• Brak w Magazynie Biatom
Substral 400ml Polysect kwiaty Środek owadobójczy przędziorek mączlik
  • Substral 400ml Polysect kwiaty Środek owadobójczy przędziorek mączlik

Substral 400ml Polysect kwiaty Środek owadobójczy przędziorek mączlik

26,99 zł
Brutto

Substral 400ml Polysect kwiaty Środek owadobójczy przędziorek mączlik
Polysect
może być stosowany na domowych roślinach ozdobnych, zarówno zielonych jak i kwitnących. Szczególnie polecany jest do zwalczania szkodników na storczykach, fikusach oraz zamiokulkasach. Gotowy do użycia środek w formie sprayu.

EAN: 5907487102140

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 2,70 zł
10 5% Do rabatu 13,49 zł
20 7% Do rabatu 37,78 zł
50 10% Do rabatu 134,95 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Substral 400ml Polysect kwiaty Środek owadobójczy przędziorek mączlik

Środek owadobójczy w formie gotowego do użytku aerozolu zamkniętego w bardzo wygodnym opakowaniu. Preparat działa na roślinie kontaktowo i systemicznie. Oznacza to, że środek po wykonaniu oprysku wnika w roślinę i krąży wraz z sokami przez co najmniej 14dni, chroniąc roślinę przed negatywnym działaniem szkodników.

Oprysk preparatem niszczy większość trudnych do zwalczenia szkodników. Do tej grupy należą mszyce, mączliki szklarniowe, przędziorki, miseczniki, wełnowce, poskrzypki liliowe oraz gąsienice zjadające liście. Polysect należy stosować w momencie pojawienia się szkodników. Oprysk należy wykonać bardzo dokładnie, opryskując zarówno górną jak i dolną część liści. Odstęp pomiędzy zabiegami wynosi ok. 14 dni.

Opakowanie 400ml.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Opis

Pojemność
0,4l

Specyficzne kody

EAN13
5907487102140
Komentarze (0)