• Brak w Magazynie Biatom
Substral 25ml Polysect 005 SL Warzywa kwiaty Środek owadobójczy Wciornastki mszyce
  • Substral 25ml Polysect 005 SL Warzywa kwiaty Środek owadobójczy Wciornastki mszyce

Substral 25ml Polysect 005 SL Warzywa kwiaty Środek owadobójczy Wciornastki mszyce

14,99 zł
Brutto

Substral 25ml Polysect 005 SL Warzywa kwiaty Środek owadobójczy Wciornastki mszyce

Polysect 005 SL środek owadobójczy do zwalczania szkodników żerujących na roślinach ozdobnych ogrodowych, balkonowych i doniczkowych oraz na warzywach. Działa szybko i skutecznie likwidując szkodniki żerujące w uprawach.

EAN: 5907487102058

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 1,50 zł
10 5% Do rabatu 7,50 zł
20 7% Do rabatu 20,99 zł
50 10% Do rabatu 74,95 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Substral 25ml Polysect 005 SL Warzywa kwiaty Środek owadobójczy Wciornastki mszyce

Preparat niszczy większość trudnych do zwalczenia szkodników. Do tej grupy należą mszyce, mączliki szklarniowe, przędziorki, miseczniki, wełnowce, poskrzypki liliowe oraz gąsienice zjadające liście. Oprócz oprysku, preparat można również stosować doglebowo, przez podlewanie, w walce z np. ziemiórką. Preparat działa na roślinie kontaktowo i systemicznie. Oznacza to, że środek po wykonaniu oprysku wnika w roślinę i krąży wraz z sokami przez co najmniej 14 dni, przez ten czas chroniąc roślinę przed negatywnym działaniem szkodników.
Oprysk należy wykonać bardzo dokładnie, opryskując zarówno górną, jak i dolną część liści. Odstęp pomiędzy zabiegami powinien wynosić ok. 14 dni.

Jest to koncentrat, który należy rozcieńczyć z wodą i rozpylić za pomocą opryskiwacza ogrodniczego. Środek może byś stosowany w przydomowych ogrodach, na działkach rekreacyjnych oraz w uprawie niektórych roślin warzywnych pod osłonami.

Okres karencji dla roślin warzywnych wynosi odpowiednio: papryka, bakłażan, pomidor – 14dni. Przed wykonaniem oprysku należy zebrać dojrzałe owoce.

Roślina

Szkodnik

Dawka

Domowe rośliny ozdobne

Mączlik szklarniowy, mszyca, misecznik, tarcznik, Wełnowiec, wciornastek

10ml w 1l wody
dwa zabiegi w roku, odstęp co najmniej 14-21dni

Pomidor
(pod osłonami)

Mączlik szklarniowy

10ml w 1l wody
dwa zabiegi w sezonie, odstęp co najmniej 10dni

Papryka, bakłażan
(pod osłonami

Mszyce

10ml w 1l wody
dwa zabiegi w sezonie, odstęp co najmniej 10dni


Rośliny należy opryskiwać po pojawieniu się pierwszych oznak obecności szkodników. Jeśli to konieczne, zabieg należy powtórzyć po 14 dniach. Preparat najlepiej stosować wczesnym wieczorem, unikać dużego nasłonecznienia.

Opakowanie 25ml.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

3960

Opis

Pojemność
0,025l

Specyficzne kody

EAN13
5907487102058
Komentarze (0)