Substral 25ml Róża 2w1 Środek owadobójczy i grzybobójczy długo działający
  • Substral 25ml Róża 2w1 Środek owadobójczy i grzybobójczy długo działający

Substral 25ml Róża 2w1 Środek owadobójczy i grzybobójczy długo działający

23,99 zł
Brutto

Substral 25ml Róża 2w1 Środek owadobójczy i grzybobójczy długo działający
Środek działa zapobiegawczo i interwencyjnie w zwalczaniu chorób i owadów na roślinach ozdobnych. Jest w formie koncentratu do rozcieńczenia z wodą. Substral 25ml róża 2w1 to długo działający produkt na roślinie z działaniem powierzchniowym, wgłębnie i systemicznie. 

EAN: 5907487102089

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 2,40 zł
10 5% Do rabatu 11,99 zł
20 7% Do rabatu 33,58 zł
50 10% Do rabatu 119,93 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Substral 25ml Róża 2w1 Środek owadobójczy i grzybobójczy długo działający

Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie. Będący jednocześnie insektycydem i fungicydem preparat jest środkiem o działaniu systemicznym stosowanym w zapobiegawczej i interwencyjnej walce z chorobami grzybowymi, mszycami i innymi owadami powszechnie atakującymi uprawy roślin ozdobnych, m.in. róże, rośliny rabatowe, krzewy ozdobne.

W przypadku róż długotrwała ochrona może trwać nieprzerwanie przez 21 dni. Preparat zapobiega zniekształceniom liści oraz korzystnie wpływa na wybarwianie i wzrost roślin. Nie pozostawia brudzących osadów na liściach i kwiatach. Dodatkowo preparat zabezpiecza całą roślinę wraz z nowymi odrostami.

Środek nie pozostawia brudzących osadów na liściach. Preparat umożliwia zabezpieczenie całej rośliny przed wtórnymi infekcjami oraz nalotami mszyc. 

Rezultaty działania środka są widoczne już po 24 godzinach.

Chorobami na które działa jest czarna plamistość, rdza, mączniak prawdziwy, a owady to mszyca, wciornastki, czerwce, miodówki i tarczniki.

Opakowanie 25ml.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Specyficzne kody

EAN13
5907487102089
Komentarze (0)