mniszek Ultra 070EW Zwalcza chwasty Oprysk Sprawdzony Babka Mlecz Koniczyna

Sprawdzony środek chwastobójczy
, który likwiduje chwasty w trawnikach. Działa na części podziemne i nadziemne roślin powodując ich stopniowe zamieranie. Pierwsze efekty powinny być widoczne już po okresie 3-7 dni. 

Cena 39,99 zł

Substral 5 kg Nawóz Osmocote do...

Substral 5 kg Nawóz Osmocote do trawnika Długo działający 180 dni Gęsta zielona darń 

Nawóz Substral Osmocote to specjalistyczny produkt o bardzo długim działaniu do stosowania przy zakładaniu i pielęgnacji trawników już istniejących. Nawóz zawarty w każdej granulce uwalnia się stopniowo do podłoża pod wpływem ciepła i wilgoci. 
Cena 299,99 zł

Substral 300 g Osmocote Extra długo...

Substral 300 g Osmocote Extra długo działający Nawóz dom balkon Odżywia Wspomaga kwitnienie
Nawóz Dom i Balkon Osmocote Substral t
o profesjonalny nawóz bardzo wysokiej jakości o uniwersalnej formule, która sprawia, że z powodzeniem można go stosować do zasilania w zasadzie wszystkich roślin i kwiatów balkonowych i domowych.

Cena 29,99 zł

Substral 25ml Róża 2w1 Środek...

Substral 25ml Róża 2w1 Środek owadobójczy i grzybobójczy długo działający
Środek działa zapobiegawczo i interwencyjnie w zwalczaniu chorób i owadów na roślinach ozdobnych. Jest w formie koncentratu do rozcieńczenia z wodą. Substral 25ml róża 2w1 to długo działający produkt na roślinie z działaniem powierzchniowym, wgłębnie i systemicznie. 

Cena 23,99 zł

Substral 10 kg Nawóz Osmocote do...

Substral 10 kg Nawóz Osmocote do iglaków Extra długie działanie Brązowienie igieł  
Doskonałe rezultaty daje zastosowanie nawozu w momencie sadzenia i przesadzania roślin. Specjalna formuła nawozu SUBSTRAL OSMOCOTE do iglaków zaopatruje je we wszystkie potrzebne składniki pokarmowe oraz zapobiega brązowieniu igieł.

Cena 480,00 zł

Substral 5 kg 100 dni Nawóz do...

Substral 5 kg 100 dni Nawóz do trawnika Zwalcza mech Długo działający Żelazo Zielona darń

Nawóz zapewnia odpowiednią dawkę składników niezbędnych do prawidłowego wzrostu trawy i zwalczania występującego w niej mchu. Dzięki pobudzaniu systemu korzeniowego zyskujemy pięknie zieloną darń, a zawarte w składzie żelazo zwalcza mech.

Cena 159,99 zł

Substral 1kg Nawóz do Iglaków 100 dni...

Substral 1kg Nawóz do Iglaków 100 dni działania Intensywna zieleń Rozrost korzeni

Innowacyjna formuła nawozu zapewnia efektywne nawożenie do 100 dni co sprawia, że wystarczą jedynie dwie aplikacje nawozu na sezon, by uzyskać świetne efekty. Nawóz poprawia wybarwienie igieł i wpływa na rozrastanie się systemu korzeniowego.

Cena 39,99 zł

Substral 5 kg 100 dni Nawóz do...

Substral 5 kg 100 dni Nawóz do trawnika Jesienny Przygotowuje do zimy Ułatwia wiosenny start

Nawóz do trawnika jesienny Substral to produkt o przedłużonym działaniu, który uwalnia składniki pokarmowe do gleby pod wpływem działania wilgoci i ciepła. Dzięki temu nawóz działa aż do 100 dni i  przygotuje trawnik do zimowania.

Cena 149,99 zł

Substral 10 kg Nawóz Osmocote do...

