Substral 50ml  Proplant 722 SL Iglaki Środek grzybobójczy Fytoftoroza Zgorzel Mączniak
  • Substral 50ml  Proplant 722 SL Iglaki Środek grzybobójczy Fytoftoroza Zgorzel Mączniak
  • Substral 50ml  Proplant 722 SL Iglaki Środek grzybobójczy Fytoftoroza Zgorzel Mączniak

Substral 50ml Proplant 722 SL Iglaki Środek grzybobójczy Fytoftoroza Zgorzel Mączniak

35,99 zł
Brutto

Substral 50ml  Proplant 722 SL Iglaki Środek grzybobójczy Fytoftoroza Zgorzel Mączniak
Proplant 722 SL
to środek grzybobójczy w formie rozpuszczalnego koncentratu do sporządzenia roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin przed chorobami grzybowymi.

EAN: 5904871014737

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
5 2% Do 3,60 zł
10 5% Do 17,99 zł
20 7% Do 50,38 zł
50 10% Do 179,93 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Substral 50ml  Proplant 722 SL Iglaki Środek grzybobójczy Fytoftoroza Zgorzel Mączniak

Proplant 722 SL Iglaki 50ml Środek grzybobójczy fytoftoroza Substral. Preparat długo działający do zwalczania głównie fytoftorozy na iglakach, ale również zgorzel zgnilakową i mączniaka rzekomego na roślinach ozdobnych i warzywniczych. Działa systemicznie.

Fytoftoroza jest bardzo grożną chorobą roślin ogrodowych, a także doniczkowych, dlatego ważna jest profilaktyka. Choroba ta spowodowana jest przez zgniliznę korzeni powstającą z powodu małej przepuszczalności podłoża, w efekcie czego od dołu zaczynają żółknąć igły, co w końcu prowadzi do uschnięcia całej rośliny. W celu uniknięcia zachorowań w naszym ogrodzie należy wykonywać opryski Proplantem 722 SL zapobiegawczo, oraz nie dopuszczać aby wokół bryły korzeniowej robiły się zastoiny wodne. Przy sadzeniu nowych roślin należy zadbać o odpowiedni drenaż.

Dawka podstawowa 10ml na 5l wody.

Opakowanie 50ml.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

4276

Opis

Pojemność
0,05 l