Substral 1kg Nawóz do Iglaków 100 dni działania Intensywna zieleń Rozrost korzeni
  • Substral 1kg Nawóz do Iglaków 100 dni działania Intensywna zieleń Rozrost korzeni

Substral 1kg Nawóz do Iglaków 100 dni działania Intensywna zieleń Rozrost korzeni

39,99 zł
Brutto

Substral 1kg Nawóz do Iglaków 100 dni działania Intensywna zieleń Rozrost korzeni

Innowacyjna formuła nawozu zapewnia efektywne nawożenie do 100 dni co sprawia, że wystarczą jedynie dwie aplikacje nawozu na sezon, by uzyskać świetne efekty. Nawóz poprawia wybarwienie igieł i wpływa na rozrastanie się systemu korzeniowego.

EAN: 5907487100672

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
5 2% Do 4,00 zł
10 5% Do 20,00 zł
20 7% Do 55,99 zł
50 10% Do 199,96 zł
Ilość
W magazynie

Substral 1kg Nawóz do Iglaków 100 dni działania Intensywna zieleń Rozrost korzeni

Cechy produktu:

  • formuła nawozu- długo działający
  • minigranulat
  • wystarczą zaledwie 1-2 nawożenia na sezon
  • bez ryzyka przedawkowania

Substral 100 dni to nawóz długo działający do iglaków, który stosuje się przy sadzeniu i nawożeniu już rosnących iglaków i innych roślin kwaśnolubnych. Najlepsze efekty uzyskamy nawożąc iglaki, rododendrony, azalie, kamelie, magnolie, hortensje, wrzosy, borówki amerykańskie przez cały sezon. Odpowiednio dobrane składniki nawozu 100 dni spełniają wymagania tych roślin i gwarantują widoczne efekty w sezonie. Doskonałe efekty w postaci wspaniale kwitnących roślin i bujnie rosnących iglaków uzyskuje się dzięki ciągłemu dokarmianiu roślin w jednakowej dawce przez cały sezon.  Nawóz po rozsypaniu i podlaniu powoli rozpuszcza się i przechodzi do wierzchniej warstwy gleby, gdzie pozostaje przez okres do 100 dni i jest pobierany przez korzenie. Nawóz jest bardzo wydajny, rośliny potrafią wykorzystać nawet do 70% składników pokarmowych w porównaniu do zwykłych granulatów, gdzie sięga to zaledwie 25%.

Jak należy stosować produkt?

Przy sadzeniu roślin należy wymieszać nawóz z ziemią. W przypadku roślin wieloletnich nawóz należy rozsypać wokół rośliny i lekko wymieszać z wierzchnią warstwą gleby.

Dawkowanie nawozu:

Rośliny wysokie – 100 g na 1 mb rośliny (np. iglak 3 m – 300 g nawozu), rośliny niskie – 70 g na 1 m2 powierzchni. Po nawożeniu należy obficie podlać rośliny, aby nawóz zaczął działać.

Uwalnianie nawozu jest sterowane przez czynniki naturalne (wilgoć i temperaturę). Nawóz po rozsypaniu i podlaniu powoli rozpuszcza się i przechodzi do wierzchniej warstwy gleby (10 cm), gdzie pozostaje przez okres do 100 dni. Przez ten okres nawóz jest pobierany przez sadzonki.

Opakowanie 1kg nawozu.

Opis

Waga
1 kg
Postać nawozu
Granulat