Substral 10 kg Nawóz Osmocote do trawnika 180 dni Długo działający Efekt zielonego dywanu

Zawarty w każdej granulce nawóz uwalnia się stopniowo do podłoża pod wpływem wilgoci i wysokiej temperatury. Nawóz Substral Osmocote to specjalistyczny produkt o bardzo długim działaniu do stosowania przy zakładaniu i pielęgnacji trawników już istniejących.
Cena 299,99 zł

Substral 5 kg Nawóz długo działający...

Substral 5 kg Nawóz długo działający do ogrodu róże i kwiaty 100 dni
Produkt ten został skomponowany z myślą o różach, ale jego skład umożliwia zasilanie wszystkich roślin ogrodowych i balkonowych, w tym owoców i warzyw. Odpowiednio zbilansowany skład pozwala na stopniowe dawkowanie nawozu przy uzyskiwaniu widocznych efektów.

Cena 169,99 zł

Substral 10 kg Nawóz 100 dni do...

Substral 10 kg Nawóz 100 dni do trawnika z mchem Przedłużone działanie Gęsta darń 
Nawóz Substral
do trawnika z mchem o wydłużonym działaniu to najwyższej jakości składniki pokarmowe łatwo przyswajalne przez trawę. Pod wpływem nawozu trawa rozkrzewia się i zagęszcza, co stwarza niekorzystne warunki dla rozwoju mchu.

Cena 259,99 zł

Substral 15 kg Nawóz 100 dni do...

Substral 15 kg Nawóz 100 dni do trawnika długo działający Soczysta zieleń Gęsty trawnik 
Profesjonalny długo działający nawóz do trawnika Substral 100 dni stosuje się przy zakładaniu nowego i nawożeniu już istniejącego trawnika, na boiska sportowe, tereny rekreacyjne i inne powierzchnie porośnięte trawą.

Cena 369,99 zł

Substral 10 kg Nawóz 100 dni do...

Substral 10 kg Nawóz 100 dni do trawnika długo działający Soczysta Zieleń Gęsty trawnik
Profesjonalny nawóz do trawnika Substral 100 dni stosuje się przy zakładaniu i nawożeniu istniejącego trawnika, na boiska sportowe, pola golfowe i inne intensywnie wykorzystywane powierzchnie trawiaste.

Cena 259,99 zł

Substral 5 kg 100 dni Nawóz do...

Substral 5 kg 100 dni Nawóz do trawnika Długo działający Szybki wzrost Zielona darń
Nawóz do trawników długo działający
zapewnia zielony i piękny wygląd trawnika przez cały sezon. Nawóz jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy jedynie równomiernie rozsypać granulat na powierzchni trawnika.

Cena 199,99 zł

Substral 1,5 kg Nawóz Osmocote Extra...

Substral 1,5 kg Nawóz Osmocote Extra długo działający do trawy Zielona darń Gęsty trawnik
Nawóz do trawników
zapewnia zapotrzebowanie trawnika w składniki odżywcze na sześć miesięcy. Dzięki ciągłemu nawożeniu trawa jest gęsta, intensywnie zielona i mniej podatna na choroby. Lepiej znosi okres suszy. 

Cena 59,99 zł

Substral 350 g Magiczna Siła...

Substral 350 g Magiczna Siła Interwencyjny nawóz do powojników i klematisów Bogaty w mikroelementy nawóz interwencyjny do nawożenia powojników i klematisów, szczególnie wtedy, gdy rośliny pnące słabo kwitną, są osłabione i wymagają pilnej interwencji nawozowej. Możliwość nawożenia dolistnego i doglebowego.

Cena 27,99 zł

Substral 25ml Saprol Środek...

Substral 25ml Saprol Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Zwalcza plamistość rdzę mączniaka

Saprol zwalcza plamistości liści, rdzę i mączniaka prawdziwego na roślinach ozdobnych oraz ogranicza występowanie niektórych chorób na drzewach ozdobnych tj. antraknoza i zamieranie łusek żywotników.

