• Brak w Magazynie Biatom
Substral 100ml Róża 2w1 Środek owadobójczy grzybobójczy Długo działający Zwalcza Chroni
  • Substral 100ml Róża 2w1 Środek owadobójczy grzybobójczy Długo działający Zwalcza Chroni

Substral 100ml Róża 2w1 Środek owadobójczy grzybobójczy Długo działający Zwalcza Chroni

39,99 zł
Brutto

Substral 100ml Róża 2w1 Środek owadobójczy grzybobójczy Długo działający Zwalcza Chroni
Środek w formie koncentratu do rozcieńczenia z wodą. Działa zapobiegawczo i interwencyjnie w zwalczaniu chorób i owadów na roślinach ozdobnych. Substral 100ml róża 2w1 to długo działający na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie.

EAN: 5907487102096

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 4,00 zł
10 5% Do rabatu 20,00 zł
20 7% Do rabatu 55,99 zł
50 10% Do rabatu 199,96 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Substral 100ml Róża 2w1 Środek owadobójczy grzybobójczy Długo działający Zwalcza Chroni

Róża 2w1 to środek owadobójczy i grzybobójczy długo działający na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie. Będący jednocześnie insektycydem i fungicydem preparat jest środkiem o działaniu systemicznym stosowanym w zapobiegawczej i interwencyjnej walce z chorobami grzybowymi, mszycami i innymi owadami powszechnie atakującymi uprawy roślin ozdobnych, m.in. róże, rośliny rabatowe, krzewy ozdobne.

W przypadku róż długotrwała ochrona może trwać nieprzerwanie przez 21 dni. Preparat zapobiega zniekształceniom liści oraz korzystnie wpływa na wybarwianie i wzrost roślin. Nie pozostawia brudzących osadów na liściach i kwiatach. Dodatkowo preparat zabezpiecza całą roślinę wraz z nowymi odrostami.

  • Środek nie pozostawia brudzących osadów na liściach. Preparat umożliwia zabezpieczenie całej rośliny przed wtórnymi infekcjami oraz nalotami mszyc.
  • Rezultaty działania środka są widoczne już po 24 godzinach.
  • Chorobami na które działa jest czarna plamistość, rdza, mączniak prawdziwy, a owady to mszyca, wciornastki, czerwce, miodówki i tarczniki.

Opakowanie 100ml służy do rozrobienia w  5l wody.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Opis

Pojemność
0,1 l

Specyficzne kody

EAN13
5907487102096
Komentarze (0)