Cena 15,99 zł

Substral 5 kg 100 dni Nawóz do...

Substral 5 kg 100 dni Nawóz do iglaków Długo działający Wydajny Widoczne efekty
Nawóz zapewnia odpowiednią dawkę dzienną składników pokarmowych roślinie, zakwasza podłoże i chroni igły przed żółknięciem i brązowieniem z powodu niedoborów składników. Do stosowania pod wszystkie rośliny kwasolubne- iglaki, hortensje, rododendrony, borówki i inne.

Cena 199,99 zł

Substral 300 g Magiczna Siła Nawóz...

Substral 300 g Magiczna Siła Nawóz interwencyjny ogród wszystkie rośliny uniwersalny to specjalistyczny środek interwencyjny do wszystkich roślin, przeznaczony do stosowania dolistnego i doglebowego przy nawożeniu w ogrodach. Sprawia, iż rośliny kwitnące i zielone wykazują wyższą odporność na choroby, kwitną dłużej, a kwiaty są okazalsze.

Cena 25,98 zł

Substral 5 kg Nawóz do trawnika 100...

Substral 5 kg Nawóz do trawnika 100 dni do siewu traw długo działający

Specjalny nawóz który można stosować razem z siewem nasion. Nie powoduje wypalenia i wspomaga wzrost młodej trawy. Statystycznie zwiększa ilość kiełkujących nasion. Nawozić od marca do października, poza okresami dużej suszy.

Cena 199,99 zł

Substral 1 kg Nawóz długo działający...

Substral 1 kg Nawóz długo działający do trawnika Działa 100 dni Gęsta darń Soczysta zieleń
Nawóz do trawników
stosuje się przy zakładaniu nowego i nawożeniu istniejącego trawnika, na boiska sportowe, pola golfowe i inne intensywnie wykorzystywane powierzchnie trawiaste.

Cena 44,99 zł

Substral 200 g Magiczna Siła Nawóz...

Substral 200 g Magiczna Siła Nawóz startowy + ukorzeniacz fosfor Profesjonalny nawóz w 100% rozpuszczalny w wodzie, przeznaczony do nawożenia doglebowego i dolistnego wszystkich roślin ogrodowych, włącznie z trawnikami, krzewami, drzewami oraz kwiatami. Polecany do stosowania przy rozsadach, nowo zakładanych rabatkach lub przesadzaniu.

Cena 23,99 zł

Substral 250g Magiczna Siła Nawóz do...

Substral 200 g + 50 g gratis Magiczna Siła Nawóz do kwiatów balkonowych to nawóz, który zapewnia roślinom rosnącym w donicach na balkonach, tarasach itp. wszystkie niezbędne składniki. Pobudza rośliny do kwitnienia, szybszego wzrostu części zielonych oraz znacznie wydłuża ich okres żywotności. Forma nawozu- wodorozpuszczalny koncentrat.

Cena 26,95 zł

Substral 100g +20% GRATIS Proszek na...

Substral 100g +20% GRATIS Proszek na mrówki Zwalcza gniazda Długo działający

Substral na mrówki
może być użyty w formie proszku do posypywania lub roztworu wodnego do podlewania gniazd. Uniwersalny i skuteczny preparat przeznaczony do zwalczania mrówek na ścieżkach przebiegu, w domach oraz na tarasach i podjazdach.

Cena 14,94 zł

Roundup 140ml AntyChwast Total Ultra...

Roundup 140ml AntyChwast Total Ultra Preparat chwastobójczy herbicyd naturalny bez glifosatu kwas pelargonowy
Koncentrat. Produkt ekologiczny. Środek chwastobójczy o działaniu powierzchniowym. Działanie widoczne już po 2-3 godzinach od zabiegu. Zwalcza części zielone chwastów jednoliściennych i dwuliściennych, jednorocznych i wieloletnich.

Cena 29,99 zł

Substral 685g Ślimakol Naturen BIO...

Substral 685g Ślimakol Naturen BIO Zwalcza ślimaki Naturalny Bezpieczny dla ludzi Skuteczny Wydajny
 
Naturalny preparat do zwalczania ślimaków w przydomowych ogrodach i ogródkach działkowych. Chroni rośliny ozdobne, owoce i warzywa przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ślimaki.  Działa profilaktycznie oraz interwencyjnie. Szybko widoczny efekt.

Cena 34,99 zł

Substral 5g Syllit 65 WP Środek...

Substral 5g Syllit 65 WP Środek grzybobójczy Chroni Zwalcza Parch Kędzierzawość Plamistość
Syllit 65 WP to środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin sadowniczych przed chorobami grzybowymi.

Cena 10,99 zł

Substral 250ml Naturen Multi Insect...

Substral 250ml Naturen Multi Insect 100% naturalny Koncentrat Zwalcza owady Ekologiczny 
Preparat naturalny do opryskiwania kwiatów, warzyw, owoców, wykazuje działanie owadobójcze. Dzięki zawartości naturalnych substancji czynnych jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Możliwe opryskiwanie zarówno w ogrodzie jak i w domu.

Cena 39,99 zł

Substral 2,5g Mospilan 20 SP Środek...

Substral 2,5g Mospilan 20 SP Środek owadobójczy Długo działający Zwalcza mszyce opuchlaki stonki
Środek owadobójczy do stosowania w warzywach, roślinach owocowych i kwiatach, wykazuje działanie powierzchniowe i systemiczne. Na szkodniki działa kontaktowo i żołądkowo. Działa do 2 tygodni od oprysku.  
Cena 13,99 zł

Substral 800ml Róża 2w1 Środek...

Substral 800ml Róża 2w1 Środek grzybobójczy owadobójczy Zwalcza Chroni Długo działający 

Środek gotowy do użycia, działa zapobiegawczo i interwencyjnie w zwalczaniu chorób grzybowych i owadów na roślinach ozdobnych. Wykazuje długotrwałe działanie, na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie.

Cena 32,99 zł

Substral - sklep

Substral Scotts Poland Sp. z o.o. jest to znany na całym świecie producent na rynku ogrodniczym. Firma ta, posiadająca swoją siedzibę w Polsce w Warszawie produkuje specjalistyczne naowyz do iglaków, pielęgnacji trawnika czy też środki ochrony roślin przed szkodnikami. W ramach swojej działalności produkuje też znane na rynku ogrodniczym produkty takie jak Roundup i Osmocote. Nasze produkty pozwolą utrzymać Państwa ogród w idealnej kondycji i poradzić sobie z wieloma problemami związanymi z pielęgnacją roślin ozdobnych i ogrodowych. Substral posiada w swojej ofercie również podłoża do różnych zastosowań oraz akcesoria ogrodnicze. Firma ta bardzo dużą wagę przykłada do jakości swoich produktów, które powstają w oparciu o wyśrubowane normy produkcji. Dzięki temu efekt użycia ich produktów spełnia potrzeby osób z nich korzystających.

Produktów Substral nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu ogrodniczego BIATOM.PL, który umożliwia zakup bardzo szerokiej gamy wytworów tego producenta.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Substral Scots.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Centrum Ogrodnicze BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Substral Scots, produkuje specjalistyczne naowyz do iglaków, pielęgnacji trawnika czy też środki ochrony roślin przed szkodnikami. W ramach swojej działalności produkuje też znane na rynku ogrodniczym produkty takie jak Roundup i Osmocote. Nasze produkty pozwolą utrzymać Państwa ogród w idealnej kondycji i poradzić sobie z wieloma problemami związanymi z pielęgnacją roślin ozdobnych i ogrodowych. Substral posiada w swojej ofercie również podłoża do różnych zastosowań oraz akcesoria ogrodnicze.